Startliste for Arne Borgs minne & TYR sprint
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Pass 2 -Insim 15:00 start 16:00
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arne Borgs minne &TYR sprint 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Erikdalsbadet |
Arrangör: |
SKK |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 29 sep 2019 till den 29 sep 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
50m Frisim Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Klubb |
Född |
Licens |
Bass. |
Anm tid |
Status |
|
1 |
257 |
|
Emma Sundstrand |
Södertälje Simsällskap |
2001 |
AJ3201 |
25m |
26.19 |
|
|
|
|
|
2 |
259 |
|
Carolina Jonsson |
Södertälje Simsällskap |
2002 |
AU5402 |
25m |
26.73 |
|
|
|
|
|
3 |
534 |
|
Emilia Christiansen |
Södertälje Simsällskap |
1999 |
AL8499 |
25m |
26.95 |
|
|
|
|
|
4 |
190 |
|
Smilla Lönnberg |
Stockholms Kappsimningsklubb |
2001 |
AQ0801 |
25m |
27.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
198 |
|
Nora Segerström |
Stockholms Kappsimningsklubb |
2002 |
BM0802 |
25m |
27.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
515 |
|
Sophie Dellmark |
Älvsjö AIK Simförening |
2001 |
AO8801 |
25m |
28.32 |
|
|
|
|
|
7 |
373 |
|
Anna Ladis |
Täby Sim |
2001 |
BH7801 |
25m |
28.51 |
|
|
|
|
|
8 |
325 |
|
Josefin Alm |
Tyresö Simsällskap |
2001 |
AJ8201 |
25m |
28.78 |
|
|
|
|
|
9 |
135 |
|
Tora Hansson |
Skuru Idrottsklubb |
2002 |
AW6802 |
25m |
28.82 |
|
|
|
|
|
10 |
295 |
|
Michelle Aspberg |
Södertörns Simsällskap |
2002 |
AT8402 |
25m |
29.00 |
|
|
|
|
|
11 |
65 |
|
Josefine Torell |
Lidingö Simklubb |
2002 |
BD0402 |
25m |
29.26 |
|
|
|
|
|
12 |
326 |
|
Sofia Björkman |
Tyresö Simsällskap |
2002 |
AL8802 |
25m |
29.36 |
|
|
|
|
|
13 |
333 |
|
Emma Parsons |
Tyresö Simsällskap |
2002 |
BF8802 |
25m |
29.76 |
|
|
|
|
|
14 |
12 |
|
Jemina Granholm |
Botkyrka-Rönninge Simsällskap |
2002 |
BB9802 |
25m |
29.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
189 |
|
Klara Eklöf |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
|
25m |
29.85 |
|
|
|
2002 |
AH2202 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
101 |
|
Isadora Rosén |
Simklubben Neptun |
2002 |
BL9802 |
25m |
29.89 |
|
|
|
|
|
17 |
11 |
|
Emilia Bengtsson |
Botkyrka-Rönninge Simsällskap |
2001 |
BA3601 |
25m |
30.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
37 |
|
Tova Lindbom |
Danderyds Simförening |
2002 |
BV8802 |
25m |
30.44 |
|
|
|
|
|
19 |
330 |
|
Wilma Öberg |
Tyresö Simsällskap |
2001 |
BG9201 |
25m |
30.67 |
|
|
|
|
|
20 |
10 |
|
Pernilla Hemmälin |
Botkyrka-Rönninge Simsällskap |
2001 |
AO3801 |
25m |
30.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
329 |
|
Sandra Öberg |
Tyresö Simsällskap |
2001 |
BG0401 |
25m |
31.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
115 |
|
Evelina Berg |
Simklubben Neptun |
2002 |
BX0402 |
25m |
31.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
105 |
|
Sofija Lajsic |
Simklubben Neptun |
2002 |
BO2802 |
50m |
32.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
104 |
|
Clara Bohman |
Simklubben Neptun |
2001 |
BT9601 |
25m |
32.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
120 |
|
Alexandra Berggren |
Simklubben Neptun |
2002 |
BY5402 |
25m |
35.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-09-28 12:33:21 |
Resultathantering: WinGrodan 2.3 |
Licensierad till: Stockholms Kappsimningsklubb |
|
|
|
|