Program for Sigma Speed Stævne 2019
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Lørdag
Løb 3, 50m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 511 | Rasmussen Carolina Sahl | 2001 | FARUM | 0126AB | 25 m | 29.99 | |
2 | 510 | Jørgensen Simone | 1999 | FARUM | 9928AN | 50 m | 30.70 | |
3 | 512 | Aagaard Sarah Sejr | 2000 | FARUM | 0048AF | 50 m | 32.01 | |
4 | 429 | Rasmussen Kamma | 2006 | GLADSAXE | 0686AD | 25 m | 32.18 | |
5 | 426 | Løkkegaard Jasmine | 2006 | GLADSAXE | 0604AB | 50 m | 32.44 | |
6 | 447 | Vang-Jensen Caroline | 2003 | GENTOFTE | 0392AB | 50 m | 33.00 | |
7 | 266 | Frederiksen Ida Marie | 2008 | BIRKERØD | 0828AD | 50 m | 33.20 | |
8 | 599 | Jensen Fiona | 2006 | VÆRLØSE | 0636AT | 25 m | 33.91 | |
9 | 427 | Roos Bianca | 2006 | GLADSAXE | 0622AB | 25 m | 33.92 | |
10 | 358 | Kaas Freja Mathilde | 2006 | HØRSHOLM | 0638AO | 50 m | 34.04 | |
11 | 437 | Engedal Silje Nygaard | 2007 | GLADSAXE | 0768AE | 50 m | 34.65 | |
12 | 632 | Larsen Karina Garne | 2000 | ALLERØD | 0068AH | 25 m | 35.00 | |
13 | 449 | Permin Astrid | 2003 | GENTOFTE | 0344AF | 50 m | 35.20 | |
14 | 356 | Søndergaard Amalie Rose | 2006 | HØRSHOLM | 0618AF | 50 m | 35.26 | |
15 | 507 | Korndal-Henriksen Mille | 2005 | FARUM | 0538AG | 50 m | 35.29 | |
16 | 597 | Thomsen Ella Bødker | 2005 | VÆRLØSE | 0576AH | 25 m | 35.49 | |
17 | 304 | Moesgaard Marie | 2008 | ALLERØD | 0836AD | 50 m | 35.83 | |
18 | 602 | Thomsen Martha Bødker | 2005 | VÆRLØSE | 0586AH | 50 m | 36.93 | |
19 | 445 | Lauritzen Anna Hinsch | 2006 | GENTOFTE | 0664AK | 50 m | 37.26 | |
20 | 271 | Stub Alberte | 2008 | BIRKERØD | 0874AI | 50 m | 38.09 | |
21 | 268 | Rekling Karla | 2008 | BIRKERØD | 0862AA | 25 m | 38.22 | |
22 | 430 | Ludvigsen Oline | 2007 | GLADSAXE | 0768AA | 25 m | 38.25 | |
23 | 431 | Kaysfeld Laura | 2007 | GLADSAXE | 0798AN | 25 m | 38.29 | |
24 | 433 | Hansen Maria Claudia S. | 2006 | GLADSAXE | 0662AE | 50 m | 38.87 | |
25 | 354 | Mourier Victoria Haslund | 2007 | HØRSHOLM | 0704AC | 25 m | 38.94 | |
26 | 607 | Jørgensen Mette Roat | 2007 | VÆRLØSE | 0716AU | 25 m | 40.67 | |
27 | 309 | Mindested Laura Bach | 2008 | ALLERØD | 0876AA | 50 m | 40.68 | |
28 | 270 | Klitvang Ellen | 2008 | BIRKERØD | 0824AI | 50 m | 41.14 | |
29 | 351 | From Mille Dige | 2004 | HØRSHOLM | 0438AW | 50 m | 41.46 | |
30 | 308 | Stenberg Simone | 2008 | ALLERØD | 0844AB | 25 m | 41.67 | |
31 | 329 | Geneser Alma Lanng | 2008 | ALLERØD | 0862AE | 25 m | 41.69 | |
32 | 272 | Liechti Caroline | 2008 | BIRKERØD | 0882AA | 25 m | 42.64 | |
33 | 273 | Leidecker Sofie | 2008 | BIRKERØD | 0896AA | 50 m | 43.46 | |
34 | 425 | Bøgeskov Anna Dicte | 2007 | GLADSAXE | 0748AC | 50 m | 43.78 | |
35 | 384 | Lukowski Asta | 2010 | HOVEDSTAD | 1034AA | 25 m | 44.31 | |
36 | 366 | Pedersen Victoria | 2008 | HØRSHOLM | 0822AJ | 50 m | 44.56 | |
37 | 350 | Pedersen Asta Edelbo | 2006 | ORIENT | 0618AQ | 25 m | 47.30 | |
38 | 489 | Lenskjold Josefine Agnete | 2008 | GENTOFTE | 0824AM | 50 m | 47.43 | |
39 | 389 | Thastum Elisabeth | 2010 | HOVEDSTAD | 1084AA | 25 m | 48.35 | |
40 | 471 | Rybak-Andersen Flora | 2009 | GENTOFTE | 0948AD | 25 m | 48.38 | |
41 | 338 | Markussen Madicken | 2010 | ALLERØD | 1062AB | 25 m | 48.82 | |
42 | 347 | Vesth Frederikke | 2007 | ORIENT | 0766AL | 25 m | 48.95 | |
43 | 593 | Sjøberg Rosa Marie | 2008 | VÆRLØSE | 0838AN | 25 m | 49.48 | |
44 | 342 | Lind-Christensen Sofie | 2009 | ALLERØD | 0966AB | 25 m | 50.36 | |
45 | 402 | Bihlet Marie Ditlev | 2010 | HOVEDSTAD | 1064AA | 25 m | 52.09 | |
46 | 490 | Nedergaard Johanna F. H. | 2008 | GENTOFTE | 0816AI | 50 m | 53.18 | |
47 | 393 | Hansen Ida | 2010 | HOVEDSTAD | 1096AA | 25 m | 55.44 | |
48 | 595 | Groth Sophia | 2010 | VÆRLØSE | 1072AD | 25 m | 55.59 | |
49 | 292 | Peters Liv | 2009 | BIRKERØD | 0966AF | 25 m | 55.97 | |
50 | 461 | Avnsø Marie Louise | 2009 | GENTOFTE | 0942AD | 25 m | 56.17 | |
51 | 388 | Rosenmejer Caroline Marie | 2010 | HOVEDSTAD | 1056AA | 25 m | 1:02.74 | |
52 | 373 | Lundsgaard Leonora Sarauw | 2010 | HOVEDSTAD | 1046AA | 25 m | 1:06.18 | |
53 | 378 | Tischer Andrea Glasius | 2010 | HOVEDSTAD | 1074AB | 25 m | 1:06.18 | |
54 | 287 | Jacobsen Alberte K. | 2010 | BIRKERØD | 1058AD | 25 m | ||
55 | 335 | Wolffbrandt Ella | 2010 | ALLERØD | 1078AD | 25 m | ||
56 | 383 | Højbjerg Asta | 2009 | HOVEDSTAD | 0910BC | 25 m | ||
57 | 458 | Frederiksen Smilla | 2010 | GENTOFTE | 1032AE | 25 m | ||
58 | 462 | Toft Rosa | 2009 | GENTOFTE | 0972AD | 25 m | ||
59 | 467 | Sørensen Laura Kegel | 2009 | GENTOFTE | 0990AJ | 25 m | ||
60 | 474 | Riisgaard Emma Lind | 2009 | GENTOFTE | 0934AD | 25 m | ||
61 | 476 | Vedel Elise | 2009 | GENTOFTE | 0944AD | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.12 | Udskriftsdato | 04 oktober 2019 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 18:51 |