2020-03-29   20:21:41
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Speedo-Cup

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Lauantai-aamu

Document
Start list
Speed Cup
Place: Organizer: Cetus Espoo
Pool: 25m Competition Date: Sep 28, 2019 to Sep 29, 2019
Event 13, 400m Vapaauinti Naiset
Final 1 (6)
ID
Lane
Name
Born
Club
11:49
Entry time
Pool
Start:
1 25m
2 25m
3 25m
616 4 Nessa Järvinen 2004 AQUILA 25m
450 5 Isabella El-Nagdy 2005 Cetus 25m
6 25m
7 25m
8 25m
Event 13, 400m Vapaauinti Naiset Final 2 (6)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
11:54
12 1 Emma Sund 2005 BS-PU 6:15.53 25m
624 2 Saga Koho 2005 AQUILA 5:52.25 25m
346 3 Ronja Ristevirta 2005 Cetus 5:43.53 25m
210 4 Juulia Lindfors 2005 Cetus 5:26.95 25m
88 5 Susanna Kuisma 2003 HyUS 5:27.45 25m
300 6 Nea Hollström 2005 Cetus 5:51.98 25m
511 7 Ella Palovaara 2005 Octopus 6:05.22 25m
164 8 Tanja Ruohoniemi 1995 Cetus 25m
Event 13, 400m Vapaauinti Naiset Final 3 (6)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
12:01
288 1 Sofia Rinne 2005 Cetus 5:19.83 25m
257 2 Linda Ilonen 2004 Cetus 5:18.37 25m
209 3 Pinja Nieminen 2004 Cetus 5:13.81 25m
605 4 Ada Oila 2005 Vanders 5:10.18 25m
284 5 Saara Raulos 2005 Cetus 5:13.09 25m
644 6 Miia Puranen 2001 Cetus 5:14.95 25m
306 7 Siiri Päivärinta 2005 Cetus 5:18.89 25m
269 8 Lotta Nevalainen 2005 Cetus 5:21.21 25m
Event 13, 400m Vapaauinti Naiset Final 4 (6)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
12:07
234 1 Iisa Karpela 2004 Cetus 5:02.88 25m
606 2 Mea Melissa Miettinen 2005 Vanders 5:02.50 25m
266 3 Kaarina Rihte 2005 Cetus 5:00.20 25m
245 4 Säde Ryynänen 2005 Cetus 4:55.86 25m
252 5 Anna Hakkarainen 2005 Cetus 4:55.87 25m
603 6 Iina Rissanen 2005 Vanders 5:02.41 25m
17 7 Clara Jansson 2004 BS-PU 5:02.70 25m
604 8 Tatiana Sukhareva 2005 Vanders 5:07.67 25m
Event 13, 400m Vapaauinti Naiset Final 5 (6)
ID
Lane
Name
Born
Club
12:12
Entry time
Pool
Start:
216 1 Jasmin Savonen 2005 Cetus 4:54.21 25m
194 2 Ciara Wacklin 2004 Cetus 4:50.42 25m
232 3 Laura Kousa 2005 Cetus 4:48.28 25m
241 4 Inka Vahtola 2005 Cetus 4:42.76 25m
584 5 Nina Haltia 1999 Vanders 4:43.51 25m
278 6 Lumi Rossi 2005 Cetus 4:49.87 25m
223 7 Ellen Kettunen 2005 Cetus 4:51.97 25m
220 8 Hanna Martola 2005 Cetus 4:55.29 25m
Event 13, 400m Vapaauinti Naiset Final 6 (6)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
12:18
201 1 Saga Kovanen 2004 Cetus 4:38.84 25m
579 2 Siiri Arjanmaa 2004 UiTa 4:36.60 25m
563 3 Mila Manner 2001 UiTa 4:31.33 25m
165 4 Lyydia Kalenius 2000 Cetus 4:29.81 25m
202 5 Kira Lindroos 2005 Cetus 4:31.29 25m
571 6 Emma von Dickoff 2002 UiTa 4:34.33 25m
212 7 Aada Rissanen 2004 Cetus 4:38.36 25m
132 8 Juulia Käräjämies 2003 NumKis 4:40.58 25m
2019-09-28 08:47:14 Datahandling: WinGrodan 2.3 Licensed to: Cetus Espoo

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner