Ohjelma SUM-SIM Region 2019, Skåne norra
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Söndag 10 november 2019 kl. 16:00
# | Laji | Yhteistyökumppani | Osallistujaluettelo | Erälista |
---|---|---|---|---|
43 | 400m frisim flickor 15-16 | Max Matthiessen | Osallistujaluettelo | Erälista |
44 | 100m frisim pojkar 15-16 | PM Sweden - Fitline | Osallistujaluettelo | Erälista |
45 | 200m ryggsim flickor 14 | ÄSS Masters | Osallistujaluettelo | Erälista |
0 | 400m frisim flickor 15-16 prisutdelning | |||
0 | 100m frisim pojkar 15-16 prisutdelning | |||
46 | 200m medley pojkar 14 | Arbore AB | Osallistujaluettelo | Erälista |
47 | 100m ryggsim flickor 13 o y | IC Control Media & Sport | Osallistujaluettelo | Erälista |
0 | 200m ryggsim flickor 14 prisutdelning | |||
0 | 200m medley pojkar 14 prisutdelning | |||
48 | 100m frisim pojkar 13 o y | Kunskapsporten/Vattnets Hus | Osallistujaluettelo | Erälista |
49 | 200m ryggsim flickor 15-16 | TIMECENTER | Osallistujaluettelo | Erälista |
0 | 100m ryggsim flickor 13 o y prisutdelning | |||
0 | 100m frisim pojkar 13 o y prisutdelning | |||
50 | 100m bröstsim pojkar 15-16 | J&R Entreprenad | Osallistujaluettelo | Erälista |
51 | 200m bröstsim flickor 14 | TIMECENTER | Osallistujaluettelo | Erälista |
0 | 200m ryggsim flickor 15-16 prisutdelning | |||
0 | 100m bröstsim pojkar 15-16 prisutdelning | |||
52 | 800m frisim pojkar 14 | Human Support Care - Lejongårdar | Osallistujaluettelo | Erälista |
53 | 100m bröstsim flickor 13 o y | TG Maskinteknik | Osallistujaluettelo | Erälista |
0 | 200m bröstsim flickor 14 prisutdelning | |||
0 | 800m frisim pojkar 14 prisutdelning | |||
54 | 100m fjärilsim pojkar 13 o y | NP NIlsson Trävaru AB | Osallistujaluettelo | Erälista |
55 | 100m fjärilsim flickor 15-16 | Familjen Kurt och Elisabeth Andersen | Osallistujaluettelo | Erälista |
56 | 400m medley pojkar 15-16 | Jolyn | Osallistujaluettelo | Erälista |
0 | 100m bröstsim flickor 13 o y prisutdelning | |||
0 | 100m fjärilsim pojkar 13 o y prisutdelning | |||
0 | 100m fjärilsim flickor 15-16 prisutdelning | |||
57 | 4x100m medley flickor 14 o y | ÄSS Masters | Osallistujaluettelo | Erälista |
58 | 4x100m frisim pojkar 14 o y | Arbore AB | Osallistujaluettelo | Erälista |
0 | 400m medley pojkar 15-16 prisutdelning | |||
0 | 4x100m medley flickor 14 o y prisutdelning | |||
0 | 4x100m frisim pojkar 14 o y prisutdelning |