2021-01-19   06:41:14
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Hessun Uinnit 2019

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Session 1

Document
Start list
Hessun Uinnit 2019
Place: Organizer: Aurajoen Uinti ry
Pool: 25m Competition Date: Sep 14, 2019 to Sep 14, 2019
Event 18, 50m Breaststroke Women
Final 1 (13)
ID
Lane
Name
Born
Club
13:34
Entry time
Pool
Start:
1 25m
142 2 Miia Kallio 2011 PUS 25m
98 3 Sofia Ahvas 2010 AUi 25m
102 4 Ronja Yilmaz 2009 AUi 25m
183 5 Cecilia Rönnlund 2006 ÅSK 25m
169 6 Roosa Lahti 2004 ÅSK 25m
139 7 Kaisa Majasaari 2009 PTU 25m
8 25m
Event 18, 50m Breaststroke Women Final 2 (13)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
13:36
43 1 Mirella Sauhula 2006 AUi 25m
67 2 Nella Imponen 2007 AUi 25m
117 3 Charlotta Edelman 2001 AUi 25m
153 4 Oona Laakso 2002 ÅSK 25m
123 5 Lulu Luukkaa 2006 AUi 25m
201 6 Ada Riquelme Mac Donald 2006 ÅSK 25m
38 7 Mia Karolina Müürsepp 2006 AUi 25m
179 8 Tilda Saine 2006 ÅSK 25m
Event 18, 50m Breaststroke Women Final 3 (13)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
13:37
154 1 Minka Halava 2001 ÅSK 25m
139 2 Kaisa Majasaari 2009 PTU 25m
193 3 Emma Loo 2004 ÅSK 25m
182 4 Elsa Koskinen 2006 ÅSK 25m
155 5 Emilie Pärnänen 2002 ÅSK 25m
12 6 Janette Setälä 2001 AUi 25m
22 7 Elsa Vira 2006 AUi 25m
116 8 Alina Niittymäki 2009 AUi 25m
Event 18, 50m Breaststroke Women Final 4 (13)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
13:39
259 1 Ella Ääri 2011 UiKaa 1:11.36 25m
141 2 Helmi Rantala 2010 PUS 1:07.60 25m
216 3 Nea Veiro 2008 ÅSK 1:04.84 25m
229 4 Vilma Keski-Korsu 2009 ÅSK 1:03.99 25m
233 5 Emma Nygård 2008 ÅSK 1:04.53 25m
223 6 Ida sulonen 2009 ÅSK 1:07.32 25m
210 7 Annika Andersen 2008 ÅSK 1:07.72 25m
235 8 Jenna Paasimaa 2010 ÅSK 1:20.43 25m
Event 18, 50m Breaststroke Women Final 5 (13)
ID
Lane
Name
Born
Club
13:41
Entry time
Pool
Start:
88 1 Laura Toivonen 2010 AUi 1:00.39 25m
83 2 Amelie Halkosaari 2009 AUi 58.58 25m
246 3 Tiia Mattila 2008 Ui-Va 56.38 25m
114 4 Ran yu 2010 AUi 55.71 25m
230 5 Heta Hilja Inkeri Allén 2007 ÅSK 55.81 25m
208 6 Vilja Suominen 2009 ÅSK 57.10 25m
140 7 Heidi Huppunen 2008 PUS 59.23 25m
103 8 Kira Viitanen 2006 AUi 1:02.12 25m
Event 18, 50m Breaststroke Women Final 6 (13)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
13:43
262 1 Mandi Hämäläinen 2006 UiKaa 54.77 25m
209 2 Selma Mäenpää 2007 ÅSK 54.27 25m
197 3 Selma Syrjänen 2009 ÅSK 53.78 25m
218 4 Lisette Schaper 2009 ÅSK 53.49 25m
222 5 Helmi Rantala 2010 ÅSK 53.60 25m
258 6 Alina Vanhatalo 2006 UiKaa 54.05 25m
101 7 Ida Nelimarkka 2008 AUi 54.48 25m
46 8 Aino Viitala 2006 AUi 55.23 25m
Event 18, 50m Breaststroke Women Final 7 (13)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
13:44
79 1 Elsa Constable 2009 AUi 52.56 25m
86 2 Saga Räikkönen 2008 AUi 52.48 25m
202 3 Cecilia Lietzén 2009 ÅSK 52.37 25m
107 4 Veera Kiukkonen 2008 AUi 52.00 25m
211 5 Lotta Luotola 2008 ÅSK 52.19 25m
220 6 Viola Tojander 2010 ÅSK 52.43 25m
115 7 Elsi Tuominen 2005 AUi 52.49 25m
136 8 Helmi Oksa 2009 NumKis 52.71 25m
Event 18, 50m Breaststroke Women Final 8 (13)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
13:46
196 1 Salla-mari Koskinen 2006 ÅSK 51.50 25m
200 2 Saara Pakomäki 2008 ÅSK 51.40 25m
268 3 Aada Kanervo 2009 UiKaa 50.55 25m
84 4 Iiris Paloposki 2007 AUi 48.46 25m
62 5 Roosa Junnila 2007 AUi 49.62 25m
57 6 Emilia Pirttijärvi 2000 AUi 50.60 25m
255 7 Amanda Ruusuvaara 2008 UiKaa 51.43 25m
214 8 Emma Karimäki 2009 ÅSK 51.76 25m
Event 18, 50m Breaststroke Women Final 9 (13)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
13:48
91 1 Aino Lehtinen 2005 AUi 47.84 25m
254 2 Aino Norrdal 2006 UiKaa 47.55 25m
41 3 Emilie Sjösten 2008 AUi 46.73 25m
37 4 Erin Gonzalez Catón 2005 AUi 45.22 25m
51 5 Rahma Ezzat 2007 AUi 45.93 25m
245 6 Emilia Tähkänen 2007 Ui-Va 47.08 25m
36 7 Emma Haapanen 2006 AUi 47.60 25m
42 8 Aino Kajonen 2005 AUi 47.98 25m
Event 18, 50m Breaststroke Women Final 10 (13)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
13:49
63 1 Miisa Järvinen 2007 AUi 44.93 25m
55 2 Laura Kinnunen 2002 AUi 44.37 25m
257 3 Sofia Danska 2009 UiKaa 44.14 25m
65 4 Minea Kumlander 2007 AUi 43.76 25m
47 5 Aino Suomalainen 2007 AUi 43.99 25m
251 6 Linnea Ström 2003 UiKaa 44.17 25m
256 7 Maikki Hämäläinen 2006 UiKaa 44.66 25m
34 8 Linnea Koski 2007 AUi 45.13 25m
Event 18, 50m Breaststroke Women Final 11 (13)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
13:51
160 1 Ella Nihtilä 2004 ÅSK 42.32 25m
159 2 Hilda Helo 2003 ÅSK 41.74 25m
28 3 Aino Kurki 2005 AUi 41.14 25m
252 4 Ulla Haarala 2004 UiKaa 40.51 25m
180 5 Kerttu Rantanen 2007 ÅSK 40.72 25m
167 6 Wilma Turpeinen 2006 ÅSK 41.65 25m
95 7 Sara Elomäki 2006 AUi 41.87 25m
162 8 Janna Tepsa 2005 ÅSK 43.14 25m
Event 18, 50m Breaststroke Women Final 12 (13)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
13:52
156 1 Daniela Degenhardt 2003 ÅSK 39.29 25m
27 2 Emma Nieminen 2005 AUi 38.93 25m
186 3 Kaisla Korvonen 2006 ÅSK 37.53 25m
35 4 Kerttu Taponen 2005 AUi 37.50 25m
173 5 Minttu Kiili 2005 ÅSK 37.51 25m
166 6 Sonila Selimi 2005 ÅSK 38.92 25m
18 7 Matilda Laitinen 2004 AUi 39.16 25m
19 8 Mirelle Hirsiniemi 2007 AUi 40.05 25m
Event 18, 50m Breaststroke Women Final 13 (13)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
13:54
157 1 Aino Rantala 2004 ÅSK 36.82 25m
152 2 Katariina Niemi 2002 ÅSK 36.23 25m
20 3 Lilli Kulpakko 2005 AUi 35.25 25m
148 4 Sini Silvennoinen 2002 ÅSK 34.66 25m
147 5 Ida Konkka 2000 ÅSK 34.84 25m
8 6 Helmi Heinonen 2002 AUi 35.58 25m
16 7 Anni Hyttinen 2004 AUi 36.45 25m
23 8 Ella Alanko 2003 AUi 37.16 25m
2019-09-14 13:26:10 Datahandling: WinGrodan 2.3 Licensed to: Aurajoen Uinti

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner