Ohjelma Martti Ollgren Uinnit 2019
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Session 1
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Organizer: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
TaTU Tampere ry. |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
syys 21, 2019 to syys 21, 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Mansen nopein Jätkä 25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Team |
Born |
License |
Pool |
Entry time |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
515 |
|
Adam Bazhyna |
Uinti Tampere |
2010 |
10A184 |
25m |
39.14 |
|
|
|
|
|
2 |
246 |
|
Maxim Zuravljov |
TaTu Tampere |
2009 |
09A039 |
25m |
41.51 |
|
|
|
|
|
3 |
271 |
|
Timi Niemi |
TaTu Tampere |
2012 |
12A005 |
25m |
42.62 |
|
|
|
|
|
4 |
251 |
|
Justus Tikkanen |
TaTu Tampere |
2010 |
10A002 |
25m |
43.66 |
|
|
|
|
|
5 |
275 |
|
Valtteri Saukko |
TaTu Tampere |
2010 |
10A171 |
25m |
46.43 |
|
|
|
|
|
6 |
262 |
|
Kiri Karttunen |
TaTu Tampere |
2009 |
09A167 |
25m |
47.68 |
|
|
|
|
|
7 |
285 |
|
Elias Leppänen |
TaTu Tampere |
2009 |
09A513 |
25m |
53.92 |
|
|
|
|
|
8 |
279 |
|
Rasmus Kautto |
TaTu Tampere |
2009 |
09A463 |
25m |
54.63 |
|
|
|
|
|
9 |
276 |
|
Maxim Rautanen |
TaTu Tampere |
2010 |
10A169 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
10 |
510 |
|
Eeli Lehtinen |
Uinti Tampere |
2009 |
09A487 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
11 |
521 |
|
Daniel Kuidunen |
Uinti Tampere |
2009 |
09A570 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
12 |
542 |
|
Atte Katajisto |
Uinti Tampere |
2009 |
09A663 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
13 |
509 |
|
Eliel Grönroos |
Uinti Tampere |
2009 |
09A486 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
14 |
283 |
|
Joakim Tienhaara |
TaTu Tampere |
2011 |
11A076 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
15 |
533 |
|
Lauri Toivola |
Uinti Tampere |
2010 |
10A327 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
16 |
545 |
|
Markus Cook |
Uinti Tampere |
2009 |
09A696 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-09-21 10.22.02 |
Datahandling: WinGrodan 2.3 |
Licensed to: Uinti Tampere |
|
|
|
|