Ohjelma Arne Borgs minne & TYR sprint
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Pass 1- Insim 09:00 start 10:00
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arne Borgs minne &TYR sprint 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Erikdalsbadet |
Arrangör: |
SKK |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 29 sep 2019 till den 29 sep 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
100m Medley Herrar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Klubb |
Född |
Licens |
Bass. |
Anm tid |
Status |
|
1 |
218 |
|
Samuel Flores |
Stockholms Kappsimningsklubb |
2008 |
AA8908 |
25m |
1:17.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
288 |
|
Felix Tetli |
Södertälje Simsällskap |
2007 |
AH6507 |
25m |
1:19.81 |
|
|
|
|
|
3 |
303 |
|
Tommy Ritmberg |
Södertörns Simsällskap |
2007 |
AG6307 |
25m |
1:22.03 |
|
|
|
|
|
4 |
299 |
|
Julius Dorch Juliusson |
Södertörns Simsällskap |
2007 |
AC7707 |
25m |
1:23.78 |
|
|
|
|
|
5 |
46 |
|
William Lagerlöf |
Danderyds Simförening |
2007 |
AR5507 |
25m |
1:24.11 |
|
|
|
|
|
6 |
505 |
|
Otto Sahlée |
Stockholmspolisens IF SF |
2007 |
AJ2307 |
25m |
1:24.92 |
|
|
|
|
|
7 |
224 |
|
Jordan Sundström |
Stockholms Kappsimningsklubb |
2007 |
AM1706 |
25m |
1:27.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
344 |
|
Otto Andersson |
Tyresö Simsällskap |
2008 |
AG5308 |
25m |
1:27.19 |
|
|
|
|
|
9 |
238 |
|
Alexander Bouchet |
Stockholms Kappsimningsklubb |
2007 |
AO8707 |
25m |
1:29.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
226 |
|
Anton Hagspiel |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
|
25m |
1:29.39 |
|
|
|
2009 |
AA8309 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
529 |
|
Sky Huang |
Eskilstuna Simklubb |
2007 |
AA4707 |
25m |
1:31.16 |
|
|
|
|
|
12 |
241 |
|
Lucas Bouchet |
Stockholms Kappsimningsklubb |
2009 |
AD6709 |
25m |
1:31.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
506 |
|
Gustav Stridh |
Stockholmspolisens IF SF |
2008 |
AG5908 |
25m |
1:32.54 |
|
|
|
|
|
14 |
449 |
|
Anton Kamakin |
Åkersberga Simsällskap |
2007 |
AD7107 |
25m |
1:33.92 |
|
|
|
|
|
15 |
171 |
|
Philip Hedqvist Göthberg |
Skuru Idrottsklubb |
2007 |
AP0907 |
25m |
1:35.95 |
|
|
|
|
|
16 |
508 |
|
Frank Floren |
Stockholmspolisens IF SF |
2007 |
AM5107 |
25m |
1:36.83 |
|
|
|
|
|
17 |
509 |
|
Theodore McMillan |
Stockholmspolisens IF SF |
2007 |
AM0307 |
25m |
1:37.63 |
|
|
|
|
|
18 |
174 |
|
Alexander Lundström-Gars |
Skuru Idrottsklubb |
2007 |
AS3107 |
25m |
1:38.97 |
|
|
|
|
|
19 |
127 |
|
Alejandro Rei Bacas Fujiki |
Simklubben Neptun |
2007 |
AS5907 |
25m |
1:39.25 |
|
|
|
|
|
20 |
234 |
|
Ludvig Axegård |
Stockholms Kappsimningsklubb |
2008 |
AI1108 |
25m |
1:39.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
256 |
|
Audunn Kristjansson |
Stockholms Kappsimningsklubb |
2007 |
AT9307 |
25m |
1:40.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
446 |
|
Vide Kling |
Åkersberga Simsällskap |
2007 |
AA8907 |
25m |
1:41.05 |
|
|
|
|
|
23 |
417 |
|
Vilhelm Perrier |
Täby Sim |
2009 |
AI7109 |
25m |
1:43.28 |
|
|
|
|
|
24 |
409 |
|
Anton Thermaenius |
Täby Sim |
2009 |
AF3509 |
25m |
1:46.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-09-28 12:33:12 |
Resultathantering: WinGrodan 2.3 |
Licensierad till: Stockholms Kappsimningsklubb |
|
|
|
|
|
|
|
|
|