Startliste for SUM-SIM Region 2019, Skåne norra
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Lördag 9 november 2019 kl. 09:00
# | Løb | Sponsor | Deltagerliste | Startliste |
---|---|---|---|---|
1 | 200m medley pojkar 15-16 | DiTEC | Deltagerliste | Startliste |
2 | 200m fjärilsim flickor 15-16 | PEAB | Deltagerliste | Startliste |
3 | 200m frisim pojkar 14 | Max Matthiessen | Deltagerliste | Startliste |
0 | 200m medley pojkar 15-16 prisutdelning | |||
0 | 200m fjärilsim flickor 15-16 prisutdelning | |||
4 | 200m frisim flickor 14 | PM Sweden - Fitline | Deltagerliste | Startliste |
5 | 1500m frisim pojkar 15-16 | TIMECENTER | Deltagerliste | Startliste |
0 | 200m frisim pojkar 14 prisutdelning | |||
0 | 200m frisim flickor 14 prisutdelning | |||
6 | 200m frisim flickor 15-16 | Ernst & Young | Deltagerliste | Startliste |
7 | 400m frisim pojkar 13 o y | TIMECENTER | Deltagerliste | Startliste |
0 | 1500m frisim pojkar 15-16 prisutdelning | |||
0 | 200m frisim flickor 15-16 prisutdelning | |||
8 | 200m medley flickor 13 o y | Kunskapsporten/Vattnets Hus | Deltagerliste | Startliste |
9 | 200m bröstsim pojkar 15-16 | Däckperfekt AB | Deltagerliste | Startliste |
0 | 400m frisim pojkar 13 o y prisutdelning | |||
0 | 200m medley flickor 13 o y prisutdelning | |||
10 | 100m ryggsim flickor 15-16 | Bosses Utetjänst | Deltagerliste | Startliste |
11 | 100m fjärilsim pojkar 14 | Human Support Care - Lejongårdar | Deltagerliste | Startliste |
12 | 100m fjärilsim flickor 14 | NP NIlsson Trävaru AB | Deltagerliste | Startliste |
0 | 200m bröstsim pojkar 15-16 prisutdelning | |||
0 | 100m ryggsim flickor 15-16 prisutdelning | |||
0 | 100m fjärilsim pojkar 14 prisutdelning | |||
13 | 4x100m medley pojkar 16 o y | Höja Bygg och Inredning AB | Deltagerliste | Startliste |
14 | 4x100m frisim flickor 16 o y | Jolyn | Deltagerliste | Startliste |
0 | 100m fjärilsim flickor 14 prisutdelning | |||
0 | 4x100m medley pojkar 16 o y prisutdelning | |||
0 | 4x100m frisim flickor 16 o y prisutdelning |