2020-03-31   18:32:29
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Speedo-Cup

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Lauantai-aamu

Document
Entry List
Speed Cup
Place: Organizer: Cetus Espoo
Pool: 25m Competition Date: Sep 28, 2019 to Sep 29, 2019
1 100m Vapaauinti Naiset
# ID Name Team Born License Pool Entry
time
Status
1 131 Nea-Amanda Heinola Nummelan Kisaajat 2000 00A310 25m 54.65
2 499 Ida Konkka Åbo Simklubb 2000 00A573 25m 55.68
3 482 Olivia Weuro Raision Urheilijat 2002 02A822 25m 55.73
4 206 Laura Kellberg Cetus Espoo 2003 03A441 25m 57.23
5 568 Fanny Grönvall Uinti Tampere 2000 00A574 25m 57.36
6 160 Emilia Eloranta Cetus Espoo 1997 97A312 25m 58.25
7 217 Tuuli Pippuri Cetus Espoo 2005 05A146 25m 58.67
8 134 Vilma Leppähaara Nummelan Kisaajat 2005 05A009 25m 59.08
9 202 Kira Lindroos Cetus Espoo 2005 05A028 25m 59.45
10 481 Aino-Kaisa Paatos Raision Urheilijat 2004 04A144 25m 59.57
11 193 Siri Auvinen Cetus Espoo 2002 02A342 25m 59.60
12 480 Emilia Sihvo Raision Urheilijat 2004 04A098 25m 59.64
13 582 Frida Ekman Uinti Tampere 2004 04A550 25m 59.74
14 56 Sonja Lehtinen Helsingin Uimarit 2003 03A385 25m 1:00.02
15 199 Jutta Jauhiainen Cetus Espoo 2004 04A066 25m 1:00.04
16 177 Cia Wacklin Cetus Espoo 2001 01A425 25m 1:00.33
17 589 Milla Nikkanen Vanders 2002 02A124 25m 1:00.56
18 212 Aada Rissanen Cetus Espoo 2004 04A305 25m 1:00.64
19 176 Jonna Vasara Cetus Espoo 2002 02A118 25m 1:00.74
20 53 Pippi Nordström Helsingin Uimarit 2001 01A854 25m 1:00.87
21 201 Saga Kovanen Cetus Espoo 2004 04A113 25m 1:01.04
22 616 Nessa Järvinen Uimaseura Aquila 2004 04A159 25m 1:01.24
23 241 Inka Vahtola Cetus Espoo 2005 05A401 25m 1:01.24
24 232 Laura Kousa Cetus Espoo 2005 05A332 25m 1:01.37
25 593 Liinu Lauranna Louhikoski Vanders 2004 04A046 25m 1:01.62
26 196 Charlotte Ingberg Cetus Espoo 2002 02A370 25m 1:01.67
27 600 Essi Ahvenainen Vanders 2005 05A073 25m 1:01.68
28 174 Emma Johansson Cetus Espoo 2003 03A017 25m 1:01.69
29 488 Milla Helmi Maria Karttunen Raision Urheilijat 2005 05A220 25m 1:02.10
30 564 Ina Pollari Uinti Tampere 2002 02A035 25m 1:02.14
31 236 Janita Severinkangas Cetus Espoo 2004 04A650 25m 1:02.75
32 60 Emma Hakala Helsingin Uimarit 2004 04A330 25m 1:02.82
33 198 Essi Salokorpi Cetus Espoo 2003 03A199 25m 1:02.89
34 240 Diana Seiger Cetus Espoo 2003 03A909 25m 1:02.99
35 200 Pilvi Pietikäinen Cetus Espoo 2002 02A550 25m 1:03.20
36 252 Anna Hakkarainen Cetus Espoo 2005 05A514 25m 1:03.40
37 148 Emilia Lyyra Simmis Wanda ry 2003 03A219 25m 1:03.60
38 182 Cindy Palm Cetus Espoo 2003 03A052 25m 1:03.86
39 133 Lotta Linnea Partanen Nummelan Kisaajat 2001 01A819 25m 1:03.89
40 194 Ciara Wacklin Cetus Espoo 2004 04A037 25m 1:03.91
41 278 Lumi Rossi Cetus Espoo 2005 05A779 25m 1:04.25
42 51 Annika Liina Katariina
Toiviainen
Helsingin Uimarit 2002 02A155 25m 1:04.38
43 583 Jasmin Vacker Vanders 1999 99A003 25m 1:04.39
44 223 Ellen Kettunen Cetus Espoo 2005 05A201 25m 1:04.63
45 234 Iisa Karpela Cetus Espoo 2004 04A632 25m 1:05.03
