2021-01-24   13:37:05
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Hessun Uinnit 2019

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Session 1

Document
Start list
Hessun Uinnit 2019
Place: Organizer: Aurajoen Uinti ry
Pool: 25m Competition Date: Sep 14, 2019 to Sep 14, 2019
Event 10, 200m Individual Medley Women
Final 1 (5)
ID
Lane
Name
Born
Club
12:26
Entry time
Pool
Start:
179 1 Tilda Saine 2006 ÅSK 25m
153 2 Oona Laakso 2002 ÅSK 25m
182 3 Elsa Koskinen 2006 ÅSK 25m
193 4 Emma Loo 2004 ÅSK 25m
162 5 Janna Tepsa 2005 ÅSK 25m
183 6 Cecilia Rönnlund 2006 ÅSK 25m
152 7 Katariina Niemi 2002 ÅSK 25m
8 25m
Event 10, 200m Individual Medley Women Final 2 (5)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
12:30
196 1 Salla-mari Koskinen 2006 ÅSK 25m
262 2 Mandi Hämäläinen 2006 UiKaa 3:39.78 25m
246 3 Tiia Mattila 2008 Ui-Va 3:23.08 25m
81 4 Veera Knuutila 2008 AUi 3:13.39 25m
41 5 Emilie Sjösten 2008 AUi 3:20.74 25m
258 6 Alina Vanhatalo 2006 UiKaa 3:24.66 25m
155 7 Emilie Pärnänen 2002 ÅSK 25m
201 8 Ada Riquelme Mac Donald 2006 ÅSK 25m
Event 10, 200m Individual Medley Women Final 3 (5)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
12:34
169 1 Roosa Lahti 2004 ÅSK 3:10.58 25m
58 2 Viivi Laiho 2005 AUi 3:07.83 25m
252 3 Ulla Haarala 2004 UiKaa 2:57.69 25m
27 4 Emma Nieminen 2005 AUi 2:47.90 25m
159 5 Hilda Helo 2003 ÅSK 2:49.30 25m
38 6 Mia Karolina Müürsepp 2006 AUi 2:58.84 25m
256 7 Maikki Hämäläinen 2006 UiKaa 3:08.14 25m
67 8 Nella Imponen 2007 AUi 3:11.09 25m
Event 10, 200m Individual Medley Women Final 4 (5)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
12:38
167 1 Wilma Turpeinen 2006 ÅSK 2:43.00 25m
156 2 Daniela Degenhardt 2003 ÅSK 2:41.69 25m
186 3 Kaisla Korvonen 2006 ÅSK 2:36.86 25m
35 4 Kerttu Taponen 2005 AUi 2:35.39 25m
180 5 Kerttu Rantanen 2007 ÅSK 2:36.35 25m
22 6 Elsa Vira 2006 AUi 2:37.10 25m
160 7 Ella Nihtilä 2004 ÅSK 2:41.75 25m
37 8 Erin Gonzalez Catón 2005 AUi 2:44.54 25m
Event 10, 200m Individual Medley Women Final 5 (5)
ID
Lane
Name
Born
Club
12:41
Entry time
Pool
Start:
166 1 Sonila Selimi 2005 ÅSK 2:34.44 25m
173 2 Minttu Kiili 2005 ÅSK 2:30.89 25m
157 3 Aino Rantala 2004 ÅSK 2:29.82 25m
154 4 Minka Halava 2001 ÅSK 2:24.98 25m
20 5 Lilli Kulpakko 2005 AUi 2:25.07 25m
148 6 Sini Silvennoinen 2002 ÅSK 2:30.32 25m
18 7 Matilda Laitinen 2004 AUi 2:31.80 25m
16 8 Anni Hyttinen 2004 AUi 2:35.09 25m
2019-09-14 10:59:48 Datahandling: WinGrodan 2.3 Licensed to: Aurajoen Uinti

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner