Program för Poängsim 1, 2019-2020
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Söndag 13 oktober kl. 9.30 (insim 8.30)
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Upsala Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 13 okt 2019 till den 13 okt 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 13, 25m Frisim Flickor
|
Final 1 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
80 |
2 |
|
Ida Schönberg |
2009 |
NKK |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
83 |
3 |
|
Anastasia Kear |
2000 |
UPSALA S |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
91 |
4 |
|
Ella Ahlgren |
2000 |
UPSALA S |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 13, 25m Frisim Flickor |
Final 2 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
1 |
|
Wilma Håkansson |
2009 |
UPSALA S |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
93 |
2 |
|
Ella Söderberg |
2000 |
UPSALA S |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
94 |
3 |
|
Ida Richter |
2000 |
UPSALA S |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
92 |
4 |
|
Adrianna Androsiuk |
2000 |
UPSALA S |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
5 |
|
Esther McElwee |
2007 |
UPSALA S |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
90 |
6 |
|
Agnes Gustavsson |
2000 |
UPSALA S |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 13, 25m Frisim Flickor |
Final 3 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
1 |
|
Johanna Hellman |
2008 |
UPSALA S |
32.24 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
75 |
2 |
|
Atrina Kavianipour |
2010 |
UPSALA S |
30.47 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
63 |
3 |
|
Julia Fomkina |
2009 |
UPSALA S |
27.26 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
4 |
|
Sofia Linde |
2009 |
UPSALA S |
28.59 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
74 |
5 |
|
Emma Fredriksson |
2008 |
UPSALA S |
30.65 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
77 |
6 |
|
Julia Mohkami |
2009 |
UPSALA S |
38.30 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 13, 25m Frisim Flickor |
Final 4 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
1 |
|
Liva Hamad |
2009 |
UPSALA S |
26.73 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
79 |
2 |
|
Ester Wallström |
2009 |
UPSALA S |
25.50 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
68 |
3 |
|
Astrid Kumlin |
2008 |
UPSALA S |
25.21 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
4 |
|
Liv Marklund |
2009 |
UPSALA S |
25.22 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
5 |
|
Josefin Eriksson |
2009 |
UPSALA S |
26.70 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
64 |
6 |
|
Svea Helin |
2010 |
UPSALA S |
26.82 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 13, 25m Frisim Flickor |
Final 5 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
1 |
|
Lina Södersten |
2006 |
UPSALA S |
23.70 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
67 |
2 |
|
Siri Ljunghall |
2008 |
UPSALA S |
23.55 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
3 |
|
Caisa Karlsson |
2008 |
UPSALA S |
23.33 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
4 |
|
Isa Krüger |
2008 |
UPSALA S |
23.42 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
76 |
5 |
|
Olivia Melin |
2009 |
UPSALA S |
23.57 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
70 |
6 |
|
Elise Lund |
2010 |
UPSALA S |
24.39 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-10-13 09:07:21 |
Resultathantering: WinGrodan 2.4 |
Licensierad till: Upsala Simsällskap |
|
|
|
|