Program for Rema 1000 Cup Horsens - indledende
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Løb 1, 400m Medley Herrer |
Sponsor: Kingo Recycling |
Årg. 2002-2003: Magnus Dyg Holme (2002) 4:36.93 |
Årg. 2004-2005: Jakob Strunge Nissen (2002) 4:35.39 |
Årg. 2006-2007: Viktor Lei Lamberg (2004) 5:19.22 |
Årg. 2008-2020: Malthe Elias Wolgast (2006) 6:29.58 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 67 | Holme Magnus Dyg | 2002 | VEJLE | 0205AG | 25 m | 4:35.50 | |
2 | 115 | Sørensen Mads | 2001 | VEJLE | 0139AF | 25 m | 4:37.70 | |
3 | 91 | Bjørn Alexander L. | 2003 | VEJLE | 0389AH | 25 m | 4:40.58 | |
4 | 504 | Rasmussen Andreas | 2000 | HORSENS | 0045AQ | 25 m | 4:41.16 | |
5 | 23 | Elsgaard Elias Marius | 2004 | ESBJERG | 0451AI | 25 m | 4:44.01 | |
6 | 120 | Fenger Oliver | 2003 | VEJLE | 0303AO | 25 m | 4:44.13 | |
7 | 93 | Rasmussen Anders | 2001 | VEJLE | 0169AF | 25 m | 4:48.79 | |
8 | 132 | Hovmand Ole | 2003 | VEJLE | 0345AH | 25 m | 4:55.74 | |
9 | 469 | Søe Jacob Lyse | 2003 | HORSENS | 0361AF | 25 m | 5:06.28 | |
10 | 392 | Andersen Matti | 2005 | BRÆDSTRUP | 0583AL | 25 m | 5:26.49 | |
11 | 235 | Christensen Johan Erdmann | 2005 | DELTA | 0553AH | 25 m | 5:31.55 | |
12 | 423 | Larsen Bastian Stausholm | 2005 | AABYBRO | 0555AO | 25 m | 5:46.76 | |
13 | 292 | Bisgaard Frederik | 2006 | SKANDERBOR | 0609AJ | 25 m | 6:03.14 | |
14 | 471 | Sørensen Kristian Sabroe | 2005 | HORSENS | 0583AA | 25 m | 6:35.89 | |
15 | 32 | Breinholt Alexander | 2008 | VEJLE | 0843AB | 25 m | ||
16 | 183 | Lisberg Kasper | 2007 | ODDER | 0793AF | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 19 september 2019 |
Licens til Horsens Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 22:24 |
Løb 2, 400m Medley Damer |
Sponsor: Autocentralen |
Årg. 2003-2004: Mia Borgensgaard (2003) 5:00.95 |
Årg. 2005-2006: Mei Mei Dreyer (1998) 5:20.26 |
Årg. 2005-2006: Mei Mei Dreyer (1998) 5:20.26 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 441 | Kristensen Kaya Fjeldsted | 2002 | JYLLINGE | 0232AJ | 25 m | 4:53.51 | |
2 | 95 | Godt Annika Hausgaard | 2003 | VEJLE | 0306AE | 25 m | 5:09.84 | |
3 | 378 | Hansen Frederikke Skau | 2002 | KOLDING | 0204AJ | 25 m | 5:20.16 | |
4 | 99 | Liboriussen Caroline | 2002 | VEJLE | 0222AT | 25 m | 5:20.49 | |
5 | 474 | Fevre Sofie Le | 2004 | HORSENS | 0448AX | 25 m | 5:22.70 | |
6 | 279 | Forsberg Dicte Skov | 2004 | SKIVE | 0466AM | 25 m | 5:26.26 | |
7 | 101 | Christiansen Ella | 2003 | VEJLE | 0366AK | 25 m | 5:26.67 | |
8 | 283 | Terp Anne | 2004 | SKIVE | 0452AQ | 25 m | 5:31.16 | |
9 | 419 | Jensen Ophelia Kronborg | 2005 | AABYBRO | 0508AW | 25 m | 5:44.15 | |
10 | 370 | Kristensen Karla | 2005 | KOLDING | 0516AC | 25 m | 5:46.26 | |
11 | 357 | Piihl Victoria Fræhr | 2005 | KOLDING | 0598AJ | 25 m | 5:46.63 | |
12 | 449 | Larsen Julie Merl | 2005 | JYLLINGE | 0584AB | 25 m | 6:05.66 | |
13 | 358 | Højstrøm Nanna | 2007 | KOLDING | 0758AK | 25 m | 6:22.09 | |
14 | 204 | Wesselhoff Clara | 2006 | HSK | 0612AS | 25 m | 7:19.23 | |
15 | 451 | Dietrichsen Anna | 2006 | SLANGERUP | 0694AB | 25 m | ||
16 | 457 | Greve Naya Høi | 2007 | SLANGERUP | 0796AE | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 19 september 2019 |
Licens til Horsens Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 22:24 |
Løb 3, 50m Rygsvømning Herrer |
Sponsor: Boller Auto |
Årg. 2002-2003: Rasmus Udbye (2000) 26.86 |
Årg. 2004-2005: Jakob Strunge Nissen (2002) 27.62 |
Årg. 2006-2007: Mads Peter Hansen (2004) 29.75 |
Årg. 2008-2020: Anders Bredal Storgaard (2002) 36.05 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 14 | Dall Lasse | 1997 | ESBJERG | 9763AR | 25 m | 25.38 | |
2 | 482 | Olsen Patrick Zakaryan | 2002 | HORSENS | 0227AM | 25 m | 26.51 | |
3 | 481 | Andersen Nicolaj Løth | 2001 | HORSENS | 0173AC | 25 m | 27.01 | |
4 | 317 | Desmareth Kristoffer | 2000 | RINGE | 0049AC | 25 m | 27.31 | |
5 | 3 | Kjær Jonas | 2003 | ESBJERG | 0341AA | 25 m | 27.46 | |
6 | 115 | Sørensen Mads | 2001 | VEJLE | 0139AF | 25 m | 28.02 | |
7 | 67 | Holme Magnus Dyg | 2002 | VEJLE | 0205AG | 25 m | 28.22 | |
8 | 158 | Petersen Mikkel Podiss | 2002 | H2Odense | 0265AE | 25 m | 28.32 | |
9 | 154 | Stahl Gustav | 2002 | H2Odense | 0245AM | 25 m | 28.94 | |
10 | 114 | Iversen Mads | 2004 | VEJLE | 0491AG | 25 m | 29.11 | |
11 | 116 | Elkjær Malthe | 2003 | VEJLE | 0367AF | 25 m | 29.22 | |
12 | 195 | Stamholt Mads | 2003 | HSK | 0353AM | 25 m | 29.58 | |
13 | 228 | Thomsen Christian Damborg | 2005 | DELTA | 0503AG | 25 m | 29.63 | |
14 | 191 | Petersen Rasmus | 2002 | HSK | 0223AU | 25 m | 30.39 | |
15 | 22 | Knudsen Jonas Krammer | 2003 | ESBJERG | 0345AF | 25 m | 30.54 | |
16 | 318 | Nielsen Mikkel Møller | 2006 | RINGE | 0615AC | 25 m | 30.91 | |
17 | 171 | Hermansen Mads Emil R. | 2005 | ODDER | 0563AA | 25 m | 31.40 | |
18 | 277 | Poulsen Anton | 2004 | SKIVE | 0483AH | 25 m | 31.74 | |
19 | 322 | Linde Sander | 2002 | RINGE | 0247AD | 25 m | 31.87 | |
20 | 473 | Jacobsen Arthur Rytter | 2003 | HORSENS | 0373AL | 25 m | 32.07 | |
21 | 369 | Hansen Nichlas Nordlund | 2004 | KOLDING | 0441AI | 25 m | 32.26 | |
22 | 188 | Jürgensen Sander Møller | 2004 | ODDER | 0461AB | 25 m | 32.27 | |
23 | 416 | Nørgaard Rasmus Rank | 2003 | AABYBRO | 0369AL | 25 m | 32.28 | |
24 | 129 | Schaarup Sune | 2003 | VEJLE | 0359AG | 25 m | 32.71 | |
25 | 133 | Gregersen Andreas Egemose | 2003 | HORSENS | 0311as | 25 m | 32.82 | |
26 | 466 | Johannesen Christian | 2003 | HORSENS | 0343AH | 25 m | 33.27 | |
27 | 21 | Pedersen Aske Sommerlund | 2003 | ESBJERG | 0393AJ | 25 m | 33.28 | |
28 | 368 | Busk Daniel | 2005 | KOLDING | 0583AK | 25 m | 33.28 | |
29 | 375 | Kabel Rasmus | 2004 | KOLDING | 0455AO | 25 m | 34.51 | |
30 | 285 | Øe Sophus Lund | 2003 | SKANDERBOR | 0349AL | 25 m | 34.60 | |
31 | 8 | Nielsen Mathias Marbæk | 2004 | ESBJERG | 0435AE | 25 m | 34.65 | |
32 | 236 | Falk Jonatan Lyck | 2006 | DELTA | 0661AO | 25 m | 34.72 | |
33 | 196 | Bahnsen Andreas | 2005 | HSK | 0535AL | 25 m | 35.55 | |
34 | 145 | Jensen Nikolaj | 2004 | AARS | 0401al | 25 m | 35.86 | |
35 | 1 | Graul Søren | 2007 | SALZGITTER | 25 m | 35.88 | ||
36 | 421 | Mølgaard Mads | 2006 | AABYBRO | 0657AM | 25 m | 36.25 | |
37 | 447 | Uldall-Jessen Jacob | 2007 | JYLLINGE | 0757AE | 25 m | 36.46 | |
38 | 488 | Mogensen Alexander | 2005 | HORSENS | 0511AM | 25 m | 36.80 | |
39 | 177 | Holm Simon Kruse | 2004 | ODDER | 0413AL | 25 m | 36.86 | |
40 | 326 | Schier Julius | 2006 | RINGE | 0657AD | 25 m | 36.89 | |
41 | 143 | Thomsen Mathias Jelle | 2002 | SØHESTEN | 0295as | 25 m | 38.07 | |
42 | 503 | Wemmelund Tobias | 2006 | HORSENS | 0679AO | 25 m | 38.10 | |
43 | 319 | Damsgaard Tobias | 2006 | RINGE | 0695AJ | 25 m | 38.95 | |
44 | 205 | Nielsen Marcus Kjær | 2004 | HSK | 0495AR | 25 m | 39.19 | |
45 | 493 | Andersen Mathias Løth | 2007 | HORSENS | 0709AC | 25 m | 39.43 | |
46 | 66 | Schwartz Mads Emil | 2008 | VEJLE | 0891AA | 25 m | 39.61 | |
47 | 391 | Andersen Magne | 2007 | BRÆDSTRUP | 0787AD | 25 m | 39.70 | |
48 | 52 | Jørgensen Frederik | 2008 | VEJLE | 0819AG | 25 m | 39.77 | |
49 | 507 | Ignat Alexandru | 2006 | HORSENS | 0685AP | 25 m | 40.83 | |
50 | 202 | Hobolth David Hansen | 2006 | HSK | 0691AM | 25 m | 40.89 | |
51 | 207 | Hornsá Daniel | 2004 | HSK | 0493AS | 25 m | 41.70 | |
52 | 333 | Lundsfryd Marius | 2008 | RINGE | 0839AB | 25 m | 42.21 | |
53 | 226 | Ladekjær Bastian | 2007 | DELTA | 0705AK | 25 m | 42.25 | |
54 | 329 | Kristensen Peter Borg | 2007 | RINGE | 0745AD | 25 m | 42.26 | |
55 | 86 | Bjerre Tristan | 2007 | VEJLE | 0765AE | 25 m | 42.58 | |
56 | 330 | Nielsen Mathias Møller | 2008 | RINGE | 0861AD | 25 m | 42.58 | |
57 | 77 | Poulsen Sebastian Holt | 2007 | VEJLE | 0705AB | 25 m | 42.88 | |
58 | 308 | Skaastru Christoffer Rose | 2005 | RINGE | 0593AG | 25 m | 43.07 | |
59 | 366 | Christensen Christian N. | 2006 | KOLDING | 0621AH | 25 m | 43.21 | |
60 | 552 | Fevre Malthe Le | 2008 | BRÆDSTRUP | 0869AE | 25 m | 43.28 | |
61 | 57 | Bjerre Hektor | 2008 | VEJLE | 0887AE | 25 m | 43.44 | |
62 | 519 | Hajrovic Anes | 2008 | HORSENS | 0807AB | 25 m | 43.47 | |
63 | 343 | Thomsen Noah Á Fløtti | 2007 | RINGE | 0749AI | 25 m | 44.59 | |
64 | 241 | Madsen Mathias Møller | 2008 | DELTA | 0899AH | 25 m | 45.04 | |
65 | 512 | Hansen Andreas Visby | 2004 | HORSENS | 0481AQ | 25 m | 45.12 | |
66 | 79 | Juel Simon | 2006 | VEJLE | 0681AE | 25 m | 45.38 | |
67 | 295 | Taudorf Jacob | 2007 | SKANDERBOR | 0785AL | 25 m | 45.51 | |
68 | 336 | Madsen Benjamin Grann | 2008 | RINGE | 0893AK | 25 m | 46.25 | |
69 | 340 | Lund Laurits Damsted | 2007 | RINGE | 0765AH | 25 m | 47.06 | |
70 | 252 | Jensen Ulf K. L. | 2006 | DELTA | 0681AQ | 25 m | 47.16 | |
71 | 434 | Berg Marcus | 2007 | SVENDBORG | 0723AO | 25 m | 48.73 | |
72 | 546 | Wemmelund Jacob | 2008 | HORSENS | 0875AI | 25 m | 48.80 | |
73 | 342 | Bjerre Rasmus | 2008 | RINGE | 0801AD | 25 m | 48.82 | |
74 | 30 | Sørensen Benjamin Kolding | 2008 | VEJLE | 0857AE | 25 m | 49.58 | |
75 | 524 | Ravn Johannes | 2008 | HORSENS | 0855AI | 25 m | 50.40 | |
76 | 462 | Krøyer Victor Thor | 2008 | ODDER | 0851AJ | 25 m | 51.39 | |
77 | 517 | Yde Anders | 2007 | HORSENS | 0759AL | 25 m | 53.01 | |
78 | 227 | Byskov Berthram | 2009 | DELTA | 0975AE | 25 m | 54.77 | |
79 | 551 | Monberg Anton Dybbøl | 2008 | BRÆDSTRUP | 0809AF | 25 m | 55.44 | |
80 | 515 | Gjødsbøl Adrian | 2008 | HORSENS | 0865AI | 25 m | 55.51 | |
81 | 522 | Bijedic Benjamin | 2008 | HORSENS | 0831AN | 25 m | 58.45 | |
82 | 185 | Brixen Johannes | 2009 | ODDER | 0965AC | 25 m | 59.32 | |
83 | 197 | Christiansen Kasper | 2003 | HSK | 0347AR | 25 m | 59.58 | |
84 | 96 | Juel Asger | 2009 | VEJLE | 0939AB | 25 m | 1:03.45 | |
85 | 461 | Thrane Julius Schumann | 2008 | ODDER | 0867AN | 25 m | ||
86 | 501 | Bach Marcus Diego | 2006 | HORSENS | 0607AR | 25 m | ||
87 | 523 | Ignat Darius | 2010 | HORSENS | 1075AB | 25 m | ||
88 | 528 | Kristian Pors Rasmussen | 2009 | HORSENS | 0953BC | 25 m | ||
89 | 530 | Hansen Marius Møldrup | 2009 | HORSENS | 0949BB | 25 m | ||
90 | 535 | Yde Søren | 2009 | HORSENS | 0955BC | 25 m | ||
91 | 536 | Psorn Teodor Julius | 2010 | HORSENS | 1073AF | 25 m | ||
92 | 538 | Brice Vincent James | 2010 | HORSENS | 1075AF | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 19 september 2019 |
Licens til Horsens Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 22:24 |
Løb 4, 50m Rygsvømning Damer |
Sponsor: Nortvig |
Årg. 2003-2004: Cecilie Grøndal (2002) 29.82 |
Årg. 2005-2006: Mia T. Klüver-Kristensen (2004) 31.91 |
Årg. 2007-2008: Sofie A. Wolf (2006) 35.19 |
Årg. 2009-2020: Emilie Hemmeløff (2008) 43.25 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 464 | Nielsen Amalie Bach | 1999 | HORSENS | 9942AG | 25 m | 28.87 | |
2 | 486 | Grøndal Cecilie | 2002 | HORSENS | 0282AK | 25 m | 29.11 | |
3 | 112 | Jensen Louise | 2003 | VEJLE | 0322AZ | 25 m | 29.37 | |
4 | 443 | Mass Isabel | 1998 | JYLLINGE | 9848AA | 25 m | 30.05 | |
5 | 475 | Klausen Sofie Trekær | 2003 | HORSENS | 0364AD | 25 m | 30.51 | |
6 | 117 | Reitan Marlene | 2003 | VEJLE | 0326AY | 25 m | 30.59 | |
7 | 161 | Klüver-Kristensen Mia T. | 2004 | H2Odense | 0496AH | 25 m | 30.71 | |
8 | 12 | Jacobsen Ida | 2005 | ESBJERG | 0516AM | 25 m | 30.72 | |
9 | 442 | Petersson Katja Korbo | 2001 | JYLLINGE | 0134AA | 25 m | 30.80 | |
10 | 6 | Glargaard Christina M. | 2004 | ESBJERG | 0428AC | 25 m | 30.91 | |
11 | 194 | Schulze Nele | 2004 | HSK | 0492AH | 25 m | 31.22 | |
12 | 505 | Berg Mille C. | 2001 | HORSENS | 0102AY | 25 m | 31.27 | |
13 | 157 | Andersen Nikoline | 2003 | H2Odense | 0368AR | 25 m | 31.32 | |
14 | 156 | Bui My Phuong | 2003 | H2Odense | 0322AS | 25 m | 31.49 | |
15 | 440 | Wiuff Cecilie | 2000 | JYLLINGE | 0072AB | 25 m | 31.62 | |
16 | 453 | Kragh Ida Skov | 2006 | SLANGERUP | 0698AG | 25 m | 31.68 | |
17 | 193 | Petersen Alberte Hedevang | 2003 | HSK | 0352AO | 25 m | 31.93 | |
18 | 25 | Weide Kathrine | 2004 | ESBJERG | 0402AO | 25 m | 31.94 | |
19 | 189 | Nielsen Kathrine Bech | 2004 | ODDER | 0432AJ | 25 m | 32.18 | |
20 | 506 | Madsen Caroline | 2004 | HORSENS | 0446AQ | 25 m | 32.22 | |
21 | 441 | Kristensen Kaya Fjeldsted | 2002 | JYLLINGE | 0232AJ | 25 m | 32.36 | |
22 | 162 | Petersen Emilie Podiss | 2004 | H2Odense | 0404AO | 25 m | 32.40 | |
23 | 130 | Gregersen Svava Kj. | 2004 | VEJLE | 0426AC | 25 m | 32.47 | |
24 | 376 | Gabela Elma | 2004 | KOLDING | 0472AE | 25 m | 32.51 | |
25 | 198 | Hansen Pernille Thastrup | 2003 | HSK | 0374BD | 25 m | 32.53 | |
26 | 20 | Møller Anna Bjerrum | 2004 | ESBJERG | 0436AL | 25 m | 32.61 | |
27 | 134 | Nielsen Sofie Bach | 2003 | HORSENS | 0368ad | 25 m | 32.66 | |
28 | 100 | Hingebjerg Cecilie | 2004 | VEJLE | 0414AD | 25 m | 32.90 | |
29 | 107 | Jensen Kathrine Sofie | 2003 | VEJLE | 0352AC | 25 m | 33.02 | |
30 | 136 | Batz Cecilie | 2003 | DELTA | 0386at | 25 m | 33.12 | |
31 | 320 | Lundsfryd Thilde Rosen | 2004 | RINGE | 0424AN | 25 m | 33.14 | |
32 | 288 | Holst Amalie | 2004 | SKANDERBOR | 0428AS | 25 m | 33.22 | |
33 | 363 | Heilmann Johanne | 2005 | KOLDING | 0558AI | 25 m | 33.41 | |
34 | 5 | Olesen Amanda Busk | 2005 | ESBJERG | 0558AH | 25 m | 33.46 | |
35 | 128 | Kronborg Sophie | 2005 | VEJLE | 0532AU | 25 m | 33.65 | |
36 | 159 | Jørgensen Josefine Risum | 2004 | H2Odense | 0406AC | 25 m | 33.68 | |
37 | 243 | Nørgaard Mathilde Linnet | 2005 | DELTA | 0542AQ | 25 m | 33.74 | |
38 | 377 | Petersen Melanie | 2004 | KOLDING | 0414AN | 25 m | 33.78 | |
39 | 199 | Kristensen Katrine S. | 2004 | HSK | 0458AX | 25 m | 33.80 | |
40 | 137 | Thomsen Signe | 2003 | SMUT | 0304as | 25 m | 33.82 | |
41 | 135 | Wienberg Katrine Sofie | 2002 | HORSENS | 0252ap | 25 m | 33.93 | |
42 | 103 | Moberg Emilie | 2005 | VEJLE | 0534AI | 25 m | 33.97 | |
43 | 131 | Broch Victoria | 2004 | VEJLE | 0404AI | 25 m | 34.04 | |
44 | 455 | Aggersbøl Kattja Daniella | 2007 | SLANGERUP | 0764AM | 25 m | 34.15 | |
45 | 450 | Bramm Sif | 2006 | JYLLINGE | 0624AE | 25 m | 34.20 | |
46 | 451 | Dietrichsen Anna | 2006 | SLANGERUP | 0694AB | 25 m | 34.43 | |
47 | 97 | Pedersen Aurelia | 2004 | VEJLE | 0414AA | 25 m | 34.51 | |
48 | 187 | Obert Freja | 2006 | ODDER | 0622AT | 25 m | 34.51 | |
49 | 175 | Nedergaard Laura G. | 2005 | ODDER | 0572AF | 25 m | 34.52 | |
50 | 166 | Skjoldborg Maibritt | 2002 | H2Odense | 0284AO | 25 m | 34.72 | |
51 | 172 | Halle Caden | 2005 | ODDER | 0596AS | 25 m | 34.80 | |
52 | 388 | Rasmussen Annemone | 2006 | BRÆDSTRUP | 0674AC | 25 m | 34.97 | |
53 | 164 | Grønning Ida Juul | 2004 | H2Odense | 0418AC | 25 m | 35.04 | |
54 | 467 | Carstensen Clara Matilde | 2004 | HORSENS | 0436AP | 25 m | 35.04 | |
55 | 13 | Mischorr Mathilde Hedekær | 2005 | ESBJERG | 0522AS | 25 m | 35.11 | |
56 | 311 | Johansen Trine | 2002 | RINGE | 0238AN | 25 m | 35.38 | |
57 | 338 | Hvidberg Mathilde | 2007 | RINGE | 0774AE | 25 m | 35.54 | |
58 | 11 | Keulen Femke Iris | 2005 | ESBJERG | 0582AS | 25 m | 35.95 | |
59 | 304 | Ahrentsen Cecilie | 1998 | RINGE | 9838AB | 25 m | 35.99 | |
60 | 138 | Bendixen Kirstine Buus | 2003 | HOBRO | 0382ay | 25 m | 36.23 | |
61 | 201 | Stamholt Anne | 2006 | HSK | 0652AM | 25 m | 36.66 | |
62 | 206 | Thastrup-Hansen Anne | 2006 | HSK | 0688AV | 25 m | 36.68 | |
63 | 18 | Underbjerg Victoria | 2004 | ESBJERG | 0448AK | 25 m | 36.73 | |
64 | 15 | Timmermand Thilde | 2002 | ESBJERG | 0272AP | 25 m | 36.77 | |
65 | 454 | Kjærsgaard Jasmin | 2006 | SLANGERUP | 0682AF | 25 m | 36.81 | |
66 | 514 | Kristensen Signe | 2006 | HORSENS | 0624AK | 25 m | 36.85 | |
67 | 249 | Madsen Sophie Møller | 2005 | DELTA | 0536BA | 25 m | 36.86 | |
68 | 332 | Lundsfryd Lærke Rosen | 2006 | RINGE | 0678AG | 25 m | 36.96 | |
69 | 144 | Kirial Nete | 2003 | ST-NEPTUN | 0362bc | 25 m | 37.00 | |
70 | 389 | Stoltenhoff Katrine | 2006 | BRÆDSTRUP | 0672AM | 25 m | 37.05 | |
71 | 142 | Bjørn Freja | 2005 | SKOVBAKKEN | 0522av | 25 m | 37.12 | |
72 | 246 | Lindeblad Mille | 2005 | DELTA | 0512AU | 25 m | 37.12 | |
73 | 513 | Wienberg Amalie Marie | 2005 | HORSENS | 0538AB | 25 m | 37.73 | |
74 | 358 | Højstrøm Nanna | 2007 | KOLDING | 0758AK | 25 m | 37.75 | |
75 | 445 | Larsen Anna Merl | 2006 | JYLLINGE | 0636AK | 25 m | 37.78 | |
76 | 335 | Hemmeløff Emilie | 2008 | RINGE | 0848AB | 25 m | 37.93 | |
77 | 214 | Buch Kirstine | 2005 | KORAL | 0578AS | 25 m | 37.94 | |
78 | 17 | Poulsen Katrine Bech | 2004 | ESBJERG | 0458AI | 25 m | 38.02 | |
79 | 140 | Jacobsen Jasmina K. | 2003 | ESBJERG | 0322ak | 25 m | 38.12 | |
80 | 2 | Thomsen Mathilde | 2004 | ÅRHUS 1900 | 0418AP | 25 m | 38.20 | |
81 | 418 | Helt Therese J | 2006 | AABYBRO | 0658AK | 25 m | 38.20 | |
82 | 449 | Larsen Julie Merl | 2005 | JYLLINGE | 0584AB | 25 m | 38.51 | |
83 | 78 | Schwartz Signe | 2002 | VEJLE | 0298AQ | 25 m | 38.62 | |
84 | 508 | Westphal Dicte | 2005 | HORSENS | 0548AY | 25 m | 38.71 | |
85 | 306 | Ryet Anna | 2005 | RINGE | 0516AG | 25 m | 38.84 | |
86 | 394 | Klausen Simone Trekær | 2007 | BRÆDSTRUP | 0764AC | 25 m | 39.08 | |
87 | 424 | Rasmussen Carla Brix | 2006 | AABYBRO | 0656AW | 25 m | 39.25 | |
88 | 360 | Spangsberg Emilia | 2007 | KOLDING | 0778AK | 25 m | 39.40 | |
89 | 33 | Ehrenreich-Birn Alma | 2008 | VEJLE | 0818AC | 25 m | 39.87 | |
90 | 297 | Petersen Caroline | 2008 | SKANDERBOR | 0804AN | 25 m | 40.07 | |
91 | 253 | Richards Victoria | 2005 | DELTA | 0548AP | 25 m | 40.31 | |
92 | 396 | Zachariassen Ane K. | 2005 | BRÆDSTRUP | 0588AB | 25 m | 40.62 | |
93 | 173 | Marx Caroline | 2006 | ODDER | 0662AF | 25 m | 40.66 | |
94 | 397 | Augustesen Sille | 2008 | BRÆDSTRUP | 0824AB | 25 m | 40.95 | |
95 | 491 | Agersbæk Frida Gode | 2007 | HORSENS | 0754AV | 25 m | 41.29 | |
96 | 203 | Karlsen Maja Kirstine | 2005 | HSK | 0514AX | 25 m | 41.31 | |
97 | 216 | Gregersen Sara Holst | 2006 | KORAL | 0672AE | 25 m | 41.36 | |
98 | 290 | Møller Julie | 2005 | SKANDERBOR | 0512AM | 25 m | 41.45 | |
99 | 323 | Mols Christine | 2006 | RINGE | 0692AO | 25 m | 41.62 | |
100 | 280 | Haaning Jasmin | 2007 | SKIVE | 0778AL | 25 m | 41.77 | |
101 | 510 | Hansen Emma Bergene | 2005 | HORSENS | 0518AQ | 25 m | 41.85 | |
102 | 484 | Olesen Mathilde | 2005 | HORSENS | 0526AT | 25 m | 41.94 | |
103 | 251 | Lindeblad Tilde | 2006 | DELTA | 0656AT | 25 m | 42.63 | |
104 | 289 | Laursen Ida K. | 2007 | SKANDERBOR | 0766AB | 25 m | 42.63 | |
105 | 88 | Andersen Alberte | 2008 | VEJLE | 0892AL | 25 m | 43.19 | |
106 | 218 | Kvejborg Thea | 2006 | KORAL | 0622AX | 25 m | 43.23 | |
107 | 48 | Møller Ea Gram | 2006 | VEJLE | 0674AM | 25 m | 43.46 | |
108 | 346 | Ploug Frida | 2007 | RINGE | 0746AD | 25 m | 43.47 | |
109 | 212 | Brødsgaard Emma | 2004 | KORAL | 0414BD | 25 m | 43.70 | |
110 | 548 | Tomzak Frida Bækskov | 2009 | HORSENS | 0974AG | 25 m | 43.73 | |
111 | 31 | Knudsen Alberte | 2009 | VEJLE | 0944AB | 25 m | 43.74 | |
112 | 54 | Uhd Gabrielle Haahr | 2007 | VEJLE | 0796AF | 25 m | 44.15 | |
113 | 179 | Nielsen Anna Kjær | 2008 | ODDER | 0852AK | 25 m | 44.22 | |
114 | 390 | Knudsen Kirstine | 2007 | BRÆDSTRUP | 0732AQ | 25 m | 44.44 | |
115 | 527 | Sørensen Kirstine Sabroe | 2008 | HORSENS | 0884AD | 25 m | 44.63 | |
116 | 490 | Jensen Filippa Juul | 2007 | HORSENS | 0718AJ | 25 m | 44.66 | |
117 | 63 | Wolter Kira | 2007 | VEJLE | 0742AT | 25 m | 44.75 | |
118 | 550 | Kristensen Anna Lis | 2005 | BRÆDSTRUP | 0554AS | 25 m | 45.10 | |
119 | 494 | Brice Olivia Josefine | 2007 | HORSENS | 0778AQ | 25 m | 45.39 | |
120 | 221 | Sternbe Mille-Marie Dalby | 2007 | KORAL | 25 m | 46.56 | ||
121 | 543 | Rasmussen Vigga | 2009 | HORSENS | 0984AG | 25 m | 46.72 | |
122 | 62 | Rixen Karla Nøhr | 2008 | VEJLE | 0844AC | 25 m | 46.87 | |
123 | 496 | Teglgård Penelope Kamp | 2006 | HORSENS | 0654AU | 25 m | 46.93 | |
124 | 296 | Lüneborg Zenia | 2008 | SKANDERBOR | 0892AN | 25 m | 47.07 | |
125 | 37 | Lauridsen Asta Sofia | 2008 | VEJLE | 0818AE | 25 m | 47.24 | |
126 | 184 | Søe Sarah Lyse | 2007 | ODDER | 0764AB | 25 m | 47.29 | |
127 | 182 | Petersen Marie V. | 2006 | ODDER | 0656AP | 25 m | 47.70 | |
128 | 498 | Rasmussen Trine Pors | 2007 | HORSENS | 0704AQ | 25 m | 48.18 | |
129 | 525 | Henriksen Karen Klarskov | 2008 | HORSENS | 0894AM | 25 m | 48.43 | |
130 | 339 | Søgaard Caroline | 2006 | RINGE | 0602AS | 25 m | 48.84 | |
131 | 518 | Grøndal Andrea | 2009 | HORSENS | 0994AG | 25 m | 49.03 | |
132 | 19 | Jensen Natalie Da Silva | 2004 | ESBJERG | 0462AM | 25 m | 49.48 | |
133 | 180 | Dindler Astrid | 2009 | ODDER | 0988AD | 25 m | 49.75 | |
134 | 60 | Gregersen Idun Kjeldsmark | 2009 | VEJLE | 0924AB | 25 m | 50.67 | |
135 | 539 | Magnussen Freya | 2009 | HORSENS | 0924BA | 25 m | 51.61 | |
136 | 433 | Jensen Ella Krogager | 2008 | SVENDBORG | 0874AK | 25 m | 51.71 | |
137 | 58 | Madsen Helene Seidler | 2009 | VEJLE | 0962AG | 25 m | 51.95 | |
138 | 224 | Nielsen Anastacia Celina | 2007 | DELTA | 0728AR | 25 m | 52.03 | |
139 | 521 | Reher Anne Caroline Dahl | 2009 | HORSENS | 0926AJ | 25 m | 52.57 | |
140 | 75 | Holmberg Olivia | 2009 | VEJLE | 0986AC | 25 m | 52.99 | |
141 | 516 | Leig Alberte Broeng | 2007 | HORSENS | 0726AY | 25 m | 53.23 | |
142 | 532 | Madsen Signe | 2009 | HORSENS | 0906AG | 25 m | 53.45 | |
143 | 545 | Duevig Hannah Truelsen | 2008 | HORSENS | 0814AR | 25 m | 53.56 | |
144 | 554 | Ridings Nicoline H. | 2007 | HORSENS | 0796AU | 25 m | 54.31 | |
145 | 432 | Poulsen Liv Emilie | 2007 | SVENDBORG | 0776AQ | 25 m | 55.72 | |
146 | 540 | Pedersen Astrid | 2009 | HORSENS | 0992BA | 25 m | 56.89 | |
147 | 35 | Windfeld Ann-Maria Malou | 2009 | VEJLE | 0976ac | 25 m | 57.13 | |
148 | 69 | Bjerre Malou | 2010 | VEJLE | 1036AE | 25 m | 57.21 | |
149 | 81 | Hartmann Sofie | 2011 | VEJLE | 1178AA | 25 m | 59.53 | |
150 | 49 | Brederode Ella | 2009 | VEJLE | 0912AI | 25 m | 59.94 | |
151 | 64 | Madsen Lisbeth Seidler | 2007 | VEJLE | 0712AU | 25 m | 1:01.87 | |
152 | 520 | Nortvig Anna | 2010 | HORSENS | 1064AI | 25 m | 1:06.83 | |
153 | 186 | Andersen Sommer Maj | 2009 | ODDER | 0926BA | 25 m | 1:10.00 | |
154 | 225 | Ancher Ayla Elise | 2008 | DELTA | 0888AJ | 25 m | 1:12.10 | |
155 | 544 | Brix Asta Dragnes | 2008 | HORSENS | 0866AS | 25 m | 1:12.81 | |
156 | 248 | Jerløv Sofie | 2009 | DELTA | 0956AG | 25 m | 1:17.39 | |
157 | 85 | Hilkjær Tilde | 2007 | VEJLE | 0702AU | 25 m | ||
158 | 215 | Christiansen Karoline | 2007 | KORAL | 25 m | |||
159 | 233 | Kawa Freja | 2010 | DELTA | 1090AH | 25 m | ||
160 | 526 | Christensen Clara Rose | 2009 | HORSENS | 0950BC | 25 m | ||
161 | 531 | Lisby Naja Marie Dam | 2010 | HORSENS | 1098AH | 25 m | ||
162 | 534 | Lisby Sofia Cecilia Dam | 2009 | HORSENS | 0998BB | 25 m | ||
163 | 542 | Truelsen Thilde Tinggaard | 2008 | HORSENS | 0894AT | 25 m | ||
164 | 547 | Jensen Malou Bach | 2010 | HORSENS | 1046AJ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 19 september 2019 |
Licens til Horsens Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 22:24 |
Løb 5, 200m Brystsvømning Herrer |
Sponsor: Huset no 10 |
Årg. 2002-2003: Viktor Bull Kramer (2000) 2:21.23 |
Årg. 2004-2005: Oliver Fenger (2003) 2:28.93 |
Årg. 2006-2007: Elias Marius Elsgaard (2004) 2:33.61 |
Årg. 2008-2020: Søren Graul (2007) 3:03.21 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 477 | Arentoft Esben Vad | 1999 | HORSENS | 9957AR | 25 m | 2:18.37 | |
2 | 108 | Jensen Jeppe Vestergaard | 2001 | VEJLE | 0121AH | 25 m | 2:19.78 | |
3 | 479 | Gelmark-Sørensen Krestian | 2001 | HORSENS | 0111AR | 25 m | 2:20.35 | |
4 | 153 | Nygaard Victor | 2003 | H2Odense | 0361AH | 25 m | 2:20.75 | |
5 | 151 | Hallenborg Oliver | 2002 | H2Odense | 0243AA | 25 m | 2:21.29 | |
6 | 102 | Kragh Emil | 2001 | VEJLE | 0197AL | 25 m | 2:23.38 | |
7 | 106 | Christensen Jacob | 2002 | VEJLE | 0265AG | 25 m | 2:27.96 | |
8 | 316 | Langsted Oliver Phil | 1999 | RINGE | 9925AO | 25 m | 2:28.59 | |
9 | 476 | Pedersen Valdemar D. | 2002 | HORSENS | 0287AM | 25 m | 2:31.73 | |
10 | 129 | Schaarup Sune | 2003 | VEJLE | 0359AG | 25 m | 2:33.87 | |
11 | 7 | Svenningsen Tobias | 2003 | ESBJERG | 0333AI | 25 m | 2:34.82 | |
12 | 359 | Thulstrup Lasse | 2004 | KOLDING | 0489AB | 25 m | 2:42.58 | |
13 | 121 | Mikkelsen Peter Kvorning | 2004 | VEJLE | 0499AC | 25 m | 2:43.32 | |
14 | 382 | Olsen Asger Als | 2004 | KOLDING | 0461AJ | 25 m | 2:46.32 | |
15 | 361 | Frederiksen Lasse Skyt | 2002 | KOLDING | 0249AL | 25 m | 2:48.02 | |
16 | 1 | Graul Søren | 2007 | SALZGITTER | 25 m | 2:53.26 | ||
17 | 237 | Hansen Kresten Skau | 2005 | DELTA | 0595AF | 25 m | 2:54.64 | |
18 | 422 | Porsborg Sebastian | 2007 | AABYBRO | 0797AH | 25 m | 3:05.88 | |
19 | 286 | Liltorp Frej | 2004 | SKANDERBOR | 0499AL | 25 m | 3:07.32 | |
20 | 313 | Cludts Kasper | 2006 | RINGE | 0601AR | 25 m | 3:13.31 | |
21 | 202 | Hobolth David Hansen | 2006 | HSK | 0691AM | 25 m | 3:23.21 | |
22 | 294 | Peterse Emil Askov Møller | 2007 | SKANDERBOR | 0765AL | 25 m | 3:24.48 | |
23 | 183 | Lisberg Kasper | 2007 | ODDER | 0793AF | 25 m | 3:31.12 | |
24 | 83 | Klinkowsky Terkel | 2007 | VEJLE | 0749AG | 25 m | 3:40.37 | |
25 | 307 | Johansen Nikolaj Kiel | 2003 | RINGE | 0345AR | 25 m | 3:55.04 | |
26 | 213 | Buch Alexander | 2008 | KORAL | 0805AL | 25 m | 4:02.94 | |
27 | 295 | Taudorf Jacob | 2007 | SKANDERBOR | 0785AL | 25 m | 4:03.54 | |
28 | 340 | Lund Laurits Damsted | 2007 | RINGE | 0765AH | 25 m | 4:11.66 | |
29 | 124 | Christensen Simon | 2009 | VEJLE | 0901AB | 25 m | 4:15.86 | |
30 | 86 | Bjerre Tristan | 2007 | VEJLE | 0765AE | 25 m | 4:26.76 | |
31 | 72 | Thomsen Mikkel Kallestrup | 2007 | VEJLE | 0779AI | 25 m | 4:27.39 | |
32 | 51 | Akulov Fedor | 2007 | VEJLE | 0779AK | 25 m | 4:37.67 | |
33 | 252 | Jensen Ulf K. L. | 2006 | DELTA | 0681AQ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 19 september 2019 |
Licens til Horsens Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 22:24 |
Løb 6, 200m Brystsvømning Damer |
Sponsor: OK Plast |
Årg. 2003-2004: Julie Pavon Friis (1999) 2:38.56 |
Årg. 2005-2006: Christina Christensen (2000) 2:46.20 |
Årg. 2007-2008: Ann-Katrine Windfeld (2006) 3:05.66 |
Årg. 2009-2020: Olivia Holmberg (2009) 3:52.36 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 95 | Godt Annika Hausgaard | 2003 | VEJLE | 0306AE | 25 m | 2:33.65 | |
2 | 443 | Mass Isabel | 1998 | JYLLINGE | 9848AA | 25 m | 2:35.58 | |
3 | 113 | Jensen Louise Sjørup | 2003 | VEJLE | 0322AG | 25 m | 2:38.30 | |
4 | 104 | Søndergaard Freja | 2004 | VEJLE | 0452AO | 25 m | 2:40.58 | |
5 | 453 | Kragh Ida Skov | 2006 | SLANGERUP | 0698AG | 25 m | 2:41.05 | |
6 | 109 | Hülsen Kristine | 2002 | VEJLE | 0286AH | 25 m | 2:43.80 | |
7 | 367 | Møller Luna Holm | 2004 | KOLDING | 0464AS | 25 m | 2:44.38 | |
8 | 324 | Rønn Anna | 2005 | RINGE | 0552AD | 25 m | 2:45.83 | |
9 | 321 | Hemmeløff Olivia | 2006 | RINGE | 0648AK | 25 m | 2:49.24 | |
10 | 509 | Nissen Stine Bendixen | 2004 | HORSENS | 0406AS | 25 m | 2:51.97 | |
11 | 126 | Holme Sofie Dyg | 2005 | VEJLE | 0598AO | 25 m | 2:54.18 | |
12 | 119 | Dyrman Nicoline | 2004 | VEJLE | 0446AM | 25 m | 2:55.20 | |
13 | 127 | Keren-Klaris Sophia | 2004 | VEJLE | 0428AF | 25 m | 2:57.35 | |
14 | 192 | Hobolth Fiona Hansen | 2003 | HSK | 0376AO | 25 m | 2:57.84 | |
15 | 363 | Heilmann Johanne | 2005 | KOLDING | 0558AI | 25 m | 2:58.46 | |
16 | 193 | Petersen Alberte Hedevang | 2003 | HSK | 0352AO | 25 m | 2:58.87 | |
17 | 103 | Moberg Emilie | 2005 | VEJLE | 0534AI | 25 m | 2:59.65 | |
18 | 118 | Barfoot Mette | 2005 | VEJLE | 0588AS | 25 m | 3:00.46 | |
19 | 139 | Schønwandt Iben | 2003 | HOBRO | 0398bc | 25 m | 3:01.35 | |
20 | 463 | Antonsen Amalie | 2003 | HORSENS | 0302AS | 25 m | 3:02.80 | |
21 | 201 | Stamholt Anne | 2006 | HSK | 0652AM | 25 m | 3:05.93 | |
22 | 448 | Røpke Lærke Stenholt | 2006 | JYLLINGE | 0698AA | 25 m | 3:06.58 | |
23 | 220 | Schousboe Rosa Marie | 2005 | KORAL | 0578AJ | 25 m | 3:06.76 | |
24 | 222 | Thorsgaard Freya | 2006 | KORAL | 0658AN | 25 m | 3:08.42 | |
25 | 395 | Harpøth Stella | 2006 | BRÆDSTRUP | 0656AH | 25 m | 3:10.88 | |
26 | 456 | Capito Mira | 2007 | SLANGERUP | 0778AI | 25 m | 3:11.97 | |
27 | 380 | Langschwager Alberte Kirk | 2007 | KOLDING | 0788AA | 25 m | 3:15.33 | |
28 | 92 | Maslobojeva Alista | 2007 | VEJLE | 0712AS | 25 m | 3:16.66 | |
29 | 344 | Rasmussen Sofie Dyrelund | 2007 | RINGE | 0722AG | 25 m | 3:17.79 | |
30 | 457 | Greve Naya Høi | 2007 | SLANGERUP | 0796AE | 25 m | 3:19.34 | |
31 | 374 | Boulund Emilie | 2006 | KOLDING | 0606AU | 25 m | 3:19.94 | |
32 | 490 | Jensen Filippa Juul | 2007 | HORSENS | 0718AJ | 25 m | 3:27.68 | |
33 | 174 | Jensen Leonora Holst | 2004 | ODDER | 0408AS | 25 m | 3:28.46 | |
34 | 502 | Skjelmose Andrea | 2007 | HORSENS | 0728AJ | 25 m | 3:30.57 | |
35 | 305 | Hansen Katrine Hvistendal | 1997 | RINGE | 9754BA | 25 m | 3:31.07 | |
36 | 36 | Stæhr Anne | 2008 | VEJLE | 0862AK | 25 m | 3:37.62 | |
37 | 496 | Teglgård Penelope Kamp | 2006 | HORSENS | 0654AU | 25 m | 3:39.47 | |
38 | 445 | Larsen Anna Merl | 2006 | JYLLINGE | 0636AK | 25 m | 3:39.53 | |
39 | 75 | Holmberg Olivia | 2009 | VEJLE | 0986AC | 25 m | 3:42.97 | |
40 | 179 | Nielsen Anna Kjær | 2008 | ODDER | 0852AK | 25 m | 3:51.31 | |
41 | 88 | Andersen Alberte | 2008 | VEJLE | 0892AL | 25 m | 3:57.35 | |
42 | 62 | Rixen Karla Nøhr | 2008 | VEJLE | 0844AC | 25 m | 4:00.01 | |
43 | 71 | Nakatani Meiko | 2010 | VEJLE | 1052AB | 25 m | 4:05.17 | |
44 | 494 | Brice Olivia Josefine | 2007 | HORSENS | 0778AQ | 25 m | 4:06.98 | |
45 | 38 | Rasmussen Asta-Marie | 2009 | VEJLE | 0964AA | 25 m | 4:09.78 | |
46 | 176 | Johansen Nanna Vestergård | 2006 | ODDER | 0676AP | 25 m | 4:10.35 | |
47 | 208 | Lassen Josefine | 2003 | HSK | 0316BG | 25 m | 4:12.70 | |
48 | 37 | Lauridsen Asta Sofia | 2008 | VEJLE | 0818AE | 25 m | 4:13.98 | |
49 | 31 | Knudsen Alberte | 2009 | VEJLE | 0944AB | 25 m | 4:16.92 | |
50 | 331 | Larsen Sara Lund | 2008 | RINGE | 0818AB | 25 m | 4:23.76 | |
51 | 64 | Madsen Lisbeth Seidler | 2007 | VEJLE | 0712AU | 25 m | 4:45.06 | |
52 | 85 | Hilkjær Tilde | 2007 | VEJLE | 0702AU | 25 m | 4:49.59 | |
53 | 69 | Bjerre Malou | 2010 | VEJLE | 1036AE | 25 m | ||
54 | 181 | Petersen Astrid V. | 2009 | ODDER | 0908AC | 25 m | ||
55 | 238 | Jensen Liv K. L. | 2008 | DELTA | 0884AN | 25 m | ||
56 | 373 | Wissing Agnes | 2007 | KOLDING | 0714AN | 25 m | ||
57 | 539 | Magnussen Freya | 2009 | HORSENS | 0924BA | 25 m | ||
58 | 541 | Skytte Frida Nielsen | 2008 | HORSENS | 0858AN | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 19 september 2019 |
Licens til Horsens Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 22:24 |
Løb 7, 50m Butterfly Herrer |
Sponsor: Becosan |
Årg. 2002-2003: Daniel Steen Andersen (1995) 24.92 |
Årg. 2004-2005: Johannes Kjærgaard (1998) 27.49 |
Årg. 2006-2007: Mads Peter Hansen (2004) 28.71 |
Årg. 2008-2020: Anders Bredal Storgaard (2002) 33.48 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 14 | Dall Lasse | 1997 | ESBJERG | 9763AR | 25 m | 23.93 | |
2 | 160 | Bech Mathias | 1996 | H2Odense | 9633AQ | 25 m | 24.87 | |
3 | 487 | Lencevics Maris | 1986 | HORSENS | 8667AC | 25 m | 24.89 | |
4 | 483 | Kristensen Tais Andkjær | 1999 | HORSENS | 9987AB | 25 m | 25.01 | |
5 | 191 | Petersen Rasmus | 2002 | HSK | 0223AU | 25 m | 25.69 | |
6 | 94 | Kronborg Andreas | 2002 | VEJLE | 0229AS | 25 m | 25.71 | |
7 | 116 | Elkjær Malthe | 2003 | VEJLE | 0367AF | 25 m | 25.72 | |
8 | 478 | Nissen Johan Bendixen | 2002 | HORSENS | 0211AQ | 25 m | 25.88 | |
9 | 16 | Boström Tobias | 2002 | ESBJERG | 0295AG | 25 m | 26.24 | |
10 | 115 | Sørensen Mads | 2001 | VEJLE | 0139AF | 25 m | 26.30 | |
11 | 21 | Pedersen Aske Sommerlund | 2003 | ESBJERG | 0393AJ | 25 m | 26.44 | |
12 | 195 | Stamholt Mads | 2003 | HSK | 0353AM | 25 m | 26.60 | |
13 | 481 | Andersen Nicolaj Løth | 2001 | HORSENS | 0173AC | 25 m | 26.72 | |
14 | 317 | Desmareth Kristoffer | 2000 | RINGE | 0049AC | 25 m | 26.93 | |
15 | 114 | Iversen Mads | 2004 | VEJLE | 0491AG | 25 m | 27.38 | |
16 | 479 | Gelmark-Sørensen Krestian | 2001 | HORSENS | 0111AR | 25 m | 27.46 | |
17 | 325 | Landtved Christian | 2004 | RINGE | 0431AB | 25 m | 27.54 | |
18 | 133 | Gregersen Andreas Egemose | 2003 | HORSENS | 0311as | 25 m | 28.02 | |
19 | 228 | Thomsen Christian Damborg | 2005 | DELTA | 0503AG | 25 m | 28.03 | |
20 | 473 | Jacobsen Arthur Rytter | 2003 | HORSENS | 0373AL | 25 m | 28.09 | |
21 | 22 | Knudsen Jonas Krammer | 2003 | ESBJERG | 0345AF | 25 m | 28.16 | |
22 | 277 | Poulsen Anton | 2004 | SKIVE | 0483AH | 25 m | 28.72 | |
23 | 393 | Versteegen Robert | 2001 | BRÆDSTRUP | 0107AS | 25 m | 28.91 | |
24 | 125 | Sandal Simon | 2003 | VEJLE | 0325AQ | 25 m | 29.17 | |
25 | 188 | Jürgensen Sander Møller | 2004 | ODDER | 0461AB | 25 m | 29.46 | |
26 | 361 | Frederiksen Lasse Skyt | 2002 | KOLDING | 0249AL | 25 m | 29.56 | |
27 | 381 | Danilkin Vania | 2004 | KOLDING | 0419AO | 25 m | 29.95 | |
28 | 4 | Mose Anders | 2004 | ESBJERG | 0411AD | 25 m | 30.43 | |
29 | 122 | Neesgaard Sebastian | 2004 | VEJLE | 0425AH | 25 m | 30.70 | |
30 | 1 | Graul Søren | 2007 | SALZGITTER | 25 m | 31.04 | ||
31 | 197 | Christiansen Kasper | 2003 | HSK | 0347AR | 25 m | 31.33 | |
32 | 235 | Christensen Johan Erdmann | 2005 | DELTA | 0553AH | 25 m | 31.72 | |
33 | 428 | Bertelsen Emil Brandt | 2004 | SVENDBORG | 0459AP | 25 m | 31.75 | |
34 | 177 | Holm Simon Kruse | 2004 | ODDER | 0413AL | 25 m | 32.21 | |
35 | 452 | Svendsen Harald Rasmus | 2007 | SLANGERUP | 0781AG | 25 m | 33.03 | |
36 | 207 | Hornsá Daniel | 2004 | HSK | 0493AS | 25 m | 33.35 | |
37 | 286 | Liltorp Frej | 2004 | SKANDERBOR | 0499AL | 25 m | 33.75 | |
38 | 326 | Schier Julius | 2006 | RINGE | 0657AD | 25 m | 33.83 | |
39 | 196 | Bahnsen Andreas | 2005 | HSK | 0535AL | 25 m | 33.84 | |
40 | 287 | Petersen Kasper | 2006 | SKANDERBOR | 0625AC | 25 m | 34.11 | |
41 | 423 | Larsen Bastian Stausholm | 2005 | AABYBRO | 0555AO | 25 m | 34.23 | |
42 | 429 | Jørgensen William Romer | 2005 | SVENDBORG | 0599AL | 25 m | 34.24 | |
43 | 121 | Mikkelsen Peter Kvorning | 2004 | VEJLE | 0499AC | 25 m | 34.32 | |
44 | 205 | Nielsen Marcus Kjær | 2004 | HSK | 0495AR | 25 m | 34.67 | |
45 | 143 | Thomsen Mathias Jelle | 2002 | SØHESTEN | 0295as | 25 m | 34.69 | |
46 | 319 | Damsgaard Tobias | 2006 | RINGE | 0695AJ | 25 m | 34.87 | |
47 | 430 | Kristensen Mads | 2005 | SVENDBORG | 0555AM | 25 m | 35.30 | |
48 | 503 | Wemmelund Tobias | 2006 | HORSENS | 0679AO | 25 m | 35.67 | |
49 | 447 | Uldall-Jessen Jacob | 2007 | JYLLINGE | 0757AE | 25 m | 35.70 | |
50 | 488 | Mogensen Alexander | 2005 | HORSENS | 0511AM | 25 m | 36.31 | |
51 | 291 | Mitaine Elliott | 2006 | SKANDERBOR | 0625AJ | 25 m | 36.86 | |
52 | 489 | Landbo Daniel | 2005 | HORSENS | 0585AM | 25 m | 37.56 | |
53 | 552 | Fevre Malthe Le | 2008 | BRÆDSTRUP | 0869AE | 25 m | 37.98 | |
54 | 52 | Jørgensen Frederik | 2008 | VEJLE | 0819AG | 25 m | 38.21 | |
55 | 178 | Halle Angus | 2007 | ODDER | 0745AH | 25 m | 39.15 | |
56 | 83 | Klinkowsky Terkel | 2007 | VEJLE | 0749AG | 25 m | 39.62 | |
57 | 86 | Bjerre Tristan | 2007 | VEJLE | 0765AE | 25 m | 40.25 | |
58 | 495 | Møller Patrick Dam | 2005 | HORSENS | 0531AP | 25 m | 40.37 | |
59 | 230 | Nielsen Dany Valiu | 2008 | DELTA | 0851AE | 25 m | 41.04 | |
60 | 362 | Nielsen Bjørn W. H. | 2004 | KOLDING | 0481AS | 25 m | 41.30 | |
61 | 342 | Bjerre Rasmus | 2008 | RINGE | 0801AD | 25 m | 41.74 | |
62 | 497 | Jørgensen Thor Aaskoven | 2007 | HORSENS | 0755AD | 25 m | 42.20 | |
63 | 501 | Bach Marcus Diego | 2006 | HORSENS | 0607AR | 25 m | 42.83 | |
64 | 330 | Nielsen Mathias Møller | 2008 | RINGE | 0861AD | 25 m | 44.01 | |
65 | 345 | Rasmussen Lucas Dyrelund | 2007 | RINGE | 0773AB | 25 m | 44.25 | |
66 | 32 | Breinholt Alexander | 2008 | VEJLE | 0843AB | 25 m | 44.30 | |
67 | 500 | Majewski Mateusz | 2005 | HORSENS | 0567AO | 25 m | 44.66 | |
68 | 537 | Ahm Villads Vestergaard | 2008 | HORSENS | 0809AL | 25 m | 45.17 | |
69 | 241 | Madsen Mathias Møller | 2008 | DELTA | 0899AH | 25 m | 45.36 | |
70 | 524 | Ravn Johannes | 2008 | HORSENS | 0855AI | 25 m | 47.16 | |
71 | 77 | Poulsen Sebastian Holt | 2007 | VEJLE | 0705AB | 25 m | 48.25 | |
72 | 247 | Søe Oliver | 2009 | DELTA | 0923AD | 25 m | 48.92 | |
73 | 492 | Knudsgaard Lasse | 2007 | HORSENS | 0781AK | 25 m | 49.41 | |
74 | 30 | Sørensen Benjamin Kolding | 2008 | VEJLE | 0857AE | 25 m | 51.24 | |
75 | 72 | Thomsen Mikkel Kallestrup | 2007 | VEJLE | 0779AI | 25 m | 55.50 | |
76 | 556 | Rønning Marcus | 2006 | HORSENS | 0689AO | 25 m | 1:04.87 | |
77 | 44 | Christensen Christian | 2007 | VEJLE | 0737AL | 25 m | ||
78 | 124 | Christensen Simon | 2009 | VEJLE | 0901AB | 25 m | ||
79 | 517 | Yde Anders | 2007 | HORSENS | 0759AL | 25 m | ||
80 | 528 | Kristian Pors Rasmussen | 2009 | HORSENS | 0953BC | 25 m | ||
81 | 546 | Wemmelund Jacob | 2008 | HORSENS | 0875AI | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 19 september 2019 |
Licens til Horsens Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 22:24 |
Løb 8, 50m Butterfly Damer |
Sponsor: Kingo Recycling |
Årg. 2003-2004: Emma H. Christiansen (1999) 29.40 |
Årg. 2005-2006: Cille Christensen (2004) 29.86 |
Årg. 2007-2008: Sofie A. Wolf (2006) 33.40 |
Årg. 2009-2020: Emilie Hemmeløff (2008) 42.45 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 440 | Wiuff Cecilie | 2000 | JYLLINGE | 0072AB | 25 m | 26.91 | |
2 | 444 | Paaske Andrea | 2001 | JYLLINGE | 0186AF | 25 m | 27.66 | |
3 | 110 | Hededal Line J. V. | 2001 | VEJLE | 0186AG | 25 m | 27.82 | |
4 | 464 | Nielsen Amalie Bach | 1999 | HORSENS | 9942AG | 25 m | 27.95 | |
5 | 157 | Andersen Nikoline | 2003 | H2Odense | 0368AR | 25 m | 28.48 | |
6 | 486 | Grøndal Cecilie | 2002 | HORSENS | 0282AK | 25 m | 28.49 | |
7 | 15 | Timmermand Thilde | 2002 | ESBJERG | 0272AP | 25 m | 28.86 | |
8 | 474 | Fevre Sofie Le | 2004 | HORSENS | 0448AX | 25 m | 28.99 | |
9 | 165 | Modeweg-Hansen Sophie E. | 1997 | H2Odense | 9722AO | 25 m | 29.03 | |
10 | 194 | Schulze Nele | 2004 | HSK | 0492AH | 25 m | 29.14 | |
11 | 279 | Forsberg Dicte Skov | 2004 | SKIVE | 0466AM | 25 m | 29.36 | |
12 | 198 | Hansen Pernille Thastrup | 2003 | HSK | 0374BD | 25 m | 29.44 | |
13 | 112 | Jensen Louise | 2003 | VEJLE | 0322AZ | 25 m | 29.56 | |
14 | 152 | Ellehus Freya | 2000 | H2Odense | 0076AJ | 25 m | 29.59 | |
15 | 107 | Jensen Kathrine Sofie | 2003 | VEJLE | 0352AC | 25 m | 29.62 | |
16 | 162 | Petersen Emilie Podiss | 2004 | H2Odense | 0404AO | 25 m | 29.69 | |
17 | 25 | Weide Kathrine | 2004 | ESBJERG | 0402AO | 25 m | 29.93 | |
18 | 442 | Petersson Katja Korbo | 2001 | JYLLINGE | 0134AA | 25 m | 29.94 | |
19 | 164 | Grønning Ida Juul | 2004 | H2Odense | 0418AC | 25 m | 30.09 | |
20 | 111 | Hvarre Louise | 2001 | VEJLE | 0156AN | 25 m | 30.11 | |
21 | 134 | Nielsen Sofie Bach | 2003 | HORSENS | 0368ad | 25 m | 30.31 | |
22 | 468 | Broersma Feline Flytkjær | 2004 | HORSENS | 0474AK | 25 m | 30.35 | |
23 | 130 | Gregersen Svava Kj. | 2004 | VEJLE | 0426AC | 25 m | 30.47 | |
24 | 98 | Bagge Caroline Gøttrup | 2003 | VEJLE | 0322AB | 25 m | 30.71 | |
25 | 12 | Jacobsen Ida | 2005 | ESBJERG | 0516AM | 25 m | 30.76 | |
26 | 311 | Johansen Trine | 2002 | RINGE | 0238AN | 25 m | 30.89 | |
27 | 18 | Underbjerg Victoria | 2004 | ESBJERG | 0448AK | 25 m | 31.14 | |
28 | 97 | Pedersen Aurelia | 2004 | VEJLE | 0414AA | 25 m | 31.31 | |
29 | 119 | Dyrman Nicoline | 2004 | VEJLE | 0446AM | 25 m | 31.43 | |
30 | 19 | Jensen Natalie Da Silva | 2004 | ESBJERG | 0462AM | 25 m | 31.48 | |
31 | 282 | Mosegaard Nicoline Bang | 2005 | SKIVE | 0562AS | 25 m | 31.67 | |
32 | 283 | Terp Anne | 2004 | SKIVE | 0452AQ | 25 m | 31.82 | |
33 | 189 | Nielsen Kathrine Bech | 2004 | ODDER | 0432AJ | 25 m | 31.95 | |
34 | 370 | Kristensen Karla | 2005 | KOLDING | 0516AC | 25 m | 32.16 | |
35 | 243 | Nørgaard Mathilde Linnet | 2005 | DELTA | 0542AQ | 25 m | 32.17 | |
36 | 175 | Nedergaard Laura G. | 2005 | ODDER | 0572AF | 25 m | 32.41 | |
37 | 378 | Hansen Frederikke Skau | 2002 | KOLDING | 0204AJ | 25 m | 32.53 | |
38 | 166 | Skjoldborg Maibritt | 2002 | H2Odense | 0284AO | 25 m | 32.58 | |
39 | 11 | Keulen Femke Iris | 2005 | ESBJERG | 0582AS | 25 m | 32.62 | |
40 | 470 | Harpøth Julia | 2002 | HORSENS | 0208AX | 25 m | 32.63 | |
41 | 113 | Jensen Louise Sjørup | 2003 | VEJLE | 0322AG | 25 m | 32.82 | |
42 | 379 | Veiler Mille | 2005 | KOLDING | 0526AX | 25 m | 32.84 | |
43 | 100 | Hingebjerg Cecilie | 2004 | VEJLE | 0414AD | 25 m | 33.37 | |
44 | 253 | Richards Victoria | 2005 | DELTA | 0548AP | 25 m | 33.45 | |
45 | 9 | Jensen Marie | 2005 | ESBJERG | 0516AO | 25 m | 33.48 | |
46 | 138 | Bendixen Kirstine Buus | 2003 | HOBRO | 0382ay | 25 m | 33.50 | |
47 | 305 | Hansen Katrine Hvistendal | 1997 | RINGE | 9754BA | 25 m | 33.64 | |
48 | 320 | Lundsfryd Thilde Rosen | 2004 | RINGE | 0424AN | 25 m | 33.81 | |
49 | 312 | Christensen Julie Krog | 2001 | RINGE | 0154AI | 25 m | 33.97 | |
50 | 187 | Obert Freja | 2006 | ODDER | 0622AT | 25 m | 34.04 | |
51 | 199 | Kristensen Katrine S. | 2004 | HSK | 0458AX | 25 m | 34.11 | |
52 | 142 | Bjørn Freja | 2005 | SKOVBAKKEN | 0522av | 25 m | 34.20 | |
53 | 103 | Moberg Emilie | 2005 | VEJLE | 0534AI | 25 m | 34.21 | |
54 | 192 | Hobolth Fiona Hansen | 2003 | HSK | 0376AO | 25 m | 34.53 | |
55 | 302 | Hvidberg Kathrine | 2004 | RINGE | 0496BA | 25 m | 34.58 | |
56 | 172 | Halle Caden | 2005 | ODDER | 0596AS | 25 m | 34.65 | |
57 | 131 | Broch Victoria | 2004 | VEJLE | 0404AI | 25 m | 34.72 | |
58 | 388 | Rasmussen Annemone | 2006 | BRÆDSTRUP | 0674AC | 25 m | 34.78 | |
59 | 173 | Marx Caroline | 2006 | ODDER | 0662AF | 25 m | 35.10 | |
60 | 231 | Riber Frederikke | 2005 | DELTA | 0598AP | 25 m | 35.37 | |
61 | 206 | Thastrup-Hansen Anne | 2006 | HSK | 0688AV | 25 m | 35.78 | |
62 | 511 | Petersen Thea Sofie Holm | 2005 | HORSENS | 0568AR | 25 m | 36.15 | |
63 | 455 | Aggersbøl Kattja Daniella | 2007 | SLANGERUP | 0764AM | 25 m | 36.36 | |
64 | 298 | Schmidt-Petersen Sofie | 2007 | SKANDERBOR | 0762AV | 25 m | 36.59 | |
65 | 176 | Johansen Nanna Vestergård | 2006 | ODDER | 0676AP | 25 m | 37.12 | |
66 | 463 | Antonsen Amalie | 2003 | HORSENS | 0302AS | 25 m | 37.50 | |
67 | 424 | Rasmussen Carla Brix | 2006 | AABYBRO | 0656AW | 25 m | 37.94 | |
68 | 147 | Bertel-Ørum Theresa | 2003 | SKIVE | 0378be | 25 m | 38.39 | |
69 | 293 | Anker Philippa | 2006 | SKANDERBOR | 0656AV | 25 m | 38.64 | |
70 | 335 | Hemmeløff Emilie | 2008 | RINGE | 0848AB | 25 m | 38.69 | |
71 | 33 | Ehrenreich-Birn Alma | 2008 | VEJLE | 0818AC | 25 m | 38.78 | |
72 | 204 | Wesselhoff Clara | 2006 | HSK | 0612AS | 25 m | 39.41 | |
73 | 60 | Gregersen Idun Kjeldsmark | 2009 | VEJLE | 0924AB | 25 m | 39.73 | |
74 | 502 | Skjelmose Andrea | 2007 | HORSENS | 0728AJ | 25 m | 39.76 | |
75 | 394 | Klausen Simone Trekær | 2007 | BRÆDSTRUP | 0764AC | 25 m | 40.17 | |
76 | 174 | Jensen Leonora Holst | 2004 | ODDER | 0408AS | 25 m | 41.07 | |
77 | 334 | Bak Sofie | 2008 | RINGE | 0856AG | 25 m | 41.89 | |
78 | 427 | Huusfeldt Lærke D | 2006 | SVENDBORG | 0608AK | 25 m | 42.00 | |
79 | 220 | Schousboe Rosa Marie | 2005 | KORAL | 0578AJ | 25 m | 42.10 | |
80 | 36 | Stæhr Anne | 2008 | VEJLE | 0862AK | 25 m | 42.19 | |
81 | 303 | Aalund Iben | 2004 | RINGE | 0494BD | 25 m | 42.53 | |
82 | 219 | Larsen Silja | 2006 | KORAL | 0624AQ | 25 m | 42.81 | |
83 | 549 | Olsen Julie | 2008 | HORSENS | 0848AN | 25 m | 43.28 | |
84 | 208 | Lassen Josefine | 2003 | HSK | 0316BG | 25 m | 43.38 | |
85 | 203 | Karlsen Maja Kirstine | 2005 | HSK | 0514AX | 25 m | 43.49 | |
86 | 244 | Søe Mathilde | 2008 | DELTA | 0864AL | 25 m | 44.21 | |
87 | 229 | Bendtsen Clara | 2008 | DELTA | 0876AL | 25 m | 44.41 | |
88 | 374 | Boulund Emilie | 2006 | KOLDING | 0606AU | 25 m | 44.55 | |
89 | 491 | Agersbæk Frida Gode | 2007 | HORSENS | 0754AV | 25 m | 44.87 | |
90 | 50 | Andersen Emilia Daa | 2008 | VEJLE | 0886AE | 25 m | 45.58 | |
91 | 40 | Hartmann Astrid | 2008 | VEJLE | 0886AC | 25 m | 45.96 | |
92 | 525 | Henriksen Karen Klarskov | 2008 | HORSENS | 0894AM | 25 m | 46.35 | |
93 | 63 | Wolter Kira | 2007 | VEJLE | 0742AT | 25 m | 47.08 | |
94 | 42 | Dalsgaard Augusta | 2007 | VEJLE | 0768AP | 25 m | 47.09 | |
95 | 543 | Rasmussen Vigga | 2009 | HORSENS | 0984AG | 25 m | 47.14 | |
96 | 181 | Petersen Astrid V. | 2009 | ODDER | 0908AC | 25 m | 50.62 | |
97 | 123 | Freltoft Sille | 2008 | VEJLE | 0886AL | 25 m | 52.43 | |
98 | 498 | Rasmussen Trine Pors | 2007 | HORSENS | 0704AQ | 25 m | 53.42 | |
99 | 71 | Nakatani Meiko | 2010 | VEJLE | 1052AB | 25 m | 55.38 | |
100 | 539 | Magnussen Freya | 2009 | HORSENS | 0924BA | 25 m | 59.88 | |
101 | 180 | Dindler Astrid | 2009 | ODDER | 0988AD | 25 m | 1:03.73 | |
102 | 529 | Damgaard Lærke | 2008 | HORSENS | 0814AS | 25 m | 1:06.52 | |
103 | 234 | Thoustrup Gabriella L | 2008 | DELTA | 0852AO | 25 m | 1:08.39 | |
104 | 532 | Madsen Signe | 2009 | HORSENS | 0906AG | 25 m | 1:11.36 | |
105 | 35 | Windfeld Ann-Maria Malou | 2009 | VEJLE | 0976ac | 25 m | 1:21.67 | |
106 | 248 | Jerløv Sofie | 2009 | DELTA | 0956AG | 25 m | 1:24.15 | |
107 | 58 | Madsen Helene Seidler | 2009 | VEJLE | 0962AG | 25 m | ||
108 | 65 | Ebel Liv | 2006 | VEJLE | 0654AY | 25 m | ||
109 | 212 | Brødsgaard Emma | 2004 | KORAL | 0414BD | 25 m | ||
110 | 224 | Nielsen Anastacia Celina | 2007 | DELTA | 0728AR | 25 m | ||
111 | 299 | Kristensen Maise | 2008 | SKANDERBOR | 0878AR | 25 m | ||
112 | 431 | Herold Isabella Aurbo | 2007 | SVENDBORG | 0726AQ | 25 m | ||
113 | 521 | Reher Anne Caroline Dahl | 2009 | HORSENS | 0926AJ | 25 m | ||
114 | 526 | Christensen Clara Rose | 2009 | HORSENS | 0950BC | 25 m | ||
115 | 534 | Lisby Sofia Cecilia Dam | 2009 | HORSENS | 0998BB | 25 m | ||
116 | 541 | Skytte Frida Nielsen | 2008 | HORSENS | 0858AN | 25 m | ||
117 | 542 | Truelsen Thilde Tinggaard | 2008 | HORSENS | 0894AT | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 19 september 2019 |
Licens til Horsens Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 22:24 |
Løb 9, 100m Frisvømning Herrer |
Sponsor: Autocentralen |
Årg. 2002-2003: Rasmus Udbye (2000) 51.41 |
Årg. 2004-2005: Rasmus Udbye (2000) 53.58 |
Årg. 2006-2007: Mads Peter Hansen (2004) 57.64 |
Årg. 2008-2020: Jonas Kjær (2003) 1:07.33 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 67 | Holme Magnus Dyg | 2002 | VEJLE | 0205AG | 25 m | 51.28 | |
2 | 14 | Dall Lasse | 1997 | ESBJERG | 9763AR | 25 m | 51.40 | |
3 | 483 | Kristensen Tais Andkjær | 1999 | HORSENS | 9987AB | 25 m | 52.47 | |
4 | 154 | Stahl Gustav | 2002 | H2Odense | 0245AM | 25 m | 52.91 | |
5 | 195 | Stamholt Mads | 2003 | HSK | 0353AM | 25 m | 53.05 | |
6 | 482 | Olsen Patrick Zakaryan | 2002 | HORSENS | 0227AM | 25 m | 53.11 | |
7 | 478 | Nissen Johan Bendixen | 2002 | HORSENS | 0211AQ | 25 m | 53.16 | |
8 | 325 | Landtved Christian | 2004 | RINGE | 0431AB | 25 m | 53.71 | |
9 | 90 | Fenger Alexander | 1999 | VEJLE | 9925AT | 25 m | 53.90 | |
10 | 91 | Bjørn Alexander L. | 2003 | VEJLE | 0389AH | 25 m | 53.95 | |
11 | 116 | Elkjær Malthe | 2003 | VEJLE | 0367AF | 25 m | 54.03 | |
12 | 191 | Petersen Rasmus | 2002 | HSK | 0223AU | 25 m | 54.05 | |
13 | 3 | Kjær Jonas | 2003 | ESBJERG | 0341AA | 25 m | 54.19 | |
14 | 94 | Kronborg Andreas | 2002 | VEJLE | 0229AS | 25 m | 54.22 | |
15 | 322 | Linde Sander | 2002 | RINGE | 0247AD | 25 m | 54.74 | |
16 | 240 | Falk Malte Lyck | 2003 | DELTA | 0337AR | 25 m | 55.10 | |
17 | 16 | Boström Tobias | 2002 | ESBJERG | 0295AG | 25 m | 55.13 | |
18 | 155 | Kaalund Johan Siksne | 2002 | H2Odense | 0235AI | 25 m | 55.22 | |
19 | 93 | Rasmussen Anders | 2001 | VEJLE | 0169AF | 25 m | 55.26 | |
20 | 21 | Pedersen Aske Sommerlund | 2003 | ESBJERG | 0393AJ | 25 m | 55.28 | |
21 | 106 | Christensen Jacob | 2002 | VEJLE | 0265AG | 25 m | 55.36 | |
22 | 23 | Elsgaard Elias Marius | 2004 | ESBJERG | 0451AI | 25 m | 55.53 | |
23 | 132 | Hovmand Ole | 2003 | VEJLE | 0345AH | 25 m | 55.66 | |
24 | 153 | Nygaard Victor | 2003 | H2Odense | 0361AH | 25 m | 55.73 | |
25 | 114 | Iversen Mads | 2004 | VEJLE | 0491AG | 25 m | 56.38 | |
26 | 102 | Kragh Emil | 2001 | VEJLE | 0197AL | 25 m | 56.76 | |
27 | 393 | Versteegen Robert | 2001 | BRÆDSTRUP | 0107AS | 25 m | 56.76 | |
28 | 8 | Nielsen Mathias Marbæk | 2004 | ESBJERG | 0435AE | 25 m | 56.91 | |
29 | 277 | Poulsen Anton | 2004 | SKIVE | 0483AH | 25 m | 57.12 | |
30 | 469 | Søe Jacob Lyse | 2003 | HORSENS | 0361AF | 25 m | 57.30 | |
31 | 158 | Petersen Mikkel Podiss | 2002 | H2Odense | 0265AE | 25 m | 57.56 | |
32 | 22 | Knudsen Jonas Krammer | 2003 | ESBJERG | 0345AF | 25 m | 57.62 | |
33 | 504 | Rasmussen Andreas | 2000 | HORSENS | 0045AQ | 25 m | 57.79 | |
34 | 392 | Andersen Matti | 2005 | BRÆDSTRUP | 0583AL | 25 m | 58.37 | |
35 | 416 | Nørgaard Rasmus Rank | 2003 | AABYBRO | 0369AL | 25 m | 58.37 | |
36 | 171 | Hermansen Mads Emil R. | 2005 | ODDER | 0563AA | 25 m | 58.53 | |
37 | 359 | Thulstrup Lasse | 2004 | KOLDING | 0489AB | 25 m | 58.60 | |
38 | 163 | Pedersen Christoffer R.S. | 2004 | H2Odense | 0405AA | 25 m | 58.93 | |
39 | 7 | Svenningsen Tobias | 2003 | ESBJERG | 0333AI | 25 m | 58.99 | |
40 | 428 | Bertelsen Emil Brandt | 2004 | SVENDBORG | 0459AP | 25 m | 59.40 | |
41 | 381 | Danilkin Vania | 2004 | KOLDING | 0419AO | 25 m | 59.41 | |
42 | 151 | Hallenborg Oliver | 2002 | H2Odense | 0243AA | 25 m | 59.45 | |
43 | 466 | Johannesen Christian | 2003 | HORSENS | 0343AH | 25 m | 59.67 | |
44 | 125 | Sandal Simon | 2003 | VEJLE | 0325AQ | 25 m | 59.93 | |
45 | 369 | Hansen Nichlas Nordlund | 2004 | KOLDING | 0441AI | 25 m | 59.95 | |
46 | 285 | Øe Sophus Lund | 2003 | SKANDERBOR | 0349AL | 25 m | 1:00.26 | |
47 | 122 | Neesgaard Sebastian | 2004 | VEJLE | 0425AH | 25 m | 1:00.38 | |
48 | 368 | Busk Daniel | 2005 | KOLDING | 0583AK | 25 m | 1:00.66 | |
49 | 471 | Sørensen Kristian Sabroe | 2005 | HORSENS | 0583AA | 25 m | 1:01.10 | |
50 | 145 | Jensen Nikolaj | 2004 | AARS | 0401al | 25 m | 1:01.16 | |
51 | 245 | Madsen Mikkel Holme | 2005 | DELTA | 0539AK | 25 m | 1:01.95 | |
52 | 4 | Mose Anders | 2004 | ESBJERG | 0411AD | 25 m | 1:02.07 | |
53 | 318 | Nielsen Mikkel Møller | 2006 | RINGE | 0615AC | 25 m | 1:02.16 | |
54 | 197 | Christiansen Kasper | 2003 | HSK | 0347AR | 25 m | 1:02.58 | |
55 | 236 | Falk Jonatan Lyck | 2006 | DELTA | 0661AO | 25 m | 1:02.97 | |
56 | 287 | Petersen Kasper | 2006 | SKANDERBOR | 0625AC | 25 m | 1:03.78 | |
57 | 292 | Bisgaard Frederik | 2006 | SKANDERBOR | 0609AJ | 25 m | 1:04.25 | |
58 | 429 | Jørgensen William Romer | 2005 | SVENDBORG | 0599AL | 25 m | 1:04.32 | |
59 | 421 | Mølgaard Mads | 2006 | AABYBRO | 0657AM | 25 m | 1:04.60 | |
60 | 366 | Christensen Christian N. | 2006 | KOLDING | 0621AH | 25 m | 1:04.65 | |
61 | 177 | Holm Simon Kruse | 2004 | ODDER | 0413AL | 25 m | 1:05.01 | |
62 | 382 | Olsen Asger Als | 2004 | KOLDING | 0461AJ | 25 m | 1:05.11 | |
63 | 205 | Nielsen Marcus Kjær | 2004 | HSK | 0495AR | 25 m | 1:05.16 | |
64 | 375 | Kabel Rasmus | 2004 | KOLDING | 0455AO | 25 m | 1:05.46 | |
65 | 237 | Hansen Kresten Skau | 2005 | DELTA | 0595AF | 25 m | 1:06.25 | |
66 | 196 | Bahnsen Andreas | 2005 | HSK | 0535AL | 25 m | 1:06.66 | |
67 | 1 | Graul Søren | 2007 | SALZGITTER | 25 m | 1:07.01 | ||
68 | 430 | Kristensen Mads | 2005 | SVENDBORG | 0555AM | 25 m | 1:07.32 | |
69 | 329 | Kristensen Peter Borg | 2007 | RINGE | 0745AD | 25 m | 1:07.49 | |
70 | 207 | Hornsá Daniel | 2004 | HSK | 0493AS | 25 m | 1:08.35 | |
71 | 278 | Brendholdt Noah | 2004 | SKIVE | 0415AI | 25 m | 1:08.73 | |
72 | 307 | Johansen Nikolaj Kiel | 2003 | RINGE | 0345AR | 25 m | 1:08.84 | |
73 | 452 | Svendsen Harald Rasmus | 2007 | SLANGERUP | 0781AG | 25 m | 1:09.73 | |
74 | 422 | Porsborg Sebastian | 2007 | AABYBRO | 0797AH | 25 m | 1:11.19 | |
75 | 489 | Landbo Daniel | 2005 | HORSENS | 0585AM | 25 m | 1:11.94 | |
76 | 183 | Lisberg Kasper | 2007 | ODDER | 0793AF | 25 m | 1:12.33 | |
77 | 362 | Nielsen Bjørn W. H. | 2004 | KOLDING | 0481AS | 25 m | 1:12.48 | |
78 | 291 | Mitaine Elliott | 2006 | SKANDERBOR | 0625AJ | 25 m | 1:12.63 | |
79 | 178 | Halle Angus | 2007 | ODDER | 0745AH | 25 m | 1:12.70 | |
80 | 447 | Uldall-Jessen Jacob | 2007 | JYLLINGE | 0757AE | 25 m | 1:13.17 | |
81 | 493 | Andersen Mathias Løth | 2007 | HORSENS | 0709AC | 25 m | 1:14.37 | |
82 | 552 | Fevre Malthe Le | 2008 | BRÆDSTRUP | 0869AE | 25 m | 1:14.46 | |
83 | 391 | Andersen Magne | 2007 | BRÆDSTRUP | 0787AD | 25 m | 1:15.05 | |
84 | 495 | Møller Patrick Dam | 2005 | HORSENS | 0531AP | 25 m | 1:15.18 | |
85 | 503 | Wemmelund Tobias | 2006 | HORSENS | 0679AO | 25 m | 1:15.71 | |
86 | 313 | Cludts Kasper | 2006 | RINGE | 0601AR | 25 m | 1:16.05 | |
87 | 294 | Peterse Emil Askov Møller | 2007 | SKANDERBOR | 0765AL | 25 m | 1:16.81 | |
88 | 492 | Knudsgaard Lasse | 2007 | HORSENS | 0781AK | 25 m | 1:16.84 | |
89 | 507 | Ignat Alexandru | 2006 | HORSENS | 0685AP | 25 m | 1:17.53 | |
90 | 202 | Hobolth David Hansen | 2006 | HSK | 0691AM | 25 m | 1:18.94 | |
91 | 66 | Schwartz Mads Emil | 2008 | VEJLE | 0891AA | 25 m | 1:19.01 | |
92 | 86 | Bjerre Tristan | 2007 | VEJLE | 0765AE | 25 m | 1:19.56 | |
93 | 343 | Thomsen Noah Á Fløtti | 2007 | RINGE | 0749AI | 25 m | 1:20.39 | |
94 | 77 | Poulsen Sebastian Holt | 2007 | VEJLE | 0705AB | 25 m | 1:20.55 | |
95 | 497 | Jørgensen Thor Aaskoven | 2007 | HORSENS | 0755AD | 25 m | 1:20.63 | |
96 | 308 | Skaastru Christoffer Rose | 2005 | RINGE | 0593AG | 25 m | 1:21.00 | |
97 | 345 | Rasmussen Lucas Dyrelund | 2007 | RINGE | 0773AB | 25 m | 1:21.18 | |
98 | 247 | Søe Oliver | 2009 | DELTA | 0923AD | 25 m | 1:22.02 | |
99 | 512 | Hansen Andreas Visby | 2004 | HORSENS | 0481AQ | 25 m | 1:22.02 | |
