2021-01-24   13:43:49
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Hessun Uinnit 2019

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Document
Entry List
Hessun Uinnit 2019
Organizer:
Place: Aurajoen Uinti ry
Pool: 25m Competition Date: Sep 14, 2019 to Sep 14, 2019
1 4x50m Medley Mixed
# ID Name Team Born License Pool Entry
time
Status
1 243 ÅSK 1 Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2000 25m 1:51.85
2 131 AUi Isot 1 Aurajoen Uinti 1996 25m 1:52.32
3 132 AUi isot 2 Aurajoen Uinti 1992 25m 1:56.16
4 133 AUi isot 3 Aurajoen Uinti 1980 25m 1:57.69
5 241 ÅSK Talent 2 1 Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2005 25m 2:19.89
6 242 ÅSK Talent 2 2 Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2006 25m 2:31.21
7 249 Uinti-Vakka Uinti-Vakka 2006 25m 2:48.68
2019-09-12 21:24:35 Datahandling: WinGrodan 2.3 Licensed to: Aurajoen Uinti
Document
Entry List
Hessun Uinnit 2019
Organizer:
Place: Aurajoen Uinti ry
Pool: 25m Competition Date: Sep 14, 2019 to Sep 14, 2019
2 50m Backstroke Women
# ID Name Team Born License Pool Entry
time
Status
1 1 Merja Lundberg Aurajoen Uinti 1970 70A071 25m
2019-09-12 21:24:37 Datahandling: WinGrodan 2.3 Licensed to: Aurajoen Uinti
Document
Entry List
Hessun Uinnit 2019
Organizer:
Place: Aurajoen Uinti ry
Pool: 25m Competition Date: Sep 14, 2019 to Sep 14, 2019
3 50m Backstroke Men
# ID Name Team Born License Pool Entry
time
Status
1 2 Taito Nurmi Aurajoen Uinti 1961 61A012 25m 37.13
2 110 Mikko Majamäki Aurajoen Uinti 1982 82A136 25m 41.90
2019-09-12 21:24:37 Datahandling: WinGrodan 2.3 Licensed to: Aurajoen Uinti
Document
Entry List
Hessun Uinnit 2019
Organizer:
Place: Aurajoen Uinti ry
Pool: 25m Competition Date: Sep 14, 2019 to Sep 14, 2019
4 50m Backstroke Women
# ID Name Team Born License Pool Entry
time
Status
1 155 Emilie Pärnänen Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2002 02A541 25m 29.01
2 5 Roosa Mört Aurajoen Uinti 1999 99A208 25m 29.23
3 147 Ida Konkka Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2000 00A573 25m 29.39
4 8 Helmi Heinonen Aurajoen Uinti 2002 02A204 25m 30.65
5 153 Oona Laakso Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2002 02A301 25m 31.00
6 20 Lilli Kulpakko Aurajoen Uinti 2005 05A070 25m 31.18
7 14 Alida Öhberg Aurajoen Uinti 2002 02A627 25m 31.42
8 157 Aino Rantala Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2004 04A204 25m 31.95
9 152 Katariina Niemi Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2002 02A179 25m 32.43
10 7 Julia Koivisto Aurajoen Uinti 2002 02A092 25m 32.70
11 186 Kaisla Korvonen Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2006 06A473 25m 33.03
12 156 Daniela Degenhardt Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2003 03A442 25m 33.25
13 166 Sonila Selimi Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2005 05A278 25m 33.33
14 160 Ella Nihtilä Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2004 04A237 25m 33.42
15 18 Matilda Laitinen Aurajoen Uinti 2004 04A243 25m 33.67
16 23 Ella Alanko Aurajoen Uinti 2003 03A643 25m 33.81
17 16 Anni Hyttinen Aurajoen Uinti 2004 04A194 25m 34.44
18 19 Mirelle Hirsiniemi Aurajoen Uinti 2007 07A001 25m 34.65
19 35 Kerttu Taponen Aurajoen Uinti 2005 05A538 25m 34.77
20 173 Minttu Kiili Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2005 05A306 25m 35.28
21 165 Aino Laine Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
25m 35.88
2007 07A013
22 167 Wilma Turpeinen Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2006 06A089 25m 35.93
23 177 mathilda heikiö Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2006 06A212 25m 36.40
24 159 Hilda Helo Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2003 03A483 25m 37.02
25 91 Aino Lehtinen Aurajoen Uinti 25m 37.58
2005 05B147
26 251 Linnea Ström Uimaseura Kaarina 25m 37.79
2003 03A142
27 193 Emma Loo Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
25m 37.84
2004 04B129
28 180 Kerttu Rantanen Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2007 07A146 25m 37.90
29 170 Kristina Grimbaum Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2005 05A266 25m 38.01
30 175 Emilia Johanna Pakkanen Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2006 06A115 25m 38.16
31 162 Janna Tepsa Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2005 05A214 25m 38.45
32 34 Linnea Koski Aurajoen Uinti 2007 07A075 25m 38.50
33 179 Tilda Saine Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2006 06A291 25m 38.57
34 192 Naomi Leo Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2007 07A306 25m 38.59
35 189 Amanda Vuori Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2007 07A289 25m 38.67
36 67 Nella Imponen Aurajoen Uinti 2007 07A517 25m 38.70
37 183 Cecilia Rönnlund Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2006 06A392 25m 38.80
38 44 Iida Vartiainen Aurajoen Uinti 2006 06A559 25m 38.85
39 265 Nanna Kotkatvuori Uimaseura Kaarina 2006 06A920 25m 39.21
40 65 Minea Kumlander Aurajoen Uinti 2007 07A507 25m 39.26
41 169 Roosa Lahti Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2004 04A548 25m 39.30
42 31 Peppi Kolari Aurajoen Uinti 2003 03A985 25m 39.36
43 252 Ulla Haarala Uimaseura Kaarina 2004 04A086 25m 39.47
44 257 Sofia Danska Uimaseura Kaarina 2009 09A016 25m 39.77
45 63 Miisa Järvinen Aurajoen Uinti 2007 07A468 25m 40.13
46 211 Lotta Luotola Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2008 08A400 25m 40.14
47 47 Aino Suomalainen Aurajoen Uinti 25m 40.44
2007 07A281
48 37 Erin Gonzalez Catón Aurajoen Uinti 25m 40.55
2005 05A579
49 258 Alina Vanhatalo Uimaseura Kaarina 25m 40.71
2006 06A558
50 62 Roosa Junnila Aurajoen Uinti 25m 41.33
2007 07A471
51 255 Amanda Ruusuvaara Uimaseura Kaarina 25m 41.38
2008 08A071
52 59 Aino-Maija Grönholm Aurajoen Uinti 25m 41.83
2006 06A743
53 79 Elsa Constable Aurajoen Uinti 25m 41.90
2009 09A141
54 55 Laura Kinnunen Aurajoen Uinti 25m 42.10
2002 02B267
55 81 Veera Knuutila Aurajoen Uinti 25m 42.12
2008 08A346
56 95 Sara Elomäki Aurajoen Uinti 25m 42.45
2006 06B010
57 86 Saga Räikkönen Aurajoen Uinti 25m 42.77
2008 08A396
58 197 Selma Syrjänen Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
25m 42.80
2009 09A058
59 190 Agnes Ruusumo Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2007 07A278 25m 42.85
60 201 Ada Riquelme Mac Donald Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2006 06A833 25m 43.72
61 36 Emma Haapanen Aurajoen Uinti 2006 06A249 25m 43.73
62 51 Rahma Ezzat Aurajoen Uinti 2007 07A315 25m 43.74
63 204 Maija Salokorpi Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2007 07A627 25m 43.76
64 42 Aino Kajonen Aurajoen Uinti 25m 44.21
2005 05A833
65 200 Saara Pakomäki Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
25m 44.53
2008 08A225
66 208 Vilja Suominen Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2009 09A159 25m 44.90
67 66 Nella Hyvärinen Aurajoen Uinti 2004 04B245 25m 45.20
68 101 Ida Nelimarkka Aurajoen Uinti 2008 08A624 25m 45.46
69 246 Tiia Mattila Uinti-Vakka 2008 08A105 25m 45.62
70 54 Elina Toivonen Aurajoen Uinti 2006 06A602 25m 46.23
71 115 Elsi Tuominen Aurajoen Uinti 2005 05B225 25m 46.26
72 250 Anni Sorsa Nokian Pyry 2010 10A058 25m 46.27
73 229 Vilma Keski-Korsu Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2009 09A415 25m 46.46
74 245 Emilia Tähkänen Uinti-Vakka 2007 07A206 25m 46.57
75 264 Mona Järveläinen Uimaseura Kaarina 2007 07A629 25m 46.58
76 136 Helmi Oksa Nummelan Kisaajat 2009 09A137 25m 46.69
77 233 Emma Nygård Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2008 08A773 25m 46.74
78 140 Heidi Huppunen Porin Uimaseura 2008 08A034 25m 46.88
79 83 Amelie Halkosaari Aurajoen Uinti 2009 09A138 25m 46.90
80 182 Elsa Koskinen Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2006 06A390 25m 47.53
81 254 Aino Norrdal Uimaseura Kaarina 2006 06A065 25m 47.69
82 103 Kira Viitanen Aurajoen Uinti 2006 06B028 25m 49.33
83 70 Aliisa Kunttu Aurajoen Uinti 2008 08A303 25m 50.00
84 222 Helmi Rantala Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2010 10A118 25m 50.05
85 268 Aada Kanervo Uimaseura Kaarina 2009 09A217 25m 50.75
86 218 Lisette Schaper Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2009 09A390 25m 50.79
87 114 Ran yu Aurajoen Uinti 2010 10A193 25m 50.89
88 237 Liia Kivi Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2007 07A970 25m 52.68
89 223 Ida sulonen Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2009 09A395 25m 53.11
90 106 Inkeri Rinnola Aurajoen Uinti 2010 10A126 25m 53.42
91 214 Emma Karimäki Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2009 09A219 25m 53.53
92 220 Viola Tojander Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2010 10A135 25m 53.73
93 196 Salla-mari Koskinen Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
25m 53.86
2006 06A647
94 202 Cecilia Lietzén Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2009 09A118 25m 53.90
95 116 Alina Niittymäki Aurajoen Uinti 2009 09A540 25m 55.14
96 68 Yasemin Yilmaz Aurajoen Uinti 2007 07A532 25m 55.56
97 210 Annika Andersen Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2008 08A401 25m 55.80
98 142 Miia Kallio Porin Uimaseura 2011 11A005 25m 56.22
99 259 Ella Ääri Uimaseura Kaarina 2011 11A003 25m 56.36
100 216 Nea Veiro Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2008 08A522 25m 56.71
101 84 Iiris Paloposki Aurajoen Uinti 25m 57.23
2007 07A571
102 98 Sofia Ahvas Aurajoen Uinti 25m 57.84
2010 10A077
103 235 Jenna Paasimaa Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
25m 57.87
2010 10A200
104 141 Helmi Rantala Porin Uimaseura 2010 10A015 25m 59.31
105 105 Anna Liljeberg Aurajoen Uinti 2010 10A105 25m 59.98
106 102 Ronja Yilmaz Aurajoen Uinti 2009 09A409 25m 1:00.53
107 43 Mirella Sauhula Aurajoen Uinti 2006 06A551 25m
108 123 Lulu Luukkaa Aurajoen Uinti 2006 06B190 25m
109 113 Nea Pippola Aurajoen Uinti 2010 10A188 25m
110 267 Michelle Virta Uimaseura Kaarina 2006 06A979 25m
111 154 Minka Halava Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2001 01A844 25m
112 27 Emma Nieminen Aurajoen Uinti 2005 05A269 25m
113 148 Sini Silvennoinen Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2002 02A080 25m
114 12 Janette Setälä Aurajoen Uinti 2001 01A847 25m
115 121 Nea Niemi Aurajoen Uinti 2008 08A950 25m
116 120 Lotta Kunttu Aurajoen Uinti 2011 11A155 25m
117 22 Elsa Vira Aurajoen Uinti 2006 06A033 25m
118 117 Charlotta Edelman Aurajoen Uinti 2001 01B390 25m
119 124 Eevi Klaara Orenshtein Aurajoen Uinti 2008 08A951 25m
120 33 Ronja Vilska Aurajoen Uinti 2006 06A239 25m
121 46 Aino Viitala Aurajoen Uinti 2006 06A557 25m
122 38 Mia Karolina Müürsepp Aurajoen Uinti 2006 06A436 25m
2019-09-12 21:24:38 Datahandling: WinGrodan 2.3 Licensed to: Aurajoen Uinti
Document
Entry List
Hessun Uinnit 2019
Organizer:
Place: Aurajoen Uinti ry
Pool: 25m Competition Date: Sep 14, 2019 to Sep 14, 2019
5 50m Backstroke Men
# ID Name Team Born License Pool Entry
time
Status
1 135 Leevi Lehti Helsingfors Simsällskap 2000 00A000 25m 26.20
2 149 Lauri Elomaa Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2000 00A761 25m 26.61
3 9 Ibrahim Ezzat Aurajoen Uinti 2002 02A249 25m 27.07
4 10 Mohamed Ezzat Aurajoen Uinti 2001 01A613 25m 27.66
5 13 Oskari Arvo Aurajoen Uinti 2002 02A525 25m 28.30
6 150 Jesper Lietzén Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2002 02A171 25m 28.31
7 161 Aapo Kinnunen Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2004 04A250 25m 28.81
8 32 Juuso Leppänen Aurajoen Uinti 2004 04A791 25m 29.23
9 151 Leevi Korpinen Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2001 01A491 25m 29.27
10 21 Ajjuub Ezzat Aurajoen Uinti 2005 05A108 25m 29.27
11 6 Johannes Lindroos Aurajoen Uinti 1996 96A797 25m 30.36
12 15 Mikael Hirsiniemi Aurajoen Uinti 2004 04A196 25m 30.49
13 163 Jeremia Varonen Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2004 04A513 25m 30.87
14 178 Jaakko Pihlava Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2004 04A845 25m 31.12
15 146 Veikka Saren Someron Esa 2002 02A809 25m 31.30
16 143 Matias Gustafsson Raision Urheilijat 2002 02B009 25m 31.64
17 137 Akseli Ylikoski Pihlava Työväen Urheilijat 2002 02A113 25m 31.70
18 25 Tuomas Toppinen Aurajoen Uinti 2005 05A167 25m 32.76
19 71 Nardi Orenshtein Aurajoen Uinti 25m 32.99
2005 05B076
20 56 Maksim Amosov Aurajoen Uinti 25m 35.46
2005 05A932
21 253 Eerik Rantanen Uimaseura Kaarina 25m 35.63
2004 04A293
22 181 Kasper Kainonen Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
25m 35.86
2005 05A680
23 171 Aaro Puutio Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2003 03A834 25m 36.22
24 158 Elias Laine Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2003 03A465 25m 36.63
25 48 Romeo Manner Aurajoen Uinti 2008 08A104 25m 37.20
26 50 ivan kovalchuk Aurajoen Uinti 2005 05A878 25m 37.42
27 187 Santeri Holmberg Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2006 06A484 25m 37.78
28 164 Tomas Laine Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
25m 38.18
2006 06A077
29 244 Leevi Saarinen Uinti-Vakka 2006 06A231 25m 38.44
30 24 Einari Palmu Aurajoen Uinti 2004 04A395 25m 38.50
31 168 Veeti Valdolin Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2005 05A284 25m 39.00
32 26 Axel Leppähaara Aurajoen Uinti 2004 04A425 25m 39.74
33 30 Casper Leo Aurajoen Uinti 2004 04A635 25m 40.25
34 39 Alex Yli-Salomäki Aurajoen Uinti 2006 06A458 25m 40.52
35 269 Miika Tuominen Uimaseura Kaarina 2005 05B183 25m 42.39
36 174 Eemeli Arnell Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2005 05A327 25m 42.64
37 185 Joel sulonen Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2007 07A203 25m 43.21
38 207 Milo Kallio Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2008 08A375 25m 43.25
39 199 Nicoló Manzone Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2005 05A940 25m 43.44
40 92 Erik Constable Aurajoen Uinti 2008 08A503 25m 43.98
41 194 Linus Korin Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2006 06A619 25m 44.03
42 112 Jan Virransuo Aurajoen Uinti 2008 08A764 25m 44.75
43 82 Eino Polari Aurajoen Uinti 2006 06A879 25m 44.97
44 78 Max Hyvärinen Aurajoen Uinti 2007 07A608 25m 45.04
45 191 Eemeli Varonen Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2009 09A038 25m 45.64
46 205 Amos Korin Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2008 08A377 25m 45.70
47 53 Ossi Tikka Aurajoen Uinti 2007 07A328 25m 45.77
48 94 Niko Visuri Aurajoen Uinti 2007 07A783 25m 45.84
49 172 Frans Sandblom Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2006 06A101 25m 45.93
50 76 Oiva Saarinen Aurajoen Uinti 2008 08A339 25m 46.29
51 109 Thanh Kiet Lam Aurajoen Uinti 2008 08A742 25m 46.36
52 195 Christian Edelman Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2007 07A367 25m 46.80
53 52 Peter Kanninen Aurajoen Uinti 2006 06A587 25m 46.94
54 80 Kristian Raski Aurajoen Uinti 25m 47.13
2006 06A871
55 247 Severi Saario Uinti-Vakka 25m 47.15
2008 08A420
56 104 Wili Sauhula Aurajoen Uinti 25m 47.30
2010 10A127
57 61 Niilo Lehtinen Aurajoen Uinti 25m 47.59
2009 09A085
58 217 Matias Rauhala Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
25m 47.67
2008 08A645
59 206 Niklas Honkanen Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2008 08A378 25m 48.27
60 77 IAN GONZALEZ CATON Aurajoen Uinti 2008 08A328 25m 48.28
61 93 Oliver Rautala Aurajoen Uinti 2007 07A782 25m 48.53
62 188 Ilari Linderborg Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2006 06A532 25m 48.59
63 260 Eetu Ääri Uimaseura Kaarina 2010 10A019 25m 48.85
64 72 Nikke Laine Aurajoen Uinti 2007 07A548 25m 49.01
65 219 Taito Aaltonen Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2009 09A283 25m 49.17
66 45 Alvar Kankare Aurajoen Uinti 25m 49.25
2007 07A252
67 99 Benjamin Milovanov Aurajoen Uinti 25m 49.39
2008 08A554
68 75 Urho Lumiainen Aurajoen Uinti 25m 49.73
2008 08A333
69 87 Veikka-Eemil Lehtonen Aurajoen Uinti 25m 49.76
2008 08A403
70 238 Lauri Seppälä Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
25m 50.32
2010 10A220
71 266 Topi Heinonen Uimaseura Kaarina 2008 08A404 25m 50.65
72 90 Wille Vantala Aurajoen Uinti 2009 09A203 25m 51.06
73 228 Jasper Pihlava Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2008 08A695 25m 51.23
74 100 Otto Anttila Aurajoen Uinti 2007 07A823 25m 51.36
75 224 Roope Rantanen Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2008 08A646 25m 51.58
76 232 Eino Rantala Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2011 11A067 25m 51.63
77 261 Eliel Lintula Uimaseura Kaarina 2007 07A564 25m 52.09
78 69 Ilmari Kunttu Aurajoen Uinti 2006 06A836 25m 52.42
79 213 Sisu Korpinen Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2006 06A993 25m 53.00
80 49 Aleksi Nurmi Aurajoen Uinti 2006 06A541 25m 53.01
81 227 Lauri Kirjonen Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2007 07A901 25m 53.98
82 263 Max Kulmala Uimaseura Kaarina 2008 08A338 25m 54.19
83 73 Juuso Silfver Aurajoen Uinti 2007 07A547 25m 55.77
84 89 Robert Pukki Aurajoen Uinti 2007 07A716 25m 56.22
85 234 Eliel Fey Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2010 10A233 25m 56.92
86 221 Kasper August Snickars Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2008 08A666 25m 57.13
87 111 Viktor Hautala Aurajoen Uinti 2008 08A829 25m 1:00.37
88 225 Eemeli Eloranta Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2008 08A682 25m 1:02.61
89 212 Akseli Niskala Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2007 07A696 25m 1:02.69
90 226 Aarne Lehtonen Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2009 09A412 25m 1:08.04
91 270 Oliver Rantanen Uimaseura Kaarina 25m 1:08.88
2009 09A379
92 97 Jesse Rinne Aurajoen Uinti 25m 1:09.98
2010 10A072
93 176 Max Sakari Allén Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
25m
2005 05A484
94 40 Max Yli-Salomäki Aurajoen Uinti 2006 06A459 25m
95 118 Sisu Tikka Aurajoen Uinti 2009 09A677 25m
96 29 Konsta Vainio Aurajoen Uinti 2005 05A299 25m
97 272 Veikko Mikander Uimaseura Kaarina 2009 09A682 25m
98 122 Veikka Antero Kiukkonen Aurajoen Uinti 2009 09A680 25m
99 125 Aatos Rannila Aurajoen Uinti 2010 10A390 25m
100 119 Eino Marela Aurajoen Uinti 2010 10A384 25m
101 126 Eino Kytöjoki Aurajoen Uinti 2010 10A392 25m
102 184 Matias Seppä Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2006 06A462 25m
103 248 Oliver Laine Uinti-Vakka 2010 10A334 25m
2019-09-12 21:24:40 Datahandling: WinGrodan 2.3 Licensed to: Aurajoen Uinti
Document
Entry List
Hessun Uinnit 2019
Organizer:
Place: Aurajoen Uinti ry
Pool: 25m Competition Date: Sep 14, 2019 to Sep 14, 2019
6 50m Freestyle Women
# ID Name Team Born License Pool Entry
time
Status
1 1 Merja Lundberg Aurajoen Uinti 1970 70A071 25m 37.88
2019-09-12 21:24:42 Datahandling: WinGrodan 2.3 Licensed to: Aurajoen Uinti
Document
Entry List
Hessun Uinnit 2019
Organizer:
Place: Aurajoen Uinti ry
Pool: 25m Competition Date: Sep 14, 2019 to Sep 14, 2019
7 50m Freestyle Men
# ID Name Team Born License Pool Entry
time
Status
1 64 Tommi Kahlos Aurajoen Uinti 1978 78A131 25m 30.42
2 108 Luka Milovanov Aurajoen Uinti 1976 76A115 25m 31.78
3 2 Taito Nurmi Aurajoen Uinti 1961 61A012 25m 31.95
4 110 Mikko Majamäki Aurajoen Uinti 1982 82A136 25m 32.29
5 3 Heikki Jünger Aurajoen Uinti 1958 58A006 25m
2019-09-12 21:24:42 Datahandling: WinGrodan 2.3 Licensed to: Aurajoen Uinti
Document
Entry List
Hessun Uinnit 2019
Organizer:
Place: Aurajoen Uinti ry
Pool: 25m Competition Date: Sep 14, 2019 to Sep 14, 2019
8 50m Freestyle Women
# ID Name Team Born License Pool Entry
time
Status
1 147 Ida Konkka Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2000 00A573 25m 25.39
2 148 Sini Silvennoinen Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2002 02A080 25m 25.72
3 5 Roosa Mört Aurajoen Uinti 1999 99A208 25m 26.12
4 4 Erika Bergström Aurajoen Uinti 1996 96A630 25m 26.37
5 156 Daniela Degenhardt Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2003 03A442 25m 26.89
6 157 Aino Rantala Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2004 04A204 25m 27.52
7 153 Oona Laakso Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2002 02A301 25m 27.62
8 8 Helmi Heinonen Aurajoen Uinti 2002 02A204 25m 27.74
9 20 Lilli Kulpakko Aurajoen Uinti 2005 05A070 25m 27.87
10 154 Minka Halava Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2001 01A844 25m 27.91
11 14 Alida Öhberg Aurajoen Uinti 2002 02A627 25m 28.26
12 155 Emilie Pärnänen Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2002 02A541 25m 28.32
13 12 Janette Setälä Aurajoen Uinti 2001 01A847 25m 28.37
14 35 Kerttu Taponen Aurajoen Uinti 2005 05A538 25m 28.40
15 18 Matilda Laitinen Aurajoen Uinti 2004 04A243 25m 28.41
16 16 Anni Hyttinen Aurajoen Uinti 2004 04A194 25m 28.53
17 22 Elsa Vira Aurajoen Uinti 2006 06A033 25m 28.67
18 166 Sonila Selimi Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2005 05A278 25m 28.71
19 186 Kaisla Korvonen Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2006 06A473 25m 28.89
20 173 Minttu Kiili Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2005 05A306 25m 28.96
21 27 Emma Nieminen Aurajoen Uinti 25m 29.07
2005 05A269
22 11 Olivia Koski Aurajoen Uinti 25m 29.14
2002 02A391
23 152 Katariina Niemi Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
25m 29.47
2002 02A179
24 43 Mirella Sauhula Aurajoen Uinti 2006 06A551 25m 29.51
25 167 Wilma Turpeinen Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2006 06A089 25m 29.55
26 159 Hilda Helo Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2003 03A483 25m 29.69
27 23 Ella Alanko Aurajoen Uinti 2003 03A643 25m 29.71
28 160 Ella Nihtilä Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2004 04A237 25m 29.74
29 19 Mirelle Hirsiniemi Aurajoen Uinti 25m 29.80
2007 07A001
30 170 Kristina Grimbaum Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
25m 29.86
2005 05A266
31 180 Kerttu Rantanen Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2007 07A146 25m 29.87
32 37 Erin Gonzalez Catón Aurajoen Uinti 2005 05A579 25m 30.31
33 31 Peppi Kolari Aurajoen Uinti 2003 03A985 25m 30.43
34 177 mathilda heikiö Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2006 06A212 25m 30.63
35 193 Emma Loo Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2004 04B129 25m 30.77
36 165 Aino Laine Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2007 07A013 25m 30.90
37 91 Aino Lehtinen Aurajoen Uinti 2005 05B147 25m 30.94
38 58 Viivi Laiho Aurajoen Uinti 2005 05B007 25m 30.95
39 175 Emilia Johanna Pakkanen Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2006 06A115 25m 31.11
40 55 Laura Kinnunen Aurajoen Uinti 2002 02B267 25m 31.13
41 28 Aino Kurki Aurajoen Uinti 2005 05A264 25m 31.61
42 34 Linnea Koski Aurajoen Uinti 2007 07A075 25m 31.83
43 183 Cecilia Rönnlund Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2006 06A392 25m 31.94
44 47 Aino Suomalainen Aurajoen Uinti 2007 07A281 25m 32.13
45 44 Iida Vartiainen Aurajoen Uinti 2006 06A559 25m 32.22
46 63 Miisa Järvinen Aurajoen Uinti 2007 07A468 25m 32.51
