Program för Tureberg Knatte Cup 2019
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Pass 2 15:30
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Start list |
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Sollentuna sim & sporthall |
Organizer: |
Turebergs simklubb |
|
|
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Oct 5, 2019 to Oct 5, 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 33, 100m medley fl C
|
Final 1 (8) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1 |
|
Emma von Sydow |
2009 |
DANDERYD |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
389 |
2 |
|
Ebba Nilsson |
2008 |
SKK |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
370 |
3 |
|
Agnes Ljungberg |
2008 |
ÄLVSJÖ SF |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
243 |
4 |
|
Ellen Franzén |
2009 |
TÄBY SIM |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
137 |
5 |
|
Alicia Melin |
2009 |
TUREBERG |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
6 |
|
Greta Bruzelius |
2008 |
DANDERYD |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
235 |
7 |
|
Alma Löfgren |
2008 |
TÄBY SIM |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 33, 100m medley fl C |
Final 2 (8) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
391 |
1 |
|
Frida Norlin |
2008 |
SKK |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
273 |
2 |
|
Elin Bohman |
2009 |
UPSALA S |
1:56.91 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
305 |
3 |
|
Moa Malmström |
2009 |
VÄSBY SS |
1:52.42 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
296 |
4 |
|
Agnes Klingh |
2008 |
VÄSBY SS |
1:49.94 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
376 |
5 |
|
Juni Agerhäll |
2009 |
SKK |
1:51.90 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
6 |
|
Emelie Granhällen |
2008 |
SPÅRVÄGEN |
1:54.58 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
368 |
7 |
|
kajsa Averstad Rastner |
2008 |
ÄLVSJÖ SF |
2:12.53 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 33, 100m medley fl C |
Final 3 (8) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
149 |
1 |
|
Lea Holkedahl |
2008 |
TUREBERG |
1:49.94 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
220 |
2 |
|
Nina Wang |
2008 |
TÄBY SIM |
1:47.86 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
206 |
3 |
|
Alva Björk |
2008 |
TÄBY SIM |
1:47.44 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
4 |
|
Signe Roos |
2009 |
DANDERYD |
1:47.12 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
5 |
|
Julia Dijkstra |
2009 |
DANDERYD |
1:47.15 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
218 |
6 |
|
Ester von Goës |
2008 |
TÄBY SIM |
1:47.59 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
272 |
7 |
|
Inez Lundqvist |
2009 |
UPSALA S |
1:48.31 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 33, 100m medley fl C |
Final 4 (8) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
214 |
1 |
|
Maria Bebenek |
2010 |
TÄBY SIM |
1:45.42 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
274 |
2 |
|
Isa Modig |
2008 |
UPSALA S |
1:45.01 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
280 |
3 |
|
Emma Tapper |
2008 |
UPSALA S |
1:42.11 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
121 |
4 |
|
Tea Hermelin |
2008 |
TUREBERG |
1:40.99 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
205 |
5 |
|
Alexandra Sandberg |
2009 |
TÄBY SIM |
1:41.51 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
222 |
6 |
|
Elisa Andersson Darin |
2008 |
TÄBY SIM |
1:44.63 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
216 |
7 |
|
Caitlin Lenstad |
2008 |
TÄBY SIM |
1:45.39 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 33, 100m medley fl C |
Final 5 (8) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
270 |
1 |
|
Elise Hall |
2008 |
UPSALA S |
1:40.41 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
2 |
|
Klara Uddeholt |
2009 |
SPÅRVÄGEN |
1:39.25 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
219 |
3 |
|
Tianjiao Luo |
2008 |
TÄBY SIM |
1:38.69 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
271 |
4 |
|
Tilda Isenstam |
2009 |
UPSALA S |
1:37.20 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
269 |
5 |
|
Alvi Myrelid |
2008 |
UPSALA S |
1:37.81 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
211 |
6 |
|
Isabelle Isufi Berlin |
2008 |
TÄBY SIM |
1:39.21 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
7 |
|
Ellen Rosander |
2009 |
DANDERYD |
1:40.15 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 33, 100m medley fl C |
Final 6 (8) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
77 |
1 |
|
Elin Borgman |
2008 |
SKK |
1:37.07 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
226 |
2 |
|
Lovisa Silverbratt |
2009 |
TÄBY SIM |
1:35.22 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
73 |
3 |
|
Ofelia Öström |
2008 |
SKK |
1:34.57 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
4 |
|
Agnes Gustafson |
2008 |
SPÅRVÄGEN |
1:33.68 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
5 |
|
Micaela Donoso Hammar |
2008 |
DANDERYD |
1:33.74 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
225 |
6 |
|
Coral Carlsson |
2008 |
TÄBY SIM |
1:35.20 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
297 |
7 |
|
Edith Lindgren |
2009 |
VÄSBY SS |
1:35.82 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 33, 100m medley fl C |
Final 7 (8) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
311 |
1 |
|
Cornelia Orheden |
2008 |
VÄSBY SS |
1:33.59 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
210 |
2 |
|
Nora Mikalsen |
2008 |
TÄBY SIM |
1:32.24 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
215 |
3 |
|
Elin Javehed |
2009 |
TÄBY SIM |
1:31.34 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
119 |
4 |
|
Emma Arnö |
2008 |
TUREBERG |
1:29.80 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
268 |
5 |
|
Lava Pelling Trautenberger |
2008 |
UPSALA S |
1:31.12 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
207 |
6 |
|
Isabell Wertheim |
2008 |
TÄBY SIM |
1:31.34 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
7 |
|
Natalie Donoso Hammar |
2008 |
DANDERYD |
1:32.36 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 33, 100m medley fl C |
Final 8 (8) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
1 |
|
Isabelle Nilsson |
2008 |
DANDERYD |
1:28.97 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
2 |
|
Sofia Sundström Curstedt |
2008 |
DANDERYD |
1:27.80 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
87 |
3 |
|
Moa Bäckström |
2010 |
SÖDERTÖRN |
1:24.63 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
183 |
4 |
|
Emmy Hällkvist |
2008 |
TÄBY SIM |
1:14.65 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
290 |
5 |
|
Saga Johansson |
2008 |
VÄSBY SS |
1:23.68 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
75 |
6 |
|
Alma Brorson |
2008 |
SKK |
1:24.95 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
275 |
7 |
|
Annahita Kamkar |
2008 |
UPSALA S |
1:28.04 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-10-05 15:27:40 |
Datahandling: WinGrodan 2.4 |
Licensed to: IC Control Media & Sport AB |
|
|
|
|