2021-01-24   12:23:52
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Hessun Uinnit 2019

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Session 1

Document
Start list
Hessun Uinnit 2019
Place: Organizer: Aurajoen Uinti ry
Pool: 25m Competition Date: Sep 14, 2019 to Sep 14, 2019
Event 14, 50m Butterfly Women
Final 1 (11)
ID
Lane
Name
Born
Club
12:59
Entry time
Pool
Start:
1 25m
2 25m
38 3 Mia Karolina Müürsepp 2006 AUi 25m
202 4 Cecilia Lietzén 2009 ÅSK 25m
193 5 Emma Loo 2004 ÅSK 25m
6 25m
7 25m
8 25m
Event 14, 50m Butterfly Women Final 2 (11)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
13:00
115 1 Elsi Tuominen 2005 AUi 25m
134 2 Karmen Marie Johanson 2006 VeUS 25m
201 3 Ada Riquelme Mac Donald 2006 ÅSK 25m
51 4 Rahma Ezzat 2007 AUi 25m
196 5 Salla-mari Koskinen 2006 ÅSK 25m
152 6 Katariina Niemi 2002 ÅSK 25m
33 7 Ronja Vilska 2006 AUi 25m
107 8 Veera Kiukkonen 2008 AUi 25m
Event 14, 50m Butterfly Women Final 3 (11)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
13:02
153 1 Oona Laakso 2002 ÅSK 25m
182 2 Elsa Koskinen 2006 ÅSK 25m
162 3 Janna Tepsa 2005 ÅSK 25m
117 4 Charlotta Edelman 2001 AUi 25m
236 5 Senni Jalonen 2006 ÅSK 25m
155 6 Emilie Pärnänen 2002 ÅSK 25m
43 7 Mirella Sauhula 2006 AUi 25m
254 8 Aino Norrdal 2006 UiKaa 25m
Event 14, 50m Butterfly Women Final 4 (11)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
13:03
70 1 Aliisa Kunttu 2008 AUi 1:00.37 25m
68 2 Yasemin Yilmaz 2007 AUi 54.93 25m
215 3 Venla Rauta 2007 ÅSK 51.36 25m
83 4 Amelie Halkosaari 2009 AUi 49.46 25m
255 5 Amanda Ruusuvaara 2008 UiKaa 49.94 25m
197 6 Selma Syrjänen 2009 ÅSK 51.52 25m
218 7 Lisette Schaper 2009 ÅSK 58.14 50m
183 8 Cecilia Rönnlund 2006 ÅSK 25m
Event 14, 50m Butterfly Women Final 5 (11)
ID
Lane
Name
Born
Club
13:04
Entry time
Pool
Start:
211 1 Lotta Luotola 2008 ÅSK 46.77 25m
57 2 Emilia Pirttijärvi 2000 AUi 46.04 25m
245 3 Emilia Tähkänen 2007 Ui-Va 44.23 25m
136 4 Helmi Oksa 2009 NumKis 41.85 25m
204 5 Maija Salokorpi 2007 ÅSK 43.46 25m
62 6 Roosa Junnila 2007 AUi 45.09 25m
86 7 Saga Räikkönen 2008 AUi 46.74 25m
208 8 Vilja Suominen 2009 ÅSK 47.79 25m
Event 14, 50m Butterfly Women Final 6 (11)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
13:05
200 1 Saara Pakomäki 2008 ÅSK 41.50 25m
59 2 Aino-Maija Grönholm 2006 AUi 40.93 25m
246 3 Tiia Mattila 2008 Ui-Va 40.17 25m
65 4 Minea Kumlander 2007 AUi 39.92 25m
257 5 Sofia Danska 2009 UiKaa 39.94 25m
41 6 Emilie Sjösten 2008 AUi 40.63 25m
265 7 Nanna Kotkatvuori 2006 UiKaa 41.21 25m
67 8 Nella Imponen 2007 AUi 41.75 25m
Event 14, 50m Butterfly Women Final 7 (11)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
13:07
85 1 Inka Nirkkonen 2004 AUi 39.34 25m
79 2 Elsa Constable 2009 AUi 39.12 25m
47 3 Aino Suomalainen 2007 AUi 37.46 25m
179 4 Tilda Saine 2006 ÅSK 36.77 25m
55 5 Laura Kinnunen 2002 AUi 37.16 25m
169 6 Roosa Lahti 2004 ÅSK 38.89 25m
66 7 Nella Hyvärinen 2004 AUi 39.18 25m
54 8 Elina Toivonen 2006 AUi 39.62 25m
Event 14, 50m Butterfly Women Final 8 (11)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
13:08
27 1 Emma Nieminen 2005 AUi 36.58 25m
167 2 Wilma Turpeinen 2006 ÅSK 36.07 25m
91 3 Aino Lehtinen 2005 AUi 35.32 25m
95 4 Sara Elomäki 2006 AUi 34.77 25m
63 5 Miisa Järvinen 2007 AUi 35.24 25m
37 6 Erin Gonzalez Catón 2005 AUi 35.68 25m
251 7 Linnea Ström 2003 UiKaa 36.34 25m
34 8 Linnea Koski 2007 AUi 36.77 25m
Event 14, 50m Butterfly Women Final 9 (11)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
13:09
173 1 Minttu Kiili 2005 ÅSK 33.68 25m
31 2 Peppi Kolari 2003 AUi 33.22 25m
186 3 Kaisla Korvonen 2006 ÅSK 33.17 25m
19 4 Mirelle Hirsiniemi 2007 AUi 32.64 25m
16 5 Anni Hyttinen 2004 AUi 32.71 25m
14 6 Alida Öhberg 2002 AUi 33.19 25m
180 7 Kerttu Rantanen 2007 ÅSK 33.43 25m
44 8 Iida Vartiainen 2006 AUi 34.74 25m
Event 14, 50m Butterfly Women Final 10 (11)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
13:10
160 1 Ella Nihtilä 2004 ÅSK 32.22 25m
18 2 Matilda Laitinen 2004 AUi 31.29 25m
154 3 Minka Halava 2001 ÅSK 30.99 25m
35 4 Kerttu Taponen 2005 AUi 30.41 25m
22 5 Elsa Vira 2006 AUi 30.84 25m
11 6 Olivia Koski 2002 AUi 31.14 25m
12 7 Janette Setälä 2001 AUi 31.36 25m
156 8 Daniela Degenhardt 2003 ÅSK 32.36 25m
Event 14, 50m Butterfly Women Final 11 (11)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
13:11
159 1 Hilda Helo 2003 ÅSK 30.14 25m
7 2 Julia Koivisto 2002 AUi 29.66 25m
20 3 Lilli Kulpakko 2005 AUi 28.82 25m
147 4 Ida Konkka 2000 ÅSK 27.65 25m
8 5 Helmi Heinonen 2002 AUi 28.57 25m
148 6 Sini Silvennoinen 2002 ÅSK 29.38 25m
157 7 Aino Rantala 2004 ÅSK 29.83 25m
166 8 Sonila Selimi 2005 ÅSK 30.28 25m
2019-09-14 10:59:52 Datahandling: WinGrodan 2.3 Licensed to: Aurajoen Uinti

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner