Program for Rema 1000 Cup Horsens - indledende
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Seedede heat Lb 20
|
Stvne navn |
Rema 1000 Horsens Cup |
|
Udskriftsdato |
22 september 2019 |
|
|
Stvne by |
Horsens |
|
Udskriftstidspunkt |
07:36 |
|
|
Arrangr |
Horsens Svmmeklub |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stvne dato |
20 september 2019 |
|
|
|
|
Lb 20, 100m Butterfly Damer |
Finaler (7) |
Sponsor: Protemp |
rg. 2003-2004: Mia Borgensgaard (2003) 1:04.16 |
rg. 2005-2006: Cille Christensen (2004) 1:06.12 |
rg. 2007-2008: Svava Kj. Gregersen (2004) 1:19.90 |
rg. 2009-2020: Idun Kjeldsmark Gregersen (2009) 1:46.71 |
|
Vejledende starttid 13:28 |
Heat 1 (7) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
299 |
1 |
Maise Kristensen |
2008 |
0878AR |
SKANDERBOR |
|
25m |
|
248 |
2 |
Sofie Jerlv |
2009 |
0956AG |
DELTA |
|
25m |
|
36 |
3 |
Anne Sthr |
2008 |
0862AK |
VEJLE |
|
25m |
|
331 |
4 |
Sara Lund Larsen |
2008 |
0818AB |
RINGE |
|
25m |
2:01.88 |
199 |
5 |
Katrine S. Kristensen |
2004 |
0458AX |
HSK |
|
25m |
|
498 |
6 |
Trine Pors Rasmussen |
2007 |
0704AQ |
HORSENS |
|
25m |
|
225 |
7 |
Ayla Elise Ancher |
2008 |
0888AJ |
DELTA |
|
25m |
|
38 |
8 |
Asta-Marie Rasmussen |
2009 |
0964AA |
VEJLE |
|
25m |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
231 |
1 |
Frederikke Riber |
2005 |
0598AP |
DELTA |
|
25m |
1:50.44 |
244 |
2 |
Mathilde Se |
2008 |
0864AL |
DELTA |
|
25m |
1:44.83 |
502 |
3 |
Andrea Skjelmose |
2007 |
0728AJ |
HORSENS |
|
25m |
1:41.24 |
147 |
4 |
Theresa Bertel-rum |
2003 |
0378be |
SKIVE |
|
25m |
1:36.01 |
60 |
5 |
Idun Kjeldsmark Gregersen |
2009 |
0924AB |
VEJLE |
|
25m |
1:38.74 |
50 |
6 |
Emilia Daa Andersen |
2008 |
0886AE |
VEJLE |
|
25m |
1:44.12 |
42 |
7 |
Augusta Dalsgaard |
2007 |
0768AP |
VEJLE |
|
25m |
1:45.99 |
208 |
8 |
Josefine Lassen |
2003 |
0316BG |
HSK |
|
25m |
2:00.01 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
456 |
1 |
Mira Capito |
2007 |
0778AI |
SLANGERUP |
|
25m |
1:30.08 |
424 |
2 |
Carla Brix Rasmussen |
2006 |
0656AW |
AABYBRO |
|
25m |
1:28.63 |
449 |
3 |
Julie Merl Larsen |
2005 |
0584AB |
JYLLINGE |
|
25m |
1:27.60 |
172 |
4 |
Caden Halle |
2005 |
0596AS |
ODDER |
|
25m |
1:23.49 |
445 |
5 |
Anna Merl Larsen |
2006 |
0636AK |
JYLLINGE |
|
25m |
1:25.35 |
388 |
6 |
Annemone Rasmussen |
2006 |
0674AC |
BRDSTRUP |
|
25m |
1:28.34 |
335 |
7 |
Emilie Hemmelff |
2008 |
0848AB |
RINGE |
|
25m |
1:29.98 |
204 |
8 |
Clara Wesselhoff |
2006 |
0612AS |
HSK |
|
25m |
1:35.44 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
126 |
1 |
Sofie Dyg Holme |
2005 |
0598AO |
VEJLE |
|
25m |
1:19.14 |
312 |
2 |
Julie Krog Christensen |
2001 |
0154AI |
RINGE |
|
25m |
1:18.37 |
379 |
3 |
Mille Veiler |
2005 |
0526AX |
KOLDING |
|
25m |
1:16.50 |
370 |
4 |
Karla Kristensen |
2005 |
0516AC |
KOLDING |
|
25m |
1:13.30 |
320 |
5 |
Thilde Rosen Lundsfryd |
2004 |
0424AN |
RINGE |
|
25m |
1:16.13 |
103 |
6 |
Emilie Moberg |
2005 |
0534AI |
VEJLE |
|
25m |
1:17.60 |
457 |
7 |
Naya Hi Greve |
2007 |
0796AE |
SLANGERUP |
|
25m |
1:19.13 |
206 |
8 |
Anne Thastrup-Hansen |
2006 |
0688AV |
HSK |
|
25m |
1:22.22 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
9 |
1 |
Marie Jensen |
2005 |
0516AO |
ESBJERG |
|
25m |
1:12.97 |
283 |
2 |
Anne Terp |
2004 |
0452AQ |
SKIVE |
|
25m |
1:11.95 |
17 |
3 |
Katrine Bech Poulsen |
2004 |
0458AI |
ESBJERG |
|
25m |
1:10.86 |
19 |
4 |
Natalie Da Silva Jensen |
2004 |
0462AM |
ESBJERG |
|
25m |
1:09.77 |
279 |
5 |
Dicte Skov Forsberg |
2004 |
0466AM |
SKIVE |
|
25m |
1:10.46 |
11 |
6 |
Femke Iris Keulen |
2005 |
0582AS |
ESBJERG |
|
25m |
1:11.23 |
119 |
7 |
Nicoline Dyrman |
2004 |
0446AM |
VEJLE |
|
25m |
1:12.89 |
175 |
8 |
Laura G. Nedergaard |
2005 |
0572AF |
ODDER |
|
25m |
1:13.01 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
130 |
1 |
Svava Kj. Gregersen |
2004 |
0426AC |
VEJLE |
|
25m |
1:08.19 |
164 |
2 |
Ida Juul Grnning |
2004 |
0418AC |
H2Odense |
|
25m |
1:07.44 |
165 |
3 |
Sophie E. Modeweg-Hansen |
1997 |
9722AO |
H2Odense |
|
25m |
1:07.28 |
162 |
4 |
Emilie Podiss Petersen |
2004 |
0404AO |
H2Odense |
|
25m |
1:06.03 |
443 |
5 |
Isabel Mass |
1998 |
9848AA |
JYLLINGE |
|
25m |
1:07.27 |
25 |
6 |
Kathrine Weide |
2004 |
0402AO |
ESBJERG |
|
25m |
1:07.39 |
134 |
7 |
Sofie Bach Nielsen |
2003 |
0368ad |
HORSENS |
|
25m |
1:07.46 |
324 |
8 |
Anna Rnn |
2005 |
0552AD |
RINGE |
|
25m |
1:09.29 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
194 |
1 |
Nele Schulze |
2004 |
0492AH |
HSK |
|
25m |
1:05.61 |
6 |
2 |
Christina M. Glargaard |
2004 |
0428AC |
ESBJERG |
|
25m |
1:05.16 |
157 |
3 |
Nikoline Andersen |
2003 |
0368AR |
H2Odense |
|
25m |
1:02.12 |
440 |
4 |
Cecilie Wiuff |
2000 |
0072AB |
JYLLINGE |
|
25m |
59.18 |
444 |
5 |
Andrea Paaske |
2001 |
0186AF |
JYLLINGE |
|
25m |
1:01.62 |
15 |
6 |
Thilde Timmermand |
2002 |
0272AP |
ESBJERG |
|
25m |
1:03.80 |
474 |
7 |
Sofie Le Fevre |
2004 |
0448AX |
HORSENS |
|
25m |
1:05.21 |
152 |
8 |
Freya Ellehus |
2000 |
0076AJ |
H2Odense |
|
25m |
1:06.03 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 |
Udskriftsdato |
22 september 2019 |
Licens til Svmmeklubben Horsens |
Udskriftstidspunkt |
07:36 |
|