2019-10-21   18:33:53
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Martti Ollgren – Uinnit 2019

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Session 1

Document
Start list
Martti Ollgren â€“Uinnit
Place: Organizer: TaTU Tampere ry.
Pool: 25m Competition Date: syys 21, 2019 to syys 21, 2019
Event 11, 100m Selkäuinti Naiset
Final 1 (15)
ID
Lane
Name
Born
Club
12.42
Entry time
Pool
Start:
1 25m
2 25m
391 3 Eeva Toroi 2005 UiTa 25m
387 4 Noora Pätiälä 2004 UiTa 25m
475 5 Veera Olli 2005 UiTa 25m
6 25m
7 25m
8 25m
Event 11, 100m Selkäuinti Naiset Final 2 (15)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
12.44
407 1 Elena Surakka 2005 UiTa 25m
455 2 Saana Keskinen 2005 UiTa 25m
528 3 Grenarlyn Kippola 2007 UiTa 25m
448 4 Milja Prepula 2006 UiTa 25m
465 5 Anna Selin 2006 UiTa 25m
468 6 Anna Hynönen 2006 UiTa 25m
518 7 Iina Mäensivu 2008 UiTa 25m
75 8 Minni Koskivirta 2009 JoUS 25m
Event 11, 100m Selkäuinti Naiset Final 3 (15)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
12.46
331 1 Lotta Malmelin 2009 Pyry 25m
493 2 nelli savisto 2009 UiTa 25m
96 3 Tyyne Tuomi 2007 KeuTo 1:57.79 25m
233 4 Minea Moisio 2009 TaTU 1:52.63 25m
491 5 Sara Mäkiaho 2007 UiTa 1:53.16 25m
384 6 Susanna Uitto 2004 UiTa 25m
469 7 Emma Lähteenmäki 2004 UiTa 25m
585 8 Viivi Heikkinen 2009 UH 25m
Event 11, 100m Selkäuinti Naiset Final 4 (15)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
12.49
505 1 Linda From 2008 UiTa 1:50.93 25m
67 2 Arina Bogdanova 2008 JoUS 1:43.52 25m
330 3 Milja Juvonen 2007 Pyry 1:43.01 25m
485 4 Hanna Zautasvili 2008 UiTa 1:40.98 25m
74 5 Aino Karvinen 2008 JoUS 1:41.43 25m
325 6 Lotta Laine 2008 Pyry 1:43.20 25m
430 7 Emmi Jokinen 2008 UiTa 1:47.16 25m
504 8 Alissa Silfver 2008 UiTa 1:51.87 25m
Event 11, 100m Selkäuinti Naiset Final 5 (15)
ID
Lane
Name
Born
Club
12.51
Entry time
Pool
Start:
480 1 Nella Kuivanen 2008 UiTa 1:38.65 25m
161 2 Nelli Ranne 2007 PUS 1:34.95 25m
65 3 Nicola Burman 2008 JoUS 1:34.13 25m
486 4 Ella Gylden 2007 UiTa 1:32.73 25m
415 5 Saga Peltolehto 2003 UiTa 1:33.53 25m
68 6 Senni Piirainen 2007 JoUS 1:34.14 25m
467 7 Selma Ala-Karvia 2008 UiTa 1:36.95 25m
409 8 maisa savisto 2006 UiTa 1:39.24 25m
Event 11, 100m Selkäuinti Naiset Final 6 (15)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
12.54
70 1 Ella Määttä 2008 JoUS 1:31.06 25m
321 2 Riikka Broman 2006 Pyry 1:30.92 25m
579 3 Eedi Imppola 2008 UH 1:30.83 25m
66 4 Sara Jaatinen 2008 JoUS 1:30.62 25m
326 5 Emma Tieaho 2008 Pyry 1:30.69 25m
95 6 Milja Laakkonen 2007 KeuTo 1:30.89 25m
479 7 Hanna Vänni 2008 UiTa 1:30.99 25m
146 8 Amanda Rahola 2003 PUS 1:32.72 25m
Event 11, 100m Selkäuinti Naiset Final 7 (15)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
12.56
245 1 Oona Valtonen 2008 TaTU 1:30.21 25m
32 2 Ida Paaskoski 2007 Cetus 1:28.96 25m
435 3 Veera Nurmikolu 2007 UiTa 1:28.78 25m
162 4 Amanda Ahmaoja 2005 PUS 1:27.18 25m
37 5 Lotta Lönnqvist 2006 Cetus 1:28.77 25m
31 6 Vivian Vesa 2006 Cetus 1:28.82 25m
18 7 Iiris Soilevaara 2006 Cetus 1:30.03 25m
168 8 Linda Grönlund 2003 PUS 1:30.48 25m
Event 11, 100m Selkäuinti Naiset Final 8 (15)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
12.58
105 1 Lotta Laine 2003 HäUS 1:25.77 25m
15 2 Ninja Brelo 2006 Cetus 1:25.43 25m
449 3 Katri Kulovuori 2007 UiTa 1:24.83 25m
431 4 Aino Ruottinen 2007 UiTa 1:24.10 25m
26 5 Siiri Päivärinta 2005 Cetus 1:24.17 25m
