Program för RSK International
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Løb 1, 100m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 501 | Broholm Caroline | 2003 | RINGE | 0338AA | 25 m | 1:05.19 | |
2 | 490 | Rønn Anna | 2005 | RINGE | 0552AD | 25 m | 1:08.76 | |
3 | 421 | Bruun-Petersen Mette | 2001 | TOMMERUP | 0196AT | 25 m | 1:09.35 | |
4 | 68 | Ekkelboom Marloes | 1997 | NORDHORN | 159283 | 25 m | 1:10.26 | |
5 | 463 | Habermann Agnete | 2005 | H2Odense | 0576AA | 25 m | 1:12.76 | |
6 | 487 | Hemmeløff Olivia | 2006 | RINGE | 0648AK | 25 m | 1:13.30 | |
7 | 25 | Martinussen Janni | 2001 | MUNKEBO | 0186AE | 25 m | 1:15.11 | |
8 | 73 | Mundt Catharina | 1997 | NORDHORN | 231068 | 25 m | 1:15.43 | |
9 | 493 | Lundsfryd Thilde Rosen | 2004 | RINGE | 0424AN | 25 m | 1:15.46 | |
10 | 112 | Marker Pauline | 2002 | NORDHORN | 316713 | 25 m | 1:15.64 | |
11 | 536 | Johansen Trine | 2002 | RINGE | 0238AN | 25 m | 1:15.89 | |
12 | 460 | Vinther-Okholm Mejse | 2006 | H2Odense | 0646AV | 25 m | 1:16.11 | |
13 | 534 | Christensen Julie Krog | 2001 | RINGE | 0154AI | 25 m | 1:16.24 | |
14 | 491 | Mols Christine | 2006 | RINGE | 0692AO | 25 m | 1:16.30 | |
15 | 83 | Duhn Hanna | 2001 | NORDHORN | 322057 | 25 m | 1:16.62 | |
16 | 464 | Nygaard Emma | 2005 | H2Odense | 0538AR | 25 m | 1:16.65 | |
17 | 494 | Hvidberg Mathilde | 2007 | RINGE | 0774AE | 25 m | 1:16.65 | |
18 | 538 | Mortensen Maria | 1999 | RINGE | 9936AW | 25 m | 1:16.68 | |
19 | 535 | Madsen Thea Inge | 2003 | AGERS.U.S. | 0366AQ | 25 m | 1:16.85 | |
20 | 6 | Sørensen Julie T. | 2003 | AGERS.U.S. | 0354ac | 25 m | 1:17.00 | |
21 | 528 | Hansen Katrine Hvistendal | 1997 | RINGE | 9754BA | 25 m | 1:18.36 | |
22 | 94 | Helper Sabrina | 1998 | NORDHORN | 307783 | 25 m | 1:18.93 | |
23 | 86 | Niehaus Svenja | 2004 | NORDHORN | 367157 | 25 m | 1:19.11 | |
24 | 462 | Stilund Mathilde | 2005 | H2Odense | 0556AH | 25 m | 1:19.36 | |
25 | 527 | Ahrentsen Cecilie | 1998 | RINGE | 9838AB | 25 m | 1:19.57 | |
26 | 77 | Monse Nele | 2005 | NORDHORN | 355483 | 25 m | 1:20.79 | |
27 | 10 | Selbo Pipaluk | 2003 | AGERS.U.S. | 0336az | 25 m | 1:21.00 | |
28 | 496 | Lundsfryd Lærke Rosen | 2006 | RINGE | 0678AG | 25 m | 1:21.46 | |
29 | 84 | Harmsen Lynn | 2002 | NORDHORN | 309509 | 25 m | 1:21.81 | |
30 | 504 | Hemmeløff Emilie | 2008 | RINGE | 0848AB | 25 m | 1:21.98 | |
31 | 4 | Johannsen Emma Lundorff | 2003 | AGERS.U.S. | 0368as | 25 m | 1:22.00 | |
32 | 72 | Mundt Birte | 1998 | NORDHORN | 248443 | 25 m | 1:22.12 | |
33 | 413 | Bruun-Petersen Anne | 2007 | TOMMERUP | 0792AF | 25 m | 1:22.16 | |
34 | 31 | Thygesen Nikoline | 2005 | MUNKEBO | 0534AX | 25 m | 1:22.94 | |
35 | 514 | Rasmussen Sofie Dyrelund | 2007 | RINGE | 0722AG | 25 m | 1:23.03 | |
36 | 380 | Larsen Victoria Juul | 2006 | FREM | 0618AM | 25 m | 1:23.86 | |
37 | 78 | Küpers Elena | 2004 | NORDHORN | 369563 | 25 m | 1:23.94 | |
38 | 79 | Kamps Sina | 2004 | NORDHORN | 320902 | 25 m | 1:24.54 | |
39 | 21 | Johansen Rasmine | 2005 | MUNKEBO | 0594AS | 25 m | 1:24.86 | |
40 | 405 | Busk Felia | 2000 | SVENDBORG | 0078AR | 25 m | 1:25.07 | |
41 | 377 | Munkbjerg Monica | 2006 | FREM | 0606AX | 25 m | 1:25.98 | |
42 | 407 | Huusfeldt Lærke Dyrebjerg | 2006 | SVENDBORG | 0608AK | 25 m | 1:26.04 | |
43 | 533 | Hvidberg Kathrine | 2004 | RINGE | 0496BA | 25 m | 1:26.16 | |
44 | 93 | van Slooten Inken | 2007 | NORDHORN | 407092 | 25 m | 1:26.21 | |
45 | 89 | Umbreit Lina | 2004 | NORDHORN | 369564 | 25 m | 1:26.74 | |
46 | 420 | Jørgensen Karoline | 2007 | TOMMERUP | 0774AG | 25 m | 1:26.80 | |
47 | 391 | Kruse Anna Mathilde | 2006 | FREM | 0666AT | 25 m | 1:27.01 | |
48 | 80 | Duhn Sina | 2004 | NORDHORN | 320890 | 25 m | 1:27.25 | |
49 | 539 | Skjerning Bianca | 2001 | RINGE | 0176BE | 25 m | 1:27.40 | |
50 | 381 | Simonsen Sava Mathilde | 2008 | FREM | 0886AH | 25 m | 1:27.59 | |
51 | 431 | Stahl Dagmar | 2007 | H2Odense | 0738AK | 25 m | 1:27.82 | |
52 | 506 | Ploug Frida | 2007 | RINGE | 0746AD | 25 m | 1:28.48 | |
53 | 509 | Bak Sofie | 2008 | RINGE | 0856AG | 25 m | 1:29.04 | |
54 | 100 | Lohuis Kaja | 2004 | NORDHORN | 390640 | 25 m | 1:29.13 | |
55 | 63 | Reher Celina Marie | 2004 | TGV DROCHT | 359895 | 25 m | 1:29.19 | |
56 | 85 | Bouwkamp Anna | 2004 | NORDHORN | 365738 | 25 m | 1:29.28 | |
57 | 383 | Andersen Helena Bett | 2007 | FREM | 0768AG | 25 m | 1:29.56 | |
58 | 22 | Klæsøe Celina | 2006 | MUNKEBO | 0662AQ | 25 m | 1:29.77 | |
59 | 91 | Burkert Lena | 2006 | NORDHORN | 405269 | 25 m | 1:30.64 | |
60 | 439 | Funder Olivia | 2006 | H2Odense | 0668AT | 25 m | 1:31.23 | |
61 | 387 | Rasmussen Andrea Høi | 2007 | FREM | 0728AP | 25 m | 1:31.76 | |
62 | 438 | Buch Matilde A. B. | 2008 | H2Odense | 0834AH | 25 m | 1:32.11 | |
63 | 95 | Kalter Joana | 2007 | NORDHORN | 416160 | 25 m | 1:32.40 | |
64 | 28 | Rasmussen Sofie Holm | 2004 | MUNKEBO | 0412BA | 25 m | 1:32.42 | |
65 | 110 | Ferreira Olivia | 2006 | NORDHORN | 405267 | 25 m | 1:32.74 | |
66 | 107 | Barsewisch von Isla | 2007 | NORDHORN | 416144 | 25 m | 1:33.00 | |
67 | 428 | Pedersen Atalie R. L. | 2007 | H2Odense | 0752AS | 25 m | 1:33.47 | |
68 | 411 | Hansen Monique Thorbech | 2007 | SVENDBORG | 0772AN | 25 m | 1:33.93 | |
69 | 369 | Alstrup-Lopez Maya K. | 2007 | FREM | 0702AQ | 25 m | 1:34.52 | |
70 | 532 | Aalund Iben | 2004 | RINGE | 0494BD | 25 m | 1:34.92 | |
71 | 52 | Haack Marieke | 2001 | TGV DROCHT | 312988 | 25 m | 1:35.08 | |
72 | 511 | Rasmussen Freja Zaugg | 2008 | RINGE | 0834AO | 25 m | 1:35.40 | |
73 | 92 | Schmölders Svenja | 2006 | NORDHORN | 405263 | 25 m | 1:35.92 | |
74 | 390 | Kaae Bennedikte | 2006 | FREM | 0602AH | 25 m | 1:36.02 | |
75 | 403 | Jensen Ella Krogager | 2008 | SVENDBORG | 0874AK | 25 m | 1:37.22 | |
76 | 385 | Johansen Marie Hartmann | 2007 | FREM | 0776AJ | 25 m | 1:38.72 | |
77 | 105 | Pasternak Merrit | 2007 | NORDHORN | 366832 | 25 m | 1:38.93 | |
78 | 57 | Offermann Pia | 2005 | TGV DROCHT | 354691 | 25 m | 1:39.34 | |
79 | 515 | Søgaard Caroline | 2006 | RINGE | 0602AS | 25 m | 1:40.15 | |
80 | 370 | Larsen Trine | 2009 | FREM | 0954AF | 25 m | 1:40.86 | |
81 | 88 | Ulbrich Stella | 2006 | NORDHORN | 405261 | 25 m | 1:41.12 | |
82 | 19 | Dørk Anna | 2004 | MUNKEBO | 0498AZ | 25 m | 1:41.88 | |
83 | 106 | Ahuis Nele | 2007 | NORDHORN | 416174 | 25 m | 1:42.57 | |
84 | 87 | Schiebener Viktoria | 2006 | NORDHORN | 405264 | 25 m | 1:43.30 | |
85 | 516 | Keinicke Thea | 2007 | RINGE | 0774AR | 25 m | 1:44.04 | |
86 | 427 | Wagner Andrea | 2008 | H2Odense | 0852AA | 25 m | 1:44.66 | |
87 | 3 | Wiege Ellen Marie | 2003 | AGERS.U.S. | 0310bh | 25 m | 1:45.00 | |
88 | 430 | Peters Cornelia Gardias | 2008 | H2Odense | 0864AH | 25 m | 1:45.54 | |
89 | 109 | Ameloh Delia | 2006 | NORDHORN | 406955 | 25 m | 1:45.87 | |
90 | 20 | Jensen Ida Nørregaard | 2007 | MUNKEBO | 0778AP | 25 m | 1:46.11 | |
91 | 379 | Kristensen Elvira Køstner | 2008 | FREM | 0838AF | 25 m | 1:46.89 | |
92 | 389 | Ercaliskan Meryem | 2007 | FREM | 0788AU | 25 m | 1:47.46 | |
93 | 50 | Ebeling Lina | 2002 | TGV DROCHT | 327901 | 25 m | 1:50.70 | |
94 | 507 | Henriksen Ella Broby | 2009 | RINGE | 0946AB | 25 m | 1:51.46 | |
95 | 65 | Viemann Antonia | 2006 | TGV DROCHT | 373476 | 25 m | 1:53.02 | |
96 | 378 | Jensen Lisa Bjergmann | 2007 | FREM | 0746AP | 25 m | 1:54.39 | |
97 | 49 | Blohm Melina | 2007 | TGV DROCHT | 385375 | 25 m | 1:56.70 | |
98 | 58 | Petersen Johanna Dagmar Antje | 2009 | TGV DROCHT | 407346 | 25 m | 1:59.37 | |
99 | 375 | Tanggaard Luna | 2006 | FREM | 0602AX | 25 m | ||
100 | 376 | Caspersen Kamille | 2009 | FREM | 0930BA | 25 m | ||
101 | 432 | Knudsen Emily | 2006 | H2Odense | 0668AW | 25 m | ||
102 | 519 | Lundgreen Mille | 2010 | RINGE | 1076AE | 25 m | ||
103 | 520 | Rasmussen Julie Dyrelund | 2010 | RINGE | 1008AE | 25 m | ||
104 | 525 | Andersen Ida Mertz | 2010 | RINGE | 1068AL | 25 m | ||
105 | 526 | Andersen Mathilde Mertz | 2008 | RINGE | 0834AV | 25 m | ||
106 | 552 | Kjærgaard Mia Frimodt | 2002 | AGERS.U.S. | 0202BD | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 16 november 2019 |
Licens til Ringe Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 15:52 |
Løb 2, 100m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 481 | Desmareth Kristoffer | 2000 | RINGE | 0049AC | 25 m | 59.94 | |
2 | 482 | Langsted Oliver Phil | 1999 | RINGE | 9925AO | 25 m | 1:00.84 | |
3 | 399 | Pedersen Jon Riedel | 1998 | SVENDBORG | 9821AG | 25 m | 1:01.05 | |
4 | 483 | Linde Sander | 2002 | RINGE | 0247AD | 25 m | 1:02.78 | |
5 | 499 | Landtved Christian | 2004 | RINGE | 0431AB | 25 m | 1:02.90 | |
6 | 71 | Monse Milan | 2000 | NORDHORN | 277064 | 25 m | 1:03.39 | |
7 | 471 | Pedersen Christoffer R.S. | 2004 | H2Odense | 0405AA | 25 m | 1:03.64 | |
8 | 484 | Andreasen Anders S. | 1998 | RINGE | 9849AD | 25 m | 1:03.85 | |
9 | 469 | Nejmann Jonathan | 2004 | H2Odense | 0423AO | 25 m | 1:05.59 | |
10 | 69 | Ekkelboom Soeren | 1999 | NORDHORN | 231059 | 25 m | 1:06.45 | |
11 | 76 | Morshuis Felix | 2003 | NORDHORN | 317274 | 25 m | 1:06.50 | |
12 | 485 | Feldskov Alfred | 2003 | RINGE | 0315AK | 25 m | 1:06.51 | |
13 | 453 | Klicman Sebastian Emil F. | 2005 | H2Odense | 0561AE | 25 m | 1:06.52 | |
14 | 74 | Mundt Philip | 2002 | NORDHORN | 311061 | 25 m | 1:07.23 | |
15 | 500 | Hertzog Luca | 2005 | RINGE | 0569AB | 25 m | 1:07.65 | |
16 | 70 | Küpers Jan | 2000 | NORDHORN | 277065 | 25 m | 1:07.91 | |
17 | 75 | Sandner Tim | 2000 | NORDHORN | 277058 | 25 m | 1:07.98 | |
18 | 492 | Nielsen Mikkel Møller | 2006 | RINGE | 0615AC | 25 m | 1:08.76 | |
19 | 5 | Haurum Jeppe | 2003 | AGERS.U.S. | 0321ao | 25 m | 1:10.00 | |
20 | 404 | Bertelsen Emil Brandt | 2004 | SVENDBORG | 0459AP | 25 m | 1:10.01 | |
21 | 67 | Beckemper Marvin | 1998 | NORDHORN | 268132 | 25 m | 1:10.20 | |
22 | 415 | Jørgensen Gustav | 2004 | TOMMERUP | 0465AO | 25 m | 1:12.03 | |
23 | 82 | Bouwkamp Lukas | 2001 | NORDHORN | 320891 | 25 m | 1:12.60 | |
24 | 455 | Tholstrup Marius Dyrgaard | 2005 | H2Odense | 0547AE | 25 m | 1:12.76 | |
25 | 466 | Kristiansen Mathias E. | 2004 | H2Odense | 0445AQ | 25 m | 1:12.76 | |
26 | 104 | Plangemann Christopher | 2000 | NORDHORN | 304964 | 25 m | 1:12.81 | |
27 | 23 | Klüver Frederik | 1998 | MUNKEBO | 9823AV | 25 m | 1:12.94 | |
28 | 470 | Pedersen Julian Vitus | 2007 | H2Odense | 0775AA | 25 m | 1:13.02 | |
29 | 456 | Johannessen Anders Mosbæk | 2005 | H2Odense | 0529AG | 25 m | 1:13.03 | |
30 | 26 | Petersen Valdemar | 2004 | MUNKEBO | 0431AP | 25 m | 1:14.35 | |
31 | 81 | Küpers Johann | 2005 | NORDHORN | 367156 | 25 m | 1:14.48 | |
32 | 498 | Andersen Mads Himmelstrup | 2004 | RINGE | 0495AG | 25 m | 1:14.80 | |
33 | 459 | Londero Oliver | 2004 | H2Odense | 0451AQ | 25 m | 1:15.06 | |
34 | 495 | Schier Julius | 2006 | RINGE | 0657AD | 25 m | 1:15.22 | |
35 | 410 | Westergaard Mathias | 2004 | SVENDBORG | 0427AP | 25 m | 1:17.35 | |
36 | 497 | Cludts Kasper | 2006 | RINGE | 0601AR | 25 m | 1:17.36 | |
37 | 101 | Koning Thomas | 2001 | NORDHORN | 390887 | 25 m | 1:17.37 | |
38 | 11 | Petersen Tobias | 2003 | AGERS.U.S. | 0373as | 25 m | 1:20.00 | |
39 | 486 | Damsgaard Tobias | 2006 | RINGE | 0695AJ | 25 m | 1:20.46 | |
40 | 55 | Mahler Paul | 2001 | TGV DROCHT | 312987 | 25 m | 1:20.62 | |
41 | 66 | Weimann Eike | 2002 | TGV DROCHT | 327900 | 25 m | 1:20.96 | |
42 | 529 | Johansen Nikolaj Kiel | 2003 | RINGE | 0345AR | 25 m | 1:22.04 | |
43 | 488 | Kristensen Peter Borg | 2007 | RINGE | 0745AD | 25 m | 1:22.60 | |
44 | 409 | Berg Marcus | 2007 | SVENDBORG | 0723AO | 25 m | 1:23.40 | |
45 | 465 | Pedersen Alexander R. S. | 2006 | H2Odense | 0619AH | 25 m | 1:25.33 | |
46 | 27 | Rasmussen Jan Damm | 2004 | MUNKEBO | 0485AR | 25 m | 1:26.41 | |
47 | 96 | Niehaus Felix | 2006 | NORDHORN | 405265 | 25 m | 1:26.86 | |
48 | 60 | Petersen Oliver | 2003 | TGV DROCHT | 391243 | 25 m | 1:26.90 | |
49 | 433 | Bøttiger Gustav | 2008 | H2Odense | 0849AI | 25 m | 1:29.02 | |
50 | 90 | Borgers Jannek | 2005 | NORDHORN | 376041 | 25 m | 1:29.13 | |
51 | 531 | Hansen Anders | 2006 | RINGE | 0697AP | 25 m | 1:31.17 | |
52 | 502 | Lundsfryd Marius | 2008 | RINGE | 0839AB | 25 m | 1:31.83 | |
53 | 513 | Rasmussen Lucas Dyrelund | 2007 | RINGE | 0773AB | 25 m | 1:32.07 | |
54 | 98 | Strötker Ben | 2007 | NORDHORN | 405262 | 25 m | 1:32.12 | |
55 | 530 | Landtved Jacob | 2006 | RINGE | 0611AB | 25 m | 1:32.93 | |
56 | 102 | Karademir Bugra | 2008 | NORDHORN | 416156 | 25 m | 1:33.71 | |
57 | 401 | Wilstrup Andrew | 2006 | SVENDBORG | 0631AQ | 25 m | 1:35.23 | |
58 | 512 | Thomsen Noah Á Fløtti | 2007 | RINGE | 0749AI | 25 m | 1:35.62 | |
59 | 437 | Kjeldsen Martin | 2007 | H2Odense | 0705AO | 25 m | 1:35.72 | |
60 | 503 | Nielsen Mathias Møller | 2008 | RINGE | 0861AD | 25 m | 1:35.79 | |
61 | 510 | Madsen Benjamin Grann | 2008 | RINGE | 0893AK | 25 m | 1:35.79 | |
62 | 111 | Thole Finn | 2006 | NORDHORN | 425455 | 25 m | 1:36.13 | |
63 | 16 | Andersen Christoffer | 2006 | MUNKEBO | 0657AN | 25 m | 1:36.71 | |
64 | 517 | Bjerre Rasmus | 2008 | RINGE | 0801AD | 25 m | 1:37.33 | |
65 | 440 | Gram Phillip | 2006 | H2Odense | 0671AR | 25 m | 1:37.96 | |
66 | 97 | Schröder Jano | 2009 | NORDHORN | 416147 | 25 m | 1:38.23 | |
67 | 103 | Reineke Neal | 2008 | NORDHORN | 416157 | 25 m | 1:38.65 | |
68 | 429 | Selaci Besian | 2007 | H2Odense | 0735AO | 25 m | 1:38.90 | |
69 | 386 | Hansen Mathias Højsgaard | 2007 | FREM | 0741AM | 25 m | 1:39.81 | |
70 | 505 | Jensen Gustav Nørregaard | 2008 | RINGE | 0881AE | 25 m | 1:39.96 | |
71 | 436 | Bentsen Louis Stæhr | 2010 | H2Odense | 1031AB | 25 m | 1:42.49 | |
72 | 416 | Clausen Casper | 2007 | TOMMERUP | 0751AM | 25 m | 1:46.85 | |
73 | 417 | Christensen Frederik | 2006 | TOMMERUP | 0687AP | 25 m | 1:47.92 | |
74 | 18 | Christiansen Bjørn H. | 2006 | MUNKEBO | 0647AN | 25 m | 1:48.61 | |
75 | 108 | Temme Nikolas | 2009 | NORDHORN | 416146 | 25 m | 1:49.28 | |
76 | 384 | Gorecki Conrad Elsborg | 2008 | FREM | 0835AD | 25 m | 1:53.78 | |
77 | 521 | Kjellerup Jannik | 2009 | RINGE | 0989AA | 25 m | 1:55.09 | |
78 | 522 | Mygind Mathias | 2009 | RINGE | 0933AD | 25 m | 1:57.41 | |
79 | 373 | Wintervad Viktor Hjortkær | 2008 | FREM | 0881AH | 25 m | 1:59.01 | |
80 | 441 | Kristiansen Silas Elving | 2008 | H2Odense | 0811AK | 25 m | 2:02.01 | |
81 | 99 | Strötker Max | 2009 | NORDHORN | 418963 | 25 m | 2:06.59 | |
82 | 54 | Kaiser Anton | 2006 | TGV DROCHT | 414898 | 25 m | ||
83 | 56 | Meyer Erik | 2007 | TGV DROCHT | 411932 | 25 m | ||
84 | 62 | Potthoff Thies Luca | 2008 | TGV DROCHT | 416600 | 25 m | ||
85 | 426 | Beier Anders | 2007 | H2Odense | 0703AO | 25 m | ||
86 | 434 | Lunden Hjalmer | 2008 | H2Odense | 0821AK | 25 m | ||
87 | 435 | Vinther-Okholm Hjalte | 2008 | H2Odense | 0851AK | 25 m | ||
88 | 549 | Plauborg Anton | 2010 | RINGE | 1059AA | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 16 november 2019 |
Licens til Ringe Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 15:52 |
Løb 3, 100m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 490 | Rønn Anna | 2005 | RINGE | 0552AD | 25 m | 1:17.44 | |
2 | 501 | Broholm Caroline | 2003 | RINGE | 0338AA | 25 m | 1:17.46 | |
3 | 487 | Hemmeløff Olivia | 2006 | RINGE | 0648AK | 25 m | 1:18.23 | |
4 | 491 | Mols Christine | 2006 | RINGE | 0692AO | 25 m | 1:23.05 | |
5 | 454 | Tran Sandy Ngoc Hoang | 2005 | H2Odense | 0536AH | 25 m | 1:23.08 | |
6 | 458 | Piiters Amalie F. | 2006 | H2Odense | 0628AT | 25 m | 1:23.52 | |
7 | 461 | Færgemann Naja | 2006 | H2Odense | 0602AI | 25 m | 1:23.81 | |
8 | 538 | Mortensen Maria | 1999 | RINGE | 9936AW | 25 m | 1:24.60 | |
9 | 514 | Rasmussen Sofie Dyrelund | 2007 | RINGE | 0722AG | 25 m | 1:28.29 | |
10 | 494 | Hvidberg Mathilde | 2007 | RINGE | 0774AE | 25 m | 1:29.07 | |
11 | 100 | Lohuis Kaja | 2004 | NORDHORN | 390640 | 25 m | 1:30.00 | |
12 | 539 | Skjerning Bianca | 2001 | RINGE | 0176BE | 25 m | 1:30.41 | |
13 | 467 | Buch Mille A. B. | 2006 | H2Odense | 0612AP | 25 m | 1:35.26 | |
14 | 504 | Hemmeløff Emilie | 2008 | RINGE | 0848AB | 25 m | 1:36.16 | |
15 | 382 | Vu Hanh Kim | 2004 | FREM | 0466AZ | 25 m | 1:37.03 | |
16 | 385 | Johansen Marie Hartmann | 2007 | FREM | 0776AJ | 25 m | 1:39.05 | |
17 | 57 | Offermann Pia | 2005 | TGV DROCHT | 354691 | 25 m | 1:39.64 | |
18 | 506 | Ploug Frida | 2007 | RINGE | 0746AD | 25 m | 1:42.20 | |
19 | 516 | Keinicke Thea | 2007 | RINGE | 0774AR | 25 m | 1:42.82 | |
20 | 496 | Lundsfryd Lærke Rosen | 2006 | RINGE | 0678AG | 25 m | 1:43.02 | |
21 | 411 | Hansen Monique Thorbech | 2007 | SVENDBORG | 0772AN | 25 m | 1:44.26 | |
22 | 509 | Bak Sofie | 2008 | RINGE | 0856AG | 25 m | 1:44.92 | |
23 | 3 | Wiege Ellen Marie | 2003 | AGERS.U.S. | 0310bh | 25 m | 1:47.00 | |
24 | 422 | Mortensen Sofia | 2007 | TOMMERUP | 0786AK | 25 m | 1:48.03 | |
25 | 402 | Schade Annabell Gram | 2005 | SVENDBORG | 0568AW | 25 m | 1:49.77 | |
26 | 61 | Philippi Malin | 2004 | TGV DROCHT | 358904 | 25 m | 1:53.00 | |
27 | 371 | Wood Frederikke | 2007 | FREM | 0762AX | 25 m | 1:53.21 | |
28 | 515 | Søgaard Caroline | 2006 | RINGE | 0602AS | 25 m | 1:56.04 | |
29 | 406 | Poulsen Liv Emilie | 2007 | SVENDBORG | 0776AQ | 25 m | 1:58.27 | |
30 | 7 | Maier Jördis Heide Elisabeth Wenzel | 2005 | AGERS.U.S. | XX1 | 25 m | 2:00.00 | |
31 | 507 | Henriksen Ella Broby | 2009 | RINGE | 0946AB | 25 m | 2:02.91 | |
32 | 375 | Tanggaard Luna | 2006 | FREM | 0602AX | 25 m | 2:04.85 | |
33 | 344 | Guldborg Caroline B. | 2009 | NYBORG | 0908BA | 25 m | 2:07.60 | |
34 | 53 | Havemann Jorina Maartje | 2007 | TGV DROCHT | 428726 | 25 m | 2:10.82 | |
35 | 345 | Krogshede Ella | 2009 | NYBORG | 0920AJ | 25 m | 2:13.34 | |
36 | 58 | Petersen Johanna Dagmar Antje | 2009 | TGV DROCHT | 407346 | 25 m | 2:18.53 | |
37 | 352 | Mikkelsen Ida Friis | 2010 | NYBORG | 1040AF | 25 m | 2:43.41 | |
38 | 59 | Petersen Merle | 2011 | TGV DROCHT | 25 m | |||
39 | 423 | Lindharth Frederikke | 2007 | TOMMERUP | 0758AX | 25 m | ||
40 | 511 | Rasmussen Freja Zaugg | 2008 | RINGE | 0834AO | 25 m | ||
41 | 519 | Lundgreen Mille | 2010 | RINGE | 1076AE | 25 m | ||
42 | 525 | Andersen Ida Mertz | 2010 | RINGE | 1068AL | 25 m | ||
43 | 526 | Andersen Mathilde Mertz | 2008 | RINGE | 0834AV | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 16 november 2019 |
Licens til Ringe Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 10:26 |
Løb 4, 100m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 368 | Hansen Mads Ingeman | 1997 | NÆSTVED | 9719AC | 25 m | 1:03.65 | |
2 | 482 | Langsted Oliver Phil | 1999 | RINGE | 9925AO | 25 m | 1:06.01 | |
3 | 551 | Bech Lauritz | 1998 | RINGE | 9839AD | 25 m | 1:07.23 | |
4 | 500 | Hertzog Luca | 2005 | RINGE | 0569AB | 25 m | 1:16.09 | |
5 | 455 | Tholstrup Marius Dyrgaard | 2005 | H2Odense | 0547AE | 25 m | 1:23.04 | |
6 | 457 | Mejdal Christoffer | 2005 | H2Odense | 0589AK | 25 m | 1:23.37 | |
7 | 495 | Schier Julius | 2006 | RINGE | 0657AD | 25 m | 1:23.43 | |
8 | 400 | Jørgensen William Romer | 2005 | SVENDBORG | 0599AL | 25 m | 1:26.57 | |
9 | 408 | Kristensen Mads | 2005 | SVENDBORG | 0555AM | 25 m | 1:27.36 | |
10 | 468 | Tranekjer Magnus | 2005 | H2Odense | 0567AK | 25 m | 1:27.65 | |
11 | 488 | Kristensen Peter Borg | 2007 | RINGE | 0745AD | 25 m | 1:31.89 | |
12 | 531 | Hansen Anders | 2006 | RINGE | 0697AP | 25 m | 1:37.35 | |
13 | 513 | Rasmussen Lucas Dyrelund | 2007 | RINGE | 0773AB | 25 m | 1:44.16 | |
14 | 18 | Christiansen Bjørn H. | 2006 | MUNKEBO | 0647AN | 25 m | 1:44.39 | |
15 | 510 | Madsen Benjamin Grann | 2008 | RINGE | 0893AK | 25 m | 1:49.14 | |
16 | 392 | Jeppesen Magnus | 2008 | FREM | 0843AL | 25 m | 1:50.58 | |
17 | 502 | Lundsfryd Marius | 2008 | RINGE | 0839AB | 25 m | 1:50.74 | |
18 | 24 | Lamberg Lau | 2007 | MUNKEBO | 0765AK | 25 m | 1:55.86 | |
19 | 512 | Thomsen Noah Á Fløtti | 2007 | RINGE | 0749AI | 25 m | 1:59.09 | |
20 | 62 | Potthoff Thies Luca | 2008 | TGV DROCHT | 416600 | 25 m | 1:59.66 | |
21 | 56 | Meyer Erik | 2007 | TGV DROCHT | 411932 | 25 m | 2:00.68 | |
22 | 374 | Demiral Neset | 2009 | FREM | 0905AC | 25 m | 2:20.27 | |
23 | 518 | Lund Aksel Damsted | 2009 | RINGE | 0955AC | 25 m | 2:20.69 | |
24 | 64 | Terpstra Bjarne | 2008 | TGV DROCHT | 433465 | 25 m | ||
25 | 348 | Stadnicki Filip | 2009 | NYBORG | 0947AC | 25 m | ||
26 | 361 | Nielsen Oliver | 2010 | NYBORG | 1025AE | 25 m | ||
27 | 364 | Christoffersen-Thorsen Valdemar | 2008 | NYBORG | 0851AM | 25 m | ||
28 | 365 | Nielsen Rolf Hjalmar | 2008 | NYBORG | 0849AM | 25 m | ||
29 | 523 | Rønnov Albert | 2009 | RINGE | 0901BE | 25 m | ||
30 | 524 | Bechsgaard Rasmus | 2009 | RINGE | 0997BD | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 16 november 2019 |
Licens til Ringe Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 10:26 |
Løb 5, 50m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 501 | Broholm Caroline | 2003 | RINGE | 0338AA | 25 m | 26.54 | |
2 | 421 | Bruun-Petersen Mette | 2001 | TOMMERUP | 0196AT | 25 m | 27.59 | |
3 | 68 | Ekkelboom Marloes | 1997 | NORDHORN | 159283 | 25 m | 27.81 | |
4 | 461 | Færgemann Naja | 2006 | H2Odense | 0602AI | 25 m | 28.73 | |
5 | 535 | Madsen Thea Inge | 2003 | AGERS.U.S. | 0366AQ | 25 m | 28.78 | |
6 | 490 | Rønn Anna | 2005 | RINGE | 0552AD | 25 m | 28.88 | |
7 | 493 | Lundsfryd Thilde Rosen | 2004 | RINGE | 0424AN | 25 m | 29.22 | |
8 | 73 | Mundt Catharina | 1997 | NORDHORN | 231068 | 25 m | 29.26 | |
9 | 463 | Habermann Agnete | 2005 | H2Odense | 0576AA | 25 m | 29.65 | |
10 | 491 | Mols Christine | 2006 | RINGE | 0692AO | 25 m | 29.75 | |
11 | 413 | Bruun-Petersen Anne | 2007 | TOMMERUP | 0792AF | 25 m | 29.77 | |
12 | 6 | Sørensen Julie T. | 2003 | AGERS.U.S. | 0354ac | 25 m | 29.79 | |
13 | 460 | Vinther-Okholm Mejse | 2006 | H2Odense | 0646AV | 25 m | 29.86 | |
14 | 528 | Hansen Katrine Hvistendal | 1997 | RINGE | 9754BA | 25 m | 29.88 | |
15 | 494 | Hvidberg Mathilde | 2007 | RINGE | 0774AE | 25 m | 29.89 | |
16 | 414 | Bruun-Petersen Rikke | 2005 | TOMMERUP | 0522AN | 25 m | 30.24 | |
17 | 536 | Johansen Trine | 2002 | RINGE | 0238AN | 25 m | 30.26 | |
18 | 112 | Marker Pauline | 2002 | NORDHORN | 316713 | 25 m | 30.28 | |
19 | 487 | Hemmeløff Olivia | 2006 | RINGE | 0648AK | 25 m | 30.30 | |
20 | 86 | Niehaus Svenja | 2004 | NORDHORN | 367157 | 25 m | 30.31 | |
21 | 72 | Mundt Birte | 1998 | NORDHORN | 248443 | 25 m | 30.46 | |
22 | 458 | Piiters Amalie F. | 2006 | H2Odense | 0628AT | 25 m | 30.50 | |
23 | 527 | Ahrentsen Cecilie | 1998 | RINGE | 9838AB | 25 m | 30.54 | |
24 | 464 | Nygaard Emma | 2005 | H2Odense | 0538AR | 25 m | 30.70 | |
25 | 496 | Lundsfryd Lærke Rosen | 2006 | RINGE | 0678AG | 25 m | 30.75 | |
26 | 83 | Duhn Hanna | 2001 | NORDHORN | 322057 | 25 m | 30.87 | |
27 | 538 | Mortensen Maria | 1999 | RINGE | 9936AW | 25 m | 30.87 | |
28 | 94 | Helper Sabrina | 1998 | NORDHORN | 307783 | 25 m | 31.08 | |
29 | 405 | Busk Felia | 2000 | SVENDBORG | 0078AR | 25 m | 31.41 | |
30 | 84 | Harmsen Lynn | 2002 | NORDHORN | 309509 | 25 m | 31.44 | |
31 | 537 | Ryet Anna | 2005 | RINGE | 0516AG | 25 m | 31.49 | |
32 | 377 | Munkbjerg Monica | 2006 | FREM | 0606AX | 25 m | 31.66 | |
33 | 31 | Thygesen Nikoline | 2005 | MUNKEBO | 0534AX | 25 m | 31.97 | |
34 | 21 | Johansen Rasmine | 2005 | MUNKEBO | 0594AS | 25 m | 32.05 | |
35 | 78 | Küpers Elena | 2004 | NORDHORN | 369563 | 25 m | 32.11 | |
36 | 534 | Christensen Julie Krog | 2001 | RINGE | 0154AI | 25 m | 32.15 | |
37 | 80 | Duhn Sina | 2004 | NORDHORN | 320890 | 25 m | 32.17 | |
38 | 506 | Ploug Frida | 2007 | RINGE | 0746AD | 25 m | 32.34 | |
39 | 79 | Kamps Sina | 2004 | NORDHORN | 320902 | 25 m | 32.35 | |
40 | 393 | Vangsgaard Liva | 2006 | FREM | 0682AV | 25 m | 32.39 | |
41 | 504 | Hemmeløff Emilie | 2008 | RINGE | 0848AB | 25 m | 32.39 | |
42 | 4 | Johannsen Emma Lundorff | 2003 | AGERS.U.S. | 0368as | 25 m | 32.50 | |
43 | 77 | Monse Nele | 2005 | NORDHORN | 355483 | 25 m | 32.59 | |
44 | 420 | Jørgensen Karoline | 2007 | TOMMERUP | 0774AG | 25 m | 32.70 | |
45 | 93 | van Slooten Inken | 2007 | NORDHORN | 407092 | 25 m | 32.75 | |
46 | 539 | Skjerning Bianca | 2001 | RINGE | 0176BE | 25 m | 32.90 | |
47 | 10 | Selbo Pipaluk | 2003 | AGERS.U.S. | 0336az | 25 m | 33.00 | |
48 | 381 | Simonsen Sava Mathilde | 2008 | FREM | 0886AH | 25 m | 33.15 | |
49 | 63 | Reher Celina Marie | 2004 | TGV DROCHT | 359895 | 25 m | 33.19 | |
50 | 431 | Stahl Dagmar | 2007 | H2Odense | 0738AK | 25 m | 33.35 | |
51 | 533 | Hvidberg Kathrine | 2004 | RINGE | 0496BA | 25 m | 33.43 | |
52 | 407 | Huusfeldt Lærke Dyrebjerg | 2006 | SVENDBORG | 0608AK | 25 m | 33.50 | |
53 | 89 | Umbreit Lina | 2004 | NORDHORN | 369564 | 25 m | 33.72 | |
54 | 22 | Klæsøe Celina | 2006 | MUNKEBO | 0662AQ | 25 m | 33.79 | |
55 | 51 | Ehlers Gesa | 2001 | TGV DROCHT | 25 m | 33.86 | ||
56 | 52 | Haack Marieke | 2001 | TGV DROCHT | 312988 | 25 m | 33.92 | |
57 | 514 | Rasmussen Sofie Dyrelund | 2007 | RINGE | 0722AG | 25 m | 33.96 | |
58 | 91 | Burkert Lena | 2006 | NORDHORN | 405269 | 25 m | 34.04 | |
59 | 95 | Kalter Joana | 2007 | NORDHORN | 416160 | 25 m | 34.04 | |
60 | 85 | Bouwkamp Anna | 2004 | NORDHORN | 365738 | 25 m | 34.07 | |
61 | 509 | Bak Sofie | 2008 | RINGE | 0856AG | 25 m | 34.30 | |
62 | 387 | Rasmussen Andrea Høi | 2007 | FREM | 0728AP | 25 m | 34.81 | |
63 | 107 | Barsewisch von Isla | 2007 | NORDHORN | 416144 | 25 m | 35.34 | |
64 | 467 | Buch Mille A. B. | 2006 | H2Odense | 0612AP | 25 m | 35.39 | |
65 | 532 | Aalund Iben | 2004 | RINGE | 0494BD | 25 m | 35.51 | |
66 | 383 | Andersen Helena Bett | 2007 | FREM | 0768AG | 25 m | 35.68 | |
67 | 110 | Ferreira Olivia | 2006 | NORDHORN | 405267 | 25 m | 35.78 | |
68 | 19 | Dørk Anna | 2004 | MUNKEBO | 0498AZ | 25 m | 35.81 | |
69 | 516 | Keinicke Thea | 2007 | RINGE | 0774AR | 25 m | 35.81 | |
70 | 422 | Mortensen Sofia | 2007 | TOMMERUP | 0786AK | 25 m | 35.89 | |
71 | 391 | Kruse Anna Mathilde | 2006 | FREM | 0666AT | 25 m | 36.19 | |
72 | 439 | Funder Olivia | 2006 | H2Odense | 0668AT | 25 m | 36.49 | |
73 | 92 | Schmölders Svenja | 2006 | NORDHORN | 405263 | 25 m | 36.57 | |
74 | 511 | Rasmussen Freja Zaugg | 2008 | RINGE | 0834AO | 25 m | 36.67 | |
75 | 403 | Jensen Ella Krogager | 2008 | SVENDBORG | 0874AK | 25 m | 36.73 | |
76 | 28 | Rasmussen Sofie Holm | 2004 | MUNKEBO | 0412BA | 25 m | 36.78 | |
77 | 438 | Buch Matilde A. B. | 2008 | H2Odense | 0834AH | 25 m | 36.85 | |
78 | 402 | Schade Annabell Gram | 2005 | SVENDBORG | 0568AW | 25 m | 37.34 | |
79 | 430 | Peters Cornelia Gardias | 2008 | H2Odense | 0864AH | 25 m | 37.41 | |
80 | 20 | Jensen Ida Nørregaard | 2007 | MUNKEBO | 0778AP | 25 m | 37.44 | |
81 | 541 | Hansen Anne | 2004 | RINGE | 0482BD | 25 m | 37.45 | |
82 | 30 | Thomsen Ea | 2001 | MUNKEBO | 0158BE | 25 m | 37.78 | |
83 | 87 | Schiebener Viktoria | 2006 | NORDHORN | 405264 | 25 m | 37.84 | |
84 | 105 | Pasternak Merrit | 2007 | NORDHORN | 366832 | 25 m | 38.07 | |
85 | 507 | Henriksen Ella Broby | 2009 | RINGE | 0946AB | 25 m | 38.43 | |
86 | 369 | Alstrup-Lopez Maya K. | 2007 | FREM | 0702AQ | 25 m | 38.62 | |
87 | 423 | Lindharth Frederikke | 2007 | TOMMERUP | 0758AX | 25 m | 38.76 | |
88 | 57 | Offermann Pia | 2005 | TGV DROCHT | 354691 | 25 m | 38.78 | |
89 | 389 | Ercaliskan Meryem | 2007 | FREM | 0788AU | 25 m | 39.01 | |
90 | 427 | Wagner Andrea | 2008 | H2Odense | 0852AA | 25 m | 39.07 | |
91 | 88 | Ulbrich Stella | 2006 | NORDHORN | 405261 | 25 m | 39.14 | |
92 | 515 | Søgaard Caroline | 2006 | RINGE | 0602AS | 25 m | 39.41 | |
93 | 406 | Poulsen Liv Emilie | 2007 | SVENDBORG | 0776AQ | 25 m | 39.80 | |
94 | 378 | Jensen Lisa Bjergmann | 2007 | FREM | 0746AP | 25 m | 39.94 | |
95 | 49 | Blohm Melina | 2007 | TGV DROCHT | 385375 | 25 m | 40.75 | |
96 | 379 | Kristensen Elvira Køstner | 2008 | FREM | 0838AF | 25 m | 40.77 | |
97 | 428 | Pedersen Atalie R. L. | 2007 | H2Odense | 0752AS | 25 m | 41.47 | |
98 | 109 | Ameloh Delia | 2006 | NORDHORN | 406955 | 25 m | 42.26 | |
99 | 50 | Ebeling Lina | 2002 | TGV DROCHT | 327901 | 25 m | 42.87 | |
100 | 106 | Ahuis Nele | 2007 | NORDHORN | 416174 | 25 m | 43.05 | |
101 | 519 | Lundgreen Mille | 2010 | RINGE | 1076AE | 25 m | 44.34 | |
102 | 61 | Philippi Malin | 2004 | TGV DROCHT | 358904 | 25 m | 45.00 | |
103 | 345 | Krogshede Ella | 2009 | NYBORG | 0920AJ | 25 m | 45.19 | |
104 | 432 | Knudsen Emily | 2006 | H2Odense | 0668AW | 25 m | 45.43 | |
105 | 65 | Viemann Antonia | 2006 | TGV DROCHT | 373476 | 25 m | 46.74 | |
106 | 352 | Mikkelsen Ida Friis | 2010 | NYBORG | 1040AF | 25 m | 48.36 | |
107 | 520 | Rasmussen Julie Dyrelund | 2010 | RINGE | 1008AE | 25 m | 49.67 | |
108 | 53 | Havemann Jorina Maartje | 2007 | TGV DROCHT | 428726 | 25 m | 50.38 | |
109 | 350 | Kristiansen Frida Krogh | 2011 | NYBORG | 1128AC | 25 m | 51.92 | |
110 | 356 | Krog Karla | 2011 | NYBORG | 1172AC | 25 m | 52.23 | |
111 | 376 | Caspersen Kamille | 2009 | FREM | 0930BA | 25 m | 52.27 | |
112 | 58 | Petersen Johanna Dagmar Antje | 2009 | TGV DROCHT | 407346 | 25 m | 52.52 | |
113 | 341 | Hummelhoff Alberte | 2010 | NYBORG | 1002AC | 25 m | 52.65 | |
114 | 344 | Guldborg Caroline B. | 2009 | NYBORG | 0908BA | 25 m | 52.89 | |
115 | 346 | Madsen Ellen Gramstrup | 2010 | NYBORG | 1098AB | 25 m | 53.64 | |
116 | 370 | Larsen Trine | 2009 | FREM | 0954AF | 25 m | 53.66 | |
117 | 363 | Andreasen Tilde Lundsgaard Rov | 2009 | NYBORG | 0918AJ | 25 m | 58.50 | |
118 | 349 | Kjellerup Freja | 2010 | NYBORG | 1038AF | 25 m | 1:17.78 | |
119 | 59 | Petersen Merle | 2011 | TGV DROCHT | 25 m | |||
120 | 353 | Nielsen Ida Marie Bo | 2008 | NYBORG | 0852AT | 25 m | ||
121 | 357 | Svabo Luka Rose | 2008 | NYBORG | 0834AU | 25 m | ||
122 | 525 | Andersen Ida Mertz | 2010 | RINGE | 1068AL | 25 m | ||
123 | 526 | Andersen Mathilde Mertz | 2008 | RINGE | 0834AV | 25 m | ||
124 | 552 | Kjærgaard Mia Frimodt | 2002 | AGERS.U.S. | 0202BD | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 16 november 2019 |
Licens til Ringe Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 15:52 |
Løb 6, 50m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 368 | Hansen Mads Ingeman | 1997 | NÆSTVED | 9719AC | 25 m | 23.77 | |
2 | 483 | Linde Sander | 2002 | RINGE | 0247AD | 25 m | 24.19 | |
3 | 499 | Landtved Christian | 2004 | RINGE | 0431AB | 25 m | 24.43 | |
4 | 399 | Pedersen Jon Riedel | 1998 | SVENDBORG | 9821AG | 25 m | 24.83 | |
5 | 481 | Desmareth Kristoffer | 2000 | RINGE | 0049AC | 25 m | 24.84 | |
6 | 70 | Küpers Jan | 2000 | NORDHORN | 277065 | 25 m | 25.13 | |
7 | 482 | Langsted Oliver Phil | 1999 | RINGE | 9925AO | 25 m | 25.26 | |
8 | 69 | Ekkelboom Soeren | 1999 | NORDHORN | 231059 | 25 m | 25.81 | |
9 | 71 | Monse Milan | 2000 | NORDHORN | 277064 | 25 m | 26.03 | |
10 | 23 | Klüver Frederik | 1998 | MUNKEBO | 9823AV | 25 m | 26.34 | |
11 | 404 | Bertelsen Emil Brandt | 2004 | SVENDBORG | 0459AP | 25 m | 26.36 | |
12 | 485 | Feldskov Alfred | 2003 | RINGE | 0315AK | 25 m | 26.64 | |
13 | 76 | Morshuis Felix | 2003 | NORDHORN | 317274 | 25 m | 26.72 | |
14 | 484 | Andreasen Anders S. | 1998 | RINGE | 9849AD | 25 m | 26.72 | |
15 | 75 | Sandner Tim | 2000 | NORDHORN | 277058 | 25 m | 26.75 | |
16 | 489 | Kristensen Lars Borg | 1976 | RINGE | 7657AA | 25 m | 26.76 | |
17 | 471 | Pedersen Christoffer R.S. | 2004 | H2Odense | 0405AA | 25 m | 26.90 | |
18 | 453 | Klicman Sebastian Emil F. | 2005 | H2Odense | 0561AE | 25 m | 26.98 | |
19 | 74 | Mundt Philip | 2002 | NORDHORN | 311061 | 25 m | 27.09 | |
20 | 469 | Nejmann Jonathan | 2004 | H2Odense | 0423AO | 25 m | 27.16 | |
21 | 456 | Johannessen Anders Mosbæk | 2005 | H2Odense | 0529AG | 25 m | 27.30 | |
22 | 81 | Küpers Johann | 2005 | NORDHORN | 367156 | 25 m | 27.50 | |
23 | 415 | Jørgensen Gustav | 2004 | TOMMERUP | 0465AO | 25 m | 27.51 | |
24 | 492 | Nielsen Mikkel Møller | 2006 | RINGE | 0615AC | 25 m | 27.69 | |
25 | 466 | Kristiansen Mathias E. | 2004 | H2Odense | 0445AQ | 25 m | 27.79 | |
26 | 400 | Jørgensen William Romer | 2005 | SVENDBORG | 0599AL | 25 m | 27.87 | |
27 | 500 | Hertzog Luca | 2005 | RINGE | 0569AB | 25 m | 27.93 | |
28 | 5 | Haurum Jeppe | 2003 | AGERS.U.S. | 0321ao | 25 m | 28.00 | |
29 | 470 | Pedersen Julian Vitus | 2007 | H2Odense | 0775AA | 25 m | 28.15 | |
30 | 67 | Beckemper Marvin | 1998 | NORDHORN | 268132 | 25 m | 28.17 | |
31 | 82 | Bouwkamp Lukas | 2001 | NORDHORN | 320891 | 25 m | 28.18 | |
32 | 104 | Plangemann Christopher | 2000 | NORDHORN | 304964 | 25 m | 28.18 | |
33 | 459 | Londero Oliver | 2004 | H2Odense | 0451AQ | 25 m | 28.86 | |
34 | 529 | Johansen Nikolaj Kiel | 2003 | RINGE | 0345AR | 25 m | 28.95 | |
35 | 66 | Weimann Eike | 2002 | TGV DROCHT | 327900 | 25 m | 29.25 | |
36 | 410 | Westergaard Mathias | 2004 | SVENDBORG | 0427AP | 25 m | 29.25 | |
37 | 498 | Andersen Mads Himmelstrup | 2004 | RINGE | 0495AG | 25 m | 29.37 | |
38 | 26 | Petersen Valdemar | 2004 | MUNKEBO | 0431AP | 25 m | 29.74 | |
39 | 101 | Koning Thomas | 2001 | NORDHORN | 390887 | 25 m | 29.74 | |
40 | 408 | Kristensen Mads | 2005 | SVENDBORG | 0555AM | 25 m | 30.05 | |
41 | 27 | Rasmussen Jan Damm | 2004 | MUNKEBO | 0485AR | 25 m | 30.33 | |
42 | 55 | Mahler Paul | 2001 | TGV DROCHT | 312987 | 25 m | 30.41 | |
43 | 488 | Kristensen Peter Borg | 2007 | RINGE | 0745AD | 25 m | 30.56 | |
44 | 497 | Cludts Kasper | 2006 | RINGE | 0601AR | 25 m | 30.90 | |
45 | 11 | Petersen Tobias | 2003 | AGERS.U.S. | 0373as | 25 m | 31.00 | |
46 | 60 | Petersen Oliver | 2003 | TGV DROCHT | 391243 | 25 m | 31.18 | |
47 | 495 | Schier Julius | 2006 | RINGE | 0657AD | 25 m | 31.21 | |
48 | 486 | Damsgaard Tobias | 2006 | RINGE | 0695AJ | 25 m | 31.25 | |
49 | 409 | Berg Marcus | 2007 | SVENDBORG | 0723AO | 25 m | 31.99 | |
50 | 1 | Nissen Andreas | 2003 | AGERS.U.S. | 0363AR | 25 m | 32.00 | |
51 | 468 | Tranekjer Magnus | 2005 | H2Odense | 0567AK | 25 m | 32.36 | |
52 | 465 | Pedersen Alexander R. S. | 2006 | H2Odense | 0619AH | 25 m | 32.76 | |
53 | 96 | Niehaus Felix | 2006 | NORDHORN | 405265 | 25 m | 33.46 | |
54 | 98 | Strötker Ben | 2007 | NORDHORN | 405262 | 25 m | 33.48 | |
55 | 102 | Karademir Bugra | 2008 | NORDHORN | 416156 | 25 m | 34.10 | |
56 | 419 | Rose Jonas | 2004 | TOMMERUP | 0407AT | 25 m | 34.15 | |
57 | 433 | Bøttiger Gustav | 2008 | H2Odense | 0849AI | 25 m | 34.26 | |
58 | 90 | Borgers Jannek | 2005 | NORDHORN | 376041 | 25 m | 34.45 | |
59 | 531 | Hansen Anders | 2006 | RINGE | 0697AP | 25 m | 34.51 | |
60 | 505 | Jensen Gustav Nørregaard | 2008 | RINGE | 0881AE | 25 m | 34.59 | |
61 | 502 | Lundsfryd Marius | 2008 | RINGE | 0839AB | 25 m | 34.71 | |
62 | 512 | Thomsen Noah Á Fløtti | 2007 | RINGE | 0749AI | 25 m | 34.82 | |
63 | 16 | Andersen Christoffer | 2006 | MUNKEBO | 0657AN | 25 m | 35.12 | |
64 | 111 | Thole Finn | 2006 | NORDHORN | 425455 | 25 m | 35.57 | |
65 | 503 | Nielsen Mathias Møller | 2008 | RINGE | 0861AD | 25 m | 36.10 | |
66 | 510 | Madsen Benjamin Grann | 2008 | RINGE | 0893AK | 25 m | 36.82 | |
67 | 530 | Landtved Jacob | 2006 | RINGE | 0611AB | 25 m | 37.14 | |
68 | 97 | Schröder Jano | 2009 | NORDHORN | 416147 | 25 m | 37.55 | |
69 | 517 | Bjerre Rasmus | 2008 | RINGE | 0801AD | 25 m | 37.59 | |
70 | 386 | Hansen Mathias Højsgaard | 2007 | FREM | 0741AM | 25 m | 37.72 | |
71 | 401 | Wilstrup Andrew | 2006 | SVENDBORG | 0631AQ | 25 m | 37.90 | |
72 | 9 | Johansen Michael | 2004 | AGERS.U.S. | XX2 | 25 m | 38.00 | |
73 | 24 | Lamberg Lau | 2007 | MUNKEBO | 0765AK | 25 m | 38.26 | |
74 | 513 | Rasmussen Lucas Dyrelund | 2007 | RINGE | 0773AB | 25 m | 38.28 | |
75 | 392 | Jeppesen Magnus | 2008 | FREM | 0843AL | 25 m | 38.35 | |
76 | 103 | Reineke Neal | 2008 | NORDHORN | 416157 | 25 m | 38.40 | |
77 | 434 | Lunden Hjalmer | 2008 | H2Odense | 0821AK | 25 m | 38.69 | |
78 | 416 | Clausen Casper | 2007 | TOMMERUP | 0751AM | 25 m | 38.72 | |
79 | 437 | Kjeldsen Martin | 2007 | H2Odense | 0705AO | 25 m | 38.79 | |
80 | 429 | Selaci Besian | 2007 | H2Odense | 0735AO | 25 m | 38.83 | |
81 | 29 | Sørensen Thomas Saugmann | 2003 | MUNKEBO | 0397AT | 25 m | 38.97 | |
82 | 436 | Bentsen Louis Stæhr | 2010 | H2Odense | 1031AB | 25 m | 38.99 | |
83 | 440 | Gram Phillip | 2006 | H2Odense | 0671AR | 25 m | 40.01 | |
84 | 417 | Christensen Frederik | 2006 | TOMMERUP | 0687AP | 25 m | 40.14 | |
85 | 384 | Gorecki Conrad Elsborg | 2008 | FREM | 0835AD | 25 m | 40.16 | |
86 | 373 | Wintervad Viktor Hjortkær | 2008 | FREM | 0881AH | 25 m | 40.54 | |
87 | 364 | Christoffersen-Thorsen Valdemar | 2008 | NYBORG | 0851AM | 25 m | 41.05 | |
88 | 435 | Vinther-Okholm Hjalte | 2008 | H2Odense | 0851AK | 25 m | 41.50 | |
89 | 99 | Strötker Max | 2009 | NORDHORN | 418963 | 25 m | 41.67 | |
90 | 441 | Kristiansen Silas Elving | 2008 | H2Odense | 0811AK | 25 m | 42.01 | |
91 | 521 | Kjellerup Jannik | 2009 | RINGE | 0989AA | 25 m | 42.07 | |
92 | 108 | Temme Nikolas | 2009 | NORDHORN | 416146 | 25 m | 43.22 | |
93 | 56 | Meyer Erik | 2007 | TGV DROCHT | 411932 | 25 m | 43.72 | |
94 | 54 | Kaiser Anton | 2006 | TGV DROCHT | 414898 | 25 m | 43.87 | |
95 | 426 | Beier Anders | 2007 | H2Odense | 0703AO | 25 m | 44.56 | |
96 | 348 | Stadnicki Filip | 2009 | NYBORG | 0947AC | 25 m | 45.35 | |
97 | 365 | Nielsen Rolf Hjalmar | 2008 | NYBORG | 0849AM | 25 m | 45.71 | |
98 | 347 | Nørgaard Felix | 2008 | NYBORG | 0891AL | 25 m | 45.74 | |
99 | 358 | Jørgensen Magnus Krog | 2008 | NYBORG | 0889AH | 25 m | 45.78 | |
100 | 62 | Potthoff Thies Luca | 2008 | TGV DROCHT | 416600 | 25 m | 45.97 | |
101 | 522 | Mygind Mathias | 2009 | RINGE | 0933AD | 25 m | 47.12 | |
102 | 549 | Plauborg Anton | 2010 | RINGE | 1059AA | 25 m | 47.22 | |
103 | 374 | Demiral Neset | 2009 | FREM | 0905AC | 25 m | 48.13 | |
104 | 359 | Gaster Marcus Korsholm | 2010 | NYBORG | 1051AB | 25 m | 48.39 | |
105 | 342 | Jørgensen Andreas Krog | 2008 | NYBORG | 0853AG | 25 m | 48.55 | |
106 | 351 | Witzel Hjalte Monberg | 2010 | NYBORG | 1061AB | 25 m | 49.22 | |
107 | 518 | Lund Aksel Damsted | 2009 | RINGE | 0955AC | 25 m | 51.62 | |
108 | 354 | Kristensen Jakob | 2009 | NYBORG | 0961BA | 25 m | 52.10 | |
109 | 361 | Nielsen Oliver | 2010 | NYBORG | 1025AE | 25 m | 57.82 | |
110 | 360 | Andersen Noah | 2009 | NYBORG | 0953AB | 25 m | 57.93 | |
111 | 355 | Eriksen Julius Albert Sonne | 2010 | NYBORG | 1023AE | 25 m | 59.89 | |
112 | 362 | Thuelund Otto | 2010 | NYBORG | 1045AB | 25 m | 1:02.89 | |
113 | 64 | Terpstra Bjarne | 2008 | TGV DROCHT | 433465 | 25 m | ||
114 | 523 | Rønnov Albert | 2009 | RINGE | 0901BE | 25 m | ||
115 | 524 | Bechsgaard Rasmus | 2009 | RINGE | 0997BD | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 16 november 2019 |
Licens til Ringe Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 15:52 |
Løb 7, 100m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 490 | Rønn Anna | 2005 | RINGE | 0552AD | 25 m | 1:09.29 | |
2 | 25 | Martinussen Janni | 2001 | MUNKEBO | 0186AE | 25 m | 1:12.02 | |
3 | 462 | Stilund Mathilde | 2005 | H2Odense | 0556AH | 25 m | 1:13.34 | |
4 | 536 | Johansen Trine | 2002 | RINGE | 0238AN | 25 m | 1:13.50 | |
5 | 493 | Lundsfryd Thilde Rosen | 2004 | RINGE | 0424AN | 25 m | 1:15.70 | |
6 | 494 | Hvidberg Mathilde | 2007 | RINGE | 0774AE | 25 m | 1:19.25 | |
7 | 491 | Mols Christine | 2006 | RINGE | 0692AO | 25 m | 1:19.67 | |
8 | 454 | Tran Sandy Ngoc Hoang | 2005 | H2Odense | 0536AH | 25 m | 1:20.31 | |
9 | 393 | Vangsgaard Liva | 2006 | FREM | 0682AV | 25 m | 1:24.51 | |
10 | 89 | Umbreit Lina | 2004 | NORDHORN | 369564 | 25 m | 1:25.00 | |
11 | 504 | Hemmeløff Emilie | 2008 | RINGE | 0848AB | 25 m | 1:26.48 | |
12 | 533 | Hvidberg Kathrine | 2004 | RINGE | 0496BA | 25 m | 1:28.53 | |
13 | 514 | Rasmussen Sofie Dyrelund | 2007 | RINGE | 0722AG | 25 m | 1:30.16 | |
14 | 380 | Larsen Victoria Juul | 2006 | FREM | 0618AM | 25 m | 1:33.18 | |
15 | 3 | Wiege Ellen Marie | 2003 | AGERS.U.S. | 0310bh | 25 m | 1:42.00 | |
16 | 509 | Bak Sofie | 2008 | RINGE | 0856AG | 25 m | 1:47.93 | |
17 | 30 | Thomsen Ea | 2001 | MUNKEBO | 0158BE | 25 m | 1:52.45 | |
18 | 371 | Wood Frederikke | 2007 | FREM | 0762AX | 25 m | ||
19 | 382 | Vu Hanh Kim | 2004 | FREM | 0466AZ | 25 m | ||
20 | 390 | Kaae Bennedikte | 2006 | FREM | 0602AH | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 16 november 2019 |
Licens til Ringe Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 10:26 |
Løb 8, 100m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 499 | Landtved Christian | 2004 | RINGE | 0431AB | 25 m | 58.30 | |
2 | 481 | Desmareth Kristoffer | 2000 | RINGE | 0049AC | 25 m | 59.79 | |
3 | 368 | Hansen Mads Ingeman | 1997 | NÆSTVED | 9719AC | 25 m | 1:04.28 | |
4 | 415 | Jørgensen Gustav | 2004 | TOMMERUP | 0465AO | 25 m | 1:07.05 | |
5 | 498 | Andersen Mads Himmelstrup | 2004 | RINGE | 0495AG | 25 m | 1:13.16 | |
6 | 495 | Schier Julius | 2006 | RINGE | 0657AD | 25 m | 1:15.79 | |
7 | 486 | Damsgaard Tobias | 2006 | RINGE | 0695AJ | 25 m | 1:19.05 | |
8 | 457 | Mejdal Christoffer | 2005 | H2Odense | 0589AK | 25 m | 1:20.00 | |
9 | 529 | Johansen Nikolaj Kiel | 2003 | RINGE | 0345AR | 25 m | 1:28.88 | |
10 | 29 | Sørensen Thomas Saugmann | 2003 | MUNKEBO | 0397AT | 25 m | 1:33.50 | |
11 | 513 | Rasmussen Lucas Dyrelund | 2007 | RINGE | 0773AB | 25 m | 1:42.36 | |
12 | 503 | Nielsen Mathias Møller | 2008 | RINGE | 0861AD | 25 m | 1:44.12 | |
13 | 517 | Bjerre Rasmus | 2008 | RINGE | 0801AD | 25 m | 1:49.38 | |
14 | 419 | Rose Jonas | 2004 | TOMMERUP | 0407AT | 25 m | ||
15 | 521 | Kjellerup Jannik | 2009 | RINGE | 0989AA | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 16 november 2019 |
Licens til Ringe Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 10:26 |
Løb 13, 4X50m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 544 | Rsk Damer 1 | 2003 | RINGE | 25 m | 2:06.81 | ||
2 | 472 | H2Odense Piger | 2005 | H2Odense | 25 m | 2:07.45 | ||
3 | 545 | Rsk Damer 2 | 1999 | RINGE | 25 m | 2:13.47 | ||
4 | 113 | Waspo Nordhorn 1 | 0 | NORDHORN | 25 m | 2:14.00 | ||
5 | 14 | Mormors Bande | 1997 | MUNKEBO | 25 m | 2:20.54 | ||
6 | 476 | H2Odense Piger 2 | 2005 | H2Odense | 25 m | 2:27.17 | ||
7 | 424 | Tommerup Piger | 2005 | TOMMERUP | 25 m | 2:30.16 | ||
8 | 395 | Frem Piger 1 | 2006 | FREM | 25 m | 2:36.11 | ||
9 | 396 | Frem Piger 2 | 2006 | FREM | 25 m | 2:44.62 | ||
10 | 15 | Spice Girls | 1997 | MUNKEBO | 25 m | 3:00.70 | ||
11 | 12 | Agerskov 1 | 0 | AGERS.U.S. | 25 m | |||
12 | 553 | Svendborg Piger | 0 | SVENDBORG | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 16 november 2019 |
Licens til Ringe Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 15:52 |
Løb 14, 4X50m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 542 | Rsk Herrer 1 | 1999 | RINGE | 25 m | 1:49.06 | ||
2 | 113 | Waspo Nordhorn 1 | 0 | NORDHORN | 25 m | 1:58.00 | ||
3 | 543 | Rsk Herrer 2 | 2003 | RINGE | 25 m | 2:01.19 | ||
4 | 473 | H2Odense Drenge | 2004 | H2Odense | 25 m | 2:03.00 | ||
5 | 477 | H2Odense Drenge 2 | 2004 | H2Odense | 25 m | 2:08.36 | ||
6 | 13 | Cocio All Star | 1995 | MUNKEBO | 25 m | 2:20.37 | ||
7 | 397 | Frem Drenge 1 | 2006 | FREM | 25 m | 2:56.45 | ||
8 | 12 | Agerskov 1 | 0 | AGERS.U.S. | 25 m | |||
9 | 554 | Svendborg Drenge | 0 | SVENDBORG | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 16 november 2019 |
Licens til Ringe Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 15:52 |
Løb 15, 100m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 68 | Ekkelboom Marloes | 1997 | NORDHORN | 159283 | 25 m | 59.74 | |
2 | 490 | Rønn Anna | 2005 | RINGE | 0552AD | 25 m | 1:01.40 | |
3 | 73 | Mundt Catharina | 1997 | NORDHORN | 231068 | 25 m | 1:02.93 | |
4 | 462 | Stilund Mathilde | 2005 | H2Odense | 0556AH | 25 m | 1:04.13 | |
5 | 535 | Madsen Thea Inge | 2003 | AGERS.U.S. | 0366AQ | 25 m | 1:04.41 | |
6 | 491 | Mols Christine | 2006 | RINGE | 0692AO | 25 m | 1:04.54 | |
7 | 6 | Sørensen Julie T. | 2003 | AGERS.U.S. | 0354ac | 25 m | 1:04.60 | |
8 | 107 | Barsewisch von Isla | 2007 | NORDHORN | 416144 | 25 m | 1:04.91 | |
9 | 25 | Martinussen Janni | 2001 | MUNKEBO | 0186AE | 25 m | 1:04.98 | |
10 | 460 | Vinther-Okholm Mejse | 2006 | H2Odense | 0646AV | 25 m | 1:05.12 | |
11 | 493 | Lundsfryd Thilde Rosen | 2004 | RINGE | 0424AN | 25 m | 1:05.51 | |
12 | 528 | Hansen Katrine Hvistendal | 1997 | RINGE | 9754BA | 25 m | 1:05.86 | |
13 | 464 | Nygaard Emma | 2005 | H2Odense | 0538AR | 25 m | 1:05.92 | |
14 | 458 | Piiters Amalie F. | 2006 | H2Odense | 0628AT | 25 m | 1:05.99 | |
15 | 536 | Johansen Trine | 2002 | RINGE | 0238AN | 25 m | 1:06.30 | |
16 | 494 | Hvidberg Mathilde | 2007 | RINGE | 0774AE | 25 m | 1:06.85 | |
17 | 487 | Hemmeløff Olivia | 2006 | RINGE | 0648AK | 25 m | 1:07.05 | |
18 | 86 | Niehaus Svenja | 2004 | NORDHORN | 367157 | 25 m | 1:07.62 | |
19 | 538 | Mortensen Maria | 1999 | RINGE | 9936AW | 25 m | 1:07.77 | |
20 | 527 | Ahrentsen Cecilie | 1998 | RINGE | 9838AB | 25 m | 1:07.92 | |
21 | 72 | Mundt Birte | 1998 | NORDHORN | 248443 | 25 m | 1:08.09 | |
22 | 454 | Tran Sandy Ngoc Hoang | 2005 | H2Odense | 0536AH | 25 m | 1:08.68 | |
23 | 94 | Helper Sabrina | 1998 | NORDHORN | 307783 | 25 m | 1:08.82 | |
24 | 534 | Christensen Julie Krog | 2001 | RINGE | 0154AI | 25 m | 1:08.90 | |
25 | 414 | Bruun-Petersen Rikke | 2005 | TOMMERUP | 0522AN | 25 m | 1:09.35 | |
26 | 84 | Harmsen Lynn | 2002 | NORDHORN | 309509 | 25 m | 1:09.40 | |
27 | 405 | Busk Felia | 2000 | SVENDBORG | 0078AR | 25 m | 1:09.40 | |
28 | 83 | Duhn Hanna | 2001 | NORDHORN | 322057 | 25 m | 1:09.52 | |
29 | 413 | Bruun-Petersen Anne | 2007 | TOMMERUP | 0792AF | 25 m | 1:10.36 | |
30 | 504 | Hemmeløff Emilie | 2008 | RINGE | 0848AB | 25 m | 1:10.48 | |
31 | 78 | Küpers Elena | 2004 | NORDHORN | 369563 | 25 m | 1:10.50 | |
32 | 77 | Monse Nele | 2005 | NORDHORN | 355483 | 25 m | 1:10.53 | |
33 | 79 | Kamps Sina | 2004 | NORDHORN | 320902 | 25 m | 1:11.26 | |
34 | 496 | Lundsfryd Lærke Rosen | 2006 | RINGE | 0678AG | 25 m | 1:11.59 | |
35 | 393 | Vangsgaard Liva | 2006 | FREM | 0682AV | 25 m | 1:11.77 | |
36 | 377 | Munkbjerg Monica | 2006 | FREM | 0606AX | 25 m | 1:11.81 | |
37 | 539 | Skjerning Bianca | 2001 | RINGE | 0176BE | 25 m | 1:12.03 | |
38 | 381 | Simonsen Sava Mathilde | 2008 | FREM | 0886AH | 25 m | 1:12.34 | |
39 | 533 | Hvidberg Kathrine | 2004 | RINGE | 0496BA | 25 m | 1:12.62 | |
40 | 93 | van Slooten Inken | 2007 | NORDHORN | 407092 | 25 m | 1:12.88 | |
41 | 112 | Marker Pauline | 2002 | NORDHORN | 316713 | 25 m | 1:13.59 | |
42 | 380 | Larsen Victoria Juul | 2006 | FREM | 0618AM | 25 m | 1:13.67 | |
43 | 407 | Huusfeldt Lærke Dyrebjerg | 2006 | SVENDBORG | 0608AK | 25 m | 1:13.69 | |
44 | 91 | Burkert Lena | 2006 | NORDHORN | 405269 | 25 m | 1:13.79 | |
45 | 89 | Umbreit Lina | 2004 | NORDHORN | 369564 | 25 m | 1:13.90 | |
46 | 21 | Johansen Rasmine | 2005 | MUNKEBO | 0594AS | 25 m | 1:14.10 | |
47 | 506 | Ploug Frida | 2007 | RINGE | 0746AD | 25 m | 1:14.42 | |
48 | 514 | Rasmussen Sofie Dyrelund | 2007 | RINGE | 0722AG | 25 m | 1:14.61 | |
49 | 391 | Kruse Anna Mathilde | 2006 | FREM | 0666AT | 25 m | 1:14.66 | |
50 | 51 | Ehlers Gesa | 2001 | TGV DROCHT | 25 m | 1:15.02 | ||
51 | 431 | Stahl Dagmar | 2007 | H2Odense | 0738AK | 25 m | 1:15.10 | |
52 | 80 | Duhn Sina | 2004 | NORDHORN | 320890 | 25 m | 1:15.34 | |
53 | 509 | Bak Sofie | 2008 | RINGE | 0856AG | 25 m | 1:16.35 | |
54 | 31 | Thygesen Nikoline | 2005 | MUNKEBO | 0534AX | 25 m | 1:16.39 | |
55 | 540 | Christensen Camilla Breum | 2000 | RINGE | 0038AV | 25 m | 1:17.20 | |
56 | 100 | Lohuis Kaja | 2004 | NORDHORN | 390640 | 25 m | 1:17.27 | |
57 | 52 | Haack Marieke | 2001 | TGV DROCHT | 312988 | 25 m | 1:18.03 | |
58 | 95 | Kalter Joana | 2007 | NORDHORN | 416160 | 25 m | 1:18.26 | |
59 | 85 | Bouwkamp Anna | 2004 | NORDHORN | 365738 | 25 m | 1:18.67 | |
60 | 110 | Ferreira Olivia | 2006 | NORDHORN | 405267 | 25 m | 1:19.02 | |
61 | 63 | Reher Celina Marie | 2004 | TGV DROCHT | 359895 | 25 m | 1:19.25 | |
62 | 420 | Jørgensen Karoline | 2007 | TOMMERUP | 0774AG | 25 m | 1:19.98 | |
63 | 87 | Schiebener Viktoria | 2006 | NORDHORN | 405264 | 25 m | 1:20.17 | |
64 | 390 | Kaae Bennedikte | 2006 | FREM | 0602AH | 25 m | 1:20.43 | |
65 | 92 | Schmölders Svenja | 2006 | NORDHORN | 405263 | 25 m | 1:21.21 | |
66 | 422 | Mortensen Sofia | 2007 | TOMMERUP | 0786AK | 25 m | 1:21.21 | |
67 | 541 | Hansen Anne | 2004 | RINGE | 0482BD | 25 m | 1:21.25 | |
68 | 387 | Rasmussen Andrea Høi | 2007 | FREM | 0728AP | 25 m | 1:21.38 | |
69 | 383 | Andersen Helena Bett | 2007 | FREM | 0768AG | 25 m | 1:21.45 | |
70 | 439 | Funder Olivia | 2006 | H2Odense | 0668AT | 25 m | 1:22.06 | |
71 | 369 | Alstrup-Lopez Maya K. | 2007 | FREM | 0702AQ | 25 m | 1:22.31 | |
72 | 28 | Rasmussen Sofie Holm | 2004 | MUNKEBO | 0412BA | 25 m | 1:22.34 | |
73 | 428 | Pedersen Atalie R. L. | 2007 | H2Odense | 0752AS | 25 m | 1:22.52 | |
74 | 438 | Buch Matilde A. B. | 2008 | H2Odense | 0834AH | 25 m | 1:22.84 | |
75 | 511 | Rasmussen Freja Zaugg | 2008 | RINGE | 0834AO | 25 m | 1:23.23 | |
76 | 403 | Jensen Ella Krogager | 2008 | SVENDBORG | 0874AK | 25 m | 1:23.65 | |
77 | 427 | Wagner Andrea | 2008 | H2Odense | 0852AA | 25 m | 1:24.06 | |
78 | 382 | Vu Hanh Kim | 2004 | FREM | 0466AZ | 25 m | 1:24.68 | |
79 | 515 | Søgaard Caroline | 2006 | RINGE | 0602AS | 25 m | 1:26.26 | |
80 | 371 | Wood Frederikke | 2007 | FREM | 0762AX | 25 m | 1:26.62 | |
81 | 30 | Thomsen Ea | 2001 | MUNKEBO | 0158BE | 25 m | 1:26.64 | |
82 | 442 | Elholm Rebekka | 2009 | H2Odense | 0916AI | 25 m | 1:26.65 | |
83 | 106 | Ahuis Nele | 2007 | NORDHORN | 416174 | 25 m | 1:26.77 | |
84 | 402 | Schade Annabell Gram | 2005 | SVENDBORG | 0568AW | 25 m | 1:27.70 | |
85 | 20 | Jensen Ida Nørregaard | 2007 | MUNKEBO | 0778AP | 25 m | 1:27.90 | |
86 | 370 | Larsen Trine | 2009 | FREM | 0954AF | 25 m | 1:28.05 | |
87 | 411 | Hansen Monique Thorbech | 2007 | SVENDBORG | 0772AN | 25 m | 1:28.54 | |
88 | 88 | Ulbrich Stella | 2006 | NORDHORN | 405261 | 25 m | 1:28.60 | |
89 | 105 | Pasternak Merrit | 2007 | NORDHORN | 366832 | 25 m | 1:28.75 | |
90 | 423 | Lindharth Frederikke | 2007 | TOMMERUP | 0758AX | 25 m | 1:28.94 | |
91 | 430 | Peters Cornelia Gardias | 2008 | H2Odense | 0864AH | 25 m | 1:29.13 | |
92 | 507 | Henriksen Ella Broby | 2009 | RINGE | 0946AB | 25 m | 1:29.16 | |
93 | 389 | Ercaliskan Meryem | 2007 | FREM | 0788AU | 25 m | 1:29.23 | |
94 | 19 | Dørk Anna | 2004 | MUNKEBO | 0498AZ | 25 m | 1:29.26 | |
95 | 378 | Jensen Lisa Bjergmann | 2007 | FREM | 0746AP | 25 m | 1:29.96 | |
96 | 406 | Poulsen Liv Emilie | 2007 | SVENDBORG | 0776AQ | 25 m | 1:30.17 | |
97 | 516 | Keinicke Thea | 2007 | RINGE | 0774AR | 25 m | 1:30.61 | |
98 | 57 | Offermann Pia | 2005 | TGV DROCHT | 354691 | 25 m | 1:31.21 | |
99 | 109 | Ameloh Delia | 2006 | NORDHORN | 406955 | 25 m | 1:32.02 | |
100 | 449 | Lönneker Catrine | 2006 | H2Odense | 0622AY | 25 m | 1:35.57 | |
101 | 49 | Blohm Melina | 2007 | TGV DROCHT | 385375 | 25 m | 1:35.72 | |
102 | 353 | Nielsen Ida Marie Bo | 2008 | NYBORG | 0852AT | 25 m | 1:38.92 | |
103 | 432 | Knudsen Emily | 2006 | H2Odense | 0668AW | 25 m | 1:41.17 | |
104 | 345 | Krogshede Ella | 2009 | NYBORG | 0920AJ | 25 m | 1:42.87 | |
105 | 61 | Philippi Malin | 2004 | TGV DROCHT | 358904 | 25 m | 1:43.00 | |
106 | 65 | Viemann Antonia | 2006 | TGV DROCHT | 373476 | 25 m | 1:44.84 | |
107 | 375 | Tanggaard Luna | 2006 | FREM | 0602AX | 25 m | 1:45.47 | |
108 | 376 | Caspersen Kamille | 2009 | FREM | 0930BA | 25 m | 1:47.15 | |
109 | 344 | Guldborg Caroline B. | 2009 | NYBORG | 0908BA | 25 m | 1:47.55 | |
110 | 520 | Rasmussen Julie Dyrelund | 2010 | RINGE | 1008AE | 25 m | 1:49.67 | |
111 | 519 | Lundgreen Mille | 2010 | RINGE | 1076AE | 25 m | 1:51.30 | |
112 | 444 | Tranekjer Sarah | 2008 | H2Odense | 0898AP | 25 m | 1:51.56 | |
113 | 352 | Mikkelsen Ida Friis | 2010 | NYBORG | 1040AF | 25 m | 1:51.97 | |
114 | 346 | Madsen Ellen Gramstrup | 2010 | NYBORG | 1098AB | 25 m | 1:53.60 | |
115 | 341 | Hummelhoff Alberte | 2010 | NYBORG | 1002AC | 25 m | 2:00.51 | |
116 | 53 | Havemann Jorina Maartje | 2007 | TGV DROCHT | 428726 | 25 m | 2:02.09 | |
117 | 356 | Krog Karla | 2011 | NYBORG | 1172AC | 25 m | 2:02.38 | |
118 | 58 | Petersen Johanna Dagmar Antje | 2009 | TGV DROCHT | 407346 | 25 m | 2:02.78 | |
119 | 343 | Lindstedt Anna | 2010 | NYBORG | 1092AG | 25 m | 2:08.52 | |
120 | 350 | Kristiansen Frida Krogh | 2011 | NYBORG | 1128AC | 25 m | 2:12.08 | |
121 | 363 | Andreasen Tilde Lundsgaard Rov | 2009 | NYBORG | 0918AJ | 25 m | 2:13.82 | |
122 | 349 | Kjellerup Freja | 2010 | NYBORG | 1038AF | 25 m | 2:51.05 | |
123 | 59 | Petersen Merle | 2011 | TGV DROCHT | 25 m | |||
124 | 357 | Svabo Luka Rose | 2008 | NYBORG | 0834AU | 25 m | ||
125 | 532 | Aalund Iben | 2004 | RINGE | 0494BD | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 16 november 2019 |
Licens til Ringe Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 10:26 |
Løb 16, 100m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 368 | Hansen Mads Ingeman | 1997 | NÆSTVED | 9719AC | 25 m | 53.23 | |
2 | 483 | Linde Sander | 2002 | RINGE | 0247AD | 25 m | 53.25 | |
3 | 481 | Desmareth Kristoffer | 2000 | RINGE | 0049AC | 25 m | 53.51 | |
4 | 499 | Landtved Christian | 2004 | RINGE | 0431AB | 25 m | 53.69 | |
5 | 482 | Langsted Oliver Phil | 1999 | RINGE | 9925AO | 25 m | 54.63 | |
6 | 71 | Monse Milan | 2000 | NORDHORN | 277064 | 25 m | 56.31 | |
7 | 69 | Ekkelboom Soeren | 1999 | NORDHORN | 231059 | 25 m | 56.84 | |
8 | 74 | Mundt Philip | 2002 | NORDHORN | 311061 | 25 m | 58.01 | |
9 | 70 | Küpers Jan | 2000 | NORDHORN | 277065 | 25 m | 58.17 | |
10 | 471 | Pedersen Christoffer R.S. | 2004 | H2Odense | 0405AA | 25 m | 58.36 | |
11 | 75 | Sandner Tim | 2000 | NORDHORN | 277058 | 25 m | 58.54 | |
12 | 23 | Klüver Frederik | 1998 | MUNKEBO | 9823AV | 25 m | 58.55 | |
13 | 485 | Feldskov Alfred | 2003 | RINGE | 0315AK | 25 m | 58.66 | |
14 | 489 | Kristensen Lars Borg | 1976 | RINGE | 7657AA | 25 m | 58.91 | |
15 | 5 | Haurum Jeppe | 2003 | AGERS.U.S. | 0321ao | 25 m | 59.00 | |
16 | 453 | Klicman Sebastian Emil F. | 2005 | H2Odense | 0561AE | 25 m | 59.15 | |
17 | 469 | Nejmann Jonathan | 2004 | H2Odense | 0423AO | 25 m | 59.24 | |
18 | 404 | Bertelsen Emil Brandt | 2004 | SVENDBORG | 0459AP | 25 m | 59.30 | |
19 | 76 | Morshuis Felix | 2003 | NORDHORN | 317274 | 25 m | 59.45 | |
20 | 466 | Kristiansen Mathias E. | 2004 | H2Odense | 0445AQ | 25 m | 59.76 | |
21 | 456 | Johannessen Anders Mosbæk | 2005 | H2Odense | 0529AG | 25 m | 59.95 | |
22 | 492 | Nielsen Mikkel Møller | 2006 | RINGE | 0615AC | 25 m | 1:00.21 | |
23 | 67 | Beckemper Marvin | 1998 | NORDHORN | 268132 | 25 m | 1:01.06 | |
24 | 82 | Bouwkamp Lukas | 2001 | NORDHORN | 320891 | 25 m | 1:01.44 | |
25 | 455 | Tholstrup Marius Dyrgaard | 2005 | H2Odense | 0547AE | 25 m | 1:01.44 | |
26 | 104 | Plangemann Christopher | 2000 | NORDHORN | 304964 | 25 m | 1:01.85 | |
27 | 81 | Küpers Johann | 2005 | NORDHORN | 367156 | 25 m | 1:02.24 | |
28 | 459 | Londero Oliver | 2004 | H2Odense | 0451AQ | 25 m | 1:03.54 | |
29 | 410 | Westergaard Mathias | 2004 | SVENDBORG | 0427AP | 25 m | 1:04.02 | |
30 | 498 | Andersen Mads Himmelstrup | 2004 | RINGE | 0495AG | 25 m | 1:04.10 | |
31 | 400 | Jørgensen William Romer | 2005 | SVENDBORG | 0599AL | 25 m | 1:04.32 | |
32 | 408 | Kristensen Mads | 2005 | SVENDBORG | 0555AM | 25 m | 1:05.80 | |
33 | 101 | Koning Thomas | 2001 | NORDHORN | 390887 | 25 m | 1:07.06 | |
34 | 488 | Kristensen Peter Borg | 2007 | RINGE | 0745AD | 25 m | 1:07.49 | |
35 | 486 | Damsgaard Tobias | 2006 | RINGE | 0695AJ | 25 m | 1:07.61 | |
36 | 1 | Nissen Andreas | 2003 | AGERS.U.S. | 0363AR | 25 m | 1:08.00 | |
37 | 26 | Petersen Valdemar | 2004 | MUNKEBO | 0431AP | 25 m | 1:08.52 | |
38 | 495 | Schier Julius | 2006 | RINGE | 0657AD | 25 m | 1:08.72 | |
39 | 529 | Johansen Nikolaj Kiel | 2003 | RINGE | 0345AR | 25 m | 1:08.84 | |
40 | 457 | Mejdal Christoffer | 2005 | H2Odense | 0589AK | 25 m | 1:09.39 | |
41 | 27 | Rasmussen Jan Damm | 2004 | MUNKEBO | 0485AR | 25 m | 1:09.42 | |
42 | 55 | Mahler Paul | 2001 | TGV DROCHT | 312987 | 25 m | 1:09.57 | |
43 | 497 | Cludts Kasper | 2006 | RINGE | 0601AR | 25 m | 1:09.71 | |
44 | 11 | Petersen Tobias | 2003 | AGERS.U.S. | 0373as | 25 m | 1:10.00 | |
45 | 66 | Weimann Eike | 2002 | TGV DROCHT | 327900 | 25 m | 1:10.43 | |
46 | 409 | Berg Marcus | 2007 | SVENDBORG | 0723AO | 25 m | 1:14.48 | |
47 | 96 | Niehaus Felix | 2006 | NORDHORN | 405265 | 25 m | 1:14.99 | |
48 | 531 | Hansen Anders | 2006 | RINGE | 0697AP | 25 m | 1:17.21 | |
49 | 98 | Strötker Ben | 2007 | NORDHORN | 405262 | 25 m | 1:17.40 | |
50 | 502 | Lundsfryd Marius | 2008 | RINGE | 0839AB | 25 m | 1:18.76 | |
51 | 530 | Landtved Jacob | 2006 | RINGE | 0611AB | 25 m | 1:20.12 | |
52 | 60 | Petersen Oliver | 2003 | TGV DROCHT | 391243 | 25 m | 1:20.13 | |
53 | 513 | Rasmussen Lucas Dyrelund | 2007 | RINGE | 0773AB | 25 m | 1:20.34 | |
54 | 512 | Thomsen Noah Á Fløtti | 2007 | RINGE | 0749AI | 25 m | 1:20.39 | |
55 | 90 | Borgers Jannek | 2005 | NORDHORN | 376041 | 25 m | 1:20.48 | |
56 | 433 | Bøttiger Gustav | 2008 | H2Odense | 0849AI | 25 m | 1:20.48 | |
57 | 102 | Karademir Bugra | 2008 | NORDHORN | 416156 | 25 m | 1:20.73 | |
58 | 111 | Thole Finn | 2006 | NORDHORN | 425455 | 25 m | 1:21.94 | |
59 | 510 | Madsen Benjamin Grann | 2008 | RINGE | 0893AK | 25 m | 1:23.09 | |
60 | 508 | Lund Laurits Damsted | 2007 | RINGE | 0765AH | 25 m | 1:23.33 | |
61 | 103 | Reineke Neal | 2008 | NORDHORN | 416157 | 25 m | 1:23.99 | |
62 | 436 | Bentsen Louis Stæhr | 2010 | H2Odense | 1031AB | 25 m | 1:24.04 | |
63 | 429 | Selaci Besian | 2007 | H2Odense | 0735AO | 25 m | 1:26.12 | |
64 | 97 | Schröder Jano | 2009 | NORDHORN | 416147 | 25 m | 1:26.38 | |
65 | 437 | Kjeldsen Martin | 2007 | H2Odense | 0705AO | 25 m | 1:26.69 | |
66 | 517 | Bjerre Rasmus | 2008 | RINGE | 0801AD | 25 m | 1:26.71 | |
67 | 505 | Jensen Gustav Nørregaard | 2008 | RINGE | 0881AE | 25 m | 1:27.17 | |
68 | 446 | Andersen Villads | 2009 | H2Odense | 0929AG | 25 m | 1:27.52 | |
69 | 108 | Temme Nikolas | 2009 | NORDHORN | 416146 | 25 m | 1:28.29 | |
70 | 9 | Johansen Michael | 2004 | AGERS.U.S. | XX2 | 25 m | 1:30.00 | |
71 | 401 | Wilstrup Andrew | 2006 | SVENDBORG | 0631AQ | 25 m | 1:30.09 | |
72 | 434 | Lunden Hjalmer | 2008 | H2Odense | 0821AK | 25 m | 1:30.20 | |
73 | 384 | Gorecki Conrad Elsborg | 2008 | FREM | 0835AD | 25 m | 1:31.56 | |
74 | 99 | Strötker Max | 2009 | NORDHORN | 418963 | 25 m | 1:31.64 | |
75 | 29 | Sørensen Thomas Saugmann | 2003 | MUNKEBO | 0397AT | 25 m | 1:32.15 | |
76 | 417 | Christensen Frederik | 2006 | TOMMERUP | 0687AP | 25 m | 1:32.35 | |
77 | 426 | Beier Anders | 2007 | H2Odense | 0703AO | 25 m | 1:32.83 | |
78 | 445 | Bentsen Vitus Stæhr | 2012 | H2Odense | 1201AA | 25 m | 1:33.05 | |
79 | 392 | Jeppesen Magnus | 2008 | FREM | 0843AL | 25 m | 1:33.47 | |
80 | 440 | Gram Phillip | 2006 | H2Odense | 0671AR | 25 m | 1:33.71 | |
81 | 416 | Clausen Casper | 2007 | TOMMERUP | 0751AM | 25 m | 1:34.04 | |
82 | 521 | Kjellerup Jannik | 2009 | RINGE | 0989AA | 25 m | 1:34.97 | |
83 | 364 | Christoffersen-Thorsen Valdemar | 2008 | NYBORG | 0851AM | 25 m | 1:35.79 | |
84 | 441 | Kristiansen Silas Elving | 2008 | H2Odense | 0811AK | 25 m | 1:35.82 | |
85 | 443 | Birk Villads | 2009 | H2Odense | 0937AF | 25 m | 1:37.13 | |
86 | 435 | Vinther-Okholm Hjalte | 2008 | H2Odense | 0851AK | 25 m | 1:37.23 | |
87 | 479 | Almind Emil Schultz | 2008 | H2Odense | 0853AO | 25 m | 1:37.32 | |
88 | 447 | Pedersen Jonathan R. S. | 2011 | H2Odense | 1185AA | 25 m | 1:37.58 | |
89 | 18 | Christiansen Bjørn H. | 2006 | MUNKEBO | 0647AN | 25 m | 1:37.95 | |
90 | 54 | Kaiser Anton | 2006 | TGV DROCHT | 414898 | 25 m | 1:39.88 | |
91 | 347 | Nørgaard Felix | 2008 | NYBORG | 0891AL | 25 m | 1:41.52 | |
92 | 450 | Stokbæk Bille | 2009 | H2Odense | 0959AF | 25 m | 1:42.61 | |
93 | 518 | Lund Aksel Damsted | 2009 | RINGE | 0955AC | 25 m | 1:42.71 | |
94 | 24 | Lamberg Lau | 2007 | MUNKEBO | 0765AK | 25 m | 1:43.06 | |
95 | 62 | Potthoff Thies Luca | 2008 | TGV DROCHT | 416600 | 25 m | 1:44.25 | |
96 | 522 | Mygind Mathias | 2009 | RINGE | 0933AD | 25 m | 1:45.54 | |
97 | 549 | Plauborg Anton | 2010 | RINGE | 1059AA | 25 m | 1:46.29 | |
98 | 56 | Meyer Erik | 2007 | TGV DROCHT | 411932 | 25 m | 1:46.46 | |
99 | 351 | Witzel Hjalte Monberg | 2010 | NYBORG | 1061AB | 25 m | 1:47.33 | |
100 | 358 | Jørgensen Magnus Krog | 2008 | NYBORG | 0889AH | 25 m | 1:48.68 | |
101 | 348 | Stadnicki Filip | 2009 | NYBORG | 0947AC | 25 m | 1:48.83 | |
102 | 448 | Høgh Sebastian | 2007 | H2Odense | 0709AP | 25 m | 1:48.92 | |
103 | 374 | Demiral Neset | 2009 | FREM | 0905AC | 25 m | 1:52.22 | |
104 | 342 | Jørgensen Andreas Krog | 2008 | NYBORG | 0853AG | 25 m | 1:53.96 | |
105 | 359 | Gaster Marcus Korsholm | 2010 | NYBORG | 1051AB | 25 m | 1:59.31 | |
106 | 361 | Nielsen Oliver | 2010 | NYBORG | 1025AE | 25 m | 2:10.11 | |
107 | 354 | Kristensen Jakob | 2009 | NYBORG | 0961BA | 25 m | 2:14.06 | |
108 | 360 | Andersen Noah | 2009 | NYBORG | 0953AB | 25 m | 2:18.90 | |
109 | 362 | Thuelund Otto | 2010 | NYBORG | 1045AB | 25 m | 2:20.81 | |
110 | 355 | Eriksen Julius Albert Sonne | 2010 | NYBORG | 1023AE | 25 m | 2:23.52 | |
111 | 64 | Terpstra Bjarne | 2008 | TGV DROCHT | 433465 | 25 m | ||
112 | 365 | Nielsen Rolf Hjalmar | 2008 | NYBORG | 0849AM | 25 m | ||
113 | 523 | Rønnov Albert | 2009 | RINGE | 0901BE | 25 m | ||
114 | 524 | Bechsgaard Rasmus | 2009 | RINGE | 0997BD | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 16 november 2019 |
Licens til Ringe Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 10:26 |
Løb 17, 50m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 461 | Færgemann Naja | 2006 | H2Odense | 0602AI | 25 m | 29.12 | |
2 | 68 | Ekkelboom Marloes | 1997 | NORDHORN | 159283 | 25 m | 30.51 | |
3 | 490 | Rønn Anna | 2005 | RINGE | 0552AD | 25 m | 30.80 | |
4 | 536 | Johansen Trine | 2002 | RINGE | 0238AN | 25 m | 30.89 | |
5 | 421 | Bruun-Petersen Mette | 2001 | TOMMERUP | 0196AT | 25 m | 31.84 | |
6 | 25 | Martinussen Janni | 2001 | MUNKEBO | 0186AE | 25 m | 31.97 | |
7 | 463 | Habermann Agnete | 2005 | H2Odense | 0576AA | 25 m | 32.30 | |
8 | 73 | Mundt Catharina | 1997 | NORDHORN | 231068 | 25 m | 32.89 | |
9 | 10 | Selbo Pipaluk | 2003 | AGERS.U.S. | 0336az | 25 m | 33.00 | |
10 | 487 | Hemmeløff Olivia | 2006 | RINGE | 0648AK | 25 m | 33.20 | |
11 | 86 | Niehaus Svenja | 2004 | NORDHORN | 367157 | 25 m | 33.43 | |
12 | 112 | Marker Pauline | 2002 | NORDHORN | 316713 | 25 m | 33.57 | |
13 | 528 | Hansen Katrine Hvistendal | 1997 | RINGE | 9754BA | 25 m | 33.64 | |
14 | 534 | Christensen Julie Krog | 2001 | RINGE | 0154AI | 25 m | 33.97 | |
15 | 494 | Hvidberg Mathilde | 2007 | RINGE | 0774AE | 25 m | 34.35 | |
16 | 94 | Helper Sabrina | 1998 | NORDHORN | 307783 | 25 m | 34.37 | |
17 | 533 | Hvidberg Kathrine | 2004 | RINGE | 0496BA | 25 m | 34.58 | |
18 | 83 | Duhn Hanna | 2001 | NORDHORN | 322057 | 25 m | 34.66 | |
19 | 491 | Mols Christine | 2006 | RINGE | 0692AO | 25 m | 35.14 | |
20 | 393 | Vangsgaard Liva | 2006 | FREM | 0682AV | 25 m | 35.19 | |
21 | 84 | Harmsen Lynn | 2002 | NORDHORN | 309509 | 25 m | 36.19 | |
22 | 72 | Mundt Birte | 1998 | NORDHORN | 248443 | 25 m | 36.24 | |
23 | 413 | Bruun-Petersen Anne | 2007 | TOMMERUP | 0792AF | 25 m | 36.26 | |
24 | 420 | Jørgensen Karoline | 2007 | TOMMERUP | 0774AG | 25 m | 36.36 | |
25 | 89 | Umbreit Lina | 2004 | NORDHORN | 369564 | 25 m | 36.57 | |
26 | 504 | Hemmeløff Emilie | 2008 | RINGE | 0848AB | 25 m | 36.93 | |
27 | 78 | Küpers Elena | 2004 | NORDHORN | 369563 | 25 m | 37.05 | |
28 | 77 | Monse Nele | 2005 | NORDHORN | 355483 | 25 m | 37.08 | |
29 | 93 | van Slooten Inken | 2007 | NORDHORN | 407092 | 25 m | 37.15 | |
30 | 377 | Munkbjerg Monica | 2006 | FREM | 0606AX | 25 m | 37.56 | |
31 | 80 | Duhn Sina | 2004 | NORDHORN | 320890 | 25 m | 38.34 | |
32 | 17 | Blyn Naya | 2004 | MUNKEBO | 0484AV | 25 m | 38.45 | |
33 | 51 | Ehlers Gesa | 2001 | TGV DROCHT | 25 m | 38.55 | ||
34 | 79 | Kamps Sina | 2004 | NORDHORN | 320902 | 25 m | 38.84 | |
35 | 91 | Burkert Lena | 2006 | NORDHORN | 405269 | 25 m | 38.85 | |
36 | 540 | Christensen Camilla Breum | 2000 | RINGE | 0038AV | 25 m | 39.59 | |
37 | 369 | Alstrup-Lopez Maya K. | 2007 | FREM | 0702AQ | 25 m | 39.81 | |
38 | 63 | Reher Celina Marie | 2004 | TGV DROCHT | 359895 | 25 m | 40.16 | |
39 | 509 | Bak Sofie | 2008 | RINGE | 0856AG | 25 m | 40.23 | |
40 | 539 | Skjerning Bianca | 2001 | RINGE | 0176BE | 25 m | 40.25 | |
41 | 514 | Rasmussen Sofie Dyrelund | 2007 | RINGE | 0722AG | 25 m | 40.40 | |
42 | 506 | Ploug Frida | 2007 | RINGE | 0746AD | 25 m | 40.61 | |
43 | 95 | Kalter Joana | 2007 | NORDHORN | 416160 | 25 m | 40.87 | |
44 | 532 | Aalund Iben | 2004 | RINGE | 0494BD | 25 m | 41.05 | |
45 | 100 | Lohuis Kaja | 2004 | NORDHORN | 390640 | 25 m | 41.10 | |
46 | 110 | Ferreira Olivia | 2006 | NORDHORN | 405267 | 25 m | 41.59 | |
47 | 387 | Rasmussen Andrea Høi | 2007 | FREM | 0728AP | 25 m | 41.67 | |
48 | 107 | Barsewisch von Isla | 2007 | NORDHORN | 416144 | 25 m | 41.91 | |
49 | 52 | Haack Marieke | 2001 | TGV DROCHT | 312988 | 25 m | 42.70 | |
50 | 85 | Bouwkamp Anna | 2004 | NORDHORN | 365738 | 25 m | 43.28 | |
51 | 422 | Mortensen Sofia | 2007 | TOMMERUP | 0786AK | 25 m | 44.51 | |
52 | 92 | Schmölders Svenja | 2006 | NORDHORN | 405263 | 25 m | 44.52 | |
53 | 22 | Klæsøe Celina | 2006 | MUNKEBO | 0662AQ | 25 m | 44.65 | |
54 | 515 | Søgaard Caroline | 2006 | RINGE | 0602AS | 25 m | 44.90 | |
55 | 3 | Wiege Ellen Marie | 2003 | AGERS.U.S. | 0310bh | 25 m | 45.00 | |
56 | 30 | Thomsen Ea | 2001 | MUNKEBO | 0158BE | 25 m | 45.25 | |
57 | 511 | Rasmussen Freja Zaugg | 2008 | RINGE | 0834AO | 25 m | 46.21 | |
58 | 371 | Wood Frederikke | 2007 | FREM | 0762AX | 25 m | 46.28 | |
59 | 391 | Kruse Anna Mathilde | 2006 | FREM | 0666AT | 25 m | 46.34 | |
60 | 382 | Vu Hanh Kim | 2004 | FREM | 0466AZ | 25 m | 47.66 | |
61 | 385 | Johansen Marie Hartmann | 2007 | FREM | 0776AJ | 25 m | 47.89 | |
62 | 390 | Kaae Bennedikte | 2006 | FREM | 0602AH | 25 m | 49.07 | |
63 | 88 | Ulbrich Stella | 2006 | NORDHORN | 405261 | 25 m | 50.51 | |
64 | 379 | Kristensen Elvira Køstner | 2008 | FREM | 0838AF | 25 m | 50.55 | |
65 | 370 | Larsen Trine | 2009 | FREM | 0954AF | 25 m | 50.64 | |
66 | 87 | Schiebener Viktoria | 2006 | NORDHORN | 405264 | 25 m | 53.38 | |
67 | 507 | Henriksen Ella Broby | 2009 | RINGE | 0946AB | 25 m | 53.45 | |
68 | 105 | Pasternak Merrit | 2007 | NORDHORN | 366832 | 25 m | 53.89 | |
69 | 109 | Ameloh Delia | 2006 | NORDHORN | 406955 | 25 m | 56.13 | |
70 | 449 | Lönneker Catrine | 2006 | H2Odense | 0622AY | 25 m | 56.33 | |
71 | 520 | Rasmussen Julie Dyrelund | 2010 | RINGE | 1008AE | 25 m | 1:04.67 | |
72 | 61 | Philippi Malin | 2004 | TGV DROCHT | 358904 | 25 m | ||
73 | 106 | Ahuis Nele | 2007 | NORDHORN | 416174 | 25 m | ||
74 | 353 | Nielsen Ida Marie Bo | 2008 | NYBORG | 0852AT | 25 m | ||
75 | 357 | Svabo Luka Rose | 2008 | NYBORG | 0834AU | 25 m | ||
76 | 376 | Caspersen Kamille | 2009 | FREM | 0930BA | 25 m | ||
77 | 442 | Elholm Rebekka | 2009 | H2Odense | 0916AI | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 16 november 2019 |
Licens til Ringe Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 10:26 |
Løb 18, 50m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 75 | Sandner Tim | 2000 | NORDHORN | 277058 | 25 m | 35 | |
2 | 483 | Linde Sander | 2002 | RINGE | 0247AD | 25 m | 26.37 | |
3 | 399 | Pedersen Jon Riedel | 1998 | SVENDBORG | 9821AG | 25 m | 27.01 | |
4 | 499 | Landtved Christian | 2004 | RINGE | 0431AB | 25 m | 27.13 | |
5 | 368 | Hansen Mads Ingeman | 1997 | NÆSTVED | 9719AC | 25 m | 27.30 | |
6 | 69 | Ekkelboom Soeren | 1999 | NORDHORN | 231059 | 25 m | 28.62 | |
7 | 484 | Andreasen Anders S. | 1998 | RINGE | 9849AD | 25 m | 29.20 | |
8 | 71 | Monse Milan | 2000 | NORDHORN | 277064 | 25 m | 29.22 | |
9 | 415 | Jørgensen Gustav | 2004 | TOMMERUP | 0465AO | 25 m | 29.33 | |
10 | 500 | Hertzog Luca | 2005 | RINGE | 0569AB | 25 m | 29.57 | |
11 | 470 | Pedersen Julian Vitus | 2007 | H2Odense | 0775AA | 25 m | 29.99 | |
12 | 70 | Küpers Jan | 2000 | NORDHORN | 277065 | 25 m | 30.25 | |
13 | 74 | Mundt Philip | 2002 | NORDHORN | 311061 | 25 m | 30.79 | |
14 | 5 | Haurum Jeppe | 2003 | AGERS.U.S. | 0321ao | 25 m | 31.00 | |
15 | 101 | Koning Thomas | 2001 | NORDHORN | 390887 | 25 m | 31.10 | |
16 | 76 | Morshuis Felix | 2003 | NORDHORN | 317274 | 25 m | 31.59 | |
17 | 23 | Klüver Frederik | 1998 | MUNKEBO | 9823AV | 25 m | 31.61 | |
18 | 498 | Andersen Mads Himmelstrup | 2004 | RINGE | 0495AG | 25 m | 31.98 | |
19 | 67 | Beckemper Marvin | 1998 | NORDHORN | 268132 | 25 m | 32.22 | |
20 | 82 | Bouwkamp Lukas | 2001 | NORDHORN | 320891 | 25 m | 32.41 | |
21 | 81 | Küpers Johann | 2005 | NORDHORN | 367156 | 25 m | 32.62 | |
22 | 104 | Plangemann Christopher | 2000 | NORDHORN | 304964 | 25 m | 32.95 | |
23 | 495 | Schier Julius | 2006 | RINGE | 0657AD | 25 m | 33.37 | |
24 | 486 | Damsgaard Tobias | 2006 | RINGE | 0695AJ | 25 m | 33.50 | |
25 | 410 | Westergaard Mathias | 2004 | SVENDBORG | 0427AP | 25 m | 33.81 | |
26 | 26 | Petersen Valdemar | 2004 | MUNKEBO | 0431AP | 25 m | 35.19 | |
27 | 497 | Cludts Kasper | 2006 | RINGE | 0601AR | 25 m | 36.41 | |
28 | 55 | Mahler Paul | 2001 | TGV DROCHT | 312987 | 25 m | 37.24 | |
29 | 409 | Berg Marcus | 2007 | SVENDBORG | 0723AO | 25 m | 37.44 | |
30 | 98 | Strötker Ben | 2007 | NORDHORN | 405262 | 25 m | 38.18 | |
31 | 419 | Rose Jonas | 2004 | TOMMERUP | 0407AT | 25 m | 39.54 | |
32 | 488 | Kristensen Peter Borg | 2007 | RINGE | 0745AD | 25 m | 39.60 | |
33 | 27 | Rasmussen Jan Damm | 2004 | MUNKEBO | 0485AR | 25 m | 39.63 | |
34 | 29 | Sørensen Thomas Saugmann | 2003 | MUNKEBO | 0397AT | 25 m | 39.89 | |
35 | 96 | Niehaus Felix | 2006 | NORDHORN | 405265 | 25 m | 39.89 | |
36 | 60 | Petersen Oliver | 2003 | TGV DROCHT | 391243 | 25 m | 40.93 | |
37 | 513 | Rasmussen Lucas Dyrelund | 2007 | RINGE | 0773AB | 25 m | 41.62 | |
38 | 517 | Bjerre Rasmus | 2008 | RINGE | 0801AD | 25 m | 41.74 | |
39 | 102 | Karademir Bugra | 2008 | NORDHORN | 416156 | 25 m | 42.02 | |
40 | 503 | Nielsen Mathias Møller | 2008 | RINGE | 0861AD | 25 m | 42.18 | |
41 | 530 | Landtved Jacob | 2006 | RINGE | 0611AB | 25 m | 42.37 | |
42 | 531 | Hansen Anders | 2006 | RINGE | 0697AP | 25 m | 42.77 | |
43 | 16 | Andersen Christoffer | 2006 | MUNKEBO | 0657AN | 25 m | 44.11 | |
44 | 90 | Borgers Jannek | 2005 | NORDHORN | 376041 | 25 m | 44.64 | |
45 | 502 | Lundsfryd Marius | 2008 | RINGE | 0839AB | 25 m | 44.83 | |
46 | 521 | Kjellerup Jannik | 2009 | RINGE | 0989AA | 25 m | 48.05 | |
47 | 111 | Thole Finn | 2006 | NORDHORN | 425455 | 25 m | 48.50 | |
48 | 508 | Lund Laurits Damsted | 2007 | RINGE | 0765AH | 25 m | 48.89 | |
49 | 386 | Hansen Mathias Højsgaard | 2007 | FREM | 0741AM | 25 m | 50.26 | |
50 | 510 | Madsen Benjamin Grann | 2008 | RINGE | 0893AK | 25 m | 50.30 | |
51 | 103 | Reineke Neal | 2008 | NORDHORN | 416157 | 25 m | 51.50 | |
52 | 522 | Mygind Mathias | 2009 | RINGE | 0933AD | 25 m | 53.64 | |
53 | 97 | Schröder Jano | 2009 | NORDHORN | 416147 | 25 m | 53.68 | |
54 | 512 | Thomsen Noah Á Fløtti | 2007 | RINGE | 0749AI | 25 m | 54.24 | |
55 | 99 | Strötker Max | 2009 | NORDHORN | 418963 | 25 m | 55.51 | |
56 | 392 | Jeppesen Magnus | 2008 | FREM | 0843AL | 25 m | 55.68 | |
57 | 347 | Nørgaard Felix | 2008 | NYBORG | 0891AL | 25 m | 1:02.80 | |
58 | 518 | Lund Aksel Damsted | 2009 | RINGE | 0955AC | 25 m | 1:05.42 | |
59 | 549 | Plauborg Anton | 2010 | RINGE | 1059AA | 25 m | 1:14.42 | |
60 | 18 | Christiansen Bjørn H. | 2006 | MUNKEBO | 0647AN | 25 m | ||
61 | 62 | Potthoff Thies Luca | 2008 | TGV DROCHT | 416600 | 25 m | ||
62 | 108 | Temme Nikolas | 2009 | NORDHORN | 416146 | 25 m | ||
63 | 373 | Wintervad Viktor Hjortkær | 2008 | FREM | 0881AH | 25 m | ||
64 | 505 | Jensen Gustav Nørregaard | 2008 | RINGE | 0881AE | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 16 november 2019 |
Licens til Ringe Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 10:26 |
Løb 19, 100m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 490 | Rønn Anna | 2005 | RINGE | 0552AD | 25 m | 1:08.06 | |
2 | 493 | Lundsfryd Thilde Rosen | 2004 | RINGE | 0424AN | 25 m | 1:09.80 | |
3 | 494 | Hvidberg Mathilde | 2007 | RINGE | 0774AE | 25 m | 1:12.49 | |
4 | 527 | Ahrentsen Cecilie | 1998 | RINGE | 9838AB | 25 m | 1:14.37 | |
5 | 463 | Habermann Agnete | 2005 | H2Odense | 0576AA | 25 m | 1:14.66 | |
6 | 6 | Sørensen Julie T. | 2003 | AGERS.U.S. | 0354ac | 25 m | 1:16.00 | |
7 | 496 | Lundsfryd Lærke Rosen | 2006 | RINGE | 0678AG | 25 m | 1:16.29 | |
8 | 504 | Hemmeløff Emilie | 2008 | RINGE | 0848AB | 25 m | 1:17.95 | |
9 | 414 | Bruun-Petersen Rikke | 2005 | TOMMERUP | 0522AN | 25 m | 1:18.25 | |
10 | 528 | Hansen Katrine Hvistendal | 1997 | RINGE | 9754BA | 25 m | 1:19.40 | |
11 | 4 | Johannsen Emma Lundorff | 2003 | AGERS.U.S. | 0368as | 25 m | 1:20.00 | |
12 | 31 | Thygesen Nikoline | 2005 | MUNKEBO | 0534AX | 25 m | 1:20.97 | |
13 | 464 | Nygaard Emma | 2005 | H2Odense | 0538AR | 25 m | 1:21.20 | |
14 | 381 | Simonsen Sava Mathilde | 2008 | FREM | 0886AH | 25 m | 1:21.75 | |
15 | 405 | Busk Felia | 2000 | SVENDBORG | 0078AR | 25 m | 1:22.77 | |
16 | 537 | Ryet Anna | 2005 | RINGE | 0516AG | 25 m | 1:23.01 | |
17 | 514 | Rasmussen Sofie Dyrelund | 2007 | RINGE | 0722AG | 25 m | 1:26.60 | |
18 | 509 | Bak Sofie | 2008 | RINGE | 0856AG | 25 m | 1:26.65 | |
19 | 431 | Stahl Dagmar | 2007 | H2Odense | 0738AK | 25 m | 1:28.35 | |
20 | 467 | Buch Mille A. B. | 2006 | H2Odense | 0612AP | 25 m | 1:28.98 | |
21 | 28 | Rasmussen Sofie Holm | 2004 | MUNKEBO | 0412BA | 25 m | 1:30.20 | |
22 | 383 | Andersen Helena Bett | 2007 | FREM | 0768AG | 25 m | 1:30.94 | |
23 | 506 | Ploug Frida | 2007 | RINGE | 0746AD | 25 m | 1:31.72 | |
24 | 511 | Rasmussen Freja Zaugg | 2008 | RINGE | 0834AO | 25 m | 1:34.25 | |
25 | 411 | Hansen Monique Thorbech | 2007 | SVENDBORG | 0772AN | 25 m | 1:34.28 | |
26 | 439 | Funder Olivia | 2006 | H2Odense | 0668AT | 25 m | 1:34.44 | |
27 | 52 | Haack Marieke | 2001 | TGV DROCHT | 312988 | 25 m | 1:34.47 | |
28 | 540 | Christensen Camilla Breum | 2000 | RINGE | 0038AV | 25 m | 1:34.50 | |
29 | 438 | Buch Matilde A. B. | 2008 | H2Odense | 0834AH | 25 m | 1:34.55 | |
30 | 402 | Schade Annabell Gram | 2005 | SVENDBORG | 0568AW | 25 m | 1:34.70 | |
31 | 428 | Pedersen Atalie R. L. | 2007 | H2Odense | 0752AS | 25 m | 1:34.81 | |
32 | 516 | Keinicke Thea | 2007 | RINGE | 0774AR | 25 m | 1:38.83 | |
33 | 20 | Jensen Ida Nørregaard | 2007 | MUNKEBO | 0778AP | 25 m | 1:41.72 | |
34 | 430 | Peters Cornelia Gardias | 2008 | H2Odense | 0864AH | 25 m | 1:42.53 | |
35 | 515 | Søgaard Caroline | 2006 | RINGE | 0602AS | 25 m | 1:42.61 | |
36 | 427 | Wagner Andrea | 2008 | H2Odense | 0852AA | 25 m | 1:43.01 | |
37 | 403 | Jensen Ella Krogager | 2008 | SVENDBORG | 0874AK | 25 m | 1:45.05 | |
38 | 442 | Elholm Rebekka | 2009 | H2Odense | 0916AI | 25 m | 1:45.83 | |
39 | 50 | Ebeling Lina | 2002 | TGV DROCHT | 327901 | 25 m | 1:46.36 | |
40 | 406 | Poulsen Liv Emilie | 2007 | SVENDBORG | 0776AQ | 25 m | 1:56.39 | |
41 | 379 | Kristensen Elvira Køstner | 2008 | FREM | 0838AF | 25 m | 1:56.43 | |
42 | 49 | Blohm Melina | 2007 | TGV DROCHT | 385375 | 25 m | 1:57.63 | |
43 | 378 | Jensen Lisa Bjergmann | 2007 | FREM | 0746AP | 25 m | 1:57.83 | |
44 | 352 | Mikkelsen Ida Friis | 2010 | NYBORG | 1040AF | 25 m | 1:58.56 | |
45 | 57 | Offermann Pia | 2005 | TGV DROCHT | 354691 | 25 m | 1:58.97 | |
46 | 65 | Viemann Antonia | 2006 | TGV DROCHT | 373476 | 25 m | 1:59.87 | |
47 | 519 | Lundgreen Mille | 2010 | RINGE | 1076AE | 25 m | 2:00.05 | |
48 | 363 | Andreasen Tilde Lundsgaard Rov | 2009 | NYBORG | 0918AJ | 25 m | 2:01.09 | |
49 | 444 | Tranekjer Sarah | 2008 | H2Odense | 0898AP | 25 m | 2:01.33 | |
50 | 58 | Petersen Johanna Dagmar Antje | 2009 | TGV DROCHT | 407346 | 25 m | 2:02.62 | |
51 | 345 | Krogshede Ella | 2009 | NYBORG | 0920AJ | 25 m | 2:03.29 | |
52 | 432 | Knudsen Emily | 2006 | H2Odense | 0668AW | 25 m | 2:04.37 | |
53 | 375 | Tanggaard Luna | 2006 | FREM | 0602AX | 25 m | 2:06.90 | |
54 | 356 | Krog Karla | 2011 | NYBORG | 1172AC | 25 m | 2:15.22 | |
55 | 343 | Lindstedt Anna | 2010 | NYBORG | 1092AG | 25 m | 2:19.95 | |
56 | 346 | Madsen Ellen Gramstrup | 2010 | NYBORG | 1098AB | 25 m | 2:21.67 | |
57 | 341 | Hummelhoff Alberte | 2010 | NYBORG | 1002AC | 25 m | 2:31.26 | |
58 | 350 | Kristiansen Frida Krogh | 2011 | NYBORG | 1128AC | 25 m | 2:36.52 | |
59 | 349 | Kjellerup Freja | 2010 | NYBORG | 1038AF | 25 m | 2:51.26 | |
60 | 53 | Havemann Jorina Maartje | 2007 | TGV DROCHT | 428726 | 25 m | ||
61 | 59 | Petersen Merle | 2011 | TGV DROCHT | 25 m | |||
62 | 344 | Guldborg Caroline B. | 2009 | NYBORG | 0908BA | 25 m | ||
63 | 353 | Nielsen Ida Marie Bo | 2008 | NYBORG | 0852AT | 25 m | ||
64 | 357 | Svabo Luka Rose | 2008 | NYBORG | 0834AU | 25 m | ||
65 | 389 | Ercaliskan Meryem | 2007 | FREM | 0788AU | 25 m | ||
66 | 423 | Lindharth Frederikke | 2007 | TOMMERUP | 0758AX | 25 m | ||
67 | 449 | Lönneker Catrine | 2006 | H2Odense | 0622AY | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 16 november 2019 |
Licens til Ringe Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 10:26 |
Løb 20, 100m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 481 | Desmareth Kristoffer | 2000 | RINGE | 0049AC | 25 m | 59.54 | |
2 | 399 | Pedersen Jon Riedel | 1998 | SVENDBORG | 9821AG | 25 m | 59.64 | |
3 | 499 | Landtved Christian | 2004 | RINGE | 0431AB | 25 m | 1:00.82 | |
4 | 484 | Andreasen Anders S. | 1998 | RINGE | 9849AD | 25 m | 1:03.85 | |
5 | 453 | Klicman Sebastian Emil F. | 2005 | H2Odense | 0561AE | 25 m | 1:05.11 | |
6 | 492 | Nielsen Mikkel Møller | 2006 | RINGE | 0615AC | 25 m | 1:05.67 | |
7 | 500 | Hertzog Luca | 2005 | RINGE | 0569AB | 25 m | 1:05.77 | |
8 | 471 | Pedersen Christoffer R.S. | 2004 | H2Odense | 0405AA | 25 m | 1:05.86 | |
9 | 466 | Kristiansen Mathias E. | 2004 | H2Odense | 0445AQ | 25 m | 1:10.34 | |
10 | 485 | Feldskov Alfred | 2003 | RINGE | 0315AK | 25 m | 1:12.19 | |
11 | 459 | Londero Oliver | 2004 | H2Odense | 0451AQ | 25 m | 1:15.12 | |
12 | 468 | Tranekjer Magnus | 2005 | H2Odense | 0567AK | 25 m | 1:19.12 | |
13 | 465 | Pedersen Alexander R. S. | 2006 | H2Odense | 0619AH | 25 m | 1:21.80 | |
14 | 66 | Weimann Eike | 2002 | TGV DROCHT | 327900 | 25 m | 1:22.14 | |
15 | 55 | Mahler Paul | 2001 | TGV DROCHT | 312987 | 25 m | 1:23.47 | |
16 | 1 | Nissen Andreas | 2003 | AGERS.U.S. | 0363AR | 25 m | 1:24.00 | |
17 | 60 | Petersen Oliver | 2003 | TGV DROCHT | 391243 | 25 m | 1:29.06 | |
18 | 502 | Lundsfryd Marius | 2008 | RINGE | 0839AB | 25 m | 1:31.38 | |
19 | 433 | Bøttiger Gustav | 2008 | H2Odense | 0849AI | 25 m | 1:31.85 | |
20 | 503 | Nielsen Mathias Møller | 2008 | RINGE | 0861AD | 25 m | 1:32.54 | |
21 | 436 | Bentsen Louis Stæhr | 2010 | H2Odense | 1031AB | 25 m | 1:32.64 | |
22 | 512 | Thomsen Noah Á Fløtti | 2007 | RINGE | 0749AI | 25 m | 1:33.56 | |
23 | 508 | Lund Laurits Damsted | 2007 | RINGE | 0765AH | 25 m | 1:33.99 | |
24 | 513 | Rasmussen Lucas Dyrelund | 2007 | RINGE | 0773AB | 25 m | 1:34.00 | |
25 | 419 | Rose Jonas | 2004 | TOMMERUP | 0407AT | 25 m | 1:35.76 | |
26 | 429 | Selaci Besian | 2007 | H2Odense | 0735AO | 25 m | 1:38.24 | |
27 | 510 | Madsen Benjamin Grann | 2008 | RINGE | 0893AK | 25 m | 1:38.73 | |
28 | 441 | Kristiansen Silas Elving | 2008 | H2Odense | 0811AK | 25 m | 1:41.26 | |
29 | 384 | Gorecki Conrad Elsborg | 2008 | FREM | 0835AD | 25 m | 1:42.06 | |
30 | 505 | Jensen Gustav Nørregaard | 2008 | RINGE | 0881AE | 25 m | 1:42.20 | |
31 | 434 | Lunden Hjalmer | 2008 | H2Odense | 0821AK | 25 m | 1:44.01 | |
32 | 386 | Hansen Mathias Højsgaard | 2007 | FREM | 0741AM | 25 m | 1:44.12 | |
33 | 440 | Gram Phillip | 2006 | H2Odense | 0671AR | 25 m | 1:45.08 | |
34 | 445 | Bentsen Vitus Stæhr | 2012 | H2Odense | 1201AA | 25 m | 1:46.05 | |
35 | 437 | Kjeldsen Martin | 2007 | H2Odense | 0705AO | 25 m | 1:49.33 | |
36 | 447 | Pedersen Jonathan R. S. | 2011 | H2Odense | 1185AA | 25 m | 1:52.80 | |
37 | 374 | Demiral Neset | 2009 | FREM | 0905AC | 25 m | 1:53.16 | |
38 | 479 | Almind Emil Schultz | 2008 | H2Odense | 0853AO | 25 m | 1:53.62 | |
39 | 443 | Birk Villads | 2009 | H2Odense | 0937AF | 25 m | 1:53.84 | |
40 | 521 | Kjellerup Jannik | 2009 | RINGE | 0989AA | 25 m | 1:55.35 | |
41 | 364 | Christoffersen-Thorsen Valdemar | 2008 | NYBORG | 0851AM | 25 m | 1:55.89 | |
42 | 450 | Stokbæk Bille | 2009 | H2Odense | 0959AF | 25 m | 1:56.66 | |
43 | 435 | Vinther-Okholm Hjalte | 2008 | H2Odense | 0851AK | 25 m | 1:56.76 | |
44 | 54 | Kaiser Anton | 2006 | TGV DROCHT | 414898 | 25 m | 1:56.96 | |
45 | 446 | Andersen Villads | 2009 | H2Odense | 0929AG | 25 m | 2:02.19 | |
46 | 359 | Gaster Marcus Korsholm | 2010 | NYBORG | 1051AB | 25 m | 2:04.08 | |
47 | 56 | Meyer Erik | 2007 | TGV DROCHT | 411932 | 25 m | 2:04.77 | |
48 | 347 | Nørgaard Felix | 2008 | NYBORG | 0891AL | 25 m | 2:05.07 | |
49 | 342 | Jørgensen Andreas Krog | 2008 | NYBORG | 0853AG | 25 m | 2:06.59 | |
50 | 351 | Witzel Hjalte Monberg | 2010 | NYBORG | 1061AB | 25 m | 2:09.89 | |
51 | 360 | Andersen Noah | 2009 | NYBORG | 0953AB | 25 m | 2:10.48 | |
52 | 365 | Nielsen Rolf Hjalmar | 2008 | NYBORG | 0849AM | 25 m | 2:13.13 | |
53 | 348 | Stadnicki Filip | 2009 | NYBORG | 0947AC | 25 m | 2:15.81 | |
54 | 362 | Thuelund Otto | 2010 | NYBORG | 1045AB | 25 m | 2:16.26 | |
55 | 354 | Kristensen Jakob | 2009 | NYBORG | 0961BA | 25 m | 2:18.15 | |
56 | 358 | Jørgensen Magnus Krog | 2008 | NYBORG | 0889AH | 25 m | 2:23.29 | |
57 | 361 | Nielsen Oliver | 2010 | NYBORG | 1025AE | 25 m | 2:26.83 | |
58 | 355 | Eriksen Julius Albert Sonne | 2010 | NYBORG | 1023AE | 25 m | 2:31.39 | |
59 | 24 | Lamberg Lau | 2007 | MUNKEBO | 0765AK | 25 m | ||
60 | 64 | Terpstra Bjarne | 2008 | TGV DROCHT | 433465 | 25 m | ||
61 | 373 | Wintervad Viktor Hjortkær | 2008 | FREM | 0881AH | 25 m | ||
62 | 401 | Wilstrup Andrew | 2006 | SVENDBORG | 0631AQ | 25 m | ||
63 | 416 | Clausen Casper | 2007 | TOMMERUP | 0751AM | 25 m | ||
64 | 417 | Christensen Frederik | 2006 | TOMMERUP | 0687AP | 25 m | ||
65 | 426 | Beier Anders | 2007 | H2Odense | 0703AO | 25 m | ||
66 | 448 | Høgh Sebastian | 2007 | H2Odense | 0709AP | 25 m | ||
67 | 518 | Lund Aksel Damsted | 2009 | RINGE | 0955AC | 25 m | ||
68 | 523 | Rønnov Albert | 2009 | RINGE | 0901BE | 25 m | ||
69 | 524 | Bechsgaard Rasmus | 2009 | RINGE | 0997BD | 25 m | ||
70 | 549 | Plauborg Anton | 2010 | RINGE | 1059AA | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 16 november 2019 |
Licens til Ringe Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 10:26 |
Løb 21, 200m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 490 | Rønn Anna | 2005 | RINGE | 0552AD | 25 m | 2:27.99 | |
2 | 461 | Færgemann Naja | 2006 | H2Odense | 0602AI | 25 m | 2:31.27 | |
3 | 421 | Bruun-Petersen Mette | 2001 | TOMMERUP | 0196AT | 25 m | 2:34.99 | |
4 | 493 | Lundsfryd Thilde Rosen | 2004 | RINGE | 0424AN | 25 m | 2:38.96 | |
5 | 460 | Vinther-Okholm Mejse | 2006 | H2Odense | 0646AV | 25 m | 2:40.35 | |
6 | 487 | Hemmeløff Olivia | 2006 | RINGE | 0648AK | 25 m | 2:41.80 | |
7 | 454 | Tran Sandy Ngoc Hoang | 2005 | H2Odense | 0536AH | 25 m | 2:42.85 | |
8 | 534 | Christensen Julie Krog | 2001 | RINGE | 0154AI | 25 m | 2:42.90 | |
9 | 462 | Stilund Mathilde | 2005 | H2Odense | 0556AH | 25 m | 2:43.25 | |
10 | 538 | Mortensen Maria | 1999 | RINGE | 9936AW | 25 m | 2:46.16 | |
11 | 458 | Piiters Amalie F. | 2006 | H2Odense | 0628AT | 25 m | 2:47.80 | |
12 | 494 | Hvidberg Mathilde | 2007 | RINGE | 0774AE | 25 m | 2:48.71 | |
13 | 491 | Mols Christine | 2006 | RINGE | 0692AO | 25 m | 2:51.51 | |
14 | 514 | Rasmussen Sofie Dyrelund | 2007 | RINGE | 0722AG | 25 m | 2:56.23 | |
15 | 413 | Bruun-Petersen Anne | 2007 | TOMMERUP | 0792AF | 25 m | 2:57.34 | |
16 | 504 | Hemmeløff Emilie | 2008 | RINGE | 0848AB | 25 m | 2:59.90 | |
17 | 380 | Larsen Victoria Juul | 2006 | FREM | 0618AM | 25 m | 3:01.47 | |
18 | 17 | Blyn Naya | 2004 | MUNKEBO | 0484AV | 25 m | 3:01.63 | |
19 | 467 | Buch Mille A. B. | 2006 | H2Odense | 0612AP | 25 m | 3:07.08 | |
20 | 407 | Huusfeldt Lærke Dyrebjerg | 2006 | SVENDBORG | 0608AK | 25 m | 3:09.09 | |
21 | 496 | Lundsfryd Lærke Rosen | 2006 | RINGE | 0678AG | 25 m | 3:09.15 | |
22 | 509 | Bak Sofie | 2008 | RINGE | 0856AG | 25 m | 3:12.48 | |
23 | 506 | Ploug Frida | 2007 | RINGE | 0746AD | 25 m | 3:14.90 | |
24 | 21 | Johansen Rasmine | 2005 | MUNKEBO | 0594AS | 25 m | 3:25.32 | |
25 | 22 | Klæsøe Celina | 2006 | MUNKEBO | 0662AQ | 25 m | 3:35.09 | |
26 | 3 | Wiege Ellen Marie | 2003 | AGERS.U.S. | 0310bh | 25 m | 3:40.00 | |
27 | 19 | Dørk Anna | 2004 | MUNKEBO | 0498AZ | 25 m | 3:43.09 | |
28 | 385 | Johansen Marie Hartmann | 2007 | FREM | 0776AJ | 25 m | 3:46.29 | |
29 | 515 | Søgaard Caroline | 2006 | RINGE | 0602AS | 25 m | 3:47.85 | |
30 | 511 | Rasmussen Freja Zaugg | 2008 | RINGE | 0834AO | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 16 november 2019 |
Licens til Ringe Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 10:26 |
Løb 22, 200m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 482 | Langsted Oliver Phil | 1999 | RINGE | 9925AO | 25 m | 2:16.51 | |
2 | 455 | Tholstrup Marius Dyrgaard | 2005 | H2Odense | 0547AE | 25 m | 2:29.29 | |
3 | 469 | Nejmann Jonathan | 2004 | H2Odense | 0423AO | 25 m | 2:31.27 | |
4 | 500 | Hertzog Luca | 2005 | RINGE | 0569AB | 25 m | 2:31.39 | |
5 | 492 | Nielsen Mikkel Møller | 2006 | RINGE | 0615AC | 25 m | 2:33.20 | |
6 | 415 | Jørgensen Gustav | 2004 | TOMMERUP | 0465AO | 25 m | 2:33.86 | |
7 | 456 | Johannessen Anders Mosbæk | 2005 | H2Odense | 0529AG | 25 m | 2:34.72 | |
8 | 498 | Andersen Mads Himmelstrup | 2004 | RINGE | 0495AG | 25 m | 2:35.33 | |
9 | 404 | Bertelsen Emil Brandt | 2004 | SVENDBORG | 0459AP | 25 m | 2:36.58 | |
10 | 470 | Pedersen Julian Vitus | 2007 | H2Odense | 0775AA | 25 m | 2:44.50 | |
11 | 408 | Kristensen Mads | 2005 | SVENDBORG | 0555AM | 25 m | 2:44.72 | |
12 | 468 | Tranekjer Magnus | 2005 | H2Odense | 0567AK | 25 m | 2:45.98 | |
13 | 457 | Mejdal Christoffer | 2005 | H2Odense | 0589AK | 25 m | 2:49.37 | |
14 | 400 | Jørgensen William Romer | 2005 | SVENDBORG | 0599AL | 25 m | 2:51.10 | |
15 | 529 | Johansen Nikolaj Kiel | 2003 | RINGE | 0345AR | 25 m | 2:58.23 | |
16 | 488 | Kristensen Peter Borg | 2007 | RINGE | 0745AD | 25 m | 3:01.87 | |
17 | 465 | Pedersen Alexander R. S. | 2006 | H2Odense | 0619AH | 25 m | 3:04.11 | |
18 | 503 | Nielsen Mathias Møller | 2008 | RINGE | 0861AD | 25 m | 3:16.37 | |
19 | 502 | Lundsfryd Marius | 2008 | RINGE | 0839AB | 25 m | 3:21.11 | |
20 | 508 | Lund Laurits Damsted | 2007 | RINGE | 0765AH | 25 m | 3:22.31 | |
21 | 513 | Rasmussen Lucas Dyrelund | 2007 | RINGE | 0773AB | 25 m | 3:25.88 | |
22 | 517 | Bjerre Rasmus | 2008 | RINGE | 0801AD | 25 m | 3:39.67 | |
23 | 16 | Andersen Christoffer | 2006 | MUNKEBO | 0657AN | 25 m | ||
24 | 510 | Madsen Benjamin Grann | 2008 | RINGE | 0893AK | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 16 november 2019 |
Licens til Ringe Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 10:26 |
Løb 23, 10X50 fri Mix |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 546 | Rsk 1 | 1998 | RINGE | 25 m | 4:22.23 | ||
2 | 475 | H2Odense | 2004 | H2Odense | 25 m | 4:45.81 | ||
3 | 548 | Rsk 2 | 1997 | RINGE | 25 m | 5:00.34 | ||
4 | 412 | Svendborg Maxmix | 2000 | SVENDBORG | 25 m | 5:34.33 | ||
5 | 425 | Tommerup Mix | 2001 | TOMMERUP | 25 m | 5:35.47 | ||
6 | 367 | Misilerne Fra Nyborg | 2008 | NYBORG | 25 m | 8:40.86 | ||
7 | 14 | Mormors Bande | 1997 | MUNKEBO | 25 m | |||
8 | 366 | Raketterne Fra Nyborg | 2008 | NYBORG | 25 m | |||
9 | 550 | Agerskov Ungdomsskole | 0 | AGERS.U.S. | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 16 november 2019 |
Licens til Ringe Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 10:26 |
Løb 24, Plattenslagerei |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 421 | Bruun-Petersen Mette | 2001 | TOMMERUP | 0196AT | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 16 november 2019 |
Licens til Ringe Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 10:26 |