Program for Nordic Swimming Championships
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nordic Swimming Championships
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Svimjihøllin í Gundadali |
Organizer: |
Faroe Islands Swimming Association |
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Nov 29, 2019 to Dec 1, 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
100m Freestyle Men |
|
|
|
|
|
|
|
|
NJR |
47.57 |
|
Kregor Zirk |
1999 |
|
EST |
Kolding |
DEN |
09-12-2017 |
|
|
NR |
45.54 |
|
Stefan Nystrand |
1981 |
|
SWE |
Stockholm |
SWE |
10-11-2009 |
|
|
ER |
44.94 |
|
Amaury Leveaux |
1985 |
France |
FRA |
Rijeka |
CRO |
13-12-2008 |
|
|
EJR |
48.04 |
|
Kliment Kolesnikov |
2000 |
Russia |
RUS |
Buenos Aires |
ARG |
09-10-2018 |
|
|
|
|
Junior |
|
# |
ID |
|
Name |
Team |
Born |
License |
Pool |
Entry time |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
197 |
|
Elias Persson |
Sweden |
2002 |
AI7902 |
25m |
49.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
78 |
|
Alexander Tullberg |
Denmark |
2003 |
0377AA |
25m |
49.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
184 |
|
Ronny Brännkärr |
Finland |
2002 |
02A150 |
25m |
49.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
177 |
|
Lassi Haimi |
Finland |
2003 |
03A559 |
25m |
51.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
124 |
|
Jonas Milian Hestad Solberg |
Norge |
2003 |
M300603 JON06 |
25m |
52.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
117 |
|
Birk Lee Johansen |
Norge |
2002 |
M281102 BIR02 |
25m |
52.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
208 |
|
Gustav Henriksen |
Sweden |
2002 |
AM1702 |
25m |
52.73 |
|
|
|
|
|
8 |
23 |
|
Erik Lihhatð |
Estonia |
2003 |
|
25m |
53.03 |
|
|
|
|
|
|
9 |
132 |
|
Bartal E. Eidesgaard |
Faroe Islands |
2003 |
|
25m |
53.12 |
|
|
|
|
|
|
10 |
173 |
|
Marcus Forsel |
Finland |
2003 |
03A127 |
25m |
53.48 |
|
|
|
|
|
11 |
118 |
|
Andreas Håbesland Klausen |
Norge |
2002 |
M020202 AND19 |
25m |
54.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
39 |
|
Daniil Drozdov |
Estonia |
2004 |
|
25m |
54.27 |
|
|
|
|
|
|
13 |
32 |
|
Hans-Mikk Kuulpak |
Estonia |
2004 |
|
25m |
54.34 |
|
|
|
|
|
|
14 |
209 |
|
Mikael Söderberg |
Sweden |
2003 |
AA9303 |
25m |
54.53 |
|
|
|
|
|
15 |
116 |
|
Mathias Rike Holmann |
Norge |
2004 |
M240104 MAT01 |
25m |
55.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
25 |
|
Nikita Karatðevski |
Estonia |
2003 |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
Senior |
|
# |
ID |
|
Name |
Team |
Born |
License |
Pool |
Entry time |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
87 |
|
Frederik Rindshøj |
Denmark |
1999 |
9955AN |
25m |
48.33 |
|
|
|
|
|
2 |
4 |
|
Marko-Matteus Langel |
Estonia |
1999 |
|
25m |
48.79 |
|
|
|
|
|
|
3 |
202 |
|
Olle Sköld |
Sweden |
1999 |
AK4599 |
25m |
48.92 |
|
|
|
|
|
4 |
3 |
|
Andri Aedma |
Estonia |
1995 |
|
25m |
49.13 |
|
|
|
|
|
|
5 |
5 |
|
Hendrik Ütt |
Estonia |
1998 |
|
25m |
49.79 |
|
|
|
|
|
|
6 |
15 |
|
Alex Ahtiainen |
Estonia |
2001 |
|
25m |
50.85 |
|
|
|
|
|
|
7 |
8 |
|
Janter Suun |
Estonia |
2000 |
|
25m |
50.85 |
|
|
|
|
|
|
8 |
156 |
|
Tuomas Kiviluoma |
Finland |
1993 |
93A444 |
25m |
51.18 |
|
|
|
|
|
9 |
142 |
|
Rókur Trygvason |
Faroe Islands |
2000 |
|
25m |
51.40 |
|
|
|
|
|
|
10 |
57 |
|
Hólmsteinn Skorri Hallgrímsson |
Iceland |
2000 |
170800- 2140 |
25m |
51.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
70 |
|
Kristján Gylfi Þórisson |
Iceland |
2000 |
1206002 570 |
25m |
51.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
99 |
|
Rasmus Nørfjand |
Denmark |
2000 |
0043AP |
50m |
52.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
12 |
|
Rando Vainikk |
Estonia |
2000 |
|
25m |
53.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-11-28 21:28:18 |
Datahandling: WinGrodan 2.4 |
Licensed to: Svimjisamband Foroya |
|
|
|
|