62 6 Nelli Jumppanen 2006 JoUS 1:25.29 25m
477 7 Erika Ruuskanen 2007 UiTa 1:25.55 25m
202 8 Nanna Tynkkynen 2003 TaTU 1:26.38 25m
Event 11, 100m Selkäuinti Naiset Final 9 (15)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
13.00
316 1 petra soini 2007 Pyry 1:23.46 25m
309 2 Hilma Husari 2004 Pyry 1:23.11 25m
459 3 Emmiina Eho 2007 UiTa 1:22.72 25m
450 4 Veera Rantala 2006 UiTa 1:22.38 25m
567 5 Ronja Suuronen 2006 Plaani 1:22.62 25m
25 6 Ellen Lindell 2007 Cetus 1:22.74 25m
38 7 Anna Lindholm 2007 Cetus 1:23.12 25m
472 8 Joanna Kivelä 2007 UiTa 1:23.61 25m
Event 11, 100m Selkäuinti Naiset Final 10 (15)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
13.02
315 1 Jenna Rajahalme 2002 Pyry 1:21.95 25m
358 2 Tessa Kirjonen 2003 UiTa 1:21.39 25m
158 3 Hanna Törmä 2007 PUS 1:20.64 25m
135 4 Sanna Pajula 2003 KU 1:20.18 25m
64 5 Eevi Riekki 2007 JoUS 1:20.44 25m
91 6 Julia Nelimarkka 2004 KeuTo 1:20.65 25m
52 7 Merete Lätti 2006 JoUS 1:21.70 25m
16 8 Kia Mäennenä 2006 Cetus 1:22.05 25m
Event 11, 100m Selkäuinti Naiset Final 11 (15)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
13.04
310 1 Ronja Mustalahti 2004 Pyry 1:19.80 25m
46 2 Oona Mikaela Parviainen 2002 JoUS 1:19.43 25m
34 3 Ella Kalliokari 2006 Cetus 1:17.45 25m
364 4 Viivi Nieminen 2002 UiTa 1:17.16 25m
305 5 Siiri Toiva 2002 Pyry 1:17.26 25m
9 6 Vilja Laaksonen 2002 JUK 1:19.28 25m
33 7 Milka Marjakaarto 2007 Cetus 1:19.63 25m
55 8 Viivi Pesonen 2006 JoUS 1:19.89 25m
Event 11, 100m Selkäuinti Naiset Final 12 (15)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
13.06
319 1 Veera Malmelin 2007 Pyry 1:16.63 25m
10 2 Emma-Lotta Ahola 2005 JUK 1:16.08 25m
49 3 Minna Kinnunen 2003 JoUS 1:15.15 25m
21 4 Maria Amanda Eleonora Nilsson 2006 Cetus 1:14.84 25m
11 5 Alisa Hänninen 2003 JUK 1:15.01 25m
304 6 Nelli Lehmijoki 2005 Pyry 1:15.69 25m
223 7 Wilma Lassila 2004 TaTU 1:16.53 25m
56 8 Elina Gavrilov 2004 JoUS 1:16.85 25m
Event 11, 100m Selkäuinti Naiset Final 13 (15)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
13.08
307 1 Jenna Nousiainen 2005 Pyry 1:14.48 25m
559 2 Anni-Maria Laakso 2003 Plaani 1:13.87 25m
177 3 Noora Poutanen 1999 TaTU 1:12.61 25m
59 4 Maria Korkalainen 2005 JoUS 1:11.30 25m
367 5 Salla Rantala 2004 UiTa 1:12.58 25m
90 6 Aino Ollikainen 2005 KeuTo 1:13.70 25m
312 7 Sivi Juvakka 2005 Pyry 1:14.01 25m
314 8 Anni Koivula 2003 Pyry 1:14.76 25m
Event 11, 100m Selkäuinti Naiset Final 14 (15)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
13.10
411 1 Aino Välimaa 2006 UiTa 1:09.73 25m
207 2 Aino Lepola 2005 TaTU 1:09.44 25m
78 3 Jenni Lampi 2000 SWIM 1:09.12 25m
196 4 Anna Rantanen 2001 TaTU 1:07.89 25m
375 5 Jessica Mäkinen 2004 UiTa 1:08.93 25m
345 6 Mila Manner 2001 UiTa 1:09.25 25m
445 7 Enna Eho 2004 UiTa 1:09.46 25m
406 8 Isla Leinonen 2006 UiTa 1:11.09 25m
Event 11, 100m Selkäuinti Naiset Final 15 (15)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
13.12
190 1 Noora Kukkonen 1999 TaTU 1:06.28 25m
76 2 Emma Nieminen 1996 SWIM 1:05.92 25m
6 3 Réka VÉCSEI Vécsei 2002 MVSI 1:05.00 25m
548 4 Susanne Hirvonen 1997 Plaani 1:00.92 25m
1 5 Emma Gschwentner 1997 SCiKB 1:03.05 25m
145 6 Emmi Kaunisto 2002 PUS 1:05.35 25m
555 7 Saana Yritys 2003 Plaani 1:06.09 25m
81 8 Viivi Merisalo 2002 SWIM 1:06.58 25m
2019-09-21 10.14.31 Datahandling: WinGrodan 2.3 Licensed to: Uinti Tampere

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner