Program for Hillerød Cup 2019
Below are all entry- and startlists shown by session.
Competition session
Seedede heat Løb 4
|
Stævne navn |
Hillerød Cup 2019 |
|
Udskriftsdato |
28 september 2019 |
|
|
Stævne by |
Hillerød |
|
Udskriftstidspunkt |
08:07 |
|
|
Arrangør |
Hillerød Svømmeklub |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
28 september 2019 |
|
|
|
|
Løb 4, 50m Brystsvømning Herrer |
Finaler (7) |
Vejledende starttid 10:41 |
Heat 1 (7) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
107 |
1 |
Frederik Mortensen |
2008 |
0863AN |
HILLERØD |
|
25m |
|
368 |
2 |
Zakariah Hessellund |
2009 |
|
HILLERØD |
|
25m |
|
373 |
3 |
Oscar Hardy |
2010 |
|
HILLERØD |
|
25m |
|
279 |
4 |
Rasmus Alexander Nielsen |
2008 |
0843AH |
VAT CPH-MK |
|
25m |
|
281 |
5 |
Thias Roland Zimling |
2009 |
0977AD |
VAT CPH-MK |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
282 |
1 |
Thor Rosselló-Tang |
2008 |
0853AH |
VAT CPH-MK |
|
25m |
|
105 |
2 |
Aksel Otto Duelund-Hansen |
2010 |
1033AD |
HILLERØD |
|
25m |
1:07.61 |
272 |
3 |
Eran Akar |
2008 |
0833AH |
VAT CPH-MK |
|
25m |
54.07 |
265 |
4 |
Holger Larsen |
2008 |
0807AG |
VAT CPH-MK |
|
25m |
55.70 |
100 |
5 |
Lucas Kristiansen |
2009 |
0955AE |
HILLERØD |
|
25m |
2:22.03 |
283 |
6 |
Andreas Vogter |
2007 |
0769AP |
VAT CPH-MK |
|
25m |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
198 |
1 |
Victor Kühl |
2009 |
0983AA |
HELSINGE |
|
25m |
51.18 |
218 |
2 |
Jonathan V Ahm-Jantzen |
2009 |
0949AA |
GSK |
|
25m |
50.92 |
181 |
3 |
Viktor Junker Neldeberg |
2004 |
0445AA |
HELSINGE |
|
50m |
48.37 |
230 |
4 |
Lauritz Viborg Husum |
2007 |
0799AH |
FR.SUND |
|
25m |
50.27 |
229 |
5 |
Gustavs Lopacinskis |
2009 |
0967AA |
FR.SUND |
|
50m |
51.01 |
139 |
6 |
Mikkel Rasmussen |
2007 |
0789AL |
HILLERØD |
|
50m |
53.26 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
42 |
1 |
Nikolaj Bandsholm |
2007 |
0775AE |
HVIDOVRE |
|
25m |
48.06 |
15 |
2 |
Julius Vadmand |
2005 |
0551AJ |
SLAGELSE |
|
50m |
42.12 |
22 |
3 |
Viktor Kristiansen |
2006 |
0661AP |
SLAGELSE |
|
25m |
41.40 |
130 |
4 |
Joachim Nyvang Thorngreen |
2007 |
0757AG |
HILLERØD |
|
25m |
41.95 |
165 |
5 |
Scott Foged |
2005 |
0575AI |
HELSINGE |
|
25m |
44.18 |
215 |
6 |
Tristan Nygaard |
2008 |
0891AD |
GSK |
|
25m |
48.32 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
334 |
1 |
Rodi Cetinkaya |
2006 |
0651AH |
VEST |
|
25m |
39.59 |
175 |
2 |
Victor Møller Klitgaard |
2006 |
0691AE |
HELSINGE |
|
50m |
37.86 |
8 |
3 |
Christian Søe Jepsen |
2005 |
0553AF |
SLAGELSE |
|
25m |
36.69 |
203 |
4 |
Anton Skov Grell |
2004 |
0469AE |
GSK |
|
25m |
37.35 |
46 |
5 |
Asbjørn Nybroe |
2006 |
0683AC |
HVIDOVRE |
|
50m |
38.90 |
18 |
6 |
Rasmus Bønsøe |
2006 |
0669AG |
SLAGELSE |
|
25m |
41.19 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
346 |
1 |
Magnus Rasmussen |
2006 |
0675AD |
VEST |
|
25m |
36.09 |
187 |
2 |
Emil Gram Peters |
2005 |
0529AD |
HELSINGE |
|
25m |
33.63 |
295 |
3 |
Sebastian Bidstrup Lantz |
1999 |
9901AH |
VEST |
|
25m |
33.14 |
250 |
4 |
Bertram Olesen |
2005 |
0509AK |
FR.SUND |
|
25m |
33.34 |
296 |
5 |
Frederik Emil Bækgaard |
2002 |
0299AI |
VEST |
|
25m |
33.68 |
245 |
6 |
Lau Lykke Wennicke |
2004 |
0403AF |
FR.SUND |
|
25m |
36.68 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
170 |
1 |
Marcus Christiansen |
2001 |
0145AT |
HELSINGE |
|
50m |
32.59 |
290 |
2 |
Asbjørn Floor-Bøjden |
2002 |
0277AI |
VEST |
|
25m |
31.85 |
297 |
3 |
Casper Davidsen |
1999 |
9979AA |
VEST |
|
25m |
29.54 |
184 |
4 |
Frederik Junker Neldeberg |
2000 |
0095AI |
HELSINGE |
|
50m |
30.61 |
206 |
5 |
Asger Johansen |
2003 |
0395AE |
GSK |
|
50m |
32.58 |
125 |
6 |
Sebastian Ejdesgaard |
2001 |
0181AO |
HILLERØD |
|
50m |
32.93 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 |
Udskriftsdato |
28 september 2019 |
Licens til Hillerød Svømmeklub |
Udskriftstidspunkt |
08:07 |
|