2021-11-29   21:28:49
Izberi tekmovanje:

Izberi jezik:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Program for Hessun Uinnit 2019

Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.

Del tekmovanja

Document
Entry List
Hessun Uinnit 2019
Organizer:
Place: Aurajoen Uinti ry
Pool: 25m Competition Date: Sep 14, 2019 to Sep 14, 2019
14 50m Butterfly Women
# ID Name Team Born License Pool Entry
time
Status
1 147 Ida Konkka Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2000 00A573 25m 27.65
2 8 Helmi Heinonen Aurajoen Uinti 2002 02A204 25m 28.57
3 20 Lilli Kulpakko Aurajoen Uinti 2005 05A070 25m 28.82
4 148 Sini Silvennoinen Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2002 02A080 25m 29.38
5 7 Julia Koivisto Aurajoen Uinti 2002 02A092 25m 29.66
6 157 Aino Rantala Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2004 04A204 25m 29.83
7 159 Hilda Helo Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2003 03A483 25m 30.14
8 166 Sonila Selimi Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2005 05A278 25m 30.28
9 35 Kerttu Taponen Aurajoen Uinti 2005 05A538 25m 30.41
10 22 Elsa Vira Aurajoen Uinti 2006 06A033 25m 30.84
11 154 Minka Halava Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2001 01A844 25m 30.99
12 11 Olivia Koski Aurajoen Uinti 2002 02A391 25m 31.14
13 18 Matilda Laitinen Aurajoen Uinti 2004 04A243 25m 31.29
14 12 Janette Setälä Aurajoen Uinti 2001 01A847 25m 31.36
15 160 Ella Nihtilä Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2004 04A237 25m 32.22
16 156 Daniela Degenhardt Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2003 03A442 25m 32.36
17 19 Mirelle Hirsiniemi Aurajoen Uinti 2007 07A001 25m 32.64
18 16 Anni Hyttinen Aurajoen Uinti 2004 04A194 25m 32.71
19 186 Kaisla Korvonen Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2006 06A473 25m 33.17
20 14 Alida Öhberg Aurajoen Uinti 2002 02A627 25m 33.19
21 31 Peppi Kolari Aurajoen Uinti 2003 03A985 25m 33.22
22 180 Kerttu Rantanen Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2007 07A146 25m 33.43
23 173 Minttu Kiili Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
25m 33.68
2005 05A306
24 44 Iida Vartiainen Aurajoen Uinti 2006 06A559 25m 34.74
25 95 Sara Elomäki Aurajoen Uinti 2006 06B010 25m 34.77
26 63 Miisa Järvinen Aurajoen Uinti 2007 07A468 25m 35.24
27 91 Aino Lehtinen Aurajoen Uinti 2005 05B147 25m 35.32
28 37 Erin Gonzalez Catón Aurajoen Uinti 2005 05A579 25m 35.68
29 167 Wilma Turpeinen Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2006 06A089 25m 36.07
30 251 Linnea Ström Uimaseura Kaarina 2003 03A142 25m 36.34
31 27 Emma Nieminen Aurajoen Uinti 2005 05A269 25m 36.58
32 34 Linnea Koski Aurajoen Uinti 2007 07A075 25m 36.77
33 179 Tilda Saine Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2006 06A291 25m 36.77
34 55 Laura Kinnunen Aurajoen Uinti 2002 02B267 25m 37.16
35 47 Aino Suomalainen Aurajoen Uinti 2007 07A281 25m 37.46
36 169 Roosa Lahti Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2004 04A548 25m 38.89
37 79 Elsa Constable Aurajoen Uinti 2009 09A141 25m 39.12
38 66 Nella Hyvärinen Aurajoen Uinti 2004 04B245 25m 39.18
39 85 Inka Nirkkonen Aurajoen Uinti 2004 04B260 25m 39.34
40 54 Elina Toivonen Aurajoen Uinti 2006 06A602 25m 39.62
41 65 Minea Kumlander Aurajoen Uinti 2007 07A507 25m 39.92
42 257 Sofia Danska Uimaseura Kaarina 2009 09A016 25m 39.94
43 246 Tiia Mattila Uinti-Vakka 2008 08A105 25m 40.17
44 41 Emilie Sjösten Aurajoen Uinti 2008 08A074 25m 40.63
45 59 Aino-Maija Grönholm Aurajoen Uinti 2006 06A743 25m 40.93
46 265 Nanna Kotkatvuori Uimaseura Kaarina 2006 06A920 25m 41.21
47 200 Saara Pakomäki Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2008 08A225 25m 41.50
48 67 Nella Imponen Aurajoen Uinti 2007 07A517 25m 41.75
49 136 Helmi Oksa Nummelan Kisaajat 2009 09A137 25m 41.85
50 204 Maija Salokorpi Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2007 07A627 25m 43.46
51 245 Emilia Tähkänen Uinti-Vakka 2007 07A206 25m 44.23
52 62 Roosa Junnila Aurajoen Uinti 2007 07A471 25m 45.09
53 57 Emilia Pirttijärvi Aurajoen Uinti 2000 00B303 25m 46.04
54 86 Saga Räikkönen Aurajoen Uinti 2008 08A396 25m 46.74
55 211 Lotta Luotola Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2008 08A400 25m 46.77
56 208 Vilja Suominen Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2009 09A159 25m 47.79
57 83 Amelie Halkosaari Aurajoen Uinti 2009 09A138 25m 49.46
58 255 Amanda Ruusuvaara Uimaseura Kaarina 2008 08A071 25m 49.94
59 215 Venla Rauta Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2007 07A789 25m 51.36
60 197 Selma Syrjänen Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2009 09A058 25m 51.52
61 68 Yasemin Yilmaz Aurajoen Uinti 2007 07A532 25m 54.93
62 70 Aliisa Kunttu Aurajoen Uinti 2008 08A303 25m 1:00.37
63 183 Cecilia Rönnlund Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2006 06A392 25m
64 117 Charlotta Edelman Aurajoen Uinti 25m
2001 01B390
65 236 Senni Jalonen Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
25m
2006 06B131
66 162 Janna Tepsa Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2005 05A214 25m
67 155 Emilie Pärnänen Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2002 02A541 25m
68 182 Elsa Koskinen Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2006 06A390 25m
69 218 Lisette Schaper Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
25m
2009 09A390
70 43 Mirella Sauhula Aurajoen Uinti 2006 06A551 25m
71 153 Oona Laakso Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2002 02A301 25m
72 254 Aino Norrdal Uimaseura Kaarina 2006 06A065 25m
73 51 Rahma Ezzat Aurajoen Uinti 2007 07A315 25m
74 196 Salla-mari Koskinen Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2006 06A647 25m
75 201 Ada Riquelme Mac Donald Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2006 06A833 25m
76 152 Katariina Niemi Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2002 02A179 25m
77 134 Karmen Marie Johanson Vesihelmen Uimaseura 2006 06A750 25m LAT
78 33 Ronja Vilska Aurajoen Uinti 2006 06A239 25m
79 115 Elsi Tuominen Aurajoen Uinti 2005 05B225 25m
80 107 Veera Kiukkonen Aurajoen Uinti 2008 08A600 25m
81 202 Cecilia Lietzén Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2009 09A118 25m
82 193 Emma Loo Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2004 04B129 25m
83 38 Mia Karolina Müürsepp Aurajoen Uinti 2006 06A436 25m
2019-09-12 21:24:53 Datahandling: WinGrodan 2.3 Licensed to: Aurajoen Uinti

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner