2019-10-21   18:30:58
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Martti Ollgren – Uinnit 2019

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Session 1

Document
Start list
Martti Ollgren â€“Uinnit
Place: Organizer: TaTU Tampere ry.
Pool: 25m Competition Date: syys 21, 2019 to syys 21, 2019
Event 16, 100m Sekauinti Miehet
Final 1 (16)
ID
Lane
Name
Born
Club
14.24
Entry time
Pool
Start:
1 25m
2 25m
586 3 Jaakko Lehvonen 2002 Plaani 25m
495 4 Petter Kaskela 2007 UiTa 25m
458 5 Tobias Syrjä 2006 UiTa 25m
6 25m
7 25m
8 25m
Event 16, 100m Sekauinti Miehet Final 2 (16)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
14.26
1 25m
366 2 Aarne Eskelinen 2004 ValkUS 25m
221 3 Konsta Kallio 2004 TaTU 25m
473 4 Topi Äikäs 2007 UiTa 25m
385 5 Riccardo Castagno 2004 UiTa 25m
211 6 Eero Rautaporras 2005 TaTU 25m
418 7 Antte Säilä 2004 UiTa 25m
8 25m
Event 16, 100m Sekauinti Miehet Final 3 (16)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
14.28
260 1 Alex Hamilton 2006 TaTU 25m
333 2 Onni Matti Elmeri Savolainen 2008 Pyry 25m
255 3 Daniil Tirronen 2008 TaTU 25m
191 4 Pirkka Perkola 2001 TaTU 25m
188 5 Tony Eriksson 1995 TaTU 25m
463 6 Georg Aspholm 2008 UiTa 25m
247 7 Nikita Zuravljov 2008 TaTU 25m
20 8 Eemil Reijonen 2005 Cetus 25m
Event 16, 100m Sekauinti Miehet Final 4 (16)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
14.30
123 1 Timi Louhe 2005 HäUS 25m
252 2 Leo Lehtonen 2006 TaTU 25m
456 3 Leevi Luoma 2005 UiTa 25m
311 4 Anton Passoja 2006 Pyry 25m
328 5 Niilo Lappalainen 2011 Pyry 25m
427 6 Henrik Julius Leinonen 2005 UiTa 25m
502 7 Sakari Rossi 2008 UiTa 25m
303 8 Onni Kuronen 2000 Pyry 25m
Event 16, 100m Sekauinti Miehet Final 5 (16)
ID
Lane
Name
Born
Club
14.32
Entry time
Pool
Start:
351 1 Jere Broman 2002 UiTa 25m
185 2 Juho Eerola 1995 TaTU 25m
365 3 Urho Lyytinen 2003 UiTa 25m
371 4 Lassi Walden 2004 UiTa 25m
213 5 Ferdinand Backman 2006 TaTU 25m
256 6 Niklas Kallio 2007 TaTU 25m
344 7 Walentin Koskinen 2000 UiTa 25m
92 8 Juuso Salenius 2004 KeuTo 25m
Event 16, 100m Sekauinti Miehet Final 6 (16)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
14.34
187 1 Reko Patinen 1998 TaTU 25m
442 2 Iliad Sioofy Khojine 2004 UiTa 25m
253 3 Eetu Nissinen 2008 TaTU 2:07.73 25m
230 4 Eino Anttila 2007 TaTU 1:51.84 25m
471 5 Hugo Rossi 2008 UiTa 1:58.34 25m
235 6 Joa Siltakoski 2007 TaTU 25m
338 7 Jussi Leinonen 1991 UiTa 25m
254 8 Luukas Kallio 2005 TaTU 25m
Event 16, 100m Sekauinti Miehet Final 7 (16)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
14.37
501 1 Eero Olli 2008 UiTa 1:48.81 25m
228 2 Elias Suominen 2008 TaTU 1:47.60 25m
397 3 Veeti Heittokangas 2006 UiTa 1:44.56 25m
464 4 Tobias Lydén 2008 UiTa 1:42.93 25m
441 5 Mikael Uitto 2007 UiTa 1:43.62 25m
461 6 Thomas Jürgens 2007 UiTa 1:46.70 25m
575 7 Eero Tarkiainen 2006 UH 1:48.59 25m
229 8 Tero Soukka 2007 TaTU 1:49.40 25m
Event 16, 100m Sekauinti Miehet Final 8 (16)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
14.40
393 1 Castor Trygg 2004 UiTa 1:39.81 25m
238 2 Severi Muje 2005 TaTU 1:38.29 25m
72 3 Antto Koppinen 2006 JoUS 1:35.35 25m
215 4 Niklas Tikkanen 2007 TaTU 1:34.65 25m
118 5 Ilmari Partanen 2006 HäUS 1:35.15 25m
29 6 Anton Eino Mikael Ahonen 2006 Cetus 1:35.90 25m
107 7 Joonas Nieminen 2003 HäUS 1:39.32 25m
246 8 Maxim Zuravljov 2009 TaTU 1:42.79 25m
Event 16, 100m Sekauinti Miehet Final 9 (16)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
14.42
327 1 Konsta Horppu 2008 Pyry 1:34.22 25m
300 2 Elias Salo 2007 VeUS 1:33.70 25m
115 3 Iiro Kyllönen 2005 HäUS 1:33.11 25m
237 4 Tuomas Kallio 2005 TaTU 1:32.11 25m
249 5 Miki Vierre 2006 TaTU 1:32.78 25m
269 6 Pyry Nieminen 2007 TaTU 1:33.28 25m
121 7 Juuso Saarikko 2006 HäUS 1:34.02 25m
394 8 Niklas Töyrylä 2006 UiTa 1:34.60 25m
Event 16, 100m Sekauinti Miehet Final 10 (16)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
14.44
239 1 Eetu Nieminen 2006 TaTU 1:30.66 25m
320 2 Kasper Kytö 2005 Pyry 1:28.51 25m
220 3 Kalle Heinonen 2006 TaTU 1:27.89 25m
460 4 Áron Zautasvili 2006 UiTa 1:27.37 25m
436 5 Matias Leiwo 2006 UiTa 1:27.76 25m
27 6 Pauli Rantatupa 2005 Cetus 1:28.27 25m
22 7 Mikael Rasinmäki 2006 Cetus 1:29.14 25m
324 8 Luka Hirvonen 2006 Pyry 1:31.50 25m
Event 16, 100m Sekauinti Miehet Final 11 (16)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
14.46
19 1 Benjamin Winqvist 2006 Cetus 1:26.93 25m
317 2 Iiro Räty 2006 Pyry 1:26.27 25m
308 3 Topi Salminen 2004 Pyry 1:25.51 25m
225 4 Joona Kurppa 2004 TaTU 1:23.85 25m
413 5 Valtteri Pellinen 2007 UiTa 1:25.14 25m
257 6 Markus Popov 2005 TaTU 1:25.82 25m
152 7 Juho Kallio 2007 PUS 1:26.41 25m
51 8 Konsta Kauppinen 2005 JoUS 1:26.94 25m
Event 16, 100m Sekauinti Miehet Final 12 (16)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
14.48
94 1 Kaapo Laaja 2006 KeuTo 1:21.96 25m
443 2 Sami Schrader 2006 UiTa 1:21.10 25m
403 3 Lauri Mäkinen 2004 UiTa 1:19.77 25m
318 4 Tuomas Lehtonen 2005 Pyry 1:19.18 25m
151 5 Juho Törmä 2005 PUS 1:19.31 25m
433 6 Max Nikkari 2004 UiTa 1:20.37 25m
313 7 Casper Kvist 2006 Pyry 1:21.28 25m
217 8 Markus Koskinen 2005 TaTU 1:23.40 25m
Event 16, 100m Sekauinti Miehet Final 13 (16)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
14.51
389 1 Lenni Lehtonen 2004 UiTa 1:16.69 25m
198 2 Akseli Kotti 2004 TaTU 1:15.84 25m
4 3 Milán Krisztián Léport 2007 MVSI 1:14.00 25m
454 4 Sebastian Rasimus 2004 UiTa 1:13.31 25m
206 5 Petteri Lepola 2003 TaTU 1:13.44 25m
13 6 Eeli Partanen 2005 Cetus 1:14.28 25m
103 7 Lenni Kukkonen 2001 HäUS 1:16.65 25m
227 8 Sebastian Sojolin 2006 TaTU 1:19.10 25m
Event 16, 100m Sekauinti Miehet Final 14 (16)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
14.53
222 1 Atte Nieminen 2004 TaTU 1:11.26 25m
80 2 Kasperi Koskinen 2001 SWIM 1:09.90 25m
143 3 Leevi Luhtanen 2000 PUS 1:05.77 25m
174 4 Pasi Rönkkö 1970 S.C.P. 1:04.78 25m
374 5 Eemeli Heikki Hermanni Leinonen 2002 UiTa 1:05.30 25m
336 6 Eetu Nyrhinen 2000 UiTa 1:05.96 25m
212 7 Miko Vaikkola 2003 TaTU 1:10.60 25m
372 8 Samuel Sainio 2005 UiTa 1:11.31 25m
Event 16, 100m Sekauinti Miehet Final 15 (16)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
14.54
218 1 Oskar Turunen 2003 TaTU 1:04.56 25m
349 2 Tatu Hapuoja 2003 UiTa 1:02.91 25m
357 3 Wäinö Koskinen 2002 UiTa 1:02.41 25m
99 4 Timi Torkkel 2001 HäUS 1:01.15 25m
194 5 Petr Pankratov 2002 TaTU 1:02.15 25m
98 6 Juha Hyvärinen 1998 HäUS 1:02.80 25m
210 7 Niilo Kilpeläinen 2004 TaTU 1:04.43 25m
150 8 Lauri-luukas Jäntti 2002 PUS 1:04.71 25m
Event 16, 100m Sekauinti Miehet Final 16 (16)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
14.56
203 1 Jyri Lähde 1996 TaTU 59.88 25m
39 2 Miika Tolvanen 1996 JoUS 59.44 25m
41 3 Roope Eiserbeck 1999 JoUS 57.97 25m
77 4 Teemu Vuorela 1994 SWIM 53.70 25m
342 5 Kalle Pyykkönen 1996 UiTa 57.25 25m
343 6 Werneri Koskinen 1998 UiTa 58.70 25m
347 7 Joona Korhonen 2000 UiTa 59.68 25m
184 8 Roope Kastarinen 1994 TaTU 1:00.24 25m
2019-09-21 10.14.41 Datahandling: WinGrodan 2.3 Licensed to: Uinti Tampere

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner