Ohjelma Arne Borgs minne & TYR sprint
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Pass 2 -Insim 15:00 start 16:00
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arne Borgs minne &TYR sprint 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Erikdalsbadet |
Arrangör: |
SKK |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 29 sep 2019 till den 29 sep 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
50m Bröstsim Herrar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Klubb |
Född |
Licens |
Bass. |
Anm tid |
Status |
|
1 |
303 |
|
Tommy Ritmberg |
Södertörns Simsällskap |
2007 |
AG6307 |
25m |
39.43 |
|
|
|
|
|
2 |
80 |
|
Oscar Andersson |
Lidingö Simklubb |
2007 |
AK3107 |
25m |
40.02 |
|
|
|
|
|
3 |
218 |
|
Samuel Flores |
Stockholms Kappsimningsklubb |
2008 |
AA8908 |
25m |
43.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
299 |
|
Julius Dorch Juliusson |
Södertörns Simsällskap |
2007 |
AC7707 |
25m |
43.61 |
|
|
|
|
|
5 |
449 |
|
Anton Kamakin |
Åkersberga Simsällskap |
2007 |
AD7107 |
25m |
44.03 |
|
|
|
|
|
6 |
288 |
|
Felix Tetli |
Södertälje Simsällskap |
2007 |
AH6507 |
25m |
44.08 |
|
|
|
|
|
7 |
344 |
|
Otto Andersson |
Tyresö Simsällskap |
2008 |
AG5308 |
25m |
44.22 |
|
|
|
|
|
8 |
505 |
|
Otto Sahlée |
Stockholmspolisens IF SF |
2007 |
AJ2307 |
25m |
44.69 |
|
|
|
|
|
9 |
529 |
|
Sky Huang |
Eskilstuna Simklubb |
2007 |
AA4707 |
25m |
45.57 |
|
|
|
|
|
10 |
56 |
|
Lukas Alvén |
Gustavsbergs Simsällskap |
2007 |
AI5307 |
25m |
46.69 |
|
|
|
|
|
11 |
234 |
|
Ludvig Axegård |
Stockholms Kappsimningsklubb |
2008 |
AI1108 |
25m |
47.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
226 |
|
Anton Hagspiel |
Stockholms Kappsimningsklubb |
2009 |
AA8309 |
25m |
48.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
174 |
|
Alexander Lundström-Gars |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
25m |
48.77 |
|
|
|
2007 |
AS3107 |
|
14 |
241 |
|
Lucas Bouchet |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
|
25m |
48.99 |
|
|
|
2009 |
AD6709 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
127 |
|
Alejandro Rei Bacas Fujiki |
Simklubben Neptun |
2007 |
AS5907 |
25m |
49.96 |
|
|
|
|
|
16 |
224 |
|
Jordan Sundström |
Stockholms Kappsimningsklubb |
2007 |
AM1706 |
25m |
50.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
506 |
|
Gustav Stridh |
Stockholmspolisens IF SF |
2008 |
AG5908 |
25m |
50.48 |
|
|
|
|
|
18 |
238 |
|
Alexander Bouchet |
Stockholms Kappsimningsklubb |
2007 |
AO8707 |
25m |
50.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
508 |
|
Frank Floren |
Stockholmspolisens IF SF |
2007 |
AM5107 |
25m |
52.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
166 |
|
Eric Björkholm |
Skuru Idrottsklubb |
2009 |
AD2109 |
25m |
52.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
164 |
|
Casper Klinge |
Skuru Idrottsklubb |
2008 |
AH7108 |
25m |
52.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
414 |
|
Hugo Zuhr |
Täby Sim |
2007 |
AR4107 |
25m |
53.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
61 |
|
Hugo Leiderman |
Gustavsbergs Simsällskap |
2008 |
AL1708 |
25m |
53.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
256 |
|
Audunn Kristjansson |
Stockholms Kappsimningsklubb |
2007 |
AT9307 |
25m |
54.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
247 |
|
Nicolás Garcia |
Stockholms Kappsimningsklubb |
2008 |
AO5708 |
25m |
55.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
417 |
|
Vilhelm Perrier |
Täby Sim |
2009 |
AI7109 |
25m |
55.81 |
|
|
|
|
|
27 |
236 |
|
Oskar Wessén |
Stockholms Kappsimningsklubb |
2007 |
AN5307 |
25m |
56.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
446 |
|
Vide Kling |
Åkersberga Simsällskap |
2007 |
AA8907 |
25m |
56.62 |
|
|
|
|
|
29 |
235 |
|
Erik Alterius |
Stockholms Kappsimningsklubb |
2007 |
AN1307 |
25m |
57.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
418 |
|
Luke Granlund |
Täby Sim |
2009 |
AK6909 |
25m |
57.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
524 |
|
Erik Helgstrand |
Älvsjö AIK Simförening |
2008 |
AJ1908 |
25m |
58.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
421 |
|
Christoffer Lenstad |
Täby Sim |
2008 |
AQ5308 |
25m |
59.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
416 |
|
Malte Steinle |
Täby Sim |
2009 |
AI6909 |
25m |
1:00.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
176 |
|
Nils Ekengren |
Skuru Idrottsklubb |
2010 |
AD2510 |
25m |
1:02.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
420 |
|
Gabriel Florin |
Täby Sim |
2008 |
AQ5108 |
25m |
1:03.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
178 |
|
Albin Bivstedt |
Skuru Idrottsklubb |
2009 |
AK1509 |
25m |
1:04.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
8 |
|
Rickard Schill |
Botkyrka-Rönninge Simsällskap |
2007 |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
423 |
|
Oscar Smids |
Täby Sim |
2009 |
AK8109 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
39 |
323 |
|
Thomas Döös |
Tyresö Simsällskap |
2009 |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-09-28 12:33:18 |
Resultathantering: WinGrodan 2.3 |
Licensierad till: Stockholms Kappsimningsklubb |
|
|
|
|