2019-12-15   12:46:27
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för SUM-SIM Region 2019, Skåne norra

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Lördag 9 november 2019 kl. 09:00

Document
Heatlista
Sum-Sim (25m) 2019 regionfinal Skåne norra
Plats: Vattnets Hus Arrangör: Ängelholms Simsällskap
Bassäng: 25m Tävlingsdatum: den 9 nov 2019 till den 10 nov 2019
Gren 8, 200m medley flickor 13 o y
Direktfinal 1 (4)
Sponsor: Kunskapsporten/Vattnets Hus
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
10:48
262 1 Clara Andersson 2007 LANDSKRONA 2:57.09 25m
244 2 Yasmine Strandh 2006 LANDSKRONA 2:55.69 25m
635 3 Ida Olsson 2007 ÄNGELHOLM 2:54.74 25m
634 4 Vera Harrysson 2007 ÄNGELHOLM 2:53.79 25m
485 5 Lovisa Fast 2006 S 71 2:53.79 25m
113 6 Alma Palmö 2006 HS 2:54.90 25m
103 7 Emma Hägglund 2007 HS 2:56.48 25m
287 8 Tyra Sivtoft 2006 SK LÖDDE 2:58.99 25m
Gren 8, 200m medley flickor 13 o y Direktfinal 2 (4)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
10:51
102 1 Wilma Hultberg Kullberg 2007 HS 2:53.64 25m
66 2 Izabelle Agrell 2006 HS 2:53.01 25m
472 3 Julia Andersson 2007 RONNEBY SS 2:50.13 25m
375 4 Siri Norman 2006 OSBY SS 2:47.51 25m
641 5 Tilda Stenmark 2007 ÄNGELHOLM 2:48.22 25m
480 6 Freja Malmgren 2007 S 71 2:50.34 25m
85 7 Elin Nilsson 2007 HS 2:53.10 25m
216 8 Isabella Wahlund 2006 KSLS 2:53.67 25m
Gren 8, 200m medley flickor 13 o y Direktfinal 3 (4)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
10:55
150 1 Nora Briskog 2006 KARLSHAMN 2:46.95 25m
221 2 Vicky Luc 2007 KSLS 2:46.16 25m
89 3 Kerstin Cederlund 2006 HS 2:45.01 25m
483 4 Veronika Ruzic 2006 S 71 2:44.71 25m
188 5 Lovisa Sjöholm 2006 KLIPPAN 2:44.93 25m
217 6 Alice Gulin 2006 KSLS 2:45.97 25m
266 7 Emma Maric 2007 LANDSKRONA 2:46.71 25m
87 8 Sally Persson 2006 HS 2:47.22 25m
Gren 8, 200m medley flickor 13 o y Direktfinal 4 (4)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
10:59
Anm tid
Start ca:
248 1 Moa Ekberg 2006 LANDSKRONA 2:42.92 25m
256 2 Maja Jensen 2006 LANDSKRONA 2:39.11 25m
246 3 My Pettersson 2006 LANDSKRONA 2:38.30 25m
479 4 Agnes Alm 2006 S 71 2:33.38 25m
164 5 Lovisa Nilsson 2006 KARLSKRONA 2:35.70 25m
82 6 Emma Jönsson 2006 HS 2:38.59 25m
77 7 Ella Berg 2006 HS 2:40.86 25m
251 8 Amanda Blomkvist 2007 LANDSKRONA 2:43.93 25m
2019-11-08 19:11:44 Resultathantering: WinGrodan 2.4 Licensierad till: Ängelholms Simsällskap

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner