2021-01-24   14:33:01
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Hessun Uinnit 2019

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Session 1

Document
Start list
Hessun Uinnit 2019
Place: Organizer: Aurajoen Uinti ry
Pool: 25m Competition Date: Sep 14, 2019 to Sep 14, 2019
Event 19, 50m Breaststroke Men
Final 1 (11)
ID
Lane
Name
Born
Club
13:40
Entry time
Pool
Start:
104 1 Wili Sauhula 2010 AUi 25m
161 2 Aapo Kinnunen 2004 ÅSK 25m
219 3 Taito Aaltonen 2009 ÅSK 25m
93 4 Oliver Rautala 2007 AUi 25m
118 5 Sisu Tikka 2009 AUi 25m
158 6 Elias Laine 2003 ÅSK 25m
227 7 Lauri Kirjonen 2007 ÅSK 25m
99 8 Benjamin Milovanov 2008 AUi 25m
Event 19, 50m Breaststroke Men Final 2 (11)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
13:41
240 1 Eeli Anttila 2005 ÅSK 25m
75 2 Urho Lumiainen 2008 AUi 1:07.67 25m
234 3 Eliel Fey 2010 ÅSK 1:05.25 25m
89 4 Robert Pukki 2007 AUi 1:04.84 25m
260 5 Eetu Ääri 2010 UiKaa 1:05.15 25m
224 6 Roope Rantanen 2008 ÅSK 1:05.26 25m
226 7 Aarne Lehtonen 2009 ÅSK 1:07.80 25m
39 8 Alex Yli-Salomäki 2006 AUi 25m
Event 19, 50m Breaststroke Men Final 3 (11)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
13:43
90 1 Wille Vantala 2009 AUi 1:04.23 25m
270 2 Oliver Rantanen 2009 UiKaa 1:01.82 25m
87 3 Veikka-Eemil Lehtonen 2008 AUi 1:00.60 25m
206 4 Niklas Honkanen 2008 ÅSK 1:00.07 25m
261 5 Eliel Lintula 2007 UiKaa 1:00.56 25m
225 6 Eemeli Eloranta 2008 ÅSK 1:01.31 25m
221 7 Kasper August Snickars 2008 ÅSK 1:03.70 25m
238 8 Lauri Seppälä 2010 ÅSK 1:04.50 25m
Event 19, 50m Breaststroke Men Final 4 (11)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
13:44
212 1 Akseli Niskala 2007 ÅSK 59.44 25m
232 2 Eino Rantala 2011 ÅSK 58.53 25m
247 3 Severi Saario 2008 Ui-Va 57.46 25m
266 4 Topi Heinonen 2008 UiKaa 56.20 25m
49 5 Aleksi Nurmi 2006 AUi 56.36 25m
217 6 Matias Rauhala 2008 ÅSK 58.00 25m
271 7 Anton Saarinen 2010 UiKaa 58.60 25m
185 8 Joel sulonen 2007 ÅSK 59.96 25m
Event 19, 50m Breaststroke Men Final 5 (11)
ID
Lane
Name
Born
Club
13:46
Entry time
Pool
Start:
61 1 Niilo Lehtinen 2009 AUi 54.71 25m
94 2 Niko Visuri 2007 AUi 54.34 25m
207 3 Milo Kallio 2008 ÅSK 53.73 25m
109 4 Thanh Kiet Lam 2008 AUi 52.62 25m
273 5 Roope Piironen 2007 LUS 53.69 25m
52 6 Peter Kanninen 2006 AUi 54.23 25m
73 7 Juuso Silfver 2007 AUi 54.34 25m
112 8 Jan Virransuo 2008 AUi 55.50 25m
Event 19, 50m Breaststroke Men Final 6 (11)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
13:47
72 1 Nikke Laine 2007 AUi 52.22 25m
50 2 ivan kovalchuk 2005 AUi 51.13 25m
74 3 Thomas Korvela 2005 AUi 50.80 25m
80 4 Kristian Raski 2006 AUi 50.64 25m
77 5 IAN GONZALEZ CATON 2008 AUi 50.72 25m
100 6 Otto Anttila 2007 AUi 50.95 25m
239 7 Harald Nummela 2005 ÅSK 52.02 25m
263 8 Max Kulmala 2008 UiKaa 52.44 25m
Event 19, 50m Breaststroke Men Final 7 (11)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
13:49
78 1 Max Hyvärinen 2007 AUi 49.69 25m
228 2 Jasper Pihlava 2008 ÅSK 49.41 25m
198 3 Casper Manzone 2005 ÅSK 48.69 25m
194 4 Linus Korin 2006 ÅSK 47.42 25m
48 5 Romeo Manner 2008 AUi 48.20 25m
269 6 Miika Tuominen 2005 UiKaa 49.27 25m
231 7 Ismail Fedulin 2006 ÅSK 49.62 25m
191 8 Eemeli Varonen 2009 ÅSK 50.22 25m
Event 19, 50m Breaststroke Men Final 8 (11)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
13:50
195 1 Christian Edelman 2007 ÅSK 46.71 25m
205 2 Amos Korin 2008 ÅSK 46.45 25m
60 3 Oliver Jokinen 2005 AUi 45.61 25m
40 4 Max Yli-Salomäki 2006 AUi 44.22 25m
174 5 Eemeli Arnell 2005 ÅSK 44.44 25m
172 6 Frans Sandblom 2006 ÅSK 46.01 25m
53 7 Ossi Tikka 2007 AUi 46.48 25m
92 8 Erik Constable 2008 AUi 47.41 25m
Event 19, 50m Breaststroke Men Final 9 (11)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
13:51
71 1 Nardi Orenshtein 2005 AUi 44.17 25m
176 2 Max Sakari Allén 2005 ÅSK 42.05 25m
56 3 Maksim Amosov 2005 AUi 38.67 25m
96 4 Leevi Arvo 2004 AUi 38.02 25m
26 5 Axel Leppähaara 2004 AUi 38.16 25m
163 6 Jeremia Varonen 2004 ÅSK 40.24 25m
187 7 Santeri Holmberg 2006 ÅSK 43.74 25m
45 8 Alvar Kankare 2007 AUi 44.19 25m
Event 19, 50m Breaststroke Men Final 10 (11)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
13:52
21 1 Ajjuub Ezzat 2005 AUi 36.03 25m
32 2 Juuso Leppänen 2004 AUi 33.72 25m
15 3 Mikael Hirsiniemi 2004 AUi 33.65 25m
178 4 Jaakko Pihlava 2004 ÅSK 33.40 25m
151 5 Leevi Korpinen 2001 ÅSK 33.56 25m
137 6 Akseli Ylikoski 2002 PTU 33.71 25m
138 7 Lauri-Matti Huhtasalo 2004 PTU 34.35 25m
29 8 Konsta Vainio 2005 AUi 36.58 25m
Event 19, 50m Breaststroke Men Final 11 (11)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
13:54
145 1 Alexander Malyshkov 2004 SalU 32.80 25m
6 2 Johannes Lindroos 1996 AUi 31.26 25m
13 3 Oskari Arvo 2002 AUi 30.16 25m
150 4 Jesper Lietzén 2002 ÅSK 29.89 25m
149 5 Lauri Elomaa 2000 ÅSK 29.92 25m
10 6 Mohamed Ezzat 2001 AUi 31.18 25m
25 7 Tuomas Toppinen 2005 AUi 32.06 25m
9 8 Ibrahim Ezzat 2002 AUi 33.12 25m
2019-09-14 10:59:59 Datahandling: WinGrodan 2.3 Licensed to: Aurajoen Uinti

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner