Program för Tureberg Knatte Cup 2019
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Pass 2 15:30
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Start list |
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Sollentuna sim & sporthall |
Organizer: |
Turebergs simklubb |
|
|
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Oct 5, 2019 to Oct 5, 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 28, 100m ryggsim fl C
|
Final 1 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
384 |
2 |
|
Caroline Herlitz |
2010 |
SKK |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
381 |
3 |
|
Signe Feldhof |
2010 |
SKK |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
146 |
4 |
|
Edith Dinnesen |
2009 |
TUREBERG |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
205 |
5 |
|
Alexandra Sandberg |
2009 |
TÄBY SIM |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
378 |
6 |
|
Sofia Andrén |
2010 |
SKK |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
323 |
7 |
|
Keita Ivanova |
2008 |
VÄSBY SS |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 28, 100m ryggsim fl C |
Final 2 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
1 |
|
Greta Bruzelius |
2008 |
DANDERYD |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
394 |
2 |
|
Signe Sanneving |
2008 |
SKK |
2:03.77 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
389 |
3 |
|
Ebba Nilsson |
2008 |
SKK |
1:55.59 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
4 |
|
Lisa Larsson |
2008 |
SPÅRVÄGEN |
1:49.47 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
149 |
5 |
|
Lea Holkedahl |
2008 |
TUREBERG |
1:52.37 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
391 |
6 |
|
Frida Norlin |
2008 |
SKK |
1:58.30 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
395 |
7 |
|
Stella Touma |
2009 |
SKK |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 28, 100m ryggsim fl C |
Final 3 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
280 |
1 |
|
Emma Tapper |
2008 |
UPSALA S |
1:43.65 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
121 |
2 |
|
Tea Hermelin |
2008 |
TUREBERG |
1:36.88 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
269 |
3 |
|
Alvi Myrelid |
2008 |
UPSALA S |
1:33.56 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
73 |
4 |
|
Ofelia Öström |
2008 |
SKK |
1:31.71 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
271 |
5 |
|
Tilda Isenstam |
2009 |
UPSALA S |
1:32.88 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
297 |
6 |
|
Edith Lindgren |
2009 |
VÄSBY SS |
1:35.83 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
311 |
7 |
|
Cornelia Orheden |
2008 |
VÄSBY SS |
1:39.11 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 28, 100m ryggsim fl C |
Final 4 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
1 |
|
Natalie Donoso Hammar |
2008 |
DANDERYD |
1:31.15 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
268 |
2 |
|
Lava Pelling Trautenberger |
2008 |
UPSALA S |
1:28.31 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
290 |
3 |
|
Saga Johansson |
2008 |
VÄSBY SS |
1:25.59 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
183 |
4 |
|
Emmy Hällkvist |
2008 |
TÄBY SIM |
1:16.59 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
275 |
5 |
|
Annahita Kamkar |
2008 |
UPSALA S |
1:23.17 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
6 |
|
Isabelle Nilsson |
2008 |
DANDERYD |
1:28.09 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
7 |
|
Agnes Gustafson |
2008 |
SPÅRVÄGEN |
1:30.68 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-10-05 15:27:39 |
Datahandling: WinGrodan 2.4 |
Licensed to: IC Control Media & Sport AB |
|
|
|
|