46 581 Siiri Ala-Karvia Uinti Tampere 2004 04A363 25m 1:05.06
47 626 Cinja Åvist Nurmijärven Uinti 2003 03A121 25m 1:05.06
48 575 aada hakala Uinti Tampere 2004 04A041 25m 1:05.33
49 288 Sofia Rinne Cetus Espoo 2005 05A850 25m 1:05.43
50 246 Delia Aho Cetus Espoo 2003 03A962 25m 1:05.81
51 519 Sini Taskinen Octopus Lohja 2005 05B079 25m 1:05.94
52 618 Eevi Peltonen Uimaseura Aquila 2004 04A564 25m 1:06.12
53 61 Essi Helle Helsingin Uimarit 2002 02A942 25m 1:06.21
54 620 Lumi Nokso Uimaseura Aquila 2005 05A379 25m 1:06.21
55 75 Beatriz Coloma Vanhala Helsingin Uimarit 2003 03B192 25m 1:06.57
56 245 Säde Ryynänen Cetus Espoo 2005 05A460 25m 1:06.70
57 52 Meri-Ruusu Ojala Helsingin Uimarit 2000 00A737 25m 1:06.79
58 220 Hanna Martola Cetus Espoo 2005 05A203 25m 1:07.03
59 17 Clara Jansson Borgå Simmare-Porvoon
Uimarit
2004 04B303 25m 1:07.07
60 216 Jasmin Savonen Cetus Espoo 25m 1:07.17
2005 05A119
61 266 Kaarina Rihte Cetus Espoo 25m 1:07.30
2005 05A740
62 269 Lotta Nevalainen Cetus Espoo 25m 1:07.33
2005 05A744
63 3 Kreetta Uusitalo Borgå Simmare-Porvoon
Uimarit
2003 03A222 25m 1:07.60
64 209 Pinja Nieminen Cetus Espoo 2004 04A258 25m 1:07.77
65 55 Aava Aula Helsingin Uimarit 2004 04A128 25m 1:08.12
66 509 Vilja Rautell Octopus Lohja 2004 04A729 25m 1:08.27
67 542 Lotta Akkanen ORCA Helsinki 2005 05A801 25m 1:08.49
68 512 Ronja Loman Octopus Lohja 2002 02B203 25m 1:08.57
69 284 Saara Raulos Cetus Espoo 2005 05A823 25m 1:08.77
70 346 Ronja Ristevirta Cetus Espoo 2005 05B092 25m 1:08.83
71 285 Linnea Alakörkkö Cetus Espoo 2004 04B094 25m 1:09.17
72 536 Hilla Wiemers ORCA Helsinki 2005 05A637 25m 1:09.43
73 306 Siiri Päivärinta Cetus Espoo 2005 05A954 25m 1:09.75
74 210 Juulia Lindfors Cetus Espoo 2005 05A074 25m 1:10.24
75 502 Jasmin Kumpulainen Octopus Lohja 1998 98B053 25m 1:10.24
76 227 Diana Valero de la Iglesia Cetus Espoo 2004 04A518 25m 1:10.56
77 256 Maisa Brusila Cetus Espoo 2004 04A887 25m 1:10.94
78 494 Sabina Rakhimova Raision Urheilijat 2005 05A752 25m 1:11.23
79 522 Janna Flinkman Octopus Lohja 2005 05B161 25m 1:12.23
80 444 Silvia Lindqvist Cetus Espoo 2005 05B208 25m 1:12.51
81 321 Leenu Karolina Kinnunen Cetus Espoo 2005 05B009 25m 1:14.25
82 5 Jemina Saraniemi Borgå Simmare-Porvoon
Uimarit
2005 05A200 25m 1:15.00
83 282 Emma Autio Cetus Espoo 2005 05A791 25m 1:15.09
84 300 Nea Hollström Cetus Espoo 2005 05A947 25m 1:15.94
85 511 Ella Palovaara Octopus Lohja 2005 05A562 25m 1:16.86
86 508 Vilma Saarinen Octopus Lohja 2004 04A699 25m 1:17.82
87 319 Heidi Työppönen Cetus Espoo 2004 04B191 25m 1:20.76
88 62 Ronja Weckström Helsingin Uimarit 2005 05A239 25m 1:33.92
89 86 Milla Paavola Helsingin Uimarit 2005 05B246 25m
90 455 Laura Tessarin Cetus Espoo 2002 02B314 25m
91 457 Raphaelle Schlienger Cetus Espoo 1996 96B264 25m
92 450 Isabella El-Nagdy Cetus Espoo 2005 05B245 25m
2019-09-28 08:22:56 Datahandling: WinGrodan 2.3 Licensed to: Cetus Espoo

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner