2020-03-29   19:37:06
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Speedo-Cup

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Lauantai-aamu

Document
Entry List
Speed Cup
Place: Organizer: Cetus Espoo
Pool: 25m Competition Date: Sep 28, 2019 to Sep 29, 2019
2 100m Vapaauinti Miehet
# ID Name Team Born License Pool Entry
time
Status
1 587 Kalle Mäkinen Vanders 2002 02A088 25m 49.77
2 560 Kalle Pyykkönen Uinti Tampere 1996 96A549 25m 50.65
3 524 Alexey Belfer ORCA Helsinki 2000 00A786 25m 50.69
4 161 Tuomas Kiviluoma Cetus Espoo 1993 93A444 25m 50.85
5 597 Danil Seksenov Vanders 2004 04A126 25m 51.04
6 170 Eetu Alitalo Cetus Espoo 1999 99A732 25m 51.51
7 159 Miika Pentti Cetus Espoo 1997 97A163 25m 52.16
8 111 Martti Tervanen Järvenpään Uintiklubi ry 2000 00A834 25m 52.33
9 205 Oscar Skjäl Cetus Espoo 2002 02A684 25m 52.55
10 186 Leo Mikkonen Cetus Espoo 2002 02A233 25m 52.64
11 475 Roope Paatos Raision Urheilijat 2002 02A108 25m 53.20
12 476 Aku Kaila Raision Urheilijat 2003 03A054 25m 53.42
13 168 Anton Nuottajärvi Cetus Espoo 2000 00A294 25m 53.84
14 169 Joel Knaapi Cetus Espoo 2001 01A132 25m 53.91
15 287 Daniel Rinne Cetus Espoo 2002 02B263 25m 54.21
16 207 Isak Gramen Cetus Espoo 2001 01B058 25m 54.24
17 500 Anssi Hätälä Oulun Uinti 1906 1994 94A080 25m 54.34
18 503 Aleksi Seger Octopus Lohja 2001 01A401 25m 54.37
19 138 Joonas Cranston Nummelan Kisaajat 2003 03B233 25m 54.60
20 570 Akseli Hakala Uinti Tampere 2003 03A023 25m 54.62
21 112 Juuso Rahikainen Järvenpään Uintiklubi ry 2003 03A265 25m 54.66
22 567 Tatu Hapuoja Uinti Tampere 2003 03A010 25m 55.01
23 614 Henri Heikkilä Uimaseura Aquila 2003 03A172 25m 55.11
24 237 Roni Severinkangas Cetus Espoo 2003 03A907 25m 55.56
25 527 Rasmus Sarre ORCA Helsinki 2001 01B119 25m 55.67
26 184 Eerikki Laitala Cetus Espoo 2001 01A548 25m 56.02
27 458 Lauri Tolvanen Haminan Uimaseura 2003 03A686 25m 56.06
28 173 Rasmus Virta Cetus Espoo 1998 98B044 25m 56.26
29 578 Visa Kotiniitty Uinti Tampere 2003 03A284 25m 56.85
30 580 Eemeli Heikki Hermanni
Leinonen
Uinti Tampere 2002 02A681 25m 56.91
31 473 Markus Veckman Swimming Jyväskylä 2004 04A104 25m 56.98
32 171 Joona Ruuskanen Cetus Espoo 2000 00A503 25m 57.47
33 528 Elias Filippovits ORCA Helsinki 2002 02A955 25m 58.19
34 2 Mathias Lindfors Borgå Simmare-Porvoon
Uimarit
2002 02A479 25m 58.69
35 203 Juuso Pulkkinen Cetus Espoo 25m 59.01
2004 04A145
36 225 Veerti Juurakko Cetus Espoo 25m 59.10
2004 04A476
37 172 ville lauslahti Cetus Espoo 25m 59.51
2001 01A254
38 526 Kirill Karppi ORCA Helsinki 25m 1:00.14
2002 02A699
39 243 Samuel Saari Cetus Espoo 25m 1:00.15
2004 04A676
40 195 Pyry Kurunsaari Cetus Espoo 25m 1:00.16
2001 01A729
41 149 Rony Kulju Simmis Wanda ry 25m 1:00.23
2004 04A262
42 229 Oskari Repo Cetus Espoo 25m 1:00.48
2003 03A824
43 231 Nuutti Laitinen Cetus Espoo 25m 1:00.73
2004 04A588
44 153 Matti Nätti Simmis Wanda ry 25m 1:00.81
2004 04A483
45 235 Viktor Asklöf Cetus Espoo 25m 1:01.67
2004 04A639
46 221 SAMULI MASALIN Cetus Espoo 25m 1:01.68
2004 04A470
47 601 Jesse Lintusalo Vanders 25m 1:02.22
2004 04A272
48 304 Joonas Pylvänäinen Cetus Espoo 25m 1:03.44
2004 04B178
49 347 Sasha Cormier Simola Cetus Espoo 25m 1:04.00
2002 02B294
50 230 Leo Hautaniemi Cetus Espoo 25m 1:08.31
2004 04A580
51 504 Thomas Stenbacka Octopus Lohja 25m 1:08.90
2002 02A472
52 510 Verneri Lammassaari Octopus Lohja 25m 1:09.71
2004 04A838
53 534 Paulus Sarre ORCA Helsinki 25m 1:09.78
2004 04A855
54 84 Urho Ahtola Helsingin Uimarit 25m 1:11.78
2004 04B264
55 248 Ilmari Laitala Cetus Espoo 25m 1:15.49
2003 03A963
56 286 Niko Silander Cetus Espoo 25m 1:24.90
2003 03B204
2019-09-28 08:22:59 Datahandling: WinGrodan 2.3 Licensed to: Cetus Espoo

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner