Program för Falkenberg Speedo Race
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 35
|
Tävling |
Falkenberg Speedo Race |
|
Utskriftsdatum |
10 april 2010 |
|
|
Tävlingsort |
Falkenberg |
|
Utskriftstid |
18:59 |
|
|
Arrangör |
Varberg Falkenberg Sim |
|
|
|
|
Gren 35, 100m Ryggsim Damer |
Finaler (9) |
ID |
Bana |
Namn |
Födelseår |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
335 |
3 |
Emma Stjernström |
1999 |
|
VARBERG |
|
50m |
|
27 |
4 |
Thea Einarsson |
1997 |
BB7697 |
S 02 |
|
25m |
1:50.34 |
316 |
5 |
Linnea Dunberg |
2000 |
AE8200 |
VARBERG |
|
50m |
1:52.79 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Födelseår |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
330 |
1 |
Minnie Lind |
1998 |
AT1698 |
VARBERG |
|
25m |
1:48.94 |
123 |
2 |
Linnéa Ivansson |
1998 |
AV9898 |
KUNGSBACKA |
|
25m |
1:40.33 |
131 |
3 |
Amanda Rinde |
1998 |
AU3698 |
KUNGSBACKA |
|
25m |
1:35.21 |
21 |
4 |
Sophie Antonsson |
1997 |
AJ4297 |
S 02 |
|
25m |
1:33.17 |
280 |
5 |
Sofie Olsson |
1997 |
AZ0297 |
UDDEVALLA |
|
25m |
1:33.47 |
283 |
6 |
Gabriella Sanftleben |
1999 |
AD9499 |
UDDEVALLA |
|
25m |
1:36.07 |
312 |
7 |
Benedicte Balslev |
1997 |
AZ2297 |
VARBERG |
|
25m |
1:41.62 |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Födelseår |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
229 |
1 |
Filippa Lundh |
1997 |
BD5697 |
GÖTEBORG |
|
25m |
1:32.56 |
119 |
2 |
Elvira Hörndahl |
1997 |
AY3697 |
KUNGSBACKA |
|
25m |
1:31.83 |
79 |
3 |
Sara Karlborg |
1996 |
BH1696 |
SK LAXEN |
|
25m |
1:30.87 |
319 |
4 |
Magdalena Holmefalk |
1996 |
BO4696 |
VARBERG |
|
25m |
1:30.06 |
18 |
5 |
Emilia Adalsteinsdottir |
1997 |
AV4497 |
SK SYDSIM |
|
25m |
1:30.16 |
301 |
6 |
Lovisa Styrenius |
1997 |
AC3497 |
TROLLHÄTTA |
|
25m |
1:31.80 |
117 |
7 |
Isabelle Hoverberg |
1996 |
BJ2296 |
KUNGSBACKA |
|
25m |
1:32.09 |
286 |
8 |
Hanna Wester |
1997 |
AN7297 |
UDDEVALLA |
|
25m |
1:32.77 |
ID |
Bana |
Namn |
Födelseår |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
290 |
1 |
Elin Ehner |
1996 |
AP7896 |
TROLLHÄTTA |
|
25m |
1:29.59 |
347 |
2 |
Sofia Zellén |
1996 |
BQ9496 |
ALINGSÅS |
|
25m |
1:28.48 |
38 |
3 |
Linnea Kaldrup |
1996 |
AH9896 |
S 02 |
|
25m |
1:26.88 |
85 |
4 |
Victoria Nilsson |
1997 |
AY9497 |
SK LAXEN |
|
25m |
1:26.11 |
127 |
5 |
Elvira Källberg |
1997 |
AY4297 |
KUNGSBACKA |
|
25m |
1:26.39 |
72 |
6 |
Jelena Dukic |
1996 |
BH8496 |
SK LAXEN |
|
25m |
1:28.07 |
306 |
7 |
Matilda Larm |
1999 |
AD5699 |
SK GÖTENE |
|
25m |
1:28.56 |
216 |
8 |
Jennifer Falter |
1996 |
BG7496 |
GÖTEBORG |
|
25m |
1:30.02 |
ID |
Bana |
Namn |
Födelseår |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
95 |
1 |
Emelie Shehadeh |
1996 |
AN4896 |
SK LAXEN |
|
25m |
1:24.88 |
36 |
2 |
Astrid Johansson |
1997 |
BM8697 |
S 02 |
|
25m |
1:24.53 |
325 |
3 |
Linnea Kobel |
1996 |
AN4496 |
VARBERG |
|
25m |
1:23.64 |
17 |
4 |
Maria Mijatovic |
1996 |
AW9896 |
SK SYDSIM |
|
25m |
1:23.04 |
209 |
5 |
Maja Bergstrand |
1996 |
AM5296 |
GÖTEBORG |
|
25m |
1:23.35 |
73 |
6 |
Nina Eklund |
1997 |
AW6697 |
SK LAXEN |
|
25m |
1:24.03 |
80 |
7 |
Sofia Karlborg |
1996 |
BH0696 |
