2021-01-24   14:07:01
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Hessun Uinnit 2019

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Session 1

Document
Start list
Hessun Uinnit 2019
Place: Organizer: Aurajoen Uinti ry
Pool: 25m Competition Date: Sep 14, 2019 to Sep 14, 2019
Event 8, 50m Freestyle Women
Final 1 (17)
ID
Lane
Name
Born
Club
11:51
Entry time
Pool
Start:
65 1 Minea Kumlander 2007 AUi 25m
120 2 Lotta Kunttu 2011 AUi 25m
121 3 Nea Niemi 2008 AUi 25m
38 4 Mia Karolina Müürsepp 2006 AUi 25m
134 5 Karmen Marie Johanson 2006 VeUS 25m
124 6 Eevi Klaara Orenshtein 2008 AUi 25m
230 7 Heta Hilja Inkeri Allén 2007 ÅSK 25m
8 25m
Event 8, 50m Freestyle Women Final 2 (17)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
11:52
123 1 Lulu Luukkaa 2006 AUi 25m
117 2 Charlotta Edelman 2001 AUi 25m
235 3 Jenna Paasimaa 2010 ÅSK 53.73 25m
214 4 Emma Karimäki 2009 ÅSK 51.61 25m
142 5 Miia Kallio 2011 PUS 52.83 25m
102 6 Ronja Yilmaz 2009 AUi 57.61 25m
113 7 Nea Pippola 2010 AUi 25m
33 8 Ronja Vilska 2006 AUi 25m
Event 8, 50m Freestyle Women Final 3 (17)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
11:53
107 1 Veera Kiukkonen 2008 AUi 49.88 25m
98 2 Sofia Ahvas 2010 AUi 49.44 25m
223 3 Ida sulonen 2009 ÅSK 47.69 25m
116 4 Alina Niittymäki 2009 AUi 46.54 25m
141 5 Helmi Rantala 2010 PUS 46.81 25m
106 6 Inkeri Rinnola 2010 AUi 48.85 25m
268 7 Aada Kanervo 2009 UiKaa 49.45 25m
259 8 Ella Ääri 2011 UiKaa 50.06 25m
Event 8, 50m Freestyle Women Final 4 (17)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
11:55
46 1 Aino Viitala 2006 AUi 44.96 25m
114 2 Ran yu 2010 AUi 44.40 25m
216 3 Nea Veiro 2008 ÅSK 44.23 25m
68 4 Yasemin Yilmaz 2007 AUi 43.32 25m
103 5 Kira Viitanen 2006 AUi 43.63 25m
70 6 Aliisa Kunttu 2008 AUi 44.37 25m
105 7 Anna Liljeberg 2010 AUi 44.57 25m
229 8 Vilma Keski-Korsu 2009 ÅSK 45.32 25m
Event 8, 50m Freestyle Women Final 5 (17)
ID
Lane
Name
Born
Club
11:56
Entry time
Pool
Start:
220 1 Viola Tojander 2010 ÅSK 43.08 25m
267 2 Michelle Virta 2006 UiKaa 42.57 25m
196 3 Salla-mari Koskinen 2006 ÅSK 42.48 25m
88 4 Laura Toivonen 2010 AUi 41.94 25m
209 5 Selma Mäenpää 2007 ÅSK 41.95 25m
83 6 Amelie Halkosaari 2009 AUi 42.55 25m
233 7 Emma Nygård 2008 ÅSK 42.95 25m
254 8 Aino Norrdal 2006 UiKaa 43.26 25m
Event 8, 50m Freestyle Women Final 6 (17)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
11:57
139 1 Kaisa Majasaari 2009 PTU 41.76 25m
250 2 Anni Sorsa 2010 Pyry 41.22 25m
208 3 Vilja Suominen 2009 ÅSK 40.59 25m
101 4 Ida Nelimarkka 2008 AUi 39.82 25m
236 5 Senni Jalonen 2006 ÅSK 40.34 25m
222 6 Helmi Rantala 2010 ÅSK 41.18 25m
237 7 Liia Kivi 2007 ÅSK 41.71 25m
210 8 Annika Andersen 2008 ÅSK 41.89 25m
Event 8, 50m Freestyle Women Final 7 (17)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
11:58
264 1 Mona Järveläinen 2007 UiKaa 39.68 25m
262 2 Mandi Hämäläinen 2006 UiKaa 39.51 25m
258 3 Alina Vanhatalo 2006 UiKaa 38.96 25m
136 4 Helmi Oksa 2009 NumKis 38.77 25m
57 5 Emilia Pirttijärvi 2000 AUi 38.95 25m
84 6 Iiris Paloposki 2007 AUi 39.51 25m
218 7 Lisette Schaper 2009 ÅSK 39.61 25m
140 8 Heidi Huppunen 2008 PUS 39.70 25m
Event 8, 50m Freestyle Women Final 8 (17)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
12:00
211 1 Lotta Luotola 2008 ÅSK 38.32 25m
215 2 Venla Rauta 2007 ÅSK 37.64 25m
200 3 Saara Pakomäki 2008 ÅSK 37.55 25m
197 4 Selma Syrjänen 2009 ÅSK 37.20 25m
66 5 Nella Hyvärinen 2004 AUi 37.23 25m
245 6 Emilia Tähkänen 2007 Ui-Va 37.64 25m
202 7 Cecilia Lietzén 2009 ÅSK 38.19 25m
182 8 Elsa Koskinen 2006 ÅSK 38.48 25m
Event 8, 50m Freestyle Women Final 9 (17)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
12:01
86 1 Saga Räikkönen 2008 AUi 36.65 25m
201 2 Ada Riquelme Mac Donald 2006 ÅSK 36.43 25m
115 3 Elsi Tuominen 2005 AUi 36.15 25m
204 4 Maija Salokorpi 2007 ÅSK 34.98 25m
79 5 Elsa Constable 2009 AUi 35.00 25m
51 6 Rahma Ezzat 2007 AUi 36.38 25m
257 7 Sofia Danska 2009 UiKaa 36.60 25m
54 8 Elina Toivonen 2006 AUi 37.10 25m
Event 8, 50m Freestyle Women Final 10 (17)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
12:02
62 1 Roosa Junnila 2007 AUi 34.90 25m
67 2 Nella Imponen 2007 AUi 34.71 25m
42 3 Aino Kajonen 2005 AUi 34.22 25m
85 4 Inka Nirkkonen 2004 AUi 34.14 25m
36 5 Emma Haapanen 2006 AUi 34.15 25m
190 6 Agnes Ruusumo 2007 ÅSK 34.63 25m
81 7 Veera Knuutila 2008 AUi 34.76 25m
255 8 Amanda Ruusuvaara 2008 UiKaa 34.91 25m
Event 8, 50m Freestyle Women Final 11 (17)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
12:03
251 1 Linnea Ström 2003 UiKaa 33.44 25m
256 2 Maikki Hämäläinen 2006 UiKaa 33.41 25m
179 3 Tilda Saine 2006 ÅSK 32.89 25m
162 4 Janna Tepsa 2005 ÅSK 32.82 25m
192 5 Naomi Leo 2007 ÅSK 32.89 25m
169 6 Roosa Lahti 2004 ÅSK 33.34 25m
265 7 Nanna Kotkatvuori 2006 UiKaa 33.44 25m
59 8 Aino-Maija Grönholm 2006 AUi 33.91 25m
Event 8, 50m Freestyle Women Final 12 (17)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
12:04
189 1 Amanda Vuori 2007 ÅSK 32.54 25m
44 2 Iida Vartiainen 2006 AUi 32.22 25m
183 3 Cecilia Rönnlund 2006 ÅSK 31.94 25m
28 4 Aino Kurki 2005 AUi 31.61 25m
34 5 Linnea Koski 2007 AUi 31.83 25m
47 6 Aino Suomalainen 2007 AUi 32.13 25m
63 7 Miisa Järvinen 2007 AUi 32.51 25m
95 8 Sara Elomäki 2006 AUi 32.74 25m
Event 8, 50m Freestyle Women Final 13 (17)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
12:05
175 1 Emilia Johanna Pakkanen 2006 ÅSK 31.11 25m
91 2 Aino Lehtinen 2005 AUi 30.94 25m
193 3 Emma Loo 2004 ÅSK 30.77 25m
31 4 Peppi Kolari 2003 AUi 30.43 25m
177 5 mathilda heikiö 2006 ÅSK 30.63 25m
165 6 Aino Laine 2007 ÅSK 30.90 25m
58 7 Viivi Laiho 2005 AUi 30.95 25m
55 8 Laura Kinnunen 2002 AUi 31.13 25m
Event 8, 50m Freestyle Women Final 14 (17)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
12:06
180 1 Kerttu Rantanen 2007 ÅSK 29.87 25m
19 2 Mirelle Hirsiniemi 2007 AUi 29.80 25m
23 3 Ella Alanko 2003 AUi 29.71 25m
167 4 Wilma Turpeinen 2006 ÅSK 29.55 25m
159 5 Hilda Helo 2003 ÅSK 29.69 25m
160 6 Ella Nihtilä 2004 ÅSK 29.74 25m
170 7 Kristina Grimbaum 2005 ÅSK 29.86 25m
37 8 Erin Gonzalez Catón 2005 AUi 30.31 25m
Event 8, 50m Freestyle Women Final 15 (17)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
12:07
152 1 Katariina Niemi 2002 ÅSK 29.47 25m
27 2 Emma Nieminen 2005 AUi 29.07 25m
186 3 Kaisla Korvonen 2006 ÅSK 28.89 25m
22 4 Elsa Vira 2006 AUi 28.67 25m
166 5 Sonila Selimi 2005 ÅSK 28.71 25m
173 6 Minttu Kiili 2005 ÅSK 28.96 25m
11 7 Olivia Koski 2002 AUi 29.14 25m
43 8 Mirella Sauhula 2006 AUi 29.51 25m
Event 8, 50m Freestyle Women Final 16 (17)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
12:08
18 1 Matilda Laitinen 2004 AUi 28.41 25m
12 2 Janette Setälä 2001 AUi 28.37 25m
14 3 Alida Öhberg 2002 AUi 28.26 25m
20 4 Lilli Kulpakko 2005 AUi 27.87 25m
154 5 Minka Halava 2001 ÅSK 27.91 25m
155 6 Emilie Pärnänen 2002 ÅSK 28.32 25m
35 7 Kerttu Taponen 2005 AUi 28.40 25m
16 8 Anni Hyttinen 2004 AUi 28.53 25m
Event 8, 50m Freestyle Women Final 17 (17)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
12:09
153 1 Oona Laakso 2002 ÅSK 27.62 25m
156 2 Daniela Degenhardt 2003 ÅSK 26.89 25m
5 3 Roosa Mört 1999 AUi 26.12 25m
147 4 Ida Konkka 2000 ÅSK 25.39 25m
148 5 Sini Silvennoinen 2002 ÅSK 25.72 25m
4 6 Erika Bergström 1996 AUi 26.37 25m
157 7 Aino Rantala 2004 ÅSK 27.52 25m
8 8 Helmi Heinonen 2002 AUi 27.74 25m
2019-09-14 10:59:42 Datahandling: WinGrodan 2.3 Licensed to: Aurajoen Uinti

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner