2020-03-29   20:42:46
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Speedo-Cup

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Lauantai-aamu

Document
Entry List
Speed Cup
Place: Organizer: Cetus Espoo
Pool: 25m Competition Date: Sep 28, 2019 to Sep 29, 2019
7 100m Selkäuinti Naiset
# ID Name Team Born License Pool Entry
time
Status
1 641 Susanne Hirvonen Kampuksen Plaani 1997 97A118 25m 1:00.92
2 472 Mia Pentti Swimming Jyväskylä 2002 02A018 25m 1:01.29
3 179 Peppi Siirtola Cetus Espoo 2002 02A144 25m 1:02.59
4 629 Alina Antila Nurmijärven Uinti 2004 04A829 25m 1:03.14
5 478 Vilma Iisalo Raision Urheilijat 2001 01A560 25m 1:04.36
6 167 Jonna Jauhiainen Cetus Espoo 2000 00A245 25m 1:05.07
7 134 Vilma Leppähaara Nummelan Kisaajat 2005 05A009 25m 1:05.20
8 584 Nina Haltia Vanders 1999 99A009 25m 1:06.24
9 589 Milla Nikkanen Vanders 2002 02A124 25m 1:06.72
10 501 Venla Sofia Suihkonen Octopus Lohja 2002 02A026 25m 1:07.40
11 566 Aino Jussila Uinti Tampere 2000 00A485 25m 1:07.82
12 574 Kanerva Kinnunen Uinti Tampere 2004 04A027 25m 1:08.27
13 593 Liinu Lauranna Louhikoski Vanders 2004 04A046 25m 1:08.39
14 603 Iina Rissanen Vanders 2005 05A102 25m 1:08.40
15 480 Emilia Sihvo Raision Urheilijat 2004 04A098 25m 1:08.71
16 466 Aino Mononen Joensuun Uimaseura ry 2001 01A089 25m 1:08.78
17 177 Cia Wacklin Cetus Espoo 2001 01A425 25m 1:10.80
18 147 Jenni Rantanen Simmis Wanda ry 2001 01A324 25m 1:11.55
19 56 Sonja Lehtinen Helsingin Uimarit 2003 03A385 25m 1:11.68
20 618 Eevi Peltonen Uimaseura Aquila 2004 04A564 25m 1:11.72
21 240 Diana Seiger Cetus Espoo 2003 03A909 25m 1:12.31
22 244 Rina Rantanen Cetus Espoo 2005 05A419 25m 1:12.94
23 217 Tuuli Pippuri Cetus Espoo 2005 05A146 25m 1:13.37
24 189 Sofia Långström Cetus Espoo 2003 03A085 25m 1:14.73
25 197 Milla Hyttinen Cetus Espoo 2003 03A149 25m 1:15.12
26 236 Janita Severinkangas Cetus Espoo 2004 04A650 25m 1:15.32
27 17 Clara Jansson Borgå Simmare-Porvoon
Uimarit
2004 04B303 25m 1:17.14
28 14 Ronja Nevanko Borgå Simmare-Porvoon
Uimarit
2005 05B042 25m 1:17.88
29 502 Jasmin Kumpulainen Octopus Lohja 25m 1:19.33
1998 98B053
30 620 Lumi Nokso Uimaseura Aquila 25m 1:19.49
2005 05A379
31 61 Essi Helle Helsingin Uimarit 25m 1:19.97
2002 02A942
32 140 Marikki Vuorisalo Nummelan Kisaajat 25m 1:20.28
2005 05B081
33 536 Hilla Wiemers ORCA Helsinki 25m 1:21.93
2005 05A637
34 51 Annika Liina Katariina
Toiviainen
Helsingin Uimarit 25m 1:22.76
2002 02A155
35 444 Silvia Lindqvist Cetus Espoo 2005 05B208 25m 1:24.45
36 264 Taru Lax Cetus Espoo 2005 05A739 25m 1:24.68
37 346 Ronja Ristevirta Cetus Espoo 2005 05B092 25m 1:25.50
38 508 Vilma Saarinen Octopus Lohja 2004 04A699 25m 1:25.64
39 293 Milla Tahvanainen Cetus Espoo 2005 05A928 25m 1:26.30
40 5 Jemina Saraniemi Borgå Simmare-Porvoon
Uimarit
2005 05A200 25m 1:26.98
41 300 Nea Hollström Cetus Espoo 2005 05A947 25m 1:31.23
42 319 Heidi Työppönen Cetus Espoo 2004 04B191 25m 1:34.48
43 62 Ronja Weckström Helsingin Uimarit 2005 05A239 25m 1:47.04
44 86 Milla Paavola Helsingin Uimarit 2005 05B246 25m
2019-09-28 08:23:07 Datahandling: WinGrodan 2.3 Licensed to: Cetus Espoo

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner