2019-12-16   09:56:19
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för SUM-SIM Region 2019, Skåne norra

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Lördag 9 november 2019 kl. 09:00

Document
Startlista
Sum-Sim (25m) 2019 regionfinal Skåne norra
Plats: Vattnets Hus Arrangör: Ängelholms Simsällskap
Bassäng: 25m Tävlingsdatum: den 9 nov 2019 till den 10 nov 2019
6 200m frisim flickor 15-16
Sponsor: Ernst & Young
# ID Namn Klubb Född Licens Bass. Anm tid Status
1 38 Sabina Alman Helsingborgs Simsällskap 2003 AL0403 25m 2:04.32
2 46 Tyra Littorin Helsingborgs Simsällskap 2004 AG8404 25m 2:07.37
3 43 Angelina Agrell Helsingborgs Simsällskap 2003 AR6803 25m 2:08.84
4 47 Emilia Nordén Helsingborgs Simsällskap 2003 AT3803 25m 2:09.44
5 477 Emma Ragnarsson S 71 2004 AI4203 25m 2:09.48
6 233 Matilda Hoff Landskrona Simsällskap 2003 AG6803 25m 2:11.94
7 54 Cajsa Wöhl Helsingborgs Simsällskap 2004 AP3204 25m 2:12.95
8 365 Astrid Nilsson Osby Simsällskap 2004 AA3604 25m 2:13.27
9 90 Kornelia Pavlovic Helsingborgs Simsällskap 2004 BR3204 25m 2:14.78
10 231 Viktoria Dellhede Landskrona Simsällskap 2003 AD2403 25m 2:15.87
11 48 Karla Stjepanetic Helsingborgs Simsällskap 2003 AT2803 25m 2:15.91
12 240 Emelie Ek-Värn Landskrona Simsällskap 2004 AJ8604 25m 2:16.24
13 281 Isabel Smideberg Simklubben Lödde 2004 AJ7804 50m 2:17.64
14 45 Hanna Pettersson Helsingborgs Simsällskap 2003 AR1803 25m 2:17.70
15 621 Ella Persson Ängelholms Simsällskap 2004 AJ2604 25m 2:18.60
16 234 Linnéa Lindh Landskrona Simsällskap 2003 AI3803 25m 2:18.62
17 33 Tuva Edvinsson Helsingborgs Simsällskap 2004 AB7604 25m 2:18.65
18 645 Emmie Andersson Ängelholms Simsällskap 2003 AR1403 25m 2:18.87 EFT
19 237 Wilma Rundblad Landskrona Simsällskap 2003 AP5803 25m 2:20.53
20 157 Tuva Pålsson Karlskrona Simsällskap 2003 AC8803 25m 2:21.61
21 482 Rebecka Ungureanu S 71 2004 AX7404 25m 2:21.89
22 249 Isabella Djuric Landskrona Simsällskap 2004 BJ1204 25m 2:21.97
23 469 Engla Löfström Ronneby Simsällskap 2003 BV5203 25m 2:22.78
24 279 Filippa Dihle Simklubben Lödde 2003 AR6203 25m 2:22.86
25 58 Anna Nilsson Helsingborgs Simsällskap 2003 BF3203 25m 2:23.77
26 277 Julia Nilsson Simklubben Lödde 2004 AF7804 25m 2:24.14
27 56 Johanna Hofvendahl Helsingborgs Simsällskap 2004 AO6804 25m 2:25.27
28 236 Fanny Hess Landskrona Simsällskap 2004 AD4404 25m 2:25.52
29 284 Tilde Klehn Simklubben Lödde 2004 AY8804 25m 2:26.23
30 646 Frida Pekberg Ängelholms Simsällskap 2004 AG0404 25m 2:27.34 EFT
31 369 Jacqlyne Jersov Osby Simsällskap 2004 AL1704 25m 2:28.17
32 196 Alexandra Petersen Kristianstads SLS 2003 AC1803 25m 2:30.15
33 44 Cecilia Pettersson Helsingborgs Simsällskap 2003 AR2803 25m 2:30.74
34 183 Ebba Johansson Klippans Simsällskap 2004 AL9404 25m 2:31.90
35 475 Lovisa Rohlin S 71 2004 AB9404 25m 2:36.32 RES
2019-11-07 22:25:05 Resultathantering: WinGrodan 2.4 Licensierad till: Ängelholms Simsällskap

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner