Ohjelma Sigma Speed Stævne 2019
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Løb 1, 100m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 310 | Boelt Agnete | 2006 | ALLERØD | 0652AD | 25 m | 1:07.91 | |
2 | 323 | Frydendahl Mille | 2006 | ALLERØD | 0684AB | 25 m | 1:09.88 | |
3 | 312 | Mulipola Astrid | 2006 | ALLERØD | 0696AG | 25 m | 1:10.11 | |
4 | 452 | Balle Anna E.E. | 2006 | GENTOFTE | 0628AL | 25 m | 1:13.20 | |
5 | 437 | Engedal Silje Nygaard | 2007 | GLADSAXE | 0768AE | 25 m | 1:14.50 | |
6 | 417 | Poulsen Ida Villemoes | 2007 | GLADSAXE | 0758AA | 25 m | 1:14.57 | |
7 | 633 | Porsdal Cecilie | 2002 | BIRKERØD | 0254AH | 25 m | 1:15.00 | |
8 | 429 | Rasmussen Kamma | 2006 | GLADSAXE | 0686AD | 25 m | 1:15.25 | |
9 | 445 | Lauritzen Anna Hinsch | 2006 | GENTOFTE | 0664AK | 25 m | 1:16.09 | |
10 | 311 | Vedøe Andrea Lindberg | 2006 | ALLERØD | 0644AC | 25 m | 1:16.88 | |
11 | 423 | Waarst Lise H. V. | 2007 | GLADSAXE | 0732AD | 25 m | 1:17.02 | |
12 | 428 | Roos Henriette | 2006 | GLADSAXE | 0602AB | 25 m | 1:17.05 | |
13 | 616 | Kejser Nora | 2004 | VAT CPH-MK | 0476AO | 25 m | 1:17.25 | |
14 | 318 | Lind-Christensen Laura | 2006 | ALLERØD | 0636AC | 25 m | 1:17.71 | |
15 | 315 | Ludvigsen Isabella | 2005 | ALLERØD | 0564AF | 25 m | 1:17.84 | |
16 | 478 | Tholstrup Julia | 2005 | GENTOFTE | 0586BA | 50 m | 1:18.52 | |
17 | 279 | Hovmand Julie | 2007 | BIRKERØD | 0772AB | 25 m | 1:18.96 | |
18 | 454 | Lunding Julie Heurlin | 2006 | GENTOFTE | 0626AA | 25 m | 1:19.11 | |
19 | 276 | Jacobsen Amanda Knirkholt | 2007 | BIRKERØD | 0776AA | 25 m | 1:20.38 | |
20 | 313 | Rud Cecilie | 2006 | ALLERØD | 0694AC | 25 m | 1:20.48 | |
21 | 355 | Nezdiikovskaia Sasha | 2005 | HØRSHOLM | 0564AK | 25 m | 1:20.87 | |
22 | 432 | Bartels Maja Damkjær | 2006 | GLADSAXE | 0656AL | 25 m | 1:21.60 | |
23 | 320 | Wissing Liva | 2006 | ALLERØD | 0642AC | 25 m | 1:21.64 | |
24 | 485 | Laan Tess van der | 2008 | GENTOFTE | 0818AA | 50 m | 1:21.87 | |
25 | 277 | Dalsgaard Christine | 2007 | BIRKERØD | 0754AA | 25 m | 1:22.04 | |
26 | 357 | Britze Astrid Hjuler | 2006 | HØRSHOLM | 0684AE | 25 m | 1:22.13 | |
27 | 317 | Markussen Karen | 2007 | ALLERØD | 0704AA | 25 m | 1:22.22 | |
28 | 319 | Larsen Linnea Funk | 2007 | ALLERØD | 0792AA | 25 m | 1:22.43 | |
29 | 501 | Orben Helene | 2005 | FARUM | 0548BA | 25 m | 1:22.63 | |
30 | 283 | Rosenbohm Røskva | 2007 | BIRKERØD | 0772AA | 25 m | 1:23.04 | |
31 | 268 | Rekling Karla | 2008 | BIRKERØD | 0862AA | 25 m | 1:23.11 | |
32 | 433 | Hansen Maria Claudia S. | 2006 | GLADSAXE | 0662AE | 25 m | 1:23.62 | |
33 | 285 | Snitker Vivian Bahador | 2007 | BIRKERØD | 0758AI | 25 m | 1:26.15 | |
34 | 439 | Lange Sofie Emilie | 2007 | GLADSAXE | 0702AB | 25 m | 1:26.62 | |
35 | 363 | Hjortshøj Thilde | 2006 | HØRSHOLM | 0648AO | 50 m | 1:27.53 | |
36 | 307 | Englert Anja | 2008 | ALLERØD | 0866AE | 25 m | 1:28.43 | |
37 | 271 | Stub Alberte | 2008 | BIRKERØD | 0874AI | 50 m | 1:28.57 | |
38 | 593 | Sjøberg Rosa Marie | 2008 | VÆRLØSE | 0838AN | 25 m | 1:29.66 | |
39 | 303 | Flach Isabella | 2008 | ALLERØD | 0842AG | 50 m | 1:31.03 | |
40 | 361 | Bruun-Møller Anna | 2007 | HØRSHOLM | 0746AI | 50 m | 1:31.85 | |
41 | 463 | Mantoni Rosa | 2008 | GENTOFTE | 0838AI | 25 m | 1:32.30 | |
42 | 329 | Geneser Alma Lanng | 2008 | ALLERØD | 0862AE | 25 m | 1:32.49 | |
43 | 462 | Toft Rosa | 2009 | GENTOFTE | 0972AD | 25 m | 1:34.12 | |
44 | 425 | Bøgeskov Anna Dicte | 2007 | GLADSAXE | 0748AC | 50 m | 1:36.22 | |
45 | 365 | Figurski Kamilla | 2008 | HØRSHOLM | 0876AI | 50 m | 1:36.62 | |
46 | 481 | Fristrup Xenia | 2008 | GENTOFTE | 0806AI | 25 m | 1:37.74 | |
47 | 494 | Permin Ingrid Kaas | 2008 | GENTOFTE | 0898AI | 50 m | 1:39.03 | |
48 | 306 | Framke Anne-Maj | 2008 | ALLERØD | 0832AB | 25 m | 1:39.33 | |
49 | 594 | Eriksen Sofie K. | 2007 | VÆRLØSE | 0754AU | 25 m | 1:40.61 | |
50 | 467 | Sørensen Laura Kegel | 2009 | GENTOFTE | 0990AJ | 25 m | 1:41.72 | |
51 | 487 | Raahauge Laura | 2008 | GENTOFTE | 0826AA | 25 m | 1:42.10 | |
52 | 491 | Fæste Emilie Franck | 2008 | GENTOFTE | 0858AO | 25 m | 1:42.23 | |
53 | 269 | Bergqvist Fiona | 2008 | BIRKERØD | 0854AA | 50 m | 1:43.32 | |
54 | 488 | Drescher Karoline | 2008 | GENTOFTE | 0856AI | 25 m | 1:44.15 | |
55 | 461 | Avnsø Marie Louise | 2009 | GENTOFTE | 0942AD | 25 m | 1:46.01 | |
56 | 591 | Hessner Nanna | 2007 | VÆRLØSE | 0764AU | 25 m | 1:46.52 | |
57 | 342 | Lind-Christensen Sofie | 2009 | ALLERØD | 0966AB | 25 m | 1:47.39 | |
58 | 368 | Rosted Eva | 1999 | HØRSHOLM | 9984BD | 25 m | 1:47.82 | |
59 | 589 | Wahlstrøm Ida | 2008 | VÆRLØSE | 0802AQ | 25 m | 1:54.49 | |
60 | 595 | Groth Sophia | 2010 | VÆRLØSE | 1072AD | 25 m | 1:54.49 | |
61 | 297 | Clemmensen Sofie | 2009 | BIRKERØD | 0928AJ | 25 m | 2:05.77 | |
62 | 376 | Schmidt Alice Legarth | 2011 | HOVEDSTAD | 1104AA | 25 m | 2:07.90 | |
63 | 412 | Bugge Ursula | 2010 | HOVEDSTAD | 1054AB | 25 m | 2:28.98 | |
64 | 407 | Riecke Signe Ewald | 2011 | HOVEDSTAD | 1126AA | 25 m | 2:45.51 | |
65 | 288 | Højfeldt Annika | 2010 | BIRKERØD | 1082AB | 25 m | ||
66 | 343 | Thommesen Ida Svinth | 2009 | ALLERØD | 0986AH | 25 m | ||
67 | 377 | Schwartz-Petersen Alvilde | 2010 | HOVEDSTAD | 1094AB | 25 m | ||
68 | 387 | Baustert Caroline M. | 2011 | HOVEDSTAD | 1136AA | 25 m | ||
69 | 390 | Jakobsen Ella Marie B. | 2011 | HOVEDSTAD | 1184AA | 25 m | ||
70 | 400 | Lees Luna Emche | 2011 | HOVEDSTAD | 1194AC | 25 m | ||
71 | 403 | Traberg Molly Overby | 2011 | HOVEDSTAD | 1152AA | 25 m | ||
72 | 404 | Heschel Naja Koch | 2010 | HOVEDSTAD | 1064AB | 25 m | ||
73 | 406 | Wiuf Rita | 2011 | HOVEDSTAD | 1132AA | 25 m | ||
74 | 411 | Kirkedal Sofie | 2011 | HOVEDSTAD | 1196AC | 25 m | ||
75 | 414 | Asholt Zoi | 2011 | HOVEDSTAD | 1122AA | 25 m | ||
76 | 468 | Voigt Malou | 2009 | GENTOFTE | 0988AJ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.12 | Udskriftsdato | 04 oktober 2019 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 18:51 |
Løb 2, 100m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 418 | Junker Anders | 2005 | GLADSAXE | 0523AF | 25 m | 1:04.38 | |
2 | 281 | Lassen Oliver | 2005 | BIRKERØD | 0571AF | 25 m | 1:06.65 | |
3 | 448 | Skinhøj Christoffer | 2003 | GENTOFTE | 0313AD | 25 m | 1:08.32 | |
4 | 325 | Gottlieb Sebastian Sand | 2005 | ALLERØD | 0511AD | 25 m | 1:08.66 | |
5 | 359 | Bulba Illia | 2005 | HØRSHOLM | 0583AM | 25 m | 1:08.84 | |
6 | 284 | Rosengaard Tobias | 2005 | BIRKERØD | 0511AB | 25 m | 1:08.97 | |
7 | 321 | Løfquist Magnus | 2005 | ALLERØD | 0513AB | 25 m | 1:09.57 | |
8 | 601 | Kiemer Magnus | 2005 | VÆRLØSE | 0505AM | 25 m | 1:10.30 | |
9 | 435 | Matras Vincent | 2005 | GLADSAXE | 0591AF | 50 m | 1:10.65 | |
10 | 314 | Gersby Frederik | 2006 | ALLERØD | 0673AB | 25 m | 1:12.67 | |
11 | 278 | Kaltoft Hector | 2006 | BIRKERØD | 0627AC | 25 m | 1:12.81 | |
12 | 326 | Løvgreen Theodor Wernberg | 2005 | ALLERØD | 0509AB | 25 m | 1:12.94 | |
13 | 328 | Agerskov William Leander | 2004 | ALLERØD | 0411AK | 25 m | 1:13.64 | |
14 | 322 | Larsen Malthe Funk | 2005 | ALLERØD | 0577AB | 25 m | 1:14.00 | |
15 | 419 | Frederiksen Sven Ole H. | 2006 | GLADSAXE | 0637AG | 25 m | 1:14.15 | |
16 | 613 | Maidens Alex Baes | 2004 | VAT CPH-MK | 0495AH | 25 m | 1:14.37 | |
17 | 282 | Boyer Oscar | 2004 | BIRKERØD | 0429AD | 25 m | 1:15.17 | |
18 | 424 | Hermansen Jens Krogh | 2006 | GLADSAXE | 0675AG | 50 m | 1:15.17 | |
19 | 508 | Just Oscar Høck | 2006 | FARUM | 0601AK | 50 m | 1:15.41 | |
20 | 598 | Krabbe Fabian Holst | 2005 | VÆRLØSE | 0539AJ | 25 m | 1:15.59 | |
21 | 280 | Jacobsen Magnus | 2006 | BIRKERØD | 0663AI | 25 m | 1:16.88 | |
22 | 324 | Anker-Møller Noah | 2006 | ALLERØD | 0605AB | 25 m | 1:17.75 | |
23 | 327 | Bornemann Victor | 2004 | ALLERØD | 0489AD | 25 m | 1:18.48 | |
24 | 305 | Linderoth Lucas | 2007 | ALLERØD | 0777AB | 50 m | 1:18.74 | |
25 | 316 | Framke Johannes | 2006 | ALLERØD | 0615AE | 25 m | 1:18.97 | |
26 | 422 | Søhoel William Brix | 2006 | GLADSAXE | 0671AF | 25 m | 1:22.80 | |
27 | 480 | Vindeløv William Diness | 2007 | GENTOFTE | 0799AG | 25 m | 1:24.99 | |
28 | 560 | Bjørn Thorkild | 2007 | KVIK | 0739AE | 25 m | 1:25.10 | |
29 | 588 | Laursen Christian Kempel | 2008 | VÆRLØSE | 0849AD | 25 m | 1:25.22 | |
30 | 600 | Asskildt Kaare | 2006 | VÆRLØSE | 0659AJ | 25 m | 1:25.31 | |
31 | 554 | Larsen Mathias | 2007 | KVIK | 0771AJ | 25 m | 1:26.24 | |
32 | 556 | Cairo Otto | 2007 | KVIK | 0769AE | 25 m | 1:26.49 | |
33 | 484 | Bergmann Theodor Nytoft | 2007 | GENTOFTE | 0721AG | 25 m | 1:26.51 | |
34 | 302 | Korger Lucas | 2007 | ALLERØD | 0763AF | 50 m | 1:27.60 | |
35 | 299 | Hargreaves Joe | 2008 | BIRKERØD | 0893AA | 25 m | 1:27.75 | |
36 | 275 | Jacobsen Frederik F. | 2007 | BIRKERØD | 0715AI | 25 m | 1:29.94 | |
37 | 479 | Jensen Alexander Dorph | 2007 | GENTOFTE | 0765AJ | 25 m | 1:33.01 | |
38 | 466 | Schrøder Johan | 2008 | GENTOFTE | 0815AC | 25 m | 1:34.74 | |
39 | 558 | Kjærstad Stefan Birkhøj | 2007 | KVIK | 0797AE | 25 m | 1:37.14 | |
40 | 492 | Find Frederik | 2007 | GENTOFTE | 0769AF | 25 m | 1:37.79 | |
41 | 300 | Vallentin Jonathan | 2008 | BIRKERØD | 0821AC | 25 m | 1:37.92 | |
42 | 472 | Chiappini Federico | 2008 | GENTOFTE | 0811AC | 25 m | 1:38.49 | |
43 | 546 | Thougaard Hector Vildrik | 2007 | KVIK | 0709AE | 25 m | 1:38.73 | |
44 | 455 | Takla Vincent W. | 2008 | GENTOFTE | 0863AF | 50 m | 1:40.71 | |
45 | 552 | Lund Marcus Bilberg | 2008 | KVIK | 0889AI | 25 m | 1:41.17 | |
46 | 482 | Sandersen August Bülow | 2007 | GENTOFTE | 0761AG | 50 m | 1:41.19 | |
47 | 470 | Møllenbach Aksel | 2008 | GENTOFTE | 0833AF | 50 m | 1:41.24 | |
48 | 330 | Andersen Jeppe Borring | 2008 | ALLERØD | 0887AC | 25 m | 1:44.81 | |
49 | 477 | Christensen Anders | 2008 | GENTOFTE | 0891AF | 25 m | 1:44.81 | |
50 | 339 | Djørup Oscar Kaiser | 2009 | ALLERØD | 0911AF | 25 m | 1:46.12 | |
51 | 457 | Hyldig Valdemar Hoffmann | 2008 | GENTOFTE | 0885AH | 25 m | 1:46.22 | |
52 | 459 | Buskov Svend | 2008 | GENTOFTE | 0883AI | 50 m | 1:51.95 | |
53 | 398 | Eriksen Karl Schiermer | 2010 | HOVEDSTAD | 1083AA | 25 m | 1:53.43 | |
54 | 549 | Egerod Kasper | 2008 | KVIK | 0839AI | 25 m | 1:53.97 | |
55 | 475 | Kasten Anton | 2008 | GENTOFTE | 0811AH | 25 m | 1:55.63 | |
56 | 551 | Høpfner Malte Bøgelund | 2008 | KVIK | 0879AI | 25 m | 1:55.76 | |
57 | 464 | Ha Rafael | 2008 | GENTOFTE | 0815AJ | 50 m | 1:57.55 | |
58 | 375 | Pontoppidan Alfred Nybo | 2009 | HOVEDSTAD | 0961AB | 25 m | 1:57.96 | |
59 | 473 | Qi Fang | 2008 | GENTOFTE | 0879AB | 25 m | 2:01.70 | |
60 | 394 | Tuxen Immanuel | 2010 | HOVEDSTAD | 1043AA | 25 m | 2:14.11 | |
61 | 379 | Lysgaard Andreas | 2010 | HOVEDSTAD | 1061AA | 25 m | ||
62 | 380 | Hansen Arthur Holten | 2010 | HOVEDSTAD | 1023AA | 25 m | ||
63 | 382 | Tolf Arthur | 2010 | HOVEDSTAD | 1051AA | 25 m | ||
64 | 391 | Jakobsen Frederik G. | 2010 | HOVEDSTAD | 1027AA | 25 m | ||
65 | 392 | Nimskov Hannibal | 2010 | HOVEDSTAD | 1071AB | 25 m | ||
66 | 395 | Johns Jakob | 2011 | HOVEDSTAD | 1101AA | 25 m | ||
67 | 397 | French Kalle Parker | 2010 | HOVEDSTAD | 1017AA | 25 m | ||
68 | 405 | Svendsen Noah Natour | 2010 | HOVEDSTAD | 1053AB | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.12 | Udskriftsdato | 04 oktober 2019 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 18:51 |
Løb 3, 50m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 511 | Rasmussen Carolina Sahl | 2001 | FARUM | 0126AB | 25 m | 29.99 | |
2 | 510 | Jørgensen Simone | 1999 | FARUM | 9928AN | 50 m | 30.70 | |
3 | 512 | Aagaard Sarah Sejr | 2000 | FARUM | 0048AF | 50 m | 32.01 | |
4 | 429 | Rasmussen Kamma | 2006 | GLADSAXE | 0686AD | 25 m | 32.18 | |
5 | 426 | Løkkegaard Jasmine | 2006 | GLADSAXE | 0604AB | 50 m | 32.44 | |
6 | 447 | Vang-Jensen Caroline | 2003 | GENTOFTE | 0392AB | 50 m | 33.00 | |
7 | 266 | Frederiksen Ida Marie | 2008 | BIRKERØD | 0828AD | 50 m | 33.20 | |
8 | 599 | Jensen Fiona | 2006 | VÆRLØSE | 0636AT | 25 m | 33.91 | |
9 | 427 | Roos Bianca | 2006 | GLADSAXE | 0622AB | 25 m | 33.92 | |
10 | 358 | Kaas Freja Mathilde | 2006 | HØRSHOLM | 0638AO | 50 m | 34.04 | |
11 | 437 | Engedal Silje Nygaard | 2007 | GLADSAXE | 0768AE | 50 m | 34.65 | |
12 | 632 | Larsen Karina Garne | 2000 | ALLERØD | 0068AH | 25 m | 35.00 | |
13 | 449 | Permin Astrid | 2003 | GENTOFTE | 0344AF | 50 m | 35.20 | |
14 | 356 | Søndergaard Amalie Rose | 2006 | HØRSHOLM | 0618AF | 50 m | 35.26 | |
15 | 507 | Korndal-Henriksen Mille | 2005 | FARUM | 0538AG | 50 m | 35.29 | |
16 | 597 | Thomsen Ella Bødker | 2005 | VÆRLØSE | 0576AH | 25 m | 35.49 | |
17 | 304 | Moesgaard Marie | 2008 | ALLERØD | 0836AD | 50 m | 35.83 | |
18 | 602 | Thomsen Martha Bødker | 2005 | VÆRLØSE | 0586AH | 50 m | 36.93 | |
19 | 445 | Lauritzen Anna Hinsch | 2006 | GENTOFTE | 0664AK | 50 m | 37.26 | |
20 | 271 | Stub Alberte | 2008 | BIRKERØD | 0874AI | 50 m | 38.09 | |
21 | 268 | Rekling Karla | 2008 | BIRKERØD | 0862AA | 25 m | 38.22 | |
22 | 430 | Ludvigsen Oline | 2007 | GLADSAXE | 0768AA | 25 m | 38.25 | |
23 | 431 | Kaysfeld Laura | 2007 | GLADSAXE | 0798AN | 25 m | 38.29 | |
24 | 433 | Hansen Maria Claudia S. | 2006 | GLADSAXE | 0662AE | 50 m | 38.87 | |
25 | 354 | Mourier Victoria Haslund | 2007 | HØRSHOLM | 0704AC | 25 m | 38.94 | |
26 | 607 | Jørgensen Mette Roat | 2007 | VÆRLØSE | 0716AU | 25 m | 40.67 | |
27 | 309 | Mindested Laura Bach | 2008 | ALLERØD | 0876AA | 50 m | 40.68 | |
28 | 270 | Klitvang Ellen | 2008 | BIRKERØD | 0824AI | 50 m | 41.14 | |
29 | 351 | From Mille Dige | 2004 | HØRSHOLM | 0438AW | 50 m | 41.46 | |
30 | 308 | Stenberg Simone | 2008 | ALLERØD | 0844AB | 25 m | 41.67 | |
31 | 329 | Geneser Alma Lanng | 2008 | ALLERØD | 0862AE | 25 m | 41.69 | |
32 | 272 | Liechti Caroline | 2008 | BIRKERØD | 0882AA | 25 m | 42.64 | |
33 | 273 | Leidecker Sofie | 2008 | BIRKERØD | 0896AA | 50 m | 43.46 | |
34 | 425 | Bøgeskov Anna Dicte | 2007 | GLADSAXE | 0748AC | 50 m | 43.78 | |
35 | 384 | Lukowski Asta | 2010 | HOVEDSTAD | 1034AA | 25 m | 44.31 | |
36 | 366 | Pedersen Victoria | 2008 | HØRSHOLM | 0822AJ | 50 m | 44.56 | |
37 | 350 | Pedersen Asta Edelbo | 2006 | ORIENT | 0618AQ | 25 m | 47.30 | |
38 | 489 | Lenskjold Josefine Agnete | 2008 | GENTOFTE | 0824AM | 50 m | 47.43 | |
39 | 389 | Thastum Elisabeth | 2010 | HOVEDSTAD | 1084AA | 25 m | 48.35 | |
40 | 471 | Rybak-Andersen Flora | 2009 | GENTOFTE | 0948AD | 25 m | 48.38 | |
41 | 338 | Markussen Madicken | 2010 | ALLERØD | 1062AB | 25 m | 48.82 | |
42 | 347 | Vesth Frederikke | 2007 | ORIENT | 0766AL | 25 m | 48.95 | |
43 | 593 | Sjøberg Rosa Marie | 2008 | VÆRLØSE | 0838AN | 25 m | 49.48 | |
44 | 342 | Lind-Christensen Sofie | 2009 | ALLERØD | 0966AB | 25 m | 50.36 | |
45 | 402 | Bihlet Marie Ditlev | 2010 | HOVEDSTAD | 1064AA | 25 m | 52.09 | |
46 | 490 | Nedergaard Johanna F. H. | 2008 | GENTOFTE | 0816AI | 50 m | 53.18 | |
47 | 393 | Hansen Ida | 2010 | HOVEDSTAD | 1096AA | 25 m | 55.44 | |
48 | 595 | Groth Sophia | 2010 | VÆRLØSE | 1072AD | 25 m | 55.59 | |
49 | 292 | Peters Liv | 2009 | BIRKERØD | 0966AF | 25 m | 55.97 | |
50 | 461 | Avnsø Marie Louise | 2009 | GENTOFTE | 0942AD | 25 m | 56.17 | |
51 | 388 | Rosenmejer Caroline Marie | 2010 | HOVEDSTAD | 1056AA | 25 m | 1:02.74 | |
52 | 373 | Lundsgaard Leonora Sarauw | 2010 | HOVEDSTAD | 1046AA | 25 m | 1:06.18 | |
53 | 378 | Tischer Andrea Glasius | 2010 | HOVEDSTAD | 1074AB | 25 m | 1:06.18 | |
54 | 287 | Jacobsen Alberte K. | 2010 | BIRKERØD | 1058AD | 25 m | ||
55 | 335 | Wolffbrandt Ella | 2010 | ALLERØD | 1078AD | 25 m | ||
56 | 383 | Højbjerg Asta | 2009 | HOVEDSTAD | 0910BC | 25 m | ||
57 | 458 | Frederiksen Smilla | 2010 | GENTOFTE | 1032AE | 25 m | ||
58 | 462 | Toft Rosa | 2009 | GENTOFTE | 0972AD | 25 m | ||
59 | 467 | Sørensen Laura Kegel | 2009 | GENTOFTE | 0990AJ | 25 m | ||
60 | 474 | Riisgaard Emma Lind | 2009 | GENTOFTE | 0934AD | 25 m | ||
61 | 476 | Vedel Elise | 2009 | GENTOFTE | 0944AD | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.12 | Udskriftsdato | 04 oktober 2019 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 18:51 |
Løb 4, 50m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 502 | Letting Malthe | 2001 | FARUM | 0111AB | 25 m | 26.90 | |
2 | 500 | Hansen Christian Ong | 2001 | FARUM | 0129AI | 25 m | 27.46 | |
3 | 438 | Andersen William Bogø | 2005 | GLADSAXE | 0559AF | 50 m | 29.05 | |
4 | 421 | Schmidt William Bendix | 2005 | GLADSAXE | 0587AE | 25 m | 29.84 | |
5 | 448 | Skinhøj Christoffer | 2003 | GENTOFTE | 0313AD | 50 m | 30.26 | |
6 | 326 | Løvgreen Theodor Wernberg | 2005 | ALLERØD | 0509AB | 25 m | 30.32 | |
7 | 503 | Olsen Cornelius | 2005 | FARUM | 0515AD | 50 m | 30.49 | |
8 | 451 | Eilersen Mads Frederik | 2001 | GENTOFTE | 0149AS | 50 m | 30.62 | |
9 | 418 | Junker Anders | 2005 | GLADSAXE | 0523AF | 50 m | 30.99 | |
10 | 352 | Svensson Oscar | 2005 | HØRSHOLM | 0557AH | 25 m | 31.22 | |
11 | 434 | Hansen Nicholas H. | 2005 | GLADSAXE | 0515AF | 25 m | 31.54 | |
12 | 601 | Kiemer Magnus | 2005 | VÆRLØSE | 0505AM | 25 m | 31.84 | |
13 | 360 | Retbøll-Bauer Mikkel | 2006 | HØRSHOLM | 0637AD | 25 m | 32.10 | |
14 | 506 | Thaulow Kristoffer | 2007 | FARUM | 0747AF | 50 m | 32.94 | |
15 | 486 | Misander Lucas | 2007 | GENTOFTE | 0719AF | 50 m | 33.03 | |
16 | 444 | Wester Frederik Holm | 2000 | GENTOFTE | 0001AV | 50 m | 33.32 | |
17 | 436 | Moefelt Christian | 2006 | GLADSAXE | 0697AF | 25 m | 33.44 | |
18 | 556 | Cairo Otto | 2007 | KVIK | 0769AE | 25 m | 33.69 | |
19 | 422 | Søhoel William Brix | 2006 | GLADSAXE | 0671AF | 50 m | 33.83 | |
20 | 420 | Schou Andreas Kelstrup | 2005 | GLADSAXE | 0539AE | 25 m | 33.97 | |
21 | 362 | Christiansen Gustav R. | 2006 | HØRSHOLM | 0681AN | 50 m | 33.99 | |
22 | 637 | Due August | 2007 | GENTOFTE | 0701AG | 25 m | 34.33 | |
23 | 416 | Heldgaard Gustav Krabbe | 2006 | GLADSAXE | 0655AG | 50 m | 34.97 | |
24 | 505 | Malmolin Andreas Velschow | 2005 | FARUM | 0541AE | 50 m | 35.01 | |
25 | 603 | Lester Noah | 2006 | VÆRLØSE | 0677AF | 50 m | 35.31 | |
26 | 419 | Frederiksen Sven Ole H. | 2006 | GLADSAXE | 0637AG | 50 m | 35.58 | |
27 | 305 | Linderoth Lucas | 2007 | ALLERØD | 0777AB | 50 m | 36.26 | |
28 | 605 | Madsen Jacob Michael | 2006 | VÆRLØSE | 0663AQ | 50 m | 36.72 | |
29 | 547 | Hvid Jacob Riiber | 2007 | KVIK | 0703AC | 25 m | 36.79 | |
30 | 493 | Mindegaard Frederik | 2007 | GENTOFTE | 0711AG | 50 m | 37.27 | |
31 | 274 | Nimb Christian | 2006 | BIRKERØD | 0679AH | 50 m | 37.79 | |
32 | 588 | Laursen Christian Kempel | 2008 | VÆRLØSE | 0849AD | 25 m | 38.64 | |
33 | 302 | Korger Lucas | 2007 | ALLERØD | 0763AF | 50 m | 39.12 | |
34 | 509 | Ciampi Emanuele Holm | 2006 | FARUM | 0621AB | 50 m | 39.57 | |
35 | 286 | Villadsen Joachim Sundbæk | 2007 | BIRKERØD | 0713AF | 25 m | 39.78 | |
36 | 300 | Vallentin Jonathan | 2008 | BIRKERØD | 0821AC | 25 m | 39.85 | |
37 | 410 | Nyhus Simon | 2009 | HOVEDSTAD | 0937AA | 25 m | 40.00 | |
38 | 483 | Skovbjerg Vitus | 2007 | GENTOFTE | 0741AG | 50 m | 40.87 | |
39 | 548 | Petersen Jonathan | 2007 | KVIK | 0759AE | 50 m | 41.16 | |
40 | 457 | Hyldig Valdemar Hoffmann | 2008 | GENTOFTE | 0885AH | 25 m | 41.34 | |
41 | 367 | Dembinski-Eker Damian | 2006 | HØRSHOLM | 0697AQ | 25 m | 41.78 | |
42 | 386 | Hertel Carl | 2009 | HOVEDSTAD | 0977AA | 25 m | 41.81 | |
43 | 381 | Nøddekær Arthur | 2009 | HOVEDSTAD | 0917AA | 25 m | 44.17 | |
44 | 606 | Krabbe Julius Holst | 2007 | VÆRLØSE | 0749AL | 25 m | 44.71 | |
45 | 590 | Laursen Kasper Kempel | 2008 | VÆRLØSE | 0899AD | 25 m | 45.31 | |
46 | 399 | Larsen Leif Evald | 2010 | HOVEDSTAD | 1053AA | 25 m | 46.43 | |
47 | 301 | Højfeldt Lukas | 2008 | BIRKERØD | 0805AD | 25 m | 48.14 | |
48 | 477 | Christensen Anders | 2008 | GENTOFTE | 0891AF | 25 m | 49.56 | |
49 | 330 | Andersen Jeppe Borring | 2008 | ALLERØD | 0887AC | 25 m | 50.31 | |
50 | 559 | Krat Storm Useinovski | 2007 | KVIK | 0779AE | 50 m | 50.42 | |
51 | 587 | Groth Alexander | 2008 | VÆRLØSE | 0859AJ | 25 m | 50.49 | |
52 | 409 | Usta-Kølle Silas Oktay | 2009 | HOVEDSTAD | 0955AA | 25 m | 50.88 | |
53 | 401 | Pesci Manlio | 2009 | HOVEDSTAD | 0947AE | 25 m | 51.46 | |
54 | 408 | Bojsen Silas Falktoft | 2009 | HOVEDSTAD | 0967AE | 25 m | 51.65 | |
55 | 413 | Svane William | 2009 | HOVEDSTAD | 0941AF | 25 m | 52.80 | |
56 | 472 | Chiappini Federico | 2008 | GENTOFTE | 0811AC | 25 m | 52.99 | |
57 | 396 | Johannsson Julius Karl | 2009 | HOVEDSTAD | 0939AA | 25 m | 53.26 | |
58 | 469 | Hørlykke Gustav | 2008 | GENTOFTE | 0819AE | 50 m | 54.96 | |
59 | 385 | Spellerberg August | 2009 | HOVEDSTAD | 0931AC | 25 m | 55.37 | |
60 | 374 | Lindberg Alfred N. G. | 2009 | HOVEDSTAD | 0927AA | 25 m | 55.77 | |
61 | 561 | Blaasvær William R. | 2008 | KVIK | 0829AI | 25 m | 1:02.32 | |
62 | 337 | Matzen Jakob | 2008 | ALLERØD | 0821AF | 25 m | ||
63 | 456 | Wadstrøm Valther B. | 2008 | GENTOFTE | 0811AG | 25 m | ||
64 | 459 | Buskov Svend | 2008 | GENTOFTE | 0883AI | 25 m | ||
65 | 460 | Kaastrup Storm Krogh | 2009 | GENTOFTE | 0901AC | 25 m | ||
66 | 464 | Ha Rafael | 2008 | GENTOFTE | 0815AJ | 25 m | ||
67 | 465 | Robinson Oscar | 2007 | GENTOFTE | 0765AM | 25 m | ||
68 | 466 | Schrøder Johan | 2008 | GENTOFTE | 0815AC | 25 m | ||
69 | 475 | Kasten Anton | 2008 | GENTOFTE | 0811AH | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.12 | Udskriftsdato | 04 oktober 2019 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 18:51 |
Løb 5, 100m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 312 | Mulipola Astrid | 2006 | ALLERØD | 0696AG | 25 m | 1:15.13 | |
2 | 323 | Frydendahl Mille | 2006 | ALLERØD | 0684AB | 25 m | 1:16.65 | |
3 | 428 | Roos Henriette | 2006 | GLADSAXE | 0602AB | 25 m | 1:19.04 | |
4 | 279 | Hovmand Julie | 2007 | BIRKERØD | 0772AB | 25 m | 1:21.40 | |
5 | 446 | Schou Amalie | 2003 | GENTOFTE | 0394AC | 25 m | 1:21.49 | |
6 | 310 | Boelt Agnete | 2006 | ALLERØD | 0652AD | 50 m | 1:23.28 | |
7 | 315 | Ludvigsen Isabella | 2005 | ALLERØD | 0564AF | 25 m | 1:23.80 | |
8 | 317 | Markussen Karen | 2007 | ALLERØD | 0704AA | 25 m | 1:26.97 | |
9 | 596 | Helfelt Amalie | 2006 | VÆRLØSE | 0652AP | 25 m | 1:27.27 | |
10 | 276 | Jacobsen Amanda Knirkholt | 2007 | BIRKERØD | 0776AA | 25 m | 1:27.40 | |
11 | 453 | Frahm-Falkenberg Nanja | 2006 | GENTOFTE | 0682AL | 25 m | 1:27.55 | |
12 | 632 | Larsen Karina Garne | 2000 | ALLERØD | 0068AH | 25 m | 1:28.00 | |
13 | 311 | Vedøe Andrea Lindberg | 2006 | ALLERØD | 0644AC | 25 m | 1:28.79 | |
14 | 433 | Hansen Maria Claudia S. | 2006 | GLADSAXE | 0662AE | 25 m | 1:29.17 | |
15 | 614 | Kristensen Laura | 2004 | VAT CPH-MK | 0424AW | 50 m | 1:29.43 | |
16 | 439 | Lange Sofie Emilie | 2007 | GLADSAXE | 0702AB | 25 m | 1:31.44 | |
17 | 273 | Leidecker Sofie | 2008 | BIRKERØD | 0896AA | 50 m | 1:33.36 | |
18 | 604 | Søbye Viola | 2006 | VÆRLØSE | 0648AT | 25 m | 1:33.56 | |
19 | 303 | Flach Isabella | 2008 | ALLERØD | 0842AG | 25 m | 1:34.35 | |
20 | 320 | Wissing Liva | 2006 | ALLERØD | 0642AC | 25 m | 1:34.40 | |
21 | 283 | Rosenbohm Røskva | 2007 | BIRKERØD | 0772AA | 25 m | 1:34.48 | |
22 | 633 | Porsdal Cecilie | 2002 | BIRKERØD | 0254AH | 25 m | 1:35.00 | |
23 | 581 | Englund Zenia | 2008 | KVIK | 0868AE | 50 m | 1:35.23 | |
24 | 319 | Larsen Linnea Funk | 2007 | ALLERØD | 0792AA | 50 m | 1:35.48 | |
25 | 318 | Lind-Christensen Laura | 2006 | ALLERØD | 0636AC | 25 m | 1:37.12 | |
26 | 313 | Rud Cecilie | 2006 | ALLERØD | 0694AC | 25 m | 1:37.47 | |
27 | 270 | Klitvang Ellen | 2008 | BIRKERØD | 0824AI | 50 m | 1:38.05 | |
28 | 431 | Kaysfeld Laura | 2007 | GLADSAXE | 0798AN | 25 m | 1:38.35 | |
29 | 277 | Dalsgaard Christine | 2007 | BIRKERØD | 0754AA | 25 m | 1:39.17 | |
30 | 452 | Balle Anna E.E. | 2006 | GENTOFTE | 0628AL | 25 m | 1:40.26 | |
31 | 573 | Wahl-Brink Leonora | 2007 | KVIK | 0782AJ | 25 m | 1:41.39 | |
32 | 272 | Liechti Caroline | 2008 | BIRKERØD | 0882AA | 50 m | 1:41.86 | |
33 | 347 | Vesth Frederikke | 2007 | ORIENT | 0766AL | 25 m | 1:42.08 | |
34 | 346 | Mitchell Philippa | 2006 | ORIENT | 0638AG | 25 m | 1:42.16 | |
35 | 285 | Snitker Vivian Bahador | 2007 | BIRKERØD | 0758AI | 25 m | 1:42.28 | |
36 | 309 | Mindested Laura Bach | 2008 | ALLERØD | 0876AA | 25 m | 1:43.76 | |
37 | 591 | Hessner Nanna | 2007 | VÆRLØSE | 0764AU | 25 m | 1:44.23 | |
38 | 570 | Michelsen Josephine | 2007 | KVIK | 0704AJ | 25 m | 1:45.29 | |
39 | 488 | Drescher Karoline | 2008 | GENTOFTE | 0856AI | 25 m | 1:45.96 | |
40 | 365 | Figurski Kamilla | 2008 | HØRSHOLM | 0876AI | 50 m | 1:46.53 | |
41 | 565 | Aidinian Amanda | 2007 | KVIK | 0792AJ | 25 m | 1:48.27 | |
42 | 594 | Eriksen Sofie K. | 2007 | VÆRLØSE | 0754AU | 50 m | 1:48.43 | |
43 | 494 | Permin Ingrid Kaas | 2008 | GENTOFTE | 0898AI | 25 m | 1:53.03 | |
44 | 580 | Skou Vigga | 2008 | KVIK | 0812AF | 25 m | 1:54.34 | |
45 | 463 | Mantoni Rosa | 2008 | GENTOFTE | 0838AI | 25 m | 1:54.45 | |
46 | 562 | Brekling Adia | 2008 | KVIK | 0802AI | 50 m | 1:54.81 | |
47 | 481 | Fristrup Xenia | 2008 | GENTOFTE | 0806AI | 50 m | 1:56.33 | |
48 | 430 | Ludvigsen Oline | 2007 | GLADSAXE | 0768AA | 25 m | 1:59.24 | |
49 | 336 | Langseth Ida | 2010 | ALLERØD | 1072AB | 25 m | 2:00.12 | |
50 | 589 | Wahlstrøm Ida | 2008 | VÆRLØSE | 0802AQ | 25 m | 2:00.30 | |
51 | 567 | Fam Ida | 2008 | KVIK | 0802AD | 25 m | 2:00.65 | |
52 | 338 | Markussen Madicken | 2010 | ALLERØD | 1062AB | 25 m | 2:02.21 | |
53 | 569 | Ellehøj Ingrid Stokholm | 2007 | KVIK | 0752AJ | 50 m | 2:02.56 | |
54 | 568 | Larsen Ida | 2009 | KVIK | 0946AI | 25 m | 2:04.79 | |
55 | 563 | Jakobsen Alberte K. | 2008 | KVIK | 0822AF | 25 m | 2:07.08 | |
56 | 579 | Rasmussen Thilde Jølver | 2008 | KVIK | 0878AH | 25 m | 2:11.59 | |
57 | 474 | Riisgaard Emma Lind | 2009 | GENTOFTE | 0934AD | 25 m | 2:12.33 | |
58 | 577 | Tang Sofia | 2008 | KVIK | 0814AJ | 50 m | 2:15.59 | |
59 | 292 | Peters Liv | 2009 | BIRKERØD | 0966AF | 25 m | 2:20.86 | |
60 | 576 | Reimer Mille | 2008 | KVIK | 0886AM | 25 m | 2:22.00 | |
61 | 571 | Øster Julia Højer | 2009 | KVIK | 0982AH | 25 m | 2:34.38 | |
62 | 287 | Jacobsen Alberte K. | 2010 | BIRKERØD | 1058AD | 25 m | ||
63 | 297 | Clemmensen Sofie | 2009 | BIRKERØD | 0928AJ | 25 m | ||
64 | 334 | Mulipola Dagmar | 2011 | ALLERØD | 1154AB | 25 m | ||
65 | 340 | Linderoth Silja Sofia | 2011 | ALLERØD | 1128AA | 25 m | ||
66 | 341 | Høgh Siri Egholm | 2010 | ALLERØD | 1038AD | 25 m | ||
67 | 343 | Thommesen Ida Svinth | 2009 | ALLERØD | 0986AH | 25 m | ||
68 | 345 | Holtz Silke | 2010 | ALLERØD | 1062AC | 25 m | ||
69 | 476 | Vedel Elise | 2009 | GENTOFTE | 0944AD | 25 m | ||
70 | 564 | Pedersen Alma | 2009 | KVIK | 0934BB | 25 m | ||
71 | 566 | Rueløkke Emma Metasch | 2009 | KVIK | 0920BA | 25 m | ||
72 | 572 | Makne Katinka Als | 2009 | KVIK | 0922AH | 25 m | ||
73 | 574 | Louardi Lina | 2009 | KVIK | 0956AI | 25 m | ||
74 | 575 | Mouritzen Mille | 2009 | KVIK | 0918AK | 25 m | ||
75 | 578 | Pedersen Sofie | 2009 | KVIK | 0916AK | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.12 | Udskriftsdato | 04 oktober 2019 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 18:51 |
Løb 6, 100m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 284 | Rosengaard Tobias | 2005 | BIRKERØD | 0511AB | 50 m | 1:09.16 | |
2 | 278 | Kaltoft Hector | 2006 | BIRKERØD | 0627AC | 25 m | 1:14.46 | |
3 | 415 | Pedersen Robert E Falborg | 2005 | GLADSAXE | 0525AC | 50 m | 1:14.77 | |
4 | 325 | Gottlieb Sebastian Sand | 2005 | ALLERØD | 0511AD | 25 m | 1:15.14 | |
5 | 435 | Matras Vincent | 2005 | GLADSAXE | 0591AF | 25 m | 1:18.32 | |
6 | 615 | Hermansen Louie | 2004 | VAT CPH-MK | 0419AE | 25 m | 1:18.65 | |
7 | 281 | Lassen Oliver | 2005 | BIRKERØD | 0571AF | 50 m | 1:19.73 | |
8 | 280 | Jacobsen Magnus | 2006 | BIRKERØD | 0663AI | 50 m | 1:21.17 | |
9 | 636 | Tullberg Magnus | 2005 | HØRSHOLM | 0593AD | 25 m | 1:21.65 | |
10 | 322 | Larsen Malthe Funk | 2005 | ALLERØD | 0577AB | 50 m | 1:22.15 | |
11 | 598 | Krabbe Fabian Holst | 2005 | VÆRLØSE | 0539AJ | 25 m | 1:23.16 | |
12 | 326 | Løvgreen Theodor Wernberg | 2005 | ALLERØD | 0509AB | 25 m | 1:24.65 | |
13 | 327 | Bornemann Victor | 2004 | ALLERØD | 0489AD | 50 m | 1:24.89 | |
14 | 316 | Framke Johannes | 2006 | ALLERØD | 0615AE | 25 m | 1:25.96 | |
15 | 321 | Løfquist Magnus | 2005 | ALLERØD | 0513AB | 25 m | 1:26.17 | |
16 | 314 | Gersby Frederik | 2006 | ALLERØD | 0673AB | 25 m | 1:27.16 | |
17 | 560 | Bjørn Thorkild | 2007 | KVIK | 0739AE | 25 m | 1:29.01 | |
18 | 282 | Boyer Oscar | 2004 | BIRKERØD | 0429AD | 50 m | 1:29.43 | |
19 | 324 | Anker-Møller Noah | 2006 | ALLERØD | 0605AB | 25 m | 1:30.53 | |
20 | 328 | Agerskov William Leander | 2004 | ALLERØD | 0411AK | 25 m | 1:30.86 | |
21 | 349 | Vignal-Schjøth Viggo | 2003 | ORIENT | 0375AS | 25 m | 1:31.99 | |
22 | 554 | Larsen Mathias | 2007 | KVIK | 0771AJ | 25 m | 1:35.83 | |
23 | 558 | Kjærstad Stefan Birkhøj | 2007 | KVIK | 0797AE | 25 m | 1:41.45 | |
24 | 590 | Laursen Kasper Kempel | 2008 | VÆRLØSE | 0899AD | 25 m | 1:41.81 | |
25 | 275 | Jacobsen Frederik F. | 2007 | BIRKERØD | 0715AI | 50 m | 1:42.49 | |
26 | 503 | Olsen Cornelius | 2005 | FARUM | 0515AD | 25 m | 1:45.37 | |
27 | 299 | Hargreaves Joe | 2008 | BIRKERØD | 0893AA | 25 m | 1:47.09 | |
28 | 470 | Møllenbach Aksel | 2008 | GENTOFTE | 0833AF | 25 m | 1:48.53 | |
29 | 492 | Find Frederik | 2007 | GENTOFTE | 0769AF | 25 m | 1:48.83 | |
30 | 460 | Kaastrup Storm Krogh | 2009 | GENTOFTE | 0901AC | 25 m | 1:48.85 | |
31 | 473 | Qi Fang | 2008 | GENTOFTE | 0879AB | 25 m | 1:49.38 | |
32 | 465 | Robinson Oscar | 2007 | GENTOFTE | 0765AM | 25 m | 1:50.22 | |
33 | 455 | Takla Vincent W. | 2008 | GENTOFTE | 0863AF | 25 m | 1:51.26 | |
34 | 480 | Vindeløv William Diness | 2007 | GENTOFTE | 0799AG | 25 m | 1:51.58 | |
35 | 606 | Krabbe Julius Holst | 2007 | VÆRLØSE | 0749AL | 25 m | 1:52.69 | |
36 | 469 | Hørlykke Gustav | 2008 | GENTOFTE | 0819AE | 50 m | 1:58.51 | |
37 | 484 | Bergmann Theodor Nytoft | 2007 | GENTOFTE | 0721AG | 25 m | 2:00.42 | |
38 | 587 | Groth Alexander | 2008 | VÆRLØSE | 0859AJ | 25 m | 2:02.51 | |
39 | 592 | Preben-Andersen Nicolai | 2007 | VÆRLØSE | 0751AN | 50 m | 2:03.35 | |
40 | 559 | Krat Storm Useinovski | 2007 | KVIK | 0779AE | 25 m | 2:10.25 | |
41 | 555 | Brandt Micas Victor Løth | 2008 | KVIK | 0849AJ | 25 m | 2:10.58 | |
42 | 550 | Warner Lucas Lund | 2008 | KVIK | 0893AL | 25 m | 2:18.51 | |
43 | 331 | Danielsen Aksel | 2009 | ALLERØD | 0969AB | 25 m | ||
44 | 332 | Jensen Axel Bonke | 2009 | ALLERØD | 0989AB | 25 m | ||
45 | 553 | Hørsving Mathias | 2008 | KVIK | 0899AJ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.12 | Udskriftsdato | 04 oktober 2019 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 18:51 |
Løb 7, 50m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 510 | Jørgensen Simone | 1999 | FARUM | 9928AN | 50 m | 28.80 | |
2 | 454 | Lunding Julie Heurlin | 2006 | GENTOFTE | 0626AA | 25 m | 29.65 | |
3 | 417 | Poulsen Ida Villemoes | 2007 | GLADSAXE | 0758AA | 50 m | 29.87 | |
4 | 429 | Rasmussen Kamma | 2006 | GLADSAXE | 0686AD | 25 m | 29.87 | |
5 | 446 | Schou Amalie | 2003 | GENTOFTE | 0394AC | 25 m | 29.89 | |
6 | 426 | Løkkegaard Jasmine | 2006 | GLADSAXE | 0604AB | 25 m | 29.96 | |
7 | 304 | Moesgaard Marie | 2008 | ALLERØD | 0836AD | 25 m | 30.13 | |
8 | 447 | Vang-Jensen Caroline | 2003 | GENTOFTE | 0392AB | 50 m | 30.22 | |
9 | 507 | Korndal-Henriksen Mille | 2005 | FARUM | 0538AG | 50 m | 30.22 | |
10 | 356 | Søndergaard Amalie Rose | 2006 | HØRSHOLM | 0618AF | 25 m | 30.86 | |
11 | 599 | Jensen Fiona | 2006 | VÆRLØSE | 0636AT | 50 m | 30.90 | |
12 | 358 | Kaas Freja Mathilde | 2006 | HØRSHOLM | 0638AO | 25 m | 31.01 | |
13 | 449 | Permin Astrid | 2003 | GENTOFTE | 0344AF | 50 m | 31.10 | |
14 | 355 | Nezdiikovskaia Sasha | 2005 | HØRSHOLM | 0564AK | 50 m | 31.19 | |
15 | 357 | Britze Astrid Hjuler | 2006 | HØRSHOLM | 0684AE | 25 m | 31.45 | |
16 | 266 | Frederiksen Ida Marie | 2008 | BIRKERØD | 0828AD | 50 m | 31.70 | |
17 | 614 | Kristensen Laura | 2004 | VAT CPH-MK | 0424AW | 50 m | 31.74 | |
18 | 423 | Waarst Lise H. V. | 2007 | GLADSAXE | 0732AD | 25 m | 31.80 | |
19 | 432 | Bartels Maja Damkjær | 2006 | GLADSAXE | 0656AL | 25 m | 32.20 | |
20 | 602 | Thomsen Martha Bødker | 2005 | VÆRLØSE | 0586AH | 50 m | 32.22 | |
21 | 437 | Engedal Silje Nygaard | 2007 | GLADSAXE | 0768AE | 50 m | 32.28 | |
22 | 596 | Helfelt Amalie | 2006 | VÆRLØSE | 0652AP | 25 m | 32.32 | |
23 | 453 | Frahm-Falkenberg Nanja | 2006 | GENTOFTE | 0682AL | 50 m | 32.52 | |
24 | 501 | Orben Helene | 2005 | FARUM | 0548BA | 50 m | 32.56 | |
25 | 427 | Roos Bianca | 2006 | GLADSAXE | 0622AB | 25 m | 32.58 | |
26 | 431 | Kaysfeld Laura | 2007 | GLADSAXE | 0798AN | 25 m | 32.58 | |
27 | 616 | Kejser Nora | 2004 | VAT CPH-MK | 0476AO | 50 m | 32.79 | |
28 | 597 | Thomsen Ella Bødker | 2005 | VÆRLØSE | 0576AH | 50 m | 32.89 | |
29 | 428 | Roos Henriette | 2006 | GLADSAXE | 0602AB | 25 m | 32.91 | |
30 | 363 | Hjortshøj Thilde | 2006 | HØRSHOLM | 0648AO | 25 m | 33.05 | |
31 | 439 | Lange Sofie Emilie | 2007 | GLADSAXE | 0702AB | 25 m | 33.10 | |
32 | 573 | Wahl-Brink Leonora | 2007 | KVIK | 0782AJ | 25 m | 33.67 | |
33 | 478 | Tholstrup Julia | 2005 | GENTOFTE | 0586BA | 50 m | 33.77 | |
34 | 369 | Bøgh Maria | 2002 | HØRSHOLM | 0206BF | 25 m | 33.89 | |
35 | 485 | Laan Tess van der | 2008 | GENTOFTE | 0818AA | 25 m | 33.99 | |
36 | 581 | Englund Zenia | 2008 | KVIK | 0868AE | 50 m | 34.07 | |
37 | 366 | Pedersen Victoria | 2008 | HØRSHOLM | 0822AJ | 25 m | 34.12 | |
38 | 354 | Mourier Victoria Haslund | 2007 | HØRSHOLM | 0704AC | 25 m | 34.23 | |
39 | 445 | Lauritzen Anna Hinsch | 2006 | GENTOFTE | 0664AK | 50 m | 34.42 | |
40 | 308 | Stenberg Simone | 2008 | ALLERØD | 0844AB | 25 m | 34.83 | |
41 | 307 | Englert Anja | 2008 | ALLERØD | 0866AE | 50 m | 35.00 | |
42 | 351 | From Mille Dige | 2004 | HØRSHOLM | 0438AW | 50 m | 35.20 | |
43 | 607 | Jørgensen Mette Roat | 2007 | VÆRLØSE | 0716AU | 25 m | 35.68 | |
44 | 565 | Aidinian Amanda | 2007 | KVIK | 0792AJ | 50 m | 35.76 | |
45 | 569 | Ellehøj Ingrid Stokholm | 2007 | KVIK | 0752AJ | 25 m | 35.83 | |
46 | 580 | Skou Vigga | 2008 | KVIK | 0812AF | 25 m | 35.97 | |
47 | 604 | Søbye Viola | 2006 | VÆRLØSE | 0648AT | 25 m | 36.58 | |
48 | 458 | Frederiksen Smilla | 2010 | GENTOFTE | 1032AE | 25 m | 36.65 | |
49 | 361 | Bruun-Møller Anna | 2007 | HØRSHOLM | 0746AI | 25 m | 36.80 | |
50 | 570 | Michelsen Josephine | 2007 | KVIK | 0704AJ | 50 m | 37.14 | |
51 | 384 | Lukowski Asta | 2010 | HOVEDSTAD | 1034AA | 50 m | 38.11 | |
52 | 489 | Lenskjold Josefine Agnete | 2008 | GENTOFTE | 0824AM | 50 m | 38.76 | |
53 | 562 | Brekling Adia | 2008 | KVIK | 0802AI | 25 m | 38.85 | |
54 | 306 | Framke Anne-Maj | 2008 | ALLERØD | 0832AB | 25 m | 39.27 | |
55 | 336 | Langseth Ida | 2010 | ALLERØD | 1072AB | 25 m | 39.38 | |
56 | 269 | Bergqvist Fiona | 2008 | BIRKERØD | 0854AA | 50 m | 39.53 | |
57 | 490 | Nedergaard Johanna F. H. | 2008 | GENTOFTE | 0816AI | 50 m | 39.58 | |
58 | 347 | Vesth Frederikke | 2007 | ORIENT | 0766AL | 25 m | 39.64 | |
59 | 487 | Raahauge Laura | 2008 | GENTOFTE | 0826AA | 25 m | 40.05 | |
60 | 567 | Fam Ida | 2008 | KVIK | 0802AD | 50 m | 40.15 | |
61 | 577 | Tang Sofia | 2008 | KVIK | 0814AJ | 50 m | 40.71 | |
62 | 402 | Bihlet Marie Ditlev | 2010 | HOVEDSTAD | 1064AA | 25 m | 40.84 | |
63 | 491 | Fæste Emilie Franck | 2008 | GENTOFTE | 0858AO | 50 m | 40.86 | |
64 | 471 | Rybak-Andersen Flora | 2009 | GENTOFTE | 0948AD | 50 m | 40.93 | |
65 | 563 | Jakobsen Alberte K. | 2008 | KVIK | 0822AF | 25 m | 41.03 | |
66 | 368 | Rosted Eva | 1999 | HØRSHOLM | 9984BD | 25 m | 41.34 | |
67 | 333 | Steinmann Selma | 2009 | ALLERØD | 0982AE | 25 m | 42.04 | |
68 | 345 | Holtz Silke | 2010 | ALLERØD | 1062AC | 25 m | 42.07 | |
69 | 579 | Rasmussen Thilde Jølver | 2008 | KVIK | 0878AH | 25 m | 42.10 | |
70 | 576 | Reimer Mille | 2008 | KVIK | 0886AM | 25 m | 42.28 | |
71 | 389 | Thastum Elisabeth | 2010 | HOVEDSTAD | 1084AA | 50 m | 42.53 | |
72 | 566 | Rueløkke Emma Metasch | 2009 | KVIK | 0920BA | 25 m | 43.07 | |
73 | 575 | Mouritzen Mille | 2009 | KVIK | 0918AK | 25 m | 43.26 | |
74 | 335 | Wolffbrandt Ella | 2010 | ALLERØD | 1078AD | 25 m | 44.35 | |
75 | 393 | Hansen Ida | 2010 | HOVEDSTAD | 1096AA | 50 m | 44.50 | |
76 | 340 | Linderoth Silja Sofia | 2011 | ALLERØD | 1128AA | 25 m | 45.92 | |
77 | 568 | Larsen Ida | 2009 | KVIK | 0946AI | 25 m | 46.60 | |
78 | 388 | Rosenmejer Caroline Marie | 2010 | HOVEDSTAD | 1056AA | 25 m | 46.86 | |
79 | 574 | Louardi Lina | 2009 | KVIK | 0956AI | 25 m | 48.04 | |
80 | 378 | Tischer Andrea Glasius | 2010 | HOVEDSTAD | 1074AB | 50 m | 50.07 | |
81 | 572 | Makne Katinka Als | 2009 | KVIK | 0922AH | 25 m | 50.26 | |
82 | 571 | Øster Julia Højer | 2009 | KVIK | 0982AH | 25 m | 50.43 | |
83 | 334 | Mulipola Dagmar | 2011 | ALLERØD | 1154AB | 25 m | 50.59 | |
84 | 403 | Traberg Molly Overby | 2011 | HOVEDSTAD | 1152AA | 25 m | 51.72 | |
85 | 341 | Høgh Siri Egholm | 2010 | ALLERØD | 1038AD | 25 m | 52.03 | |
86 | 578 | Pedersen Sofie | 2009 | KVIK | 0916AK | 25 m | 53.19 | |
87 | 468 | Voigt Malou | 2009 | GENTOFTE | 0988AJ | 25 m | 53.26 | |
88 | 404 | Heschel Naja Koch | 2010 | HOVEDSTAD | 1064AB | 25 m | 53.88 | |
89 | 373 | Lundsgaard Leonora Sarauw | 2010 | HOVEDSTAD | 1046AA | 25 m | 54.93 | |
90 | 376 | Schmidt Alice Legarth | 2011 | HOVEDSTAD | 1104AA | 25 m | 54.97 | |
91 | 288 | Højfeldt Annika | 2010 | BIRKERØD | 1082AB | 25 m | 58.07 | |
92 | 412 | Bugge Ursula | 2010 | HOVEDSTAD | 1054AB | 25 m | 59.41 | |
93 | 414 | Asholt Zoi | 2011 | HOVEDSTAD | 1122AA | 25 m | 1:03.82 | |
94 | 387 | Baustert Caroline M. | 2011 | HOVEDSTAD | 1136AA | 25 m | 1:04.22 | |
95 | 294 | Hou Maria | 2010 | BIRKERØD | 1048AD | 25 m | 1:04.46 | |
96 | 377 | Schwartz-Petersen Alvilde | 2010 | HOVEDSTAD | 1094AB | 25 m | 1:05.53 | |
97 | 407 | Riecke Signe Ewald | 2011 | HOVEDSTAD | 1126AA | 25 m | 1:06.30 | |
98 | 390 | Jakobsen Ella Marie B. | 2011 | HOVEDSTAD | 1184AA | 25 m | 1:19.16 | |
99 | 406 | Wiuf Rita | 2011 | HOVEDSTAD | 1132AA | 25 m | 1:21.47 | |
100 | 293 | Frederiksen Mai Ellen | 2010 | BIRKERØD | 1006AH | 25 m | ||
101 | 383 | Højbjerg Asta | 2009 | HOVEDSTAD | 0910BC | 25 m | ||
102 | 400 | Lees Luna Emche | 2011 | HOVEDSTAD | 1194AC | 25 m | ||
103 | 411 | Kirkedal Sofie | 2011 | HOVEDSTAD | 1196AC | 25 m | ||
104 | 564 | Pedersen Alma | 2009 | KVIK | 0934BB | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.12 | Udskriftsdato | 04 oktober 2019 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 18:51 |
Løb 8, 50m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 502 | Letting Malthe | 2001 | FARUM | 0111AB | 50 m | 26.09 | |
2 | 438 | Andersen William Bogø | 2005 | GLADSAXE | 0559AF | 25 m | 26.91 | |
3 | 359 | Bulba Illia | 2005 | HØRSHOLM | 0583AM | 50 m | 27.53 | |
4 | 451 | Eilersen Mads Frederik | 2001 | GENTOFTE | 0149AS | 50 m | 27.63 | |
5 | 504 | Krüger Mats | 2004 | FARUM | 0497AI | 25 m | 27.64 | |
6 | 615 | Hermansen Louie | 2004 | VAT CPH-MK | 0419AE | 50 m | 27.71 | |
7 | 418 | Junker Anders | 2005 | GLADSAXE | 0523AF | 25 m | 27.84 | |
8 | 421 | Schmidt William Bendix | 2005 | GLADSAXE | 0587AE | 25 m | 27.97 | |
9 | 360 | Retbøll-Bauer Mikkel | 2006 | HØRSHOLM | 0637AD | 25 m | 28.32 | |
10 | 444 | Wester Frederik Holm | 2000 | GENTOFTE | 0001AV | 50 m | 28.32 | |
11 | 434 | Hansen Nicholas H. | 2005 | GLADSAXE | 0515AF | 25 m | 28.57 | |
12 | 613 | Maidens Alex Baes | 2004 | VAT CPH-MK | 0495AH | 50 m | 28.62 | |
13 | 448 | Skinhøj Christoffer | 2003 | GENTOFTE | 0313AD | 50 m | 28.66 | |
14 | 424 | Hermansen Jens Krogh | 2006 | GLADSAXE | 0675AG | 25 m | 28.99 | |
15 | 352 | Svensson Oscar | 2005 | HØRSHOLM | 0557AH | 50 m | 29.00 | |
16 | 506 | Thaulow Kristoffer | 2007 | FARUM | 0747AF | 50 m | 29.39 | |
17 | 636 | Tullberg Magnus | 2005 | HØRSHOLM | 0593AD | 25 m | 29.40 | |
18 | 416 | Heldgaard Gustav Krabbe | 2006 | GLADSAXE | 0655AG | 25 m | 29.44 | |
19 | 486 | Misander Lucas | 2007 | GENTOFTE | 0719AF | 25 m | 29.47 | |
20 | 420 | Schou Andreas Kelstrup | 2005 | GLADSAXE | 0539AE | 25 m | 29.74 | |
21 | 436 | Moefelt Christian | 2006 | GLADSAXE | 0697AF | 25 m | 30.06 | |
22 | 605 | Madsen Jacob Michael | 2006 | VÆRLØSE | 0663AQ | 50 m | 30.15 | |
23 | 419 | Frederiksen Sven Ole H. | 2006 | GLADSAXE | 0637AG | 25 m | 30.51 | |
24 | 508 | Just Oscar Høck | 2006 | FARUM | 0601AK | 50 m | 30.89 | |
25 | 637 | Due August | 2007 | GENTOFTE | 0701AG | 25 m | 31.79 | |
26 | 509 | Ciampi Emanuele Holm | 2006 | FARUM | 0621AB | 50 m | 32.27 | |
27 | 274 | Nimb Christian | 2006 | BIRKERØD | 0679AH | 50 m | 32.35 | |
28 | 362 | Christiansen Gustav R. | 2006 | HØRSHOLM | 0681AN | 50 m | 32.90 | |
29 | 547 | Hvid Jacob Riiber | 2007 | KVIK | 0703AC | 25 m | 32.96 | |
30 | 603 | Lester Noah | 2006 | VÆRLØSE | 0677AF | 50 m | 33.74 | |
31 | 381 | Nøddekær Arthur | 2009 | HOVEDSTAD | 0917AA | 25 m | 34.01 | |
32 | 631 | Dahl Sofus Borlund | 2007 | BIRKERØD | 0789AP | 25 m | 34.02 | |
33 | 493 | Mindegaard Frederik | 2007 | GENTOFTE | 0711AG | 25 m | 34.28 | |
34 | 600 | Asskildt Kaare | 2006 | VÆRLØSE | 0659AJ | 25 m | 34.60 | |
35 | 483 | Skovbjerg Vitus | 2007 | GENTOFTE | 0741AG | 50 m | 35.21 | |
36 | 588 | Laursen Christian Kempel | 2008 | VÆRLØSE | 0849AD | 25 m | 35.27 | |
37 | 479 | Jensen Alexander Dorph | 2007 | GENTOFTE | 0765AJ | 25 m | 35.76 | |
38 | 546 | Thougaard Hector Vildrik | 2007 | KVIK | 0709AE | 25 m | 35.85 | |
39 | 286 | Villadsen Joachim Sundbæk | 2007 | BIRKERØD | 0713AF | 25 m | 35.89 | |
40 | 367 | Dembinski-Eker Damian | 2006 | HØRSHOLM | 0697AQ | 25 m | 35.96 | |
41 | 548 | Petersen Jonathan | 2007 | KVIK | 0759AE | 25 m | 36.35 | |
42 | 551 | Høpfner Malte Bøgelund | 2008 | KVIK | 0879AI | 25 m | 37.48 | |
43 | 482 | Sandersen August Bülow | 2007 | GENTOFTE | 0761AG | 50 m | 37.59 | |
44 | 386 | Hertel Carl | 2009 | HOVEDSTAD | 0977AA | 50 m | 37.71 | |
45 | 344 | Høgh Frey Egholm | 2008 | ALLERØD | 0863AG | 25 m | 37.79 | |
46 | 552 | Lund Marcus Bilberg | 2008 | KVIK | 0889AI | 25 m | 37.98 | |
47 | 301 | Højfeldt Lukas | 2008 | BIRKERØD | 0805AD | 25 m | 38.58 | |
48 | 410 | Nyhus Simon | 2009 | HOVEDSTAD | 0937AA | 25 m | 38.63 | |
49 | 561 | Blaasvær William R. | 2008 | KVIK | 0829AI | 25 m | 39.05 | |
50 | 409 | Usta-Kølle Silas Oktay | 2009 | HOVEDSTAD | 0955AA | 25 m | 39.16 | |
51 | 413 | Svane William | 2009 | HOVEDSTAD | 0941AF | 50 m | 39.68 | |
52 | 550 | Warner Lucas Lund | 2008 | KVIK | 0893AL | 25 m | 39.96 | |
53 | 456 | Wadstrøm Valther B. | 2008 | GENTOFTE | 0811AG | 25 m | 40.29 | |
54 | 408 | Bojsen Silas Falktoft | 2009 | HOVEDSTAD | 0967AE | 25 m | 40.41 | |
55 | 399 | Larsen Leif Evald | 2010 | HOVEDSTAD | 1053AA | 25 m | 40.47 | |
56 | 339 | Djørup Oscar Kaiser | 2009 | ALLERØD | 0911AF | 25 m | 41.25 | |
57 | 587 | Groth Alexander | 2008 | VÆRLØSE | 0859AJ | 50 m | 41.30 | |
58 | 396 | Johannsson Julius Karl | 2009 | HOVEDSTAD | 0939AA | 50 m | 41.75 | |
59 | 592 | Preben-Andersen Nicolai | 2007 | VÆRLØSE | 0751AN | 50 m | 42.29 | |
60 | 401 | Pesci Manlio | 2009 | HOVEDSTAD | 0947AE | 25 m | 42.57 | |
61 | 332 | Jensen Axel Bonke | 2009 | ALLERØD | 0989AB | 25 m | 42.84 | |
62 | 385 | Spellerberg August | 2009 | HOVEDSTAD | 0931AC | 25 m | 43.47 | |
63 | 549 | Egerod Kasper | 2008 | KVIK | 0839AI | 25 m | 43.71 | |
64 | 374 | Lindberg Alfred N. G. | 2009 | HOVEDSTAD | 0927AA | 50 m | 46.69 | |
65 | 398 | Eriksen Karl Schiermer | 2010 | HOVEDSTAD | 1083AA | 25 m | 48.26 | |
66 | 555 | Brandt Micas Victor Løth | 2008 | KVIK | 0849AJ | 25 m | 48.26 | |
67 | 337 | Matzen Jakob | 2008 | ALLERØD | 0821AF | 25 m | 48.71 | |
68 | 553 | Hørsving Mathias | 2008 | KVIK | 0899AJ | 25 m | 48.71 | |
69 | 397 | French Kalle Parker | 2010 | HOVEDSTAD | 1017AA | 25 m | 54.15 | |
70 | 379 | Lysgaard Andreas | 2010 | HOVEDSTAD | 1061AA | 25 m | 55.27 | |
71 | 395 | Johns Jakob | 2011 | HOVEDSTAD | 1101AA | 25 m | 55.32 | |
72 | 392 | Nimskov Hannibal | 2010 | HOVEDSTAD | 1071AB | 25 m | 55.51 | |
73 | 380 | Hansen Arthur Holten | 2010 | HOVEDSTAD | 1023AA | 25 m | 55.52 | |
74 | 382 | Tolf Arthur | 2010 | HOVEDSTAD | 1051AA | 25 m | 56.56 | |
75 | 394 | Tuxen Immanuel | 2010 | HOVEDSTAD | 1043AA | 25 m | 58.46 | |
76 | 391 | Jakobsen Frederik G. | 2010 | HOVEDSTAD | 1027AA | 25 m | 58.77 | |
77 | 375 | Pontoppidan Alfred Nybo | 2009 | HOVEDSTAD | 0961AB | 25 m | 1:02.00 | |
78 | 405 | Svendsen Noah Natour | 2010 | HOVEDSTAD | 1053AB | 25 m | 1:16.59 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.12 | Udskriftsdato | 04 oktober 2019 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 18:51 |
Løb 9, 4X50m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 440 | Gsc Piger 1 | 2006 | GLADSAXE | 25 m | 2:15.73 | ||
2 | 499 | Gs1 Piger | 2003 | GENTOFTE | 25 m | 2:16.85 | ||
3 | 372 | Flower Power Stags | 2005 | HØRSHOLM | 25 m | 2:18.02 | ||
4 | 441 | Gsc Piger 2 | 2007 | GLADSAXE | 25 m | 2:21.90 | ||
5 | 608 | Værløse Piger 1 | 2005 | VÆRLØSE | 25 m | 2:24.42 | ||
6 | 619 | Sigma Piger 1 | 2008 | SIGMA | 25 m | 2:25.65 | ||
7 | 620 | Sigma Piger 2 | 2008 | SIGMA | 25 m | 2:34.72 | ||
8 | 371 | Girl Power Stags | 2007 | HØRSHOLM | 25 m | 2:37.78 | ||
9 | 584 | Kvik K3 Piger | 2007 | KVIK | 25 m | 2:42.83 | ||
10 | 621 | Sigma Piger 3 | 2008 | SIGMA | 25 m | 2:48.19 | ||
11 | 585 | Kvik K3 Piger 2 | 2007 | KVIK | 25 m | 2:54.66 | ||
12 | 622 | Sigma Piger 4 | 2008 | SIGMA | 25 m | 2:55.55 | ||
13 | 609 | Værløse Piger 2 | 2007 | VÆRLØSE | 25 m | 2:57.99 | ||
14 | 495 | G4 Piger 1 | 2009 | GENTOFTE | 25 m | 3:05.83 | ||
15 | 626 | Girl Mix | 2009 | SIGMA | 25 m | 3:17.99 | ||
16 | 496 | G4 Piger 2 | 2009 | GENTOFTE | 25 m | 3:38.66 | ||
17 | 617 | S5B Piger | 2009 | SIGMA | 25 m | |||
18 | 627 | Girl Power | 2009 | SIGMA | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.12 | Udskriftsdato | 04 oktober 2019 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 18:51 |
Løb 10, 4X50m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 442 | Gsc Drenge 1 | 2005 | GLADSAXE | 25 m | 1:57.96 | ||
2 | 443 | Gsc Drenge 2 | 2006 | GLADSAXE | 25 m | 2:17.33 | ||
3 | 582 | Kvik K3-Drenge | 2007 | KVIK | 25 m | 2:26.28 | ||
4 | 370 | Man Power Stags | 2006 | HØRSHOLM | 25 m | 2:30.52 | ||
5 | 623 | Sigma Drenge 1 | 2006 | SIGMA | 25 m | 2:31.78 | ||
6 | 612 | Værløse Drenge 2 | 2006 | VÆRLØSE | 25 m | 2:37.61 | ||
7 | 624 | Sigma Drenge 2 | 2006 | SIGMA | 25 m | 2:38.73 | ||
8 | 497 | G4 Drenge 1 | 2008 | GENTOFTE | 25 m | 2:45.55 | ||
9 | 610 | Værløse Drenge 1 | 2008 | VÆRLØSE | 25 m | 2:58.20 | ||
10 | 498 | G4 Drenge 2 | 2008 | GENTOFTE | 25 m | 2:58.87 | ||
11 | 625 | Sigma Drenge 3 | 2008 | SIGMA | 25 m | 3:02.20 | ||
12 | 583 | Kvik K3-Drenge 2 | 2008 | KVIK | 25 m | 3:09.55 | ||
13 | 630 | Mestrene | 2008 | SIGMA | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.12 | Udskriftsdato | 04 oktober 2019 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 18:51 |
Løb 11, 100m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 323 | Frydendahl Mille | 2006 | ALLERØD | 0684AB | 25 m | 1:09.61 | |
2 | 310 | Boelt Agnete | 2006 | ALLERØD | 0652AD | 25 m | 1:09.80 | |
3 | 312 | Mulipola Astrid | 2006 | ALLERØD | 0696AG | 25 m | 1:10.18 | |
4 | 510 | Jørgensen Simone | 1999 | FARUM | 9928AN | 25 m | 1:11.09 | |
5 | 447 | Vang-Jensen Caroline | 2003 | GENTOFTE | 0392AB | 25 m | 1:12.27 | |
6 | 429 | Rasmussen Kamma | 2006 | GLADSAXE | 0686AD | 25 m | 1:13.19 | |
7 | 446 | Schou Amalie | 2003 | GENTOFTE | 0394AC | 25 m | 1:13.54 | |
8 | 279 | Hovmand Julie | 2007 | BIRKERØD | 0772AB | 25 m | 1:13.94 | |
9 | 311 | Vedøe Andrea Lindberg | 2006 | ALLERØD | 0644AC | 25 m | 1:14.02 | |
10 | 437 | Engedal Silje Nygaard | 2007 | GLADSAXE | 0768AE | 25 m | 1:15.48 | |
11 | 426 | Løkkegaard Jasmine | 2006 | GLADSAXE | 0604AB | 25 m | 1:15.52 | |
12 | 427 | Roos Bianca | 2006 | GLADSAXE | 0622AB | 25 m | 1:15.89 | |
13 | 428 | Roos Henriette | 2006 | GLADSAXE | 0602AB | 25 m | 1:16.34 | |
14 | 453 | Frahm-Falkenberg Nanja | 2006 | GENTOFTE | 0682AL | 25 m | 1:16.41 | |
15 | 266 | Frederiksen Ida Marie | 2008 | BIRKERØD | 0828AD | 25 m | 1:16.58 | |
16 | 276 | Jacobsen Amanda Knirkholt | 2007 | BIRKERØD | 0776AA | 25 m | 1:17.02 | |
17 | 358 | Kaas Freja Mathilde | 2006 | HØRSHOLM | 0638AO | 25 m | 1:17.33 | |
18 | 317 | Markussen Karen | 2007 | ALLERØD | 0704AA | 25 m | 1:18.38 | |
19 | 602 | Thomsen Martha Bødker | 2005 | VÆRLØSE | 0586AH | 25 m | 1:19.61 | |
20 | 357 | Britze Astrid Hjuler | 2006 | HØRSHOLM | 0684AE | 25 m | 1:19.70 | |
21 | 304 | Moesgaard Marie | 2008 | ALLERØD | 0836AD | 25 m | 1:20.04 | |
22 | 283 | Rosenbohm Røskva | 2007 | BIRKERØD | 0772AA | 25 m | 1:20.37 | |
23 | 315 | Ludvigsen Isabella | 2005 | ALLERØD | 0564AF | 25 m | 1:20.57 | |
24 | 454 | Lunding Julie Heurlin | 2006 | GENTOFTE | 0626AA | 25 m | 1:21.07 | |
25 | 423 | Waarst Lise H. V. | 2007 | GLADSAXE | 0732AD | 25 m | 1:21.66 | |
26 | 313 | Rud Cecilie | 2006 | ALLERØD | 0694AC | 25 m | 1:21.76 | |
27 | 433 | Hansen Maria Claudia S. | 2006 | GLADSAXE | 0662AE | 25 m | 1:21.86 | |
28 | 318 | Lind-Christensen Laura | 2006 | ALLERØD | 0636AC | 25 m | 1:22.36 | |
29 | 452 | Balle Anna E.E. | 2006 | GENTOFTE | 0628AL | 25 m | 1:22.51 | |
30 | 439 | Lange Sofie Emilie | 2007 | GLADSAXE | 0702AB | 25 m | 1:22.88 | |
31 | 319 | Larsen Linnea Funk | 2007 | ALLERØD | 0792AA | 25 m | 1:23.20 | |
32 | 320 | Wissing Liva | 2006 | ALLERØD | 0642AC | 25 m | 1:23.35 | |
33 | 431 | Kaysfeld Laura | 2007 | GLADSAXE | 0798AN | 25 m | 1:25.21 | |
34 | 445 | Lauritzen Anna Hinsch | 2006 | GENTOFTE | 0664AK | 25 m | 1:25.31 | |
35 | 268 | Rekling Karla | 2008 | BIRKERØD | 0862AA | 25 m | 1:25.68 | |
36 | 581 | Englund Zenia | 2008 | KVIK | 0868AE | 25 m | 1:26.14 | |
37 | 285 | Snitker Vivian Bahador | 2007 | BIRKERØD | 0758AI | 25 m | 1:26.25 | |
38 | 361 | Bruun-Møller Anna | 2007 | HØRSHOLM | 0746AI | 25 m | 1:26.98 | |
39 | 277 | Dalsgaard Christine | 2007 | BIRKERØD | 0754AA | 25 m | 1:27.04 | |
40 | 303 | Flach Isabella | 2008 | ALLERØD | 0842AG | 25 m | 1:27.54 | |
41 | 329 | Geneser Alma Lanng | 2008 | ALLERØD | 0862AE | 25 m | 1:28.48 | |
42 | 365 | Figurski Kamilla | 2008 | HØRSHOLM | 0876AI | 25 m | 1:28.93 | |
43 | 273 | Leidecker Sofie | 2008 | BIRKERØD | 0896AA | 25 m | 1:29.42 | |
44 | 573 | Wahl-Brink Leonora | 2007 | KVIK | 0782AJ | 25 m | 1:29.56 | |
45 | 309 | Mindested Laura Bach | 2008 | ALLERØD | 0876AA | 25 m | 1:31.68 | |
46 | 430 | Ludvigsen Oline | 2007 | GLADSAXE | 0768AA | 25 m | 1:31.81 | |
47 | 565 | Aidinian Amanda | 2007 | KVIK | 0792AJ | 25 m | 1:32.30 | |
48 | 346 | Mitchell Philippa | 2006 | ORIENT | 0638AG | 25 m | 1:32.34 | |
49 | 270 | Klitvang Ellen | 2008 | BIRKERØD | 0824AI | 25 m | 1:32.46 | |
50 | 485 | Laan Tess van der | 2008 | GENTOFTE | 0818AA | 25 m | 1:33.31 | |
51 | 272 | Liechti Caroline | 2008 | BIRKERØD | 0882AA | 25 m | 1:33.69 | |
52 | 569 | Ellehøj Ingrid Stokholm | 2007 | KVIK | 0752AJ | 25 m | 1:34.96 | |
53 | 604 | Søbye Viola | 2006 | VÆRLØSE | 0648AT | 25 m | 1:35.04 | |
54 | 347 | Vesth Frederikke | 2007 | ORIENT | 0766AL | 25 m | 1:35.73 | |
55 | 306 | Framke Anne-Maj | 2008 | ALLERØD | 0832AB | 25 m | 1:36.78 | |
56 | 607 | Jørgensen Mette Roat | 2007 | VÆRLØSE | 0716AU | 25 m | 1:36.92 | |
57 | 580 | Skou Vigga | 2008 | KVIK | 0812AF | 25 m | 1:37.03 | |
58 | 570 | Michelsen Josephine | 2007 | KVIK | 0704AJ | 25 m | 1:37.11 | |
59 | 562 | Brekling Adia | 2008 | KVIK | 0802AI | 25 m | 1:37.53 | |
60 | 350 | Pedersen Asta Edelbo | 2006 | ORIENT | 0618AQ | 25 m | 1:37.85 | |
61 | 384 | Lukowski Asta | 2010 | HOVEDSTAD | 1034AA | 25 m | 1:37.85 | |
62 | 594 | Eriksen Sofie K. | 2007 | VÆRLØSE | 0754AU | 25 m | 1:37.97 | |
63 | 489 | Lenskjold Josefine Agnete | 2008 | GENTOFTE | 0824AM | 25 m | 1:38.25 | |
64 | 591 | Hessner Nanna | 2007 | VÆRLØSE | 0764AU | 25 m | 1:40.32 | |
65 | 487 | Raahauge Laura | 2008 | GENTOFTE | 0826AA | 25 m | 1:40.53 | |
66 | 491 | Fæste Emilie Franck | 2008 | GENTOFTE | 0858AO | 25 m | 1:41.37 | |
67 | 494 | Permin Ingrid Kaas | 2008 | GENTOFTE | 0898AI | 25 m | 1:42.22 | |
68 | 563 | Jakobsen Alberte K. | 2008 | KVIK | 0822AF | 25 m | 1:43.01 | |
69 | 481 | Fristrup Xenia | 2008 | GENTOFTE | 0806AI | 25 m | 1:43.74 | |
70 | 488 | Drescher Karoline | 2008 | GENTOFTE | 0856AI | 25 m | 1:44.09 | |
71 | 389 | Thastum Elisabeth | 2010 | HOVEDSTAD | 1084AA | 25 m | 1:44.56 | |
72 | 336 | Langseth Ida | 2010 | ALLERØD | 1072AB | 25 m | 1:45.20 | |
73 | 577 | Tang Sofia | 2008 | KVIK | 0814AJ | 25 m | 1:46.18 | |
74 | 567 | Fam Ida | 2008 | KVIK | 0802AD | 25 m | 1:46.26 | |
75 | 402 | Bihlet Marie Ditlev | 2010 | HOVEDSTAD | 1064AA | 25 m | 1:47.15 | |
76 | 490 | Nedergaard Johanna F. H. | 2008 | GENTOFTE | 0816AI | 25 m | 1:48.27 | |
77 | 393 | Hansen Ida | 2010 | HOVEDSTAD | 1096AA | 25 m | 1:49.20 | |
78 | 595 | Groth Sophia | 2010 | VÆRLØSE | 1072AD | 25 m | 1:49.44 | |
79 | 579 | Rasmussen Thilde Jølver | 2008 | KVIK | 0878AH | 25 m | 1:51.04 | |
80 | 576 | Reimer Mille | 2008 | KVIK | 0886AM | 25 m | 1:58.33 | |
81 | 378 | Tischer Andrea Glasius | 2010 | HOVEDSTAD | 1074AB | 25 m | 1:59.26 | |
82 | 568 | Larsen Ida | 2009 | KVIK | 0946AI | 25 m | 2:01.28 | |
83 | 388 | Rosenmejer Caroline Marie | 2010 | HOVEDSTAD | 1056AA | 25 m | 2:01.45 | |
84 | 566 | Rueløkke Emma Metasch | 2009 | KVIK | 0920BA | 25 m | 2:03.48 | |
85 | 404 | Heschel Naja Koch | 2010 | HOVEDSTAD | 1064AB | 25 m | 2:04.16 | |
86 | 373 | Lundsgaard Leonora Sarauw | 2010 | HOVEDSTAD | 1046AA | 25 m | 2:07.06 | |
87 | 571 | Øster Julia Højer | 2009 | KVIK | 0982AH | 25 m | 2:11.82 | |
88 | 572 | Makne Katinka Als | 2009 | KVIK | 0922AH | 25 m | 2:16.13 | |
89 | 574 | Louardi Lina | 2009 | KVIK | 0956AI | 25 m | 2:22.81 | |
90 | 412 | Bugge Ursula | 2010 | HOVEDSTAD | 1054AB | 25 m | 2:27.88 | |
91 | 335 | Wolffbrandt Ella | 2010 | ALLERØD | 1078AD | 25 m | ||
92 | 341 | Høgh Siri Egholm | 2010 | ALLERØD | 1038AD | 25 m | ||
93 | 343 | Thommesen Ida Svinth | 2009 | ALLERØD | 0986AH | 25 m | ||
94 | 377 | Schwartz-Petersen Alvilde | 2010 | HOVEDSTAD | 1094AB | 25 m | ||
95 | 383 | Højbjerg Asta | 2009 | HOVEDSTAD | 0910BC | 25 m | ||
96 | 564 | Pedersen Alma | 2009 | KVIK | 0934BB | 25 m | ||
97 | 575 | Mouritzen Mille | 2009 | KVIK | 0918AK | 25 m | ||
98 | 578 | Pedersen Sofie | 2009 | KVIK | 0916AK | 25 m | ||
99 | 589 | Wahlstrøm Ida | 2008 | VÆRLØSE | 0802AQ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.12 | Udskriftsdato | 04 oktober 2019 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 18:51 |
Løb 12, 100m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 415 | Pedersen Robert E Falborg | 2005 | GLADSAXE | 0525AC | 25 m | 1:03.61 | |
2 | 284 | Rosengaard Tobias | 2005 | BIRKERØD | 0511AB | 25 m | 1:04.74 | |
3 | 278 | Kaltoft Hector | 2006 | BIRKERØD | 0627AC | 25 m | 1:08.43 | |
4 | 418 | Junker Anders | 2005 | GLADSAXE | 0523AF | 25 m | 1:08.65 | |
5 | 325 | Gottlieb Sebastian Sand | 2005 | ALLERØD | 0511AD | 25 m | 1:09.03 | |
6 | 326 | Løvgreen Theodor Wernberg | 2005 | ALLERØD | 0509AB | 25 m | 1:11.21 | |
7 | 280 | Jacobsen Magnus | 2006 | BIRKERØD | 0663AI | 25 m | 1:11.60 | |
8 | 421 | Schmidt William Bendix | 2005 | GLADSAXE | 0587AE | 25 m | 1:11.60 | |
9 | 321 | Løfquist Magnus | 2005 | ALLERØD | 0513AB | 25 m | 1:12.05 | |
10 | 503 | Olsen Cornelius | 2005 | FARUM | 0515AD | 25 m | 1:12.07 | |
11 | 314 | Gersby Frederik | 2006 | ALLERØD | 0673AB | 25 m | 1:12.13 | |
12 | 613 | Maidens Alex Baes | 2004 | VAT CPH-MK | 0495AH | 25 m | 1:12.36 | |
13 | 424 | Hermansen Jens Krogh | 2006 | GLADSAXE | 0675AG | 25 m | 1:12.84 | |
14 | 322 | Larsen Malthe Funk | 2005 | ALLERØD | 0577AB | 25 m | 1:13.30 | |
15 | 352 | Svensson Oscar | 2005 | HØRSHOLM | 0557AH | 25 m | 1:13.59 | |
16 | 281 | Lassen Oliver | 2005 | BIRKERØD | 0571AF | 25 m | 1:13.68 | |
17 | 282 | Boyer Oscar | 2004 | BIRKERØD | 0429AD | 25 m | 1:14.86 | |
18 | 506 | Thaulow Kristoffer | 2007 | FARUM | 0747AF | 25 m | 1:15.01 | |
19 | 601 | Kiemer Magnus | 2005 | VÆRLØSE | 0505AM | 25 m | 1:15.12 | |
20 | 636 | Tullberg Magnus | 2005 | HØRSHOLM | 0593AD | 25 m | 1:15.87 | |
21 | 327 | Bornemann Victor | 2004 | ALLERØD | 0489AD | 25 m | 1:17.47 | |
22 | 436 | Moefelt Christian | 2006 | GLADSAXE | 0697AF | 25 m | 1:17.47 | |
23 | 324 | Anker-Møller Noah | 2006 | ALLERØD | 0605AB | 25 m | 1:17.48 | |
24 | 422 | Søhoel William Brix | 2006 | GLADSAXE | 0671AF | 25 m | 1:19.18 | |
25 | 362 | Christiansen Gustav R. | 2006 | HØRSHOLM | 0681AN | 25 m | 1:20.38 | |
26 | 508 | Just Oscar Høck | 2006 | FARUM | 0601AK | 25 m | 1:20.79 | |
27 | 505 | Malmolin Andreas Velschow | 2005 | FARUM | 0541AE | 25 m | 1:21.52 | |
28 | 316 | Framke Johannes | 2006 | ALLERØD | 0615AE | 25 m | 1:21.67 | |
29 | 486 | Misander Lucas | 2007 | GENTOFTE | 0719AF | 25 m | 1:22.15 | |
30 | 274 | Nimb Christian | 2006 | BIRKERØD | 0679AH | 25 m | 1:23.30 | |
31 | 547 | Hvid Jacob Riiber | 2007 | KVIK | 0703AC | 25 m | 1:24.48 | |
32 | 509 | Ciampi Emanuele Holm | 2006 | FARUM | 0621AB | 25 m | 1:25.12 | |
33 | 634 | Mitchell William | 2004 | ORIENT | 0493AH | 25 m | 1:25.53 | |
34 | 349 | Vignal-Schjøth Viggo | 2003 | ORIENT | 0375AS | 25 m | 1:28.15 | |
35 | 328 | Agerskov William Leander | 2004 | ALLERØD | 0411AK | 25 m | 1:28.25 | |
36 | 588 | Laursen Christian Kempel | 2008 | VÆRLØSE | 0849AD | 25 m | 1:29.49 | |
37 | 480 | Vindeløv William Diness | 2007 | GENTOFTE | 0799AG | 25 m | 1:30.23 | |
38 | 493 | Mindegaard Frederik | 2007 | GENTOFTE | 0711AG | 25 m | 1:30.23 | |
39 | 381 | Nøddekær Arthur | 2009 | HOVEDSTAD | 0917AA | 25 m | 1:31.06 | |
40 | 386 | Hertel Carl | 2009 | HOVEDSTAD | 0977AA | 25 m | 1:31.08 | |
41 | 483 | Skovbjerg Vitus | 2007 | GENTOFTE | 0741AG | 25 m | 1:31.36 | |
42 | 606 | Krabbe Julius Holst | 2007 | VÆRLØSE | 0749AL | 25 m | 1:34.31 | |
43 | 558 | Kjærstad Stefan Birkhøj | 2007 | KVIK | 0797AE | 25 m | 1:34.78 | |
44 | 492 | Find Frederik | 2007 | GENTOFTE | 0769AF | 25 m | 1:34.83 | |
45 | 300 | Vallentin Jonathan | 2008 | BIRKERØD | 0821AC | 25 m | 1:35.44 | |
46 | 479 | Jensen Alexander Dorph | 2007 | GENTOFTE | 0765AJ | 25 m | 1:36.10 | |
47 | 410 | Nyhus Simon | 2009 | HOVEDSTAD | 0937AA | 25 m | 1:36.52 | |
48 | 482 | Sandersen August Bülow | 2007 | GENTOFTE | 0761AG | 25 m | 1:36.56 | |
49 | 546 | Thougaard Hector Vildrik | 2007 | KVIK | 0709AE | 25 m | 1:38.22 | |
50 | 473 | Qi Fang | 2008 | GENTOFTE | 0879AB | 25 m | 1:38.27 | |
51 | 348 | Bøttcher Aske | 2006 | ORIENT | 0673AL | 25 m | 1:39.63 | |
52 | 399 | Larsen Leif Evald | 2010 | HOVEDSTAD | 1053AA | 25 m | 1:39.70 | |
53 | 548 | Petersen Jonathan | 2007 | KVIK | 0759AE | 25 m | 1:39.78 | |
54 | 551 | Høpfner Malte Bøgelund | 2008 | KVIK | 0879AI | 25 m | 1:40.44 | |
55 | 413 | Svane William | 2009 | HOVEDSTAD | 0941AF | 25 m | 1:45.91 | |
56 | 408 | Bojsen Silas Falktoft | 2009 | HOVEDSTAD | 0967AE | 25 m | 1:45.93 | |
57 | 472 | Chiappini Federico | 2008 | GENTOFTE | 0811AC | 25 m | 1:45.96 | |
58 | 409 | Usta-Kølle Silas Oktay | 2009 | HOVEDSTAD | 0955AA | 25 m | 1:46.26 | |
59 | 385 | Spellerberg August | 2009 | HOVEDSTAD | 0931AC | 25 m | 1:48.01 | |
60 | 344 | Høgh Frey Egholm | 2008 | ALLERØD | 0863AG | 25 m | 1:48.18 | |
61 | 552 | Lund Marcus Bilberg | 2008 | KVIK | 0889AI | 25 m | 1:48.21 | |
62 | 301 | Højfeldt Lukas | 2008 | BIRKERØD | 0805AD | 25 m | 1:48.62 | |
63 | 396 | Johannsson Julius Karl | 2009 | HOVEDSTAD | 0939AA | 25 m | 1:48.89 | |
64 | 290 | Andersson Axel Skov | 2010 | BIRKERØD | 1089AA | 25 m | 1:49.39 | |
65 | 332 | Jensen Axel Bonke | 2009 | ALLERØD | 0989AB | 25 m | 1:50.82 | |
66 | 374 | Lindberg Alfred N. G. | 2009 | HOVEDSTAD | 0927AA | 25 m | 2:00.01 | |
67 | 561 | Blaasvær William R. | 2008 | KVIK | 0829AI | 25 m | 2:06.49 | |
68 | 375 | Pontoppidan Alfred Nybo | 2009 | HOVEDSTAD | 0961AB | 25 m | 2:07.48 | |
69 | 553 | Hørsving Mathias | 2008 | KVIK | 0899AJ | 25 m | 2:12.71 | |
70 | 337 | Matzen Jakob | 2008 | ALLERØD | 0821AF | 25 m | 2:13.84 | |
71 | 555 | Brandt Micas Victor Løth | 2008 | KVIK | 0849AJ | 25 m | 2:16.83 | |
72 | 298 | Raabymagle Sophus | 2010 | BIRKERØD | 1099AB | 25 m | ||
73 | 401 | Pesci Manlio | 2009 | HOVEDSTAD | 0947AE | 25 m | ||
74 | 549 | Egerod Kasper | 2008 | KVIK | 0839AI | 25 m | ||
75 | 592 | Preben-Andersen Nicolai | 2007 | VÆRLØSE | 0751AN | 25 m | ||
76 | 631 | Dahl Sofus Borlund | 2007 | BIRKERØD | 0789AP | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.12 | Udskriftsdato | 04 oktober 2019 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 18:51 |
Løb 13, 100m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 311 | Vedøe Andrea Lindberg | 2006 | ALLERØD | 0644AC | 50 m | 1:01.87 | |
2 | 450 | Andersen Viola Demuth | 2003 | GENTOFTE | 0316AI | 25 m | 1:03.98 | |
3 | 312 | Mulipola Astrid | 2006 | ALLERØD | 0696AG | 25 m | 1:04.01 | |
4 | 310 | Boelt Agnete | 2006 | ALLERØD | 0652AD | 50 m | 1:04.15 | |
5 | 323 | Frydendahl Mille | 2006 | ALLERØD | 0684AB | 50 m | 1:04.48 | |
6 | 426 | Løkkegaard Jasmine | 2006 | GLADSAXE | 0604AB | 25 m | 1:05.01 | |
7 | 512 | Aagaard Sarah Sejr | 2000 | FARUM | 0048AF | 50 m | 1:05.95 | |
8 | 507 | Korndal-Henriksen Mille | 2005 | FARUM | 0538AG | 50 m | 1:06.08 | |
9 | 417 | Poulsen Ida Villemoes | 2007 | GLADSAXE | 0758AA | 25 m | 1:06.36 | |
10 | 437 | Engedal Silje Nygaard | 2007 | GLADSAXE | 0768AE | 25 m | 1:06.49 | |
11 | 614 | Kristensen Laura | 2004 | VAT CPH-MK | 0424AW | 25 m | 1:07.18 | |
12 | 279 | Hovmand Julie | 2007 | BIRKERØD | 0772AB | 25 m | 1:07.52 | |
13 | 320 | Wissing Liva | 2006 | ALLERØD | 0642AC | 25 m | 1:07.67 | |
14 | 423 | Waarst Lise H. V. | 2007 | GLADSAXE | 0732AD | 25 m | 1:08.09 | |
15 | 283 | Rosenbohm Røskva | 2007 | BIRKERØD | 0772AA | 50 m | 1:08.10 | |
16 | 355 | Nezdiikovskaia Sasha | 2005 | HØRSHOLM | 0564AK | 50 m | 1:08.36 | |
17 | 449 | Permin Astrid | 2003 | GENTOFTE | 0344AF | 50 m | 1:08.36 | |
18 | 315 | Ludvigsen Isabella | 2005 | ALLERØD | 0564AF | 25 m | 1:08.37 | |
19 | 313 | Rud Cecilie | 2006 | ALLERØD | 0694AC | 25 m | 1:08.62 | |
20 | 276 | Jacobsen Amanda Knirkholt | 2007 | BIRKERØD | 0776AA | 25 m | 1:08.71 | |
21 | 427 | Roos Bianca | 2006 | GLADSAXE | 0622AB | 25 m | 1:09.83 | |
22 | 616 | Kejser Nora | 2004 | VAT CPH-MK | 0476AO | 25 m | 1:09.99 | |
23 | 597 | Thomsen Ella Bødker | 2005 | VÆRLØSE | 0576AH | 50 m | 1:11.00 | |
24 | 356 | Søndergaard Amalie Rose | 2006 | HØRSHOLM | 0618AF | 50 m | 1:11.39 | |
25 | 317 | Markussen Karen | 2007 | ALLERØD | 0704AA | 25 m | 1:11.43 | |
26 | 501 | Orben Helene | 2005 | FARUM | 0548BA | 50 m | 1:12.08 | |
27 | 285 | Snitker Vivian Bahador | 2007 | BIRKERØD | 0758AI | 25 m | 1:12.29 | |
28 | 478 | Tholstrup Julia | 2005 | GENTOFTE | 0586BA | 50 m | 1:13.42 | |
29 | 363 | Hjortshøj Thilde | 2006 | HØRSHOLM | 0648AO | 50 m | 1:13.52 | |
30 | 319 | Larsen Linnea Funk | 2007 | ALLERØD | 0792AA | 50 m | 1:13.84 | |
31 | 369 | Bøgh Maria | 2002 | HØRSHOLM | 0206BF | 25 m | 1:14.20 | |
32 | 366 | Pedersen Victoria | 2008 | HØRSHOLM | 0822AJ | 25 m | 1:14.73 | |
33 | 432 | Bartels Maja Damkjær | 2006 | GLADSAXE | 0656AL | 50 m | 1:14.96 | |
34 | 318 | Lind-Christensen Laura | 2006 | ALLERØD | 0636AC | 25 m | 1:15.09 | |
35 | 308 | Stenberg Simone | 2008 | ALLERØD | 0844AB | 50 m | 1:15.76 | |
36 | 351 | From Mille Dige | 2004 | HØRSHOLM | 0438AW | 25 m | 1:16.05 | |
37 | 354 | Mourier Victoria Haslund | 2007 | HØRSHOLM | 0704AC | 25 m | 1:16.82 | |
38 | 307 | Englert Anja | 2008 | ALLERØD | 0866AE | 25 m | 1:17.23 | |
39 | 277 | Dalsgaard Christine | 2007 | BIRKERØD | 0754AA | 25 m | 1:18.38 | |
40 | 607 | Jørgensen Mette Roat | 2007 | VÆRLØSE | 0716AU | 50 m | 1:19.55 | |
41 | 425 | Bøgeskov Anna Dicte | 2007 | GLADSAXE | 0748AC | 50 m | 1:20.53 | |
42 | 593 | Sjøberg Rosa Marie | 2008 | VÆRLØSE | 0838AN | 50 m | 1:23.08 | |
43 | 350 | Pedersen Asta Edelbo | 2006 | ORIENT | 0618AQ | 25 m | 1:24.02 | |
44 | 594 | Eriksen Sofie K. | 2007 | VÆRLØSE | 0754AU | 50 m | 1:24.71 | |
45 | 346 | Mitchell Philippa | 2006 | ORIENT | 0638AG | 25 m | 1:25.24 | |
46 | 336 | Langseth Ida | 2010 | ALLERØD | 1072AB | 25 m | 1:27.90 | |
47 | 458 | Frederiksen Smilla | 2010 | GENTOFTE | 1032AE | 50 m | 1:28.82 | |
48 | 306 | Framke Anne-Maj | 2008 | ALLERØD | 0832AB | 25 m | 1:29.08 | |
49 | 463 | Mantoni Rosa | 2008 | GENTOFTE | 0838AI | 25 m | 1:29.83 | |
50 | 462 | Toft Rosa | 2009 | GENTOFTE | 0972AD | 50 m | 1:31.39 | |
51 | 471 | Rybak-Andersen Flora | 2009 | GENTOFTE | 0948AD | 25 m | 1:32.33 | |
52 | 488 | Drescher Karoline | 2008 | GENTOFTE | 0856AI | 50 m | 1:32.48 | |
53 | 476 | Vedel Elise | 2009 | GENTOFTE | 0944AD | 50 m | 1:32.98 | |
54 | 595 | Groth Sophia | 2010 | VÆRLØSE | 1072AD | 25 m | 1:38.63 | |
55 | 368 | Rosted Eva | 1999 | HØRSHOLM | 9984BD | 25 m | 1:38.77 | |
56 | 342 | Lind-Christensen Sofie | 2009 | ALLERØD | 0966AB | 25 m | 1:38.86 | |
57 | 527 | Backhausen Alberte Delin | 2010 | KVIK | 1004AI | 25 m | 1:48.96 | |
58 | 467 | Sørensen Laura Kegel | 2009 | GENTOFTE | 0990AJ | 50 m | 1:50.39 | |
59 | 461 | Avnsø Marie Louise | 2009 | GENTOFTE | 0942AD | 50 m | 1:52.51 | |
60 | 474 | Riisgaard Emma Lind | 2009 | GENTOFTE | 0934AD | 25 m | 1:52.51 | |
61 | 468 | Voigt Malou | 2009 | GENTOFTE | 0988AJ | 50 m | 2:02.34 | |
62 | 528 | Toftdahl Alva Wagner | 2010 | KVIK | 1006AI | 25 m | 2:02.43 | |
63 | 539 | Lund Louise Bilberg | 2010 | KVIK | 1046AI | 25 m | 2:08.07 | |
64 | 532 | Hansson Emma Smedegaard | 2010 | KVIK | 1020AI | 25 m | 2:09.82 | |
65 | 540 | Sønderkær Lykke | 2010 | KVIK | 1048AI | 25 m | 2:13.04 | |
66 | 537 | Jørgensen Liva | 2010 | KVIK | 1040AI | 25 m | 2:17.83 | |
67 | 542 | Stenkilsson Tusnelda | 2010 | KVIK | 1056AI | 25 m | 2:19.56 | |
68 | 533 | Jacobsen Frida Maren Romme | 2010 | KVIK | 1022AI | 25 m | 2:23.94 | |
69 | 534 | Weichardt Irma Valskov | 2010 | KVIK | 1024AI | 25 m | 2:25.86 | |
70 | 530 | Cairo Coco | 2010 | KVIK | 1014AI | 25 m | 2:27.60 | |
71 | 544 | Spence Zenia | 2010 | KVIK | 1062AI | 25 m | 3:25.03 | |
72 | 341 | Høgh Siri Egholm | 2010 | ALLERØD | 1038AD | 25 m | ||
73 | 513 | Jersild Veronica | 2010 | KVIK | 1060AI | 25 m | ||
74 | 526 | Pedersen Alba Overgaard | 2010 | KVIK | 1002AI | 25 m | ||
75 | 529 | Bennedsen Cirke Bonde | 2010 | KVIK | 1012AI | 25 m | ||
76 | 531 | Qvant Dagmar Fleron | 2010 | KVIK | 1016AI | 25 m | ||
77 | 535 | Sørensen Kamma Lykke Sejer | 2010 | KVIK | 1030AI | 25 m | ||
78 | 536 | Noll Leonora | 2010 | KVIK | 1038AI | 25 m | ||
79 | 538 | Skeem Lola Svea Secher | 2010 | KVIK | 1044AI | 25 m | ||
80 | 541 | Flindt Lærke Sofie | 2010 | KVIK | 1050AI | 25 m | ||
81 | 543 | Thougaard Vera Vildrik | 2010 | KVIK | 1058AI | 25 m | ||
82 | 635 | Andersen Anemone Henriques | 2010 | KVIK | 1008AI | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.12 | Udskriftsdato | 04 oktober 2019 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 18:51 |
Løb 14, 100m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 325 | Gottlieb Sebastian Sand | 2005 | ALLERØD | 0511AD | 25 m | 56.33 | |
2 | 438 | Andersen William Bogø | 2005 | GLADSAXE | 0559AF | 25 m | 58.38 | |
3 | 435 | Matras Vincent | 2005 | GLADSAXE | 0591AF | 25 m | 59.33 | |
4 | 284 | Rosengaard Tobias | 2005 | BIRKERØD | 0511AB | 25 m | 59.80 | |
5 | 278 | Kaltoft Hector | 2006 | BIRKERØD | 0627AC | 25 m | 59.96 | |
6 | 451 | Eilersen Mads Frederik | 2001 | GENTOFTE | 0149AS | 25 m | 1:00.37 | |
7 | 321 | Løfquist Magnus | 2005 | ALLERØD | 0513AB | 25 m | 1:00.56 | |
8 | 444 | Wester Frederik Holm | 2000 | GENTOFTE | 0001AV | 50 m | 1:00.81 | |
9 | 280 | Jacobsen Magnus | 2006 | BIRKERØD | 0663AI | 25 m | 1:00.93 | |
10 | 615 | Hermansen Louie | 2004 | VAT CPH-MK | 0419AE | 50 m | 1:01.18 | |
11 | 326 | Løvgreen Theodor Wernberg | 2005 | ALLERØD | 0509AB | 25 m | 1:01.38 | |
12 | 421 | Schmidt William Bendix | 2005 | GLADSAXE | 0587AE | 25 m | 1:01.55 | |
13 | 360 | Retbøll-Bauer Mikkel | 2006 | HØRSHOLM | 0637AD | 25 m | 1:01.63 | |
14 | 503 | Olsen Cornelius | 2005 | FARUM | 0515AD | 25 m | 1:01.64 | |
15 | 613 | Maidens Alex Baes | 2004 | VAT CPH-MK | 0495AH | 50 m | 1:02.18 | |
16 | 504 | Krüger Mats | 2004 | FARUM | 0497AI | 25 m | 1:02.52 | |
17 | 281 | Lassen Oliver | 2005 | BIRKERØD | 0571AF | 25 m | 1:02.75 | |
18 | 434 | Hansen Nicholas H. | 2005 | GLADSAXE | 0515AF | 25 m | 1:02.94 | |
19 | 448 | Skinhøj Christoffer | 2003 | GENTOFTE | 0313AD | 50 m | 1:02.99 | |
20 | 359 | Bulba Illia | 2005 | HØRSHOLM | 0583AM | 50 m | 1:03.00 | |
21 | 636 | Tullberg Magnus | 2005 | HØRSHOLM | 0593AD | 25 m | 1:03.25 | |
22 | 424 | Hermansen Jens Krogh | 2006 | GLADSAXE | 0675AG | 25 m | 1:03.65 | |
23 | 328 | Agerskov William Leander | 2004 | ALLERØD | 0411AK | 50 m | 1:03.83 | |
24 | 420 | Schou Andreas Kelstrup | 2005 | GLADSAXE | 0539AE | 25 m | 1:04.53 | |
25 | 282 | Boyer Oscar | 2004 | BIRKERØD | 0429AD | 25 m | 1:04.76 | |
26 | 314 | Gersby Frederik | 2006 | ALLERØD | 0673AB | 50 m | 1:04.79 | |
27 | 556 | Cairo Otto | 2007 | KVIK | 0769AE | 50 m | 1:06.10 | |
28 | 305 | Linderoth Lucas | 2007 | ALLERØD | 0777AB | 25 m | 1:06.23 | |
29 | 327 | Bornemann Victor | 2004 | ALLERØD | 0489AD | 50 m | 1:06.93 | |
30 | 416 | Heldgaard Gustav Krabbe | 2006 | GLADSAXE | 0655AG | 25 m | 1:06.93 | |
31 | 598 | Krabbe Fabian Holst | 2005 | VÆRLØSE | 0539AJ | 50 m | 1:07.44 | |
32 | 322 | Larsen Malthe Funk | 2005 | ALLERØD | 0577AB | 50 m | 1:07.99 | |
33 | 324 | Anker-Møller Noah | 2006 | ALLERØD | 0605AB | 50 m | 1:08.07 | |
34 | 605 | Madsen Jacob Michael | 2006 | VÆRLØSE | 0663AQ | 50 m | 1:08.90 | |
35 | 419 | Frederiksen Sven Ole H. | 2006 | GLADSAXE | 0637AG | 25 m | 1:09.09 | |
36 | 316 | Framke Johannes | 2006 | ALLERØD | 0615AE | 25 m | 1:10.28 | |
37 | 275 | Jacobsen Frederik F. | 2007 | BIRKERØD | 0715AI | 25 m | 1:12.11 | |
38 | 637 | Due August | 2007 | GENTOFTE | 0701AG | 25 m | 1:12.28 | |
39 | 603 | Lester Noah | 2006 | VÆRLØSE | 0677AF | 50 m | 1:14.60 | |
40 | 302 | Korger Lucas | 2007 | ALLERØD | 0763AF | 50 m | 1:14.85 | |
41 | 348 | Bøttcher Aske | 2006 | ORIENT | 0673AL | 25 m | 1:16.16 | |
42 | 484 | Bergmann Theodor Nytoft | 2007 | GENTOFTE | 0721AG | 50 m | 1:17.95 | |
43 | 631 | Dahl Sofus Borlund | 2007 | BIRKERØD | 0789AP | 25 m | 1:18.84 | |
44 | 349 | Vignal-Schjøth Viggo | 2003 | ORIENT | 0375AS | 25 m | 1:19.90 | |
45 | 600 | Asskildt Kaare | 2006 | VÆRLØSE | 0659AJ | 50 m | 1:20.08 | |
46 | 299 | Hargreaves Joe | 2008 | BIRKERØD | 0893AA | 25 m | 1:20.31 | |
47 | 301 | Højfeldt Lukas | 2008 | BIRKERØD | 0805AD | 25 m | 1:20.79 | |
48 | 606 | Krabbe Julius Holst | 2007 | VÆRLØSE | 0749AL | 25 m | 1:23.64 | |
49 | 466 | Schrøder Johan | 2008 | GENTOFTE | 0815AC | 50 m | 1:26.36 | |
50 | 330 | Andersen Jeppe Borring | 2008 | ALLERØD | 0887AC | 25 m | 1:27.27 | |
51 | 455 | Takla Vincent W. | 2008 | GENTOFTE | 0863AF | 50 m | 1:28.55 | |
52 | 469 | Hørlykke Gustav | 2008 | GENTOFTE | 0819AE | 25 m | 1:29.13 | |
53 | 290 | Andersson Axel Skov | 2010 | BIRKERØD | 1089AA | 25 m | 1:29.52 | |
54 | 465 | Robinson Oscar | 2007 | GENTOFTE | 0765AM | 50 m | 1:29.77 | |
55 | 457 | Hyldig Valdemar Hoffmann | 2008 | GENTOFTE | 0885AH | 25 m | 1:29.97 | |
56 | 332 | Jensen Axel Bonke | 2009 | ALLERØD | 0989AB | 25 m | 1:33.54 | |
57 | 331 | Danielsen Aksel | 2009 | ALLERØD | 0969AB | 25 m | 1:34.09 | |
58 | 592 | Preben-Andersen Nicolai | 2007 | VÆRLØSE | 0751AN | 50 m | 1:34.64 | |
59 | 470 | Møllenbach Aksel | 2008 | GENTOFTE | 0833AF | 25 m | 1:36.17 | |
60 | 456 | Wadstrøm Valther B. | 2008 | GENTOFTE | 0811AG | 50 m | 1:38.43 | |
61 | 291 | Drachmann Julius | 2008 | BIRKERØD | 0853AJ | 25 m | 1:40.01 | |
62 | 267 | Leicht Oliver | 2008 | BIRKERØD | 0807AD | 25 m | 1:40.53 | |
63 | 459 | Buskov Svend | 2008 | GENTOFTE | 0883AI | 50 m | 1:40.61 | |
64 | 477 | Christensen Anders | 2008 | GENTOFTE | 0891AF | 50 m | 1:41.33 | |
65 | 464 | Ha Rafael | 2008 | GENTOFTE | 0815AJ | 50 m | 1:42.83 | |
66 | 475 | Kasten Anton | 2008 | GENTOFTE | 0811AH | 50 m | 1:46.52 | |
67 | 522 | Povlsen Oskar Gørup Godhjælp | 2009 | KVIK | 0993BB | 25 m | 1:50.99 | |
68 | 525 | Sørensen William Winther | 2009 | KVIK | 0997BB | 25 m | 1:55.08 | |
69 | 517 | Tholstrup Emil Laurs Worsøe | 2009 | KVIK | 0963BB | 25 m | 2:03.90 | |
70 | 519 | Skriver Mads | 2009 | KVIK | 0979BB | 25 m | 2:06.17 | |
71 | 545 | Hentzen Mads | 2010 | KVIK | 1027AF | 25 m | 2:11.11 | |
72 | 516 | Nielsen Daniel Wetendorff | 2009 | KVIK | 0959BB | 25 m | 2:11.98 | |
73 | 524 | Frederiksen William To | 2010 | KVIK | 1029AF | 25 m | 2:15.71 | |
74 | 523 | Aifaoui Samy | 2009 | KVIK | 0995BB | 25 m | 2:55.25 | |
75 | 460 | Kaastrup Storm Krogh | 2009 | GENTOFTE | 0901AC | 25 m | ||
76 | 514 | Sørensen Andreas Høegh | 2009 | KVIK | 0955BB | 25 m | ||
77 | 515 | Ringsmose-Pedersen Axel Sylvester | 2009 | KVIK | 0957BB | 25 m | ||
78 | 518 | Reimer Linus | 2010 | KVIK | 1025AF | 25 m | ||
79 | 520 | Frank Mikkel | 2009 | KVIK | 0989BB | 25 m | ||
80 | 521 | Blankholm Oliver | 2009 | KVIK | 0991BB | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.12 | Udskriftsdato | 04 oktober 2019 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 18:51 |
Løb 15, 50m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 429 | Rasmussen Kamma | 2006 | GLADSAXE | 0686AD | 25 m | 37.37 | |
2 | 428 | Roos Henriette | 2006 | GLADSAXE | 0602AB | 25 m | 37.43 | |
3 | 446 | Schou Amalie | 2003 | GENTOFTE | 0394AC | 50 m | 38.01 | |
4 | 357 | Britze Astrid Hjuler | 2006 | HØRSHOLM | 0684AE | 25 m | 38.06 | |
5 | 432 | Bartels Maja Damkjær | 2006 | GLADSAXE | 0656AL | 25 m | 38.50 | |
6 | 426 | Løkkegaard Jasmine | 2006 | GLADSAXE | 0604AB | 25 m | 40.09 | |
7 | 453 | Frahm-Falkenberg Nanja | 2006 | GENTOFTE | 0682AL | 25 m | 40.30 | |
8 | 614 | Kristensen Laura | 2004 | VAT CPH-MK | 0424AW | 50 m | 40.44 | |
9 | 596 | Helfelt Amalie | 2006 | VÆRLØSE | 0652AP | 50 m | 41.29 | |
10 | 266 | Frederiksen Ida Marie | 2008 | BIRKERØD | 0828AD | 25 m | 42.36 | |
11 | 439 | Lange Sofie Emilie | 2007 | GLADSAXE | 0702AB | 25 m | 42.44 | |
12 | 273 | Leidecker Sofie | 2008 | BIRKERØD | 0896AA | 50 m | 42.49 | |
13 | 599 | Jensen Fiona | 2006 | VÆRLØSE | 0636AT | 25 m | 42.59 | |
14 | 478 | Tholstrup Julia | 2005 | GENTOFTE | 0586BA | 25 m | 42.63 | |
15 | 597 | Thomsen Ella Bødker | 2005 | VÆRLØSE | 0576AH | 25 m | 43.29 | |
16 | 431 | Kaysfeld Laura | 2007 | GLADSAXE | 0798AN | 25 m | 43.59 | |
17 | 604 | Søbye Viola | 2006 | VÆRLØSE | 0648AT | 50 m | 44.20 | |
18 | 452 | Balle Anna E.E. | 2006 | GENTOFTE | 0628AL | 25 m | 44.91 | |
19 | 272 | Liechti Caroline | 2008 | BIRKERØD | 0882AA | 50 m | 45.28 | |
20 | 489 | Lenskjold Josefine Agnete | 2008 | GENTOFTE | 0824AM | 50 m | 45.58 | |
21 | 602 | Thomsen Martha Bødker | 2005 | VÆRLØSE | 0586AH | 50 m | 45.84 | |
22 | 306 | Framke Anne-Maj | 2008 | ALLERØD | 0832AB | 25 m | 47.02 | |
23 | 471 | Rybak-Andersen Flora | 2009 | GENTOFTE | 0948AD | 25 m | 47.88 | |
24 | 303 | Flach Isabella | 2008 | ALLERØD | 0842AG | 25 m | 47.92 | |
25 | 329 | Geneser Alma Lanng | 2008 | ALLERØD | 0862AE | 25 m | 48.09 | |
26 | 347 | Vesth Frederikke | 2007 | ORIENT | 0766AL | 25 m | 48.26 | |
27 | 365 | Figurski Kamilla | 2008 | HØRSHOLM | 0876AI | 50 m | 48.40 | |
28 | 593 | Sjøberg Rosa Marie | 2008 | VÆRLØSE | 0838AN | 50 m | 49.45 | |
29 | 458 | Frederiksen Smilla | 2010 | GENTOFTE | 1032AE | 25 m | 49.64 | |
30 | 491 | Fæste Emilie Franck | 2008 | GENTOFTE | 0858AO | 50 m | 49.86 | |
31 | 485 | Laan Tess van der | 2008 | GENTOFTE | 0818AA | 25 m | 51.57 | |
32 | 389 | Thastum Elisabeth | 2010 | HOVEDSTAD | 1084AA | 25 m | 52.15 | |
33 | 393 | Hansen Ida | 2010 | HOVEDSTAD | 1096AA | 25 m | 53.40 | |
34 | 589 | Wahlstrøm Ida | 2008 | VÆRLØSE | 0802AQ | 25 m | 53.63 | |
35 | 490 | Nedergaard Johanna F. H. | 2008 | GENTOFTE | 0816AI | 50 m | 53.72 | |
36 | 487 | Raahauge Laura | 2008 | GENTOFTE | 0826AA | 50 m | 54.21 | |
37 | 388 | Rosenmejer Caroline Marie | 2010 | HOVEDSTAD | 1056AA | 50 m | 56.17 | |
38 | 384 | Lukowski Asta | 2010 | HOVEDSTAD | 1034AA | 25 m | 56.50 | |
39 | 430 | Ludvigsen Oline | 2007 | GLADSAXE | 0768AA | 25 m | 56.51 | |
40 | 462 | Toft Rosa | 2009 | GENTOFTE | 0972AD | 50 m | 57.07 | |
41 | 467 | Sørensen Laura Kegel | 2009 | GENTOFTE | 0990AJ | 25 m | 58.71 | |
42 | 402 | Bihlet Marie Ditlev | 2010 | HOVEDSTAD | 1064AA | 25 m | 58.77 | |
43 | 342 | Lind-Christensen Sofie | 2009 | ALLERØD | 0966AB | 25 m | 58.93 | |
44 | 378 | Tischer Andrea Glasius | 2010 | HOVEDSTAD | 1074AB | 50 m | 1:02.75 | |
45 | 461 | Avnsø Marie Louise | 2009 | GENTOFTE | 0942AD | 25 m | 1:03.05 | |
46 | 404 | Heschel Naja Koch | 2010 | HOVEDSTAD | 1064AB | 25 m | 1:04.21 | |
47 | 412 | Bugge Ursula | 2010 | HOVEDSTAD | 1054AB | 25 m | 1:05.54 | |
48 | 468 | Voigt Malou | 2009 | GENTOFTE | 0988AJ | 50 m | 1:06.77 | |
49 | 333 | Steinmann Selma | 2009 | ALLERØD | 0982AE | 25 m | 1:09.84 | |
50 | 345 | Holtz Silke | 2010 | ALLERØD | 1062AC | 25 m | 1:15.75 | |
51 | 334 | Mulipola Dagmar | 2011 | ALLERØD | 1154AB | 25 m | ||
52 | 373 | Lundsgaard Leonora Sarauw | 2010 | HOVEDSTAD | 1046AA | 25 m | ||
53 | 377 | Schwartz-Petersen Alvilde | 2010 | HOVEDSTAD | 1094AB | 25 m | ||
54 | 383 | Højbjerg Asta | 2009 | HOVEDSTAD | 0910BC | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.12 | Udskriftsdato | 04 oktober 2019 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 18:51 |
Løb 16, 50m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 434 | Hansen Nicholas H. | 2005 | GLADSAXE | 0515AF | 25 m | 33.72 | |
2 | 438 | Andersen William Bogø | 2005 | GLADSAXE | 0559AF | 25 m | 35.75 | |
3 | 615 | Hermansen Louie | 2004 | VAT CPH-MK | 0419AE | 25 m | 36.27 | |
4 | 362 | Christiansen Gustav R. | 2006 | HØRSHOLM | 0681AN | 50 m | 37.26 | |
5 | 416 | Heldgaard Gustav Krabbe | 2006 | GLADSAXE | 0655AG | 25 m | 37.69 | |
6 | 506 | Thaulow Kristoffer | 2007 | FARUM | 0747AF | 50 m | 37.94 | |
7 | 636 | Tullberg Magnus | 2005 | HØRSHOLM | 0593AD | 25 m | 38.44 | |
8 | 418 | Junker Anders | 2005 | GLADSAXE | 0523AF | 25 m | 39.07 | |
9 | 505 | Malmolin Andreas Velschow | 2005 | FARUM | 0541AE | 50 m | 39.44 | |
10 | 424 | Hermansen Jens Krogh | 2006 | GLADSAXE | 0675AG | 50 m | 39.63 | |
11 | 560 | Bjørn Thorkild | 2007 | KVIK | 0739AE | 25 m | 41.81 | |
12 | 554 | Larsen Mathias | 2007 | KVIK | 0771AJ | 25 m | 43.18 | |
13 | 436 | Moefelt Christian | 2006 | GLADSAXE | 0697AF | 25 m | 43.35 | |
14 | 493 | Mindegaard Frederik | 2007 | GENTOFTE | 0711AG | 50 m | 43.82 | |
15 | 305 | Linderoth Lucas | 2007 | ALLERØD | 0777AB | 25 m | 43.97 | |
16 | 381 | Nøddekær Arthur | 2009 | HOVEDSTAD | 0917AA | 50 m | 44.91 | |
17 | 473 | Qi Fang | 2008 | GENTOFTE | 0879AB | 25 m | 45.41 | |
18 | 299 | Hargreaves Joe | 2008 | BIRKERØD | 0893AA | 25 m | 45.97 | |
19 | 486 | Misander Lucas | 2007 | GENTOFTE | 0719AF | 50 m | 45.99 | |
20 | 558 | Kjærstad Stefan Birkhøj | 2007 | KVIK | 0797AE | 25 m | 47.09 | |
21 | 483 | Skovbjerg Vitus | 2007 | GENTOFTE | 0741AG | 50 m | 47.11 | |
22 | 275 | Jacobsen Frederik F. | 2007 | BIRKERØD | 0715AI | 50 m | 47.44 | |
23 | 590 | Laursen Kasper Kempel | 2008 | VÆRLØSE | 0899AD | 50 m | 47.61 | |
24 | 492 | Find Frederik | 2007 | GENTOFTE | 0769AF | 25 m | 49.79 | |
25 | 551 | Høpfner Malte Bøgelund | 2008 | KVIK | 0879AI | 25 m | 49.90 | |
26 | 399 | Larsen Leif Evald | 2010 | HOVEDSTAD | 1053AA | 50 m | 49.92 | |
27 | 386 | Hertel Carl | 2009 | HOVEDSTAD | 0977AA | 25 m | 50.46 | |
28 | 456 | Wadstrøm Valther B. | 2008 | GENTOFTE | 0811AG | 25 m | 50.59 | |
29 | 482 | Sandersen August Bülow | 2007 | GENTOFTE | 0761AG | 50 m | 51.83 | |
30 | 348 | Bøttcher Aske | 2006 | ORIENT | 0673AL | 25 m | 52.04 | |
31 | 553 | Hørsving Mathias | 2008 | KVIK | 0899AJ | 25 m | 52.58 | |
32 | 410 | Nyhus Simon | 2009 | HOVEDSTAD | 0937AA | 25 m | 53.82 | |
33 | 477 | Christensen Anders | 2008 | GENTOFTE | 0891AF | 25 m | 53.93 | |
34 | 457 | Hyldig Valdemar Hoffmann | 2008 | GENTOFTE | 0885AH | 50 m | 53.97 | |
35 | 466 | Schrøder Johan | 2008 | GENTOFTE | 0815AC | 50 m | 54.29 | |
36 | 286 | Villadsen Joachim Sundbæk | 2007 | BIRKERØD | 0713AF | 50 m | 54.40 | |
37 | 413 | Svane William | 2009 | HOVEDSTAD | 0941AF | 50 m | 54.67 | |
38 | 408 | Bojsen Silas Falktoft | 2009 | HOVEDSTAD | 0967AE | 50 m | 55.48 | |
39 | 396 | Johannsson Julius Karl | 2009 | HOVEDSTAD | 0939AA | 25 m | 56.07 | |
40 | 459 | Buskov Svend | 2008 | GENTOFTE | 0883AI | 50 m | 56.58 | |
41 | 374 | Lindberg Alfred N. G. | 2009 | HOVEDSTAD | 0927AA | 50 m | 57.38 | |
42 | 385 | Spellerberg August | 2009 | HOVEDSTAD | 0931AC | 50 m | 57.86 | |
43 | 587 | Groth Alexander | 2008 | VÆRLØSE | 0859AJ | 25 m | 58.02 | |
44 | 409 | Usta-Kølle Silas Oktay | 2009 | HOVEDSTAD | 0955AA | 25 m | 58.65 | |
45 | 555 | Brandt Micas Victor Løth | 2008 | KVIK | 0849AJ | 25 m | 58.73 | |
46 | 475 | Kasten Anton | 2008 | GENTOFTE | 0811AH | 50 m | 1:00.35 | |
47 | 546 | Thougaard Hector Vildrik | 2007 | KVIK | 0709AE | 25 m | 1:01.67 | |
48 | 548 | Petersen Jonathan | 2007 | KVIK | 0759AE | 25 m | 1:01.81 | |
49 | 331 | Danielsen Aksel | 2009 | ALLERØD | 0969AB | 25 m | 1:02.60 | |
50 | 464 | Ha Rafael | 2008 | GENTOFTE | 0815AJ | 50 m | 1:02.89 | |
51 | 401 | Pesci Manlio | 2009 | HOVEDSTAD | 0947AE | 25 m | 1:03.82 | |
52 | 472 | Chiappini Federico | 2008 | GENTOFTE | 0811AC | 50 m | 1:04.76 | |
53 | 552 | Lund Marcus Bilberg | 2008 | KVIK | 0889AI | 25 m | 1:04.82 | |
54 | 375 | Pontoppidan Alfred Nybo | 2009 | HOVEDSTAD | 0961AB | 25 m | 1:05.23 | |
55 | 295 | Klitvang Peter | 2010 | BIRKERØD | 1047AB | 25 m | 1:06.15 | |
56 | 330 | Andersen Jeppe Borring | 2008 | ALLERØD | 0887AC | 25 m | 1:07.53 | |
57 | 289 | Muchitsch Anton Emil | 2008 | BIRKERØD | 0831AF | 25 m | 1:09.61 | |
58 | 339 | Djørup Oscar Kaiser | 2009 | ALLERØD | 0911AF | 25 m | 1:10.24 | |
59 | 267 | Leicht Oliver | 2008 | BIRKERØD | 0807AD | 25 m | 1:12.87 | |
60 | 298 | Raabymagle Sophus | 2010 | BIRKERØD | 1099AB | 25 m | 1:13.14 | |
61 | 296 | Rønnoe Sebastian | 2009 | BIRKERØD | 0975AG | 25 m | ||
62 | 561 | Blaasvær William R. | 2008 | KVIK | 0829AI | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.12 | Udskriftsdato | 04 oktober 2019 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 18:51 |
Løb 17, 50m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 511 | Rasmussen Carolina Sahl | 2001 | FARUM | 0126AB | 25 m | 31.76 | |
2 | 450 | Andersen Viola Demuth | 2003 | GENTOFTE | 0316AI | 25 m | 32.95 | |
3 | 417 | Poulsen Ida Villemoes | 2007 | GLADSAXE | 0758AA | 25 m | 34.23 | |
4 | 429 | Rasmussen Kamma | 2006 | GLADSAXE | 0686AD | 25 m | 35.17 | |
5 | 358 | Kaas Freja Mathilde | 2006 | HØRSHOLM | 0638AO | 50 m | 35.71 | |
6 | 596 | Helfelt Amalie | 2006 | VÆRLØSE | 0652AP | 25 m | 35.89 | |
7 | 445 | Lauritzen Anna Hinsch | 2006 | GENTOFTE | 0664AK | 25 m | 36.06 | |
8 | 437 | Engedal Silje Nygaard | 2007 | GLADSAXE | 0768AE | 25 m | 36.39 | |
9 | 602 | Thomsen Martha Bødker | 2005 | VÆRLØSE | 0586AH | 25 m | 36.61 | |
10 | 501 | Orben Helene | 2005 | FARUM | 0548BA | 25 m | 36.69 | |
11 | 597 | Thomsen Ella Bødker | 2005 | VÆRLØSE | 0576AH | 25 m | 36.72 | |
12 | 449 | Permin Astrid | 2003 | GENTOFTE | 0344AF | 25 m | 36.73 | |
13 | 616 | Kejser Nora | 2004 | VAT CPH-MK | 0476AO | 25 m | 36.84 | |
14 | 355 | Nezdiikovskaia Sasha | 2005 | HØRSHOLM | 0564AK | 25 m | 36.94 | |
15 | 428 | Roos Henriette | 2006 | GLADSAXE | 0602AB | 25 m | 37.62 | |
16 | 268 | Rekling Karla | 2008 | BIRKERØD | 0862AA | 25 m | 38.24 | |
17 | 432 | Bartels Maja Damkjær | 2006 | GLADSAXE | 0656AL | 25 m | 38.25 | |
18 | 304 | Moesgaard Marie | 2008 | ALLERØD | 0836AD | 25 m | 38.43 | |
19 | 433 | Hansen Maria Claudia S. | 2006 | GLADSAXE | 0662AE | 25 m | 39.86 | |
20 | 565 | Aidinian Amanda | 2007 | KVIK | 0792AJ | 25 m | 40.88 | |
21 | 573 | Wahl-Brink Leonora | 2007 | KVIK | 0782AJ | 25 m | 41.22 | |
22 | 366 | Pedersen Victoria | 2008 | HØRSHOLM | 0822AJ | 25 m | 41.25 | |
23 | 307 | Englert Anja | 2008 | ALLERØD | 0866AE | 25 m | 41.47 | |
24 | 431 | Kaysfeld Laura | 2007 | GLADSAXE | 0798AN | 25 m | 41.57 | |
25 | 351 | From Mille Dige | 2004 | HØRSHOLM | 0438AW | 25 m | 41.71 | |
26 | 361 | Bruun-Møller Anna | 2007 | HØRSHOLM | 0746AI | 25 m | 41.79 | |
27 | 425 | Bøgeskov Anna Dicte | 2007 | GLADSAXE | 0748AC | 25 m | 42.04 | |
28 | 580 | Skou Vigga | 2008 | KVIK | 0812AF | 25 m | 42.23 | |
29 | 563 | Jakobsen Alberte K. | 2008 | KVIK | 0822AF | 25 m | 42.43 | |
30 | 569 | Ellehøj Ingrid Stokholm | 2007 | KVIK | 0752AJ | 25 m | 42.43 | |
31 | 354 | Mourier Victoria Haslund | 2007 | HØRSHOLM | 0704AC | 25 m | 42.48 | |
32 | 562 | Brekling Adia | 2008 | KVIK | 0802AI | 25 m | 43.57 | |
33 | 270 | Klitvang Ellen | 2008 | BIRKERØD | 0824AI | 50 m | 43.62 | |
34 | 308 | Stenberg Simone | 2008 | ALLERØD | 0844AB | 25 m | 44.00 | |
35 | 309 | Mindested Laura Bach | 2008 | ALLERØD | 0876AA | 25 m | 44.18 | |
36 | 577 | Tang Sofia | 2008 | KVIK | 0814AJ | 25 m | 44.32 | |
37 | 488 | Drescher Karoline | 2008 | GENTOFTE | 0856AI | 50 m | 44.70 | |
38 | 384 | Lukowski Asta | 2010 | HOVEDSTAD | 1034AA | 25 m | 45.29 | |
39 | 607 | Jørgensen Mette Roat | 2007 | VÆRLØSE | 0716AU | 25 m | 45.80 | |
40 | 481 | Fristrup Xenia | 2008 | GENTOFTE | 0806AI | 25 m | 46.19 | |
41 | 402 | Bihlet Marie Ditlev | 2010 | HOVEDSTAD | 1064AA | 25 m | 46.28 | |
42 | 570 | Michelsen Josephine | 2007 | KVIK | 0704AJ | 50 m | 46.66 | |
43 | 576 | Reimer Mille | 2008 | KVIK | 0886AM | 25 m | 46.85 | |
44 | 494 | Permin Ingrid Kaas | 2008 | GENTOFTE | 0898AI | 50 m | 47.16 | |
45 | 567 | Fam Ida | 2008 | KVIK | 0802AD | 25 m | 47.20 | |
46 | 487 | Raahauge Laura | 2008 | GENTOFTE | 0826AA | 25 m | 47.24 | |
47 | 579 | Rasmussen Thilde Jølver | 2008 | KVIK | 0878AH | 25 m | 47.34 | |
48 | 476 | Vedel Elise | 2009 | GENTOFTE | 0944AD | 25 m | 47.39 | |
49 | 389 | Thastum Elisabeth | 2010 | HOVEDSTAD | 1084AA | 25 m | 48.22 | |
50 | 329 | Geneser Alma Lanng | 2008 | ALLERØD | 0862AE | 25 m | 49.09 | |
51 | 575 | Mouritzen Mille | 2009 | KVIK | 0918AK | 25 m | 49.31 | |
52 | 591 | Hessner Nanna | 2007 | VÆRLØSE | 0764AU | 25 m | 49.56 | |
53 | 388 | Rosenmejer Caroline Marie | 2010 | HOVEDSTAD | 1056AA | 25 m | 50.50 | |
54 | 368 | Rosted Eva | 1999 | HØRSHOLM | 9984BD | 25 m | 50.71 | |
55 | 474 | Riisgaard Emma Lind | 2009 | GENTOFTE | 0934AD | 25 m | 51.33 | |
56 | 595 | Groth Sophia | 2010 | VÆRLØSE | 1072AD | 25 m | 51.45 | |
57 | 393 | Hansen Ida | 2010 | HOVEDSTAD | 1096AA | 25 m | 51.60 | |
58 | 340 | Linderoth Silja Sofia | 2011 | ALLERØD | 1128AA | 25 m | 52.86 | |
59 | 566 | Rueløkke Emma Metasch | 2009 | KVIK | 0920BA | 25 m | 53.10 | |
60 | 527 | Backhausen Alberte Delin | 2010 | KVIK | 1004AI | 25 m | 53.72 | |
61 | 378 | Tischer Andrea Glasius | 2010 | HOVEDSTAD | 1074AB | 25 m | 53.89 | |
62 | 574 | Louardi Lina | 2009 | KVIK | 0956AI | 25 m | 54.33 | |
63 | 373 | Lundsgaard Leonora Sarauw | 2010 | HOVEDSTAD | 1046AA | 25 m | 54.50 | |
64 | 404 | Heschel Naja Koch | 2010 | HOVEDSTAD | 1064AB | 25 m | 55.78 | |
65 | 568 | Larsen Ida | 2009 | KVIK | 0946AI | 25 m | 56.68 | |
66 | 528 | Toftdahl Alva Wagner | 2010 | KVIK | 1006AI | 25 m | 57.40 | |
67 | 572 | Makne Katinka Als | 2009 | KVIK | 0922AH | 25 m | 58.07 | |
68 | 531 | Qvant Dagmar Fleron | 2010 | KVIK | 1016AI | 25 m | 58.72 | |
69 | 383 | Højbjerg Asta | 2009 | HOVEDSTAD | 0910BC | 25 m | 59.25 | |
70 | 333 | Steinmann Selma | 2009 | ALLERØD | 0982AE | 25 m | 1:01.88 | |
71 | 571 | Øster Julia Højer | 2009 | KVIK | 0982AH | 25 m | 1:02.04 | |
72 | 578 | Pedersen Sofie | 2009 | KVIK | 0916AK | 25 m | 1:02.06 | |
73 | 534 | Weichardt Irma Valskov | 2010 | KVIK | 1024AI | 25 m | 1:03.09 | |
74 | 532 | Hansson Emma Smedegaard | 2010 | KVIK | 1020AI | 25 m | 1:03.42 | |
75 | 533 | Jacobsen Frida Maren Romme | 2010 | KVIK | 1022AI | 25 m | 1:03.95 | |
76 | 530 | Cairo Coco | 2010 | KVIK | 1014AI | 25 m | 1:05.35 | |
77 | 542 | Stenkilsson Tusnelda | 2010 | KVIK | 1056AI | 25 m | 1:07.02 | |
78 | 540 | Sønderkær Lykke | 2010 | KVIK | 1048AI | 25 m | 1:07.39 | |
79 | 539 | Lund Louise Bilberg | 2010 | KVIK | 1046AI | 25 m | 1:08.33 | |
80 | 377 | Schwartz-Petersen Alvilde | 2010 | HOVEDSTAD | 1094AB | 25 m | 1:10.82 | |
81 | 537 | Jørgensen Liva | 2010 | KVIK | 1040AI | 25 m | 1:14.45 | |
82 | 412 | Bugge Ursula | 2010 | HOVEDSTAD | 1054AB | 25 m | 1:15.00 | |
83 | 544 | Spence Zenia | 2010 | KVIK | 1062AI | 25 m | 1:17.93 | |
84 | 538 | Skeem Lola Svea Secher | 2010 | KVIK | 1044AI | 25 m | 1:19.45 | |
85 | 513 | Jersild Veronica | 2010 | KVIK | 1060AI | 25 m | ||
86 | 526 | Pedersen Alba Overgaard | 2010 | KVIK | 1002AI | 25 m | ||
87 | 529 | Bennedsen Cirke Bonde | 2010 | KVIK | 1012AI | 25 m | ||
88 | 535 | Sørensen Kamma Lykke Sejer | 2010 | KVIK | 1030AI | 25 m | ||
89 | 536 | Noll Leonora | 2010 | KVIK | 1038AI | 25 m | ||
90 | 541 | Flindt Lærke Sofie | 2010 | KVIK | 1050AI | 25 m | ||
91 | 543 | Thougaard Vera Vildrik | 2010 | KVIK | 1058AI | 25 m | ||
92 | 564 | Pedersen Alma | 2009 | KVIK | 0934BB | 25 m | ||
93 | 635 | Andersen Anemone Henriques | 2010 | KVIK | 1008AI | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.12 | Udskriftsdato | 04 oktober 2019 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 18:51 |
Løb 18, 50m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 415 | Pedersen Robert E Falborg | 2005 | GLADSAXE | 0525AC | 25 m | 28.93 | |
2 | 500 | Hansen Christian Ong | 2001 | FARUM | 0129AI | 25 m | 29.57 | |
3 | 418 | Junker Anders | 2005 | GLADSAXE | 0523AF | 25 m | 30.18 | |
4 | 326 | Løvgreen Theodor Wernberg | 2005 | ALLERØD | 0509AB | 25 m | 33.15 | |
5 | 352 | Svensson Oscar | 2005 | HØRSHOLM | 0557AH | 25 m | 33.25 | |
6 | 435 | Matras Vincent | 2005 | GLADSAXE | 0591AF | 50 m | 33.70 | |
7 | 601 | Kiemer Magnus | 2005 | VÆRLØSE | 0505AM | 25 m | 33.83 | |
8 | 613 | Maidens Alex Baes | 2004 | VAT CPH-MK | 0495AH | 25 m | 34.51 | |
9 | 424 | Hermansen Jens Krogh | 2006 | GLADSAXE | 0675AG | 50 m | 34.78 | |
10 | 419 | Frederiksen Sven Ole H. | 2006 | GLADSAXE | 0637AG | 50 m | 35.11 | |
11 | 508 | Just Oscar Høck | 2006 | FARUM | 0601AK | 50 m | 35.15 | |
12 | 637 | Due August | 2007 | GENTOFTE | 0701AG | 25 m | 36.36 | |
13 | 422 | Søhoel William Brix | 2006 | GLADSAXE | 0671AF | 25 m | 38.03 | |
14 | 634 | Mitchell William | 2004 | ORIENT | 0493AH | 25 m | 38.09 | |
15 | 274 | Nimb Christian | 2006 | BIRKERØD | 0679AH | 50 m | 38.36 | |
16 | 420 | Schou Andreas Kelstrup | 2005 | GLADSAXE | 0539AE | 25 m | 38.58 | |
17 | 299 | Hargreaves Joe | 2008 | BIRKERØD | 0893AA | 25 m | 40.64 | |
18 | 381 | Nøddekær Arthur | 2009 | HOVEDSTAD | 0917AA | 25 m | 40.94 | |
19 | 386 | Hertel Carl | 2009 | HOVEDSTAD | 0977AA | 25 m | 41.18 | |
20 | 410 | Nyhus Simon | 2009 | HOVEDSTAD | 0937AA | 25 m | 41.91 | |
21 | 302 | Korger Lucas | 2007 | ALLERØD | 0763AF | 50 m | 42.22 | |
22 | 408 | Bojsen Silas Falktoft | 2009 | HOVEDSTAD | 0967AE | 25 m | 42.63 | |
23 | 600 | Asskildt Kaare | 2006 | VÆRLØSE | 0659AJ | 50 m | 42.83 | |
24 | 479 | Jensen Alexander Dorph | 2007 | GENTOFTE | 0765AJ | 25 m | 43.51 | |
25 | 399 | Larsen Leif Evald | 2010 | HOVEDSTAD | 1053AA | 25 m | 43.94 | |
26 | 469 | Hørlykke Gustav | 2008 | GENTOFTE | 0819AE | 50 m | 44.14 | |
27 | 606 | Krabbe Julius Holst | 2007 | VÆRLØSE | 0749AL | 25 m | 44.58 | |
28 | 460 | Kaastrup Storm Krogh | 2009 | GENTOFTE | 0901AC | 50 m | 45.02 | |
29 | 480 | Vindeløv William Diness | 2007 | GENTOFTE | 0799AG | 25 m | 45.37 | |
30 | 413 | Svane William | 2009 | HOVEDSTAD | 0941AF | 25 m | 45.84 | |
31 | 396 | Johannsson Julius Karl | 2009 | HOVEDSTAD | 0939AA | 25 m | 45.94 | |
32 | 300 | Vallentin Jonathan | 2008 | BIRKERØD | 0821AC | 25 m | 46.12 | |
33 | 374 | Lindberg Alfred N. G. | 2009 | HOVEDSTAD | 0927AA | 25 m | 46.31 | |
34 | 587 | Groth Alexander | 2008 | VÆRLØSE | 0859AJ | 25 m | 46.46 | |
35 | 385 | Spellerberg August | 2009 | HOVEDSTAD | 0931AC | 25 m | 46.83 | |
36 | 465 | Robinson Oscar | 2007 | GENTOFTE | 0765AM | 25 m | 46.98 | |
37 | 409 | Usta-Kølle Silas Oktay | 2009 | HOVEDSTAD | 0955AA | 25 m | 48.12 | |
38 | 286 | Villadsen Joachim Sundbæk | 2007 | BIRKERØD | 0713AF | 25 m | 49.10 | |
39 | 401 | Pesci Manlio | 2009 | HOVEDSTAD | 0947AE | 25 m | 51.11 | |
40 | 509 | Ciampi Emanuele Holm | 2006 | FARUM | 0621AB | 25 m | 52.81 | |
41 | 375 | Pontoppidan Alfred Nybo | 2009 | HOVEDSTAD | 0961AB | 25 m | 54.02 | |
42 | 522 | Povlsen Oskar Gørup Godhjælp | 2009 | KVIK | 0993BB | 25 m | 55.47 | |
43 | 549 | Egerod Kasper | 2008 | KVIK | 0839AI | 25 m | 56.54 | |
44 | 545 | Hentzen Mads | 2010 | KVIK | 1027AF | 25 m | 56.98 | |
45 | 337 | Matzen Jakob | 2008 | ALLERØD | 0821AF | 25 m | 57.47 | |
46 | 289 | Muchitsch Anton Emil | 2008 | BIRKERØD | 0831AF | 25 m | 57.53 | |
47 | 525 | Sørensen William Winther | 2009 | KVIK | 0997BB | 25 m | 58.07 | |
48 | 296 | Rønnoe Sebastian | 2009 | BIRKERØD | 0975AG | 25 m | 59.88 | |
49 | 295 | Klitvang Peter | 2010 | BIRKERØD | 1047AB | 25 m | 1:01.80 | |
50 | 524 | Frederiksen William To | 2010 | KVIK | 1029AF | 25 m | 1:06.61 | |
51 | 517 | Tholstrup Emil Laurs Worsøe | 2009 | KVIK | 0963BB | 25 m | 1:07.51 | |
52 | 519 | Skriver Mads | 2009 | KVIK | 0979BB | 25 m | 1:13.02 | |
53 | 516 | Nielsen Daniel Wetendorff | 2009 | KVIK | 0959BB | 25 m | 1:24.39 | |
54 | 291 | Drachmann Julius | 2008 | BIRKERØD | 0853AJ | 25 m | ||
55 | 514 | Sørensen Andreas Høegh | 2009 | KVIK | 0955BB | 25 m | ||
56 | 515 | Ringsmose-Pedersen Axel Sylvester | 2009 | KVIK | 0957BB | 25 m | ||
57 | 518 | Reimer Linus | 2010 | KVIK | 1025AF | 25 m | ||
58 | 520 | Frank Mikkel | 2009 | KVIK | 0989BB | 25 m | ||
59 | 521 | Blankholm Oliver | 2009 | KVIK | 0991BB | 25 m | ||
60 | 523 | Aifaoui Samy | 2009 | KVIK | 0995BB | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.12 | Udskriftsdato | 04 oktober 2019 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 18:51 |
Løb 19, 100m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 512 | Aagaard Sarah Sejr | 2000 | FARUM | 0048AF | 50 m | 1:09.22 | |
2 | 310 | Boelt Agnete | 2006 | ALLERØD | 0652AD | 25 m | 1:09.33 | |
3 | 312 | Mulipola Astrid | 2006 | ALLERØD | 0696AG | 25 m | 1:09.36 | |
4 | 311 | Vedøe Andrea Lindberg | 2006 | ALLERØD | 0644AC | 25 m | 1:13.19 | |
5 | 276 | Jacobsen Amanda Knirkholt | 2007 | BIRKERØD | 0776AA | 25 m | 1:14.50 | |
6 | 426 | Løkkegaard Jasmine | 2006 | GLADSAXE | 0604AB | 25 m | 1:14.81 | |
7 | 317 | Markussen Karen | 2007 | ALLERØD | 0704AA | 25 m | 1:15.00 | |
8 | 323 | Frydendahl Mille | 2006 | ALLERØD | 0684AB | 25 m | 1:15.58 | |
9 | 266 | Frederiksen Ida Marie | 2008 | BIRKERØD | 0828AD | 50 m | 1:15.72 | |
10 | 417 | Poulsen Ida Villemoes | 2007 | GLADSAXE | 0758AA | 25 m | 1:16.70 | |
11 | 454 | Lunding Julie Heurlin | 2006 | GENTOFTE | 0626AA | 25 m | 1:17.16 | |
12 | 315 | Ludvigsen Isabella | 2005 | ALLERØD | 0564AF | 50 m | 1:18.15 | |
13 | 452 | Balle Anna E.E. | 2006 | GENTOFTE | 0628AL | 50 m | 1:18.60 | |
14 | 427 | Roos Bianca | 2006 | GLADSAXE | 0622AB | 50 m | 1:18.83 | |
15 | 279 | Hovmand Julie | 2007 | BIRKERØD | 0772AB | 25 m | 1:19.09 | |
16 | 599 | Jensen Fiona | 2006 | VÆRLØSE | 0636AT | 25 m | 1:20.85 | |
17 | 453 | Frahm-Falkenberg Nanja | 2006 | GENTOFTE | 0682AL | 50 m | 1:21.20 | |
18 | 283 | Rosenbohm Røskva | 2007 | BIRKERØD | 0772AA | 25 m | 1:21.29 | |
19 | 319 | Larsen Linnea Funk | 2007 | ALLERØD | 0792AA | 50 m | 1:22.37 | |
20 | 356 | Søndergaard Amalie Rose | 2006 | HØRSHOLM | 0618AF | 50 m | 1:24.70 | |
21 | 320 | Wissing Liva | 2006 | ALLERØD | 0642AC | 25 m | 1:25.42 | |
22 | 430 | Ludvigsen Oline | 2007 | GLADSAXE | 0768AA | 50 m | 1:27.60 | |
23 | 313 | Rud Cecilie | 2006 | ALLERØD | 0694AC | 25 m | 1:27.97 | |
24 | 581 | Englund Zenia | 2008 | KVIK | 0868AE | 50 m | 1:28.02 | |
25 | 431 | Kaysfeld Laura | 2007 | GLADSAXE | 0798AN | 25 m | 1:28.78 | |
26 | 318 | Lind-Christensen Laura | 2006 | ALLERØD | 0636AC | 25 m | 1:29.32 | |
27 | 285 | Snitker Vivian Bahador | 2007 | BIRKERØD | 0758AI | 25 m | 1:31.31 | |
28 | 277 | Dalsgaard Christine | 2007 | BIRKERØD | 0754AA | 25 m | 1:32.70 | |
29 | 423 | Waarst Lise H. V. | 2007 | GLADSAXE | 0732AD | 25 m | 1:37.34 | |
30 | 485 | Laan Tess van der | 2008 | GENTOFTE | 0818AA | 50 m | 1:40.97 | |
31 | 439 | Lange Sofie Emilie | 2007 | GLADSAXE | 0702AB | 50 m | 1:41.43 | |
32 | 425 | Bøgeskov Anna Dicte | 2007 | GLADSAXE | 0748AC | 25 m | 1:49.36 | |
33 | 347 | Vesth Frederikke | 2007 | ORIENT | 0766AL | 25 m | 1:53.18 | |
34 | 303 | Flach Isabella | 2008 | ALLERØD | 0842AG | 25 m | ||
35 | 363 | Hjortshøj Thilde | 2006 | HØRSHOLM | 0648AO | 25 m | ||
36 | 463 | Mantoni Rosa | 2008 | GENTOFTE | 0838AI | 25 m | ||
37 | 489 | Lenskjold Josefine Agnete | 2008 | GENTOFTE | 0824AM | 25 m | ||
38 | 490 | Nedergaard Johanna F. H. | 2008 | GENTOFTE | 0816AI | 25 m | ||
39 | 491 | Fæste Emilie Franck | 2008 | GENTOFTE | 0858AO | 25 m | ||
40 | 604 | Søbye Viola | 2006 | VÆRLØSE | 0648AT | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.12 | Udskriftsdato | 04 oktober 2019 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 18:51 |
Løb 20, 100m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 438 | Andersen William Bogø | 2005 | GLADSAXE | 0559AF | 25 m | 1:03.92 | |
2 | 321 | Løfquist Magnus | 2005 | ALLERØD | 0513AB | 25 m | 1:06.06 | |
3 | 284 | Rosengaard Tobias | 2005 | BIRKERØD | 0511AB | 25 m | 1:06.19 | |
4 | 325 | Gottlieb Sebastian Sand | 2005 | ALLERØD | 0511AD | 25 m | 1:06.85 | |
5 | 503 | Olsen Cornelius | 2005 | FARUM | 0515AD | 25 m | 1:08.34 | |
6 | 448 | Skinhøj Christoffer | 2003 | GENTOFTE | 0313AD | 50 m | 1:08.50 | |
7 | 326 | Løvgreen Theodor Wernberg | 2005 | ALLERØD | 0509AB | 25 m | 1:08.58 | |
8 | 324 | Anker-Møller Noah | 2006 | ALLERØD | 0605AB | 25 m | 1:08.94 | |
9 | 359 | Bulba Illia | 2005 | HØRSHOLM | 0583AM | 25 m | 1:11.16 | |
10 | 282 | Boyer Oscar | 2004 | BIRKERØD | 0429AD | 25 m | 1:12.49 | |
11 | 422 | Søhoel William Brix | 2006 | GLADSAXE | 0671AF | 25 m | 1:13.21 | |
12 | 327 | Bornemann Victor | 2004 | ALLERØD | 0489AD | 50 m | 1:13.53 | |
13 | 314 | Gersby Frederik | 2006 | ALLERØD | 0673AB | 25 m | 1:14.34 | |
14 | 281 | Lassen Oliver | 2005 | BIRKERØD | 0571AF | 25 m | 1:15.46 | |
15 | 278 | Kaltoft Hector | 2006 | BIRKERØD | 0627AC | 25 m | 1:15.60 | |
16 | 322 | Larsen Malthe Funk | 2005 | ALLERØD | 0577AB | 25 m | 1:16.06 | |
17 | 280 | Jacobsen Magnus | 2006 | BIRKERØD | 0663AI | 25 m | 1:16.26 | |
18 | 603 | Lester Noah | 2006 | VÆRLØSE | 0677AF | 25 m | 1:16.86 | |
19 | 360 | Retbøll-Bauer Mikkel | 2006 | HØRSHOLM | 0637AD | 25 m | 1:17.48 | |
20 | 598 | Krabbe Fabian Holst | 2005 | VÆRLØSE | 0539AJ | 25 m | 1:18.61 | |
21 | 556 | Cairo Otto | 2007 | KVIK | 0769AE | 25 m | 1:21.00 | |
22 | 605 | Madsen Jacob Michael | 2006 | VÆRLØSE | 0663AQ | 25 m | 1:21.29 | |
23 | 486 | Misander Lucas | 2007 | GENTOFTE | 0719AF | 50 m | 1:21.45 | |
24 | 316 | Framke Johannes | 2006 | ALLERØD | 0615AE | 25 m | 1:25.02 | |
25 | 420 | Schou Andreas Kelstrup | 2005 | GLADSAXE | 0539AE | 50 m | 1:25.20 | |
26 | 419 | Frederiksen Sven Ole H. | 2006 | GLADSAXE | 0637AG | 25 m | 1:27.93 | |
27 | 547 | Hvid Jacob Riiber | 2007 | KVIK | 0703AC | 50 m | 1:30.80 | |
28 | 328 | Agerskov William Leander | 2004 | ALLERØD | 0411AK | 50 m | 1:32.79 | |
29 | 588 | Laursen Christian Kempel | 2008 | VÆRLØSE | 0849AD | 25 m | 1:35.27 | |
30 | 554 | Larsen Mathias | 2007 | KVIK | 0771AJ | 50 m | 1:38.32 | |
31 | 483 | Skovbjerg Vitus | 2007 | GENTOFTE | 0741AG | 25 m | 1:41.73 | |
32 | 484 | Bergmann Theodor Nytoft | 2007 | GENTOFTE | 0721AG | 25 m | 1:50.43 | |
33 | 493 | Mindegaard Frederik | 2007 | GENTOFTE | 0711AG | 50 m | 1:51.86 | |
34 | 344 | Høgh Frey Egholm | 2008 | ALLERØD | 0863AG | 25 m | ||
35 | 455 | Takla Vincent W. | 2008 | GENTOFTE | 0863AF | 25 m | ||
36 | 470 | Møllenbach Aksel | 2008 | GENTOFTE | 0833AF | 25 m | ||
37 | 492 | Find Frederik | 2007 | GENTOFTE | 0769AF | 25 m | ||
38 | 560 | Bjørn Thorkild | 2007 | KVIK | 0739AE | 25 m | ||
39 | 590 | Laursen Kasper Kempel | 2008 | VÆRLØSE | 0899AD | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.12 | Udskriftsdato | 04 oktober 2019 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 18:51 |
Løb 21, 4X50m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 499 | Gs1 Piger | 2003 | GENTOFTE | 25 m | 1:58.42 | ||
2 | 372 | Flower Power Stags | 2005 | HØRSHOLM | 25 m | 2:03.71 | ||
3 | 440 | Gsc Piger 1 | 2006 | GLADSAXE | 25 m | 2:04.43 | ||
4 | 441 | Gsc Piger 2 | 2007 | GLADSAXE | 25 m | 2:04.93 | ||
5 | 608 | Værløse Piger 1 | 2005 | VÆRLØSE | 25 m | 2:05.93 | ||
6 | 619 | Sigma Piger 1 | 2008 | SIGMA | 25 m | 2:09.17 | ||
7 | 620 | Sigma Piger 2 | 2008 | SIGMA | 25 m | 2:16.38 | ||
8 | 584 | Kvik K3 Piger | 2007 | KVIK | 25 m | 2:17.73 | ||
9 | 371 | Girl Power Stags | 2007 | HØRSHOLM | 25 m | 2:18.09 | ||
10 | 621 | Sigma Piger 3 | 2008 | SIGMA | 25 m | 2:29.03 | ||
11 | 585 | Kvik K3 Piger 2 | 2007 | KVIK | 25 m | 2:30.51 | ||
12 | 495 | G4 Piger 1 | 2009 | GENTOFTE | 25 m | 2:36.35 | ||
13 | 622 | Sigma Piger 4 | 2008 | SIGMA | 25 m | 2:36.94 | ||
14 | 609 | Værløse Piger 2 | 2007 | VÆRLØSE | 25 m | 2:40.76 | ||
15 | 628 | Superstar | 2009 | SIGMA | 25 m | 2:51.28 | ||
16 | 629 | The Stars | 2010 | SIGMA | 25 m | 3:09.04 | ||
17 | 496 | G4 Piger 2 | 2009 | GENTOFTE | 25 m | 3:11.68 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.12 | Udskriftsdato | 04 oktober 2019 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 18:51 |
Løb 22, 4X50m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 442 | Gsc Drenge 1 | 2005 | GLADSAXE | 25 m | 1:47.96 | ||
2 | 443 | Gsc Drenge 2 | 2006 | GLADSAXE | 25 m | 1:59.00 | ||
3 | 623 | Sigma Drenge 1 | 2006 | SIGMA | 25 m | 2:06.30 | ||
4 | 582 | Kvik K3-Drenge | 2007 | KVIK | 25 m | 2:07.39 | ||
5 | 370 | Man Power Stags | 2006 | HØRSHOLM | 25 m | 2:08.79 | ||
6 | 612 | Værløse Drenge 2 | 2006 | VÆRLØSE | 25 m | 2:14.10 | ||
7 | 624 | Sigma Drenge 2 | 2006 | SIGMA | 25 m | 2:16.74 | ||
8 | 625 | Sigma Drenge 3 | 2008 | SIGMA | 25 m | 2:26.39 | ||
9 | 610 | Værløse Drenge 1 | 2008 | VÆRLØSE | 25 m | 2:28.64 | ||
10 | 497 | G4 Drenge 1 | 2008 | GENTOFTE | 25 m | 2:30.07 | ||
11 | 498 | G4 Drenge 2 | 2008 | GENTOFTE | 25 m | 2:37.35 | ||
12 | 583 | Kvik K3-Drenge 2 | 2008 | KVIK | 25 m | 2:38.22 | ||
13 | 630 | Mestrene | 2008 | SIGMA | 25 m | 2:44.66 | ||
14 | 618 | S5B Drenge | 2008 | SIGMA | 25 m | 3:12.05 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.12 | Udskriftsdato | 04 oktober 2019 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 18:51 |