Program för NIU mästerskapen
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tordagen den 5 september
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arrangör: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Walkesborgsbadet |
|
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 5 sep 2019 till den 5 sep 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
50m Fjärilsim Herrar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Klubb |
Född |
Licens |
Pool |
Anm tid |
Status |
|
1 |
224 |
|
Elias Persson |
Malmö Idrottsgym. |
2002 |
AI7902 |
25m |
24.81 |
|
|
|
|
|
2 |
99 |
|
Jens Christiansen |
Polhemskolan |
2001 |
AJ7901 |
50m |
25.07 |
|
|
|
|
|
3 |
102 |
|
Christopher Andrén |
Sundsvalls gymnasium |
2000 |
AK0100 |
25m |
25.27 |
|
|
|
|
|
4 |
105 |
|
Klaudius Schreck |
Fredrika Bremergymnasiet |
2001 |
AN2701 |
25m |
25.50 |
|
|
|
|
|
5 |
100 |
|
Anton Mylläri |
Fredrika Bremergymnasiet |
2001 |
AB9501 |
50m |
25.85 |
|
|
|
|
|
6 |
10 |
|
William Kerman |
Filbornaskolan |
2001 |
AA6501 |
25m |
25.94 |
|
|
|
|
|
7 |
4 |
|
David Reinholdsson |
Sven-Erikssongymnasiet |
2002 |
AI3502 |
25m |
26.26 |
|
|
|
|
|
8 |
196 |
|
Andreas Wallén |
Solna Gymnasium |
2002 |
AP9302 |
25m |
26.53 |
|
|
|
|
|
9 |
39 |
|
Dennis Partanen |
Sandagymnasiet |
2003 |
AI5703 |
25m |
27.07 |
|
|
|
|
|
10 |
9 |
|
Melker Rosengren |
Sundsvalls gymnasium |
2003 |
AR1903 |
25m |
27.08 |
|
|
|
|
|
11 |
225 |
|
Joar Modigh |
Malmö Idrottsgym. |
2001 |
AO1101 |
25m |
27.15 |
|
|
|
|
|
12 |
98 |
|
Dennie Halilovic |
Polhemskolan |
2002 |
AC0702 |
50m |
27.20 |
|
|
|
|
|
13 |
49 |
|
Marcus Barkrot |
Ehrensvärdska gymnasiet |
2002 |
AD7502 |
25m |
27.25 |
|
|
|
|
|
14 |
161 |
|
Oskar Axandersson |
Växjös Gymnasieskolor |
2002 |
AN7502 |
25m |
27.26 |
|
|
|
|
|
15 |
204 |
|
Robin Falk |
ProCivitas |
2001 |
AJ9101 |
25m |
27.28 |
|
|
|
|
|
16 |
1 |
|
Linus Holmdahl |
Sven-Erikssongymnasiet |
2001 |
AE4101 |
25m |
27.57 |
|
|
|
|
|
17 |
193 |
|
Leo Jakobsson |
Solna Gymnasium |
2002 |
AG4302 |
25m |
27.68 |
|
|
|
|
|
18 |
117 |
|
Wilhelm Muzikants |
Tibble Gymnasium |
2001 |
AJ2901 |
25m |
27.78 |
|
|
|
|
|
19 |
109 |
|
Jonathan Sandqvist |
Fredrika Bremergymnasiet |
2003 |
AO3703 |
50m |
27.78 |
|
|
|
|
|
20 |
52 |
|
Dennis Micin |
Ehrensvärdska gymnasiet |
2002 |
AX3902 |
25m |
27.81 |
|
|
|
|
|
21 |
211 |
|
Jakub Majta |
Stockholm Idrottsgym. |
2003 |
AV9703 |
25m |
28.50 |
|
|
|
|
|
22 |
133 |
|
Iyas Kalash |
Umeå Elitidrottsgym. |
2004 |
AO4304 |
50m |
29.10 |
|
|
|
|
|
23 |
173 |
|
Charlie Tranberg |
Uddevalla gymnasium |
2002 |
AK5102 |
25m |
29.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-09-05 14:45:44 |
Resultathantering: WinGrodan 2.3 |
Licensierad till: Uddevalla Sim |
|
|
|
|