Program för NIU mästerskapen
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tordagen den 5 september
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Walkesborgsbadet |
Arrangör: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 5 sep 2019 till den 5 sep 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 16, 200m Medley Herrar
|
Final 1 (3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
75 |
2 |
|
Linus Thörn |
2002 |
SIG |
2:25.81 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
3 |
|
Patrik Petkoczi |
2002 |
SANDA |
2:24.06 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
90 |
4 |
|
Noah Emanuelsson |
2003 |
BORÅS |
2:21.20 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
164 |
5 |
|
Alvin Eriksson |
2003 |
VÄXJÖ |
2:22.20 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
71 |
6 |
|
Jakob Strömland |
2003 |
MALMÖ |
2:24.31 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
175 |
7 |
|
Simon Andersson |
2003 |
UDDEVALLA |
2:34.02 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 16, 200m Medley Herrar |
Final 2 (3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
1 |
|
Melker Rosengren |
2003 |
SUNDSVALL |
2:20.64 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
98 |
2 |
|
Dennie Halilovic |
2002 |
LUND |
2:17.34 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
224 |
3 |
|
Elias Persson |
2002 |
MIG |
2:15.06 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
4 |
|
David Reinholdsson |
2002 |
BORÅS |
2:14.85 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
5 |
|
Filip Salbrink |
2002 |
LUND |
2:15.02 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
6 |
|
Gunnar Widerberg |
2000 |
HALMSTAD |
2:15.08 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
7 |
|
William Svensson |
2003 |
Karlskrona |
2:20.07 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
85 |
8 |
|
Ian Hangård |
2002 |
LUND |
2:20.67 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 16, 200m Medley Herrar |
Final 3 (3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
197 |
1 |
|
Arvid Styrman |
2002 |
Solna Gymn |
2:14.22 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
105 |
2 |
|
Klaudius Schreck |
2001 |
FREDRIKA B |
2:13.49 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
70 |
3 |
|
Carl Gerstenfeld |
2002 |
MALMÖ |
2:10.54 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
183 |
4 |
|
Emil Hassling |
2000 |
HELSINGBORG |
1:58.59 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
86 |
5 |
|
Nils Wergeland |
2002 |
LUND |
2:08.21 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
143 |
6 |
|
Martin Melinder |
2001 |
VÄSBY NYA |
2:11.01 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
191 |
7 |
|
Oliver Erneholm |
2003 |
Solna Gymn |
2:13.77 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
161 |
8 |
|
Oskar Axandersson |
2002 |
VÄXJÖ |
2:14.78 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-09-05 16:04:30 |
Resultathantering: WinGrodan 2.3 |
Licensierad till: Uddevalla Sim |
|
|
|
|