2021-01-21   03:26:29
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Hessun Uinnit 2019

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Document
Entry List
Hessun Uinnit 2019
Organizer:
Place: Aurajoen Uinti ry
Pool: 25m Competition Date: Sep 14, 2019 to Sep 14, 2019
10 200m Individual Medley Women
# ID Name Team Born License Pool Entry
time
Status
1 154 Minka Halava Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2001 01A844 25m 2:24.98
2 20 Lilli Kulpakko Aurajoen Uinti 2005 05A070 25m 2:25.07
3 157 Aino Rantala Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2004 04A204 25m 2:29.82
4 148 Sini Silvennoinen Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2002 02A080 25m 2:30.32
5 173 Minttu Kiili Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2005 05A306 25m 2:30.89
6 18 Matilda Laitinen Aurajoen Uinti 2004 04A243 25m 2:31.80
7 166 Sonila Selimi Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2005 05A278 25m 2:34.44
8 16 Anni Hyttinen Aurajoen Uinti 2004 04A194 25m 2:35.09
9 35 Kerttu Taponen Aurajoen Uinti 2005 05A538 25m 2:35.39
10 180 Kerttu Rantanen Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2007 07A146 25m 2:36.35
11 186 Kaisla Korvonen Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2006 06A473 25m 2:36.86
12 22 Elsa Vira Aurajoen Uinti 2006 06A033 25m 2:37.10
13 156 Daniela Degenhardt Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2003 03A442 25m 2:41.69
14 160 Ella Nihtilä Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2004 04A237 25m 2:41.75
15 167 Wilma Turpeinen Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2006 06A089 25m 2:43.00
16 37 Erin Gonzalez Catón Aurajoen Uinti 25m 2:44.54
2005 05A579
17 27 Emma Nieminen Aurajoen Uinti 25m 2:47.90
2005 05A269
18 159 Hilda Helo Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
25m 2:49.30
2003 03A483
19 252 Ulla Haarala Uimaseura Kaarina 2004 04A086 25m 2:57.69
20 38 Mia Karolina Müürsepp Aurajoen Uinti 2006 06A436 25m 2:58.84
21 58 Viivi Laiho Aurajoen Uinti 2005 05B007 25m 3:07.83
22 256 Maikki Hämäläinen Uimaseura Kaarina 2006 06A457 25m 3:08.14
23 169 Roosa Lahti Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2004 04A548 25m 3:10.58
24 67 Nella Imponen Aurajoen Uinti 2007 07A517 25m 3:11.09
25 81 Veera Knuutila Aurajoen Uinti 2008 08A346 25m 3:13.39
26 41 Emilie Sjösten Aurajoen Uinti 2008 08A074 25m 3:20.74
27 246 Tiia Mattila Uinti-Vakka 2008 08A105 25m 3:23.08
28 258 Alina Vanhatalo Uimaseura Kaarina 2006 06A558 25m 3:24.66
29 262 Mandi Hämäläinen Uimaseura Kaarina 2006 06A875 25m 3:39.78
30 155 Emilie Pärnänen Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2002 02A541 25m
31 196 Salla-mari Koskinen Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2006 06A647 25m
32 201 Ada Riquelme Mac Donald Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
25m
2006 06A833
33 193 Emma Loo Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2004 04B129 25m
34 162 Janna Tepsa Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2005 05A214 25m
35 182 Elsa Koskinen Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2006 06A390 25m
36 183 Cecilia Rönnlund Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2006 06A392 25m
37 153 Oona Laakso Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2002 02A301 25m
38 152 Katariina Niemi Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2002 02A179 25m
39 179 Tilda Saine Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2006 06A291 25m
2019-09-12 21:24:48 Datahandling: WinGrodan 2.3 Licensed to: Aurajoen Uinti

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner