Startliste for Sigma Allerød Open 2020
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Fredag
Løb 6, 200m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 110 | Kaya Mert | 2001 | KØGE | 0193AF | 25 m | 2:14.19 | |
2 | 230 | Hansen Victor Juhl | 2007 | GLADSAXE | 0719AE | 25 m | 2:29.38 | |
3 | 239 | Schou Andreas Kelstrup | 2005 | GLADSAXE | 0539AE | 25 m | 2:40.17 | |
4 | 301 | Segato Marius Hedvang | 2007 | TUNE | 0791AD | 25 m | 2:43.00 | |
5 | 117 | Holm Frederik William | 2007 | ISHØJ | 0727AE | 25 m | 2:50.17 | |
6 | 200 | Bjørneborg Victor | 2007 | GREVE | 0729AD | 25 m | 2:50.54 | |
7 | 280 | Sanchez Noah | 2006 | TRITON B | 0607AD | 50 m | 2:52.07 | |
8 | 75 | Korger Lucas | 2007 | ALLERØD | 0763AF | 25 m | 2:53.45 | |
9 | 36 | Hargreaves Joe | 2008 | BIRKERØD | 0893AA | 25 m | 2:54.34 | |
10 | 90 | Bastillini-Noval Charlie | 2007 | KØGE | 0727AG | 25 m | 2:57.72 | |
11 | 104 | Sommer Malthe | 2009 | KØGE | 0933AA | 25 m | 3:01.12 | |
12 | 188 | Thorngreen Joachim Nyvang | 2007 | HILLERØD | 0757AG | 25 m | 3:01.84 | |
13 | 226 | Bang Cornelius Borgaard | 2007 | GLADSAXE | 0787AE | 25 m | 3:06.54 | |
14 | 34 | Villadsen Joachim Sundbæk | 2007 | BIRKERØD | 0713AF | 25 m | 3:06.64 | |
15 | 199 | Hansen Nicolai Østergaard | 2007 | GREVE | 0763AC | 25 m | 3:07.70 | |
16 | 198 | Dimon Mark | 2006 | GREVE | 0667AJ | 50 m | 3:08.70 | |
17 | 86 | Andersen Jeppe Borring | 2008 | ALLERØD | 0887AC | 25 m | 3:14.53 | |
18 | 302 | Nielsen Tristan Hovedskov | 2007 | TUNE | 0741AH | 25 m | 3:16.88 | |
19 | 35 | Højfeldt Lukas | 2008 | BIRKERØD | 0805AD | 25 m | 3:21.76 | |
20 | 94 | Severinsen Pelle Chr. | 2008 | KØGE | 0831AB | 25 m | 3:22.33 | |
21 | 91 | Hejl-Rasmussen Gustav | 2007 | KØGE | 0775AG | 25 m | 3:22.35 | |
22 | 268 | Ha Rafael | 2008 | GENTOFTE | 0815AJ | 25 m | 3:29.43 | |
23 | 251 | Chiappini Federico | 2008 | GENTOFTE | 0811AC | 25 m | 3:32.36 | |
24 | 13 | Prüsse-Olsen Mikkel | 2009 | SLAGELSE | 0931AF | 25 m | 3:39.77 | |
25 | 294 | Ploug David Warberg | 2006 | TRITON B | 0673AQ | 25 m | 3:43.50 | |
26 | 17 | Augustesen Mikkel | 2008 | SLAGELSE | 0883AF | 25 m | 3:44.34 | |
27 | 289 | Andersen Silas Argueta | 2010 | TRITON B | 1013AB | 50 m | 3:54.14 | |
28 | 277 | Nielsen Alexander | 2006 | TRITON B | 0697AD | 50 m | 4:13.30 | |
29 | 12 | Thrysøe Jonatan | 2009 | SLAGELSE | 0901AE | 25 m | 4:19.33 | |
30 | 56 | Dahl Sofus Borlund | 2007 | BIRKERØD | 0789AP | 25 m | ||
31 | 118 | Helmark Rasmus | 2008 | ISHØJ | 0857AI | 25 m | ||
32 | 197 | Schrøder Clint | 2008 | GREVE | 0897AL | 25 m | ||
33 | 257 | Schrøder Johan | 2008 | GENTOFTE | 0815AC | 25 m | ||
34 | 267 | Kaastrup Storm Krogh | 2009 | GENTOFTE | 0901AC | 25 m | ||
35 | 283 | Thilker Daniel | 2006 | TRITON B | 0605AR | 25 m | ||
36 | 303 | Tvedskov Valdemar Rudolf | 2008 | TUNE | 0821AE | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 30 januar 2020 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 18:00 |