Program for NIU mästerskapen
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arrangör: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Walkesborgsbadet |
|
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 5 sep 2019 till den 5 sep 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
100m Frisim Mixed |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Klubb |
Född |
Licens |
Pool |
Anm tid |
Status |
|
1 |
224 |
|
Elias Persson |
Malmö Idrottsgym. |
2002 |
AI7902 |
25m |
49.78 |
|
|
|
|
|
2 |
126 |
|
Felix Bengs-Stattin |
Umeå Elitidrottsgym. |
2002 |
AD4702 |
25m |
50.93 |
|
|
|
|
|
3 |
100 |
|
Anton Mylläri |
Fredrika Bremergymnasiet |
2001 |
AB9501 |
25m |
52.13 |
|
|
|
|
|
4 |
22 |
|
Oscar Elfers |
Filbornaskolan |
2002 |
AL9102 |
25m |
52.21 |
|
|
|
|
|
5 |
98 |
|
Dennie Halilovic |
Polhemskolan |
2002 |
AC0702 |
25m |
53.28 |
|
|
|
|
|
6 |
37 |
|
Job Sanders |
Sandagymnasiet |
2003 |
AF2703 |
25m |
53.94 |
|
|
|
|
|
7 |
103 |
|
Mattias Kvist |
Fredrika Bremergymnasiet |
2003 |
AB5503 |
25m |
54.00 |
|
|
|
|
|
8 |
4 |
|
David Reinholdsson |
Sven-Erikssongymnasiet |
2002 |
AI3502 |
25m |
54.13 |
|
|
|
|
|
9 |
146 |
|
Eric Hansson |
Väsby Nya Gymnasium |
2002 |
AD0302 |
25m |
54.51 |
|
|
|
|
|
10 |
192 |
|
Erik Falk |
Solna Gymnasium |
2003 |
AL0103 |
25m |
54.53 |
|
|
|
|
|
11 |
191 |
|
Oliver Erneholm |
Solna Gymnasium |
2003 |
AO4503 |
25m |
54.73 |
|
|
|
|
|
12 |
115 |
|
Arvid Nilsson |
Polhemskolan |
2003 |
AK4303 |
25m |
54.85 |
|
|
|
|
|
13 |
148 |
|
Victor Halldén |
Väsby Nya Gymnasium |
2000 |
AP7300 |
25m |
55.07 |
|
|
|
|
|
14 |
73 |
|
Albin Eriksson |
Stockholm Idrottsgym. |
2003 |
AF3503 |
25m |
55.14 |
|
|
|
|
|
15 |
82 |
|
Gloria Muzito |
Sundsvalls gymnasium |
2002 |
BO6202 |
25m |
55.84 |
|
|
|
|
|
16 |
199 |
|
Philip Bentzer |
Solna Gymnasium |
2001 |
AH6701 |
25m |
55.88 |
|
|
|
|
|
17 |
228 |
|
Liam Bech |
Malmö Idrottsgym. |
2003 |
AQ2303 |
25m |
56.19 |
|
|
|
|
|
18 |
154 |
|
Christopher Lindholm |
Väsby Nya Gymnasium |
2002 |
AQ1702 |
25m |
56.24 |
|
|
|
|
|
19 |
164 |
|
Alvin Eriksson |
Växjös Gymnasieskolor |
2003 |
AQ3703 |
25m |
56.25 |
|
|
|
|
|
20 |
174 |
|
Jakob Josephson |
Uddevalla gymnasium |
2002 |
AN8102 |
25m |
56.44 |
|
|
|
|
|
21 |
167 |
|
Jakob Wassberg |
Sundsvalls gymnasium |
2003 |
AR7103 |
25m |
56.63 |
|
|
|
|
|
22 |
34 |
|
Patrik Petkoczi |
Sandagymnasiet |
2002 |
AG3702 |
25m |
57.27 |
|
|
|
|
|
23 |
233 |
|
Julius Grell |
Fredrika Bremergymnasiet |
2003 |
AS9903 |
25m |
57.29 |
|
|
|
|
|
24 |
140 |
|
Tova Andersson |
Väsby Nya Gymnasium |
2001 |
AH8201 |
25m |
57.82 |
|
|
|
|
|
25 |
229 |
|
Vilhelm Andersson |
Malmö Idrottsgym. |
2002 |
AE1502 |
25m |
57.91 |
|
|
|
|
|
26 |
109 |
|
Jonathan Sandqvist |
Fredrika Bremergymnasiet |
2003 |
AO3703 |
25m |
57.96 |
|
|
|
|
|
27 |
3 |
|
David Engström |
Sven-Erikssongymnasiet |
2001 |
AM1701 |
25m |
58.64 |
|
|
|
|
|
28 |
2 |
|
Linn Thid |
Sven-Erikssongymnasiet |
2003 |
AG5803 |
25m |
58.84 |
|
|
|
|
|
29 |
155 |
|
William Malmborg |
Väsby Nya Gymnasium |
2003 |
AW8503 |
25m |
59.06 |
|
|
|
|
|
30 |
62 |
|
Karin Widerberg |
Sannarpsgymnasiet |
2003 |
AO3803 |
25m |
59.49 |
|
|
|
|
|
31 |
120 |
|
Thilda Ström |
Tibble Gymnasium |
2003 |
AT5803 |
25m |
59.61 |
|
|
|
|
|
32 |
66 |
|
Wilma Svensson |
Sannarpsgymnasiet |
2002 |
BK8402 |
25m |
59.67 |
|
|
|
|
|
33 |
19 |
|
Kajsa Gustavsson |
Filbornaskolan |
2001 |
AW2401 |
25m |
59.96 |
|
|
|
|
|
34 |
226 |
|
Johanna Ingner |
Malmö Idrottsgym. |
2002 |
AI4202 |
25m |
1:00.07 |
|
|
|
|
|
35 |
104 |
|
Alwa Widmark |
Fredrika Bremergymnasiet |
2002 |
AN4402 |
25m |
1:00.52 |
|
|
|
|
|
36 |
55 |
|
Matilda Hoff |
ProCivitas |
2003 |
AG6803 |
25m |
1:00.63 |
|
|
|
|
|
37 |
84 |
|
Moa Karlsson |
Polhemskolan |
2002 |
AC1202 |
25m |
1:01.08 |
|
|
|
|
|
38 |
35 |
|
Jazmina Hedqvist |
Sandagymnasiet |
2002 |
AQ5402 |
50m |
1:01.08 |
|
|
|
|
|
39 |
231 |
|
Ester Eilertsson |
Malmö Idrottsgym. |
2003 |
AE0203 |
25m |
1:01.20 |
|
|
|
|
|
40 |
60 |
|
Petronella Ottosson |
Sannarpsgymnasiet |
2002 |
AN8802 |
25m |
1:01.59 |
|
|
|
|
|
41 |
63 |
|
Josephine Ålenius |
Sannarpsgymnasiet |
2002 |
AY2402 |
25m |
1:01.78 |
|
|
|
|
|
42 |
81 |
|
Saga Persson |
Sundsvalls gymnasium |
2003 |
AI1203 |
25m |
1:02.10 |
|
|
|
|
|
43 |
151 |
|
Roya Tittelbach |
Väsby Nya Gymnasium |
2003 |
AF7603 |
25m |
1:02.38 |
|
|
|
|
|
44 |
27 |
|
Agnes Arberg |
Sandagymnasiet |
2001 |
AF6201 |
25m |
1:02.75 |
|
|
|
|
|
45 |
123 |
|
Olivia Svensson |
Tibble Gymnasium |
2003 |
CA4203 |
25m |
1:02.94 |
|
|
|
|
|
46 |
170 |
|
Emilia Ström |
Uddevalla gymnasium |
2002 |
AD0602 |
25m |
1:03.15 |
|
|
|
|
|
47 |
107 |
|
Elin Lundgren |
Fredrika Bremergymnasiet |
2003 |
AW2603 |
50m |
1:03.69 |
|
|
|
|
|
48 |
234 |
|
Cornelia Sundqvist |
Sven-Erikssongymnasiet |
2003 |
BP3403 |
25m |
1:05.34 |
|
|
|
|
|
49 |
106 |
|
Michelle Aspberg |
Fredrika Bremergymnasiet |
2002 |
AT8402 |
50m |
1:06.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-09-05 14:45:49 |
Resultathantering: WinGrodan 2.3 |
Licensierad till: Uddevalla Sim |
|
|
|
|