SK LAXEN |
|
25m |
1:24.55 |
19 |
8 |
Erika Olsson |
1996 |
AK7896 |
SK SYDSIM |
|
25m |
1:25.25 |
ID |
Bana |
Namn |
Födelseår |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
222 |
1 |
Izabella Jedel |
1996 |
AH4296 |
GÖTEBORG |
|
25m |
1:22.60 |
321 |
2 |
Astrid Hörbäck |
1997 |
AE7697 |
VARBERG |
|
25m |
1:22.10 |
128 |
3 |
Annica Molin |
1996 |
AU3896 |
KUNGSBACKA |
|
25m |
1:21.84 |
167 |
4 |
Erika Gardelin |
1997 |
AU1497 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:21.51 |
300 |
5 |
Isabelle Stenvold |
1996 |
AA6496 |
TROLLHÄTTA |
|
25m |
1:21.53 |
66 |
6 |
Kajsa Bengtsson |
1997 |
AP7897 |
SK LAXEN |
|
25m |
1:21.88 |
162 |
7 |
Klara Wallenbro |
1997 |
AS4897 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:22.40 |
207 |
8 |
Sofie Andersson |
1996 |
AM6296 |
GÖTEBORG |
|
25m |
1:23.03 |
ID |
Bana |
Namn |
Födelseår |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
25 |
1 |
Erica Dahlgren |
1997 |
AE3497 |
S 02 |
|
25m |
1:21.33 |
168 |
2 |
Jessica Billquist |
1996 |
AV1496 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:20.28 |
13 |
3 |
Sofia Heimsten |
1997 |
AT8697 |
SK SYDSIM |
|
25m |
1:19.80 |
266 |
4 |
Karin Åström |
1996 |
AI8896 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
1:18.64 |
163 |
5 |
Ida Edin |
1996 |
AS8896 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:18.80 |
103 |
6 |
Hanna Rydén |
1996 |
BC7896 |
ALINGSÅS |
|
25m |
1:20.05 |
223 |
7 |
Matilda Kewenter |
1997 |
AK0897 |
GÖTEBORG |
|
25m |
1:21.26 |
338 |
8 |
Olivia Utter |
1998 |
AS9898 |
VARBERG |
|
25m |
1:21.45 |
ID |
Bana |
Namn |
Födelseår |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
317 |
1 |
Ebba Engström |
1996 |
AN7296 |
VARBERG |
|
25m |
1:17.95 |
22 |
2 |
Julia Bellvik |
1996 |
AH8296 |
S 02 |
|
25m |
1:17.55 |
345 |
3 |
Nike Kruners |
1996 |
AN3496 |
VARBERG |
|
25m |
1:17.34 |
250 |
4 |
Ida Eriksen |
1997 |
AD4497 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
1:16.60 |
165 |
5 |
Saskia Kuhlins |
1996 |
BA4496 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:16.73 |
224 |
6 |
Inez Kristensson |
1997 |
AK1897 |
GÖTEBORG |
|
25m |
1:17.46 |
263 |
7 |
Vanessa Vicko |
1996 |
AK1896 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
1:17.80 |
164 |
8 |
Lovisa Malmgren |
1997 |
AN4297 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:18.34 |
ID |
Bana |
Namn |
Födelseår |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
28 |
1 |
Hanna Erléus |
1997 |
AS4497 |
S 02 |
|
25m |
1:16.09 |
57 |
2 |
Louise Hjalmarsson |
1997 |
AV8697 |
SKÖVDE SS |
|
50m |
1:15.61 |
205 |
3 |
Ulrika Holm |
1996 |
AC1896 |
MASS |
|
25m |
1:15.26 |
105 |
4 |
Erika Sköldberg |
1996 |
AT7496 |
ALINGSÅS |
|
25m |
1:09.99 |
214 |
5 |
Christina Ekstedt |
1996 |
AM2296 |
GÖTEBORG |
|
25m |
1:13.63 |
118 |
6 |
Gina Hvarfvenius |
1997 |
AY5297 |
KUNGSBACKA |
|
25m |
1:15.30 |
269 |
7 |
Felicia Andersson |
1997 |
AA2297 |
UDDEVALLA |
|
25m |
1:15.66 |
220 |
8 |
Amanda Janzon |
1997 |
AK7697 |
GÖTEBORG |
|
25m |
1:16.31 |
Skapad av WinGrodan 1.17.24 |
Utskriftsdatum |
10 april 2010 |
Licensierad till: Varberg-Falkenberg Sim |
Utskriftstid |
18:59 |
|