Program for LeWa Sport Cup
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Motala Simhall |
Arrangör: |
Motala SS |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 28 sep 2019 till den 29 sep 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
200m Medley Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Klubb |
Född |
Licens |
Bass. |
Anm tid |
Status |
|
1 |
98 |
|
Ebba Olsson |
Mariestads Simsällskap |
2001 |
AM7201 |
25m |
2:25.24 |
|
|
|
|
|
2 |
105 |
|
Tilda Carlsson |
Motala Simsällskap |
2003 |
AM2603 |
25m |
2:38.73 |
|
|
|
|
|
3 |
11 |
|
Sanna Lekberg |
Karlskoga Simförening |
2001 |
AM4201 |
25m |
2:39.84 |
|
|
|
|
|
4 |
15 |
|
Isabelle Johansson |
Karlskoga Simförening |
2005 |
AM0405 |
25m |
2:44.13 |
|
|
|
|
|
5 |
100 |
|
Ellen Persson |
Mariestads Simsällskap |
2004 |
AN7804 |
25m |
2:49.65 |
|
|
|
|
|
6 |
128 |
|
Ellen Lovinge |
Norrköpings Kappsimningsklubb |
2004 |
AC6204 |
25m |
2:50.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
136 |
|
Ylva Andersson |
Norrköpings Kappsimningsklubb |
2005 |
AQ3405 |
25m |
2:52.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
6 |
|
Engla Dunhagen |
Finspångs Simklubb |
2006 |
BB2606 |
25m |
2:53.54 |
|
|
|
|
|
9 |
110 |
|
Hanna Manninen |
Motala Simsällskap |
2006 |
AG0406 |
25m |
2:54.94 |
|
|
|
|
|
10 |
51 |
|
Henny Paläng |
Linköpings Allmänna SS |
2006 |
AR6806 |
25m |
2:56.78 |
|
|
|
|
|
11 |
42 |
|
Ellen Arnell |
Linköpings Allmänna SS |
2006 |
AI0806 |
25m |
2:56.94 |
|
|
|
|
|
12 |
99 |
|
Elsa Olsson |
Mariestads Simsällskap |
2003 |
AP4803 |
25m |
2:57.24 |
|
|
|
|
|
13 |
139 |
|
Edith Nyman |
Norrköpings Kappsimningsklubb |
2007 |
AD0407 |
25m |
2:59.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
119 |
|
Klara Haraldsson |
Motala Simsällskap |
|
|
25m |
3:02.12 |
EFT |
|
|
2005 |
BI7605 |
|
15 |
50 |
|
Majken Alvehus |
Linköpings Allmänna SS |
|
|
25m |
3:03.01 |
|
|
|
2005 |
BD8405 |
|
|
|
|
16 |
150 |
|
Filippa Andersson-Lundin |
Norrköpings Kappsimningsklubb |
|
|
25m |
3:06.27 |
|
|
|
2007 |
AQ4207 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
46 |
|
Fanny Ivarsson |
Linköpings Allmänna SS |
2007 |
AF3807 |
50m |
3:07.01 |
|
|
|
|
|
18 |
45 |
|
Viola Högberg |
Linköpings Allmänna SS |
2007 |
AF2807 |
25m |
3:08.20 |
|
|
|
|
|
19 |
137 |
|
Tuva Lovinge |
Norrköpings Kappsimningsklubb |
2006 |
AG4606 |
25m |
3:08.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
26 |
|
Linneá Therus |
Karlskoga Simförening |
2005 |
BC1805 |
25m |
3:09.97 |
|
|
|
|
|
21 |
8 |
|
Hanna Johansson |
Finspångs Simklubb |
2005 |
BT3405 |
50m |
3:15.17 |
|
|
|
|
|
22 |
47 |
|
Tilda Larsson |
Linköpings Allmänna SS |
2008 |
AB2408 |
25m |
3:19.24 |
EFT |
|
23 |
28 |
|
Rania Rashiid |
Karlskoga Simförening |
2006 |
AX0206 |
25m |
3:20.39 |
|
|
|
|
|
24 |
48 |
|
Hanna Oehm |
Linköpings Allmänna SS |
2007 |
AF6807 |
25m |
3:24.96 |
EFT |
|
25 |
155 |
|
Emmie jakobsson |
Norrköpings Kappsimningsklubb |
2010 |
AA2810 |
50m |
3:38.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
10 |
|
Sara Vendel Gunnarsson |
Karlsborgs Simklubb |
2005 |
BD7805 |
50m |
3:46.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
149 |
|
Elisabeth Xu |
Norrköpings Kappsimningsklubb |
2008 |
AG7408 |
50m |
3:47.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-09-28 13:37:32 |
Resultathantering: WinGrodan 2.3 |
Licensierad till: Motala Simsällskap |
|
|
|
|
|
|
|
|
|