47 189 Amanda Vuori Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2007 07A289 25m 32.54
48 95 Sara Elomäki Aurajoen Uinti 2006 06B010 25m 32.74
49 162 Janna Tepsa Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2005 05A214 25m 32.82
50 192 Naomi Leo Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2007 07A306 25m 32.89
51 179 Tilda Saine Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2006 06A291 25m 32.89
52 169 Roosa Lahti Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
25m 33.34
2004 04A548
53 256 Maikki Hämäläinen Uimaseura Kaarina 2006 06A457 25m 33.41
54 265 Nanna Kotkatvuori Uimaseura Kaarina 2006 06A920 25m 33.44
55 251 Linnea Ström Uimaseura Kaarina 2003 03A142 25m 33.44
56 59 Aino-Maija Grönholm Aurajoen Uinti 2006 06A743 25m 33.91
57 85 Inka Nirkkonen Aurajoen Uinti 2004 04B260 25m 34.14
58 36 Emma Haapanen Aurajoen Uinti 2006 06A249 25m 34.15
59 42 Aino Kajonen Aurajoen Uinti 2005 05A833 25m 34.22
60 190 Agnes Ruusumo Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2007 07A278 25m 34.63
61 67 Nella Imponen Aurajoen Uinti 2007 07A517 25m 34.71
62 81 Veera Knuutila Aurajoen Uinti 2008 08A346 25m 34.76
63 62 Roosa Junnila Aurajoen Uinti 2007 07A471 25m 34.90
64 255 Amanda Ruusuvaara Uimaseura Kaarina 2008 08A071 25m 34.91
65 204 Maija Salokorpi Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2007 07A627 25m 34.98
66 79 Elsa Constable Aurajoen Uinti 2009 09A141 25m 35.00
67 115 Elsi Tuominen Aurajoen Uinti 2005 05B225 25m 36.15
68 51 Rahma Ezzat Aurajoen Uinti 2007 07A315 25m 36.38
69 201 Ada Riquelme Mac Donald Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2006 06A833 25m 36.43
70 257 Sofia Danska Uimaseura Kaarina 25m 36.60
2009 09A016
71 86 Saga Räikkönen Aurajoen Uinti 25m 36.65
2008 08A396
72 54 Elina Toivonen Aurajoen Uinti 2006 06A602 25m 37.10
73 197 Selma Syrjänen Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2009 09A058 25m 37.20
74 66 Nella Hyvärinen Aurajoen Uinti 2004 04B245 25m 37.23
75 200 Saara Pakomäki Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2008 08A225 25m 37.55
76 245 Emilia Tähkänen Uinti-Vakka 2007 07A206 25m 37.64
77 215 Venla Rauta Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2007 07A789 25m 37.64
78 202 Cecilia Lietzén Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2009 09A118 25m 38.19
79 211 Lotta Luotola Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2008 08A400 25m 38.32
80 182 Elsa Koskinen Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2006 06A390 25m 38.48
81 136 Helmi Oksa Nummelan Kisaajat 2009 09A137 25m 38.77
82 57 Emilia Pirttijärvi Aurajoen Uinti 2000 00B303 25m 38.95
83 258 Alina Vanhatalo Uimaseura Kaarina 2006 06A558 25m 38.96
84 84 Iiris Paloposki Aurajoen Uinti 2007 07A571 25m 39.51
85 262 Mandi Hämäläinen Uimaseura Kaarina 2006 06A875 25m 39.51
86 218 Lisette Schaper Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2009 09A390 25m 39.61
87 264 Mona Järveläinen Uimaseura Kaarina 2007 07A629 25m 39.68
88 140 Heidi Huppunen Porin Uimaseura 2008 08A034 25m 39.70
89 101 Ida Nelimarkka Aurajoen Uinti 2008 08A624 25m 39.82
90 236 Senni Jalonen Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
25m 40.34
2006 06B131
91 208 Vilja Suominen Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2009 09A159 25m 40.59