2019-10-21   18:31:32
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Martti Ollgren – Uinnit 2019

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Session 1

Document
Start list
Martti Ollgren â€“Uinnit
Place: Organizer: TaTU Tampere ry.
Pool: 25m Competition Date: syys 21, 2019 to syys 21, 2019
Event 28, 50m Selkäuinti Miehet
Final 1 (6)
ID
Lane
Name
Born
Club
17.20
Entry time
Pool
Start:
1 25m
2 25m
532 3 Matias Aleksander Pieskä 2007 UiTa 25m
225 4 Joona Kurppa 2004 TaTU 25m
534 5 Leevi Kivinen 2008 UiTa 25m
6 25m
7 25m
8 25m
Event 28, 50m Selkäuinti Miehet Final 2 (6)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
17.21
1 25m
520 2 Alexandro Sivenius 2007 UiTa 25m
522 3 Leo Tähtinen 2008 UiTa 25m
542 4 Atte Katajisto 2009 UiTa 25m
529 5 Rafael Mouna 2006 UiTa 25m
521 6 Daniel Kuidunen 2009 UiTa 25m
533 7 Lauri Toivola 2010 UiTa 25m
8 25m
Event 28, 50m Selkäuinti Miehet Final 3 (6)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
17.22
538 1 Aapo Pajunen 2008 UiTa 25m
302 2 Henri Porma 2006 VeUS 1:00.43 25m
513 3 Alex Isotalo 2009 UiTa 55.90 25m
497 4 Ossi Nevalainen 2008 UiTa 52.48 25m
512 5 Pontus Pyykkö 2011 UiTa 55.25 25m
258 6 Eino Bucktman 2009 TaTU 57.24 25m
499 7 Oskari Jalonen 2008 UiTa 1:01.58 25m
524 8 Joonatan Niemi 2008 UiTa 25m
Event 28, 50m Selkäuinti Miehet Final 4 (6)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
17.24
496 1 Elias Eironen 2008 UiTa 51.58 25m
397 2 Veeti Heittokangas 2006 UiTa 45.97 25m
257 3 Markus Popov 2005 TaTU 43.42 25m
60 4 Nuutti Kerkkänen 2007 JoUS 40.75 25m
238 5 Severi Muje 2005 TaTU 41.27 25m
494 6 Matias Suutala 2008 UiTa 45.64 25m
300 7 Elias Salo 2007 VeUS 46.60 25m
519 8 Matias Haapala 2009 UiTa 51.73 25m
Event 28, 50m Selkäuinti Miehet Final 5 (6)
ID
Lane
Name
Born
Club
17.25
Entry time
Pool
Start:
217 1 Markus Koskinen 2005 TaTU 37.11 25m
111 2 Osmo Mäkelä 2004 HäUS 34.45 25m
2 3 Ádám Fazekas 2005 MVSI 32.50 25m
143 4 Leevi Luhtanen 2000 PUS 28.81 25m
221 5 Konsta Kallio 2004 TaTU 30.33 25m
51 6 Konsta Kauppinen 2005 JoUS 33.64 25m
110 7 Joni Routamo 2005 HäUS 34.67 25m
574 8 Joel Lipponen 2004 UH 39.56 25m
Event 28, 50m Selkäuinti Miehet Final 6 (6)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
17.27
186 1 Matias Tyry 1993 TaTU 28.06 25m
347 2 Joona Korhonen 2000 UiTa 27.58 25m
181 3 Petja Yritys 1993 TaTU 26.21 25m
339 4 Jaakko Rautalin 1989 UiTa 25.39 25m
184 5 Roope Kastarinen 1994 TaTU 25.60 25m
142 6 Toni Knuutila 1993 PUS 26.83 25m
349 7 Tatu Hapuoja 2003 UiTa 28.03 25m
204 8 Elias Laine 2002 TaTU 28.08 25m
2019-09-21 10.14.52 Datahandling: WinGrodan 2.3 Licensed to: Uinti Tampere

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner