Program för SUM-SIM Region 2019, Skåne norra
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
Sum-Sim (25m) 2019 regionfinal Skåne norra
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Vattnets Hus |
Arrangör: |
Ängelholms Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 9 nov 2019 till den 10 nov 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 8, 200m medley flickor 13 o y
|
Direktfinal 1 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
Kunskapsporten/Vattnets Hus |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
262 |
1 |
|
Clara Andersson |
2007 |
LANDSKRONA |
2:57.09 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
244 |
2 |
|
Yasmine Strandh |
2006 |
LANDSKRONA |
2:55.69 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
635 |
3 |
|
Ida Olsson |
2007 |
ÄNGELHOLM |
2:54.74 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
634 |
4 |
|
Vera Harrysson |
2007 |
ÄNGELHOLM |
2:53.79 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
485 |
5 |
|
Lovisa Fast |
2006 |
S 71 |
2:53.79 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
113 |
6 |
|
Alma Palmö |
2006 |
HS |
2:54.90 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
103 |
7 |
|
Emma Hägglund |
2007 |
HS |
2:56.48 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
287 |
8 |
|
Tyra Sivtoft |
2006 |
SK LÖDDE |
2:58.99 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 8, 200m medley flickor 13 o y |
Direktfinal 2 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
102 |
1 |
|
Wilma Hultberg Kullberg |
2007 |
HS |
2:53.64 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
66 |
2 |
|
Izabelle Agrell |
2006 |
HS |
2:53.01 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
472 |
3 |
|
Julia Andersson |
2007 |
RONNEBY SS |
2:50.13 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
375 |
4 |
|
Siri Norman |
2006 |
OSBY SS |
2:47.51 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
641 |
5 |
|
Tilda Stenmark |
2007 |
ÄNGELHOLM |
2:48.22 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
480 |
6 |
|
Freja Malmgren |
2007 |
S 71 |
2:50.34 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
85 |
7 |
|
Elin Nilsson |
2007 |
HS |
2:53.10 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
216 |
8 |
|
Isabella Wahlund |
2006 |
KSLS |
2:53.67 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 8, 200m medley flickor 13 o y |
Direktfinal 3 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
150 |
1 |
|
Nora Briskog |
2006 |
KARLSHAMN |
2:46.95 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
221 |
2 |
|
Vicky Luc |
2007 |
KSLS |
2:46.16 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
89 |
3 |
|
Kerstin Cederlund |
2006 |
HS |
2:45.01 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
483 |
4 |
|
Veronika Ruzic |
2006 |
S 71 |
2:44.71 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
188 |
5 |
|
Lovisa Sjöholm |
2006 |
KLIPPAN |
2:44.93 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
217 |
6 |
|
Alice Gulin |
2006 |
KSLS |
2:45.97 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
266 |
7 |
|
Emma Maric |
2007 |
LANDSKRONA |
2:46.71 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
87 |
8 |
|
Sally Persson |
2006 |
HS |
2:47.22 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 8, 200m medley flickor 13 o y |
Direktfinal 4 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
248 |
1 |
|
Moa Ekberg |
2006 |
LANDSKRONA |
2:42.92 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
256 |
2 |
|
Maja Jensen |
2006 |
LANDSKRONA |
2:39.11 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
246 |
3 |
|
My Pettersson |
2006 |
LANDSKRONA |
2:38.30 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
479 |
4 |
|
Agnes Alm |
2006 |
S 71 |
2:33.38 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
164 |
5 |
|
Lovisa Nilsson |
2006 |
KARLSKRONA |
2:35.70 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
82 |
6 |
|
Emma Jönsson |
2006 |
HS |
2:38.59 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
77 |
7 |
|
Ella Berg |
2006 |
HS |
2:40.86 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
251 |
8 |
|
Amanda Blomkvist |
2007 |
LANDSKRONA |
2:43.93 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-11-08 19:11:44 |
Resultathantering: WinGrodan 2.4 |
Licensierad till: Ängelholms Simsällskap |
|
|
|
|
|
|
|
|
|