2021-04-21   07:00:18
Choose competition:

Choose language:
Swedish English Denmark Finland

Program for NIU mästerskapen

Below are all entry- and startlists shown by session.

Tordagen den 5 september

Document
Startlista
NIU Mästerskapen 2019
Arrangör:
Plats: Walkesborgsbadet
Bassäng: 25m Tävlingsdatum: den 5 sep 2019 till den 5 sep 2019
22 100m Frisim Mixed
# ID Namn Klubb Född Licens Pool Anm tid Status
1 224 Elias Persson Malmö Idrottsgym. 2002 AI7902 25m 49.78
2 126 Felix Bengs-Stattin Umeå Elitidrottsgym. 2002 AD4702 25m 50.93
3 100 Anton Mylläri Fredrika Bremergymnasiet 2001 AB9501 25m 52.13
4 22 Oscar Elfers Filbornaskolan 2002 AL9102 25m 52.21
5 98 Dennie Halilovic Polhemskolan 2002 AC0702 25m 53.28
6 37 Job Sanders Sandagymnasiet 2003 AF2703 25m 53.94
7 103 Mattias Kvist Fredrika Bremergymnasiet 2003 AB5503 25m 54.00
8 4 David Reinholdsson Sven-Erikssongymnasiet 2002 AI3502 25m 54.13
9 146 Eric Hansson Väsby Nya Gymnasium 2002 AD0302 25m 54.51
10 192 Erik Falk Solna Gymnasium 2003 AL0103 25m 54.53
11 191 Oliver Erneholm Solna Gymnasium 2003 AO4503 25m 54.73
12 115 Arvid Nilsson Polhemskolan 2003 AK4303 25m 54.85
13 148 Victor Halldén Väsby Nya Gymnasium 2000 AP7300 25m 55.07
14 73 Albin Eriksson Stockholm Idrottsgym. 2003 AF3503 25m 55.14
15 82 Gloria Muzito Sundsvalls gymnasium 2002 BO6202 25m 55.84
16 199 Philip Bentzer Solna Gymnasium 2001 AH6701 25m 55.88
17 228 Liam Bech Malmö Idrottsgym. 2003 AQ2303 25m 56.19
18 154 Christopher Lindholm Väsby Nya Gymnasium 2002 AQ1702 25m 56.24
19 164 Alvin Eriksson Växjös Gymnasieskolor 2003 AQ3703 25m 56.25
20 174 Jakob Josephson Uddevalla gymnasium 2002 AN8102 25m 56.44
21 167 Jakob Wassberg Sundsvalls gymnasium 2003 AR7103 25m 56.63
22 34 Patrik Petkoczi Sandagymnasiet 2002 AG3702 25m 57.27
23 233 Julius Grell Fredrika Bremergymnasiet 2003 AS9903 25m 57.29
24 140 Tova Andersson Väsby Nya Gymnasium 2001 AH8201 25m 57.82
25 229 Vilhelm Andersson Malmö Idrottsgym. 2002 AE1502 25m 57.91
26 109 Jonathan Sandqvist Fredrika Bremergymnasiet 2003 AO3703 25m 57.96
27 3 David Engström Sven-Erikssongymnasiet 2001 AM1701 25m 58.64
28 2 Linn Thid Sven-Erikssongymnasiet 2003 AG5803 25m 58.84
29 155 William Malmborg Väsby Nya Gymnasium 2003 AW8503 25m 59.06
30 62 Karin Widerberg Sannarpsgymnasiet 2003 AO3803 25m 59.49
31 120 Thilda Ström Tibble Gymnasium 2003 AT5803 25m 59.61
32 66 Wilma Svensson Sannarpsgymnasiet 2002 BK8402 25m 59.67
33 19 Kajsa Gustavsson Filbornaskolan 2001 AW2401 25m 59.96
34 226 Johanna Ingner Malmö Idrottsgym. 2002 AI4202 25m 1:00.07
35 104 Alwa Widmark Fredrika Bremergymnasiet 2002 AN4402 25m 1:00.52
36 55 Matilda Hoff ProCivitas 2003 AG6803 25m 1:00.63
37 84 Moa Karlsson Polhemskolan 2002 AC1202 25m 1:01.08
38 35 Jazmina Hedqvist Sandagymnasiet 2002 AQ5402 50m 1:01.08
39 231 Ester Eilertsson Malmö Idrottsgym. 2003 AE0203 25m 1:01.20
40 60 Petronella Ottosson Sannarpsgymnasiet 2002 AN8802 25m 1:01.59
41 63 Josephine Ålenius Sannarpsgymnasiet 2002 AY2402 25m 1:01.78
42 81 Saga Persson Sundsvalls gymnasium 2003 AI1203 25m 1:02.10
43 151 Roya Tittelbach Väsby Nya Gymnasium 2003 AF7603 25m 1:02.38
44 27 Agnes Arberg Sandagymnasiet 2001 AF6201 25m 1:02.75
45 123 Olivia Svensson Tibble Gymnasium 2003 CA4203 25m 1:02.94
46 170 Emilia Ström Uddevalla gymnasium 2002 AD0602 25m 1:03.15
47 107 Elin Lundgren Fredrika Bremergymnasiet 2003 AW2603 50m 1:03.69
48 234 Cornelia Sundqvist Sven-Erikssongymnasiet 2003 BP3403 25m 1:05.34
49 106 Michelle Aspberg Fredrika Bremergymnasiet 2002 AT8402 50m 1:06.05
2019-09-05 14:45:49 Resultathantering: WinGrodan 2.3 Licensierad till: Uddevalla Sim

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner