Program för Arne Borgs minne & TYR sprint
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Pass 1- Insim 09:00 start 10:00
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
Arne Borgs minne &TYR sprint 2019
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Erikdalsbadet |
Arrangör: |
SKK |
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 29 sep 2019 till den 29 sep 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 1, 100m Medley Damer
|
Final 1 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
167 |
3 |
|
Sabina Mihalache |
2007 |
SKURU IK |
1:43.71 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
405 |
4 |
|
Matilda Elofsson |
2007 |
TÄBY SIM |
1:42.85 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
451 |
5 |
|
Adella Nordin |
2007 |
ÅKERSBERGA |
1:40.07 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
406 |
6 |
|
Alexandra Sandberg |
2009 |
TÄBY SIM |
1:41.51 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
165 |
7 |
|
Rut Gustafsson |
2008 |
SKURU IK |
1:43.08 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 1, 100m Medley Damer |
Final 2 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
317 |
2 |
|
Nora Hodneland |
2007 |
SÖDERTÖRN |
1:39.18 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
348 |
3 |
|
Felicia Tiippana-Henriksson |
2008 |
TYRESÖ SS |
1:38.36 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
523 |
4 |
|
Liv Eriksson |
2010 |
ÄLVSJÖ SF |
1:37.84 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
154 |
5 |
|
Boel Araskog |
2007 |
SKURU IK |
1:34.99 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
450 |
6 |
|
Evelina Dahlberg |
2007 |
ÅKERSBERGA |
1:35.56 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
155 |
7 |
|
Tilde Furingsten |
2008 |
SKURU IK |
1:38.18 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
160 |
8 |
|
Denise Sörnäs |
2007 |
SKURU IK |
1:39.03 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
316 |
9 |
|
Adriana Hamzehnejad |
2007 |
SÖDERTÖRN |
1:40.03 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 1, 100m Medley Damer |
Final 3 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
170 |
2 |
|
Liv Öhrman |
2007 |
SKURU IK |
1:34.43 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
149 |
3 |
|
Iris Flykt-Rosén |
2007 |
SKURU IK |
1:33.21 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
243 |
4 |
|
Ellen Gustafsson |
2007 |
SKK |
1:32.41 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
522 |
5 |
|
Annie Eriksson |
2009 |
ÄLVSJÖ SF |
1:31.20 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
79 |
6 |
|
Sofia Glifberg |
2008 |
LIDINGÖ SK |
1:31.55 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
217 |
7 |
|
Molly Alveskär Lundfeldt |
2007 |
SKK |
1:33.16 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
511 |
8 |
|
Sandra Ignatjovic |
2007 |
SPIF SF |
1:33.33 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
233 |
9 |
|
Ofelia Öström |
2008 |
SKK |
1:34.57 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 1, 100m Medley Damer |
Final 4 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
159 |
2 |
|
Julia Rodriguez Räms |
2007 |
SKURU IK |
1:29.26 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
229 |
3 |
|
Olivia Bäck |
2007 |
SKK |
1:27.04 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
231 |
4 |
|
Ellen Bystedt |
2007 |
SKK |
1:25.93 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
237 |
5 |
|
Alma Brorson |
2008 |
SKK |
1:24.95 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
6 |
|
Isabelle Sandström |
2007 |
GUSTAVSBER |
1:25.42 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
305 |
7 |
|
Emma Johanson |
2008 |
SÖDERTÖRN |
1:26.05 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
345 |
8 |
|
Fidelie Börnesson |
2007 |
TYRESÖ SS |
1:28.92 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
168 |
9 |
|
Viktoria Milic |
2008 |
SKURU IK |
1:30.71 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 1, 100m Medley Damer |
Final 5 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
232 |
2 |
|
Elise Karlsson |
2007 |
SKK |
1:23.72 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
304 |
3 |
|
Juni Stenbacka |
2007 |
SÖDERTÖRN |
1:21.04 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
273 |
4 |
|
Elina Tshibanda |
2007 |
SÖDERTÄLJE |
1:19.78 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
301 |
5 |
|
Filippa Hanikat |
2007 |
SÖDERTÖRN |
1:13.73 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
391 |
6 |
|
Emma Alsén |
2007 |
TÄBY SIM |
1:17.30 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
214 |
7 |
|
Anna Eklöf |
2007 |
SKK |
1:20.65 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
8 |
|
Mimmi Nordström Renlund |
2007 |
BOTK-RÖNN |
1:23.08 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
285 |
9 |
|
Melissa Klintengren |
2007 |
SÖDERTÄLJE |
1:24.35 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-09-29 09:12:35 |
Resultathantering: WinGrodan 2.3 |
Licensierad till: Stockholms Kappsimningsklubb |
|
|
|
|
|
|
|
|
|