100 | 333 | Lundsfryd Marius | 2008 | RINGE | 0839AB | 25 m | 1:22.38 | |
101 | 519 | Hajrovic Anes | 2008 | HORSENS | 0807AB | 25 m | 1:22.51 | |
102 | 500 | Majewski Mateusz | 2005 | HORSENS | 0567AO | 25 m | 1:22.73 | |
103 | 124 | Christensen Simon | 2009 | VEJLE | 0901AB | 25 m | 1:23.28 | |
104 | 336 | Madsen Benjamin Grann | 2008 | RINGE | 0893AK | 25 m | 1:23.78 | |
105 | 314 | Landtved Jacob | 2006 | RINGE | 0611AB | 25 m | 1:23.85 | |
106 | 79 | Juel Simon | 2006 | VEJLE | 0681AE | 25 m | 1:24.57 | |
107 | 44 | Christensen Christian | 2007 | VEJLE | 0737AL | 25 m | 1:27.44 | |
108 | 32 | Breinholt Alexander | 2008 | VEJLE | 0843AB | 25 m | 1:28.18 | |
109 | 226 | Ladekjær Bastian | 2007 | DELTA | 0705AK | 25 m | 1:28.28 | |
110 | 434 | Berg Marcus | 2007 | SVENDBORG | 0723AO | 25 m | 1:28.59 | |
111 | 252 | Jensen Ulf K. L. | 2006 | DELTA | 0681AQ | 25 m | 1:29.45 | |
112 | 537 | Ahm Villads Vestergaard | 2008 | HORSENS | 0809AL | 25 m | 1:30.48 | |
113 | 57 | Bjerre Hektor | 2008 | VEJLE | 0887AE | 25 m | 1:30.90 | |
114 | 72 | Thomsen Mikkel Kallestrup | 2007 | VEJLE | 0779AI | 25 m | 1:32.17 | |
115 | 462 | Krøyer Victor Thor | 2008 | ODDER | 0851AJ | 25 m | 1:34.75 | |
116 | 556 | Rønning Marcus | 2006 | HORSENS | 0689AO | 25 m | 1:42.25 | |
117 | 515 | Gjødsbøl Adrian | 2008 | HORSENS | 0865AI | 25 m | 1:42.84 | |
118 | 51 | Akulov Fedor | 2007 | VEJLE | 0779AK | 25 m | 1:44.85 | |
119 | 551 | Monberg Anton Dybbøl | 2008 | BRÆDSTRUP | 0809AF | 25 m | 1:49.25 | |
120 | 522 | Bijedic Benjamin | 2008 | HORSENS | 0831AN | 25 m | 1:57.17 | |
121 | 96 | Juel Asger | 2009 | VEJLE | 0939AB | 25 m | 2:13.01 | |
122 | 185 | Brixen Johannes | 2009 | ODDER | 0965AC | 25 m | 2:13.97 | |
123 | 523 | Ignat Darius | 2010 | HORSENS | 1075AB | 25 m | 2:18.67 | |
124 | 461 | Thrane Julius Schumann | 2008 | ODDER | 0867AN | 25 m | ||
125 | 530 | Hansen Marius Møldrup | 2009 | HORSENS | 0949BB | 25 m | ||
126 | 535 | Yde Søren | 2009 | HORSENS | 0955BC | 25 m | ||
127 | 536 | Psorn Teodor Julius | 2010 | HORSENS | 1073AF | 25 m | ||
128 | 538 | Brice Vincent James | 2010 | HORSENS | 1075AF | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 19 september 2019 |
Licens til Horsens Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 22:24 |
Løb 10, 100m Frisvømning Damer |
Sponsor: Rema 1000 |
Årg. 2003-2004: Josefine Due Christensen (2001) 59.01 |
Årg. 2005-2006: Josephine Holm (1999) 1:00.29 |
Årg. 2007-2008: Ida Rønnow (2006) 1:06.33 |
Årg. 2009-2020: Caroline Petersen (2008) 1:19.33 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 444 | Paaske Andrea | 2001 | JYLLINGE | 0186AF | 25 m | 56.85 | |
2 | 440 | Wiuff Cecilie | 2000 | JYLLINGE | 0072AB | 25 m | 57.43 | |
3 | 156 | Bui My Phuong | 2003 | H2Odense | 0322AS | 25 m | 57.45 | |
4 | 441 | Kristensen Kaya Fjeldsted | 2002 | JYLLINGE | 0232AJ | 25 m | 58.03 | |
5 | 194 | Schulze Nele | 2004 | HSK | 0492AH | 25 m | 58.48 | |
6 | 442 | Petersson Katja Korbo | 2001 | JYLLINGE | 0134AA | 25 m | 58.55 | |
7 | 198 | Hansen Pernille Thastrup | 2003 | HSK | 0374BD | 25 m | 58.57 | |
8 | 98 | Bagge Caroline Gøttrup | 2003 | VEJLE | 0322AB | 25 m | 59.50 | |
9 | 161 | Klüver-Kristensen Mia T. | 2004 | H2Odense | 0496AH | 25 m | 1:00.11 | |
10 | 111 | Hvarre Louise | 2001 | VEJLE | 0156AN | 25 m | 1:00.41 | |
11 | 6 | Glargaard Christina M. | 2004 | ESBJERG | 0428AC | 25 m | 1:00.63 | |
12 | 465 | Sørensen Caroline Nymann | 2002 | HORSENS | 0232BA | 25 m | 1:01.10 | |
13 | 99 | Liboriussen Caroline | 2002 | VEJLE | 0222AT | 25 m | 1:01.30 | |
14 | 453 | Kragh Ida Skov | 2006 | SLANGERUP | 0698AG | 25 m | 1:01.30 | |
15 | 475 | Klausen Sofie Trekær | 2003 | HORSENS | 0364AD | 25 m | 1:01.38 | |
16 | 15 | Timmermand Thilde | 2002 | ESBJERG | 0272AP | 25 m | 1:01.39 | |
17 | 468 | Broersma Feline Flytkjær | 2004 | HORSENS | 0474AK | 25 m | 1:01.44 | |
18 | 324 | Rønn Anna | 2005 | RINGE | 0552AD | 25 m | 1:01.47 | |
19 | 376 | Gabela Elma | 2004 | KOLDING | 0472AE | 25 m | 1:01.51 | |
20 | 389 | Stoltenhoff Katrine | 2006 | BRÆDSTRUP | 0672AM | 25 m | 1:01.62 | |
21 | 101 | Christiansen Ella | 2003 | VEJLE | 0366AK | 25 m | 1:01.69 | |
22 | 117 | Reitan Marlene | 2003 | VEJLE | 0326AY | 25 m | 1:01.75 | |
23 | 378 | Hansen Frederikke Skau | 2002 | KOLDING | 0204AJ | 25 m | 1:01.76 | |
24 | 467 | Carstensen Clara Matilde | 2004 | HORSENS | 0436AP | 25 m | 1:01.99 | |
25 | 193 | Petersen Alberte Hedevang | 2003 | HSK | 0352AO | 25 m | 1:02.03 | |
26 | 450 | Bramm Sif | 2006 | JYLLINGE | 0624AE | 25 m | 1:02.16 | |
27 | 19 | Jensen Natalie Da Silva | 2004 | ESBJERG | 0462AM | 25 m | 1:02.17 | |
28 | 130 | Gregersen Svava Kj. | 2004 | VEJLE | 0426AC | 25 m | 1:02.19 | |
29 | 282 | Mosegaard Nicoline Bang | 2005 | SKIVE | 0562AS | 25 m | 1:02.33 | |
30 | 509 | Nissen Stine Bendixen | 2004 | HORSENS | 0406AS | 25 m | 1:02.48 | |
31 | 109 | Hülsen Kristine | 2002 | VEJLE | 0286AH | 25 m | 1:02.59 | |
32 | 25 | Weide Kathrine | 2004 | ESBJERG | 0402AO | 25 m | 1:02.71 | |
33 | 159 | Jørgensen Josefine Risum | 2004 | H2Odense | 0406AC | 25 m | 1:02.91 | |
34 | 419 | Jensen Ophelia Kronborg | 2005 | AABYBRO | 0508AW | 25 m | 1:03.07 | |
35 | 206 | Thastrup-Hansen Anne | 2006 | HSK | 0688AV | 25 m | 1:03.15 | |
36 | 5 | Olesen Amanda Busk | 2005 | ESBJERG | 0558AH | 25 m | 1:03.18 | |
37 | 20 | Møller Anna Bjerrum | 2004 | ESBJERG | 0436AL | 25 m | 1:03.40 | |
38 | 136 | Batz Cecilie | 2003 | DELTA | 0386at | 25 m | 1:03.54 | |
39 | 135 | Wienberg Katrine Sofie | 2002 | HORSENS | 0252ap | 25 m | 1:03.75 | |
40 | 357 | Piihl Victoria Fræhr | 2005 | KOLDING | 0598AJ | 25 m | 1:03.86 | |
41 | 17 | Poulsen Katrine Bech | 2004 | ESBJERG | 0458AI | 25 m | 1:03.90 | |
42 | 104 | Søndergaard Freja | 2004 | VEJLE | 0452AO | 25 m | 1:04.40 | |
43 | 310 | Madsen Thea Inge | 2003 | RINGE | 0366AQ | 25 m | 1:04.41 | |
44 | 242 | Asmussen Mathilde Thy | 2004 | DELTA | 0426AT | 25 m | 1:04.42 | |
45 | 137 | Thomsen Signe | 2003 | SMUT | 0304as | 25 m | 1:04.43 | |
46 | 189 | Nielsen Kathrine Bech | 2004 | ODDER | 0432AJ | 25 m | 1:04.44 | |
47 | 18 | Underbjerg Victoria | 2004 | ESBJERG | 0448AK | 25 m | 1:04.52 | |
48 | 323 | Mols Christine | 2006 | RINGE | 0692AO | 25 m | 1:04.54 | |
49 | 379 | Veiler Mille | 2005 | KOLDING | 0526AX | 25 m | 1:04.54 | |
50 | 11 | Keulen Femke Iris | 2005 | ESBJERG | 0582AS | 25 m | 1:04.65 | |
51 | 505 | Berg Mille C. | 2001 | HORSENS | 0102AY | 25 m | 1:05.27 | |
52 | 201 | Stamholt Anne | 2006 | HSK | 0652AM | 25 m | 1:05.39 | |
53 | 506 | Madsen Caroline | 2004 | HORSENS | 0446AQ | 25 m | 1:05.40 | |
54 | 231 | Riber Frederikke | 2005 | DELTA | 0598AP | 25 m | 1:05.61 | |
55 | 249 | Madsen Sophie Møller | 2005 | DELTA | 0536BA | 25 m | 1:05.78 | |
56 | 243 | Nørgaard Mathilde Linnet | 2005 | DELTA | 0542AQ | 25 m | 1:05.95 | |
57 | 9 | Jensen Marie | 2005 | ESBJERG | 0516AO | 25 m | 1:05.99 | |
58 | 192 | Hobolth Fiona Hansen | 2003 | HSK | 0376AO | 25 m | 1:06.03 | |
59 | 199 | Kristensen Katrine S. | 2004 | HSK | 0458AX | 25 m | 1:06.05 | |
60 | 298 | Schmidt-Petersen Sofie | 2007 | SKANDERBOR | 0762AV | 25 m | 1:06.27 | |
61 | 140 | Jacobsen Jasmina K. | 2003 | ESBJERG | 0322ak | 25 m | 1:06.31 | |
62 | 126 | Holme Sofie Dyg | 2005 | VEJLE | 0598AO | 25 m | 1:06.39 | |
63 | 288 | Holst Amalie | 2004 | SKANDERBOR | 0428AS | 25 m | 1:06.48 | |
64 | 175 | Nedergaard Laura G. | 2005 | ODDER | 0572AF | 25 m | 1:06.51 | |
65 | 246 | Lindeblad Mille | 2005 | DELTA | 0512AU | 25 m | 1:07.20 | |
66 | 78 | Schwartz Signe | 2002 | VEJLE | 0298AQ | 25 m | 1:07.38 | |
67 | 118 | Barfoot Mette | 2005 | VEJLE | 0588AS | 25 m | 1:07.38 | |
68 | 455 | Aggersbøl Kattja Daniella | 2007 | SLANGERUP | 0764AM | 25 m | 1:07.59 | |
69 | 127 | Keren-Klaris Sophia | 2004 | VEJLE | 0428AF | 25 m | 1:07.62 | |
70 | 511 | Petersen Thea Sofie Holm | 2005 | HORSENS | 0568AR | 25 m | 1:07.66 | |
71 | 309 | Mortensen Maria | 1999 | RINGE | 9936AW | 25 m | 1:07.77 | |
72 | 449 | Larsen Julie Merl | 2005 | JYLLINGE | 0584AB | 25 m | 1:07.80 | |
73 | 448 | Røpke Lærke Stenholt | 2006 | JYLLINGE | 0698AA | 25 m | 1:07.86 | |
74 | 304 | Ahrentsen Cecilie | 1998 | RINGE | 9838AB | 25 m | 1:07.92 | |
75 | 451 | Dietrichsen Anna | 2006 | SLANGERUP | 0694AB | 25 m | 1:08.37 | |
76 | 514 | Kristensen Signe | 2006 | HORSENS | 0624AK | 25 m | 1:09.07 | |
77 | 338 | Hvidberg Mathilde | 2007 | RINGE | 0774AE | 25 m | 1:09.14 | |
78 | 418 | Helt Therese J | 2006 | AABYBRO | 0658AK | 25 m | 1:09.26 | |
79 | 396 | Zachariassen Ane K. | 2005 | BRÆDSTRUP | 0588AB | 25 m | 1:09.30 | |
80 | 13 | Mischorr Mathilde Hedekær | 2005 | ESBJERG | 0522AS | 25 m | 1:09.46 | |
81 | 454 | Kjærsgaard Jasmin | 2006 | SLANGERUP | 0682AF | 25 m | 1:09.72 | |
82 | 457 | Greve Naya Høi | 2007 | SLANGERUP | 0796AE | 25 m | 1:09.81 | |
83 | 187 | Obert Freja | 2006 | ODDER | 0622AT | 25 m | 1:10.12 | |
84 | 297 | Petersen Caroline | 2008 | SKANDERBOR | 0804AN | 25 m | 1:10.31 | |
85 | 128 | Kronborg Sophie | 2005 | VEJLE | 0532AU | 25 m | 1:10.49 | |
86 | 445 | Larsen Anna Merl | 2006 | JYLLINGE | 0636AK | 25 m | 1:11.01 | |
87 | 144 | Kirial Nete | 2003 | ST-NEPTUN | 0362bc | 25 m | 1:11.21 | |
88 | 360 | Spangsberg Emilia | 2007 | KOLDING | 0778AK | 25 m | 1:11.76 | |
89 | 332 | Lundsfryd Lærke Rosen | 2006 | RINGE | 0678AG | 25 m | 1:11.89 | |
90 | 395 | Harpøth Stella | 2006 | BRÆDSTRUP | 0656AH | 25 m | 1:11.95 | |
91 | 315 | Skjerning Bianca | 2001 | RINGE | 0176BE | 25 m | 1:12.03 | |
92 | 397 | Augustesen Sille | 2008 | BRÆDSTRUP | 0824AB | 25 m | 1:12.17 | |
93 | 139 | Schønwandt Iben | 2003 | HOBRO | 0398bc | 25 m | 1:12.33 | |
94 | 302 | Hvidberg Kathrine | 2004 | RINGE | 0496BA | 25 m | 1:12.62 | |
95 | 491 | Agersbæk Frida Gode | 2007 | HORSENS | 0754AV | 25 m | 1:12.65 | |
96 | 280 | Haaning Jasmin | 2007 | SKIVE | 0778AL | 25 m | 1:12.76 | |
97 | 176 | Johansen Nanna Vestergård | 2006 | ODDER | 0676AP | 25 m | 1:13.03 | |
98 | 380 | Langschwager Alberte Kirk | 2007 | KOLDING | 0788AA | 25 m | 1:13.61 | |
99 | 510 | Hansen Emma Bergene | 2005 | HORSENS | 0518AQ | 25 m | 1:13.83 | |
100 | 456 | Capito Mira | 2007 | SLANGERUP | 0778AI | 25 m | 1:14.21 | |
101 | 346 | Ploug Frida | 2007 | RINGE | 0746AD | 25 m | 1:14.42 | |
102 | 344 | Rasmussen Sofie Dyrelund | 2007 | RINGE | 0722AG | 25 m | 1:14.61 | |
103 | 293 | Anker Philippa | 2006 | SKANDERBOR | 0656AV | 25 m | 1:14.75 | |
104 | 508 | Westphal Dicte | 2005 | HORSENS | 0548AY | 25 m | 1:15.01 | |
105 | 208 | Lassen Josefine | 2003 | HSK | 0316BG | 25 m | 1:15.43 | |
106 | 427 | Huusfeldt Lærke D | 2006 | SVENDBORG | 0608AK | 25 m | 1:15.52 | |
107 | 513 | Wienberg Amalie Marie | 2005 | HORSENS | 0538AB | 25 m | 1:15.70 | |
108 | 203 | Karlsen Maja Kirstine | 2005 | HSK | 0514AX | 25 m | 1:15.75 | |
109 | 502 | Skjelmose Andrea | 2007 | HORSENS | 0728AJ | 25 m | 1:16.11 | |
110 | 373 | Wissing Agnes | 2007 | KOLDING | 0714AN | 25 m | 1:16.65 | |
111 | 147 | Bertel-Ørum Theresa | 2003 | SKIVE | 0378be | 25 m | 1:16.79 | |
112 | 33 | Ehrenreich-Birn Alma | 2008 | VEJLE | 0818AC | 25 m | 1:17.03 | |
113 | 2 | Thomsen Mathilde | 2004 | ÅRHUS 1900 | 0418AP | 25 m | 1:17.26 | |
114 | 174 | Jensen Leonora Holst | 2004 | ODDER | 0408AS | 25 m | 1:17.44 | |
115 | 251 | Lindeblad Tilde | 2006 | DELTA | 0656AT | 25 m | 1:17.47 | |
116 | 54 | Uhd Gabrielle Haahr | 2007 | VEJLE | 0796AF | 25 m | 1:17.90 | |
117 | 484 | Olesen Mathilde | 2005 | HORSENS | 0526AT | 25 m | 1:18.10 | |
118 | 290 | Møller Julie | 2005 | SKANDERBOR | 0512AM | 25 m | 1:19.64 | |
119 | 549 | Olsen Julie | 2008 | HORSENS | 0848AN | 25 m | 1:19.87 | |
120 | 219 | Larsen Silja | 2006 | KORAL | 0624AQ | 25 m | 1:19.88 | |
121 | 289 | Laursen Ida K. | 2007 | SKANDERBOR | 0766AB | 25 m | 1:19.99 | |
122 | 334 | Bak Sofie | 2008 | RINGE | 0856AG | 25 m | 1:20.02 | |
123 | 244 | Søe Mathilde | 2008 | DELTA | 0864AL | 25 m | 1:20.21 | |
124 | 250 | Jensen Stine Engelbrecht | 2006 | DELTA | 0642AV | 25 m | 1:20.34 | |
125 | 239 | Knudsen Lærke Ør | 2006 | DELTA | 0684AV | 25 m | 1:21.22 | |
126 | 229 | Bendtsen Clara | 2008 | DELTA | 0876AL | 25 m | 1:22.49 | |
127 | 431 | Herold Isabella Aurbo | 2007 | SVENDBORG | 0726AQ | 25 m | 1:22.57 | |
128 | 48 | Møller Ea Gram | 2006 | VEJLE | 0674AM | 25 m | 1:23.92 | |
129 | 204 | Wesselhoff Clara | 2006 | HSK | 0612AS | 25 m | 1:24.05 | |
130 | 216 | Gregersen Sara Holst | 2006 | KORAL | 0672AE | 25 m | 1:24.90 | |
131 | 224 | Nielsen Anastacia Celina | 2007 | DELTA | 0728AR | 25 m | 1:25.78 | |
132 | 38 | Rasmussen Asta-Marie | 2009 | VEJLE | 0964AA | 25 m | 1:26.30 | |
133 | 339 | Søgaard Caroline | 2006 | RINGE | 0602AS | 25 m | 1:26.50 | |
134 | 496 | Teglgård Penelope Kamp | 2006 | HORSENS | 0654AU | 25 m | 1:26.70 | |
135 | 42 | Dalsgaard Augusta | 2007 | VEJLE | 0768AP | 25 m | 1:27.24 | |
136 | 50 | Andersen Emilia Daa | 2008 | VEJLE | 0886AE | 25 m | 1:27.41 | |
137 | 63 | Wolter Kira | 2007 | VEJLE | 0742AT | 25 m | 1:29.38 | |
138 | 88 | Andersen Alberte | 2008 | VEJLE | 0892AL | 25 m | 1:29.61 | |
139 | 60 | Gregersen Idun Kjeldsmark | 2009 | VEJLE | 0924AB | 25 m | 1:30.00 | |
140 | 184 | Søe Sarah Lyse | 2007 | ODDER | 0764AB | 25 m | 1:30.00 | |
141 | 433 | Jensen Ella Krogager | 2008 | SVENDBORG | 0874AK | 25 m | 1:30.51 | |
142 | 331 | Larsen Sara Lund | 2008 | RINGE | 0818AB | 25 m | 1:30.74 | |
143 | 390 | Knudsen Kirstine | 2007 | BRÆDSTRUP | 0732AQ | 25 m | 1:30.83 | |
144 | 182 | Petersen Marie V. | 2006 | ODDER | 0656AP | 25 m | 1:31.13 | |
145 | 539 | Magnussen Freya | 2009 | HORSENS | 0924BA | 25 m | 1:31.14 | |
146 | 516 | Leig Alberte Broeng | 2007 | HORSENS | 0726AY | 25 m | 1:31.45 | |
147 | 218 | Kvejborg Thea | 2006 | KORAL | 0622AX | 25 m | 1:31.55 | |
148 | 179 | Nielsen Anna Kjær | 2008 | ODDER | 0852AK | 25 m | 1:32.65 | |
149 | 40 | Hartmann Astrid | 2008 | VEJLE | 0886AC | 25 m | 1:33.00 | |
150 | 550 | Kristensen Anna Lis | 2005 | BRÆDSTRUP | 0554AS | 25 m | 1:34.72 | |
151 | 299 | Kristensen Maise | 2008 | SKANDERBOR | 0878AR | 25 m | 1:34.82 | |
152 | 75 | Holmberg Olivia | 2009 | VEJLE | 0986AC | 25 m | 1:37.58 | |
153 | 37 | Lauridsen Asta Sofia | 2008 | VEJLE | 0818AE | 25 m | 1:37.61 | |
154 | 296 | Lüneborg Zenia | 2008 | SKANDERBOR | 0892AN | 25 m | 1:38.28 | |
155 | 62 | Rixen Karla Nøhr | 2008 | VEJLE | 0844AC | 25 m | 1:40.73 | |
156 | 71 | Nakatani Meiko | 2010 | VEJLE | 1052AB | 25 m | 1:41.14 | |
157 | 432 | Poulsen Liv Emilie | 2007 | SVENDBORG | 0776AQ | 25 m | 1:43.30 | |
158 | 181 | Petersen Astrid V. | 2009 | ODDER | 0908AC | 25 m | 1:43.83 | |
159 | 234 | Thoustrup Gabriella L | 2008 | DELTA | 0852AO | 25 m | 1:45.60 | |
160 | 232 | Riber Johanne | 2008 | DELTA | 0846AP | 25 m | 1:48.39 | |
161 | 123 | Freltoft Sille | 2008 | VEJLE | 0886AL | 25 m | 1:48.79 | |
162 | 180 | Dindler Astrid | 2009 | ODDER | 0988AD | 25 m | 1:49.24 | |
163 | 238 | Jensen Liv K. L. | 2008 | DELTA | 0884AN | 25 m | 1:51.10 | |
164 | 529 | Damgaard Lærke | 2008 | HORSENS | 0814AS | 25 m | 1:53.49 | |
165 | 545 | Duevig Hannah Truelsen | 2008 | HORSENS | 0814AR | 25 m | 1:55.72 | |
166 | 540 | Pedersen Astrid | 2009 | HORSENS | 0992BA | 25 m | 1:55.85 | |
167 | 225 | Ancher Ayla Elise | 2008 | DELTA | 0888AJ | 25 m | 1:56.00 | |
168 | 233 | Kawa Freja | 2010 | DELTA | 1090AH | 25 m | 2:09.58 | |
169 | 520 | Nortvig Anna | 2010 | HORSENS | 1064AI | 25 m | 2:13.77 | |
170 | 69 | Bjerre Malou | 2010 | VEJLE | 1036AE | 25 m | 2:26.74 | |
171 | 544 | Brix Asta Dragnes | 2008 | HORSENS | 0866AS | 25 m | 2:28.71 | |
172 | 248 | Jerløv Sofie | 2009 | DELTA | 0956AG | 25 m | 2:33.32 | |
173 | 49 | Brederode Ella | 2009 | VEJLE | 0912AI | 25 m | ||
174 | 65 | Ebel Liv | 2006 | VEJLE | 0654AY | 25 m | ||
175 | 81 | Hartmann Sofie | 2011 | VEJLE | 1178AA | 25 m | ||
176 | 186 | Andersen Sommer Maj | 2009 | ODDER | 0926BA | 25 m | ||
177 | 531 | Lisby Naja Marie Dam | 2010 | HORSENS | 1098AH | 25 m | ||
178 | 547 | Jensen Malou Bach | 2010 | HORSENS | 1046AJ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 19 september 2019 |
Licens til Horsens Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 22:24 |
Løb 11, 100m Medley Herrer |
Sponsor: Protemp |
Årg. 2002-2003: Daniel Steen Andersen (1995) 58.71 |
Årg. 2004-2005: Victor Nygaard (2003) 1:03.26 |
Årg. 2006-2007: Mads Peter Hansen (2004) 1:03.71 |
Årg. 2008-2020: Søren Graul (2007) 1:16.20 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 483 | Kristensen Tais Andkjær | 1999 | HORSENS | 9987AB | 25 m | 58.38 | |
2 | 115 | Sørensen Mads | 2001 | VEJLE | 0139AF | 25 m | 58.87 | |
3 | 14 | Dall Lasse | 1997 | ESBJERG | 9763AR | 25 m | 58.95 | |
4 | 67 | Holme Magnus Dyg | 2002 | VEJLE | 0205AG | 25 m | 59.34 | |
5 | 3 | Kjær Jonas | 2003 | ESBJERG | 0341AA | 25 m | 59.39 | |
6 | 482 | Olsen Patrick Zakaryan | 2002 | HORSENS | 0227AM | 25 m | 1:00.03 | |
7 | 317 | Desmareth Kristoffer | 2000 | RINGE | 0049AC | 25 m | 1:00.53 | |
8 | 316 | Langsted Oliver Phil | 1999 | RINGE | 9925AO | 25 m | 1:00.84 | |
9 | 116 | Elkjær Malthe | 2003 | VEJLE | 0367AF | 25 m | 1:00.87 | |
10 | 23 | Elsgaard Elias Marius | 2004 | ESBJERG | 0451AI | 25 m | 1:01.44 | |
11 | 195 | Stamholt Mads | 2003 | HSK | 0353AM | 25 m | 1:01.52 | |
12 | 93 | Rasmussen Anders | 2001 | VEJLE | 0169AF | 25 m | 1:01.54 | |
13 | 154 | Stahl Gustav | 2002 | H2Odense | 0245AM | 25 m | 1:01.60 | |
14 | 16 | Boström Tobias | 2002 | ESBJERG | 0295AG | 25 m | 1:01.79 | |
15 | 108 | Jensen Jeppe Vestergaard | 2001 | VEJLE | 0121AH | 25 m | 1:01.96 | |
16 | 102 | Kragh Emil | 2001 | VEJLE | 0197AL | 25 m | 1:02.54 | |
17 | 322 | Linde Sander | 2002 | RINGE | 0247AD | 25 m | 1:02.78 | |
18 | 21 | Pedersen Aske Sommerlund | 2003 | ESBJERG | 0393AJ | 25 m | 1:02.89 | |
19 | 325 | Landtved Christian | 2004 | RINGE | 0431AB | 25 m | 1:02.90 | |
20 | 120 | Fenger Oliver | 2003 | VEJLE | 0303AO | 25 m | 1:03.12 | |
21 | 160 | Bech Mathias | 1996 | H2Odense | 9633AQ | 25 m | 1:03.14 | |
22 | 155 | Kaalund Johan Siksne | 2002 | H2Odense | 0235AI | 25 m | 1:03.65 | |
23 | 47 | Damsbo Daniel | 2003 | VEJLE | 0397AH | 25 m | 1:04.05 | |
24 | 163 | Pedersen Christoffer R.S. | 2004 | H2Odense | 0405AA | 25 m | 1:04.43 | |
25 | 469 | Søe Jacob Lyse | 2003 | HORSENS | 0361AF | 25 m | 1:05.25 | |
26 | 91 | Bjørn Alexander L. | 2003 | VEJLE | 0389AH | 25 m | 1:05.31 | |
27 | 417 | Barslev Magnus Østergaard | 2003 | AABYBRO | 0323AQ | 25 m | 1:05.57 | |
28 | 132 | Hovmand Ole | 2003 | VEJLE | 0345AH | 25 m | 1:06.07 | |
29 | 8 | Nielsen Mathias Marbæk | 2004 | ESBJERG | 0435AE | 25 m | 1:06.24 | |
30 | 478 | Nissen Johan Bendixen | 2002 | HORSENS | 0211AQ | 25 m | 1:06.57 | |
31 | 228 | Thomsen Christian Damborg | 2005 | DELTA | 0503AG | 25 m | 1:06.80 | |
32 | 217 | Jensen Jesper V. Bylling | 2003 | KORAL | 0301AK | 25 m | 1:06.93 | |
33 | 473 | Jacobsen Arthur Rytter | 2003 | HORSENS | 0373AL | 25 m | 1:07.07 | |
34 | 188 | Jürgensen Sander Møller | 2004 | ODDER | 0461AB | 25 m | 1:07.26 | |
35 | 359 | Thulstrup Lasse | 2004 | KOLDING | 0489AB | 25 m | 1:07.29 | |
36 | 133 | Gregersen Andreas Egemose | 2003 | HORSENS | 0311as | 25 m | 1:07.51 | |
37 | 328 | Feldskov Alfred | 2003 | RINGE | 0315AK | 25 m | 1:07.55 | |
38 | 393 | Versteegen Robert | 2001 | BRÆDSTRUP | 0107AS | 25 m | 1:07.67 | |
39 | 368 | Busk Daniel | 2005 | KOLDING | 0583AK | 25 m | 1:08.03 | |
40 | 277 | Poulsen Anton | 2004 | SKIVE | 0483AH | 25 m | 1:08.24 | |
41 | 129 | Schaarup Sune | 2003 | VEJLE | 0359AG | 25 m | 1:08.32 | |
42 | 361 | Frederiksen Lasse Skyt | 2002 | KOLDING | 0249AL | 25 m | 1:08.53 | |
43 | 471 | Sørensen Kristian Sabroe | 2005 | HORSENS | 0583AA | 25 m | 1:08.55 | |
44 | 171 | Hermansen Mads Emil R. | 2005 | ODDER | 0563AA | 25 m | 1:08.86 | |
45 | 285 | Øe Sophus Lund | 2003 | SKANDERBOR | 0349AL | 25 m | 1:09.25 | |
46 | 381 | Danilkin Vania | 2004 | KOLDING | 0419AO | 25 m | 1:09.60 | |
47 | 392 | Andersen Matti | 2005 | BRÆDSTRUP | 0583AL | 25 m | 1:09.62 | |
48 | 416 | Nørgaard Rasmus Rank | 2003 | AABYBRO | 0369AL | 25 m | 1:09.71 | |
49 | 428 | Bertelsen Emil Brandt | 2004 | SVENDBORG | 0459AP | 25 m | 1:10.01 | |
50 | 145 | Jensen Nikolaj | 2004 | AARS | 0401al | 25 m | 1:10.08 | |
51 | 318 | Nielsen Mikkel Møller | 2006 | RINGE | 0615AC | 25 m | 1:10.20 | |
52 | 240 | Falk Malte Lyck | 2003 | DELTA | 0337AR | 25 m | 1:10.38 | |
53 | 287 | Petersen Kasper | 2006 | SKANDERBOR | 0625AC | 25 m | 1:11.25 | |
54 | 237 | Hansen Kresten Skau | 2005 | DELTA | 0595AF | 25 m | 1:11.27 | |
55 | 4 | Mose Anders | 2004 | ESBJERG | 0411AD | 25 m | 1:11.81 | |
56 | 369 | Hansen Nichlas Nordlund | 2004 | KOLDING | 0441AI | 25 m | 1:12.62 | |
57 | 197 | Christiansen Kasper | 2003 | HSK | 0347AR | 25 m | 1:13.15 | |
58 | 177 | Holm Simon Kruse | 2004 | ODDER | 0413AL | 25 m | 1:14.09 | |
59 | 1 | Graul Søren | 2007 | SALZGITTER | 25 m | 1:14.18 | ||
60 | 292 | Bisgaard Frederik | 2006 | SKANDERBOR | 0609AJ | 25 m | 1:14.24 | |
61 | 236 | Falk Jonatan Lyck | 2006 | DELTA | 0661AO | 25 m | 1:14.43 | |
62 | 430 | Kristensen Mads | 2005 | SVENDBORG | 0555AM | 25 m | 1:15.14 | |
63 | 326 | Schier Julius | 2006 | RINGE | 0657AD | 25 m | 1:15.22 | |
64 | 421 | Mølgaard Mads | 2006 | AABYBRO | 0657AM | 25 m | 1:15.64 | |
65 | 143 | Thomsen Mathias Jelle | 2002 | SØHESTEN | 0295as | 25 m | 1:15.85 | |
66 | 429 | Jørgensen William Romer | 2005 | SVENDBORG | 0599AL | 25 m | 1:16.24 | |
67 | 375 | Kabel Rasmus | 2004 | KOLDING | 0455AO | 25 m | 1:16.35 | |
68 | 423 | Larsen Bastian Stausholm | 2005 | AABYBRO | 0555AO | 25 m | 1:16.91 | |
69 | 278 | Brendholdt Noah | 2004 | SKIVE | 0415AI | 25 m | 1:17.19 | |
70 | 196 | Bahnsen Andreas | 2005 | HSK | 0535AL | 25 m | 1:17.58 | |
71 | 422 | Porsborg Sebastian | 2007 | AABYBRO | 0797AH | 25 m | 1:18.96 | |
72 | 205 | Nielsen Marcus Kjær | 2004 | HSK | 0495AR | 25 m | 1:18.97 | |
73 | 503 | Wemmelund Tobias | 2006 | HORSENS | 0679AO | 25 m | 1:20.48 | |
74 | 366 | Christensen Christian N. | 2006 | KOLDING | 0621AH | 25 m | 1:20.55 | |
75 | 307 | Johansen Nikolaj Kiel | 2003 | RINGE | 0345AR | 25 m | 1:22.04 | |
76 | 319 | Damsgaard Tobias | 2006 | RINGE | 0695AJ | 25 m | 1:22.35 | |
77 | 291 | Mitaine Elliott | 2006 | SKANDERBOR | 0625AJ | 25 m | 1:23.03 | |
78 | 329 | Kristensen Peter Borg | 2007 | RINGE | 0745AD | 25 m | 1:24.25 | |
79 | 313 | Cludts Kasper | 2006 | RINGE | 0601AR | 25 m | 1:25.00 | |
80 | 178 | Halle Angus | 2007 | ODDER | 0745AH | 25 m | 1:25.19 | |
81 | 488 | Mogensen Alexander | 2005 | HORSENS | 0511AM | 25 m | 1:25.29 | |
82 | 362 | Nielsen Bjørn W. H. | 2004 | KOLDING | 0481AS | 25 m | 1:26.06 | |
83 | 493 | Andersen Mathias Løth | 2007 | HORSENS | 0709AC | 25 m | 1:26.59 | |
84 | 447 | Uldall-Jessen Jacob | 2007 | JYLLINGE | 0757AE | 25 m | 1:27.75 | |
85 | 207 | Hornsá Daniel | 2004 | HSK | 0493AS | 25 m | 1:27.86 | |
86 | 294 | Peterse Emil Askov Møller | 2007 | SKANDERBOR | 0765AL | 25 m | 1:28.08 | |
87 | 202 | Hobolth David Hansen | 2006 | HSK | 0691AM | 25 m | 1:28.23 | |
88 | 391 | Andersen Magne | 2007 | BRÆDSTRUP | 0787AD | 25 m | 1:29.55 | |
89 | 83 | Klinkowsky Terkel | 2007 | VEJLE | 0749AG | 25 m | 1:30.17 | |
90 | 86 | Bjerre Tristan | 2007 | VEJLE | 0765AE | 25 m | 1:30.72 | |
91 | 52 | Jørgensen Frederik | 2008 | VEJLE | 0819AG | 25 m | 1:30.81 | |
92 | 497 | Jørgensen Thor Aaskoven | 2007 | HORSENS | 0755AD | 25 m | 1:31.83 | |
93 | 230 | Nielsen Dany Valiu | 2008 | DELTA | 0851AE | 25 m | 1:32.24 | |
94 | 73 | Christensen Mikkel Bro | 2007 | VEJLE | 0799AI | 25 m | 1:32.38 | |
95 | 66 | Schwartz Mads Emil | 2008 | VEJLE | 0891AA | 25 m | 1:32.57 | |
96 | 77 | Poulsen Sebastian Holt | 2007 | VEJLE | 0705AB | 25 m | 1:32.78 | |
97 | 345 | Rasmussen Lucas Dyrelund | 2007 | RINGE | 0773AB | 25 m | 1:33.44 | |
98 | 333 | Lundsfryd Marius | 2008 | RINGE | 0839AB | 25 m | 1:33.45 | |
99 | 507 | Ignat Alexandru | 2006 | HORSENS | 0685AP | 25 m | 1:33.76 | |
100 | 356 | Stilling Magnus | 2007 | KOLDING | 0713AI | 25 m | 1:34.87 | |
101 | 295 | Taudorf Jacob | 2007 | SKANDERBOR | 0785AL | 25 m | 1:35.07 | |
102 | 501 | Bach Marcus Diego | 2006 | HORSENS | 0607AR | 25 m | 1:36.33 | |
103 | 492 | Knudsgaard Lasse | 2007 | HORSENS | 0781AK | 25 m | 1:36.54 | |
104 | 519 | Hajrovic Anes | 2008 | HORSENS | 0807AB | 25 m | 1:36.89 | |
105 | 342 | Bjerre Rasmus | 2008 | RINGE | 0801AD | 25 m | 1:37.33 | |
106 | 79 | Juel Simon | 2006 | VEJLE | 0681AE | 25 m | 1:37.37 | |
107 | 343 | Thomsen Noah Á Fløtti | 2007 | RINGE | 0749AI | 25 m | 1:37.44 | |
108 | 495 | Møller Patrick Dam | 2005 | HORSENS | 0531AP | 25 m | 1:38.03 | |
109 | 537 | Ahm Villads Vestergaard | 2008 | HORSENS | 0809AL | 25 m | 1:38.89 | |
110 | 340 | Lund Laurits Damsted | 2007 | RINGE | 0765AH | 25 m | 1:39.07 | |
111 | 524 | Ravn Johannes | 2008 | HORSENS | 0855AI | 25 m | 1:39.52 | |
112 | 330 | Nielsen Mathias Møller | 2008 | RINGE | 0861AD | 25 m | 1:39.85 | |
113 | 308 | Skaastru Christoffer Rose | 2005 | RINGE | 0593AG | 25 m | 1:40.35 | |
114 | 53 | Klinkby Frederik | 2007 | VEJLE | 0789AI | 25 m | 1:40.45 | |
115 | 512 | Hansen Andreas Visby | 2004 | HORSENS | 0481AQ | 25 m | 1:41.00 | |
116 | 500 | Majewski Mateusz | 2005 | HORSENS | 0567AO | 25 m | 1:41.48 | |
117 | 252 | Jensen Ulf K. L. | 2006 | DELTA | 0681AQ | 25 m | 1:43.02 | |
118 | 32 | Breinholt Alexander | 2008 | VEJLE | 0843AB | 25 m | 1:43.28 | |
119 | 57 | Bjerre Hektor | 2008 | VEJLE | 0887AE | 25 m | 1:43.41 | |
120 | 124 | Christensen Simon | 2009 | VEJLE | 0901AB | 25 m | 1:45.45 | |
121 | 336 | Madsen Benjamin Grann | 2008 | RINGE | 0893AK | 25 m | 1:45.45 | |
122 | 72 | Thomsen Mikkel Kallestrup | 2007 | VEJLE | 0779AI | 25 m | 1:46.63 | |
123 | 314 | Landtved Jacob | 2006 | RINGE | 0611AB | 25 m | 1:47.61 | |
124 | 226 | Ladekjær Bastian | 2007 | DELTA | 0705AK | 25 m | 1:47.69 | |
125 | 247 | Søe Oliver | 2009 | DELTA | 0923AD | 25 m | 1:48.30 | |
126 | 84 | Berg Theodor van Den | 2008 | VEJLE | 0881AG | 25 m | 1:49.68 | |
127 | 51 | Akulov Fedor | 2007 | VEJLE | 0779AK | 25 m | 1:50.16 | |
128 | 30 | Sørensen Benjamin Kolding | 2008 | VEJLE | 0857AE | 25 m | 1:52.15 | |
129 | 462 | Krøyer Victor Thor | 2008 | ODDER | 0851AJ | 25 m | 1:54.18 | |
130 | 227 | Byskov Berthram | 2009 | DELTA | 0975AE | 25 m | 1:55.38 | |
131 | 517 | Yde Anders | 2007 | HORSENS | 0759AL | 25 m | 1:59.75 | |
132 | 556 | Rønning Marcus | 2006 | HORSENS | 0689AO | 25 m | 2:16.51 | |
133 | 546 | Wemmelund Jacob | 2008 | HORSENS | 0875AI | 25 m | 2:21.12 | |
134 | 96 | Juel Asger | 2009 | VEJLE | 0939AB | 25 m | 2:35.74 | |
135 | 44 | Christensen Christian | 2007 | VEJLE | 0737AL | 25 m | ||
136 | 45 | Tyrsted Christian M | 2010 | VEJLE | 1043AC | 25 m | ||
137 | 56 | Henriksen Gustav Dalmose | 2008 | VEJLE | 0891AG | 25 m | ||
138 | 76 | Rugholm Oskar | 2009 | VEJLE | 0975AF | 25 m | ||
139 | 372 | Piihl Alexander Fræhr | 2008 | KOLDING | 0815AM | 25 m | ||
140 | 434 | Berg Marcus | 2007 | SVENDBORG | 0723AO | 25 m | ||
141 | 515 | Gjødsbøl Adrian | 2008 | HORSENS | 0865AI | 25 m | ||
142 | 523 | Ignat Darius | 2010 | HORSENS | 1075AB | 25 m | ||
143 | 551 | Monberg Anton Dybbøl | 2008 | BRÆDSTRUP | 0809AF | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 19 september 2019 |
Licens til Horsens Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 22:24 |
Løb 12, 100m Medley Damer |
Sponsor: Boller Auto |
Årg. 2003-2004: Mia Borgensgaard (2003) 1:06.28 |
Årg. 2005-2006: Cecilie Grøndal (2002) 1:10.77 |
Årg. 2007-2008: Ann-Katrine Windfeld (2006) 1:14.80 |
Årg. 2009-2020: Emilie Hemmeløff (2008) 1:31.48 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 194 | Schulze Nele | 2004 | HSK | 0492AH | 25 m | 1:05.31 | |
2 | 441 | Kristensen Kaya Fjeldsted | 2002 | JYLLINGE | 0232AJ | 25 m | 1:05.53 | |
3 | 486 | Grøndal Cecilie | 2002 | HORSENS | 0282AK | 25 m | 1:05.61 | |
4 | 327 | Broholm Caroline | 2003 | RINGE | 0338AA | 25 m | 1:05.62 | |
5 | 440 | Wiuff Cecilie | 2000 | JYLLINGE | 0072AB | 25 m | 1:06.80 | |
6 | 442 | Petersson Katja Korbo | 2001 | JYLLINGE | 0134AA | 25 m | 1:07.00 | |
7 | 444 | Paaske Andrea | 2001 | JYLLINGE | 0186AF | 25 m | 1:07.24 | |
8 | 25 | Weide Kathrine | 2004 | ESBJERG | 0402AO | 25 m | 1:07.58 | |
9 | 161 | Klüver-Kristensen Mia T. | 2004 | H2Odense | 0496AH | 25 m | 1:07.79 | |
10 | 157 | Andersen Nikoline | 2003 | H2Odense | 0368AR | 25 m | 1:08.01 | |
11 | 156 | Bui My Phuong | 2003 | H2Odense | 0322AS | 25 m | 1:08.10 | |
12 | 464 | Nielsen Amalie Bach | 1999 | HORSENS | 9942AG | 25 m | 1:08.19 | |
13 | 6 | Glargaard Christina M. | 2004 | ESBJERG | 0428AC | 25 m | 1:08.25 | |
14 | 193 | Petersen Alberte Hedevang | 2003 | HSK | 0352AO | 25 m | 1:08.28 | |
15 | 162 | Petersen Emilie Podiss | 2004 | H2Odense | 0404AO | 25 m | 1:08.63 | |
16 | 5 | Olesen Amanda Busk | 2005 | ESBJERG | 0558AH | 25 m | 1:08.78 | |
17 | 112 | Jensen Louise | 2003 | VEJLE | 0322AZ | 25 m | 1:09.14 | |
18 | 198 | Hansen Pernille Thastrup | 2003 | HSK | 0374BD | 25 m | 1:09.14 | |
19 | 10 | Freund Søs | 2004 | ESBJERG | 0454AG | 25 m | 1:09.16 | |
20 | 111 | Hvarre Louise | 2001 | VEJLE | 0156AN | 25 m | 1:09.27 | |
21 | 376 | Gabela Elma | 2004 | KOLDING | 0472AE | 25 m | 1:10.15 | |
22 | 324 | Rønn Anna | 2005 | RINGE | 0552AD | 25 m | 1:10.19 | |
23 | 98 | Bagge Caroline Gøttrup | 2003 | VEJLE | 0322AB | 25 m | 1:10.25 | |
24 | 165 | Modeweg-Hansen Sophie E. | 1997 | H2Odense | 9722AO | 25 m | 1:10.57 | |
25 | 95 | Godt Annika Hausgaard | 2003 | VEJLE | 0306AE | 25 m | 1:10.61 | |
26 | 152 | Ellehus Freya | 2000 | H2Odense | 0076AJ | 25 m | 1:10.63 | |
27 | 470 | Harpøth Julia | 2002 | HORSENS | 0208AX | 25 m | 1:10.72 | |
28 | 109 | Hülsen Kristine | 2002 | VEJLE | 0286AH | 25 m | 1:10.91 | |
29 | 505 | Berg Mille C. | 2001 | HORSENS | 0102AY | 25 m | 1:11.10 | |
30 | 117 | Reitan Marlene | 2003 | VEJLE | 0326AY | 25 m | 1:11.16 | |
31 | 474 | Fevre Sofie Le | 2004 | HORSENS | 0448AX | 25 m | 1:11.20 | |
32 | 475 | Klausen Sofie Trekær | 2003 | HORSENS | 0364AD | 25 m | 1:11.22 | |
33 | 99 | Liboriussen Caroline | 2002 | VEJLE | 0222AT | 25 m | 1:11.55 | |
34 | 378 | Hansen Frederikke Skau | 2002 | KOLDING | 0204AJ | 25 m | 1:11.71 | |
35 | 97 | Pedersen Aurelia | 2004 | VEJLE | 0414AA | 25 m | 1:11.93 | |
36 | 130 | Gregersen Svava Kj. | 2004 | VEJLE | 0426AC | 25 m | 1:12.07 | |
37 | 134 | Nielsen Sofie Bach | 2003 | HORSENS | 0368ad | 25 m | 1:12.11 | |
38 | 101 | Christiansen Ella | 2003 | VEJLE | 0366AK | 25 m | 1:12.41 | |
39 | 283 | Terp Anne | 2004 | SKIVE | 0452AQ | 25 m | 1:12.46 | |
40 | 17 | Poulsen Katrine Bech | 2004 | ESBJERG | 0458AI | 25 m | 1:12.50 | |
41 | 166 | Skjoldborg Maibritt | 2002 | H2Odense | 0284AO | 25 m | 1:12.60 | |
42 | 189 | Nielsen Kathrine Bech | 2004 | ODDER | 0432AJ | 25 m | 1:12.61 | |
43 | 9 | Jensen Marie | 2005 | ESBJERG | 0516AO | 25 m | 1:12.80 | |
44 | 159 | Jørgensen Josefine Risum | 2004 | H2Odense | 0406AC | 25 m | 1:12.83 | |
45 | 20 | Møller Anna Bjerrum | 2004 | ESBJERG | 0436AL | 25 m | 1:13.08 | |
46 | 135 | Wienberg Katrine Sofie | 2002 | HORSENS | 0252ap | 25 m | 1:13.25 | |
47 | 465 | Sørensen Caroline Nymann | 2002 | HORSENS | 0232BA | 25 m | 1:13.25 | |
48 | 242 | Asmussen Mathilde Thy | 2004 | DELTA | 0426AT | 25 m | 1:13.95 | |
49 | 282 | Mosegaard Nicoline Bang | 2005 | SKIVE | 0562AS | 25 m | 1:13.96 | |
50 | 389 | Stoltenhoff Katrine | 2006 | BRÆDSTRUP | 0672AM | 25 m | 1:14.08 | |
51 | 100 | Hingebjerg Cecilie | 2004 | VEJLE | 0414AD | 25 m | 1:14.25 | |
52 | 377 | Petersen Melanie | 2004 | KOLDING | 0414AN | 25 m | 1:14.34 | |
53 | 467 | Carstensen Clara Matilde | 2004 | HORSENS | 0436AP | 25 m | 1:14.70 | |
54 | 363 | Heilmann Johanne | 2005 | KOLDING | 0558AI | 25 m | 1:14.71 | |
55 | 419 | Jensen Ophelia Kronborg | 2005 | AABYBRO | 0508AW | 25 m | 1:14.76 | |
56 | 321 | Hemmeløff Olivia | 2006 | RINGE | 0648AK | 25 m | 1:14.90 | |
57 | 126 | Holme Sofie Dyg | 2005 | VEJLE | 0598AO | 25 m | 1:15.17 | |
58 | 506 | Madsen Caroline | 2004 | HORSENS | 0446AQ | 25 m | 1:15.24 | |
59 | 131 | Broch Victoria | 2004 | VEJLE | 0404AI | 25 m | 1:15.25 | |
60 | 12 | Jacobsen Ida | 2005 | ESBJERG | 0516AM | 25 m | 1:15.35 | |
61 | 118 | Barfoot Mette | 2005 | VEJLE | 0588AS | 25 m | 1:16.10 | |
62 | 312 | Christensen Julie Krog | 2001 | RINGE | 0154AI | 25 m | 1:16.24 | |
63 | 206 | Thastrup-Hansen Anne | 2006 | HSK | 0688AV | 25 m | 1:16.61 | |
64 | 192 | Hobolth Fiona Hansen | 2003 | HSK | 0376AO | 25 m | 1:16.66 | |
65 | 127 | Keren-Klaris Sophia | 2004 | VEJLE | 0428AF | 25 m | 1:16.68 | |
66 | 309 | Mortensen Maria | 1999 | RINGE | 9936AW | 25 m | 1:16.68 | |
67 | 201 | Stamholt Anne | 2006 | HSK | 0652AM | 25 m | 1:16.74 | |
68 | 311 | Johansen Trine | 2002 | RINGE | 0238AN | 25 m | 1:16.88 | |
69 | 172 | Halle Caden | 2005 | ODDER | 0596AS | 25 m | 1:17.21 | |
70 | 323 | Mols Christine | 2006 | RINGE | 0692AO | 25 m | 1:17.72 | |
71 | 199 | Kristensen Katrine S. | 2004 | HSK | 0458AX | 25 m | 1:17.74 | |
72 | 338 | Hvidberg Mathilde | 2007 | RINGE | 0774AE | 25 m | 1:17.97 | |
73 | 243 | Nørgaard Mathilde Linnet | 2005 | DELTA | 0542AQ | 25 m | 1:18.11 | |
74 | 11 | Keulen Femke Iris | 2005 | ESBJERG | 0582AS | 25 m | 1:18.12 | |
75 | 357 | Piihl Victoria Fræhr | 2005 | KOLDING | 0598AJ | 25 m | 1:18.41 | |
76 | 388 | Rasmussen Annemone | 2006 | BRÆDSTRUP | 0674AC | 25 m | 1:18.58 | |
77 | 103 | Moberg Emilie | 2005 | VEJLE | 0534AI | 25 m | 1:18.59 | |
78 | 451 | Dietrichsen Anna | 2006 | SLANGERUP | 0694AB | 25 m | 1:18.59 | |
79 | 13 | Mischorr Mathilde Hedekær | 2005 | ESBJERG | 0522AS | 25 m | 1:18.69 | |
80 | 298 | Schmidt-Petersen Sofie | 2007 | SKANDERBOR | 0762AV | 25 m | 1:18.69 | |
81 | 138 | Bendixen Kirstine Buus | 2003 | HOBRO | 0382ay | 25 m | 1:18.89 | |
82 | 78 | Schwartz Signe | 2002 | VEJLE | 0298AQ | 25 m | 1:18.94 | |
83 | 511 | Petersen Thea Sofie Holm | 2005 | HORSENS | 0568AR | 25 m | 1:19.01 | |
84 | 249 | Madsen Sophie Møller | 2005 | DELTA | 0536BA | 25 m | 1:19.11 | |
85 | 395 | Harpøth Stella | 2006 | BRÆDSTRUP | 0656AH | 25 m | 1:19.18 | |
86 | 231 | Riber Frederikke | 2005 | DELTA | 0598AP | 25 m | 1:19.21 | |
87 | 304 | Ahrentsen Cecilie | 1998 | RINGE | 9838AB | 25 m | 1:19.57 | |
88 | 418 | Helt Therese J | 2006 | AABYBRO | 0658AK | 25 m | 1:19.69 | |
89 | 449 | Larsen Julie Merl | 2005 | JYLLINGE | 0584AB | 25 m | 1:19.80 | |
90 | 187 | Obert Freja | 2006 | ODDER | 0622AT | 25 m | 1:19.91 | |
91 | 128 | Kronborg Sophie | 2005 | VEJLE | 0532AU | 25 m | 1:20.00 | |
92 | 513 | Wienberg Amalie Marie | 2005 | HORSENS | 0538AB | 25 m | 1:20.60 | |
93 | 514 | Kristensen Signe | 2006 | HORSENS | 0624AK | 25 m | 1:21.13 | |
94 | 253 | Richards Victoria | 2005 | DELTA | 0548AP | 25 m | 1:21.78 | |
95 | 445 | Larsen Anna Merl | 2006 | JYLLINGE | 0636AK | 25 m | 1:22.28 | |
96 | 455 | Aggersbøl Kattja Daniella | 2007 | SLANGERUP | 0764AM | 25 m | 1:22.48 | |
97 | 335 | Hemmeløff Emilie | 2008 | RINGE | 0848AB | 25 m | 1:22.70 | |
98 | 142 | Bjørn Freja | 2005 | SKOVBAKKEN | 0522av | 25 m | 1:23.00 | |
99 | 173 | Marx Caroline | 2006 | ODDER | 0662AF | 25 m | 1:23.08 | |
100 | 454 | Kjærsgaard Jasmin | 2006 | SLANGERUP | 0682AF | 25 m | 1:23.48 | |
101 | 176 | Johansen Nanna Vestergård | 2006 | ODDER | 0676AP | 25 m | 1:23.67 | |
102 | 396 | Zachariassen Ane K. | 2005 | BRÆDSTRUP | 0588AB | 25 m | 1:23.80 | |
103 | 344 | Rasmussen Sofie Dyrelund | 2007 | RINGE | 0722AG | 25 m | 1:23.81 | |
104 | 280 | Haaning Jasmin | 2007 | SKIVE | 0778AL | 25 m | 1:23.87 | |
105 | 424 | Rasmussen Carla Brix | 2006 | AABYBRO | 0656AW | 25 m | 1:24.17 | |
106 | 214 | Buch Kirstine | 2005 | KORAL | 0578AS | 25 m | 1:24.31 | |
107 | 380 | Langschwager Alberte Kirk | 2007 | KOLDING | 0788AA | 25 m | 1:24.56 | |
108 | 484 | Olesen Mathilde | 2005 | HORSENS | 0526AT | 25 m | 1:24.98 | |
109 | 332 | Lundsfryd Lærke Rosen | 2006 | RINGE | 0678AG | 25 m | 1:25.37 | |
110 | 68 | Nielsen Maja | 2001 | VEJLE | 0134AW | 25 m | 1:25.59 | |
111 | 302 | Hvidberg Kathrine | 2004 | RINGE | 0496BA | 25 m | 1:26.16 | |
112 | 397 | Augustesen Sille | 2008 | BRÆDSTRUP | 0824AB | 25 m | 1:26.34 | |
113 | 394 | Klausen Simone Trekær | 2007 | BRÆDSTRUP | 0764AC | 25 m | 1:27.09 | |
114 | 427 | Huusfeldt Lærke D | 2006 | SVENDBORG | 0608AK | 25 m | 1:27.82 | |
115 | 174 | Jensen Leonora Holst | 2004 | ODDER | 0408AS | 25 m | 1:28.14 | |
116 | 346 | Ploug Frida | 2007 | RINGE | 0746AD | 25 m | 1:28.48 | |
117 | 549 | Olsen Julie | 2008 | HORSENS | 0848AN | 25 m | 1:28.66 | |
118 | 297 | Petersen Caroline | 2008 | SKANDERBOR | 0804AN | 25 m | 1:28.87 | |
119 | 2 | Thomsen Mathilde | 2004 | ÅRHUS 1900 | 0418AP | 25 m | 1:29.03 | |
120 | 147 | Bertel-Ørum Theresa | 2003 | SKIVE | 0378be | 25 m | 1:29.06 | |
121 | 250 | Jensen Stine Engelbrecht | 2006 | DELTA | 0642AV | 25 m | 1:30.30 | |
122 | 293 | Anker Philippa | 2006 | SKANDERBOR | 0656AV | 25 m | 1:30.45 | |
123 | 48 | Møller Ea Gram | 2006 | VEJLE | 0674AM | 25 m | 1:30.58 | |
124 | 334 | Bak Sofie | 2008 | RINGE | 0856AG | 25 m | 1:31.02 | |
125 | 490 | Jensen Filippa Juul | 2007 | HORSENS | 0718AJ | 25 m | 1:31.19 | |
126 | 491 | Agersbæk Frida Gode | 2007 | HORSENS | 0754AV | 25 m | 1:31.34 | |
127 | 203 | Karlsen Maja Kirstine | 2005 | HSK | 0514AX | 25 m | 1:31.83 | |
128 | 33 | Ehrenreich-Birn Alma | 2008 | VEJLE | 0818AC | 25 m | 1:32.01 | |
129 | 204 | Wesselhoff Clara | 2006 | HSK | 0612AS | 25 m | 1:32.31 | |
130 | 54 | Uhd Gabrielle Haahr | 2007 | VEJLE | 0796AF | 25 m | 1:32.99 | |
131 | 527 | Sørensen Kirstine Sabroe | 2008 | HORSENS | 0884AD | 25 m | 1:33.11 | |
132 | 36 | Stæhr Anne | 2008 | VEJLE | 0862AK | 25 m | 1:33.41 | |
133 | 496 | Teglgård Penelope Kamp | 2006 | HORSENS | 0654AU | 25 m | 1:34.43 | |
134 | 303 | Aalund Iben | 2004 | RINGE | 0494BD | 25 m | 1:34.92 | |
135 | 39 | Hansen Astrid | 2006 | VEJLE | 0678AU | 25 m | 1:35.22 | |
136 | 337 | Rasmussen Freja Zaugg | 2008 | RINGE | 0834AO | 25 m | 1:35.40 | |
137 | 42 | Dalsgaard Augusta | 2007 | VEJLE | 0768AP | 25 m | 1:35.43 | |
138 | 289 | Laursen Ida K. | 2007 | SKANDERBOR | 0766AB | 25 m | 1:35.43 | |
139 | 431 | Herold Isabella Aurbo | 2007 | SVENDBORG | 0726AQ | 25 m | 1:36.01 | |
140 | 216 | Gregersen Sara Holst | 2006 | KORAL | 0672AE | 25 m | 1:38.20 | |
141 | 63 | Wolter Kira | 2007 | VEJLE | 0742AT | 25 m | 1:38.26 | |
142 | 251 | Lindeblad Tilde | 2006 | DELTA | 0656AT | 25 m | 1:38.54 | |
143 | 88 | Andersen Alberte | 2008 | VEJLE | 0892AL | 25 m | 1:38.63 | |
144 | 50 | Andersen Emilia Daa | 2008 | VEJLE | 0886AE | 25 m | 1:38.88 | |
145 | 494 | Brice Olivia Josefine | 2007 | HORSENS | 0778AQ | 25 m | 1:39.37 | |
146 | 229 | Bendtsen Clara | 2008 | DELTA | 0876AL | 25 m | 1:39.93 | |
147 | 62 | Rixen Karla Nøhr | 2008 | VEJLE | 0844AC | 25 m | 1:40.21 | |
148 | 40 | Hartmann Astrid | 2008 | VEJLE | 0886AC | 25 m | 1:40.94 | |
149 | 208 | Lassen Josefine | 2003 | HSK | 0316BG | 25 m | 1:41.00 | |
150 | 60 | Gregersen Idun Kjeldsmark | 2009 | VEJLE | 0924AB | 25 m | 1:41.08 | |
151 | 180 | Dindler Astrid | 2009 | ODDER | 0988AD | 25 m | 1:41.27 | |
152 | 182 | Petersen Marie V. | 2006 | ODDER | 0656AP | 25 m | 1:41.29 | |
153 | 525 | Henriksen Karen Klarskov | 2008 | HORSENS | 0894AM | 25 m | 1:42.33 | |
154 | 212 | Brødsgaard Emma | 2004 | KORAL | 0414BD | 25 m | 1:42.88 | |
155 | 184 | Søe Sarah Lyse | 2007 | ODDER | 0764AB | 25 m | 1:43.49 | |
156 | 390 | Knudsen Kirstine | 2007 | BRÆDSTRUP | 0732AQ | 25 m | 1:43.58 | |
157 | 341 | Keinicke Thea | 2007 | RINGE | 0774AR | 25 m | 1:44.04 | |
158 | 31 | Knudsen Alberte | 2009 | VEJLE | 0944AB | 25 m | 1:44.66 | |
159 | 339 | Søgaard Caroline | 2006 | RINGE | 0602AS | 25 m | 1:45.33 | |
160 | 38 | Rasmussen Asta-Marie | 2009 | VEJLE | 0964AA | 25 m | 1:45.53 | |
161 | 179 | Nielsen Anna Kjær | 2008 | ODDER | 0852AK | 25 m | 1:45.76 | |
162 | 498 | Rasmussen Trine Pors | 2007 | HORSENS | 0704AQ | 25 m | 1:46.32 | |
163 | 331 | Larsen Sara Lund | 2008 | RINGE | 0818AB | 25 m | 1:46.34 | |
164 | 75 | Holmberg Olivia | 2009 | VEJLE | 0986AC | 25 m | 1:46.36 | |
165 | 550 | Kristensen Anna Lis | 2005 | BRÆDSTRUP | 0554AS | 25 m | 1:46.41 | |
166 | 181 | Petersen Astrid V. | 2009 | ODDER | 0908AC | 25 m | 1:46.53 | |
167 | 543 | Rasmussen Vigga | 2009 | HORSENS | 0984AG | 25 m | 1:49.52 | |
168 | 296 | Lüneborg Zenia | 2008 | SKANDERBOR | 0892AN | 25 m | 1:49.71 | |
169 | 433 | Jensen Ella Krogager | 2008 | SVENDBORG | 0874AK | 25 m | 1:49.98 | |
170 | 61 | Jæger Karla | 2008 | VEJLE | 0828AH | 25 m | 1:52.13 | |
171 | 71 | Nakatani Meiko | 2010 | VEJLE | 1052AB | 25 m | 1:52.28 | |
172 | 232 | Riber Johanne | 2008 | DELTA | 0846AP | 25 m | 1:52.54 | |
173 | 432 | Poulsen Liv Emilie | 2007 | SVENDBORG | 0776AQ | 25 m | 1:52.85 | |
174 | 37 | Lauridsen Asta Sofia | 2008 | VEJLE | 0818AE | 25 m | 1:53.16 | |
175 | 64 | Madsen Lisbeth Seidler | 2007 | VEJLE | 0712AU | 25 m | 1:53.56 | |
176 | 371 | Raunskov Alberte | 2009 | KOLDING | 0914AD | 25 m | 1:57.25 | |
177 | 224 | Nielsen Anastacia Celina | 2007 | DELTA | 0728AR | 25 m | 1:57.52 | |
178 | 123 | Freltoft Sille | 2008 | VEJLE | 0886AL | 25 m | 1:57.67 | |
179 | 58 | Madsen Helene Seidler | 2009 | VEJLE | 0962AG | 25 m | 1:59.71 | |
180 | 532 | Madsen Signe | 2009 | HORSENS | 0906AG | 25 m | 2:00.81 | |
181 | 299 | Kristensen Maise | 2008 | SKANDERBOR | 0878AR | 25 m | 2:04.18 | |
182 | 529 | Damgaard Lærke | 2008 | HORSENS | 0814AS | 25 m | 2:04.70 | |
183 | 548 | Tomzak Frida Bækskov | 2009 | HORSENS | 0974AG | 25 m | 2:05.48 | |
184 | 35 | Windfeld Ann-Maria Malou | 2009 | VEJLE | 0976ac | 25 m | 2:07.95 | |
185 | 85 | Hilkjær Tilde | 2007 | VEJLE | 0702AU | 25 m | 2:08.63 | |
186 | 541 | Skytte Frida Nielsen | 2008 | HORSENS | 0858AN | 25 m | 2:09.17 | |
187 | 540 | Pedersen Astrid | 2009 | HORSENS | 0992BA | 25 m | 2:12.03 | |
188 | 41 | Kortnum Astrid | 2007 | VEJLE | 0768AV | 25 m | ||
189 | 43 | Graversen Camilla H | 2010 | VEJLE | 1046AE | 25 m | ||
190 | 69 | Bjerre Malou | 2010 | VEJLE | 1036AE | 25 m | ||
191 | 70 | Wilstrup Marlie Møller | 2009 | VEJLE | 0924AI | 25 m | ||
192 | 521 | Reher Anne Caroline Dahl | 2009 | HORSENS | 0926AJ | 25 m | ||
193 | 534 | Lisby Sofia Cecilia Dam | 2009 | HORSENS | 0998BB | 25 m | ||
194 | 542 | Truelsen Thilde Tinggaard | 2008 | HORSENS | 0894AT | 25 m | ||
195 | 545 | Duevig Hannah Truelsen | 2008 | HORSENS | 0814AR | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 19 september 2019 |
Licens til Horsens Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 22:24 |
Løb 13, 100m Brystsvømning Herrer |
Sponsor: Nortvig |
Årg. 2002-2003: Magnus Mikkelsen (2001) 1:06.42 |
Årg. 2004-2005: Emil Kragh (2001) 1:10.29 |
Årg. 2006-2007: Elias Marius Elsgaard (2004) 1:13.40 |
Årg. 2008-2020: Søren Graul (2007) 1:24.56 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 477 | Arentoft Esben Vad | 1999 | HORSENS | 9957AR | 25 m | 1:02.97 | |
2 | 479 | Gelmark-Sørensen Krestian | 2001 | HORSENS | 0111AR | 25 m | 1:03.51 | |
3 | 153 | Nygaard Victor | 2003 | H2Odense | 0361AH | 25 m | 1:05.08 | |
4 | 151 | Hallenborg Oliver | 2002 | H2Odense | 0243AA | 25 m | 1:05.20 | |
5 | 316 | Langsted Oliver Phil | 1999 | RINGE | 9925AO | 25 m | 1:06.01 | |
6 | 23 | Elsgaard Elias Marius | 2004 | ESBJERG | 0451AI | 25 m | 1:06.17 | |
7 | 106 | Christensen Jacob | 2002 | VEJLE | 0265AG | 25 m | 1:06.75 | |
8 | 90 | Fenger Alexander | 1999 | VEJLE | 9925AT | 25 m | 1:08.62 | |
9 | 476 | Pedersen Valdemar D. | 2002 | HORSENS | 0287AM | 25 m | 1:08.62 | |
10 | 67 | Holme Magnus Dyg | 2002 | VEJLE | 0205AG | 25 m | 1:09.03 | |
11 | 116 | Elkjær Malthe | 2003 | VEJLE | 0367AF | 25 m | 1:09.48 | |
12 | 22 | Knudsen Jonas Krammer | 2003 | ESBJERG | 0345AF | 25 m | 1:09.74 | |
13 | 7 | Svenningsen Tobias | 2003 | ESBJERG | 0333AI | 25 m | 1:10.22 | |
14 | 466 | Johannesen Christian | 2003 | HORSENS | 0343AH | 25 m | 1:10.60 | |
15 | 129 | Schaarup Sune | 2003 | VEJLE | 0359AG | 25 m | 1:10.70 | |
16 | 328 | Feldskov Alfred | 2003 | RINGE | 0315AK | 25 m | 1:12.12 | |
17 | 121 | Mikkelsen Peter Kvorning | 2004 | VEJLE | 0499AC | 25 m | 1:15.11 | |
18 | 382 | Olsen Asger Als | 2004 | KOLDING | 0461AJ | 25 m | 1:17.85 | |
19 | 1 | Graul Søren | 2007 | SALZGITTER | 25 m | 1:21.35 | ||
20 | 286 | Liltorp Frej | 2004 | SKANDERBOR | 0499AL | 25 m | 1:21.44 | |
21 | 287 | Petersen Kasper | 2006 | SKANDERBOR | 0625AC | 25 m | 1:22.87 | |
22 | 277 | Poulsen Anton | 2004 | SKIVE | 0483AH | 25 m | 1:23.46 | |
23 | 313 | Cludts Kasper | 2006 | RINGE | 0601AR | 25 m | 1:24.67 | |
24 | 422 | Porsborg Sebastian | 2007 | AABYBRO | 0797AH | 25 m | 1:24.91 | |
25 | 489 | Landbo Daniel | 2005 | HORSENS | 0585AM | 25 m | 1:26.53 | |
26 | 326 | Schier Julius | 2006 | RINGE | 0657AD | 25 m | 1:27.16 | |
27 | 245 | Madsen Mikkel Holme | 2005 | DELTA | 0539AK | 25 m | 1:28.65 | |
28 | 329 | Kristensen Peter Borg | 2007 | RINGE | 0745AD | 25 m | 1:36.38 | |
29 | 83 | Klinkowsky Terkel | 2007 | VEJLE | 0749AG | 25 m | 1:43.88 | |
30 | 497 | Jørgensen Thor Aaskoven | 2007 | HORSENS | 0755AD | 25 m | 1:45.76 | |
31 | 77 | Poulsen Sebastian Holt | 2007 | VEJLE | 0705AB | 25 m | 1:46.19 | |
32 | 345 | Rasmussen Lucas Dyrelund | 2007 | RINGE | 0773AB | 25 m | 1:48.85 | |
33 | 213 | Buch Alexander | 2008 | KORAL | 0805AL | 25 m | 1:50.03 | |
34 | 73 | Christensen Mikkel Bro | 2007 | VEJLE | 0799AI | 25 m | 1:52.58 | |
35 | 84 | Berg Theodor van Den | 2008 | VEJLE | 0881AG | 25 m | 1:53.07 | |
36 | 55 | Hansen Gustav | 2008 | VEJLE | 0877AE | 25 m | 1:55.13 | |
37 | 524 | Ravn Johannes | 2008 | HORSENS | 0855AI | 25 m | 1:56.66 | |
38 | 124 | Christensen Simon | 2009 | VEJLE | 0901AB | 25 m | 1:57.07 | |
39 | 241 | Madsen Mathias Møller | 2008 | DELTA | 0899AH | 25 m | 1:59.07 | |
40 | 72 | Thomsen Mikkel Kallestrup | 2007 | VEJLE | 0779AI | 25 m | 1:59.31 | |
41 | 86 | Bjerre Tristan | 2007 | VEJLE | 0765AE | 25 m | 2:06.08 | |
42 | 44 | Christensen Christian | 2007 | VEJLE | 0737AL | 25 m | 2:06.53 | |
43 | 517 | Yde Anders | 2007 | HORSENS | 0759AL | 25 m | 2:09.74 | |
44 | 56 | Henriksen Gustav Dalmose | 2008 | VEJLE | 0891AG | 25 m | 2:11.43 | |
45 | 30 | Sørensen Benjamin Kolding | 2008 | VEJLE | 0857AE | 25 m | 2:13.77 | |
46 | 57 | Bjerre Hektor | 2008 | VEJLE | 0887AE | 25 m | 2:14.11 | |
47 | 227 | Byskov Berthram | 2009 | DELTA | 0975AE | 25 m | 2:28.56 | |
48 | 556 | Rønning Marcus | 2006 | HORSENS | 0689AO | 25 m | 2:36.84 | |
49 | 51 | Akulov Fedor | 2007 | VEJLE | 0779AK | 25 m | ||
50 | 105 | Eg Hector | 2010 | VEJLE | 1009AF | 25 m | ||
51 | 185 | Brixen Johannes | 2009 | ODDER | 0965AC | 25 m | ||
52 | 461 | Thrane Julius Schumann | 2008 | ODDER | 0867AN | 25 m | ||
53 | 519 | Hajrovic Anes | 2008 | HORSENS | 0807AB | 25 m | ||
54 | 522 | Bijedic Benjamin | 2008 | HORSENS | 0831AN | 25 m | ||
55 | 530 | Hansen Marius Møldrup | 2009 | HORSENS | 0949BB | 25 m | ||
56 | 546 | Wemmelund Jacob | 2008 | HORSENS | 0875AI | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 19 september 2019 |
Licens til Horsens Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 22:24 |
Løb 14, 100m Brystsvømning Damer |
Sponsor: Huset no 10 |
Årg. 2003-2004: Julie Pavon Friis (1999) 1:12.91 |
Årg. 2005-2006: Mathilde Hager (2001) 1:16.81 |
Årg. 2007-2008: Anna Bull Guldbrandsen (2004) 1:25.67 |
Årg. 2009-2020: Alberte Kirk Langschwager (2007) 1:45.61 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 443 | Mass Isabel | 1998 | JYLLINGE | 9848AA | 25 m | 1:12.67 | |
2 | 95 | Godt Annika Hausgaard | 2003 | VEJLE | 0306AE | 25 m | 1:13.55 | |
3 | 136 | Batz Cecilie | 2003 | DELTA | 0386at | 25 m | 1:13.86 | |
4 | 113 | Jensen Louise Sjørup | 2003 | VEJLE | 0322AG | 25 m | 1:14.02 | |
5 | 453 | Kragh Ida Skov | 2006 | SLANGERUP | 0698AG | 25 m | 1:14.48 | |
6 | 279 | Forsberg Dicte Skov | 2004 | SKIVE | 0466AM | 25 m | 1:14.53 | |
7 | 104 | Søndergaard Freja | 2004 | VEJLE | 0452AO | 25 m | 1:15.13 | |
8 | 470 | Harpøth Julia | 2002 | HORSENS | 0208AX | 25 m | 1:15.88 | |
9 | 109 | Hülsen Kristine | 2002 | VEJLE | 0286AH | 25 m | 1:17.16 | |
10 | 9 | Jensen Marie | 2005 | ESBJERG | 0516AO | 25 m | 1:18.94 | |
11 | 119 | Dyrman Nicoline | 2004 | VEJLE | 0446AM | 25 m | 1:19.53 | |
12 | 367 | Møller Luna Holm | 2004 | KOLDING | 0464AS | 25 m | 1:19.64 | |
13 | 509 | Nissen Stine Bendixen | 2004 | HORSENS | 0406AS | 25 m | 1:20.36 | |
14 | 126 | Holme Sofie Dyg | 2005 | VEJLE | 0598AO | 25 m | 1:20.71 | |
15 | 127 | Keren-Klaris Sophia | 2004 | VEJLE | 0428AF | 25 m | 1:23.04 | |
16 | 220 | Schousboe Rosa Marie | 2005 | KORAL | 0578AJ | 25 m | 1:23.55 | |
17 | 448 | Røpke Lærke Stenholt | 2006 | JYLLINGE | 0698AA | 25 m | 1:24.16 | |
18 | 164 | Grønning Ida Juul | 2004 | H2Odense | 0418AC | 25 m | 1:24.38 | |
19 | 395 | Harpøth Stella | 2006 | BRÆDSTRUP | 0656AH | 25 m | 1:24.43 | |
20 | 139 | Schønwandt Iben | 2003 | HOBRO | 0398bc | 25 m | 1:25.41 | |
21 | 463 | Antonsen Amalie | 2003 | HORSENS | 0302AS | 25 m | 1:27.00 | |
22 | 418 | Helt Therese J | 2006 | AABYBRO | 0658AK | 25 m | 1:27.72 | |
23 | 222 | Thorsgaard Freya | 2006 | KORAL | 0658AN | 25 m | 1:28.93 | |
24 | 370 | Kristensen Karla | 2005 | KOLDING | 0516AC | 25 m | 1:29.30 | |
25 | 315 | Skjerning Bianca | 2001 | RINGE | 0176BE | 25 m | 1:30.41 | |
26 | 92 | Maslobojeva Alista | 2007 | VEJLE | 0712AS | 25 m | 1:30.44 | |
27 | 456 | Capito Mira | 2007 | SLANGERUP | 0778AI | 25 m | 1:31.41 | |
28 | 360 | Spangsberg Emilia | 2007 | KOLDING | 0778AK | 25 m | 1:31.64 | |
29 | 344 | Rasmussen Sofie Dyrelund | 2007 | RINGE | 0722AG | 25 m | 1:31.90 | |
30 | 358 | Højstrøm Nanna | 2007 | KOLDING | 0758AK | 25 m | 1:31.96 | |
31 | 380 | Langschwager Alberte Kirk | 2007 | KOLDING | 0788AA | 25 m | 1:32.29 | |
32 | 502 | Skjelmose Andrea | 2007 | HORSENS | 0728AJ | 25 m | 1:32.71 | |
33 | 173 | Marx Caroline | 2006 | ODDER | 0662AF | 25 m | 1:33.76 | |
34 | 508 | Westphal Dicte | 2005 | HORSENS | 0548AY | 25 m | 1:34.76 | |
35 | 484 | Olesen Mathilde | 2005 | HORSENS | 0526AT | 25 m | 1:34.89 | |
36 | 176 | Johansen Nanna Vestergård | 2006 | ODDER | 0676AP | 25 m | 1:35.31 | |
37 | 490 | Jensen Filippa Juul | 2007 | HORSENS | 0718AJ | 25 m | 1:35.48 | |
38 | 373 | Wissing Agnes | 2007 | KOLDING | 0714AN | 25 m | 1:36.55 | |
39 | 280 | Haaning Jasmin | 2007 | SKIVE | 0778AL | 25 m | 1:37.13 | |
40 | 174 | Jensen Leonora Holst | 2004 | ODDER | 0408AS | 25 m | 1:38.15 | |
41 | 397 | Augustesen Sille | 2008 | BRÆDSTRUP | 0824AB | 25 m | 1:38.31 | |
42 | 219 | Larsen Silja | 2006 | KORAL | 0624AQ | 25 m | 1:39.15 | |
43 | 510 | Hansen Emma Bergene | 2005 | HORSENS | 0518AQ | 25 m | 1:39.49 | |
44 | 455 | Aggersbøl Kattja Daniella | 2007 | SLANGERUP | 0764AM | 25 m | 1:41.35 | |
45 | 36 | Stæhr Anne | 2008 | VEJLE | 0862AK | 25 m | 1:41.56 | |
46 | 496 | Teglgård Penelope Kamp | 2006 | HORSENS | 0654AU | 25 m | 1:42.45 | |
47 | 75 | Holmberg Olivia | 2009 | VEJLE | 0986AC | 25 m | 1:44.14 | |
48 | 250 | Jensen Stine Engelbrecht | 2006 | DELTA | 0642AV | 25 m | 1:45.30 | |
49 | 42 | Dalsgaard Augusta | 2007 | VEJLE | 0768AP | 25 m | 1:45.36 | |
50 | 374 | Boulund Emilie | 2006 | KOLDING | 0606AU | 25 m | 1:45.42 | |
51 | 182 | Petersen Marie V. | 2006 | ODDER | 0656AP | 25 m | 1:45.79 | |
52 | 63 | Wolter Kira | 2007 | VEJLE | 0742AT | 25 m | 1:46.03 | |
53 | 218 | Kvejborg Thea | 2006 | KORAL | 0622AX | 25 m | 1:46.04 | |
54 | 221 | Sternbe Mille-Marie Dalby | 2007 | KORAL | 25 m | 1:46.47 | ||
55 | 41 | Kortnum Astrid | 2007 | VEJLE | 0768AV | 25 m | 1:48.53 | |
56 | 239 | Knudsen Lærke Ør | 2006 | DELTA | 0684AV | 25 m | 1:50.19 | |
57 | 187 | Obert Freja | 2006 | ODDER | 0622AT | 25 m | 1:50.44 | |
58 | 341 | Keinicke Thea | 2007 | RINGE | 0774AR | 25 m | 1:50.65 | |
59 | 39 | Hansen Astrid | 2006 | VEJLE | 0678AU | 25 m | 1:51.51 | |
60 | 179 | Nielsen Anna Kjær | 2008 | ODDER | 0852AK | 25 m | 1:52.36 | |
61 | 246 | Lindeblad Mille | 2005 | DELTA | 0512AU | 25 m | 1:53.58 | |
62 | 61 | Jæger Karla | 2008 | VEJLE | 0828AH | 25 m | 1:54.87 | |
63 | 203 | Karlsen Maja Kirstine | 2005 | HSK | 0514AX | 25 m | 1:55.95 | |
64 | 65 | Ebel Liv | 2006 | VEJLE | 0654AY | 25 m | 1:56.45 | |
65 | 549 | Olsen Julie | 2008 | HORSENS | 0848AN | 25 m | 1:56.82 | |
66 | 71 | Nakatani Meiko | 2010 | VEJLE | 1052AB | 25 m | 1:58.81 | |
67 | 498 | Rasmussen Trine Pors | 2007 | HORSENS | 0704AQ | 25 m | 1:59.54 | |
68 | 180 | Dindler Astrid | 2009 | ODDER | 0988AD | 25 m | 2:00.06 | |
69 | 37 | Lauridsen Asta Sofia | 2008 | VEJLE | 0818AE | 25 m | 2:00.65 | |
70 | 64 | Madsen Lisbeth Seidler | 2007 | VEJLE | 0712AU | 25 m | 2:01.55 | |
71 | 525 | Henriksen Karen Klarskov | 2008 | HORSENS | 0894AM | 25 m | 2:01.59 | |
72 | 232 | Riber Johanne | 2008 | DELTA | 0846AP | 25 m | 2:04.27 | |
73 | 225 | Ancher Ayla Elise | 2008 | DELTA | 0888AJ | 25 m | 2:05.82 | |
74 | 85 | Hilkjær Tilde | 2007 | VEJLE | 0702AU | 25 m | 2:09.72 | |
75 | 238 | Jensen Liv K. L. | 2008 | DELTA | 0884AN | 25 m | 2:12.38 | |
76 | 545 | Duevig Hannah Truelsen | 2008 | HORSENS | 0814AR | 25 m | 2:13.35 | |
77 | 58 | Madsen Helene Seidler | 2009 | VEJLE | 0962AG | 25 m | 2:15.83 | |
78 | 234 | Thoustrup Gabriella L | 2008 | DELTA | 0852AO | 25 m | 2:17.43 | |
79 | 70 | Wilstrup Marlie Møller | 2009 | VEJLE | 0924AI | 25 m | 2:18.78 | |
80 | 544 | Brix Asta Dragnes | 2008 | HORSENS | 0866AS | 25 m | 2:19.07 | |
81 | 46 | Darville Clara | 2008 | VEJLE | 0882AP | 25 m | ||
82 | 69 | Bjerre Malou | 2010 | VEJLE | 1036AE | 25 m | ||
83 | 81 | Hartmann Sofie | 2011 | VEJLE | 1178AA | 25 m | ||
84 | 181 | Petersen Astrid V. | 2009 | ODDER | 0908AC | 25 m | ||
85 | 186 | Andersen Sommer Maj | 2009 | ODDER | 0926BA | 25 m | ||
86 | 337 | Rasmussen Freja Zaugg | 2008 | RINGE | 0834AO | 25 m | ||
87 | 390 | Knudsen Kirstine | 2007 | BRÆDSTRUP | 0732AQ | 25 m | ||
88 | 516 | Leig Alberte Broeng | 2007 | HORSENS | 0726AY | 25 m | ||
89 | 533 | Rasmussen Signe Møller | 2010 | HORSENS | 1070AI | 25 m | ||
90 | 542 | Truelsen Thilde Tinggaard | 2008 | HORSENS | 0894AT | 25 m | ||
91 | 547 | Jensen Malou Bach | 2010 | HORSENS | 1046AJ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 19 september 2019 |
Licens til Horsens Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 22:24 |
Løb 15, 200m Rygsvømning Herrer |
Sponsor: Ok Plast |
Årg. 2002-2003: Daniel Steen Andersen (1995) 2:08.90 |
Årg. 2004-2005: Nicolaj Løth Andersen (2001) 2:12.63 |
Årg. 2006-2007: Mads Emil R. Hermansen (2005) 2:26.92 |
Årg. 2008-2020: Artur Jegesi (2002) 2:44.05 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 481 | Andersen Nicolaj Løth | 2001 | HORSENS | 0173AC | 25 m | 2:03.17 | |
2 | 3 | Kjær Jonas | 2003 | ESBJERG | 0341AA | 25 m | 2:10.33 | |
3 | 158 | Petersen Mikkel Podiss | 2002 | H2Odense | 0265AE | 25 m | 2:12.73 | |
4 | 120 | Fenger Oliver | 2003 | VEJLE | 0303AO | 25 m | 2:17.15 | |
5 | 417 | Barslev Magnus Østergaard | 2003 | AABYBRO | 0323AQ | 25 m | 2:23.41 | |
6 | 318 | Nielsen Mikkel Møller | 2006 | RINGE | 0615AC | 25 m | 2:27.47 | |
7 | 133 | Gregersen Andreas Egemose | 2003 | HORSENS | 0311as | 25 m | 2:29.99 | |
8 | 122 | Neesgaard Sebastian | 2004 | VEJLE | 0425AH | 25 m | 2:34.99 | |
9 | 235 | Christensen Johan Erdmann | 2005 | DELTA | 0553AH | 25 m | 2:35.20 | |
10 | 237 | Hansen Kresten Skau | 2005 | DELTA | 0595AF | 25 m | 2:38.99 | |
11 | 369 | Hansen Nichlas Nordlund | 2004 | KOLDING | 0441AI | 25 m | 2:39.05 | |
12 | 292 | Bisgaard Frederik | 2006 | SKANDERBOR | 0609AJ | 25 m | 2:40.28 | |
13 | 447 | Uldall-Jessen Jacob | 2007 | JYLLINGE | 0757AE | 25 m | 2:51.34 | |
14 | 202 | Hobolth David Hansen | 2006 | HSK | 0691AM | 25 m | 2:58.58 | |
15 | 86 | Bjerre Tristan | 2007 | VEJLE | 0765AE | 25 m | 3:09.01 | |
16 | 79 | Juel Simon | 2006 | VEJLE | 0681AE | 25 m | 3:13.07 | |
17 | 226 | Ladekjær Bastian | 2007 | DELTA | 0705AK | 25 m | 3:21.58 | |
18 | 57 | Bjerre Hektor | 2008 | VEJLE | 0887AE | 25 m | 3:30.03 | |
19 | 330 | Nielsen Mathias Møller | 2008 | RINGE | 0861AD | 25 m | 3:33.20 | |
20 | 247 | Søe Oliver | 2009 | DELTA | 0923AD | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 19 september 2019 |
Licens til Horsens Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 22:24 |
Løb 16, 200m Rygsvømning Damer |
Sponsor: Becosan |
Årg. 2003-2004: Amalie Østrup (1997) 2:21.16 |
Årg. 2005-2006: Anne Sofie Nørtoft (2004) 2:26.80 |
Årg. 2007-2008: Sofie A. Wolf (2006) 2:43.23 |
Årg. 2009-2020: Lærke Jervelund (2007) 3:29.07 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 441 | Kristensen Kaya Fjeldsted | 2002 | JYLLINGE | 0232AJ | 25 m | 2:17.62 | |
2 | 193 | Petersen Alberte Hedevang | 2003 | HSK | 0352AO | 25 m | 2:23.85 | |
3 | 505 | Berg Mille C. | 2001 | HORSENS | 0102AY | 25 m | 2:24.14 | |
4 | 117 | Reitan Marlene | 2003 | VEJLE | 0326AY | 25 m | 2:24.26 | |
5 | 100 | Hingebjerg Cecilie | 2004 | VEJLE | 0414AD | 25 m | 2:25.88 | |
6 | 112 | Jensen Louise | 2003 | VEJLE | 0322AZ | 25 m | 2:26.16 | |
7 | 320 | Lundsfryd Thilde Rosen | 2004 | RINGE | 0424AN | 25 m | 2:27.41 | |
8 | 189 | Nielsen Kathrine Bech | 2004 | ODDER | 0432AJ | 25 m | 2:29.30 | |
9 | 137 | Thomsen Signe | 2003 | SMUT | 0304as | 25 m | 2:32.56 | |
10 | 288 | Holst Amalie | 2004 | SKANDERBOR | 0428AS | 25 m | 2:32.60 | |
11 | 175 | Nedergaard Laura G. | 2005 | ODDER | 0572AF | 25 m | 2:32.67 | |
12 | 363 | Heilmann Johanne | 2005 | KOLDING | 0558AI | 25 m | 2:35.55 | |
13 | 506 | Madsen Caroline | 2004 | HORSENS | 0446AQ | 25 m | 2:37.86 | |
14 | 103 | Moberg Emilie | 2005 | VEJLE | 0534AI | 25 m | 2:38.38 | |
15 | 131 | Broch Victoria | 2004 | VEJLE | 0404AI | 25 m | 2:39.27 | |
16 | 128 | Kronborg Sophie | 2005 | VEJLE | 0532AU | 25 m | 2:40.43 | |
17 | 13 | Mischorr Mathilde Hedekær | 2005 | ESBJERG | 0522AS | 25 m | 2:40.88 | |
18 | 451 | Dietrichsen Anna | 2006 | SLANGERUP | 0694AB | 25 m | 2:41.47 | |
19 | 243 | Nørgaard Mathilde Linnet | 2005 | DELTA | 0542AQ | 25 m | 2:42.16 | |
20 | 19 | Jensen Natalie Da Silva | 2004 | ESBJERG | 0462AM | 25 m | 2:42.62 | |
21 | 457 | Greve Naya Høi | 2007 | SLANGERUP | 0796AE | 25 m | 2:43.86 | |
22 | 144 | Kirial Nete | 2003 | ST-NEPTUN | 0362bc | 25 m | 2:47.35 | |
23 | 201 | Stamholt Anne | 2006 | HSK | 0652AM | 25 m | 2:49.72 | |
24 | 305 | Hansen Katrine Hvistendal | 1997 | RINGE | 9754BA | 25 m | 2:49.98 | |
25 | 332 | Lundsfryd Lærke Rosen | 2006 | RINGE | 0678AG | 25 m | 2:51.92 | |
26 | 78 | Schwartz Signe | 2002 | VEJLE | 0298AQ | 25 m | 2:52.07 | |
27 | 449 | Larsen Julie Merl | 2005 | JYLLINGE | 0584AB | 25 m | 2:52.94 | |
28 | 445 | Larsen Anna Merl | 2006 | JYLLINGE | 0636AK | 25 m | 2:54.40 | |
29 | 214 | Buch Kirstine | 2005 | KORAL | 0578AS | 25 m | 2:55.07 | |
30 | 68 | Nielsen Maja | 2001 | VEJLE | 0134AW | 25 m | 2:57.35 | |
31 | 358 | Højstrøm Nanna | 2007 | KOLDING | 0758AK | 25 m | 2:57.83 | |
32 | 424 | Rasmussen Carla Brix | 2006 | AABYBRO | 0656AW | 25 m | 2:59.01 | |
33 | 394 | Klausen Simone Trekær | 2007 | BRÆDSTRUP | 0764AC | 25 m | 3:00.36 | |
34 | 289 | Laursen Ida K. | 2007 | SKANDERBOR | 0766AB | 25 m | 3:18.06 | |
35 | 39 | Hansen Astrid | 2006 | VEJLE | 0678AU | 25 m | 3:24.37 | |
36 | 31 | Knudsen Alberte | 2009 | VEJLE | 0944AB | 25 m | 3:25.74 | |
37 | 290 | Møller Julie | 2005 | SKANDERBOR | 0512AM | 25 m | 3:27.32 | |
38 | 494 | Brice Olivia Josefine | 2007 | HORSENS | 0778AQ | 25 m | 3:33.26 | |
39 | 88 | Andersen Alberte | 2008 | VEJLE | 0892AL | 25 m | 3:35.19 | |
40 | 62 | Rixen Karla Nøhr | 2008 | VEJLE | 0844AC | 25 m | 3:37.29 | |
41 | 550 | Kristensen Anna Lis | 2005 | BRÆDSTRUP | 0554AS | 25 m | 3:40.77 | |
42 | 35 | Windfeld Ann-Maria Malou | 2009 | VEJLE | 0976ac | 25 m | ||
43 | 338 | Hvidberg Mathilde | 2007 | RINGE | 0774AE | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 19 september 2019 |
Licens til Horsens Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 22:24 |
Løb 17, 50m Frisvømning Herrer |
Sponsor: Kingo Recycling |
Årg. 2002-2003: Daniel Steen Andersen (1995) 23.74 |
Årg. 2004-2005: Christian V. Rasmussen (1996) 25.24 |
Årg. 2006-2007: Mads Peter Hansen (2004) 26.08 |
Årg. 2008-2020: Magne Christian Hansen (2006) 30.25 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 14 | Dall Lasse | 1997 | ESBJERG | 9763AR | 25 m | 23.07 | |
2 | 487 | Lencevics Maris | 1986 | HORSENS | 8667AC | 25 m | 23.65 | |
3 | 478 | Nissen Johan Bendixen | 2002 | HORSENS | 0211AQ | 25 m | 23.92 | |
4 | 483 | Kristensen Tais Andkjær | 1999 | HORSENS | 9987AB | 25 m | 23.96 | |
5 | 154 | Stahl Gustav | 2002 | H2Odense | 0245AM | 25 m | 24.00 | |
6 | 482 | Olsen Patrick Zakaryan | 2002 | HORSENS | 0227AM | 25 m | 24.02 | |
7 | 191 | Petersen Rasmus | 2002 | HSK | 0223AU | 25 m | 24.27 | |
8 | 481 | Andersen Nicolaj Løth | 2001 | HORSENS | 0173AC | 25 m | 24.46 | |
9 | 116 | Elkjær Malthe | 2003 | VEJLE | 0367AF | 25 m | 24.50 | |
10 | 479 | Gelmark-Sørensen Krestian | 2001 | HORSENS | 0111AR | 25 m | 24.52 | |
11 | 322 | Linde Sander | 2002 | RINGE | 0247AD | 25 m | 24.60 | |
12 | 94 | Kronborg Andreas | 2002 | VEJLE | 0229AS | 25 m | 24.80 | |
13 | 195 | Stamholt Mads | 2003 | HSK | 0353AM | 25 m | 24.80 | |
14 | 217 | Jensen Jesper V. Bylling | 2003 | KORAL | 0301AK | 25 m | 25.14 | |
15 | 277 | Poulsen Anton | 2004 | SKIVE | 0483AH | 25 m | 25.14 | |
16 | 90 | Fenger Alexander | 1999 | VEJLE | 9925AT | 25 m | 25.37 | |
17 | 240 | Falk Malte Lyck | 2003 | DELTA | 0337AR | 25 m | 25.51 | |
18 | 108 | Jensen Jeppe Vestergaard | 2001 | VEJLE | 0121AH | 25 m | 25.53 | |
19 | 47 | Damsbo Daniel | 2003 | VEJLE | 0397AH | 25 m | 25.75 | |
20 | 102 | Kragh Emil | 2001 | VEJLE | 0197AL | 25 m | 25.97 | |
21 | 476 | Pedersen Valdemar D. | 2002 | HORSENS | 0287AM | 25 m | 26.04 | |
22 | 393 | Versteegen Robert | 2001 | BRÆDSTRUP | 0107AS | 25 m | 26.17 | |
23 | 8 | Nielsen Mathias Marbæk | 2004 | ESBJERG | 0435AE | 25 m | 26.24 | |
24 | 125 | Sandal Simon | 2003 | VEJLE | 0325AQ | 25 m | 26.45 | |
25 | 416 | Nørgaard Rasmus Rank | 2003 | AABYBRO | 0369AL | 25 m | 26.58 | |
26 | 359 | Thulstrup Lasse | 2004 | KOLDING | 0489AB | 25 m | 26.60 | |
27 | 466 | Johannesen Christian | 2003 | HORSENS | 0343AH | 25 m | 26.62 | |
28 | 328 | Feldskov Alfred | 2003 | RINGE | 0315AK | 25 m | 26.64 | |
29 | 381 | Danilkin Vania | 2004 | KOLDING | 0419AO | 25 m | 26.83 | |
30 | 285 | Øe Sophus Lund | 2003 | SKANDERBOR | 0349AL | 25 m | 26.87 | |
31 | 188 | Jürgensen Sander Møller | 2004 | ODDER | 0461AB | 25 m | 26.99 | |
32 | 171 | Hermansen Mads Emil R. | 2005 | ODDER | 0563AA | 25 m | 27.05 | |
33 | 368 | Busk Daniel | 2005 | KOLDING | 0583AK | 25 m | 27.06 | |
34 | 145 | Jensen Nikolaj | 2004 | AARS | 0401al | 25 m | 27.13 | |
35 | 428 | Bertelsen Emil Brandt | 2004 | SVENDBORG | 0459AP | 25 m | 27.18 | |
36 | 106 | Christensen Jacob | 2002 | VEJLE | 0265AG | 25 m | 27.22 | |
37 | 369 | Hansen Nichlas Nordlund | 2004 | KOLDING | 0441AI | 25 m | 27.36 | |
38 | 151 | Hallenborg Oliver | 2002 | H2Odense | 0243AA | 25 m | 27.39 | |
39 | 471 | Sørensen Kristian Sabroe | 2005 | HORSENS | 0583AA | 25 m | 27.60 | |
40 | 392 | Andersen Matti | 2005 | BRÆDSTRUP | 0583AL | 25 m | 27.80 | |
41 | 236 | Falk Jonatan Lyck | 2006 | DELTA | 0661AO | 25 m | 27.82 | |
42 | 286 | Liltorp Frej | 2004 | SKANDERBOR | 0499AL | 25 m | 28.51 | |
43 | 429 | Jørgensen William Romer | 2005 | SVENDBORG | 0599AL | 25 m | 28.64 | |
44 | 143 | Thomsen Mathias Jelle | 2002 | SØHESTEN | 0295as | 25 m | 28.66 | |
45 | 121 | Mikkelsen Peter Kvorning | 2004 | VEJLE | 0499AC | 25 m | 28.70 | |
46 | 197 | Christiansen Kasper | 2003 | HSK | 0347AR | 25 m | 28.75 | |
47 | 4 | Mose Anders | 2004 | ESBJERG | 0411AD | 25 m | 28.84 | |
48 | 287 | Petersen Kasper | 2006 | SKANDERBOR | 0625AC | 25 m | 28.89 | |
49 | 423 | Larsen Bastian Stausholm | 2005 | AABYBRO | 0555AO | 25 m | 28.90 | |
50 | 177 | Holm Simon Kruse | 2004 | ODDER | 0413AL | 25 m | 28.92 | |
51 | 205 | Nielsen Marcus Kjær | 2004 | HSK | 0495AR | 25 m | 29.06 | |
52 | 421 | Mølgaard Mads | 2006 | AABYBRO | 0657AM | 25 m | 29.18 | |
53 | 196 | Bahnsen Andreas | 2005 | HSK | 0535AL | 25 m | 29.82 | |
54 | 1 | Graul Søren | 2007 | SALZGITTER | 25 m | 29.91 | ||
55 | 430 | Kristensen Mads | 2005 | SVENDBORG | 0555AM | 25 m | 30.33 | |
56 | 319 | Damsgaard Tobias | 2006 | RINGE | 0695AJ | 25 m | 31.25 | |
57 | 362 | Nielsen Bjørn W. H. | 2004 | KOLDING | 0481AS | 25 m | 31.59 | |
58 | 278 | Brendholdt Noah | 2004 | SKIVE | 0415AI | 25 m | 31.79 | |
59 | 507 | Ignat Alexandru | 2006 | HORSENS | 0685AP | 25 m | 31.80 | |
60 | 489 | Landbo Daniel | 2005 | HORSENS | 0585AM | 25 m | 31.93 | |
61 | 207 | Hornsá Daniel | 2004 | HSK | 0493AS | 25 m | 32.02 | |
62 | 503 | Wemmelund Tobias | 2006 | HORSENS | 0679AO | 25 m | 32.51 | |
63 | 495 | Møller Patrick Dam | 2005 | HORSENS | 0531AP | 25 m | 32.89 | |
64 | 178 | Halle Angus | 2007 | ODDER | 0745AH | 25 m | 33.01 | |
65 | 422 | Porsborg Sebastian | 2007 | AABYBRO | 0797AH | 25 m | 33.05 | |
66 | 291 | Mitaine Elliott | 2006 | SKANDERBOR | 0625AJ | 25 m | 33.15 | |
67 | 493 | Andersen Mathias Løth | 2007 | HORSENS | 0709AC | 25 m | 34.32 | |
68 | 501 | Bach Marcus Diego | 2006 | HORSENS | 0607AR | 25 m | 34.37 | |
69 | 86 | Bjerre Tristan | 2007 | VEJLE | 0765AE | 25 m | 34.62 | |
70 | 343 | Thomsen Noah Á Fløtti | 2007 | RINGE | 0749AI | 25 m | 34.82 | |
71 | 77 | Poulsen Sebastian Holt | 2007 | VEJLE | 0705AB | 25 m | 34.87 | |
72 | 391 | Andersen Magne | 2007 | BRÆDSTRUP | 0787AD | 25 m | 34.90 | |
73 | 552 | Fevre Malthe Le | 2008 | BRÆDSTRUP | 0869AE | 25 m | 34.92 | |
74 | 66 | Schwartz Mads Emil | 2008 | VEJLE | 0891AA | 25 m | 35.29 | |
75 | 241 | Madsen Mathias Møller | 2008 | DELTA | 0899AH | 25 m | 35.30 | |
76 | 230 | Nielsen Dany Valiu | 2008 | DELTA | 0851AE | 25 m | 35.45 | |
77 | 202 | Hobolth David Hansen | 2006 | HSK | 0691AM | 25 m | 35.46 | |
78 | 333 | Lundsfryd Marius | 2008 | RINGE | 0839AB | 25 m | 35.55 | |
79 | 83 | Klinkowsky Terkel | 2007 | VEJLE | 0749AG | 25 m | 35.60 | |
80 | 73 | Christensen Mikkel Bro | 2007 | VEJLE | 0799AI | 25 m | 35.62 | |
81 | 434 | Berg Marcus | 2007 | SVENDBORG | 0723AO | 25 m | 35.82 | |
82 | 500 | Majewski Mateusz | 2005 | HORSENS | 0567AO | 25 m | 36.27 | |
83 | 336 | Madsen Benjamin Grann | 2008 | RINGE | 0893AK | 25 m | 36.82 | |
84 | 55 | Hansen Gustav | 2008 | VEJLE | 0877AE | 25 m | 36.86 | |
85 | 314 | Landtved Jacob | 2006 | RINGE | 0611AB | 25 m | 37.14 | |
86 | 124 | Christensen Simon | 2009 | VEJLE | 0901AB | 25 m | 37.28 | |
87 | 492 | Knudsgaard Lasse | 2007 | HORSENS | 0781AK | 25 m | 37.33 | |
88 | 512 | Hansen Andreas Visby | 2004 | HORSENS | 0481AQ | 25 m | 37.54 | |
89 | 44 | Christensen Christian | 2007 | VEJLE | 0737AL | 25 m | 37.62 | |
90 | 308 | Skaastru Christoffer Rose | 2005 | RINGE | 0593AG | 25 m | 38.31 | |
91 | 295 | Taudorf Jacob | 2007 | SKANDERBOR | 0785AL | 25 m | 38.48 | |
92 | 524 | Ravn Johannes | 2008 | HORSENS | 0855AI | 25 m | 38.93 | |
93 | 462 | Krøyer Victor Thor | 2008 | ODDER | 0851AJ | 25 m | 39.18 | |
94 | 213 | Buch Alexander | 2008 | KORAL | 0805AL | 25 m | 39.75 | |
95 | 53 | Klinkby Frederik | 2007 | VEJLE | 0789AI | 25 m | 39.88 | |
96 | 57 | Bjerre Hektor | 2008 | VEJLE | 0887AE | 25 m | 40.06 | |
97 | 252 | Jensen Ulf K. L. | 2006 | DELTA | 0681AQ | 25 m | 41.10 | |
98 | 372 | Piihl Alexander Fræhr | 2008 | KOLDING | 0815AM | 25 m | 41.53 | |
99 | 537 | Ahm Villads Vestergaard | 2008 | HORSENS | 0809AL | 25 m | 42.83 | |
100 | 515 | Gjødsbøl Adrian | 2008 | HORSENS | 0865AI | 25 m | 43.41 | |
101 | 84 | Berg Theodor van Den | 2008 | VEJLE | 0881AG | 25 m | 44.33 | |
102 | 72 | Thomsen Mikkel Kallestrup | 2007 | VEJLE | 0779AI | 25 m | 44.64 | |
103 | 551 | Monberg Anton Dybbøl | 2008 | BRÆDSTRUP | 0809AF | 25 m | 47.17 | |
104 | 522 | Bijedic Benjamin | 2008 | HORSENS | 0831AN | 25 m | 47.25 | |
105 | 76 | Rugholm Oskar | 2009 | VEJLE | 0975AF | 25 m | 49.84 | |
106 | 96 | Juel Asger | 2009 | VEJLE | 0939AB | 25 m | 52.89 | |
107 | 185 | Brixen Johannes | 2009 | ODDER | 0965AC | 25 m | 54.91 | |
108 | 523 | Ignat Darius | 2010 | HORSENS | 1075AB | 25 m | 59.91 | |
109 | 105 | Eg Hector | 2010 | VEJLE | 1009AF | 25 m | 1:05.02 | |
110 | 45 | Tyrsted Christian M | 2010 | VEJLE | 1043AC | 25 m | ||
111 | 461 | Thrane Julius Schumann | 2008 | ODDER | 0867AN | 25 m | ||
112 | 528 | Kristian Pors Rasmussen | 2009 | HORSENS | 0953BC | 25 m | ||
113 | 530 | Hansen Marius Møldrup | 2009 | HORSENS | 0949BB | 25 m | ||
114 | 535 | Yde Søren | 2009 | HORSENS | 0955BC | 25 m | ||
115 | 536 | Psorn Teodor Julius | 2010 | HORSENS | 1073AF | 25 m | ||
116 | 538 | Brice Vincent James | 2010 | HORSENS | 1075AF | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 19 september 2019 |
Licens til Horsens Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 22:24 |
Løb 18, 50m Frisvømning Damer |
Sponsor: Autocentralen |
Årg. 2003-2004: My Phuong Bui (2003) 27.19 |
Årg. 2005-2006: Clara Matilde Carstensen (2004) 28.69 |
Årg. 2007-2008: Ida Rønnow (2006) 30.70 |
Årg. 2009-2020: Alma Ehrenreich-Birn (2008) 35.11 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 110 | Hededal Line J. V. | 2001 | VEJLE | 0186AG | 25 m | 25.84 | |
2 | 444 | Paaske Andrea | 2001 | JYLLINGE | 0186AF | 25 m | 26.10 | |
3 | 194 | Schulze Nele | 2004 | HSK | 0492AH | 25 m | 26.13 | |
4 | 156 | Bui My Phuong | 2003 | H2Odense | 0322AS | 25 m | 26.25 | |
5 | 442 | Petersson Katja Korbo | 2001 | JYLLINGE | 0134AA | 25 m | 26.55 | |
6 | 327 | Broholm Caroline | 2003 | RINGE | 0338AA | 25 m | 26.65 | |
7 | 464 | Nielsen Amalie Bach | 1999 | HORSENS | 9942AG | 25 m | 26.69 | |
8 | 198 | Hansen Pernille Thastrup | 2003 | HSK | 0374BD | 25 m | 27.05 | |
9 | 467 | Carstensen Clara Matilde | 2004 | HORSENS | 0436AP | 25 m | 27.23 | |
10 | 440 | Wiuff Cecilie | 2000 | JYLLINGE | 0072AB | 25 m | 27.37 | |
11 | 112 | Jensen Louise | 2003 | VEJLE | 0322AZ | 25 m | 27.42 | |
12 | 98 | Bagge Caroline Gøttrup | 2003 | VEJLE | 0322AB | 25 m | 27.54 | |
13 | 486 | Grøndal Cecilie | 2002 | HORSENS | 0282AK | 25 m | 27.57 | |
14 | 453 | Kragh Ida Skov | 2006 | SLANGERUP | 0698AG | 25 m | 27.77 | |
15 | 509 | Nissen Stine Bendixen | 2004 | HORSENS | 0406AS | 25 m | 27.78 | |
16 | 475 | Klausen Sofie Trekær | 2003 | HORSENS | 0364AD | 25 m | 27.81 | |
17 | 376 | Gabela Elma | 2004 | KOLDING | 0472AE | 25 m | 27.84 | |
18 | 6 | Glargaard Christina M. | 2004 | ESBJERG | 0428AC | 25 m | 27.88 | |
19 | 223 | Ottesen Anna Pave | 2003 | DELTA | 0338BD | 25 m | 27.93 | |
20 | 282 | Mosegaard Nicoline Bang | 2005 | SKIVE | 0562AS | 25 m | 28.23 | |
21 | 136 | Batz Cecilie | 2003 | DELTA | 0386at | 25 m | 28.25 | |
22 | 193 | Petersen Alberte Hedevang | 2003 | HSK | 0352AO | 25 m | 28.27 | |
23 | 10 | Freund Søs | 2004 | ESBJERG | 0454AG | 25 m | 28.32 | |
24 | 480 | Nielsen Mie Buch | 2001 | HORSENS | 0188AH | 25 m | 28.42 | |
25 | 15 | Timmermand Thilde | 2002 | ESBJERG | 0272AP | 25 m | 28.45 | |
26 | 443 | Mass Isabel | 1998 | JYLLINGE | 9848AA | 25 m | 28.48 | |
27 | 465 | Sørensen Caroline Nymann | 2002 | HORSENS | 0232BA | 25 m | 28.49 | |
28 | 468 | Broersma Feline Flytkjær | 2004 | HORSENS | 0474AK | 25 m | 28.63 | |
29 | 389 | Stoltenhoff Katrine | 2006 | BRÆDSTRUP | 0672AM | 25 m | 28.66 | |
30 | 12 | Jacobsen Ida | 2005 | ESBJERG | 0516AM | 25 m | 28.71 | |
31 | 189 | Nielsen Kathrine Bech | 2004 | ODDER | 0432AJ | 25 m | 28.71 | |
32 | 310 | Madsen Thea Inge | 2003 | RINGE | 0366AQ | 25 m | 28.78 | |
33 | 159 | Jørgensen Josefine Risum | 2004 | H2Odense | 0406AC | 25 m | 28.81 | |
34 | 242 | Asmussen Mathilde Thy | 2004 | DELTA | 0426AT | 25 m | 28.83 | |
35 | 5 | Olesen Amanda Busk | 2005 | ESBJERG | 0558AH | 25 m | 28.84 | |
36 | 20 | Møller Anna Bjerrum | 2004 | ESBJERG | 0436AL | 25 m | 28.95 | |
37 | 104 | Søndergaard Freja | 2004 | VEJLE | 0452AO | 25 m | 28.96 | |
38 | 130 | Gregersen Svava Kj. | 2004 | VEJLE | 0426AC | 25 m | 29.00 | |
39 | 419 | Jensen Ophelia Kronborg | 2005 | AABYBRO | 0508AW | 25 m | 29.00 | |
40 | 450 | Bramm Sif | 2006 | JYLLINGE | 0624AE | 25 m | 29.00 | |
41 | 298 | Schmidt-Petersen Sofie | 2007 | SKANDERBOR | 0762AV | 25 m | 29.14 | |
42 | 206 | Thastrup-Hansen Anne | 2006 | HSK | 0688AV | 25 m | 29.44 | |
43 | 135 | Wienberg Katrine Sofie | 2002 | HORSENS | 0252ap | 25 m | 29.53 | |
44 | 18 | Underbjerg Victoria | 2004 | ESBJERG | 0448AK | 25 m | 29.59 | |
45 | 17 | Poulsen Katrine Bech | 2004 | ESBJERG | 0458AI | 25 m | 29.62 | |
46 | 377 | Petersen Melanie | 2004 | KOLDING | 0414AN | 25 m | 29.71 | |
47 | 113 | Jensen Louise Sjørup | 2003 | VEJLE | 0322AG | 25 m | 29.78 | |
48 | 78 | Schwartz Signe | 2002 | VEJLE | 0298AQ | 25 m | 29.85 | |
49 | 379 | Veiler Mille | 2005 | KOLDING | 0526AX | 25 m | 29.89 | |
50 | 118 | Barfoot Mette | 2005 | VEJLE | 0588AS | 25 m | 29.92 | |
51 | 166 | Skjoldborg Maibritt | 2002 | H2Odense | 0284AO | 25 m | 29.96 | |
52 | 246 | Lindeblad Mille | 2005 | DELTA | 0512AU | 25 m | 29.96 | |
53 | 137 | Thomsen Signe | 2003 | SMUT | 0304as | 25 m | 29.98 | |
54 | 253 | Richards Victoria | 2005 | DELTA | 0548AP | 25 m | 30.18 | |
55 | 172 | Halle Caden | 2005 | ODDER | 0596AS | 25 m | 30.22 | |
56 | 311 | Johansen Trine | 2002 | RINGE | 0238AN | 25 m | 30.26 | |
57 | 146 | Larsen Sarah Salling | 2003 | HINNERUP | 0374ba | 25 m | 30.39 | |
58 | 304 | Ahrentsen Cecilie | 1998 | RINGE | 9838AB | 25 m | 30.54 | |
59 | 199 | Kristensen Katrine S. | 2004 | HSK | 0458AX | 25 m | 30.55 | |
60 | 201 | Stamholt Anne | 2006 | HSK | 0652AM | 25 m | 30.55 | |
61 | 367 | Møller Luna Holm | 2004 | KOLDING | 0464AS | 25 m | 30.65 | |
62 | 321 | Hemmeløff Olivia | 2006 | RINGE | 0648AK | 25 m | 30.77 | |
63 | 511 | Petersen Thea Sofie Holm | 2005 | HORSENS | 0568AR | 25 m | 30.87 | |
64 | 309 | Mortensen Maria | 1999 | RINGE | 9936AW | 25 m | 30.91 | |
65 | 514 | Kristensen Signe | 2006 | HORSENS | 0624AK | 25 m | 31.05 | |
66 | 140 | Jacobsen Jasmina K. | 2003 | ESBJERG | 0322ak | 25 m | 31.24 | |
67 | 396 | Zachariassen Ane K. | 2005 | BRÆDSTRUP | 0588AB | 25 m | 31.29 | |
68 | 192 | Hobolth Fiona Hansen | 2003 | HSK | 0376AO | 25 m | 31.35 | |
69 | 142 | Bjørn Freja | 2005 | SKOVBAKKEN | 0522av | 25 m | 31.49 | |
70 | 306 | Ryet Anna | 2005 | RINGE | 0516AG | 25 m | 31.49 | |
71 | 448 | Røpke Lærke Stenholt | 2006 | JYLLINGE | 0698AA | 25 m | 31.55 | |
72 | 214 | Buch Kirstine | 2005 | KORAL | 0578AS | 25 m | 31.67 | |
73 | 454 | Kjærsgaard Jasmin | 2006 | SLANGERUP | 0682AF | 25 m | 31.71 | |
74 | 491 | Agersbæk Frida Gode | 2007 | HORSENS | 0754AV | 25 m | 31.90 | |
75 | 13 | Mischorr Mathilde Hedekær | 2005 | ESBJERG | 0522AS | 25 m | 32.11 | |
76 | 187 | Obert Freja | 2006 | ODDER | 0622AT | 25 m | 32.32 | |
77 | 418 | Helt Therese J | 2006 | AABYBRO | 0658AK | 25 m | 32.34 | |
78 | 455 | Aggersbøl Kattja Daniella | 2007 | SLANGERUP | 0764AM | 25 m | 32.46 | |
79 | 297 | Petersen Caroline | 2008 | SKANDERBOR | 0804AN | 25 m | 32.51 | |
80 | 139 | Schønwandt Iben | 2003 | HOBRO | 0398bc | 25 m | 32.55 | |
81 | 176 | Johansen Nanna Vestergård | 2006 | ODDER | 0676AP | 25 m | 32.59 | |
82 | 463 | Antonsen Amalie | 2003 | HORSENS | 0302AS | 25 m | 32.60 | |
83 | 513 | Wienberg Amalie Marie | 2005 | HORSENS | 0538AB | 25 m | 32.68 | |
84 | 315 | Skjerning Bianca | 2001 | RINGE | 0176BE | 25 m | 32.90 | |
85 | 293 | Anker Philippa | 2006 | SKANDERBOR | 0656AV | 25 m | 32.96 | |
86 | 33 | Ehrenreich-Birn Alma | 2008 | VEJLE | 0818AC | 25 m | 33.17 | |
87 | 508 | Westphal Dicte | 2005 | HORSENS | 0548AY | 25 m | 33.25 | |
88 | 54 | Uhd Gabrielle Haahr | 2007 | VEJLE | 0796AF | 25 m | 33.28 | |
89 | 395 | Harpøth Stella | 2006 | BRÆDSTRUP | 0656AH | 25 m | 33.34 | |
90 | 510 | Hansen Emma Bergene | 2005 | HORSENS | 0518AQ | 25 m | 33.36 | |
91 | 280 | Haaning Jasmin | 2007 | SKIVE | 0778AL | 25 m | 33.41 | |
92 | 302 | Hvidberg Kathrine | 2004 | RINGE | 0496BA | 25 m | 33.43 | |
93 | 427 | Huusfeldt Lærke D | 2006 | SVENDBORG | 0608AK | 25 m | 33.50 | |
94 | 138 | Bendixen Kirstine Buus | 2003 | HOBRO | 0382ay | 25 m | 33.59 | |
95 | 203 | Karlsen Maja Kirstine | 2005 | HSK | 0514AX | 25 m | 33.69 | |
96 | 174 | Jensen Leonora Holst | 2004 | ODDER | 0408AS | 25 m | 33.87 | |
97 | 218 | Kvejborg Thea | 2006 | KORAL | 0622AX | 25 m | 34.01 | |
98 | 397 | Augustesen Sille | 2008 | BRÆDSTRUP | 0824AB | 25 m | 34.03 | |
99 | 2 | Thomsen Mathilde | 2004 | ÅRHUS 1900 | 0418AP | 25 m | 34.09 | |
100 | 346 | Ploug Frida | 2007 | RINGE | 0746AD | 25 m | 34.16 | |
101 | 502 | Skjelmose Andrea | 2007 | HORSENS | 0728AJ | 25 m | 34.18 | |
102 | 208 | Lassen Josefine | 2003 | HSK | 0316BG | 25 m | 34.22 | |
103 | 334 | Bak Sofie | 2008 | RINGE | 0856AG | 25 m | 34.30 | |
104 | 251 | Lindeblad Tilde | 2006 | DELTA | 0656AT | 25 m | 34.40 | |
105 | 290 | Møller Julie | 2005 | SKANDERBOR | 0512AM | 25 m | 34.49 | |
106 | 549 | Olsen Julie | 2008 | HORSENS | 0848AN | 25 m | 34.56 | |
107 | 147 | Bertel-Ørum Theresa | 2003 | SKIVE | 0378be | 25 m | 34.80 | |
108 | 527 | Sørensen Kirstine Sabroe | 2008 | HORSENS | 0884AD | 25 m | 34.90 | |
109 | 456 | Capito Mira | 2007 | SLANGERUP | 0778AI | 25 m | 34.95 | |
110 | 222 | Thorsgaard Freya | 2006 | KORAL | 0658AN | 25 m | 34.96 | |
111 | 39 | Hansen Astrid | 2006 | VEJLE | 0678AU | 25 m | 34.97 | |
112 | 204 | Wesselhoff Clara | 2006 | HSK | 0612AS | 25 m | 35.45 | |
113 | 494 | Brice Olivia Josefine | 2007 | HORSENS | 0778AQ | 25 m | 35.68 | |
114 | 238 | Jensen Liv K. L. | 2008 | DELTA | 0884AN | 25 m | 35.74 | |
115 | 229 | Bendtsen Clara | 2008 | DELTA | 0876AL | 25 m | 35.76 | |
116 | 65 | Ebel Liv | 2006 | VEJLE | 0654AY | 25 m | 36.11 | |
117 | 239 | Knudsen Lærke Ør | 2006 | DELTA | 0684AV | 25 m | 36.25 | |
118 | 431 | Herold Isabella Aurbo | 2007 | SVENDBORG | 0726AQ | 25 m | 36.26 | |
119 | 48 | Møller Ea Gram | 2006 | VEJLE | 0674AM | 25 m | 36.30 | |
120 | 216 | Gregersen Sara Holst | 2006 | KORAL | 0672AE | 25 m | 36.35 | |
121 | 219 | Larsen Silja | 2006 | KORAL | 0624AQ | 25 m | 36.53 | |
122 | 42 | Dalsgaard Augusta | 2007 | VEJLE | 0768AP | 25 m | 36.64 | |
123 | 433 | Jensen Ella Krogager | 2008 | SVENDBORG | 0874AK | 25 m | 36.73 | |
124 | 184 | Søe Sarah Lyse | 2007 | ODDER | 0764AB | 25 m | 37.50 | |
125 | 244 | Søe Mathilde | 2008 | DELTA | 0864AL | 25 m | 37.56 | |
126 | 40 | Hartmann Astrid | 2008 | VEJLE | 0886AC | 25 m | 37.60 | |
127 | 303 | Aalund Iben | 2004 | RINGE | 0494BD | 25 m | 37.61 | |
128 | 215 | Christiansen Karoline | 2007 | KORAL | 25 m | 37.71 | ||
129 | 516 | Leig Alberte Broeng | 2007 | HORSENS | 0726AY | 25 m | 38.25 | |
130 | 220 | Schousboe Rosa Marie | 2005 | KORAL | 0578AJ | 25 m | 38.49 | |
131 | 296 | Lüneborg Zenia | 2008 | SKANDERBOR | 0892AN | 25 m | 38.65 | |
132 | 224 | Nielsen Anastacia Celina | 2007 | DELTA | 0728AR | 25 m | 38.81 | |
133 | 88 | Andersen Alberte | 2008 | VEJLE | 0892AL | 25 m | 39.25 | |
134 | 60 | Gregersen Idun Kjeldsmark | 2009 | VEJLE | 0924AB | 25 m | 39.29 | |
135 | 543 | Rasmussen Vigga | 2009 | HORSENS | 0984AG | 25 m | 39.36 | |
136 | 221 | Sternbe Mille-Marie Dalby | 2007 | KORAL | 25 m | 39.48 | ||
137 | 212 | Brødsgaard Emma | 2004 | KORAL | 0414BD | 25 m | 39.68 | |
138 | 63 | Wolter Kira | 2007 | VEJLE | 0742AT | 25 m | 39.81 | |
139 | 38 | Rasmussen Asta-Marie | 2009 | VEJLE | 0964AA | 25 m | 39.83 | |
140 | 548 | Tomzak Frida Bækskov | 2009 | HORSENS | 0974AG | 25 m | 39.98 | |
141 | 182 | Petersen Marie V. | 2006 | ODDER | 0656AP | 25 m | 40.14 | |
142 | 339 | Søgaard Caroline | 2006 | RINGE | 0602AS | 25 m | 40.35 | |
143 | 518 | Grøndal Andrea | 2009 | HORSENS | 0994AG | 25 m | 40.43 | |
144 | 179 | Nielsen Anna Kjær | 2008 | ODDER | 0852AK | 25 m | 40.69 | |
145 | 180 | Dindler Astrid | 2009 | ODDER | 0988AD | 25 m | 40.69 | |
146 | 373 | Wissing Agnes | 2007 | KOLDING | 0714AN | 25 m | 40.92 | |
147 | 37 | Lauridsen Asta Sofia | 2008 | VEJLE | 0818AE | 25 m | 41.49 | |
148 | 390 | Knudsen Kirstine | 2007 | BRÆDSTRUP | 0732AQ | 25 m | 41.56 | |
149 | 62 | Rixen Karla Nøhr | 2008 | VEJLE | 0844AC | 25 m | 42.24 | |
150 | 432 | Poulsen Liv Emilie | 2007 | SVENDBORG | 0776AQ | 25 m | 42.52 | |
151 | 371 | Raunskov Alberte | 2009 | KOLDING | 0914AD | 25 m | 42.62 | |
152 | 71 | Nakatani Meiko | 2010 | VEJLE | 1052AB | 25 m | 44.68 | |
153 | 181 | Petersen Astrid V. | 2009 | ODDER | 0908AC | 25 m | 44.85 | |
154 | 75 | Holmberg Olivia | 2009 | VEJLE | 0986AC | 25 m | 44.99 | |
155 | 532 | Madsen Signe | 2009 | HORSENS | 0906AG | 25 m | 46.18 | |
156 | 521 | Reher Anne Caroline Dahl | 2009 | HORSENS | 0926AJ | 25 m | 46.46 | |
157 | 61 | Jæger Karla | 2008 | VEJLE | 0828AH | 25 m | 46.51 | |
158 | 64 | Madsen Lisbeth Seidler | 2007 | VEJLE | 0712AU | 25 m | 46.84 | |
159 | 234 | Thoustrup Gabriella L | 2008 | DELTA | 0852AO | 25 m | 46.99 | |
160 | 85 | Hilkjær Tilde | 2007 | VEJLE | 0702AU | 25 m | 49.18 | |
161 | 80 | Clavsen Sofie Emily | 2009 | VEJLE | 0984AI | 25 m | 51.80 | |
162 | 70 | Wilstrup Marlie Møller | 2009 | VEJLE | 0924AI | 25 m | 52.18 | |
163 | 545 | Duevig Hannah Truelsen | 2008 | HORSENS | 0814AR | 25 m | 53.52 | |
164 | 233 | Kawa Freja | 2010 | DELTA | 1090AH | 25 m | 53.98 | |
165 | 529 | Damgaard Lærke | 2008 | HORSENS | 0814AS | 25 m | 54.23 | |
166 | 43 | Graversen Camilla H | 2010 | VEJLE | 1046AE | 25 m | 54.44 | |
167 | 69 | Bjerre Malou | 2010 | VEJLE | 1036AE | 25 m | 54.56 | |
168 | 520 | Nortvig Anna | 2010 | HORSENS | 1064AI | 25 m | 55.87 | |
169 | 541 | Skytte Frida Nielsen | 2008 | HORSENS | 0858AN | 25 m | 56.71 | |
170 | 46 | Darville Clara | 2008 | VEJLE | 0882AP | 25 m | 57.35 | |
171 | 35 | Windfeld Ann-Maria Malou | 2009 | VEJLE | 0976ac | 25 m | 58.95 | |
172 | 81 | Hartmann Sofie | 2011 | VEJLE | 1178AA | 25 m | 1:02.40 | |
173 | 248 | Jerløv Sofie | 2009 | DELTA | 0956AG | 25 m | 1:03.74 | |
174 | 533 | Rasmussen Signe Møller | 2010 | HORSENS | 1070AI | 25 m | 1:10.64 | |
175 | 186 | Andersen Sommer Maj | 2009 | ODDER | 0926BA | 25 m | ||
176 | 232 | Riber Johanne | 2008 | DELTA | 0846AP | 25 m | ||
177 | 526 | Christensen Clara Rose | 2009 | HORSENS | 0950BC | 25 m | ||
178 | 531 | Lisby Naja Marie Dam | 2010 | HORSENS | 1098AH | 25 m | ||
179 | 534 | Lisby Sofia Cecilia Dam | 2009 | HORSENS | 0998BB | 25 m | ||
180 | 540 | Pedersen Astrid | 2009 | HORSENS | 0992BA | 25 m | ||
181 | 542 | Truelsen Thilde Tinggaard | 2008 | HORSENS | 0894AT | 25 m | ||
182 | 544 | Brix Asta Dragnes | 2008 | HORSENS | 0866AS | 25 m | ||
183 | 547 | Jensen Malou Bach | 2010 | HORSENS | 1046AJ | 25 m | ||
184 | 554 | Ridings Nicoline H. | 2007 | HORSENS | 0796AU | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 19 september 2019 |
Licens til Horsens Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 22:24 |
Løb 19, 100m Butterfly Herrer |
Sponsor: Rema 1000 |
Årg. 2002-2003: Daniel Steen Andersen (1995) 55.68 |
Årg. 2004-2005: Jakob Strunge Nissen (2002) 59.18 |
Årg. 2006-2007: Casper Eickhardt (1999) 1:05.15 |
Årg. 2008-2020: David Hjort (2000) 1:21.99 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 14 | Dall Lasse | 1997 | ESBJERG | 9763AR | 25 m | 54.78 | |
2 | 160 | Bech Mathias | 1996 | H2Odense | 9633AQ | 25 m | 55.38 | |
3 | 483 | Kristensen Tais Andkjær | 1999 | HORSENS | 9987AB | 25 m | 56.67 | |
4 | 191 | Petersen Rasmus | 2002 | HSK | 0223AU | 25 m | 57.53 | |
5 | 94 | Kronborg Andreas | 2002 | VEJLE | 0229AS | 25 m | 57.95 | |
6 | 16 | Boström Tobias | 2002 | ESBJERG | 0295AG | 25 m | 58.04 | |
7 | 325 | Landtved Christian | 2004 | RINGE | 0431AB | 25 m | 58.30 | |
8 | 93 | Rasmussen Anders | 2001 | VEJLE | 0169AF | 25 m | 58.38 | |
9 | 153 | Nygaard Victor | 2003 | H2Odense | 0361AH | 25 m | 58.39 | |
10 | 3 | Kjær Jonas | 2003 | ESBJERG | 0341AA | 25 m | 59.67 | |
11 | 91 | Bjørn Alexander L. | 2003 | VEJLE | 0389AH | 25 m | 1:00.71 | |
12 | 21 | Pedersen Aske Sommerlund | 2003 | ESBJERG | 0393AJ | 25 m | 1:00.91 | |
13 | 23 | Elsgaard Elias Marius | 2004 | ESBJERG | 0451AI | 25 m | 1:01.10 | |
14 | 504 | Rasmussen Andreas | 2000 | HORSENS | 0045AQ | 25 m | 1:01.20 | |
15 | 133 | Gregersen Andreas Egemose | 2003 | HORSENS | 0311as | 25 m | 1:01.55 | |
16 | 195 | Stamholt Mads | 2003 | HSK | 0353AM | 25 m | 1:01.61 | |
17 | 120 | Fenger Oliver | 2003 | VEJLE | 0303AO | 25 m | 1:02.05 | |
18 | 155 | Kaalund Johan Siksne | 2002 | H2Odense | 0235AI | 25 m | 1:02.26 | |
19 | 478 | Nissen Johan Bendixen | 2002 | HORSENS | 0211AQ | 25 m | 1:02.31 | |
20 | 163 | Pedersen Christoffer R.S. | 2004 | H2Odense | 0405AA | 25 m | 1:02.99 | |
21 | 228 | Thomsen Christian Damborg | 2005 | DELTA | 0503AG | 25 m | 1:03.36 | |
22 | 417 | Barslev Magnus Østergaard | 2003 | AABYBRO | 0323AQ | 25 m | 1:03.54 | |
23 | 102 | Kragh Emil | 2001 | VEJLE | 0197AL | 25 m | 1:03.68 | |
24 | 469 | Søe Jacob Lyse | 2003 | HORSENS | 0361AF | 25 m | 1:04.37 | |
25 | 473 | Jacobsen Arthur Rytter | 2003 | HORSENS | 0373AL | 25 m | 1:05.36 | |
26 | 22 | Knudsen Jonas Krammer | 2003 | ESBJERG | 0345AF | 25 m | 1:05.93 | |
27 | 125 | Sandal Simon | 2003 | VEJLE | 0325AQ | 25 m | 1:06.62 | |
28 | 361 | Frederiksen Lasse Skyt | 2002 | KOLDING | 0249AL | 25 m | 1:10.44 | |
29 | 8 | Nielsen Mathias Marbæk | 2004 | ESBJERG | 0435AE | 25 m | 1:10.66 | |
30 | 245 | Madsen Mikkel Holme | 2005 | DELTA | 0539AK | 25 m | 1:10.97 | |
31 | 235 | Christensen Johan Erdmann | 2005 | DELTA | 0553AH | 25 m | 1:13.35 | |
32 | 122 | Neesgaard Sebastian | 2004 | VEJLE | 0425AH | 25 m | 1:13.67 | |
33 | 423 | Larsen Bastian Stausholm | 2005 | AABYBRO | 0555AO | 25 m | 1:17.43 | |
34 | 196 | Bahnsen Andreas | 2005 | HSK | 0535AL | 25 m | 1:19.32 | |
35 | 1 | Graul Søren | 2007 | SALZGITTER | 25 m | 1:23.08 | ||
36 | 447 | Uldall-Jessen Jacob | 2007 | JYLLINGE | 0757AE | 25 m | 1:23.91 | |
37 | 552 | Fevre Malthe Le | 2008 | BRÆDSTRUP | 0869AE | 25 m | 1:27.37 | |
38 | 488 | Mogensen Alexander | 2005 | HORSENS | 0511AM | 25 m | 1:29.89 | |
39 | 52 | Jørgensen Frederik | 2008 | VEJLE | 0819AG | 25 m | 1:31.94 | |
40 | 307 | Johansen Nikolaj Kiel | 2003 | RINGE | 0345AR | 25 m | 1:33.55 | |
41 | 230 | Nielsen Dany Valiu | 2008 | DELTA | 0851AE | 25 m | 1:38.20 | |
42 | 32 | Breinholt Alexander | 2008 | VEJLE | 0843AB | 25 m | 1:44.94 | |
43 | 79 | Juel Simon | 2006 | VEJLE | 0681AE | 25 m | 1:46.14 | |
44 | 366 | Christensen Christian N. | 2006 | KOLDING | 0621AH | 25 m | 1:47.24 | |
45 | 86 | Bjerre Tristan | 2007 | VEJLE | 0765AE | 25 m | 1:49.31 | |
46 | 73 | Christensen Mikkel Bro | 2007 | VEJLE | 0799AI | 25 m | 1:50.39 | |
47 | 342 | Bjerre Rasmus | 2008 | RINGE | 0801AD | 25 m | 1:51.29 | |
48 | 493 | Andersen Mathias Løth | 2007 | HORSENS | 0709AC | 25 m | 1:52.20 | |
49 | 497 | Jørgensen Thor Aaskoven | 2007 | HORSENS | 0755AD | 25 m | 2:01.17 | |
50 | 294 | Peterse Emil Askov Møller | 2007 | SKANDERBOR | 0765AL | 25 m | ||
51 | 489 | Landbo Daniel | 2005 | HORSENS | 0585AM | 25 m | ||
52 | 517 | Yde Anders | 2007 | HORSENS | 0759AL | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 19 september 2019 |
Licens til Horsens Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 22:24 |
Løb 20, 100m Butterfly Damer |
Sponsor: Protemp |
Årg. 2003-2004: Mia Borgensgaard (2003) 1:04.16 |
Årg. 2005-2006: Cille Christensen (2004) 1:06.12 |
Årg. 2007-2008: Svava Kj. Gregersen (2004) 1:19.90 |
Årg. 2009-2020: Idun Kjeldsmark Gregersen (2009) 1:46.71 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 440 | Wiuff Cecilie | 2000 | JYLLINGE | 0072AB | 25 m | 59.18 | |
2 | 444 | Paaske Andrea | 2001 | JYLLINGE | 0186AF | 25 m | 1:01.62 | |
3 | 157 | Andersen Nikoline | 2003 | H2Odense | 0368AR | 25 m | 1:02.12 | |
4 | 15 | Timmermand Thilde | 2002 | ESBJERG | 0272AP | 25 m | 1:03.80 | |
5 | 6 | Glargaard Christina M. | 2004 | ESBJERG | 0428AC | 25 m | 1:05.16 | |
6 | 474 | Fevre Sofie Le | 2004 | HORSENS | 0448AX | 25 m | 1:05.21 | |
7 | 194 | Schulze Nele | 2004 | HSK | 0492AH | 25 m | 1:05.61 | |
8 | 152 | Ellehus Freya | 2000 | H2Odense | 0076AJ | 25 m | 1:06.03 | |
9 | 162 | Petersen Emilie Podiss | 2004 | H2Odense | 0404AO | 25 m | 1:06.03 | |
10 | 443 | Mass Isabel | 1998 | JYLLINGE | 9848AA | 25 m | 1:07.27 | |
11 | 165 | Modeweg-Hansen Sophie E. | 1997 | H2Odense | 9722AO | 25 m | 1:07.28 | |
12 | 25 | Weide Kathrine | 2004 | ESBJERG | 0402AO | 25 m | 1:07.39 | |
13 | 164 | Grønning Ida Juul | 2004 | H2Odense | 0418AC | 25 m | 1:07.44 | |
14 | 134 | Nielsen Sofie Bach | 2003 | HORSENS | 0368ad | 25 m | 1:07.46 | |
15 | 130 | Gregersen Svava Kj. | 2004 | VEJLE | 0426AC | 25 m | 1:08.19 | |
16 | 324 | Rønn Anna | 2005 | RINGE | 0552AD | 25 m | 1:09.29 | |
17 | 19 | Jensen Natalie Da Silva | 2004 | ESBJERG | 0462AM | 25 m | 1:09.77 | |
18 | 279 | Forsberg Dicte Skov | 2004 | SKIVE | 0466AM | 25 m | 1:10.46 | |
19 | 17 | Poulsen Katrine Bech | 2004 | ESBJERG | 0458AI | 25 m | 1:10.86 | |
20 | 11 | Keulen Femke Iris | 2005 | ESBJERG | 0582AS | 25 m | 1:11.23 | |
21 | 283 | Terp Anne | 2004 | SKIVE | 0452AQ | 25 m | 1:11.95 | |
22 | 119 | Dyrman Nicoline | 2004 | VEJLE | 0446AM | 25 m | 1:12.89 | |
23 | 9 | Jensen Marie | 2005 | ESBJERG | 0516AO | 25 m | 1:12.97 | |
24 | 175 | Nedergaard Laura G. | 2005 | ODDER | 0572AF | 25 m | 1:13.01 | |
25 | 370 | Kristensen Karla | 2005 | KOLDING | 0516AC | 25 m | 1:13.30 | |
26 | 320 | Lundsfryd Thilde Rosen | 2004 | RINGE | 0424AN | 25 m | 1:16.13 | |
27 | 379 | Veiler Mille | 2005 | KOLDING | 0526AX | 25 m | 1:16.50 | |
28 | 103 | Moberg Emilie | 2005 | VEJLE | 0534AI | 25 m | 1:17.60 | |
29 | 312 | Christensen Julie Krog | 2001 | RINGE | 0154AI | 25 m | 1:18.37 | |
30 | 457 | Greve Naya Høi | 2007 | SLANGERUP | 0796AE | 25 m | 1:19.13 | |
31 | 126 | Holme Sofie Dyg | 2005 | VEJLE | 0598AO | 25 m | 1:19.14 | |
32 | 206 | Thastrup-Hansen Anne | 2006 | HSK | 0688AV | 25 m | 1:22.22 | |
33 | 172 | Halle Caden | 2005 | ODDER | 0596AS | 25 m | 1:23.49 | |
34 | 445 | Larsen Anna Merl | 2006 | JYLLINGE | 0636AK | 25 m | 1:25.35 | |
35 | 449 | Larsen Julie Merl | 2005 | JYLLINGE | 0584AB | 25 m | 1:27.60 | |
36 | 388 | Rasmussen Annemone | 2006 | BRÆDSTRUP | 0674AC | 25 m | 1:28.34 | |
37 | 424 | Rasmussen Carla Brix | 2006 | AABYBRO | 0656AW | 25 m | 1:28.63 | |
38 | 335 | Hemmeløff Emilie | 2008 | RINGE | 0848AB | 25 m | 1:29.98 | |
39 | 456 | Capito Mira | 2007 | SLANGERUP | 0778AI | 25 m | 1:30.08 | |
40 | 204 | Wesselhoff Clara | 2006 | HSK | 0612AS | 25 m | 1:35.44 | |
41 | 147 | Bertel-Ørum Theresa | 2003 | SKIVE | 0378be | 25 m | 1:36.01 | |
42 | 60 | Gregersen Idun Kjeldsmark | 2009 | VEJLE | 0924AB | 25 m | 1:38.74 | |
43 | 502 | Skjelmose Andrea | 2007 | HORSENS | 0728AJ | 25 m | 1:41.24 | |
44 | 50 | Andersen Emilia Daa | 2008 | VEJLE | 0886AE | 25 m | 1:44.12 | |
45 | 244 | Søe Mathilde | 2008 | DELTA | 0864AL | 25 m | 1:44.83 | |
46 | 42 | Dalsgaard Augusta | 2007 | VEJLE | 0768AP | 25 m | 1:45.99 | |
47 | 231 | Riber Frederikke | 2005 | DELTA | 0598AP | 25 m | 1:50.44 | |
48 | 208 | Lassen Josefine | 2003 | HSK | 0316BG | 25 m | 2:00.01 | |
49 | 331 | Larsen Sara Lund | 2008 | RINGE | 0818AB | 25 m | 2:01.88 | |
50 | 36 | Stæhr Anne | 2008 | VEJLE | 0862AK | 25 m | ||
51 | 199 | Kristensen Katrine S. | 2004 | HSK | 0458AX | 25 m | ||
52 | 225 | Ancher Ayla Elise | 2008 | DELTA | 0888AJ | 25 m | ||
53 | 248 | Jerløv Sofie | 2009 | DELTA | 0956AG | 25 m | ||
54 | 299 | Kristensen Maise | 2008 | SKANDERBOR | 0878AR | 25 m | ||
55 | 498 | Rasmussen Trine Pors | 2007 | HORSENS | 0704AQ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 19 september 2019 |
Licens til Horsens Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 22:24 |
Løb 21, 400m Frisvømning Herrer |
Sponsor: Boller Auto |
Årg. 2002-2003: Peter Mandrup Madsen (1997) 4:13.01 |
Årg. 2004-2005: Jakob Strunge Nissen (2002) 4:10.40 |
Årg. 2006-2007: Jens Sørensen (2001) 4:26.62 |
Årg. 2008-2020: Malthe Elias Wolgast (2006) 5:37.44 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 90 | Fenger Alexander | 1999 | VEJLE | 9925AT | 25 m | 3:59.01 | |
2 | 67 | Holme Magnus Dyg | 2002 | VEJLE | 0205AG | 25 m | 4:01.85 | |
3 | 115 | Sørensen Mads | 2001 | VEJLE | 0139AF | 25 m | 4:05.73 | |
4 | 504 | Rasmussen Andreas | 2000 | HORSENS | 0045AQ | 25 m | 4:08.85 | |
5 | 195 | Stamholt Mads | 2003 | HSK | 0353AM | 25 m | 4:13.20 | |
6 | 47 | Damsbo Daniel | 2003 | VEJLE | 0397AH | 25 m | 4:14.35 | |
7 | 132 | Hovmand Ole | 2003 | VEJLE | 0345AH | 25 m | 4:16.89 | |
8 | 317 | Desmareth Kristoffer | 2000 | RINGE | 0049AC | 25 m | 4:20.72 | |
9 | 7 | Svenningsen Tobias | 2003 | ESBJERG | 0333AI | 25 m | 4:27.37 | |
10 | 158 | Petersen Mikkel Podiss | 2002 | H2Odense | 0265AE | 25 m | 4:42.69 | |
11 | 416 | Nørgaard Rasmus Rank | 2003 | AABYBRO | 0369AL | 25 m | 4:43.42 | |
12 | 285 | Øe Sophus Lund | 2003 | SKANDERBOR | 0349AL | 25 m | 4:53.58 | |
13 | 421 | Mølgaard Mads | 2006 | AABYBRO | 0657AM | 25 m | 5:09.02 | |
14 | 278 | Brendholdt Noah | 2004 | SKIVE | 0415AI | 25 m | 5:10.11 | |
15 | 197 | Christiansen Kasper | 2003 | HSK | 0347AR | 25 m | 5:15.38 | |
16 | 382 | Olsen Asger Als | 2004 | KOLDING | 0461AJ | 25 m | 5:15.79 | |
17 | 375 | Kabel Rasmus | 2004 | KOLDING | 0455AO | 25 m | 5:20.43 | |
18 | 205 | Nielsen Marcus Kjær | 2004 | HSK | 0495AR | 25 m | 5:21.70 | |
19 | 66 | Schwartz Mads Emil | 2008 | VEJLE | 0891AA | 25 m | 5:55.20 | |
20 | 207 | Hornsá Daniel | 2004 | HSK | 0493AS | 25 m | 5:55.47 | |
21 | 356 | Stilling Magnus | 2007 | KOLDING | 0713AI | 25 m | 6:30.35 | |
22 | 340 | Lund Laurits Damsted | 2007 | RINGE | 0765AH | 25 m | 6:32.91 | |
23 | 72 | Thomsen Mikkel Kallestrup | 2007 | VEJLE | 0779AI | 25 m | 7:16.32 | |
24 | 177 | Holm Simon Kruse | 2004 | ODDER | 0413AL | 25 m | ||
25 | 178 | Halle Angus | 2007 | ODDER | 0745AH | 25 m | ||
26 | 495 | Møller Patrick Dam | 2005 | HORSENS | 0531AP | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 19 september 2019 |
Licens til Horsens Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 22:24 |
Løb 22, 400m Frisvømning Damer |
Sponsor: Nortvig |
Årg. 2003-2004: Tine Petersen (2003) 4:28.67 |
Årg. 2005-2006: Josephine Holm (1999) 4:37.78 |
Årg. 2007-2008: Svava Kj. Gregersen (2004) 5:21.71 |
Årg. 2009-2020: Signe Christensen (2008) 6:19.87 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 441 | Kristensen Kaya Fjeldsted | 2002 | JYLLINGE | 0232AJ | 25 m | 4:18.54 | |
2 | 98 | Bagge Caroline Gøttrup | 2003 | VEJLE | 0322AB | 25 m | 4:31.54 | |
3 | 378 | Hansen Frederikke Skau | 2002 | KOLDING | 0204AJ | 25 m | 4:33.13 | |
4 | 161 | Klüver-Kristensen Mia T. | 2004 | H2Odense | 0496AH | 25 m | 4:36.18 | |
5 | 111 | Hvarre Louise | 2001 | VEJLE | 0156AN | 25 m | 4:36.84 | |
6 | 480 | Nielsen Mie Buch | 2001 | HORSENS | 0188AH | 25 m | 4:37.77 | |
7 | 101 | Christiansen Ella | 2003 | VEJLE | 0366AK | 25 m | 4:38.88 | |
8 | 442 | Petersson Katja Korbo | 2001 | JYLLINGE | 0134AA | 25 m | 4:38.88 | |
9 | 97 | Pedersen Aurelia | 2004 | VEJLE | 0414AA | 25 m | 4:40.83 | |
10 | 223 | Ottesen Anna Pave | 2003 | DELTA | 0338BD | 25 m | 4:43.06 | |
11 | 99 | Liboriussen Caroline | 2002 | VEJLE | 0222AT | 25 m | 4:44.64 | |
12 | 198 | Hansen Pernille Thastrup | 2003 | HSK | 0374BD | 25 m | 4:45.25 | |
13 | 18 | Underbjerg Victoria | 2004 | ESBJERG | 0448AK | 25 m | 4:45.87 | |
14 | 468 | Broersma Feline Flytkjær | 2004 | HORSENS | 0474AK | 25 m | 4:46.37 | |
15 | 450 | Bramm Sif | 2006 | JYLLINGE | 0624AE | 25 m | 4:51.17 | |
16 | 465 | Sørensen Caroline Nymann | 2002 | HORSENS | 0232BA | 25 m | 4:51.60 | |
17 | 175 | Nedergaard Laura G. | 2005 | ODDER | 0572AF | 25 m | 4:52.86 | |
18 | 357 | Piihl Victoria Fræhr | 2005 | KOLDING | 0598AJ | 25 m | 4:53.19 | |
19 | 20 | Møller Anna Bjerrum | 2004 | ESBJERG | 0436AL | 25 m | 5:00.36 | |
20 | 453 | Kragh Ida Skov | 2006 | SLANGERUP | 0698AG | 25 m | 5:00.43 | |
21 | 419 | Jensen Ophelia Kronborg | 2005 | AABYBRO | 0508AW | 25 m | 5:00.77 | |
22 | 377 | Petersen Melanie | 2004 | KOLDING | 0414AN | 25 m | 5:05.53 | |
23 | 323 | Mols Christine | 2006 | RINGE | 0692AO | 25 m | 5:09.52 | |
24 | 457 | Greve Naya Høi | 2007 | SLANGERUP | 0796AE | 25 m | 5:12.68 | |
25 | 192 | Hobolth Fiona Hansen | 2003 | HSK | 0376AO | 25 m | 5:14.37 | |
26 | 249 | Madsen Sophie Møller | 2005 | DELTA | 0536BA | 25 m | 5:16.41 | |
27 | 305 | Hansen Katrine Hvistendal | 1997 | RINGE | 9754BA | 25 m | 5:17.35 | |
28 | 451 | Dietrichsen Anna | 2006 | SLANGERUP | 0694AB | 25 m | 5:17.65 | |
29 | 448 | Røpke Lærke Stenholt | 2006 | JYLLINGE | 0698AA | 25 m | 5:17.99 | |
30 | 288 | Holst Amalie | 2004 | SKANDERBOR | 0428AS | 25 m | 5:32.06 | |
31 | 360 | Spangsberg Emilia | 2007 | KOLDING | 0778AK | 25 m | 5:43.05 | |
32 | 250 | Jensen Stine Engelbrecht | 2006 | DELTA | 0642AV | 25 m | 5:58.96 | |
33 | 374 | Boulund Emilie | 2006 | KOLDING | 0606AU | 25 m | 6:15.34 | |
34 | 38 | Rasmussen Asta-Marie | 2009 | VEJLE | 0964AA | 25 m | 6:54.59 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 19 september 2019 |
Licens til Horsens Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 22:24 |
Løb 25, 200m Medley Herrer |
Sponsor: Huset no 10 |
Årg. 2002-2003: Daniel Steen Andersen (1995) 2:08.54 |
Årg. 2004-2005: Victor Nygaard (2003) 2:16.99 |
Årg. 2006-2007: Mads Peter Hansen (2004) 2:22.00 |
Årg. 2008-2020: Søren Graul (2007) 2:48.27 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 153 | Nygaard Victor | 2003 | H2Odense | 0361AH | 25 m | 2:09.28 | |
2 | 23 | Elsgaard Elias Marius | 2004 | ESBJERG | 0451AI | 25 m | 2:13.03 | |
3 | 195 | Stamholt Mads | 2003 | HSK | 0353AM | 25 m | 2:13.82 | |
4 | 149 | Clausen Casper Bang | 2003 | H2Odense | 0391AJ | 25 m | 2:20.09 | |
5 | 399 | Sanggaard Anders | 2005 | AGF | 0519AH | 25 m | 2:20.29 | |
6 | 133 | Gregersen Andreas Egemose | 2003 | HORSENS | 0311as | 25 m | 2:20.30 | |
7 | 469 | Søe Jacob Lyse | 2003 | HORSENS | 0361AF | 25 m | 2:20.44 | |
8 | 412 | Zaccarin Sander Kudahl | 2003 | AGF | 0395AG | 25 m | 2:20.51 | |
9 | 151 | Hallenborg Oliver | 2002 | H2Odense | 0243AA | 25 m | 2:22.41 | |
10 | 7 | Svenningsen Tobias | 2003 | ESBJERG | 0333AI | 25 m | 2:23.20 | |
11 | 466 | Johannesen Christian | 2003 | HORSENS | 0343AH | 25 m | 2:23.26 | |
12 | 413 | Toft Markus | 2003 | AGF | 0377AK | 25 m | 2:23.29 | |
13 | 476 | Pedersen Valdemar D. | 2002 | HORSENS | 0287AM | 25 m | 2:24.26 | |
14 | 8 | Nielsen Mathias Marbæk | 2004 | ESBJERG | 0435AE | 25 m | 2:24.82 | |
15 | 240 | Falk Malte Lyck | 2003 | DELTA | 0337AR | 25 m | 2:26.55 | |
16 | 4 | Mose Anders | 2004 | ESBJERG | 0411AD | 25 m | 2:28.62 | |
17 | 361 | Frederiksen Lasse Skyt | 2002 | KOLDING | 0249AL | 25 m | 2:30.08 | |
18 | 408 | Have Søren | 2004 | AGF | 0449AE | 25 m | 2:30.96 | |
19 | 368 | Busk Daniel | 2005 | KOLDING | 0583AK | 25 m | 2:31.37 | |
20 | 171 | Hermansen Mads Emil R. | 2005 | ODDER | 0563AA | 25 m | 2:31.47 | |
21 | 277 | Poulsen Anton | 2004 | SKIVE | 0483AH | 25 m | 2:31.80 | |
22 | 285 | Øe Sophus Lund | 2003 | SKANDERBOR | 0349AL | 25 m | 2:33.19 | |
23 | 382 | Olsen Asger Als | 2004 | KOLDING | 0461AJ | 25 m | 2:33.34 | |
24 | 381 | Danilkin Vania | 2004 | KOLDING | 0419AO | 25 m | 2:36.27 | |
25 | 245 | Madsen Mikkel Holme | 2005 | DELTA | 0539AK | 25 m | 2:36.78 | |
26 | 1 | Graul Søren | 2007 | SALZGITTER | 25 m | 2:39.53 | ||
27 | 409 | Gaur Jonas | 2005 | AGF | 0581AK | 25 m | 2:40.21 | |
28 | 421 | Mølgaard Mads | 2006 | AABYBRO | 0657AM | 25 m | 2:41.26 | |
29 | 423 | Larsen Bastian Stausholm | 2005 | AABYBRO | 0555AO | 25 m | 2:41.72 | |
30 | 292 | Bisgaard Frederik | 2006 | SKANDERBOR | 0609AJ | 25 m | 2:43.53 | |
31 | 287 | Petersen Kasper | 2006 | SKANDERBOR | 0625AC | 25 m | 2:44.11 | |
32 | 375 | Kabel Rasmus | 2004 | KOLDING | 0455AO | 25 m | 2:46.48 | |
33 | 400 | Seneca Villads | 2006 | AGF | 0637AH | 25 m | 2:47.99 | |
34 | 430 | Kristensen Mads | 2005 | SVENDBORG | 0555AM | 25 m | 2:48.61 | |
35 | 452 | Svendsen Harald Rasmus | 2007 | SLANGERUP | 0781AG | 25 m | 2:48.74 | |
36 | 411 | Le Daniel Marcus | 2006 | AGF | 0699AF | 25 m | 2:49.40 | |
37 | 177 | Holm Simon Kruse | 2004 | ODDER | 0413AL | 25 m | 2:50.13 | |
38 | 429 | Jørgensen William Romer | 2005 | SVENDBORG | 0599AL | 25 m | 2:52.86 | |
39 | 196 | Bahnsen Andreas | 2005 | HSK | 0535AL | 25 m | 2:54.32 | |
40 | 422 | Porsborg Sebastian | 2007 | AABYBRO | 0797AH | 25 m | 2:55.32 | |
41 | 205 | Nielsen Marcus Kjær | 2004 | HSK | 0495AR | 25 m | 2:55.92 | |
42 | 366 | Christensen Christian N. | 2006 | KOLDING | 0621AH | 25 m | 2:59.25 | |
43 | 202 | Hobolth David Hansen | 2006 | HSK | 0691AM | 25 m | 3:00.03 | |
44 | 183 | Lisberg Kasper | 2007 | ODDER | 0793AF | 25 m | 3:00.26 | |
45 | 410 | Sørensen Nicolai N. H. | 2006 | AGF | 0665AH | 25 m | 3:00.56 | |
46 | 307 | Johansen Nikolaj Kiel | 2003 | RINGE | 0345AR | 25 m | 3:01.12 | |
47 | 329 | Kristensen Peter Borg | 2007 | RINGE | 0745AD | 25 m | 3:01.87 | |
48 | 447 | Uldall-Jessen Jacob | 2007 | JYLLINGE | 0757AE | 25 m | 3:09.37 | |
49 | 52 | Jørgensen Frederik | 2008 | VEJLE | 0819AG | 25 m | 3:11.59 | |
50 | 291 | Mitaine Elliott | 2006 | SKANDERBOR | 0625AJ | 25 m | 3:13.92 | |
51 | 83 | Klinkowsky Terkel | 2007 | VEJLE | 0749AG | 25 m | 3:16.76 | |
52 | 77 | Poulsen Sebastian Holt | 2007 | VEJLE | 0705AB | 25 m | 3:18.19 | |
53 | 492 | Knudsgaard Lasse | 2007 | HORSENS | 0781AK | 25 m | 3:18.39 | |
54 | 362 | Nielsen Bjørn W. H. | 2004 | KOLDING | 0481AS | 25 m | 3:18.61 | |
55 | 493 | Andersen Mathias Løth | 2007 | HORSENS | 0709AC | 25 m | 3:21.62 | |
56 | 66 | Schwartz Mads Emil | 2008 | VEJLE | 0891AA | 25 m | 3:22.83 | |
57 | 552 | Fevre Malthe Le | 2008 | BRÆDSTRUP | 0869AE | 25 m | 3:23.71 | |
58 | 79 | Juel Simon | 2006 | VEJLE | 0681AE | 25 m | 3:24.73 | |
59 | 241 | Madsen Mathias Møller | 2008 | DELTA | 0899AH | 25 m | 3:25.54 | |
60 | 230 | Nielsen Dany Valiu | 2008 | DELTA | 0851AE | 25 m | 3:26.14 | |
61 | 295 | Taudorf Jacob | 2007 | SKANDERBOR | 0785AL | 25 m | 3:27.65 | |
62 | 512 | Hansen Andreas Visby | 2004 | HORSENS | 0481AQ | 25 m | 3:32.56 | |
63 | 340 | Lund Laurits Damsted | 2007 | RINGE | 0765AH | 25 m | 3:39.09 | |
64 | 342 | Bjerre Rasmus | 2008 | RINGE | 0801AD | 25 m | 3:40.94 | |
65 | 314 | Landtved Jacob | 2006 | RINGE | 0611AB | 25 m | 3:56.81 | |
66 | 227 | Byskov Berthram | 2009 | DELTA | 0975AE | 25 m | ||
67 | 247 | Søe Oliver | 2009 | DELTA | 0923AD | 25 m | ||
68 | 489 | Landbo Daniel | 2005 | HORSENS | 0585AM | 25 m | ||
69 | 501 | Bach Marcus Diego | 2006 | HORSENS | 0607AR | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 19 september 2019 |
Licens til Horsens Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 22:24 |
Løb 26, 200m Medley Damer |
Sponsor: OK Plast |
Årg. 2003-2004: Cecilie Grøndal (2002) 2:22.50 |
Årg. 2005-2006: Mia T. Klüver-Kristensen (2004) 2:31.42 |
Årg. 2007-2008: Sofie A. Wolf (2006) 2:48.34 |
Årg. 2009-2020: Svava Kj. Gregersen (2004) 3:24.97 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 441 | Kristensen Kaya Fjeldsted | 2002 | JYLLINGE | 0232AJ | 25 m | 2:19.62 | |
2 | 486 | Grøndal Cecilie | 2002 | HORSENS | 0282AK | 25 m | 2:20.71 | |
3 | 24 | Andersen Amalie Staghøj | 2004 | ESBJERG | 0466AK | 25 m | 2:21.21 | |
4 | 440 | Wiuff Cecilie | 2000 | JYLLINGE | 0072AB | 25 m | 2:24.61 | |
5 | 162 | Petersen Emilie Podiss | 2004 | H2Odense | 0404AO | 25 m | 2:25.50 | |
6 | 398 | Granild Ane Kirstine | 2004 | AGF | 0412AP | 25 m | 2:27.21 | |
7 | 194 | Schulze Nele | 2004 | HSK | 0492AH | 25 m | 2:27.24 | |
8 | 453 | Kragh Ida Skov | 2006 | SLANGERUP | 0698AG | 25 m | 2:28.46 | |
9 | 376 | Gabela Elma | 2004 | KOLDING | 0472AE | 25 m | 2:30.40 | |
10 | 442 | Petersson Katja Korbo | 2001 | JYLLINGE | 0134AA | 25 m | 2:30.46 | |
11 | 365 | Nørtoft Anne Sofie | 2004 | KOLDING | 0408AP | 25 m | 2:30.81 | |
12 | 5 | Olesen Amanda Busk | 2005 | ESBJERG | 0558AH | 25 m | 2:31.67 | |
13 | 279 | Forsberg Dicte Skov | 2004 | SKIVE | 0466AM | 25 m | 2:31.67 | |
14 | 166 | Skjoldborg Maibritt | 2002 | H2Odense | 0284AO | 25 m | 2:31.92 | |
15 | 474 | Fevre Sofie Le | 2004 | HORSENS | 0448AX | 25 m | 2:32.44 | |
16 | 150 | Andersson Johanne A | 2003 | H2Odense | 0302AD | 25 m | 2:33.11 | |
17 | 198 | Hansen Pernille Thastrup | 2003 | HSK | 0374BD | 25 m | 2:33.33 | |
18 | 401 | Justesen Frida Saks | 2004 | AGF | 0452AM | 25 m | 2:34.40 | |
19 | 19 | Jensen Natalie Da Silva | 2004 | ESBJERG | 0462AM | 25 m | 2:35.28 | |
20 | 10 | Freund Søs | 2004 | ESBJERG | 0454AG | 25 m | 2:35.81 | |
21 | 470 | Harpøth Julia | 2002 | HORSENS | 0208AX | 25 m | 2:35.87 | |
22 | 403 | Hindberg Ida Emilie | 2005 | AGF | 0528AQ | 25 m | 2:36.08 | |
23 | 402 | Skrydstrup Clara | 2004 | AGF | 0488AK | 25 m | 2:37.04 | |
24 | 223 | Ottesen Anna Pave | 2003 | DELTA | 0338BD | 25 m | 2:37.33 | |
25 | 17 | Poulsen Katrine Bech | 2004 | ESBJERG | 0458AI | 25 m | 2:38.26 | |
26 | 189 | Nielsen Kathrine Bech | 2004 | ODDER | 0432AJ | 25 m | 2:39.16 | |
27 | 282 | Mosegaard Nicoline Bang | 2005 | SKIVE | 0562AS | 25 m | 2:39.40 | |
28 | 468 | Broersma Feline Flytkjær | 2004 | HORSENS | 0474AK | 25 m | 2:39.41 | |
29 | 175 | Nedergaard Laura G. | 2005 | ODDER | 0572AF | 25 m | 2:39.67 | |
30 | 465 | Sørensen Caroline Nymann | 2002 | HORSENS | 0232BA | 25 m | 2:40.00 | |
31 | 15 | Timmermand Thilde | 2002 | ESBJERG | 0272AP | 25 m | 2:40.87 | |
32 | 320 | Lundsfryd Thilde Rosen | 2004 | RINGE | 0424AN | 25 m | 2:40.93 | |
33 | 192 | Hobolth Fiona Hansen | 2003 | HSK | 0376AO | 25 m | 2:41.21 | |
34 | 370 | Kristensen Karla | 2005 | KOLDING | 0516AC | 25 m | 2:41.95 | |
35 | 363 | Heilmann Johanne | 2005 | KOLDING | 0558AI | 25 m | 2:42.24 | |
36 | 312 | Christensen Julie Krog | 2001 | RINGE | 0154AI | 25 m | 2:42.90 | |
37 | 357 | Piihl Victoria Fræhr | 2005 | KOLDING | 0598AJ | 25 m | 2:44.17 | |
38 | 201 | Stamholt Anne | 2006 | HSK | 0652AM | 25 m | 2:44.27 | |
39 | 405 | Hansfort Karoline | 2006 | AGF | 0668AM | 25 m | 2:44.90 | |
40 | 379 | Veiler Mille | 2005 | KOLDING | 0526AX | 25 m | 2:45.18 | |
41 | 457 | Greve Naya Høi | 2007 | SLANGERUP | 0796AE | 25 m | 2:45.19 | |
42 | 309 | Mortensen Maria | 1999 | RINGE | 9936AW | 25 m | 2:46.16 | |
43 | 231 | Riber Frederikke | 2005 | DELTA | 0598AP | 25 m | 2:46.84 | |
44 | 199 | Kristensen Katrine S. | 2004 | HSK | 0458AX | 25 m | 2:46.90 | |
45 | 404 | Futtrup Johanne V. | 2005 | AGF | 0518AI | 25 m | 2:46.98 | |
46 | 206 | Thastrup-Hansen Anne | 2006 | HSK | 0688AV | 25 m | 2:47.25 | |
47 | 448 | Røpke Lærke Stenholt | 2006 | JYLLINGE | 0698AA | 25 m | 2:47.70 | |
48 | 249 | Madsen Sophie Møller | 2005 | DELTA | 0536BA | 25 m | 2:48.44 | |
49 | 449 | Larsen Julie Merl | 2005 | JYLLINGE | 0584AB | 25 m | 2:48.67 | |
50 | 418 | Helt Therese J | 2006 | AABYBRO | 0658AK | 25 m | 2:49.04 | |
51 | 451 | Dietrichsen Anna | 2006 | SLANGERUP | 0694AB | 25 m | 2:50.73 | |
52 | 187 | Obert Freja | 2006 | ODDER | 0622AT | 25 m | 2:52.42 | |
53 | 78 | Schwartz Signe | 2002 | VEJLE | 0298AQ | 25 m | 2:52.51 | |
54 | 395 | Harpøth Stella | 2006 | BRÆDSTRUP | 0656AH | 25 m | 2:52.87 | |
55 | 298 | Schmidt-Petersen Sofie | 2007 | SKANDERBOR | 0762AV | 25 m | 2:54.13 | |
56 | 407 | Kallestrup Therese T. | 2006 | AGF | 0614AT | 25 m | 2:54.53 | |
57 | 406 | Møller Marie Kromann | 2006 | AGF | 0654AM | 25 m | 2:54.55 | |
58 | 455 | Aggersbøl Kattja Daniella | 2007 | SLANGERUP | 0764AM | 25 m | 2:55.24 | |
59 | 557 | Filipowicz Lucca | 2005 | GRENAA | 0594BB | 25 m | 2:55.57 | |
60 | 456 | Capito Mira | 2007 | SLANGERUP | 0778AI | 25 m | 2:58.01 | |
61 | 344 | Rasmussen Sofie Dyrelund | 2007 | RINGE | 0722AG | 25 m | 2:59.46 | |
62 | 280 | Haaning Jasmin | 2007 | SKIVE | 0778AL | 25 m | 3:00.55 | |
63 | 445 | Larsen Anna Merl | 2006 | JYLLINGE | 0636AK | 25 m | 3:02.37 | |
64 | 424 | Rasmussen Carla Brix | 2006 | AABYBRO | 0656AW | 25 m | 3:03.26 | |
65 | 302 | Hvidberg Kathrine | 2004 | RINGE | 0496BA | 25 m | 3:05.88 | |
66 | 360 | Spangsberg Emilia | 2007 | KOLDING | 0778AK | 25 m | 3:06.20 | |
67 | 380 | Langschwager Alberte Kirk | 2007 | KOLDING | 0788AA | 25 m | 3:08.52 | |
68 | 397 | Augustesen Sille | 2008 | BRÆDSTRUP | 0824AB | 25 m | 3:09.27 | |
69 | 204 | Wesselhoff Clara | 2006 | HSK | 0612AS | 25 m | 3:09.84 | |
70 | 297 | Petersen Caroline | 2008 | SKANDERBOR | 0804AN | 25 m | 3:10.71 | |
71 | 293 | Anker Philippa | 2006 | SKANDERBOR | 0656AV | 25 m | 3:12.86 | |
72 | 174 | Jensen Leonora Holst | 2004 | ODDER | 0408AS | 25 m | 3:13.58 | |
73 | 510 | Hansen Emma Bergene | 2005 | HORSENS | 0518AQ | 25 m | 3:15.02 | |
74 | 374 | Boulund Emilie | 2006 | KOLDING | 0606AU | 25 m | 3:15.33 | |
75 | 36 | Stæhr Anne | 2008 | VEJLE | 0862AK | 25 m | 3:18.01 | |
76 | 373 | Wissing Agnes | 2007 | KOLDING | 0714AN | 25 m | 3:20.69 | |
77 | 33 | Ehrenreich-Birn Alma | 2008 | VEJLE | 0818AC | 25 m | 3:21.27 | |
78 | 496 | Teglgård Penelope Kamp | 2006 | HORSENS | 0654AU | 25 m | 3:24.07 | |
79 | 54 | Uhd Gabrielle Haahr | 2007 | VEJLE | 0796AF | 25 m | 3:24.19 | |
80 | 490 | Jensen Filippa Juul | 2007 | HORSENS | 0718AJ | 25 m | 3:26.32 | |
81 | 208 | Lassen Josefine | 2003 | HSK | 0316BG | 25 m | 3:27.42 | |
82 | 289 | Laursen Ida K. | 2007 | SKANDERBOR | 0766AB | 25 m | 3:28.66 | |
83 | 39 | Hansen Astrid | 2006 | VEJLE | 0678AU | 25 m | 3:29.58 | |
84 | 42 | Dalsgaard Augusta | 2007 | VEJLE | 0768AP | 25 m | 3:31.44 | |
85 | 63 | Wolter Kira | 2007 | VEJLE | 0742AT | 25 m | 3:35.89 | |
86 | 50 | Andersen Emilia Daa | 2008 | VEJLE | 0886AE | 25 m | 3:37.53 | |
87 | 60 | Gregersen Idun Kjeldsmark | 2009 | VEJLE | 0924AB | 25 m | 3:39.41 | |
88 | 62 | Rixen Karla Nøhr | 2008 | VEJLE | 0844AC | 25 m | 3:42.61 | |
89 | 244 | Søe Mathilde | 2008 | DELTA | 0864AL | 25 m | 3:42.72 | |
90 | 75 | Holmberg Olivia | 2009 | VEJLE | 0986AC | 25 m | 3:51.42 | |
91 | 38 | Rasmussen Asta-Marie | 2009 | VEJLE | 0964AA | 25 m | 3:51.49 | |
92 | 498 | Rasmussen Trine Pors | 2007 | HORSENS | 0704AQ | 25 m | 3:55.54 | |
93 | 61 | Jæger Karla | 2008 | VEJLE | 0828AH | 25 m | 4:02.65 | |
94 | 71 | Nakatani Meiko | 2010 | VEJLE | 1052AB | 25 m | 4:04.98 | |
95 | 234 | Thoustrup Gabriella L | 2008 | DELTA | 0852AO | 25 m | 4:10.56 | |
96 | 35 | Windfeld Ann-Maria Malou | 2009 | VEJLE | 0976ac | 25 m | 4:35.51 | |
97 | 225 | Ancher Ayla Elise | 2008 | DELTA | 0888AJ | 25 m | 4:45.10 | |
98 | 64 | Madsen Lisbeth Seidler | 2007 | VEJLE | 0712AU | 25 m | ||
99 | 181 | Petersen Astrid V. | 2009 | ODDER | 0908AC | 25 m | ||
100 | 296 | Lüneborg Zenia | 2008 | SKANDERBOR | 0892AN | 25 m | ||
101 | 299 | Kristensen Maise | 2008 | SKANDERBOR | 0878AR | 25 m | ||
102 | 303 | Aalund Iben | 2004 | RINGE | 0494BD | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 19 september 2019 |
Licens til Horsens Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 22:24 |
Løb 27, 100m Rygsvømning Herrer |
Sponsor: Becosan |
Årg. 2002-2003: Nicolaj Løth Andersen (2001) 58.48 |
Årg. 2004-2005: Jakob Strunge Nissen (2002) 59.16 |
Årg. 2006-2007: Elias Marius Elsgaard (2004) 1:06.29 |
Årg. 2008-2020: Anders Bredal Storgaard (2002) 1:17.96 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 481 | Andersen Nicolaj Løth | 2001 | HORSENS | 0173AC | 25 m | 56.92 | |
2 | 482 | Olsen Patrick Zakaryan | 2002 | HORSENS | 0227AM | 25 m | 57.61 | |
3 | 14 | Dall Lasse | 1997 | ESBJERG | 9763AR | 25 m | 58.81 | |
4 | 3 | Kjær Jonas | 2003 | ESBJERG | 0341AA | 25 m | 58.97 | |
5 | 158 | Petersen Mikkel Podiss | 2002 | H2Odense | 0265AE | 25 m | 59.97 | |
6 | 325 | Landtved Christian | 2004 | RINGE | 0431AB | 25 m | 1:01.83 | |
7 | 148 | Bjerregaard August B | 2003 | H2Odense | 0313AN | 25 m | 1:02.39 | |
8 | 21 | Pedersen Aske Sommerlund | 2003 | ESBJERG | 0393AJ | 25 m | 1:02.98 | |
9 | 154 | Stahl Gustav | 2002 | H2Odense | 0245AM | 25 m | 1:03.37 | |
10 | 412 | Zaccarin Sander Kudahl | 2003 | AGF | 0395AG | 25 m | 1:03.56 | |
11 | 399 | Sanggaard Anders | 2005 | AGF | 0519AH | 25 m | 1:04.00 | |
12 | 228 | Thomsen Christian Damborg | 2005 | DELTA | 0503AG | 25 m | 1:04.13 | |
13 | 22 | Knudsen Jonas Krammer | 2003 | ESBJERG | 0345AF | 25 m | 1:05.36 | |
14 | 469 | Søe Jacob Lyse | 2003 | HORSENS | 0361AF | 25 m | 1:05.38 | |
15 | 417 | Barslev Magnus Østergaard | 2003 | AABYBRO | 0323AQ | 25 m | 1:06.17 | |
16 | 318 | Nielsen Mikkel Møller | 2006 | RINGE | 0615AC | 25 m | 1:06.27 | |
17 | 163 | Pedersen Christoffer R.S. | 2004 | H2Odense | 0405AA | 25 m | 1:06.85 | |
18 | 188 | Jürgensen Sander Møller | 2004 | ODDER | 0461AB | 25 m | 1:07.06 | |
19 | 217 | Jensen Jesper V. Bylling | 2003 | KORAL | 0301AK | 25 m | 1:07.22 | |
20 | 478 | Nissen Johan Bendixen | 2002 | HORSENS | 0211AQ | 25 m | 1:07.63 | |
21 | 408 | Have Søren | 2004 | AGF | 0449AE | 25 m | 1:07.85 | |
22 | 473 | Jacobsen Arthur Rytter | 2003 | HORSENS | 0373AL | 25 m | 1:09.75 | |
23 | 392 | Andersen Matti | 2005 | BRÆDSTRUP | 0583AL | 25 m | 1:11.16 | |
24 | 416 | Nørgaard Rasmus Rank | 2003 | AABYBRO | 0369AL | 25 m | 1:11.17 | |
25 | 393 | Versteegen Robert | 2001 | BRÆDSTRUP | 0107AS | 25 m | 1:11.53 | |
26 | 359 | Thulstrup Lasse | 2004 | KOLDING | 0489AB | 25 m | 1:12.64 | |
27 | 237 | Hansen Kresten Skau | 2005 | DELTA | 0595AF | 25 m | 1:12.81 | |
28 | 369 | Hansen Nichlas Nordlund | 2004 | KOLDING | 0441AI | 25 m | 1:13.08 | |
29 | 410 | Sørensen Nicolai N. H. | 2006 | AGF | 0665AH | 25 m | 1:13.18 | |
30 | 400 | Seneca Villads | 2006 | AGF | 0637AH | 25 m | 1:14.27 | |
31 | 411 | Le Daniel Marcus | 2006 | AGF | 0699AF | 25 m | 1:16.61 | |
32 | 1 | Graul Søren | 2007 | SALZGITTER | 25 m | 1:16.77 | ||
33 | 428 | Bertelsen Emil Brandt | 2004 | SVENDBORG | 0459AP | 25 m | 1:17.01 | |
34 | 177 | Holm Simon Kruse | 2004 | ODDER | 0413AL | 25 m | 1:17.19 | |
35 | 326 | Schier Julius | 2006 | RINGE | 0657AD | 25 m | 1:17.69 | |
36 | 488 | Mogensen Alexander | 2005 | HORSENS | 0511AM | 25 m | 1:17.93 | |
37 | 236 | Falk Jonatan Lyck | 2006 | DELTA | 0661AO | 25 m | 1:18.47 | |
38 | 452 | Svendsen Harald Rasmus | 2007 | SLANGERUP | 0781AG | 25 m | 1:19.35 | |
39 | 447 | Uldall-Jessen Jacob | 2007 | JYLLINGE | 0757AE | 25 m | 1:20.56 | |
40 | 196 | Bahnsen Andreas | 2005 | HSK | 0535AL | 25 m | 1:21.56 | |
41 | 391 | Andersen Magne | 2007 | BRÆDSTRUP | 0787AD | 25 m | 1:24.54 | |
42 | 319 | Damsgaard Tobias | 2006 | RINGE | 0695AJ | 25 m | 1:28.25 | |
43 | 202 | Hobolth David Hansen | 2006 | HSK | 0691AM | 25 m | 1:28.83 | |
44 | 77 | Poulsen Sebastian Holt | 2007 | VEJLE | 0705AB | 25 m | 1:30.19 | |
45 | 83 | Klinkowsky Terkel | 2007 | VEJLE | 0749AG | 25 m | 1:31.17 | |
46 | 333 | Lundsfryd Marius | 2008 | RINGE | 0839AB | 25 m | 1:31.38 | |
47 | 345 | Rasmussen Lucas Dyrelund | 2007 | RINGE | 0773AB | 25 m | 1:34.00 | |
48 | 330 | Nielsen Mathias Møller | 2008 | RINGE | 0861AD | 25 m | 1:35.03 | |
49 | 57 | Bjerre Hektor | 2008 | VEJLE | 0887AE | 25 m | 1:36.09 | |
50 | 226 | Ladekjær Bastian | 2007 | DELTA | 0705AK | 25 m | 1:36.87 | |
51 | 294 | Peterse Emil Askov Møller | 2007 | SKANDERBOR | 0765AL | 25 m | 1:38.49 | |
52 | 308 | Skaastru Christoffer Rose | 2005 | RINGE | 0593AG | 25 m | 1:38.63 | |
53 | 32 | Breinholt Alexander | 2008 | VEJLE | 0843AB | 25 m | 1:39.40 | |
54 | 55 | Hansen Gustav | 2008 | VEJLE | 0877AE | 25 m | 1:41.34 | |
55 | 519 | Hajrovic Anes | 2008 | HORSENS | 0807AB | 25 m | 1:41.37 | |
56 | 434 | Berg Marcus | 2007 | SVENDBORG | 0723AO | 25 m | 1:43.66 | |
57 | 537 | Ahm Villads Vestergaard | 2008 | HORSENS | 0809AL | 25 m | 1:48.26 | |
58 | 197 | Christiansen Kasper | 2003 | HSK | 0347AR | 25 m | 1:56.67 | |
59 | 515 | Gjødsbøl Adrian | 2008 | HORSENS | 0865AI | 25 m | 1:59.46 | |
60 | 551 | Monberg Anton Dybbøl | 2008 | BRÆDSTRUP | 0809AF | 25 m | 2:02.24 | |
61 | 185 | Brixen Johannes | 2009 | ODDER | 0965AC | 25 m | 2:20.22 | |
62 | 461 | Thrane Julius Schumann | 2008 | ODDER | 0867AN | 25 m | ||
63 | 522 | Bijedic Benjamin | 2008 | HORSENS | 0831AN | 25 m | ||
64 | 528 | Kristian Pors Rasmussen | 2009 | HORSENS | 0953BC | 25 m | ||
65 | 530 | Hansen Marius Møldrup | 2009 | HORSENS | 0949BB | 25 m | ||
66 | 535 | Yde Søren | 2009 | HORSENS | 0955BC | 25 m | ||
67 | 536 | Psorn Teodor Julius | 2010 | HORSENS | 1073AF | 25 m | ||
68 | 538 | Brice Vincent James | 2010 | HORSENS | 1075AF | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 19 september 2019 |
Licens til Horsens Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 22:24 |
Løb 28, 100m Rygsvømning Damer |
Sponsor: Kingo Recycling |
Årg. 2003-2004: Cecilie Grøndal (2002) 1:04.31 |
Årg. 2005-2006: Cecilie Grøndal (2002) 1:09.11 |
Årg. 2007-2008: Sofie A. Wolf (2006) 1:16.78 |
Årg. 2009-2020: Emilie Hemmeløff (2008) 1:31.71 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 486 | Grøndal Cecilie | 2002 | HORSENS | 0282AK | 25 m | 1:03.10 | |
2 | 443 | Mass Isabel | 1998 | JYLLINGE | 9848AA | 25 m | 1:04.44 | |
3 | 475 | Klausen Sofie Trekær | 2003 | HORSENS | 0364AD | 25 m | 1:04.96 | |
4 | 327 | Broholm Caroline | 2003 | RINGE | 0338AA | 25 m | 1:04.98 | |
5 | 24 | Andersen Amalie Staghøj | 2004 | ESBJERG | 0466AK | 25 m | 1:05.13 | |
6 | 161 | Klüver-Kristensen Mia T. | 2004 | H2Odense | 0496AH | 25 m | 1:05.32 | |
7 | 505 | Berg Mille C. | 2001 | HORSENS | 0102AY | 25 m | 1:05.80 | |
8 | 25 | Weide Kathrine | 2004 | ESBJERG | 0402AO | 25 m | 1:07.57 | |
9 | 12 | Jacobsen Ida | 2005 | ESBJERG | 0516AM | 25 m | 1:07.89 | |
10 | 401 | Justesen Frida Saks | 2004 | AGF | 0452AM | 25 m | 1:08.35 | |
11 | 324 | Rønn Anna | 2005 | RINGE | 0552AD | 25 m | 1:08.37 | |
12 | 506 | Madsen Caroline | 2004 | HORSENS | 0446AQ | 25 m | 1:09.65 | |
13 | 193 | Petersen Alberte Hedevang | 2003 | HSK | 0352AO | 25 m | 1:09.68 | |
14 | 157 | Andersen Nikoline | 2003 | H2Odense | 0368AR | 25 m | 1:09.69 | |
15 | 189 | Nielsen Kathrine Bech | 2004 | ODDER | 0432AJ | 25 m | 1:09.70 | |
16 | 152 | Ellehus Freya | 2000 | H2Odense | 0076AJ | 25 m | 1:09.87 | |
17 | 402 | Skrydstrup Clara | 2004 | AGF | 0488AK | 25 m | 1:09.99 | |
18 | 134 | Nielsen Sofie Bach | 2003 | HORSENS | 0368ad | 25 m | 1:10.64 | |
19 | 404 | Futtrup Johanne V. | 2005 | AGF | 0518AI | 25 m | 1:11.26 | |
20 | 20 | Møller Anna Bjerrum | 2004 | ESBJERG | 0436AL | 25 m | 1:11.49 | |
21 | 137 | Thomsen Signe | 2003 | SMUT | 0304as | 25 m | 1:11.55 | |
22 | 165 | Modeweg-Hansen Sophie E. | 1997 | H2Odense | 9722AO | 25 m | 1:11.59 | |
23 | 135 | Wienberg Katrine Sofie | 2002 | HORSENS | 0252ap | 25 m | 1:11.83 | |
24 | 175 | Nedergaard Laura G. | 2005 | ODDER | 0572AF | 25 m | 1:12.18 | |
25 | 288 | Holst Amalie | 2004 | SKANDERBOR | 0428AS | 25 m | 1:12.80 | |
26 | 377 | Petersen Melanie | 2004 | KOLDING | 0414AN | 25 m | 1:13.61 | |
27 | 311 | Johansen Trine | 2002 | RINGE | 0238AN | 25 m | 1:13.63 | |
28 | 363 | Heilmann Johanne | 2005 | KOLDING | 0558AI | 25 m | 1:13.65 | |
29 | 419 | Jensen Ophelia Kronborg | 2005 | AABYBRO | 0508AW | 25 m | 1:13.82 | |
30 | 159 | Jørgensen Josefine Risum | 2004 | H2Odense | 0406AC | 25 m | 1:14.25 | |
31 | 304 | Ahrentsen Cecilie | 1998 | RINGE | 9838AB | 25 m | 1:14.37 | |
32 | 243 | Nørgaard Mathilde Linnet | 2005 | DELTA | 0542AQ | 25 m | 1:14.67 | |
33 | 451 | Dietrichsen Anna | 2006 | SLANGERUP | 0694AB | 25 m | 1:14.85 | |
34 | 187 | Obert Freja | 2006 | ODDER | 0622AT | 25 m | 1:15.47 | |
35 | 389 | Stoltenhoff Katrine | 2006 | BRÆDSTRUP | 0672AM | 25 m | 1:15.62 | |
36 | 13 | Mischorr Mathilde Hedekær | 2005 | ESBJERG | 0522AS | 25 m | 1:15.64 | |
37 | 172 | Halle Caden | 2005 | ODDER | 0596AS | 25 m | 1:15.75 | |
38 | 338 | Hvidberg Mathilde | 2007 | RINGE | 0774AE | 25 m | 1:15.82 | |
39 | 199 | Kristensen Katrine S. | 2004 | HSK | 0458AX | 25 m | 1:16.42 | |
40 | 455 | Aggersbøl Kattja Daniella | 2007 | SLANGERUP | 0764AM | 25 m | 1:16.57 | |
41 | 138 | Bendixen Kirstine Buus | 2003 | HOBRO | 0382ay | 25 m | 1:16.75 | |
42 | 388 | Rasmussen Annemone | 2006 | BRÆDSTRUP | 0674AC | 25 m | 1:16.76 | |
43 | 9 | Jensen Marie | 2005 | ESBJERG | 0516AO | 25 m | 1:17.46 | |
44 | 514 | Kristensen Signe | 2006 | HORSENS | 0624AK | 25 m | 1:17.78 | |
45 | 321 | Hemmeløff Olivia | 2006 | RINGE | 0648AK | 25 m | 1:17.84 | |
46 | 335 | Hemmeløff Emilie | 2008 | RINGE | 0848AB | 25 m | 1:18.76 | |
47 | 142 | Bjørn Freja | 2005 | SKOVBAKKEN | 0522av | 25 m | 1:18.77 | |
48 | 511 | Petersen Thea Sofie Holm | 2005 | HORSENS | 0568AR | 25 m | 1:18.82 | |
49 | 242 | Asmussen Mathilde Thy | 2004 | DELTA | 0426AT | 25 m | 1:18.84 | |
50 | 144 | Kirial Nete | 2003 | ST-NEPTUN | 0362bc | 25 m | 1:18.99 | |
51 | 467 | Carstensen Clara Matilde | 2004 | HORSENS | 0436AP | 25 m | 1:19.13 | |
52 | 305 | Hansen Katrine Hvistendal | 1997 | RINGE | 9754BA | 25 m | 1:19.40 | |
53 | 418 | Helt Therese J | 2006 | AABYBRO | 0658AK | 25 m | 1:19.77 | |
54 | 206 | Thastrup-Hansen Anne | 2006 | HSK | 0688AV | 25 m | 1:19.98 | |
55 | 407 | Kallestrup Therese T. | 2006 | AGF | 0614AT | 25 m | 1:20.14 | |
56 | 454 | Kjærsgaard Jasmin | 2006 | SLANGERUP | 0682AF | 25 m | 1:20.60 | |
57 | 253 | Richards Victoria | 2005 | DELTA | 0548AP | 25 m | 1:20.64 | |
58 | 140 | Jacobsen Jasmina K. | 2003 | ESBJERG | 0322ak | 25 m | 1:21.02 | |
59 | 513 | Wienberg Amalie Marie | 2005 | HORSENS | 0538AB | 25 m | 1:21.57 | |
60 | 449 | Larsen Julie Merl | 2005 | JYLLINGE | 0584AB | 25 m | 1:21.75 | |
61 | 445 | Larsen Anna Merl | 2006 | JYLLINGE | 0636AK | 25 m | 1:22.02 | |
62 | 2 | Thomsen Mathilde | 2004 | ÅRHUS 1900 | 0418AP | 25 m | 1:22.14 | |
63 | 358 | Højstrøm Nanna | 2007 | KOLDING | 0758AK | 25 m | 1:22.29 | |
64 | 231 | Riber Frederikke | 2005 | DELTA | 0598AP | 25 m | 1:23.14 | |
65 | 323 | Mols Christine | 2006 | RINGE | 0692AO | 25 m | 1:23.20 | |
66 | 463 | Antonsen Amalie | 2003 | HORSENS | 0302AS | 25 m | 1:24.12 | |
67 | 173 | Marx Caroline | 2006 | ODDER | 0662AF | 25 m | 1:25.34 | |
68 | 394 | Klausen Simone Trekær | 2007 | BRÆDSTRUP | 0764AC | 25 m | 1:25.44 | |
69 | 508 | Westphal Dicte | 2005 | HORSENS | 0548AY | 25 m | 1:25.49 | |
70 | 176 | Johansen Nanna Vestergård | 2006 | ODDER | 0676AP | 25 m | 1:25.69 | |
71 | 334 | Bak Sofie | 2008 | RINGE | 0856AG | 25 m | 1:26.89 | |
72 | 484 | Olesen Mathilde | 2005 | HORSENS | 0526AT | 25 m | 1:28.60 | |
73 | 290 | Møller Julie | 2005 | SKANDERBOR | 0512AM | 25 m | 1:30.41 | |
74 | 203 | Karlsen Maja Kirstine | 2005 | HSK | 0514AX | 25 m | 1:32.13 | |
75 | 431 | Herold Isabella Aurbo | 2007 | SVENDBORG | 0726AQ | 25 m | 1:32.31 | |
76 | 250 | Jensen Stine Engelbrecht | 2006 | DELTA | 0642AV | 25 m | 1:33.46 | |
77 | 222 | Thorsgaard Freya | 2006 | KORAL | 0658AN | 25 m | 1:34.03 | |
78 | 557 | Filipowicz Lucca | 2005 | GRENAA | 0594BB | 25 m | 1:34.23 | |
79 | 337 | Rasmussen Freja Zaugg | 2008 | RINGE | 0834AO | 25 m | 1:34.25 | |
80 | 244 | Søe Mathilde | 2008 | DELTA | 0864AL | 25 m | 1:34.27 | |
81 | 491 | Agersbæk Frida Gode | 2007 | HORSENS | 0754AV | 25 m | 1:34.27 | |
82 | 494 | Brice Olivia Josefine | 2007 | HORSENS | 0778AQ | 25 m | 1:35.11 | |
83 | 40 | Hartmann Astrid | 2008 | VEJLE | 0886AC | 25 m | 1:35.78 | |
84 | 41 | Kortnum Astrid | 2007 | VEJLE | 0768AV | 25 m | 1:35.97 | |
85 | 490 | Jensen Filippa Juul | 2007 | HORSENS | 0718AJ | 25 m | 1:37.01 | |
86 | 31 | Knudsen Alberte | 2009 | VEJLE | 0944AB | 25 m | 1:37.16 | |
87 | 42 | Dalsgaard Augusta | 2007 | VEJLE | 0768AP | 25 m | 1:37.24 | |
88 | 525 | Henriksen Karen Klarskov | 2008 | HORSENS | 0894AM | 25 m | 1:37.29 | |
89 | 251 | Lindeblad Tilde | 2006 | DELTA | 0656AT | 25 m | 1:37.36 | |
90 | 36 | Stæhr Anne | 2008 | VEJLE | 0862AK | 25 m | 1:37.39 | |
91 | 62 | Rixen Karla Nøhr | 2008 | VEJLE | 0844AC | 25 m | 1:38.81 | |
92 | 212 | Brødsgaard Emma | 2004 | KORAL | 0414BD | 25 m | 1:39.30 | |
93 | 180 | Dindler Astrid | 2009 | ODDER | 0988AD | 25 m | 1:40.08 | |
94 | 390 | Knudsen Kirstine | 2007 | BRÆDSTRUP | 0732AQ | 25 m | 1:43.17 | |
95 | 550 | Kristensen Anna Lis | 2005 | BRÆDSTRUP | 0554AS | 25 m | 1:43.52 | |
96 | 60 | Gregersen Idun Kjeldsmark | 2009 | VEJLE | 0924AB | 25 m | 1:43.66 | |
97 | 216 | Gregersen Sara Holst | 2006 | KORAL | 0672AE | 25 m | 1:44.10 | |
98 | 433 | Jensen Ella Krogager | 2008 | SVENDBORG | 0874AK | 25 m | 1:45.05 | |
99 | 339 | Søgaard Caroline | 2006 | RINGE | 0602AS | 25 m | 1:45.28 | |
100 | 341 | Keinicke Thea | 2007 | RINGE | 0774AR | 25 m | 1:45.89 | |
101 | 331 | Larsen Sara Lund | 2008 | RINGE | 0818AB | 25 m | 1:47.27 | |
102 | 396 | Zachariassen Ane K. | 2005 | BRÆDSTRUP | 0588AB | 25 m | 1:48.06 | |
103 | 179 | Nielsen Anna Kjær | 2008 | ODDER | 0852AK | 25 m | 1:50.94 | |
104 | 521 | Reher Anne Caroline Dahl | 2009 | HORSENS | 0926AJ | 25 m | 1:52.31 | |
105 | 232 | Riber Johanne | 2008 | DELTA | 0846AP | 25 m | 1:53.48 | |
106 | 529 | Damgaard Lærke | 2008 | HORSENS | 0814AS | 25 m | 1:55.66 | |
107 | 71 | Nakatani Meiko | 2010 | VEJLE | 1052AB | 25 m | 1:55.82 | |
108 | 532 | Madsen Signe | 2009 | HORSENS | 0906AG | 25 m | 1:56.34 | |
109 | 432 | Poulsen Liv Emilie | 2007 | SVENDBORG | 0776AQ | 25 m | 1:58.96 | |
110 | 540 | Pedersen Astrid | 2009 | HORSENS | 0992BA | 25 m | 2:04.14 | |
111 | 554 | Ridings Nicoline H. | 2007 | HORSENS | 0796AU | 25 m | 2:05.51 | |
112 | 541 | Skytte Frida Nielsen | 2008 | HORSENS | 0858AN | 25 m | 2:05.87 | |
113 | 82 | Arlbjørn Svea | 2009 | VEJLE | 0902AI | 25 m | 2:07.24 | |
114 | 184 | Søe Sarah Lyse | 2007 | ODDER | 0764AB | 25 m | 2:16.03 | |
115 | 74 | Svendsen Olivia Bækkegård | 2009 | VEJLE | 0946AD | 25 m | 2:20.26 | |
116 | 58 | Madsen Helene Seidler | 2009 | VEJLE | 0962AG | 25 m | ||
117 | 69 | Bjerre Malou | 2010 | VEJLE | 1036AE | 25 m | ||
118 | 81 | Hartmann Sofie | 2011 | VEJLE | 1178AA | 25 m | ||
119 | 186 | Andersen Sommer Maj | 2009 | ODDER | 0926BA | 25 m | ||
120 | 215 | Christiansen Karoline | 2007 | KORAL | 25 m | |||
121 | 520 | Nortvig Anna | 2010 | HORSENS | 1064AI | 25 m | ||
122 | 526 | Christensen Clara Rose | 2009 | HORSENS | 0950BC | 25 m | ||
123 | 531 | Lisby Naja Marie Dam | 2010 | HORSENS | 1098AH | 25 m | ||
124 | 534 | Lisby Sofia Cecilia Dam | 2009 | HORSENS | 0998BB | 25 m | ||
125 | 544 | Brix Asta Dragnes | 2008 | HORSENS | 0866AS | 25 m | ||
126 | 547 | Jensen Malou Bach | 2010 | HORSENS | 1046AJ | 25 m | ||
127 | 548 | Tomzak Frida Bækskov | 2009 | HORSENS | 0974AG | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 19 september 2019 |
Licens til Horsens Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 22:24 |
Løb 29, 200m Butterfly Herrer |
Sponsor: Autocentralen |
Årg. 2002-2003: Andreas Rasmussen (2000) 2:13.12 |
Årg. 2004-2005: Jakob Strunge Nissen (2002) 2:14.25 |
Årg. 2006-2007: Andreas Hansen (2000) 2:39.53 |
Årg. 2008-2020: David Hjort (2000) 2:57.86 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 160 | Bech Mathias | 1996 | H2Odense | 9633AQ | 25 m | 2:05.73 | |
2 | 504 | Rasmussen Andreas | 2000 | HORSENS | 0045AQ | 25 m | 2:07.42 | |
3 | 16 | Boström Tobias | 2002 | ESBJERG | 0295AG | 25 m | 2:08.49 | |
4 | 155 | Kaalund Johan Siksne | 2002 | H2Odense | 0235AI | 25 m | 2:17.50 | |
5 | 195 | Stamholt Mads | 2003 | HSK | 0353AM | 25 m | 2:23.29 | |
6 | 133 | Gregersen Andreas Egemose | 2003 | HORSENS | 0311as | 25 m | 2:26.75 | |
7 | 191 | Petersen Rasmus | 2002 | HSK | 0223AU | 25 m | 2:29.10 | |
8 | 555 | Andersen Mads Himmelstrup | 2004 | RINGE | 0495AG | 25 m | 2:33.26 | |
9 | 228 | Thomsen Christian Damborg | 2005 | DELTA | 0503AG | 25 m | 2:40.49 | |
10 | 235 | Christensen Johan Erdmann | 2005 | DELTA | 0553AH | 25 m | 2:42.28 | |
11 | 207 | Hornsá Daniel | 2004 | HSK | 0493AS | 25 m | 2:45.88 | |
12 | 423 | Larsen Bastian Stausholm | 2005 | AABYBRO | 0555AO | 25 m | 2:53.68 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 19 september 2019 |
Licens til Horsens Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 22:24 |
Løb 30, 200m Butterfly Damer |
Sponsor: Boller Auto |
Årg. 2003-2004: Cecilie Lykke Hansen (1999) 2:25.35 |
Årg. 2005-2006: Cille Christensen (2004) 2:29.44 |
Årg. 2007-2008: Svava Kj. Gregersen (2004) 3:06.80 |
Årg. 2009-2020: Signe Christensen (2008) 3:40.40 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 440 | Wiuff Cecilie | 2000 | JYLLINGE | 0072AB | 25 m | 2:12.36 | |
2 | 6 | Glargaard Christina M. | 2004 | ESBJERG | 0428AC | 25 m | 2:26.66 | |
3 | 283 | Terp Anne | 2004 | SKIVE | 0452AQ | 25 m | 2:46.14 | |
4 | 18 | Underbjerg Victoria | 2004 | ESBJERG | 0448AK | 25 m | 2:47.00 | |
5 | 370 | Kristensen Karla | 2005 | KOLDING | 0516AC | 25 m | 2:48.38 | |
6 | 234 | Thoustrup Gabriella L | 2008 | DELTA | 0852AO | 25 m | ||
7 | 456 | Capito Mira | 2007 | SLANGERUP | 0778AI | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 19 september 2019 |
Licens til Horsens Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 22:24 |
Løb 31, 50m Brystsvømning Herrer |
Sponsor: Nortvig |
Årg. 2002-2003: Tobias B. Bjerg (1998) 29.68 |
Årg. 2004-2005: Christian V. Rasmussen (1996) 31.93 |
Årg. 2006-2007: Elias Marius Elsgaard (2004) 33.52 |
Årg. 2008-2020: Søren Graul (2007) 38.97 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 472 | Hansen Nicklas Steen | 1999 | HORSENS | 9905AI | 25 m | 28.81 | |
2 | 477 | Arentoft Esben Vad | 1999 | HORSENS | 9957AR | 25 m | 28.99 | |
3 | 479 | Gelmark-Sørensen Krestian | 2001 | HORSENS | 0111AR | 25 m | 29.16 | |
4 | 487 | Lencevics Maris | 1986 | HORSENS | 8667AC | 25 m | 29.29 | |
5 | 151 | Hallenborg Oliver | 2002 | H2Odense | 0243AA | 25 m | 29.66 | |
6 | 153 | Nygaard Victor | 2003 | H2Odense | 0361AH | 25 m | 29.74 | |
7 | 413 | Toft Markus | 2003 | AGF | 0377AK | 25 m | 29.90 | |
8 | 316 | Langsted Oliver Phil | 1999 | RINGE | 9925AO | 25 m | 30.59 | |
9 | 23 | Elsgaard Elias Marius | 2004 | ESBJERG | 0451AI | 25 m | 30.79 | |
10 | 483 | Kristensen Tais Andkjær | 1999 | HORSENS | 9987AB | 25 m | 31.17 | |
11 | 399 | Sanggaard Anders | 2005 | AGF | 0519AH | 25 m | 31.40 | |
12 | 476 | Pedersen Valdemar D. | 2002 | HORSENS | 0287AM | 25 m | 31.85 | |
13 | 149 | Clausen Casper Bang | 2003 | H2Odense | 0391AJ | 25 m | 31.93 | |
14 | 466 | Johannesen Christian | 2003 | HORSENS | 0343AH | 25 m | 31.96 | |
15 | 22 | Knudsen Jonas Krammer | 2003 | ESBJERG | 0345AF | 25 m | 32.04 | |
16 | 482 | Olsen Patrick Zakaryan | 2002 | HORSENS | 0227AM | 25 m | 32.37 | |
17 | 473 | Jacobsen Arthur Rytter | 2003 | HORSENS | 0373AL | 25 m | 32.69 | |
18 | 7 | Svenningsen Tobias | 2003 | ESBJERG | 0333AI | 25 m | 32.79 | |
19 | 163 | Pedersen Christoffer R.S. | 2004 | H2Odense | 0405AA | 25 m | 32.94 | |
20 | 409 | Gaur Jonas | 2005 | AGF | 0581AK | 25 m | 33.21 | |
21 | 361 | Frederiksen Lasse Skyt | 2002 | KOLDING | 0249AL | 25 m | 33.40 | |
22 | 322 | Linde Sander | 2002 | RINGE | 0247AD | 25 m | 33.69 | |
23 | 412 | Zaccarin Sander Kudahl | 2003 | AGF | 0395AG | 25 m | 33.93 | |
24 | 393 | Versteegen Robert | 2001 | BRÆDSTRUP | 0107AS | 25 m | 34.08 | |
25 | 188 | Jürgensen Sander Møller | 2004 | ODDER | 0461AB | 25 m | 34.29 | |
26 | 8 | Nielsen Mathias Marbæk | 2004 | ESBJERG | 0435AE | 25 m | 34.37 | |
27 | 240 | Falk Malte Lyck | 2003 | DELTA | 0337AR | 25 m | 34.43 | |
28 | 381 | Danilkin Vania | 2004 | KOLDING | 0419AO | 25 m | 34.69 | |
29 | 471 | Sørensen Kristian Sabroe | 2005 | HORSENS | 0583AA | 25 m | 34.80 | |
30 | 416 | Nørgaard Rasmus Rank | 2003 | AABYBRO | 0369AL | 25 m | 35.12 | |
31 | 368 | Busk Daniel | 2005 | KOLDING | 0583AK | 25 m | 35.42 | |
32 | 428 | Bertelsen Emil Brandt | 2004 | SVENDBORG | 0459AP | 25 m | 35.63 | |
33 | 417 | Barslev Magnus Østergaard | 2003 | AABYBRO | 0323AQ | 25 m | 35.81 | |
34 | 287 | Petersen Kasper | 2006 | SKANDERBOR | 0625AC | 25 m | 35.88 | |
35 | 1 | Graul Søren | 2007 | SALZGITTER | 25 m | 36.19 | ||
36 | 4 | Mose Anders | 2004 | ESBJERG | 0411AD | 25 m | 36.25 | |
37 | 237 | Hansen Kresten Skau | 2005 | DELTA | 0595AF | 25 m | 36.73 | |
38 | 145 | Jensen Nikolaj | 2004 | AARS | 0401al | 25 m | 36.75 | |
39 | 429 | Jørgensen William Romer | 2005 | SVENDBORG | 0599AL | 25 m | 37.29 | |
40 | 21 | Pedersen Aske Sommerlund | 2003 | ESBJERG | 0393AJ | 25 m | 37.70 | |
41 | 422 | Porsborg Sebastian | 2007 | AABYBRO | 0797AH | 25 m | 37.88 | |
42 | 489 | Landbo Daniel | 2005 | HORSENS | 0585AM | 25 m | 38.64 | |
43 | 236 | Falk Jonatan Lyck | 2006 | DELTA | 0661AO | 25 m | 38.90 | |
44 | 326 | Schier Julius | 2006 | RINGE | 0657AD | 25 m | 39.24 | |
45 | 421 | Mølgaard Mads | 2006 | AABYBRO | 0657AM | 25 m | 39.42 | |
46 | 400 | Seneca Villads | 2006 | AGF | 0637AH | 25 m | 40.45 | |
47 | 452 | Svendsen Harald Rasmus | 2007 | SLANGERUP | 0781AG | 25 m | 40.89 | |
48 | 313 | Cludts Kasper | 2006 | RINGE | 0601AR | 25 m | 40.90 | |
49 | 430 | Kristensen Mads | 2005 | SVENDBORG | 0555AM | 25 m | 41.04 | |
50 | 294 | Peterse Emil Askov Møller | 2007 | SKANDERBOR | 0765AL | 25 m | 41.60 | |
51 | 178 | Halle Angus | 2007 | ODDER | 0745AH | 25 m | 42.64 | |
52 | 197 | Christiansen Kasper | 2003 | HSK | 0347AR | 25 m | 42.69 | |
53 | 307 | Johansen Nikolaj Kiel | 2003 | RINGE | 0345AR | 25 m | 42.71 | |
54 | 362 | Nielsen Bjørn W. H. | 2004 | KOLDING | 0481AS | 25 m | 43.07 | |
55 | 319 | Damsgaard Tobias | 2006 | RINGE | 0695AJ | 25 m | 46.43 | |
56 | 507 | Ignat Alexandru | 2006 | HORSENS | 0685AP | 25 m | 46.84 | |
57 | 77 | Poulsen Sebastian Holt | 2007 | VEJLE | 0705AB | 25 m | 47.16 | |
58 | 183 | Lisberg Kasper | 2007 | ODDER | 0793AF | 25 m | 47.18 | |
59 | 83 | Klinkowsky Terkel | 2007 | VEJLE | 0749AG | 25 m | 47.39 | |
60 | 252 | Jensen Ulf K. L. | 2006 | DELTA | 0681AQ | 25 m | 49.02 | |
61 | 500 | Majewski Mateusz | 2005 | HORSENS | 0567AO | 25 m | 50.14 | |
62 | 213 | Buch Alexander | 2008 | KORAL | 0805AL | 25 m | 50.62 | |
63 | 497 | Jørgensen Thor Aaskoven | 2007 | HORSENS | 0755AD | 25 m | 50.62 | |
64 | 333 | Lundsfryd Marius | 2008 | RINGE | 0839AB | 25 m | 51.32 | |
65 | 501 | Bach Marcus Diego | 2006 | HORSENS | 0607AR | 25 m | 52.70 | |
66 | 340 | Lund Laurits Damsted | 2007 | RINGE | 0765AH | 25 m | 53.30 | |
67 | 524 | Ravn Johannes | 2008 | HORSENS | 0855AI | 25 m | 54.09 | |
68 | 330 | Nielsen Mathias Møller | 2008 | RINGE | 0861AD | 25 m | 54.14 | |
69 | 336 | Madsen Benjamin Grann | 2008 | RINGE | 0893AK | 25 m | 54.36 | |
70 | 66 | Schwartz Mads Emil | 2008 | VEJLE | 0891AA | 25 m | 55.73 | |
71 | 343 | Thomsen Noah Á Fløtti | 2007 | RINGE | 0749AI | 25 m | 57.73 | |
72 | 519 | Hajrovic Anes | 2008 | HORSENS | 0807AB | 25 m | 58.01 | |
73 | 55 | Hansen Gustav | 2008 | VEJLE | 0877AE | 25 m | 58.65 | |
74 | 57 | Bjerre Hektor | 2008 | VEJLE | 0887AE | 25 m | 59.19 | |
75 | 537 | Ahm Villads Vestergaard | 2008 | HORSENS | 0809AL | 25 m | 59.85 | |
76 | 512 | Hansen Andreas Visby | 2004 | HORSENS | 0481AQ | 25 m | 1:00.17 | |
77 | 515 | Gjødsbøl Adrian | 2008 | HORSENS | 0865AI | 25 m | 1:02.57 | |
78 | 462 | Krøyer Victor Thor | 2008 | ODDER | 0851AJ | 25 m | 1:02.58 | |
79 | 517 | Yde Anders | 2007 | HORSENS | 0759AL | 25 m | 1:03.94 | |
80 | 523 | Ignat Darius | 2010 | HORSENS | 1075AB | 25 m | 1:05.32 | |
81 | 556 | Rønning Marcus | 2006 | HORSENS | 0689AO | 25 m | 1:09.04 | |
82 | 185 | Brixen Johannes | 2009 | ODDER | 0965AC | 25 m | 1:12.00 | |
83 | 59 | Rixen Hugo | 2011 | VEJLE | 1125AC | 25 m | 1:20.81 | |
84 | 247 | Søe Oliver | 2009 | DELTA | 0923AD | 25 m | ||
85 | 434 | Berg Marcus | 2007 | SVENDBORG | 0723AO | 25 m | ||
86 | 461 | Thrane Julius Schumann | 2008 | ODDER | 0867AN | 25 m | ||
87 | 495 | Møller Patrick Dam | 2005 | HORSENS | 0531AP | 25 m | ||
88 | 522 | Bijedic Benjamin | 2008 | HORSENS | 0831AN | 25 m | ||
89 | 528 | Kristian Pors Rasmussen | 2009 | HORSENS | 0953BC | 25 m | ||
90 | 530 | Hansen Marius Møldrup | 2009 | HORSENS | 0949BB | 25 m | ||
91 | 535 | Yde Søren | 2009 | HORSENS | 0955BC | 25 m | ||
92 | 536 | Psorn Teodor Julius | 2010 | HORSENS | 1073AF | 25 m | ||
93 | 546 | Wemmelund Jacob | 2008 | HORSENS | 0875AI | 25 m | ||
94 | 551 | Monberg Anton Dybbøl | 2008 | BRÆDSTRUP | 0809AF | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 19 september 2019 |
Licens til Horsens Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 22:24 |
Løb 32, 50m Brystsvømning Damer |
Sponsor: Huset no 10 |
Årg. 2003-2004: Julie Pavon Friis (1999) 33.51 |
Årg. 2005-2006: Sarah Kildahl (2004) 35.66 |
Årg. 2007-2008: Ann-Katrine Windfeld (2006) 39.27 |
Årg. 2009-2020: Emilie Hemmeløff (2008) 46.57 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 194 | Schulze Nele | 2004 | HSK | 0492AH | 25 m | 32.67 | |
2 | 279 | Forsberg Dicte Skov | 2004 | SKIVE | 0466AM | 25 m | 32.79 | |
3 | 24 | Andersen Amalie Staghøj | 2004 | ESBJERG | 0466AK | 25 m | 33.29 | |
4 | 150 | Andersson Johanne A | 2003 | H2Odense | 0302AD | 25 m | 33.76 | |
5 | 443 | Mass Isabel | 1998 | JYLLINGE | 9848AA | 25 m | 33.78 | |
6 | 470 | Harpøth Julia | 2002 | HORSENS | 0208AX | 25 m | 33.96 | |
7 | 453 | Kragh Ida Skov | 2006 | SLANGERUP | 0698AG | 25 m | 34.03 | |
8 | 136 | Batz Cecilie | 2003 | DELTA | 0386at | 25 m | 34.05 | |
9 | 5 | Olesen Amanda Busk | 2005 | ESBJERG | 0558AH | 25 m | 34.22 | |
10 | 242 | Asmussen Mathilde Thy | 2004 | DELTA | 0426AT | 25 m | 35.12 | |
11 | 10 | Freund Søs | 2004 | ESBJERG | 0454AG | 25 m | 35.72 | |
12 | 152 | Ellehus Freya | 2000 | H2Odense | 0076AJ | 25 m | 35.82 | |
13 | 441 | Kristensen Kaya Fjeldsted | 2002 | JYLLINGE | 0232AJ | 25 m | 35.84 | |
14 | 193 | Petersen Alberte Hedevang | 2003 | HSK | 0352AO | 25 m | 35.97 | |
15 | 324 | Rønn Anna | 2005 | RINGE | 0552AD | 25 m | 36.17 | |
16 | 9 | Jensen Marie | 2005 | ESBJERG | 0516AO | 25 m | 36.48 | |
17 | 505 | Berg Mille C. | 2001 | HORSENS | 0102AY | 25 m | 36.53 | |
18 | 509 | Nissen Stine Bendixen | 2004 | HORSENS | 0406AS | 25 m | 36.65 | |
19 | 442 | Petersson Katja Korbo | 2001 | JYLLINGE | 0134AA | 25 m | 37.02 | |
20 | 321 | Hemmeløff Olivia | 2006 | RINGE | 0648AK | 25 m | 37.07 | |
21 | 220 | Schousboe Rosa Marie | 2005 | KORAL | 0578AJ | 25 m | 37.13 | |
22 | 395 | Harpøth Stella | 2006 | BRÆDSTRUP | 0656AH | 25 m | 37.27 | |
23 | 398 | Granild Ane Kirstine | 2004 | AGF | 0412AP | 25 m | 37.34 | |
24 | 403 | Hindberg Ida Emilie | 2005 | AGF | 0528AQ | 25 m | 37.44 | |
25 | 139 | Schønwandt Iben | 2003 | HOBRO | 0398bc | 25 m | 37.93 | |
26 | 164 | Grønning Ida Juul | 2004 | H2Odense | 0418AC | 25 m | 37.99 | |
27 | 448 | Røpke Lærke Stenholt | 2006 | JYLLINGE | 0698AA | 25 m | 38.07 | |
28 | 17 | Poulsen Katrine Bech | 2004 | ESBJERG | 0458AI | 25 m | 38.18 | |
29 | 405 | Hansfort Karoline | 2006 | AGF | 0668AM | 25 m | 38.34 | |
30 | 134 | Nielsen Sofie Bach | 2003 | HORSENS | 0368ad | 25 m | 38.45 | |
31 | 309 | Mortensen Maria | 1999 | RINGE | 9936AW | 25 m | 38.54 | |
32 | 12 | Jacobsen Ida | 2005 | ESBJERG | 0516AM | 25 m | 38.66 | |
33 | 480 | Nielsen Mie Buch | 2001 | HORSENS | 0188AH | 25 m | 38.76 | |
34 | 365 | Nørtoft Anne Sofie | 2004 | KOLDING | 0408AP | 25 m | 38.78 | |
35 | 189 | Nielsen Kathrine Bech | 2004 | ODDER | 0432AJ | 25 m | 39.06 | |
36 | 401 | Justesen Frida Saks | 2004 | AGF | 0452AM | 25 m | 39.41 | |
37 | 457 | Greve Naya Høi | 2007 | SLANGERUP | 0796AE | 25 m | 39.42 | |
38 | 402 | Skrydstrup Clara | 2004 | AGF | 0488AK | 25 m | 39.43 | |
39 | 192 | Hobolth Fiona Hansen | 2003 | HSK | 0376AO | 25 m | 39.67 | |
40 | 377 | Petersen Melanie | 2004 | KOLDING | 0414AN | 25 m | 39.81 | |
41 | 137 | Thomsen Signe | 2003 | SMUT | 0304as | 25 m | 40.32 | |
42 | 463 | Antonsen Amalie | 2003 | HORSENS | 0302AS | 25 m | 40.33 | |
43 | 418 | Helt Therese J | 2006 | AABYBRO | 0658AK | 25 m | 40.50 | |
44 | 344 | Rasmussen Sofie Dyrelund | 2007 | RINGE | 0722AG | 25 m | 40.99 | |
45 | 172 | Halle Caden | 2005 | ODDER | 0596AS | 25 m | 41.12 | |
46 | 406 | Møller Marie Kromann | 2006 | AGF | 0654AM | 25 m | 41.26 | |
47 | 173 | Marx Caroline | 2006 | ODDER | 0662AF | 25 m | 41.37 | |
48 | 315 | Skjerning Bianca | 2001 | RINGE | 0176BE | 25 m | 41.38 | |
49 | 360 | Spangsberg Emilia | 2007 | KOLDING | 0778AK | 25 m | 41.42 | |
50 | 222 | Thorsgaard Freya | 2006 | KORAL | 0658AN | 25 m | 41.49 | |
51 | 380 | Langschwager Alberte Kirk | 2007 | KOLDING | 0788AA | 25 m | 41.51 | |
52 | 201 | Stamholt Anne | 2006 | HSK | 0652AM | 25 m | 41.76 | |
53 | 138 | Bendixen Kirstine Buus | 2003 | HOBRO | 0382ay | 25 m | 41.78 | |
54 | 312 | Christensen Julie Krog | 2001 | RINGE | 0154AI | 25 m | 41.84 | |
55 | 508 | Westphal Dicte | 2005 | HORSENS | 0548AY | 25 m | 42.00 | |
56 | 419 | Jensen Ophelia Kronborg | 2005 | AABYBRO | 0508AW | 25 m | 42.11 | |
57 | 140 | Jacobsen Jasmina K. | 2003 | ESBJERG | 0322ak | 25 m | 42.14 | |
58 | 199 | Kristensen Katrine S. | 2004 | HSK | 0458AX | 25 m | 42.52 | |
59 | 176 | Johansen Nanna Vestergård | 2006 | ODDER | 0676AP | 25 m | 42.59 | |
60 | 187 | Obert Freja | 2006 | ODDER | 0622AT | 25 m | 42.65 | |
61 | 373 | Wissing Agnes | 2007 | KOLDING | 0714AN | 25 m | 43.20 | |
62 | 302 | Hvidberg Kathrine | 2004 | RINGE | 0496BA | 25 m | 43.26 | |
63 | 456 | Capito Mira | 2007 | SLANGERUP | 0778AI | 25 m | 43.47 | |
64 | 280 | Haaning Jasmin | 2007 | SKIVE | 0778AL | 25 m | 44.52 | |
65 | 335 | Hemmeløff Emilie | 2008 | RINGE | 0848AB | 25 m | 44.77 | |
66 | 396 | Zachariassen Ane K. | 2005 | BRÆDSTRUP | 0588AB | 25 m | 45.07 | |
67 | 303 | Aalund Iben | 2004 | RINGE | 0494BD | 25 m | 45.11 | |
68 | 510 | Hansen Emma Bergene | 2005 | HORSENS | 0518AQ | 25 m | 45.35 | |
69 | 11 | Keulen Femke Iris | 2005 | ESBJERG | 0582AS | 25 m | 45.42 | |
70 | 427 | Huusfeldt Lærke D | 2006 | SVENDBORG | 0608AK | 25 m | 45.45 | |
71 | 174 | Jensen Leonora Holst | 2004 | ODDER | 0408AS | 25 m | 45.47 | |
72 | 548 | Tomzak Frida Bækskov | 2009 | HORSENS | 0974AG | 25 m | 45.93 | |
73 | 374 | Boulund Emilie | 2006 | KOLDING | 0606AU | 25 m | 45.98 | |
74 | 444 | Paaske Andrea | 2001 | JYLLINGE | 0186AF | 25 m | 46.23 | |
75 | 142 | Bjørn Freja | 2005 | SKOVBAKKEN | 0522av | 25 m | 46.80 | |
76 | 218 | Kvejborg Thea | 2006 | KORAL | 0622AX | 25 m | 47.26 | |
77 | 455 | Aggersbøl Kattja Daniella | 2007 | SLANGERUP | 0764AM | 25 m | 48.05 | |
78 | 62 | Rixen Karla Nøhr | 2008 | VEJLE | 0844AC | 25 m | 48.22 | |
79 | 346 | Ploug Frida | 2007 | RINGE | 0746AD | 25 m | 48.35 | |
80 | 221 | Sternbe Mille-Marie Dalby | 2007 | KORAL | 25 m | 48.36 | ||
81 | 215 | Christiansen Karoline | 2007 | KORAL | 25 m | 48.79 | ||
82 | 496 | Teglgård Penelope Kamp | 2006 | HORSENS | 0654AU | 25 m | 49.23 | |
83 | 63 | Wolter Kira | 2007 | VEJLE | 0742AT | 25 m | 49.42 | |
84 | 75 | Holmberg Olivia | 2009 | VEJLE | 0986AC | 25 m | 49.44 | |
85 | 42 | Dalsgaard Augusta | 2007 | VEJLE | 0768AP | 25 m | 49.57 | |
86 | 33 | Ehrenreich-Birn Alma | 2008 | VEJLE | 0818AC | 25 m | 50.32 | |
87 | 204 | Wesselhoff Clara | 2006 | HSK | 0612AS | 25 m | 50.43 | |
88 | 203 | Karlsen Maja Kirstine | 2005 | HSK | 0514AX | 25 m | 50.67 | |
89 | 494 | Brice Olivia Josefine | 2007 | HORSENS | 0778AQ | 25 m | 50.72 | |
90 | 41 | Kortnum Astrid | 2007 | VEJLE | 0768AV | 25 m | 50.91 | |
91 | 390 | Knudsen Kirstine | 2007 | BRÆDSTRUP | 0732AQ | 25 m | 50.93 | |
92 | 182 | Petersen Marie V. | 2006 | ODDER | 0656AP | 25 m | 51.41 | |
93 | 341 | Keinicke Thea | 2007 | RINGE | 0774AR | 25 m | 52.76 | |
94 | 39 | Hansen Astrid | 2006 | VEJLE | 0678AU | 25 m | 52.77 | |
95 | 334 | Bak Sofie | 2008 | RINGE | 0856AG | 25 m | 52.80 | |
96 | 229 | Bendtsen Clara | 2008 | DELTA | 0876AL | 25 m | 52.83 | |
97 | 181 | Petersen Astrid V. | 2009 | ODDER | 0908AC | 25 m | 53.15 | |
98 | 179 | Nielsen Anna Kjær | 2008 | ODDER | 0852AK | 25 m | 53.27 | |
99 | 50 | Andersen Emilia Daa | 2008 | VEJLE | 0886AE | 25 m | 53.84 | |
100 | 543 | Rasmussen Vigga | 2009 | HORSENS | 0984AG | 25 m | 53.88 | |
101 | 184 | Søe Sarah Lyse | 2007 | ODDER | 0764AB | 25 m | 54.01 | |
102 | 404 | Futtrup Johanne V. | 2005 | AGF | 0518AI | 25 m | 54.56 | |
103 | 339 | Søgaard Caroline | 2006 | RINGE | 0602AS | 25 m | 54.75 | |
104 | 38 | Rasmussen Asta-Marie | 2009 | VEJLE | 0964AA | 25 m | 54.94 | |
105 | 232 | Riber Johanne | 2008 | DELTA | 0846AP | 25 m | 54.99 | |
106 | 498 | Rasmussen Trine Pors | 2007 | HORSENS | 0704AQ | 25 m | 55.69 | |
107 | 550 | Kristensen Anna Lis | 2005 | BRÆDSTRUP | 0554AS | 25 m | 55.88 | |
108 | 431 | Herold Isabella Aurbo | 2007 | SVENDBORG | 0726AQ | 25 m | 55.89 | |
109 | 432 | Poulsen Liv Emilie | 2007 | SVENDBORG | 0776AQ | 25 m | 56.25 | |
110 | 60 | Gregersen Idun Kjeldsmark | 2009 | VEJLE | 0924AB | 25 m | 56.84 | |
111 | 31 | Knudsen Alberte | 2009 | VEJLE | 0944AB | 25 m | 57.38 | |
112 | 74 | Svendsen Olivia Bækkegård | 2009 | VEJLE | 0946AD | 25 m | 57.40 | |
113 | 225 | Ancher Ayla Elise | 2008 | DELTA | 0888AJ | 25 m | 57.68 | |
114 | 541 | Skytte Frida Nielsen | 2008 | HORSENS | 0858AN | 25 m | 58.09 | |
115 | 180 | Dindler Astrid | 2009 | ODDER | 0988AD | 25 m | 58.66 | |
116 | 331 | Larsen Sara Lund | 2008 | RINGE | 0818AB | 25 m | 58.85 | |
117 | 40 | Hartmann Astrid | 2008 | VEJLE | 0886AC | 25 m | 59.03 | |
118 | 61 | Jæger Karla | 2008 | VEJLE | 0828AH | 25 m | 59.69 | |
119 | 433 | Jensen Ella Krogager | 2008 | SVENDBORG | 0874AK | 25 m | 1:00.73 | |
120 | 208 | Lassen Josefine | 2003 | HSK | 0316BG | 25 m | 1:00.74 | |
121 | 71 | Nakatani Meiko | 2010 | VEJLE | 1052AB | 25 m | 1:01.16 | |
122 | 58 | Madsen Helene Seidler | 2009 | VEJLE | 0962AG | 25 m | 1:01.78 | |
123 | 64 | Madsen Lisbeth Seidler | 2007 | VEJLE | 0712AU | 25 m | 1:02.03 | |
124 | 238 | Jensen Liv K. L. | 2008 | DELTA | 0884AN | 25 m | 1:02.26 | |
125 | 35 | Windfeld Ann-Maria Malou | 2009 | VEJLE | 0976ac | 25 m | 1:04.35 | |
126 | 69 | Bjerre Malou | 2010 | VEJLE | 1036AE | 25 m | 1:04.68 | |
127 | 80 | Clavsen Sofie Emily | 2009 | VEJLE | 0984AI | 25 m | 1:05.42 | |
128 | 224 | Nielsen Anastacia Celina | 2007 | DELTA | 0728AR | 25 m | 1:06.06 | |
129 | 521 | Reher Anne Caroline Dahl | 2009 | HORSENS | 0926AJ | 25 m | 1:06.65 | |
130 | 529 | Damgaard Lærke | 2008 | HORSENS | 0814AS | 25 m | 1:07.67 | |
131 | 81 | Hartmann Sofie | 2011 | VEJLE | 1178AA | 25 m | 1:09.36 | |
132 | 82 | Arlbjørn Svea | 2009 | VEJLE | 0902AI | 25 m | 1:09.75 | |
133 | 518 | Grøndal Andrea | 2009 | HORSENS | 0994AG | 25 m | 1:13.65 | |
134 | 186 | Andersen Sommer Maj | 2009 | ODDER | 0926BA | 25 m | ||
135 | 296 | Lüneborg Zenia | 2008 | SKANDERBOR | 0892AN | 25 m | ||
136 | 516 | Leig Alberte Broeng | 2007 | HORSENS | 0726AY | 25 m | ||
137 | 520 | Nortvig Anna | 2010 | HORSENS | 1064AI | 25 m | ||
138 | 526 | Christensen Clara Rose | 2009 | HORSENS | 0950BC | 25 m | ||
139 | 531 | Lisby Naja Marie Dam | 2010 | HORSENS | 1098AH | 25 m | ||
140 | 534 | Lisby Sofia Cecilia Dam | 2009 | HORSENS | 0998BB | 25 m | ||
141 | 542 | Truelsen Thilde Tinggaard | 2008 | HORSENS | 0894AT | 25 m | ||
142 | 544 | Brix Asta Dragnes | 2008 | HORSENS | 0866AS | 25 m | ||
143 | 547 | Jensen Malou Bach | 2010 | HORSENS | 1046AJ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 19 september 2019 |
Licens til Horsens Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 22:24 |
Løb 33, 200m Frisvømning Herrer |
Sponsor: OK Plast |
Årg. 2002-2003: Daniel Steen Andersen (1995) 1:50.91 |
Årg. 2004-2005: Jakob Strunge Nissen (2002) 1:59.41 |
Årg. 2006-2007: Mads Peter Hansen (2004) 2:06.22 |
Årg. 2008-2020: Esben F. Buchwaldt (2002) 2:29.18 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 481 | Andersen Nicolaj Løth | 2001 | HORSENS | 0173AC | 25 m | 1:55.33 | |
2 | 317 | Desmareth Kristoffer | 2000 | RINGE | 0049AC | 25 m | 1:55.90 | |
3 | 195 | Stamholt Mads | 2003 | HSK | 0353AM | 25 m | 1:57.95 | |
4 | 325 | Landtved Christian | 2004 | RINGE | 0431AB | 25 m | 1:58.24 | |
5 | 504 | Rasmussen Andreas | 2000 | HORSENS | 0045AQ | 25 m | 2:00.29 | |
6 | 148 | Bjerregaard August B | 2003 | H2Odense | 0313AN | 25 m | 2:00.71 | |
7 | 316 | Langsted Oliver Phil | 1999 | RINGE | 9925AO | 25 m | 2:02.35 | |
8 | 191 | Petersen Rasmus | 2002 | HSK | 0223AU | 25 m | 2:05.18 | |
9 | 413 | Toft Markus | 2003 | AGF | 0377AK | 25 m | 2:07.48 | |
10 | 392 | Andersen Matti | 2005 | BRÆDSTRUP | 0583AL | 25 m | 2:07.75 | |
11 | 3 | Kjær Jonas | 2003 | ESBJERG | 0341AA | 25 m | 2:07.81 | |
12 | 171 | Hermansen Mads Emil R. | 2005 | ODDER | 0563AA | 25 m | 2:07.96 | |
13 | 417 | Barslev Magnus Østergaard | 2003 | AABYBRO | 0323AQ | 25 m | 2:07.96 | |
14 | 240 | Falk Malte Lyck | 2003 | DELTA | 0337AR | 25 m | 2:08.65 | |
15 | 277 | Poulsen Anton | 2004 | SKIVE | 0483AH | 25 m | 2:09.08 | |
16 | 408 | Have Søren | 2004 | AGF | 0449AE | 25 m | 2:09.31 | |
17 | 359 | Thulstrup Lasse | 2004 | KOLDING | 0489AB | 25 m | 2:09.67 | |
18 | 158 | Petersen Mikkel Podiss | 2002 | H2Odense | 0265AE | 25 m | 2:09.73 | |
19 | 217 | Jensen Jesper V. Bylling | 2003 | KORAL | 0301AK | 25 m | 2:11.14 | |
20 | 416 | Nørgaard Rasmus Rank | 2003 | AABYBRO | 0369AL | 25 m | 2:13.01 | |
21 | 476 | Pedersen Valdemar D. | 2002 | HORSENS | 0287AM | 25 m | 2:13.46 | |
22 | 471 | Sørensen Kristian Sabroe | 2005 | HORSENS | 0583AA | 25 m | 2:14.92 | |
23 | 285 | Øe Sophus Lund | 2003 | SKANDERBOR | 0349AL | 25 m | 2:14.95 | |
24 | 409 | Gaur Jonas | 2005 | AGF | 0581AK | 25 m | 2:17.76 | |
25 | 423 | Larsen Bastian Stausholm | 2005 | AABYBRO | 0555AO | 25 m | 2:19.20 | |
26 | 318 | Nielsen Mikkel Møller | 2006 | RINGE | 0615AC | 25 m | 2:19.52 | |
27 | 382 | Olsen Asger Als | 2004 | KOLDING | 0461AJ | 25 m | 2:19.70 | |
28 | 235 | Christensen Johan Erdmann | 2005 | DELTA | 0553AH | 25 m | 2:19.95 | |
29 | 366 | Christensen Christian N. | 2006 | KOLDING | 0621AH | 25 m | 2:21.43 | |
30 | 245 | Madsen Mikkel Holme | 2005 | DELTA | 0539AK | 25 m | 2:22.70 | |
31 | 177 | Holm Simon Kruse | 2004 | ODDER | 0413AL | 25 m | 2:23.56 | |
32 | 292 | Bisgaard Frederik | 2006 | SKANDERBOR | 0609AJ | 25 m | 2:23.59 | |
33 | 411 | Le Daniel Marcus | 2006 | AGF | 0699AF | 25 m | 2:24.58 | |
34 | 143 | Thomsen Mathias Jelle | 2002 | SØHESTEN | 0295as | 25 m | 2:25.19 | |
35 | 205 | Nielsen Marcus Kjær | 2004 | HSK | 0495AR | 25 m | 2:28.09 | |
36 | 278 | Brendholdt Noah | 2004 | SKIVE | 0415AI | 25 m | 2:28.21 | |
37 | 207 | Hornsá Daniel | 2004 | HSK | 0493AS | 25 m | 2:28.94 | |
38 | 375 | Kabel Rasmus | 2004 | KOLDING | 0455AO | 25 m | 2:29.50 | |
39 | 329 | Kristensen Peter Borg | 2007 | RINGE | 0745AD | 25 m | 2:29.69 | |
40 | 422 | Porsborg Sebastian | 2007 | AABYBRO | 0797AH | 25 m | 2:30.46 | |
41 | 410 | Sørensen Nicolai N. H. | 2006 | AGF | 0665AH | 25 m | 2:32.27 | |
42 | 1 | Graul Søren | 2007 | SALZGITTER | 25 m | 2:32.29 | ||
43 | 197 | Christiansen Kasper | 2003 | HSK | 0347AR | 25 m | 2:36.08 | |
44 | 196 | Bahnsen Andreas | 2005 | HSK | 0535AL | 25 m | 2:36.31 | |
45 | 183 | Lisberg Kasper | 2007 | ODDER | 0793AF | 25 m | 2:36.66 | |
46 | 447 | Uldall-Jessen Jacob | 2007 | JYLLINGE | 0757AE | 25 m | 2:39.67 | |
47 | 178 | Halle Angus | 2007 | ODDER | 0745AH | 25 m | 2:40.55 | |
48 | 291 | Mitaine Elliott | 2006 | SKANDERBOR | 0625AJ | 25 m | 2:40.98 | |
49 | 202 | Hobolth David Hansen | 2006 | HSK | 0691AM | 25 m | 2:41.36 | |
50 | 493 | Andersen Mathias Løth | 2007 | HORSENS | 0709AC | 25 m | 2:44.85 | |
51 | 497 | Jørgensen Thor Aaskoven | 2007 | HORSENS | 0755AD | 25 m | 2:47.91 | |
52 | 503 | Wemmelund Tobias | 2006 | HORSENS | 0679AO | 25 m | 2:48.22 | |
53 | 552 | Fevre Malthe Le | 2008 | BRÆDSTRUP | 0869AE | 25 m | 2:48.28 | |
54 | 488 | Mogensen Alexander | 2005 | HORSENS | 0511AM | 25 m | 2:48.79 | |
55 | 391 | Andersen Magne | 2007 | BRÆDSTRUP | 0787AD | 25 m | 2:52.87 | |
56 | 79 | Juel Simon | 2006 | VEJLE | 0681AE | 25 m | 2:53.14 | |
57 | 492 | Knudsgaard Lasse | 2007 | HORSENS | 0781AK | 25 m | 2:54.75 | |
58 | 342 | Bjerre Rasmus | 2008 | RINGE | 0801AD | 25 m | 2:54.91 | |
59 | 230 | Nielsen Dany Valiu | 2008 | DELTA | 0851AE | 25 m | 2:55.19 | |
60 | 507 | Ignat Alexandru | 2006 | HORSENS | 0685AP | 25 m | 2:56.36 | |
61 | 241 | Madsen Mathias Møller | 2008 | DELTA | 0899AH | 25 m | 2:59.05 | |
62 | 308 | Skaastru Christoffer Rose | 2005 | RINGE | 0593AG | 25 m | 3:04.83 | |
63 | 495 | Møller Patrick Dam | 2005 | HORSENS | 0531AP | 25 m | 3:05.25 | |
64 | 336 | Madsen Benjamin Grann | 2008 | RINGE | 0893AK | 25 m | 3:05.32 | |
65 | 52 | Jørgensen Frederik | 2008 | VEJLE | 0819AG | 25 m | 3:07.01 | |
66 | 500 | Majewski Mateusz | 2005 | HORSENS | 0567AO | 25 m | 3:07.77 | |
67 | 295 | Taudorf Jacob | 2007 | SKANDERBOR | 0785AL | 25 m | 3:09.09 | |
68 | 343 | Thomsen Noah Á Fløtti | 2007 | RINGE | 0749AI | 25 m | 3:12.10 | |
69 | 32 | Breinholt Alexander | 2008 | VEJLE | 0843AB | 25 m | 3:14.69 | |
70 | 314 | Landtved Jacob | 2006 | RINGE | 0611AB | 25 m | 3:19.53 | |
71 | 57 | Bjerre Hektor | 2008 | VEJLE | 0887AE | 25 m | 3:20.37 | |
72 | 226 | Ladekjær Bastian | 2007 | DELTA | 0705AK | 25 m | 3:22.25 | |
73 | 213 | Buch Alexander | 2008 | KORAL | 0805AL | 25 m | 3:37.15 | |
74 | 55 | Hansen Gustav | 2008 | VEJLE | 0877AE | 25 m | 3:53.15 | |
75 | 227 | Byskov Berthram | 2009 | DELTA | 0975AE | 25 m | ||
76 | 345 | Rasmussen Lucas Dyrelund | 2007 | RINGE | 0773AB | 25 m | ||
77 | 546 | Wemmelund Jacob | 2008 | HORSENS | 0875AI | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 19 september 2019 |
Licens til Horsens Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 22:24 |
Løb 34, 200m Frisvømning Damer |
Sponsor: Becosan |
Årg. 2003-2004: Sofie Theophil Petersen (2003) 2:05.73 |
Årg. 2005-2006: Matilde Kjeldsen (1999) 2:16.09 |
Årg. 2007-2008: Ida Rønnow (2006) 2:28.10 |
Årg. 2009-2020: Caroline Petersen (2008) 2:57.15 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 444 | Paaske Andrea | 2001 | JYLLINGE | 0186AF | 25 m | 2:02.70 | |
2 | 156 | Bui My Phuong | 2003 | H2Odense | 0322AS | 25 m | 2:06.19 | |
3 | 440 | Wiuff Cecilie | 2000 | JYLLINGE | 0072AB | 25 m | 2:06.55 | |
4 | 441 | Kristensen Kaya Fjeldsted | 2002 | JYLLINGE | 0232AJ | 25 m | 2:06.97 | |
5 | 486 | Grøndal Cecilie | 2002 | HORSENS | 0282AK | 25 m | 2:07.97 | |
6 | 442 | Petersson Katja Korbo | 2001 | JYLLINGE | 0134AA | 25 m | 2:09.10 | |
7 | 378 | Hansen Frederikke Skau | 2002 | KOLDING | 0204AJ | 25 m | 2:09.74 | |
8 | 398 | Granild Ane Kirstine | 2004 | AGF | 0412AP | 25 m | 2:09.96 | |
9 | 161 | Klüver-Kristensen Mia T. | 2004 | H2Odense | 0496AH | 25 m | 2:10.47 | |
10 | 223 | Ottesen Anna Pave | 2003 | DELTA | 0338BD | 25 m | 2:10.49 | |
11 | 15 | Timmermand Thilde | 2002 | ESBJERG | 0272AP | 25 m | 2:10.50 | |
12 | 327 | Broholm Caroline | 2003 | RINGE | 0338AA | 25 m | 2:11.00 | |
13 | 194 | Schulze Nele | 2004 | HSK | 0492AH | 25 m | 2:11.35 | |
14 | 480 | Nielsen Mie Buch | 2001 | HORSENS | 0188AH | 25 m | 2:11.36 | |
15 | 464 | Nielsen Amalie Bach | 1999 | HORSENS | 9942AG | 25 m | 2:12.22 | |
16 | 465 | Sørensen Caroline Nymann | 2002 | HORSENS | 0232BA | 25 m | 2:12.27 | |
17 | 376 | Gabela Elma | 2004 | KOLDING | 0472AE | 25 m | 2:12.57 | |
18 | 198 | Hansen Pernille Thastrup | 2003 | HSK | 0374BD | 25 m | 2:12.71 | |
19 | 193 | Petersen Alberte Hedevang | 2003 | HSK | 0352AO | 25 m | 2:12.75 | |
20 | 10 | Freund Søs | 2004 | ESBJERG | 0454AG | 25 m | 2:14.08 | |
21 | 19 | Jensen Natalie Da Silva | 2004 | ESBJERG | 0462AM | 25 m | 2:14.64 | |
22 | 450 | Bramm Sif | 2006 | JYLLINGE | 0624AE | 25 m | 2:15.15 | |
23 | 468 | Broersma Feline Flytkjær | 2004 | HORSENS | 0474AK | 25 m | 2:16.04 | |
24 | 357 | Piihl Victoria Fræhr | 2005 | KOLDING | 0598AJ | 25 m | 2:16.31 | |
25 | 18 | Underbjerg Victoria | 2004 | ESBJERG | 0448AK | 25 m | 2:16.32 | |
26 | 159 | Jørgensen Josefine Risum | 2004 | H2Odense | 0406AC | 25 m | 2:17.16 | |
27 | 403 | Hindberg Ida Emilie | 2005 | AGF | 0528AQ | 25 m | 2:17.33 | |
28 | 467 | Carstensen Clara Matilde | 2004 | HORSENS | 0436AP | 25 m | 2:17.51 | |
29 | 475 | Klausen Sofie Trekær | 2003 | HORSENS | 0364AD | 25 m | 2:17.71 | |
30 | 389 | Stoltenhoff Katrine | 2006 | BRÆDSTRUP | 0672AM | 25 m | 2:17.76 | |
31 | 282 | Mosegaard Nicoline Bang | 2005 | SKIVE | 0562AS | 25 m | 2:17.89 | |
32 | 509 | Nissen Stine Bendixen | 2004 | HORSENS | 0406AS | 25 m | 2:18.52 | |
33 | 175 | Nedergaard Laura G. | 2005 | ODDER | 0572AF | 25 m | 2:20.02 | |
34 | 166 | Skjoldborg Maibritt | 2002 | H2Odense | 0284AO | 25 m | 2:20.26 | |
35 | 474 | Fevre Sofie Le | 2004 | HORSENS | 0448AX | 25 m | 2:20.69 | |
36 | 20 | Møller Anna Bjerrum | 2004 | ESBJERG | 0436AL | 25 m | 2:20.75 | |
37 | 11 | Keulen Femke Iris | 2005 | ESBJERG | 0582AS | 25 m | 2:20.87 | |
38 | 201 | Stamholt Anne | 2006 | HSK | 0652AM | 25 m | 2:22.72 | |
39 | 25 | Weide Kathrine | 2004 | ESBJERG | 0402AO | 25 m | 2:23.11 | |
40 | 323 | Mols Christine | 2006 | RINGE | 0692AO | 25 m | 2:23.15 | |
41 | 206 | Thastrup-Hansen Anne | 2006 | HSK | 0688AV | 25 m | 2:23.25 | |
42 | 379 | Veiler Mille | 2005 | KOLDING | 0526AX | 25 m | 2:23.31 | |
43 | 135 | Wienberg Katrine Sofie | 2002 | HORSENS | 0252ap | 25 m | 2:23.40 | |
44 | 249 | Madsen Sophie Møller | 2005 | DELTA | 0536BA | 25 m | 2:23.92 | |
45 | 172 | Halle Caden | 2005 | ODDER | 0596AS | 25 m | 2:24.56 | |
46 | 140 | Jacobsen Jasmina K. | 2003 | ESBJERG | 0322ak | 25 m | 2:25.71 | |
47 | 192 | Hobolth Fiona Hansen | 2003 | HSK | 0376AO | 25 m | 2:26.06 | |
48 | 320 | Lundsfryd Thilde Rosen | 2004 | RINGE | 0424AN | 25 m | 2:26.07 | |
49 | 305 | Hansen Katrine Hvistendal | 1997 | RINGE | 9754BA | 25 m | 2:26.12 | |
50 | 506 | Madsen Caroline | 2004 | HORSENS | 0446AQ | 25 m | 2:26.28 | |
51 | 407 | Kallestrup Therese T. | 2006 | AGF | 0614AT | 25 m | 2:26.40 | |
52 | 288 | Holst Amalie | 2004 | SKANDERBOR | 0428AS | 25 m | 2:26.96 | |
53 | 451 | Dietrichsen Anna | 2006 | SLANGERUP | 0694AB | 25 m | 2:27.15 | |
54 | 449 | Larsen Julie Merl | 2005 | JYLLINGE | 0584AB | 25 m | 2:27.29 | |
55 | 405 | Hansfort Karoline | 2006 | AGF | 0668AM | 25 m | 2:30.75 | |
56 | 511 | Petersen Thea Sofie Holm | 2005 | HORSENS | 0568AR | 25 m | 2:30.82 | |
57 | 13 | Mischorr Mathilde Hedekær | 2005 | ESBJERG | 0522AS | 25 m | 2:30.98 | |
58 | 253 | Richards Victoria | 2005 | DELTA | 0548AP | 25 m | 2:31.11 | |
59 | 144 | Kirial Nete | 2003 | ST-NEPTUN | 0362bc | 25 m | 2:31.78 | |
60 | 388 | Rasmussen Annemone | 2006 | BRÆDSTRUP | 0674AC | 25 m | 2:31.87 | |
61 | 298 | Schmidt-Petersen Sofie | 2007 | SKANDERBOR | 0762AV | 25 m | 2:32.19 | |
62 | 448 | Røpke Lærke Stenholt | 2006 | JYLLINGE | 0698AA | 25 m | 2:32.43 | |
63 | 457 | Greve Naya Høi | 2007 | SLANGERUP | 0796AE | 25 m | 2:34.19 | |
64 | 514 | Kristensen Signe | 2006 | HORSENS | 0624AK | 25 m | 2:35.61 | |
65 | 246 | Lindeblad Mille | 2005 | DELTA | 0512AU | 25 m | 2:35.74 | |
66 | 406 | Møller Marie Kromann | 2006 | AGF | 0654AM | 25 m | 2:36.17 | |
67 | 557 | Filipowicz Lucca | 2005 | GRENAA | 0594BB | 25 m | 2:37.88 | |
68 | 454 | Kjærsgaard Jasmin | 2006 | SLANGERUP | 0682AF | 25 m | 2:37.95 | |
69 | 297 | Petersen Caroline | 2008 | SKANDERBOR | 0804AN | 25 m | 2:39.00 | |
70 | 338 | Hvidberg Mathilde | 2007 | RINGE | 0774AE | 25 m | 2:41.87 | |
71 | 424 | Rasmussen Carla Brix | 2006 | AABYBRO | 0656AW | 25 m | 2:42.27 | |
72 | 445 | Larsen Anna Merl | 2006 | JYLLINGE | 0636AK | 25 m | 2:43.74 | |
73 | 394 | Klausen Simone Trekær | 2007 | BRÆDSTRUP | 0764AC | 25 m | 2:46.48 | |
74 | 214 | Buch Kirstine | 2005 | KORAL | 0578AS | 25 m | 2:46.85 | |
75 | 174 | Jensen Leonora Holst | 2004 | ODDER | 0408AS | 25 m | 2:47.35 | |
76 | 203 | Karlsen Maja Kirstine | 2005 | HSK | 0514AX | 25 m | 2:47.70 | |
77 | 147 | Bertel-Ørum Theresa | 2003 | SKIVE | 0378be | 25 m | 2:48.11 | |
78 | 208 | Lassen Josefine | 2003 | HSK | 0316BG | 25 m | 2:48.66 | |
79 | 293 | Anker Philippa | 2006 | SKANDERBOR | 0656AV | 25 m | 2:48.95 | |
80 | 397 | Augustesen Sille | 2008 | BRÆDSTRUP | 0824AB | 25 m | 2:49.19 | |
81 | 2 | Thomsen Mathilde | 2004 | ÅRHUS 1900 | 0418AP | 25 m | 2:50.01 | |
82 | 484 | Olesen Mathilde | 2005 | HORSENS | 0526AT | 25 m | 2:51.07 | |
83 | 204 | Wesselhoff Clara | 2006 | HSK | 0612AS | 25 m | 2:52.28 | |
84 | 491 | Agersbæk Frida Gode | 2007 | HORSENS | 0754AV | 25 m | 2:52.67 | |
85 | 358 | Højstrøm Nanna | 2007 | KOLDING | 0758AK | 25 m | 2:52.95 | |
86 | 54 | Uhd Gabrielle Haahr | 2007 | VEJLE | 0796AF | 25 m | 2:53.36 | |
87 | 513 | Wienberg Amalie Marie | 2005 | HORSENS | 0538AB | 25 m | 2:53.50 | |
88 | 250 | Jensen Stine Engelbrecht | 2006 | DELTA | 0642AV | 25 m | 2:53.97 | |
89 | 290 | Møller Julie | 2005 | SKANDERBOR | 0512AM | 25 m | 2:55.89 | |
90 | 346 | Ploug Frida | 2007 | RINGE | 0746AD | 25 m | 2:59.67 | |
91 | 289 | Laursen Ida K. | 2007 | SKANDERBOR | 0766AB | 25 m | 3:02.48 | |
92 | 315 | Skjerning Bianca | 2001 | RINGE | 0176BE | 25 m | 3:04.34 | |
93 | 38 | Rasmussen Asta-Marie | 2009 | VEJLE | 0964AA | 25 m | 3:05.93 | |
94 | 39 | Hansen Astrid | 2006 | VEJLE | 0678AU | 25 m | 3:07.43 | |
95 | 229 | Bendtsen Clara | 2008 | DELTA | 0876AL | 25 m | 3:11.00 | |
96 | 182 | Petersen Marie V. | 2006 | ODDER | 0656AP | 25 m | 3:24.38 | |
97 | 75 | Holmberg Olivia | 2009 | VEJLE | 0986AC | 25 m | 3:31.35 | |
98 | 299 | Kristensen Maise | 2008 | SKANDERBOR | 0878AR | 25 m | ||
99 | 337 | Rasmussen Freja Zaugg | 2008 | RINGE | 0834AO | 25 m | ||
100 | 540 | Pedersen Astrid | 2009 | HORSENS | 0992BA | 25 m | ||
101 | 543 | Rasmussen Vigga | 2009 | HORSENS | 0984AG | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 19 september 2019 |
Licens til Horsens Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 22:24 |