Program for Sälsimmet 2019
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Njurundahallen |
Arrangör: |
Njurunda Simsällskap |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 5 okt 2019 till den 6 okt 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
25m Frisim Mixed 0-8 |
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
Sund Birsta |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Klubb |
Född |
Licens |
Bass. |
Anm tid |
Status |
|
1 |
144 |
|
Molly Hammarstedh |
Sundsvalls Simsällskap |
2011 |
AB6011 |
25m |
19.65 |
|
|
|
|
|
2 |
150 |
|
Ebba Åberg |
Sundsvalls Simsällskap |
2011 |
AD0611 |
25m |
21.65 |
|
|
|
|
|
3 |
90 |
|
Nova Svensson |
Njurunda Simsällskap |
2011 |
AC5411 |
25m |
25.58 |
|
|
|
|
|
4 |
26 |
|
Ellen Karlsson |
Härnösands Simsällskap |
2011 |
AB9211 |
25m |
26.12 |
|
|
|
|
|
5 |
83 |
|
Molly Modin |
Njurunda Simsällskap |
2011 |
AB5611 |
25m |
30.16 |
|
|
|
|
|
6 |
149 |
|
Arvid Sjödin |
Sundsvalls Simsällskap |
2011 |
AC2911 |
25m |
31.71 |
|
|
|
|
|
7 |
138 |
|
Douglas Stenling |
Sundsvalls Simsällskap |
2011 |
AA7111 |
25m |
36.03 |
|
|
|
|
|
8 |
143 |
|
Ellen Wåglöf |
Sundsvalls Simsällskap |
2012 |
AA7612 |
25m |
46.66 |
|
|
|
|
|
9 |
110 |
|
Oskar Sagmo |
Sundsvalls Simsällskap |
2011 |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
109 |
|
Autumn Freja Newsham |
Sundsvalls Simsällskap |
2011 |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
108 |
|
Alexander Engman |
Sundsvalls Simsällskap |
2012 |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
34 |
|
Maya Albertsson |
Njurunda Simsällskap |
2011 |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
111 |
|
Wilhelm Hedlund |
Sundsvalls Simsällskap |
2012 |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
87 |
|
Elina Antonsson |
Njurunda Simsällskap |
2011 |
AC5811 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
15 |
33 |
|
Janine Eriksson |
Njurunda Simsällskap |
2011 |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
36 |
|
Molly Burelid |
Njurunda Simsällskap |
2012 |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
106 |
|
Casper Frank |
Sundsvalls Simsällskap |
2011 |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-10-05 11:43:24 |
Resultathantering: WinGrodan 2.4 |
Licensierad till: Njurunda Simsällskap |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Njurundahallen |
Arrangör: |
Njurunda Simsällskap |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 5 okt 2019 till den 6 okt 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
25m Bröstsim Mixed 9-10 |
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
Ocab |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Klubb |
Född |
Licens |
Bass. |
Anm tid |
Status |
|
1 |
75 |
|
Nathalie Eriksson |
Njurunda Simsällskap |
2009 |
AE7809 |
25m |
23.80 |
|
|
|
|
|
2 |
5 |
|
Tim Ku-Ringström |
Bollnäs Simsällskap |
2010 |
AA6910 |
25m |
23.88 |
|
|
|
|
|
3 |
145 |
|
Isak Norgren |
Sundsvalls Simsällskap |
2009 |
AH4709 |
25m |
24.59 |
|
|
|
|
|
4 |
76 |
|
Meya Berg |
Njurunda Simsällskap |
2009 |
AE8809 |
25m |
24.90 |
|
|
|
|
|
5 |
72 |
|
Wira Andersson |
Njurunda Simsällskap |
2010 |
AA1810 |
25m |
25.01 |
|
|
|
|
|
6 |
142 |
|
Ebba Eklund |
Sundsvalls Simsällskap |
2009 |
AJ5209 |
25m |
25.67 |
|
|
|
|
|
7 |
137 |
|
Phoenix Stenling |
Sundsvalls Simsällskap |
2010 |
AA6710 |
25m |
26.72 |
|
|
|
|
|
8 |
89 |
|
Hanna Nordberg |
Njurunda Simsällskap |
2009 |
AP3409 |
25m |
26.77 |
|
|
|
|
|
9 |
78 |
|
Julie Bonnerud Dahlbom |
Njurunda Simsällskap |
2009 |
AF0209 |
25m |
27.73 |
|
|
|
|
|
10 |
70 |
|
Alice Sjödin |
Njurunda Simsällskap |
2009 |
AB9209 |
25m |
28.03 |
|
|
|
|
|
11 |
84 |
|
Malte Nordin |
Njurunda Simsällskap |
2010 |
AC7310 |
25m |
28.04 |
|
|
|
|
|
12 |
73 |
|
Ellen Magnusdotter |
Njurunda Simsällskap |
2009 |
AC4609 |
25m |
28.43 |
|
|
|
|
|
13 |
69 |
|
Haben Tsegay |
Njurunda Simsällskap |
2009 |
AB2409 |
25m |
30.13 |
|
|
|
|
|
14 |
147 |
|
Embla Holmvall |
Sundsvalls Simsällskap |
2010 |
AI8010 |
25m |
30.27 |
|
|
|
|
|
15 |
146 |
|
Astrid Karlsson Ädel |
Sundsvalls Simsällskap |
2009 |
AP3609 |
25m |
34.54 |
|
|
|
|
|
16 |
104 |
|
Lilly Öberg Nilsson |
Sollefteå Allmänna Simsällskap |
2010 |
AB9210 |
25m |
35.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
139 |
|
Simon Wåglöf |
Sundsvalls Simsällskap |
2009 |
AD5309 |
25m |
35.91 |
|
|
|
|
|
18 |
81 |
|
Theo Linnér |
Njurunda Simsällskap |
2009 |
AE2309 |
25m |
36.56 |
|
|
|
|
|
19 |
152 |
|
Alfred Överhem |
Sundsvalls Simsällskap |
2010 |
AE7310 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
20 |
39 |
|
Loke Karlsson |
Njurunda Simsällskap |
2009 |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
82 |
|
Alicia Lönnberg |
Njurunda Simsällskap |
2009 |
AM6409 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
22 |
38 |
|
Trubo Temmel |
Njurunda Simsällskap |
2009 |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
85 |
|
Anton Åhs |
Njurunda Simsällskap |
2009 |
AH4509 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
24 |
71 |
|
Anna Brandström |
Njurunda Simsällskap |
2010 |
AA0810 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
25 |
40 |
|
Svea Westergren Lind |
Njurunda Simsällskap |
2010 |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
79 |
|
Alexander Jonsson |
Njurunda Simsällskap |
2009 |
AC0309 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
27 |
112 |
|
Isabelle Mineur |
Sundsvalls Simsällskap |
2009 |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
107 |
|
Lillymaria Engebo |
Sundsvalls Simsällskap |
2009 |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
14 |
|
Tyra Sahlberg |
Härnösands Simsällskap |
2010 |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
151 |
|
Theya Ericsdotter |
Sundsvalls Simsällskap |
2010 |
AJ4210 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
31 |
13 |
|
Lovisa Vestman |
Härnösands Simsällskap |
2009 |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
77 |
|
Rasmus Olsson |
Njurunda Simsällskap |
2009 |
AC9109 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-10-05 11:43:25 |
Resultathantering: WinGrodan 2.4 |
Licensierad till: Njurunda Simsällskap |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Njurundahallen |
Arrangör: |
Njurunda Simsällskap |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 5 okt 2019 till den 6 okt 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
100m Ryggsim Damer 13-16 |
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
Moove |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Klubb |
Född |
Licens |
Bass. |
Anm tid |
Status |
|
1 |
117 |
|
Olivia Ericsson |
Sundsvalls Simsällskap |
2006 |
AB8406 |
25m |
1:13.35 |
|
|
|
|
|
2 |
41 |
|
Saga Persson |
Njurunda Simsällskap |
2003 |
AI1203 |
25m |
1:13.63 |
|
|
|
|
|
3 |
160 |
|
Ebba Hann |
Simklubben Ägir |
2004 |
AN6804 |
25m |
1:13.69 |
|
|
|
|
|
4 |
48 |
|
Isabelle Grönlund |
Njurunda Simsällskap |
2004 |
AR7604 |
25m |
1:17.49 |
|
|
|
|
|
5 |
119 |
|
Nova Norlander |
Sundsvalls Simsällskap |
2004 |
AV3804 |
25m |
1:17.94 |
|
|
|
|
|
6 |
154 |
|
Tindra Olavi |
Timrå Simklubb |
2003 |
AH6403 |
25m |
1:19.21 |
|
|
|
|
|
7 |
42 |
|
Lovisa Lundblad |
Njurunda Simsällskap |
2003 |
AM1203 |
25m |
1:21.16 |
|
|
|
|
|
8 |
51 |
|
Tova Persson |
Njurunda Simsällskap |
2005 |
AR5205 |
25m |
1:21.66 |
|
|
|
|
|
9 |
118 |
|
Anna Öberg |
Sundsvalls Simsällskap |
2006 |
AB9406 |
25m |
1:22.14 |
|
|
|
|
|
10 |
97 |
|
Linnea Engström |
Sollefteå Allmänna Simsällskap |
2004 |
AM8404 |
25m |
1:22.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
52 |
|
Wilja Edin |
Njurunda Simsällskap |
2006 |
AR0606 |
25m |
1:22.97 |
|
|
|
|
|
12 |
115 |
|
Nora Sundström |
Sundsvalls Simsällskap |
2004 |
AQ9804 |
25m |
1:24.78 |
|
|
|
|
|
13 |
57 |
|
Evelina Hansson |
Njurunda Simsällskap |
2006 |
AR5606 |
25m |
1:28.22 |
|
|
|
|
|
14 |
157 |
|
Linnea Jansson |
Timrå Simklubb |
2005 |
BD0805 |
25m |
1:28.35 |
EFT |
|
15 |
121 |
|
Alva Norgren |
Sundsvalls Simsällskap |
2006 |
AG7606 |
50m |
1:30.34 |
|
|
|
|
|
16 |
173 |
|
Linnea Drewes |
Simklubben Ägir |
2004 |
BW7204 |
25m |
1:33.70 |
|
|
|
|
|
17 |
129 |
|
Nellie Edbom Wounder |
Sundsvalls Simsällskap |
2005 |
BL3205 |
25m |
1:34.52 |
|
|
|
|
|
18 |
53 |
|
Emilia Olsen |
Njurunda Simsällskap |
2006 |
AR4806 |
25m |
1:36.98 |
|
|
|
|
|
19 |
56 |
|
Shewita Tsegay |
Njurunda Simsällskap |
2006 |
AR7606 |
25m |
1:37.62 |
|
|
|
|
|
20 |
98 |
|
Signe Domeij |
Sollefteå Allmänna Simsällskap |
2005 |
AI5805 |
25m |
1:41.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
177 |
|
Emma Mattsson |
Simklubben Ägir |
2006 |
BS5206 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
12 |
|
Rafaella Björklund |
Härnösands Simsällskap |
2005 |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-10-05 11:43:26 |
Resultathantering: WinGrodan 2.4 |
Licensierad till: Njurunda Simsällskap |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Njurundahallen |
Arrangör: |
Njurunda Simsällskap |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 5 okt 2019 till den 6 okt 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
100m Ryggsim Herrar 13-16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Klubb |
Född |
Licens |
Bass. |
Anm tid |
Status |
|
1 |
113 |
|
Albin Hedlund |
Sundsvalls Simsällskap |
2003 |
AA0903 |
25m |
1:01.28 |
|
|
|
|
|
2 |
120 |
|
Melker Rosengren |
Sundsvalls Simsällskap |
2003 |
AR1903 |
25m |
1:05.55 |
|
|
|
|
|
3 |
116 |
|
Jason Walterstad |
Sundsvalls Simsällskap |
2004 |
AH5904 |
50m |
1:06.49 |
|
|
|
|
|
4 |
49 |
|
Mattias Gillgren |
Njurunda Simsällskap |
2003 |
AR0303 |
25m |
1:09.50 |
|
|
|
|
|
5 |
161 |
|
Viktor Svärd |
Simklubben Ägir |
2005 |
AC8305 |
50m |
1:11.10 |
|
|
|
|
|
6 |
47 |
|
Anton Hansson |
Njurunda Simsällskap |
2003 |
AO7103 |
25m |
1:19.07 |
|
|
|
|
|
7 |
9 |
|
Sebastian Pettersson |
Hudiksvalls Simsällskap |
2006 |
AD1306 |
25m |
1:21.31 |
|
|
|
|
|
8 |
163 |
|
Alexander Rydefjord |
Simklubben Ägir |
2005 |
AF3105 |
25m |
1:25.21 |
|
|
|
|
|
9 |
11 |
|
Gustav Hedin |
Hudiksvalls Simsällskap |
2005 |
AA0115 |
25m |
1:26.77 |
|
|
|
|
|
10 |
10 |
|
Linus Almberg |
Hudiksvalls Simsällskap |
2005 |
AS0305 |
25m |
1:36.32 |
|
|
|
|
|
11 |
140 |
|
Hampus Johansson |
Sundsvalls Simsällskap |
2005 |
AW3705 |
25m |
1:44.04 |
|
|
|
|
|
12 |
175 |
|
Leopold Stefansson |
Simklubben Ägir |
2006 |
AP4106 |
25m |
1:52.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-10-05 11:43:26 |
Resultathantering: WinGrodan 2.4 |
Licensierad till: Njurunda Simsällskap |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Njurundahallen |
Arrangör: |
Njurunda Simsällskap |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 5 okt 2019 till den 6 okt 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
50m Bröstsim Damer 11-12 |
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
Sysadm |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Klubb |
Född |
Licens |
Bass. |
Anm tid |
Status |
|
1 |
124 |
|
Nike Norlander |
Sundsvalls Simsällskap |
2007 |
AE8407 |
25m |
41.40 |
|
|
|
|
|
2 |
133 |
|
Astrid Newsham |
Sundsvalls Simsällskap |
2008 |
AI9808 |
50m |
42.97 |
|
|
|
|
|
3 |
134 |
|
Milla Zell |
Sundsvalls Simsällskap |
2008 |
AJ4608 |
50m |
43.27 |
|
|
|
|
|
4 |
122 |
|
Kajsa Burman |
Sundsvalls Simsällskap |
2007 |
AE1607 |
25m |
44.32 |
|
|
|
|
|
5 |
62 |
|
Alexandra Blomqvist |
Njurunda Simsällskap |
2007 |
AL8807 |
50m |
45.51 |
|
|
|
|
|
6 |
2 |
|
Edith Wallberg |
Bollnäs Simsällskap |
2007 |
AA3807 |
25m |
45.91 |
|
|
|
|
|
7 |
64 |
|
Maja Modin |
Njurunda Simsällskap |
2008 |
AG5408 |
25m |
46.88 |
|
|
|
|
|
8 |
131 |
|
Vendela Holmvall |
Sundsvalls Simsällskap |
2007 |
AQ6207 |
50m |
47.10 |
|
|
|
|
|
9 |
178 |
|
Juni D. Linder |
Simklubben Ägir |
2008 |
AZ6808 |
50m |
47.69 |
|
|
|
|
|
10 |
170 |
|
Linnea Betzel |
Simklubben Ägir |
2007 |
AI0207 |
25m |
47.76 |
|
|
|
|
|
11 |
171 |
|
Emelie Betzel |
Simklubben Ägir |
2008 |
AB7808 |
50m |
48.71 |
|
|
|
|
|
12 |
68 |
|
Olivia Palin |
Njurunda Simsällskap |
2008 |
AG9408 |
50m |
48.83 |
|
|
|
|
|
13 |
4 |
|
Tindra Byqvist |
Bollnäs Simsällskap |
2008 |
AQ0208 |
25m |
49.12 |
|
|
|
|
|
14 |
86 |
|
Elsa von Essen |
Njurunda Simsällskap |
2007 |
BK0807 |
25m |
49.30 |
|
|
|
|
|
15 |
65 |
|
Emma Bergqvist |
Njurunda Simsällskap |
2008 |
AG7208 |
25m |
50.15 |
|
|
|
|
|
16 |
63 |
|
Elsa Larsson |
Njurunda Simsällskap |
2008 |
AG9208 |
25m |
50.40 |
|
|
|
|
|
17 |
99 |
|
Freja Engström |
Sollefteå Allmänna Simsällskap |
2007 |
AA8807 |
25m |
50.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
193 |
|
Anna-Klara Sundström |
Njurunda Simsällskap |
2007 |
AH8207 |
25m |
50.77 |
EFT |
|
19 |
141 |
|
Lily Utterberg |
Sundsvalls Simsällskap |
2008 |
AT3808 |
50m |
50.79 |
|
|
|
|
|
20 |
169 |
|
Linnea Wallskog |
Simklubben Ägir |
2008 |
AB6808 |
50m |
51.34 |
|
|
|
|
|
21 |
164 |
|
Jasmine Rydefjord |
Simklubben Ägir |
2007 |
AB7807 |
25m |
51.36 |
|
|
|
|
|
22 |
59 |
|
Emilia Sundholm |
Njurunda Simsällskap |
2007 |
AG8807 |
25m |
52.16 |
|
|
|
|
|
23 |
176 |
|
Freja Lorentzen |
Simklubben Ägir |
2007 |
BH5407 |
50m |
52.65 |
|
|
|
|
|
24 |
54 |
|
Elma Neuman |
Njurunda Simsällskap |
2008 |
AB2608 |
25m |
53.21 |
|
|
|
|
|
25 |
6 |
|
Elsa Strömberg |
Bollnäs Simsällskap |
2008 |
AV5208 |
25m |
54.08 |
|
|
|
|
|
26 |
101 |
|
Juno Domeij |
Sollefteå Allmänna Simsällskap |
2008 |
AM6408 |
25m |
55.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
130 |
|
Noelia Frank |
Sundsvalls Simsällskap |
2007 |
AN9607 |
25m |
56.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
74 |
|
Ester Magnusdotter |
Njurunda Simsällskap |
2008 |
AJ7608 |
25m |
58.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
55 |
|
Josefine Grönlund |
Njurunda Simsällskap |
2008 |
AB3608 |
25m |
59.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
158 |
|
Nelly Lingensjö |
Timrå Simklubb |
2007 |
BF6607 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
159 |
|
Vera Karlsson |
Simklubben Ägir |
2008 |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
67 |
|
Alice Ernerfeldt |
Njurunda Simsällskap |
2008 |
AG8408 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
179 |
|
Alva Forsberg |
Simklubben Ägir |
2008 |
BD1208 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
1 |
|
Alice Persson |
Bollnäs Simsällskap |
2008 |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-10-05 11:43:26 |
Resultathantering: WinGrodan 2.4 |
Licensierad till: Njurunda Simsällskap |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Njurundahallen |
Arrangör: |
Njurunda Simsällskap |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 5 okt 2019 till den 6 okt 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
50m Bröstsim Herrar 11-12 |
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
Ljud & Ljus Control i Sundsvall AB |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Klubb |
Född |
Licens |
Bass. |
Anm tid |
Status |
|
1 |
60 |
|
Joel Täljsten |
Njurunda Simsällskap |
2007 |
AC6507 |
50m |
38.55 |
|
|
|
|
|
2 |
3 |
|
Leo Ku-Ringström |
Bollnäs Simsällskap |
2008 |
AF2508 |
25m |
43.13 |
|
|
|
|
|
3 |
172 |
|
Albin Svärd |
Simklubben Ägir |
2007 |
AF4307 |
50m |
46.98 |
|
|
|
|
|
4 |
29 |
|
Rasmus Viklander |
Härnösands Simsällskap |
2007 |
AT2707 |
25m |
50.41 |
|
|
|
|
|
5 |
132 |
|
Lukas Sagmo |
Sundsvalls Simsällskap |
2008 |
AC0908 |
50m |
50.49 |
|
|
|
|
|
6 |
61 |
|
Elis Täljsten |
Njurunda Simsällskap |
2008 |
AA8708 |
50m |
54.43 |
|
|
|
|
|
7 |
58 |
|
Viking Månsson |
Njurunda Simsällskap |
2008 |
AA9708 |
50m |
55.46 |
|
|
|
|
|
8 |
125 |
|
Anton Ericsson |
Sundsvalls Simsällskap |
2008 |
AA6708 |
25m |
56.63 |
|
|
|
|
|
9 |
27 |
|
Mattis Andersson |
Härnösands Simsällskap |
2007 |
AS4107 |
50m |
1:01.21 |
|
|
|
|
|
10 |
66 |
|
Carl Wilson |
Njurunda Simsällskap |
2008 |
AC2908 |
25m |
1:01.88 |
|
|
|
|
|
11 |
7 |
|
Andrej Antonuk |
Bollnäs Simsällskap |
2008 |
AP8108 |
25m |
1:07.11 |
|
|
|
|
|
12 |
127 |
|
Jonas Lidén |
Sundsvalls Simsällskap |
2007 |
AF1107 |
50m |
1:07.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-10-05 11:43:27 |
Resultathantering: WinGrodan 2.4 |
Licensierad till: Njurunda Simsällskap |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Njurundahallen |
Arrangör: |
Njurunda Simsällskap |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 5 okt 2019 till den 6 okt 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
25m Bröstsim Mixed 0-8 |
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
Why Solutions AB |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Klubb |
Född |
Licens |
Bass. |
Anm tid |
Status |
|
1 |
144 |
|
Molly Hammarstedh |
Sundsvalls Simsällskap |
2011 |
AB6011 |
25m |
27.40 |
|
|
|
|
|
2 |
150 |
|
Ebba Åberg |
Sundsvalls Simsällskap |
2011 |
AD0611 |
25m |
29.57 |
|
|
|
|
|
3 |
90 |
|
Nova Svensson |
Njurunda Simsällskap |
2011 |
AC5411 |
25m |
31.42 |
|
|
|
|
|
4 |
83 |
|
Molly Modin |
Njurunda Simsällskap |
2011 |
AB5611 |
25m |
34.82 |
|
|
|
|
|
5 |
26 |
|
Ellen Karlsson |
Härnösands Simsällskap |
2011 |
AB9211 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
106 |
|
Casper Frank |
Sundsvalls Simsällskap |
2011 |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
143 |
|
Ellen Wåglöf |
Sundsvalls Simsällskap |
2012 |
AA7612 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
8 |
87 |
|
Elina Antonsson |
Njurunda Simsällskap |
2011 |
AC5811 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
9 |
110 |
|
Oskar Sagmo |
Sundsvalls Simsällskap |
2011 |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-10-05 11:43:27 |
Resultathantering: WinGrodan 2.4 |
Licensierad till: Njurunda Simsällskap |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Njurundahallen |
Arrangör: |
Njurunda Simsällskap |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 5 okt 2019 till den 6 okt 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
100m Fjäril Damer 13-16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Klubb |
Född |
Licens |
Bass. |
Anm tid |
Status |
|
1 |
160 |
|
Ebba Hann |
Simklubben Ägir |
2004 |
AN6804 |
25m |
1:03.23 |
|
|
|
|
|
2 |
43 |
|
Hanna Jonasson |
Njurunda Simsällskap |
2004 |
AR0604 |
25m |
1:08.75 |
|
|
|
|
|
3 |
46 |
|
Ida Sundholm |
Njurunda Simsällskap |
2005 |
AG2205 |
25m |
1:12.63 |
|
|
|
|
|
4 |
118 |
|
Anna Öberg |
Sundsvalls Simsällskap |
2006 |
AB9406 |
50m |
1:20.20 |
|
|
|
|
|
5 |
52 |
|
Wilja Edin |
Njurunda Simsällskap |
2006 |
AR0606 |
25m |
1:22.89 |
|
|
|
|
|
6 |
117 |
|
Olivia Ericsson |
Sundsvalls Simsällskap |
2006 |
AB8406 |
25m |
1:24.36 |
|
|
|
|
|
7 |
119 |
|
Nova Norlander |
Sundsvalls Simsällskap |
2004 |
AV3804 |
25m |
1:26.73 |
|
|
|
|
|
8 |
128 |
|
Tilde Sjöberg |
Sundsvalls Simsällskap |
2006 |
AZ3806 |
50m |
1:28.39 |
|
|
|
|
|
9 |
123 |
|
Elin Lindkvist |
Sundsvalls Simsällskap |
2004 |
BL6604 |
25m |
1:33.93 |
|
|
|
|
|
10 |
165 |
|
Nike Wassberg |
Simklubben Ägir |
2006 |
AR4406 |
50m |
1:35.70 |
|
|
|
|
|
11 |
100 |
|
Maija Andersson |
Sollefteå Allmänna Simsällskap |
2005 |
AV1405 |
25m |
1:38.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
115 |
|
Nora Sundström |
Sundsvalls Simsällskap |
2004 |
AQ9804 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-10-05 11:43:27 |
Resultathantering: WinGrodan 2.4 |
Licensierad till: Njurunda Simsällskap |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Njurundahallen |
Arrangör: |
Njurunda Simsällskap |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 5 okt 2019 till den 6 okt 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
100m Fjäril Herrar 13-16 |
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
Sund Birsta |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Klubb |
Född |
Licens |
Bass. |
Anm tid |
Status |
|
1 |
120 |
|
Melker Rosengren |
Sundsvalls Simsällskap |
2003 |
AR1903 |
25m |
1:02.24 |
|
|
|
|
|
2 |
113 |
|
Albin Hedlund |
Sundsvalls Simsällskap |
2003 |
AA0903 |
25m |
1:03.33 |
|
|
|
|
|
3 |
161 |
|
Viktor Svärd |
Simklubben Ägir |
2005 |
AC8305 |
50m |
1:05.54 |
|
|
|
|
|
4 |
50 |
|
Ludvig Utterström |
Njurunda Simsällskap |
2004 |
AM7304 |
50m |
1:06.42 |
|
|
|
|
|
5 |
116 |
|
Jason Walterstad |
Sundsvalls Simsällskap |
2004 |
AH5904 |
25m |
1:09.27 |
|
|
|
|
|
6 |
167 |
|
Ante Kristensson |
Simklubben Ägir |
2005 |
AO0105 |
50m |
1:18.89 |
|
|
|
|
|
7 |
11 |
|
Gustav Hedin |
Hudiksvalls Simsällskap |
2005 |
AA0115 |
25m |
1:28.66 |
|
|
|
|
|
8 |
9 |
|
Sebastian Pettersson |
Hudiksvalls Simsällskap |
2006 |
AD1306 |
50m |
1:32.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-10-05 11:43:28 |
Resultathantering: WinGrodan 2.4 |
Licensierad till: Njurunda Simsällskap |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Njurundahallen |
Arrangör: |
Njurunda Simsällskap |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 5 okt 2019 till den 6 okt 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
50m Ryggsim Mixed 9-10 |
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
Bygger Nu i Sverige AB |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Klubb |
Född |
Licens |
Bass. |
Anm tid |
Status |
|
1 |
5 |
|
Tim Ku-Ringström |
Bollnäs Simsällskap |
2010 |
AA6910 |
25m |
44.47 |
|
|
|
|
|
2 |
76 |
|
Meya Berg |
Njurunda Simsällskap |
2009 |
AE8809 |
25m |
45.61 |
|
|
|
|
|
3 |
22 |
|
Moa Sjödin |
Härnösands Simsällskap |
2009 |
AN5009 |
50m |
47.79 |
|
|
|
|
|
4 |
103 |
|
Saga Engström |
Sollefteå Allmänna Simsällskap |
2010 |
AB4210 |
25m |
49.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
89 |
|
Hanna Nordberg |
Njurunda Simsällskap |
2009 |
AP3409 |
50m |
50.18 |
|
|
|
|
|
6 |
72 |
|
Wira Andersson |
Njurunda Simsällskap |
2010 |
AA1810 |
25m |
50.69 |
|
|
|
|
|
7 |
69 |
|
Haben Tsegay |
Njurunda Simsällskap |
2009 |
AB2409 |
25m |
50.98 |
|
|
|
|
|
8 |
137 |
|
Phoenix Stenling |
Sundsvalls Simsällskap |
2010 |
AA6710 |
25m |
52.28 |
|
|
|
|
|
9 |
146 |
|
Astrid Karlsson Ädel |
Sundsvalls Simsällskap |
2009 |
AP3609 |
50m |
53.42 |
|
|
|
|
|
10 |
142 |
|
Ebba Eklund |
Sundsvalls Simsällskap |
2009 |
AJ5209 |
25m |
54.10 |
|
|
|
|
|
11 |
145 |
|
Isak Norgren |
Sundsvalls Simsällskap |
2009 |
AH4709 |
50m |
56.24 |
|
|
|
|
|
12 |
23 |
|
Isolde Lönnefors |
Härnösands Simsällskap |
2009 |
AN5409 |
25m |
57.08 |
|
|
|
|
|
13 |
102 |
|
Albin Domeij |
Sollefteå Allmänna Simsällskap |
2009 |
AB1909 |
25m |
58.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
152 |
|
Alfred Överhem |
Sundsvalls Simsällskap |
2010 |
AE7310 |
50m |
58.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
81 |
|
Theo Linnér |
Njurunda Simsällskap |
2009 |
AE2309 |
25m |
1:01.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
82 |
|
Alicia Lönnberg |
Njurunda Simsällskap |
2009 |
AM6409 |
25m |
1:02.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
147 |
|
Embla Holmvall |
Sundsvalls Simsällskap |
2010 |
AI8010 |
50m |
1:03.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
151 |
|
Theya Ericsdotter |
Sundsvalls Simsällskap |
2010 |
AJ4210 |
50m |
1:03.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
73 |
|
Ellen Magnusdotter |
Njurunda Simsällskap |
2009 |
AC4609 |
25m |
1:03.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
70 |
|
Alice Sjödin |
Njurunda Simsällskap |
2009 |
AB9209 |
25m |
1:04.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
77 |
|
Rasmus Olsson |
Njurunda Simsällskap |
2009 |
AC9109 |
25m |
1:04.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
139 |
|
Simon Wåglöf |
Sundsvalls Simsällskap |
2009 |
AD5309 |
50m |
1:22.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
148 |
|
Sebastian Ryd |
Sundsvalls Simsällskap |
2009 |
AK3509 |
25m |
1:35.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
79 |
|
Alexander Jonsson |
Njurunda Simsällskap |
2009 |
AC0309 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
85 |
|
Anton Åhs |
Njurunda Simsällskap |
2009 |
AH4509 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
13 |
|
Lovisa Vestman |
Härnösands Simsällskap |
2009 |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
104 |
|
Lilly Öberg Nilsson |
Sollefteå Allmänna Simsällskap |
2010 |
AB9210 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
84 |
|
Malte Nordin |
Njurunda Simsällskap |
2010 |
AC7310 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-10-05 11:43:28 |
Resultathantering: WinGrodan 2.4 |
Licensierad till: Njurunda Simsällskap |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Njurundahallen |
Arrangör: |
Njurunda Simsällskap |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 5 okt 2019 till den 6 okt 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
50m Frisim Damer 11-12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Klubb |
Född |
Licens |
Bass. |
Anm tid |
Status |
|
1 |
2 |
|
Edith Wallberg |
Bollnäs Simsällskap |
2007 |
AA3807 |
25m |
30.97 |
|
|
|
|
|
2 |
122 |
|
Kajsa Burman |
Sundsvalls Simsällskap |
2007 |
AE1607 |
25m |
30.97 |
|
|
|
|
|
3 |
124 |
|
Nike Norlander |
Sundsvalls Simsällskap |
2007 |
AE8407 |
25m |
30.99 |
|
|
|
|
|
4 |
64 |
|
Maja Modin |
Njurunda Simsällskap |
2008 |
AG5408 |
50m |
32.75 |
|
|
|
|
|
5 |
134 |
|
Milla Zell |
Sundsvalls Simsällskap |
2008 |
AJ4608 |
50m |
33.30 |
|
|
|
|
|
6 |
133 |
|
Astrid Newsham |
Sundsvalls Simsällskap |
2008 |
AI9808 |
50m |
33.54 |
|
|
|
|
|
7 |
65 |
|
Emma Bergqvist |
Njurunda Simsällskap |
2008 |
AG7208 |
25m |
34.33 |
|
|
|
|
|
8 |
170 |
|
Linnea Betzel |
Simklubben Ägir |
2007 |
AI0207 |
25m |
35.16 |
|
|
|
|
|
9 |
176 |
|
Freja Lorentzen |
Simklubben Ägir |
2007 |
BH5407 |
50m |
35.42 |
|
|
|
|
|
10 |
4 |
|
Tindra Byqvist |
Bollnäs Simsällskap |
2008 |
AQ0208 |
25m |
35.52 |
|
|
|
|
|
11 |
141 |
|
Lily Utterberg |
Sundsvalls Simsällskap |
2008 |
AT3808 |
50m |
35.59 |
|
|
|
|
|
12 |
86 |
|
Elsa von Essen |
Njurunda Simsällskap |
2007 |
BK0807 |
50m |
35.79 |
|
|
|
|
|
13 |
62 |
|
Alexandra Blomqvist |
Njurunda Simsällskap |
2007 |
AL8807 |
50m |
35.84 |
|
|
|
|
|
14 |
63 |
|
Elsa Larsson |
Njurunda Simsällskap |
2008 |
AG9208 |
50m |
36.62 |
|
|
|
|
|
15 |
169 |
|
Linnea Wallskog |
Simklubben Ägir |
2008 |
AB6808 |
50m |
36.76 |
|
|
|
|
|
16 |
178 |
|
Juni D. Linder |
Simklubben Ägir |
2008 |
AZ6808 |
50m |
37.14 |
|
|
|
|
|
17 |
54 |
|
Elma Neuman |
Njurunda Simsällskap |
2008 |
AB2608 |
25m |
37.26 |
|
|
|
|
|
18 |
99 |
|
Freja Engström |
Sollefteå Allmänna Simsällskap |
2007 |
AA8807 |
50m |
37.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
171 |
|
Emelie Betzel |
Simklubben Ägir |
2008 |
AB7808 |
25m |
38.45 |
|
|
|
|
|
20 |
164 |
|
Jasmine Rydefjord |
Simklubben Ägir |
2007 |
AB7807 |
25m |
38.55 |
|
|
|
|
|
21 |
68 |
|
Olivia Palin |
Njurunda Simsällskap |
2008 |
AG9408 |
25m |
38.76 |
|
|
|
|
|
22 |
193 |
|
Anna-Klara Sundström |
Njurunda Simsällskap |
2007 |
AH8207 |
25m |
39.33 |
EFT |
|
23 |
59 |
|
Emilia Sundholm |
Njurunda Simsällskap |
2007 |
AG8807 |
50m |
40.57 |
|
|
|
|
|
24 |
131 |
|
Vendela Holmvall |
Sundsvalls Simsällskap |
2007 |
AQ6207 |
50m |
41.67 |
|
|
|
|
|
25 |
179 |
|
Alva Forsberg |
Simklubben Ägir |
2008 |
BD1208 |
25m |
41.90 |
|
|
|
|
|
26 |
6 |
|
Elsa Strömberg |
Bollnäs Simsällskap |
2008 |
AV5208 |
25m |
42.26 |
|
|
|
|
|
27 |
55 |
|
Josefine Grönlund |
Njurunda Simsällskap |
2008 |
AB3608 |
25m |
42.38 |
|
|
|
|
|
28 |
130 |
|
Noelia Frank |
Sundsvalls Simsällskap |
2007 |
AN9607 |
50m |
42.48 |
|
|
|
|
|
29 |
158 |
|
Nelly Lingensjö |
Timrå Simklubb |
2007 |
BF6607 |
25m |
43.38 |
|
|
|
|
|
30 |
101 |
|
Juno Domeij |
Sollefteå Allmänna Simsällskap |
2008 |
AM6408 |
25m |
45.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
67 |
|
Alice Ernerfeldt |
Njurunda Simsällskap |
2008 |
AG8408 |
25m |
48.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
74 |
|
Ester Magnusdotter |
Njurunda Simsällskap |
2008 |
AJ7608 |
50m |
1:00.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
159 |
|
Vera Karlsson |
Simklubben Ägir |
2008 |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
1 |
|
Alice Persson |
Bollnäs Simsällskap |
2008 |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-10-05 11:43:29 |
Resultathantering: WinGrodan 2.4 |
Licensierad till: Njurunda Simsällskap |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Njurundahallen |
Arrangör: |
Njurunda Simsällskap |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 5 okt 2019 till den 6 okt 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
50m Frisim Herrar 11-12 |
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
Abetula AB |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Klubb |
Född |
Licens |
Bass. |
Anm tid |
Status |
|
1 |
60 |
|
Joel Täljsten |
Njurunda Simsällskap |
2007 |
AC6507 |
50m |
32.34 |
|
|
|
|
|
2 |
3 |
|
Leo Ku-Ringström |
Bollnäs Simsällskap |
2008 |
AF2508 |
25m |
32.76 |
|
|
|
|
|
3 |
172 |
|
Albin Svärd |
Simklubben Ägir |
2007 |
AF4307 |
50m |
33.85 |
|
|
|
|
|
4 |
125 |
|
Anton Ericsson |
Sundsvalls Simsällskap |
2008 |
AA6708 |
50m |
38.40 |
|
|
|
|
|
5 |
61 |
|
Elis Täljsten |
Njurunda Simsällskap |
2008 |
AA8708 |
50m |
38.48 |
|
|
|
|
|
6 |
58 |
|
Viking Månsson |
Njurunda Simsällskap |
2008 |
AA9708 |
50m |
38.81 |
|
|
|
|
|
7 |
132 |
|
Lukas Sagmo |
Sundsvalls Simsällskap |
2008 |
AC0908 |
50m |
40.80 |
|
|
|
|
|
8 |
80 |
|
Lukas Bringmo |
Njurunda Simsällskap |
2007 |
AO5907 |
25m |
41.47 |
|
|
|
|
|
9 |
127 |
|
Jonas Lidén |
Sundsvalls Simsällskap |
2007 |
AF1107 |
50m |
41.80 |
|
|
|
|
|
10 |
27 |
|
Mattis Andersson |
Härnösands Simsällskap |
2007 |
AS4107 |
25m |
45.32 |
|
|
|
|
|
11 |
7 |
|
Andrej Antonuk |
Bollnäs Simsällskap |
2008 |
AP8108 |
25m |
47.36 |
|
|
|
|
|
12 |
66 |
|
Carl Wilson |
Njurunda Simsällskap |
2008 |
AC2908 |
25m |
50.48 |
|
|
|
|
|
13 |
29 |
|
Rasmus Viklander |
Härnösands Simsällskap |
2007 |
AT2707 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-10-05 11:43:29 |
Resultathantering: WinGrodan 2.4 |
Licensierad till: Njurunda Simsällskap |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Njurundahallen |
Arrangör: |
Njurunda Simsällskap |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 5 okt 2019 till den 6 okt 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
50m Frisim Damer 13-16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Klubb |
Född |
Licens |
Bass. |
Anm tid |
Status |
|
1 |
153 |
|
Clara Bergh |
Söderhamns Simsällskap |
2004 |
AD0404 |
25m |
28.45 |
|
|
|
|
|
2 |
160 |
|
Ebba Hann |
Simklubben Ägir |
2004 |
AN6804 |
25m |
29.05 |
|
|
|
|
|
3 |
43 |
|
Hanna Jonasson |
Njurunda Simsällskap |
2004 |
AR0604 |
25m |
29.17 |
|
|
|
|
|
4 |
41 |
|
Saga Persson |
Njurunda Simsällskap |
2003 |
AI1203 |
25m |
29.22 |
|
|
|
|
|
5 |
46 |
|
Ida Sundholm |
Njurunda Simsällskap |
2005 |
AG2205 |
25m |
29.60 |
|
|
|
|
|
6 |
154 |
|
Tindra Olavi |
Timrå Simklubb |
2003 |
AH6403 |
25m |
29.88 |
|
|
|
|
|
7 |
48 |
|
Isabelle Grönlund |
Njurunda Simsällskap |
2004 |
AR7604 |
50m |
29.89 |
|
|
|
|
|
8 |
117 |
|
Olivia Ericsson |
Sundsvalls Simsällskap |
2006 |
AB8406 |
25m |
30.44 |
|
|
|
|
|
9 |
118 |
|
Anna Öberg |
Sundsvalls Simsällskap |
2006 |
AB9406 |
50m |
30.90 |
|
|
|
|
|
10 |
45 |
|
Ebba Lindblom |
Njurunda Simsällskap |
2004 |
AR8404 |
25m |
31.20 |
|
|
|
|
|
11 |
119 |
|
Nova Norlander |
Sundsvalls Simsällskap |
2004 |
AV3804 |
25m |
31.53 |
|
|
|
|
|
12 |
128 |
|
Tilde Sjöberg |
Sundsvalls Simsällskap |
2006 |
AZ3806 |
25m |
31.96 |
|
|
|
|
|
13 |
51 |
|
Tova Persson |
Njurunda Simsällskap |
2005 |
AR5205 |
25m |
32.08 |
|
|
|
|
|
14 |
155 |
|
Emelie Carlzén |
Timrå Simklubb |
2003 |
BB1203 |
25m |
32.44 |
|
|
|
|
|
15 |
115 |
|
Nora Sundström |
Sundsvalls Simsällskap |
2004 |
AQ9804 |
50m |
32.61 |
|
|
|
|
|
16 |
97 |
|
Linnea Engström |
Sollefteå Allmänna Simsällskap |
2004 |
AM8404 |
25m |
32.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
57 |
|
Evelina Hansson |
Njurunda Simsällskap |
2006 |
AR5606 |
25m |
32.98 |
|
|
|
|
|
18 |
42 |
|
Lovisa Lundblad |
Njurunda Simsällskap |
2003 |
AM1203 |
25m |
33.16 |
|
|
|
|
|
19 |
157 |
|
Linnea Jansson |
Timrå Simklubb |
2005 |
BD0805 |
25m |
33.61 |
|
|
|
|
|
20 |
52 |
|
Wilja Edin |
Njurunda Simsällskap |
2006 |
AR0606 |
25m |
33.74 |
|
|
|
|
|
21 |
129 |
|
Nellie Edbom Wounder |
Sundsvalls Simsällskap |
2005 |
BL3205 |
25m |
35.03 |
|
|
|
|
|
22 |
123 |
|
Elin Lindkvist |
Sundsvalls Simsällskap |
2004 |
BL6604 |
25m |
35.16 |
|
|
|
|
|
23 |
173 |
|
Linnea Drewes |
Simklubben Ägir |
2004 |
BW7204 |
25m |
35.38 |
|
|
|
|
|
24 |
180 |
|
Theresia Haraldsson |
Simklubben Ägir |
2006 |
AT9606 |
25m |
35.49 |
|
|
|
|
|
25 |
121 |
|
Alva Norgren |
Sundsvalls Simsällskap |
2006 |
AG7606 |
50m |
36.04 |
|
|
|
|
|
26 |
100 |
|
Maija Andersson |
Sollefteå Allmänna Simsällskap |
2005 |
AV1405 |
25m |
36.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
53 |
|
Emilia Olsen |
Njurunda Simsällskap |
2006 |
AR4806 |
25m |
36.52 |
|
|
|
|
|
28 |
165 |
|
Nike Wassberg |
Simklubben Ägir |
2006 |
AR4406 |
50m |
36.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
56 |
|
Shewita Tsegay |
Njurunda Simsällskap |
2006 |
AR7606 |
25m |
37.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
156 |
|
Amanda Carlzén |
Timrå Simklubb |
2005 |
AW5805 |
50m |
38.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
98 |
|
Signe Domeij |
Sollefteå Allmänna Simsällskap |
2005 |
AI5805 |
25m |
40.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
182 |
|
Alexandra Stridh |
Timrå Simklubb |
2004 |
BY9604 |
25m |
41.00 |
EFT |
|
33 |
177 |
|
Emma Mattsson |
Simklubben Ägir |
2006 |
BS5206 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
34 |
12 |
|
Rafaella Björklund |
Härnösands Simsällskap |
2005 |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-10-05 11:43:30 |
Resultathantering: WinGrodan 2.4 |
Licensierad till: Njurunda Simsällskap |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Njurundahallen |
Arrangör: |
Njurunda Simsällskap |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 5 okt 2019 till den 6 okt 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
50m Frisim Herrar 13-16 |
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
Ocab |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Klubb |
Född |
Licens |
Bass. |
Anm tid |
Status |
|
1 |
113 |
|
Albin Hedlund |
Sundsvalls Simsällskap |
2003 |
AA0903 |
25m |
25.01 |
|
|
|
|
|
2 |
120 |
|
Melker Rosengren |
Sundsvalls Simsällskap |
2003 |
AR1903 |
25m |
25.65 |
|
|
|
|
|
3 |
161 |
|
Viktor Svärd |
Simklubben Ägir |
2005 |
AC8305 |
25m |
26.01 |
|
|
|
|
|
4 |
116 |
|
Jason Walterstad |
Sundsvalls Simsällskap |
2004 |
AH5904 |
50m |
26.58 |
|
|
|
|
|
5 |
49 |
|
Mattias Gillgren |
Njurunda Simsällskap |
2003 |
AR0303 |
25m |
28.08 |
|
|
|
|
|
6 |
50 |
|
Ludvig Utterström |
Njurunda Simsällskap |
2004 |
AM7304 |
25m |
28.23 |
|
|
|
|
|
7 |
163 |
|
Alexander Rydefjord |
Simklubben Ägir |
2005 |
AF3105 |
50m |
29.75 |
|
|
|
|
|
8 |
44 |
|
Joppe Berglin |
Njurunda Simsällskap |
2006 |
AA8706 |
50m |
30.06 |
|
|
|
|
|
9 |
167 |
|
Ante Kristensson |
Simklubben Ägir |
2005 |
AO0105 |
50m |
30.36 |
|
|
|
|
|
10 |
47 |
|
Anton Hansson |
Njurunda Simsällskap |
2003 |
AO7103 |
25m |
30.39 |
|
|
|
|
|
11 |
9 |
|
Sebastian Pettersson |
Hudiksvalls Simsällskap |
2006 |
AD1306 |
25m |
31.05 |
|
|
|
|
|
12 |
174 |
|
Alexander Gabrielsson |
Simklubben Ägir |
2005 |
AS0705 |
25m |
33.32 |
|
|
|
|
|
13 |
140 |
|
Hampus Johansson |
Sundsvalls Simsällskap |
2005 |
AW3705 |
50m |
33.39 |
|
|
|
|
|
14 |
11 |
|
Gustav Hedin |
Hudiksvalls Simsällskap |
2005 |
AA0115 |
50m |
33.60 |
|
|
|
|
|
15 |
10 |
|
Linus Almberg |
Hudiksvalls Simsällskap |
2005 |
AS0305 |
25m |
35.36 |
|
|
|
|
|
16 |
168 |
|
Toste Wallskog |
Simklubben Ägir |
2006 |
AJ5306 |
25m |
38.54 |
|
|
|
|
|
17 |
175 |
|
Leopold Stefansson |
Simklubben Ägir |
2006 |
AP4106 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-10-05 11:43:30 |
Resultathantering: WinGrodan 2.4 |
Licensierad till: Njurunda Simsällskap |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Njurundahallen |
Arrangör: |
Njurunda Simsällskap |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 5 okt 2019 till den 6 okt 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
4x50m Medley Mixed 0-12 |
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
NT Bygg |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Klubb |
Född |
Licens |
Bass. |
Anm tid |
Status |
|
1 |
92 |
|
Njurunda Simsällskap |
Njurunda Simsällskap |
2007 |
|
25m |
2:36.13 |
|
|
|
|
|
|
2 |
8 |
|
Bollnäs Simsällskap |
Bollnäs Simsällskap |
2007 |
|
25m |
2:41.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-10-05 11:43:30 |
Resultathantering: WinGrodan 2.4 |
Licensierad till: Njurunda Simsällskap |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Njurundahallen |
Arrangör: |
Njurunda Simsällskap |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 5 okt 2019 till den 6 okt 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
4x100m Medley Mixed |
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
Sysadm |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Klubb |
Född |
Licens |
Bass. |
Anm tid |
Status |
|
1 |
93 |
|
Njurunda Simsällskap |
Njurunda Simsällskap |
2003 |
|
25m |
4:39.47 |
|
|
|
|
|
|
2 |
94 |
|
Njurunda Simsällskap lag 2 |
Njurunda Simsällskap |
2003 |
|
25m |
5:02.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-10-05 11:43:30 |
Resultathantering: WinGrodan 2.4 |
Licensierad till: Njurunda Simsällskap |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Njurundahallen |
Arrangör: |
Njurunda Simsällskap |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 5 okt 2019 till den 6 okt 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
50m Bröstsim Damer 13-16 |
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
Sundsvallslacken |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Klubb |
Född |
Licens |
Bass. |
Anm tid |
Status |
|
1 |
160 |
|
Ebba Hann |
Simklubben Ägir |
2004 |
AN6804 |
25m |
34.45 |
|
|
|
|
|
2 |
18 |
|
Ronja Widell |
Härnösands Simsällskap |
2004 |
BM3204 |
25m |
36.17 |
|
|
|
|
|
3 |
19 |
|
Linnea Sjöberg |
Härnösands Simsällskap |
2006 |
AN8806 |
25m |
38.77 |
|
|
|
|
|
4 |
118 |
|
Anna Öberg |
Sundsvalls Simsällskap |
2006 |
AB9406 |
50m |
39.22 |
|
|
|
|
|
5 |
45 |
|
Ebba Lindblom |
Njurunda Simsällskap |
2004 |
AR8404 |
25m |
39.34 |
|
|
|
|
|
6 |
97 |
|
Linnea Engström |
Sollefteå Allmänna Simsällskap |
2004 |
AM8404 |
25m |
39.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
117 |
|
Olivia Ericsson |
Sundsvalls Simsällskap |
2006 |
AB8406 |
25m |
41.55 |
|
|
|
|
|
8 |
154 |
|
Tindra Olavi |
Timrå Simklubb |
2003 |
AH6403 |
25m |
41.55 |
|
|
|
|
|
9 |
16 |
|
Moa Berglund |
Härnösands Simsällskap |
2004 |
BB8204 |
25m |
41.82 |
|
|
|
|
|
10 |
123 |
|
Elin Lindkvist |
Sundsvalls Simsällskap |
2004 |
BL6604 |
25m |
42.42 |
|
|
|
|
|
11 |
115 |
|
Nora Sundström |
Sundsvalls Simsällskap |
2004 |
AQ9804 |
25m |
42.44 |
|
|
|
|
|
12 |
121 |
|
Alva Norgren |
Sundsvalls Simsällskap |
2006 |
AG7606 |
25m |
42.92 |
|
|
|
|
|
13 |
157 |
|
Linnea Jansson |
Timrå Simklubb |
2005 |
BD0805 |
25m |
44.08 |
|
|
|
|
|
14 |
51 |
|
Tova Persson |
Njurunda Simsällskap |
2005 |
AR5205 |
25m |
44.12 |
|
|
|
|
|
15 |
52 |
|
Wilja Edin |
Njurunda Simsällskap |
2006 |
AR0606 |
25m |
44.27 |
|
|
|
|
|
16 |
17 |
|
Ella Heed |
Härnösands Simsällskap |
2005 |
AR4205 |
25m |
44.97 |
|
|
|
|
|
17 |
128 |
|
Tilde Sjöberg |
Sundsvalls Simsällskap |
2006 |
AZ3806 |
25m |
45.71 |
|
|
|
|
|
18 |
53 |
|
Emilia Olsen |
Njurunda Simsällskap |
2006 |
AR4806 |
25m |
45.86 |
|
|
|
|
|
19 |
57 |
|
Evelina Hansson |
Njurunda Simsällskap |
2006 |
AR5606 |
25m |
46.81 |
|
|
|
|
|
20 |
100 |
|
Maija Andersson |
Sollefteå Allmänna Simsällskap |
2005 |
AV1405 |
25m |
48.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
155 |
|
Emelie Carlzén |
Timrå Simklubb |
2003 |
BB1203 |
25m |
48.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
156 |
|
Amanda Carlzén |
Timrå Simklubb |
2005 |
AW5805 |
50m |
48.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
173 |
|
Linnea Drewes |
Simklubben Ägir |
2004 |
BW7204 |
25m |
48.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
129 |
|
Nellie Edbom Wounder |
Sundsvalls Simsällskap |
2005 |
BL3205 |
25m |
49.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
56 |
|
Shewita Tsegay |
Njurunda Simsällskap |
2006 |
AR7606 |
25m |
49.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
15 |
|
Kristina Vestman |
Härnösands Simsällskap |
2004 |
AN3404 |
25m |
50.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
98 |
|
Signe Domeij |
Sollefteå Allmänna Simsällskap |
2005 |
AI5805 |
25m |
52.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
182 |
|
Alexandra Stridh |
Timrå Simklubb |
2004 |
BY9604 |
25m |
52.65 |
EFT |
|
29 |
12 |
|
Rafaella Björklund |
Härnösands Simsällskap |
2005 |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
30 |
177 |
|
Emma Mattsson |
Simklubben Ägir |
2006 |
BS5206 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-10-05 11:43:31 |
Resultathantering: WinGrodan 2.4 |
Licensierad till: Njurunda Simsällskap |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Njurundahallen |
Arrangör: |
Njurunda Simsällskap |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 5 okt 2019 till den 6 okt 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
50m Bröstsim Herrar 13-16 |
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
Prolympia |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Klubb |
Född |
Licens |
Bass. |
Anm tid |
Status |
|
1 |
114 |
|
Jonathan Nilsson |
Sundsvalls Simsällskap |
2003 |
AD5103 |
25m |
31.17 |
|
|
|
|
|
2 |
120 |
|
Melker Rosengren |
Sundsvalls Simsällskap |
2003 |
AR1903 |
25m |
31.83 |
|
|
|
|
|
3 |
161 |
|
Viktor Svärd |
Simklubben Ägir |
2005 |
AC8305 |
25m |
35.17 |
|
|
|
|
|
4 |
44 |
|
Joppe Berglin |
Njurunda Simsällskap |
2006 |
AA8706 |
25m |
39.30 |
|
|
|
|
|
5 |
20 |
|
Reijk Rombouts |
Härnösands Simsällskap |
2004 |
AY2704 |
25m |
39.39 |
|
|
|
|
|
6 |
47 |
|
Anton Hansson |
Njurunda Simsällskap |
2003 |
AO7103 |
25m |
39.70 |
|
|
|
|
|
7 |
162 |
|
Jakob Wassberg |
Simklubben Ägir |
2003 |
AR7103 |
25m |
41.25 |
|
|
|
|
|
8 |
167 |
|
Ante Kristensson |
Simklubben Ägir |
2005 |
AO0105 |
25m |
45.37 |
|
|
|
|
|
9 |
21 |
|
Dante Rombouts |
Härnösands Simsällskap |
2006 |
AT3106 |
50m |
45.86 |
|
|
|
|
|
10 |
9 |
|
Sebastian Pettersson |
Hudiksvalls Simsällskap |
2006 |
AD1306 |
25m |
46.20 |
|
|
|
|
|
11 |
174 |
|
Alexander Gabrielsson |
Simklubben Ägir |
2005 |
AS0705 |
25m |
46.50 |
|
|
|
|
|
12 |
10 |
|
Linus Almberg |
Hudiksvalls Simsällskap |
2005 |
AS0305 |
50m |
48.34 |
|
|
|
|
|
13 |
140 |
|
Hampus Johansson |
Sundsvalls Simsällskap |
2005 |
AW3705 |
25m |
51.37 |
|
|
|
|
|
14 |
168 |
|
Toste Wallskog |
Simklubben Ägir |
2006 |
AJ5306 |
25m |
52.17 |
|
|
|
|
|
15 |
163 |
|
Alexander Rydefjord |
Simklubben Ägir |
2005 |
AF3105 |
25m |
54.29 |
|
|
|
|
|
16 |
175 |
|
Leopold Stefansson |
Simklubben Ägir |
2006 |
AP4106 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-10-05 11:43:31 |
Resultathantering: WinGrodan 2.4 |
Licensierad till: Njurunda Simsällskap |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Njurundahallen |
Arrangör: |
Njurunda Simsällskap |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 5 okt 2019 till den 6 okt 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
50m Frisim Mixed 0-8 |
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
Energi och Driftteknik |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Klubb |
Född |
Licens |
Bass. |
Anm tid |
Status |
|
1 |
144 |
|
Molly Hammarstedh |
Sundsvalls Simsällskap |
2011 |
AB6011 |
50m |
46.40 |
|
|
|
|
|
2 |
150 |
|
Ebba Åberg |
Sundsvalls Simsällskap |
2011 |
AD0611 |
50m |
48.81 |
|
|
|
|
|
3 |
105 |
|
André Palmén |
Sollefteå Allmänna Simsällskap |
2011 |
AB8711 |
50m |
59.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
26 |
|
Ellen Karlsson |
Härnösands Simsällskap |
2011 |
AB9211 |
25m |
1:03.02 |
|
|
|
|
|
5 |
143 |
|
Ellen Wåglöf |
Sundsvalls Simsällskap |
2012 |
AA7612 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
91 |
|
Alice Thungström |
Njurunda Simsällskap |
2011 |
AC5611 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-10-05 11:43:32 |
Resultathantering: WinGrodan 2.4 |
Licensierad till: Njurunda Simsällskap |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Njurundahallen |
Arrangör: |
Njurunda Simsällskap |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 5 okt 2019 till den 6 okt 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
50m Frisim Mixed 9-10 |
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
Isab |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Klubb |
Född |
Licens |
Bass. |
Anm tid |
Status |
|
1 |
5 |
|
Tim Ku-Ringström |
Bollnäs Simsällskap |
2010 |
AA6910 |
25m |
37.40 |
|
|
|
|
|
2 |
22 |
|
Moa Sjödin |
Härnösands Simsällskap |
2009 |
AN5009 |
50m |
40.15 |
|
|
|
|
|
3 |
76 |
|
Meya Berg |
Njurunda Simsällskap |
2009 |
AE8809 |
25m |
41.56 |
|
|
|
|
|
4 |
79 |
|
Alexander Jonsson |
Njurunda Simsällskap |
2009 |
AC0309 |
25m |
41.66 |
|
|
|
|
|
5 |
145 |
|
Isak Norgren |
Sundsvalls Simsällskap |
2009 |
AH4709 |
50m |
42.16 |
|
|
|
|
|
6 |
78 |
|
Julie Bonnerud Dahlbom |
Njurunda Simsällskap |
2009 |
AF0209 |
50m |
43.35 |
|
|
|
|
|
7 |
72 |
|
Wira Andersson |
Njurunda Simsällskap |
2010 |
AA1810 |
25m |
43.42 |
|
|
|
|
|
8 |
89 |
|
Hanna Nordberg |
Njurunda Simsällskap |
2009 |
AP3409 |
25m |
43.99 |
|
|
|
|
|
9 |
103 |
|
Saga Engström |
Sollefteå Allmänna Simsällskap |
2010 |
AB4210 |
50m |
44.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
69 |
|
Haben Tsegay |
Njurunda Simsällskap |
2009 |
AB2409 |
50m |
44.83 |
|
|
|
|
|
11 |
137 |
|
Phoenix Stenling |
Sundsvalls Simsällskap |
2010 |
AA6710 |
50m |
45.42 |
|
|
|
|
|
12 |
75 |
|
Nathalie Eriksson |
Njurunda Simsällskap |
2009 |
AE7809 |
25m |
45.64 |
|
|
|
|
|
13 |
142 |
|
Ebba Eklund |
Sundsvalls Simsällskap |
2009 |
AJ5209 |
25m |
46.23 |
|
|
|
|
|
14 |
147 |
|
Embla Holmvall |
Sundsvalls Simsällskap |
2010 |
AI8010 |
50m |
47.17 |
|
|
|
|
|
15 |
146 |
|
Astrid Karlsson Ädel |
Sundsvalls Simsällskap |
2009 |
AP3609 |
50m |
49.41 |
|
|
|
|
|
16 |
23 |
|
Isolde Lönnefors |
Härnösands Simsällskap |
2009 |
AN5409 |
50m |
49.68 |
|
|
|
|
|
17 |
102 |
|
Albin Domeij |
Sollefteå Allmänna Simsällskap |
2009 |
AB1909 |
25m |
51.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
81 |
|
Theo Linnér |
Njurunda Simsällskap |
2009 |
AE2309 |
25m |
52.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
73 |
|
Ellen Magnusdotter |
Njurunda Simsällskap |
2009 |
AC4609 |
25m |
55.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
152 |
|
Alfred Överhem |
Sundsvalls Simsällskap |
2010 |
AE7310 |
50m |
56.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
25 |
|
Amanda Ljungdahl |
Härnösands Simsällskap |
2009 |
AN5609 |
50m |
57.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
85 |
|
Anton Åhs |
Njurunda Simsällskap |
2009 |
AH4509 |
25m |
59.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
82 |
|
Alicia Lönnberg |
Njurunda Simsällskap |
2009 |
AM6409 |
25m |
59.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
151 |
|
Theya Ericsdotter |
Sundsvalls Simsällskap |
2010 |
AJ4210 |
50m |
59.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
139 |
|
Simon Wåglöf |
Sundsvalls Simsällskap |
2009 |
AD5309 |
50m |
59.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
77 |
|
Rasmus Olsson |
Njurunda Simsällskap |
2009 |
AC9109 |
25m |
1:00.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
71 |
|
Anna Brandström |
Njurunda Simsällskap |
2010 |
AA0810 |
25m |
1:02.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
70 |
|
Alice Sjödin |
Njurunda Simsällskap |
2009 |
AB9209 |
25m |
1:03.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
84 |
|
Malte Nordin |
Njurunda Simsällskap |
2010 |
AC7310 |
25m |
1:05.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
148 |
|
Sebastian Ryd |
Sundsvalls Simsällskap |
2009 |
AK3509 |
25m |
1:34.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
32 |
|
Helmer Osatie |
Njurunda Simsällskap |
2010 |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
39 |
|
Loke Karlsson |
Njurunda Simsällskap |
2009 |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
24 |
|
Niklas Lundgren |
Härnösands Simsällskap |
2009 |
AI0709 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
181 |
|
Robert Reznichenko |
Matfors Simsällskap |
2009 |
|
25m |
|
EFT |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
13 |
|
Lovisa Vestman |
Härnösands Simsällskap |
2009 |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
28 |
|
Måns Berglund |
Härnösands Simsällskap |
2009 |
AJ0309 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
40 |
|
Svea Westergren Lind |
Njurunda Simsällskap |
2010 |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-10-05 11:43:32 |
Resultathantering: WinGrodan 2.4 |
Licensierad till: Njurunda Simsällskap |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Njurundahallen |
Arrangör: |
Njurunda Simsällskap |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 5 okt 2019 till den 6 okt 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
100m Frisim Damer 11-12 |
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
Infra Action |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Klubb |
Född |
Licens |
Bass. |
Anm tid |
Status |
|
1 |
124 |
|
Nike Norlander |
Sundsvalls Simsällskap |
2007 |
AE8407 |
25m |
1:07.46 |
|
|
|
|
|
2 |
122 |
|
Kajsa Burman |
Sundsvalls Simsällskap |
2007 |
AE1607 |
25m |
1:08.12 |
|
|
|
|
|
3 |
2 |
|
Edith Wallberg |
Bollnäs Simsällskap |
2007 |
AA3807 |
25m |
1:09.38 |
|
|
|
|
|
4 |
134 |
|
Milla Zell |
Sundsvalls Simsällskap |
2008 |
AJ4608 |
50m |
1:14.45 |
|
|
|
|
|
5 |
64 |
|
Maja Modin |
Njurunda Simsällskap |
2008 |
AG5408 |
25m |
1:14.51 |
|
|
|
|
|
6 |
65 |
|
Emma Bergqvist |
Njurunda Simsällskap |
2008 |
AG7208 |
25m |
1:16.53 |
|
|
|
|
|
7 |
133 |
|
Astrid Newsham |
Sundsvalls Simsällskap |
2008 |
AI9808 |
50m |
1:17.03 |
|
|
|
|
|
8 |
170 |
|
Linnea Betzel |
Simklubben Ägir |
2007 |
AI0207 |
25m |
1:17.23 |
|
|
|
|
|
9 |
169 |
|
Linnea Wallskog |
Simklubben Ägir |
2008 |
AB6808 |
50m |
1:19.17 |
|
|
|
|
|
10 |
63 |
|
Elsa Larsson |
Njurunda Simsällskap |
2008 |
AG9208 |
25m |
1:20.58 |
|
|
|
|
|
11 |
164 |
|
Jasmine Rydefjord |
Simklubben Ägir |
2007 |
AB7807 |
25m |
1:20.96 |
|
|
|
|
|
12 |
62 |
|
Alexandra Blomqvist |
Njurunda Simsällskap |
2007 |
AL8807 |
50m |
1:21.22 |
|
|
|
|
|
13 |
86 |
|
Elsa von Essen |
Njurunda Simsällskap |
2007 |
BK0807 |
25m |
1:21.24 |
|
|
|
|
|
14 |
171 |
|
Emelie Betzel |
Simklubben Ägir |
2008 |
AB7808 |
25m |
1:21.79 |
|
|
|
|
|
15 |
4 |
|
Tindra Byqvist |
Bollnäs Simsällskap |
2008 |
AQ0208 |
25m |
1:21.88 |
|
|
|
|
|
16 |
141 |
|
Lily Utterberg |
Sundsvalls Simsällskap |
2008 |
AT3808 |
25m |
1:22.36 |
|
|
|
|
|
17 |
193 |
|
Anna-Klara Sundström |
Njurunda Simsällskap |
2007 |
AH8207 |
25m |
1:23.00 |
EFT |
|
18 |
54 |
|
Elma Neuman |
Njurunda Simsällskap |
2008 |
AB2608 |
25m |
1:23.91 |
|
|
|
|
|
19 |
99 |
|
Freja Engström |
Sollefteå Allmänna Simsällskap |
2007 |
AA8807 |
25m |
1:23.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
176 |
|
Freja Lorentzen |
Simklubben Ägir |
2007 |
BH5407 |
50m |
1:25.71 |
|
|
|
|
|
21 |
130 |
|
Noelia Frank |
Sundsvalls Simsällskap |
2007 |
AN9607 |
50m |
1:27.36 |
|
|
|
|
|
22 |
178 |
|
Juni D. Linder |
Simklubben Ägir |
2008 |
AZ6808 |
25m |
1:27.59 |
|
|
|
|
|
23 |
68 |
|
Olivia Palin |
Njurunda Simsällskap |
2008 |
AG9408 |
50m |
1:28.34 |
|
|
|
|
|
24 |
59 |
|
Emilia Sundholm |
Njurunda Simsällskap |
2007 |
AG8807 |
25m |
1:29.16 |
|
|
|
|
|
25 |
131 |
|
Vendela Holmvall |
Sundsvalls Simsällskap |
2007 |
AQ6207 |
25m |
1:33.21 |
|
|
|
|
|
26 |
101 |
|
Juno Domeij |
Sollefteå Allmänna Simsällskap |
2008 |
AM6408 |
25m |
1:40.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
55 |
|
Josefine Grönlund |
Njurunda Simsällskap |
2008 |
AB3608 |
25m |
1:42.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
136 |
|
Jennifer Carlén |
Sundsvalls Simsällskap |
2008 |
AK0608 |
25m |
1:52.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
74 |
|
Ester Magnusdotter |
Njurunda Simsällskap |
2008 |
AJ7608 |
25m |
1:56.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
158 |
|
Nelly Lingensjö |
Timrå Simklubb |
2007 |
BF6607 |
25m |
2:02.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
6 |
|
Elsa Strömberg |
Bollnäs Simsällskap |
2008 |
AV5208 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
159 |
|
Vera Karlsson |
Simklubben Ägir |
2008 |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
67 |
|
Alice Ernerfeldt |
Njurunda Simsällskap |
2008 |
AG8408 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-10-05 11:43:33 |
Resultathantering: WinGrodan 2.4 |
Licensierad till: Njurunda Simsällskap |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Njurundahallen |
Arrangör: |
Njurunda Simsällskap |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 5 okt 2019 till den 6 okt 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
100m Frisim Herrar 11-12 |
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
Sund Birsta |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Klubb |
Född |
Licens |
Bass. |
Anm tid |
Status |
|
1 |
172 |
|
Albin Svärd |
Simklubben Ägir |
2007 |
AF4307 |
25m |
1:11.29 |
|
|
|
|
|
2 |
60 |
|
Joel Täljsten |
Njurunda Simsällskap |
2007 |
AC6507 |
25m |
1:12.13 |
|
|
|
|
|
3 |
3 |
|
Leo Ku-Ringström |
Bollnäs Simsällskap |
2008 |
AF2508 |
25m |
1:12.87 |
|
|
|
|
|
4 |
61 |
|
Elis Täljsten |
Njurunda Simsällskap |
2008 |
AA8708 |
50m |
1:25.49 |
|
|
|
|
|
5 |
135 |
|
Max Ekbladh |
Sundsvalls Simsällskap |
2008 |
AE1708 |
25m |
1:26.25 |
|
|
|
|
|
6 |
80 |
|
Lukas Bringmo |
Njurunda Simsällskap |
2007 |
AO5907 |
25m |
1:30.07 |
|
|
|
|
|
7 |
125 |
|
Anton Ericsson |
Sundsvalls Simsällskap |
2008 |
AA6708 |
25m |
1:30.72 |
|
|
|
|
|
8 |
132 |
|
Lukas Sagmo |
Sundsvalls Simsällskap |
2008 |
AC0908 |
25m |
1:31.82 |
|
|
|
|
|
9 |
127 |
|
Jonas Lidén |
Sundsvalls Simsällskap |
2007 |
AF1107 |
25m |
1:32.88 |
|
|
|
|
|
10 |
58 |
|
Viking Månsson |
Njurunda Simsällskap |
2008 |
AA9708 |
50m |
1:36.40 |
|
|
|
|
|
11 |
7 |
|
Andrej Antonuk |
Bollnäs Simsällskap |
2008 |
AP8108 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
12 |
27 |
|
Mattis Andersson |
Härnösands Simsällskap |
2007 |
AS4107 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-10-05 11:43:33 |
Resultathantering: WinGrodan 2.4 |
Licensierad till: Njurunda Simsällskap |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Njurundahallen |
Arrangör: |
Njurunda Simsällskap |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 5 okt 2019 till den 6 okt 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
100m Frisim Damer 13-16 |
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
Ocab |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Klubb |
Född |
Licens |
Bass. |
Anm tid |
Status |
|
1 |
41 |
|
Saga Persson |
Njurunda Simsällskap |
2003 |
AI1203 |
25m |
1:02.10 |
|
|
|
|
|
2 |
43 |
|
Hanna Jonasson |
Njurunda Simsällskap |
2004 |
AR0604 |
50m |
1:02.30 |
|
|
|
|
|
3 |
48 |
|
Isabelle Grönlund |
Njurunda Simsällskap |
2004 |
AR7604 |
50m |
1:03.97 |
|
|
|
|
|
4 |
46 |
|
Ida Sundholm |
Njurunda Simsällskap |
2005 |
AG2205 |
25m |
1:04.29 |
|
|
|
|
|
5 |
154 |
|
Tindra Olavi |
Timrå Simklubb |
2003 |
AH6403 |
25m |
1:07.27 |
|
|
|
|
|
6 |
117 |
|
Olivia Ericsson |
Sundsvalls Simsällskap |
2006 |
AB8406 |
25m |
1:07.54 |
|
|
|
|
|
7 |
45 |
|
Ebba Lindblom |
Njurunda Simsällskap |
2004 |
AR8404 |
50m |
1:08.21 |
|
|
|
|
|
8 |
17 |
|
Ella Heed |
Härnösands Simsällskap |
2005 |
AR4205 |
25m |
1:08.25 |
|
|
|
|
|
9 |
119 |
|
Nova Norlander |
Sundsvalls Simsällskap |
2004 |
AV3804 |
25m |
1:08.29 |
|
|
|
|
|
10 |
118 |
|
Anna Öberg |
Sundsvalls Simsällskap |
2006 |
AB9406 |
50m |
1:08.52 |
|
|
|
|
|
11 |
166 |
|
Arwen Wikström |
Simklubben Ägir |
2006 |
AT0606 |
25m |
1:08.92 |
|
|
|
|
|
12 |
18 |
|
Ronja Widell |
Härnösands Simsällskap |
2004 |
BM3204 |
25m |
1:09.40 |
|
|
|
|
|
13 |
128 |
|
Tilde Sjöberg |
Sundsvalls Simsällskap |
2006 |
AZ3806 |
25m |
1:09.51 |
|
|
|
|
|
14 |
19 |
|
Linnea Sjöberg |
Härnösands Simsällskap |
2006 |
AN8806 |
25m |
1:09.56 |
|
|
|
|
|
15 |
126 |
|
Isa Ekbladh |
Sundsvalls Simsällskap |
2006 |
AR6206 |
25m |
1:10.18 |
|
|
|
|
|
16 |
51 |
|
Tova Persson |
Njurunda Simsällskap |
2005 |
AR5205 |
25m |
1:10.22 |
|
|
|
|
|
17 |
16 |
|
Moa Berglund |
Härnösands Simsällskap |
2004 |
BB8204 |
50m |
1:10.71 |
|
|
|
|
|
18 |
115 |
|
Nora Sundström |
Sundsvalls Simsällskap |
2004 |
AQ9804 |
25m |
1:10.72 |
|
|
|
|
|
19 |
97 |
|
Linnea Engström |
Sollefteå Allmänna Simsällskap |
2004 |
AM8404 |
25m |
1:12.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
42 |
|
Lovisa Lundblad |
Njurunda Simsällskap |
2003 |
AM1203 |
25m |
1:12.72 |
|
|
|
|
|
21 |
52 |
|
Wilja Edin |
Njurunda Simsällskap |
2006 |
AR0606 |
25m |
1:13.55 |
|
|
|
|
|
22 |
155 |
|
Emelie Carlzén |
Timrå Simklubb |
2003 |
BB1203 |
25m |
1:13.77 |
|
|
|
|
|
23 |
15 |
|
Kristina Vestman |
Härnösands Simsällskap |
2004 |
AN3404 |
25m |
1:13.82 |
|
|
|
|
|
24 |
157 |
|
Linnea Jansson |
Timrå Simklubb |
2005 |
BD0805 |
25m |
1:15.17 |
|
|
|
|
|
25 |
129 |
|
Nellie Edbom Wounder |
Sundsvalls Simsällskap |
2005 |
BL3205 |
25m |
1:16.09 |
|
|
|
|
|
26 |
173 |
|
Linnea Drewes |
Simklubben Ägir |
2004 |
BW7204 |
25m |
1:17.28 |
|
|
|
|
|
27 |
180 |
|
Theresia Haraldsson |
Simklubben Ägir |
2006 |
AT9606 |
25m |
1:17.80 |
|
|
|
|
|
28 |
100 |
|
Maija Andersson |
Sollefteå Allmänna Simsällskap |
2005 |
AV1405 |
25m |
1:19.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
121 |
|
Alva Norgren |
Sundsvalls Simsällskap |
2006 |
AG7606 |
50m |
1:19.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
165 |
|
Nike Wassberg |
Simklubben Ägir |
2006 |
AR4406 |
25m |
1:20.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
53 |
|
Emilia Olsen |
Njurunda Simsällskap |
2006 |
AR4806 |
25m |
1:21.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
56 |
|
Shewita Tsegay |
Njurunda Simsällskap |
2006 |
AR7606 |
25m |
1:22.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
123 |
|
Elin Lindkvist |
Sundsvalls Simsällskap |
2004 |
BL6604 |
25m |
1:22.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
98 |
|
Signe Domeij |
Sollefteå Allmänna Simsällskap |
2005 |
AI5805 |
25m |
1:30.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
156 |
|
Amanda Carlzén |
Timrå Simklubb |
2005 |
AW5805 |
50m |
1:32.79 |
|
|
|
|
|
36 |
182 |
|
Alexandra Stridh |
Timrå Simklubb |
2004 |
BY9604 |
25m |
1:37.90 |
EFT |
|
37 |
177 |
|
Emma Mattsson |
Simklubben Ägir |
2006 |
BS5206 |
25m |
1:43.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-10-05 11:43:34 |
Resultathantering: WinGrodan 2.4 |
Licensierad till: Njurunda Simsällskap |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Njurundahallen |
Arrangör: |
Njurunda Simsällskap |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 5 okt 2019 till den 6 okt 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
100m Frisim Herrar 13-16 |
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
Wallins Murteknik |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Klubb |
Född |
Licens |
Bass. |
Anm tid |
Status |
|
1 |
161 |
|
Viktor Svärd |
Simklubben Ägir |
2005 |
AC8305 |
25m |
55.49 |
|
|
|
|
|
2 |
113 |
|
Albin Hedlund |
Sundsvalls Simsällskap |
2003 |
AA0903 |
25m |
56.55 |
|
|
|
|
|
3 |
162 |
|
Jakob Wassberg |
Simklubben Ägir |
2003 |
AR7103 |
25m |
56.63 |
|
|
|
|
|
4 |
120 |
|
Melker Rosengren |
Sundsvalls Simsällskap |
2003 |
AR1903 |
25m |
56.93 |
|
|
|
|
|
5 |
114 |
|
Jonathan Nilsson |
Sundsvalls Simsällskap |
2003 |
AD5103 |
25m |
58.71 |
|
|
|
|
|
6 |
50 |
|
Ludvig Utterström |
Njurunda Simsällskap |
2004 |
AM7304 |
25m |
1:00.19 |
|
|
|
|
|
7 |
49 |
|
Mattias Gillgren |
Njurunda Simsällskap |
2003 |
AR0303 |
25m |
1:00.51 |
|
|
|
|
|
8 |
20 |
|
Reijk Rombouts |
Härnösands Simsällskap |
2004 |
AY2704 |
25m |
1:03.74 |
|
|
|
|
|
9 |
47 |
|
Anton Hansson |
Njurunda Simsällskap |
2003 |
AO7103 |
25m |
1:05.07 |
|
|
|
|
|
10 |
163 |
|
Alexander Rydefjord |
Simklubben Ägir |
2005 |
AF3105 |
25m |
1:05.42 |
|
|
|
|
|
11 |
167 |
|
Ante Kristensson |
Simklubben Ägir |
2005 |
AO0105 |
50m |
1:06.46 |
|
|
|
|
|
12 |
9 |
|
Sebastian Pettersson |
Hudiksvalls Simsällskap |
2006 |
AD1306 |
25m |
1:08.90 |
|
|
|
|
|
13 |
174 |
|
Alexander Gabrielsson |
Simklubben Ägir |
2005 |
AS0705 |
25m |
1:15.17 |
|
|
|
|
|
14 |
10 |
|
Linus Almberg |
Hudiksvalls Simsällskap |
2005 |
AS0305 |
50m |
1:17.90 |
|
|
|
|
|
15 |
140 |
|
Hampus Johansson |
Sundsvalls Simsällskap |
2005 |
AW3705 |
25m |
1:21.90 |
|
|
|
|
|
16 |
168 |
|
Toste Wallskog |
Simklubben Ägir |
2006 |
AJ5306 |
25m |
1:28.09 |
|
|
|
|
|
17 |
21 |
|
Dante Rombouts |
Härnösands Simsällskap |
2006 |
AT3106 |
50m |
1:43.10 |
|
|
|
|
|
18 |
175 |
|
Leopold Stefansson |
Simklubben Ägir |
2006 |
AP4106 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-10-05 11:43:34 |
Resultathantering: WinGrodan 2.4 |
Licensierad till: Njurunda Simsällskap |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Njurundahallen |
Arrangör: |
Njurunda Simsällskap |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 5 okt 2019 till den 6 okt 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
25m Ryggsim Mixed 0-8 |
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
Yrkesmästaren |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Klubb |
Född |
Licens |
Bass. |
Anm tid |
Status |
|
1 |
144 |
|
Molly Hammarstedh |
Sundsvalls Simsällskap |
2011 |
AB6011 |
25m |
23.28 |
|
|
|
|
|
2 |
150 |
|
Ebba Åberg |
Sundsvalls Simsällskap |
2011 |
AD0611 |
25m |
26.73 |
|
|
|
|
|
3 |
90 |
|
Nova Svensson |
Njurunda Simsällskap |
2011 |
AC5411 |
25m |
27.92 |
|
|
|
|
|
4 |
83 |
|
Molly Modin |
Njurunda Simsällskap |
2011 |
AB5611 |
25m |
28.23 |
|
|
|
|
|
5 |
105 |
|
André Palmén |
Sollefteå Allmänna Simsällskap |
2011 |
AB8711 |
25m |
29.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
26 |
|
Ellen Karlsson |
Härnösands Simsällskap |
2011 |
AB9211 |
25m |
30.34 |
|
|
|
|
|
7 |
91 |
|
Alice Thungström |
Njurunda Simsällskap |
2011 |
AC5611 |
25m |
33.08 |
|
|
|
|
|
8 |
143 |
|
Ellen Wåglöf |
Sundsvalls Simsällskap |
2012 |
AA7612 |
25m |
36.19 |
|
|
|
|
|
9 |
138 |
|
Douglas Stenling |
Sundsvalls Simsällskap |
2011 |
AA7111 |
25m |
37.07 |
|
|
|
|
|
10 |
87 |
|
Elina Antonsson |
Njurunda Simsällskap |
2011 |
AC5811 |
25m |
38.05 |
|
|
|
|
|
11 |
149 |
|
Arvid Sjödin |
Sundsvalls Simsällskap |
2011 |
AC2911 |
25m |
38.73 |
|
|
|
|
|
12 |
106 |
|
Casper Frank |
Sundsvalls Simsällskap |
2011 |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
109 |
|
Autumn Freja Newsham |
Sundsvalls Simsällskap |
2011 |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
36 |
|
Molly Burelid |
Njurunda Simsällskap |
2012 |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
37 |
|
Frida Hertzman |
Njurunda Simsällskap |
2011 |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
111 |
|
Wilhelm Hedlund |
Sundsvalls Simsällskap |
2012 |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
34 |
|
Maya Albertsson |
Njurunda Simsällskap |
2011 |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
33 |
|
Janine Eriksson |
Njurunda Simsällskap |
2011 |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
35 |
|
Melvin Stridsberg |
Njurunda Simsällskap |
2012 |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
110 |
|
Oskar Sagmo |
Sundsvalls Simsällskap |
2011 |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-10-05 11:43:34 |
Resultathantering: WinGrodan 2.4 |
Licensierad till: Njurunda Simsällskap |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Njurundahallen |
Arrangör: |
Njurunda Simsällskap |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 5 okt 2019 till den 6 okt 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
25m Fjärilsim Mixed 9-10 |
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
Why Solutions AB |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Klubb |
Född |
Licens |
Bass. |
Anm tid |
Status |
|
1 |
5 |
|
Tim Ku-Ringström |
Bollnäs Simsällskap |
2010 |
AA6910 |
25m |
18.60 |
|
|
|
|
|
2 |
103 |
|
Saga Engström |
Sollefteå Allmänna Simsällskap |
2010 |
AB4210 |
25m |
23.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
76 |
|
Meya Berg |
Njurunda Simsällskap |
2009 |
AE8809 |
25m |
23.39 |
|
|
|
|
|
4 |
142 |
|
Ebba Eklund |
Sundsvalls Simsällskap |
2009 |
AJ5209 |
25m |
24.51 |
|
|
|
|
|
5 |
89 |
|
Hanna Nordberg |
Njurunda Simsällskap |
2009 |
AP3409 |
25m |
24.52 |
|
|
|
|
|
6 |
69 |
|
Haben Tsegay |
Njurunda Simsällskap |
2009 |
AB2409 |
25m |
24.52 |
|
|
|
|
|
7 |
81 |
|
Theo Linnér |
Njurunda Simsällskap |
2009 |
AE2309 |
25m |
24.91 |
|
|
|
|
|
8 |
137 |
|
Phoenix Stenling |
Sundsvalls Simsällskap |
2010 |
AA6710 |
25m |
26.23 |
|
|
|
|
|
9 |
72 |
|
Wira Andersson |
Njurunda Simsällskap |
2010 |
AA1810 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
10 |
145 |
|
Isak Norgren |
Sundsvalls Simsällskap |
2009 |
AH4709 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
11 |
78 |
|
Julie Bonnerud Dahlbom |
Njurunda Simsällskap |
2009 |
AF0209 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
12 |
139 |
|
Simon Wåglöf |
Sundsvalls Simsällskap |
2009 |
AD5309 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-10-05 11:43:35 |
Resultathantering: WinGrodan 2.4 |
Licensierad till: Njurunda Simsällskap |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Njurundahallen |
Arrangör: |
Njurunda Simsällskap |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 5 okt 2019 till den 6 okt 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
50m Fjäril Damer 11-12 |
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
Moove |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Klubb |
Född |
Licens |
Bass. |
Anm tid |
Status |
|
1 |
124 |
|
Nike Norlander |
Sundsvalls Simsällskap |
2007 |
AE8407 |
25m |
33.87 |
|
|
|
|
|
2 |
170 |
|
Linnea Betzel |
Simklubben Ägir |
2007 |
AI0207 |
50m |
35.88 |
|
|
|
|
|
3 |
64 |
|
Maja Modin |
Njurunda Simsällskap |
2008 |
AG5408 |
25m |
36.80 |
|
|
|
|
|
4 |
122 |
|
Kajsa Burman |
Sundsvalls Simsällskap |
2007 |
AE1607 |
50m |
37.09 |
|
|
|
|
|
5 |
134 |
|
Milla Zell |
Sundsvalls Simsällskap |
2008 |
AJ4608 |
50m |
38.43 |
|
|
|
|
|
6 |
2 |
|
Edith Wallberg |
Bollnäs Simsällskap |
2007 |
AA3807 |
25m |
38.65 |
|
|
|
|
|
7 |
62 |
|
Alexandra Blomqvist |
Njurunda Simsällskap |
2007 |
AL8807 |
25m |
38.76 |
|
|
|
|
|
8 |
133 |
|
Astrid Newsham |
Sundsvalls Simsällskap |
2008 |
AI9808 |
50m |
39.78 |
|
|
|
|
|
9 |
63 |
|
Elsa Larsson |
Njurunda Simsällskap |
2008 |
AG9208 |
25m |
40.12 |
|
|
|
|
|
10 |
65 |
|
Emma Bergqvist |
Njurunda Simsällskap |
2008 |
AG7208 |
25m |
40.23 |
|
|
|
|
|
11 |
169 |
|
Linnea Wallskog |
Simklubben Ägir |
2008 |
AB6808 |
50m |
40.88 |
|
|
|
|
|
12 |
141 |
|
Lily Utterberg |
Sundsvalls Simsällskap |
2008 |
AT3808 |
50m |
41.10 |
|
|
|
|
|
13 |
176 |
|
Freja Lorentzen |
Simklubben Ägir |
2007 |
BH5407 |
50m |
42.02 |
|
|
|
|
|
14 |
4 |
|
Tindra Byqvist |
Bollnäs Simsällskap |
2008 |
AQ0208 |
25m |
43.61 |
|
|
|
|
|
15 |
131 |
|
Vendela Holmvall |
Sundsvalls Simsällskap |
2007 |
AQ6207 |
50m |
45.90 |
|
|
|
|
|
16 |
164 |
|
Jasmine Rydefjord |
Simklubben Ägir |
2007 |
AB7807 |
25m |
46.94 |
|
|
|
|
|
17 |
59 |
|
Emilia Sundholm |
Njurunda Simsällskap |
2007 |
AG8807 |
25m |
47.83 |
|
|
|
|
|
18 |
193 |
|
Anna-Klara Sundström |
Njurunda Simsällskap |
2007 |
AH8207 |
25m |
48.53 |
EFT |
|
19 |
178 |
|
Juni D. Linder |
Simklubben Ägir |
2008 |
AZ6808 |
50m |
48.55 |
|
|
|
|
|
20 |
68 |
|
Olivia Palin |
Njurunda Simsällskap |
2008 |
AG9408 |
50m |
49.85 |
|
|
|
|
|
21 |
55 |
|
Josefine Grönlund |
Njurunda Simsällskap |
2008 |
AB3608 |
25m |
52.00 |
|
|
|
|
|
22 |
130 |
|
Noelia Frank |
Sundsvalls Simsällskap |
2007 |
AN9607 |
50m |
54.80 |
|
|
|
|
|
23 |
179 |
|
Alva Forsberg |
Simklubben Ägir |
2008 |
BD1208 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
24 |
6 |
|
Elsa Strömberg |
Bollnäs Simsällskap |
2008 |
AV5208 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
25 |
101 |
|
Juno Domeij |
Sollefteå Allmänna Simsällskap |
2008 |
AM6408 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
136 |
|
Jennifer Carlén |
Sundsvalls Simsällskap |
2008 |
AK0608 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
27 |
171 |
|
Emelie Betzel |
Simklubben Ägir |
2008 |
AB7808 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-10-05 11:43:35 |
Resultathantering: WinGrodan 2.4 |
Licensierad till: Njurunda Simsällskap |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Njurundahallen |
Arrangör: |
Njurunda Simsällskap |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 5 okt 2019 till den 6 okt 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
50m Fjäril Herrar 11-12 |
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
Bygger Nu i Sverige AB |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Klubb |
Född |
Licens |
Bass. |
Anm tid |
Status |
|
1 |
60 |
|
Joel Täljsten |
Njurunda Simsällskap |
2007 |
AC6507 |
25m |
38.48 |
|
|
|
|
|
2 |
3 |
|
Leo Ku-Ringström |
Bollnäs Simsällskap |
2008 |
AF2508 |
25m |
39.08 |
|
|
|
|
|
3 |
172 |
|
Albin Svärd |
Simklubben Ägir |
2007 |
AF4307 |
50m |
41.41 |
|
|
|
|
|
4 |
135 |
|
Max Ekbladh |
Sundsvalls Simsällskap |
2008 |
AE1708 |
50m |
50.47 |
|
|
|
|
|
5 |
127 |
|
Jonas Lidén |
Sundsvalls Simsällskap |
2007 |
AF1107 |
50m |
51.14 |
|
|
|
|
|
6 |
132 |
|
Lukas Sagmo |
Sundsvalls Simsällskap |
2008 |
AC0908 |
25m |
51.69 |
|
|
|
|
|
7 |
80 |
|
Lukas Bringmo |
Njurunda Simsällskap |
2007 |
AO5907 |
25m |
53.87 |
|
|
|
|
|
8 |
125 |
|
Anton Ericsson |
Sundsvalls Simsällskap |
2008 |
AA6708 |
25m |
1:00.18 |
|
|
|
|
|
9 |
58 |
|
Viking Månsson |
Njurunda Simsällskap |
2008 |
AA9708 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-10-05 11:43:35 |
Resultathantering: WinGrodan 2.4 |
Licensierad till: Njurunda Simsällskap |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Njurundahallen |
Arrangör: |
Njurunda Simsällskap |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 5 okt 2019 till den 6 okt 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
50m Fjäril Damer 13-16 |
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
Prolympia |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Klubb |
Född |
Licens |
Bass. |
Anm tid |
Status |
|
1 |
160 |
|
Ebba Hann |
Simklubben Ägir |
2004 |
AN6804 |
25m |
28.81 |
|
|
|
|
|
2 |
153 |
|
Clara Bergh |
Söderhamns Simsällskap |
2004 |
AD0404 |
25m |
31.01 |
|
|
|
|
|
3 |
43 |
|
Hanna Jonasson |
Njurunda Simsällskap |
2004 |
AR0604 |
25m |
31.87 |
|
|
|
|
|
4 |
46 |
|
Ida Sundholm |
Njurunda Simsällskap |
2005 |
AG2205 |
25m |
32.42 |
|
|
|
|
|
5 |
166 |
|
Arwen Wikström |
Simklubben Ägir |
2006 |
AT0606 |
50m |
33.45 |
|
|
|
|
|
6 |
118 |
|
Anna Öberg |
Sundsvalls Simsällskap |
2006 |
AB9406 |
50m |
33.77 |
|
|
|
|
|
7 |
17 |
|
Ella Heed |
Härnösands Simsällskap |
2005 |
AR4205 |
25m |
33.81 |
|
|
|
|
|
8 |
52 |
|
Wilja Edin |
Njurunda Simsällskap |
2006 |
AR0606 |
25m |
35.31 |
|
|
|
|
|
9 |
45 |
|
Ebba Lindblom |
Njurunda Simsällskap |
2004 |
AR8404 |
25m |
35.38 |
|
|
|
|
|
10 |
48 |
|
Isabelle Grönlund |
Njurunda Simsällskap |
2004 |
AR7604 |
25m |
35.42 |
|
|
|
|
|
11 |
18 |
|
Ronja Widell |
Härnösands Simsällskap |
2004 |
BM3204 |
50m |
35.97 |
|
|
|
|
|
12 |
119 |
|
Nova Norlander |
Sundsvalls Simsällskap |
2004 |
AV3804 |
25m |
36.09 |
|
|
|
|
|
13 |
154 |
|
Tindra Olavi |
Timrå Simklubb |
2003 |
AH6403 |
25m |
36.58 |
|
|
|
|
|
14 |
126 |
|
Isa Ekbladh |
Sundsvalls Simsällskap |
2006 |
AR6206 |
50m |
36.73 |
|
|
|
|
|
15 |
123 |
|
Elin Lindkvist |
Sundsvalls Simsällskap |
2004 |
BL6604 |
25m |
37.09 |
|
|
|
|
|
16 |
128 |
|
Tilde Sjöberg |
Sundsvalls Simsällskap |
2006 |
AZ3806 |
50m |
37.11 |
|
|
|
|
|
17 |
117 |
|
Olivia Ericsson |
Sundsvalls Simsällskap |
2006 |
AB8406 |
50m |
37.17 |
|
|
|
|
|
18 |
51 |
|
Tova Persson |
Njurunda Simsällskap |
2005 |
AR5205 |
25m |
37.23 |
|
|
|
|
|
19 |
19 |
|
Linnea Sjöberg |
Härnösands Simsällskap |
2006 |
AN8806 |
50m |
37.89 |
|
|
|
|
|
20 |
97 |
|
Linnea Engström |
Sollefteå Allmänna Simsällskap |
2004 |
AM8404 |
25m |
37.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
157 |
|
Linnea Jansson |
Timrå Simklubb |
2005 |
BD0805 |
25m |
39.19 |
|
|
|
|
|
22 |
15 |
|
Kristina Vestman |
Härnösands Simsällskap |
2004 |
AN3404 |
25m |
39.22 |
|
|
|
|
|
23 |
16 |
|
Moa Berglund |
Härnösands Simsällskap |
2004 |
BB8204 |
25m |
39.96 |
|
|
|
|
|
24 |
100 |
|
Maija Andersson |
Sollefteå Allmänna Simsällskap |
2005 |
AV1405 |
25m |
40.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
115 |
|
Nora Sundström |
Sundsvalls Simsällskap |
2004 |
AQ9804 |
50m |
40.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
165 |
|
Nike Wassberg |
Simklubben Ägir |
2006 |
AR4406 |
50m |
40.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
121 |
|
Alva Norgren |
Sundsvalls Simsällskap |
2006 |
AG7606 |
50m |
40.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
180 |
|
Theresia Haraldsson |
Simklubben Ägir |
2006 |
AT9606 |
50m |
45.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
156 |
|
Amanda Carlzén |
Timrå Simklubb |
2005 |
AW5805 |
50m |
49.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
12 |
|
Rafaella Björklund |
Härnösands Simsällskap |
2005 |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-10-05 11:43:36 |
Resultathantering: WinGrodan 2.4 |
Licensierad till: Njurunda Simsällskap |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Njurundahallen |
Arrangör: |
Njurunda Simsällskap |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 5 okt 2019 till den 6 okt 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
50m Fjäril Herrar 13-16 |
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
Freppo Media |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Klubb |
Född |
Licens |
Bass. |
Anm tid |
Status |
|
1 |
120 |
|
Melker Rosengren |
Sundsvalls Simsällskap |
2003 |
AR1903 |
25m |
27.08 |
|
|
|
|
|
2 |
113 |
|
Albin Hedlund |
Sundsvalls Simsällskap |
2003 |
AA0903 |
25m |
27.31 |
|
|
|
|
|
3 |
161 |
|
Viktor Svärd |
Simklubben Ägir |
2005 |
AC8305 |
50m |
29.25 |
|
|
|
|
|
4 |
50 |
|
Ludvig Utterström |
Njurunda Simsällskap |
2004 |
AM7304 |
25m |
29.45 |
|
|
|
|
|
5 |
114 |
|
Jonathan Nilsson |
Sundsvalls Simsällskap |
2003 |
AD5103 |
50m |
30.07 |
|
|
|
|
|
6 |
20 |
|
Reijk Rombouts |
Härnösands Simsällskap |
2004 |
AY2704 |
50m |
30.44 |
|
|
|
|
|
7 |
162 |
|
Jakob Wassberg |
Simklubben Ägir |
2003 |
AR7103 |
25m |
31.51 |
|
|
|
|
|
8 |
49 |
|
Mattias Gillgren |
Njurunda Simsällskap |
2003 |
AR0303 |
50m |
31.95 |
|
|
|
|
|
9 |
167 |
|
Ante Kristensson |
Simklubben Ägir |
2005 |
AO0105 |
50m |
33.95 |
|
|
|
|
|
10 |
44 |
|
Joppe Berglin |
Njurunda Simsällskap |
2006 |
AA8706 |
25m |
36.20 |
|
|
|
|
|
11 |
9 |
|
Sebastian Pettersson |
Hudiksvalls Simsällskap |
2006 |
AD1306 |
25m |
36.48 |
|
|
|
|
|
12 |
163 |
|
Alexander Rydefjord |
Simklubben Ägir |
2005 |
AF3105 |
25m |
37.88 |
|
|
|
|
|
13 |
174 |
|
Alexander Gabrielsson |
Simklubben Ägir |
2005 |
AS0705 |
25m |
39.35 |
|
|
|
|
|
14 |
168 |
|
Toste Wallskog |
Simklubben Ägir |
2006 |
AJ5306 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
15 |
10 |
|
Linus Almberg |
Hudiksvalls Simsällskap |
2005 |
AS0305 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
16 |
175 |
|
Leopold Stefansson |
Simklubben Ägir |
2006 |
AP4106 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-10-05 11:43:36 |
Resultathantering: WinGrodan 2.4 |
Licensierad till: Njurunda Simsällskap |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Njurundahallen |
Arrangör: |
Njurunda Simsällskap |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 5 okt 2019 till den 6 okt 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
50m Ryggsim Damer 13-16 |
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
Infra Action |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Klubb |
Född |
Licens |
Bass. |
Anm tid |
Status |
|
1 |
160 |
|
Ebba Hann |
Simklubben Ägir |
2004 |
AN6804 |
25m |
32.27 |
|
|
|
|
|
2 |
117 |
|
Olivia Ericsson |
Sundsvalls Simsällskap |
2006 |
AB8406 |
25m |
33.21 |
|
|
|
|
|
3 |
153 |
|
Clara Bergh |
Söderhamns Simsällskap |
2004 |
AD0404 |
25m |
34.49 |
|
|
|
|
|
4 |
43 |
|
Hanna Jonasson |
Njurunda Simsällskap |
2004 |
AR0604 |
25m |
34.92 |
|
|
|
|
|
5 |
41 |
|
Saga Persson |
Njurunda Simsällskap |
2003 |
AI1203 |
25m |
35.09 |
|
|
|
|
|
6 |
154 |
|
Tindra Olavi |
Timrå Simklubb |
2003 |
AH6403 |
25m |
35.55 |
|
|
|
|
|
7 |
119 |
|
Nova Norlander |
Sundsvalls Simsällskap |
2004 |
AV3804 |
50m |
36.11 |
|
|
|
|
|
8 |
48 |
|
Isabelle Grönlund |
Njurunda Simsällskap |
2004 |
AR7604 |
25m |
36.21 |
|
|
|
|
|
9 |
17 |
|
Ella Heed |
Härnösands Simsällskap |
2005 |
AR4205 |
25m |
37.07 |
|
|
|
|
|
10 |
118 |
|
Anna Öberg |
Sundsvalls Simsällskap |
2006 |
AB9406 |
25m |
37.31 |
|
|
|
|
|
11 |
15 |
|
Kristina Vestman |
Härnösands Simsällskap |
2004 |
AN3404 |
25m |
37.33 |
|
|
|
|
|
12 |
46 |
|
Ida Sundholm |
Njurunda Simsällskap |
2005 |
AG2205 |
25m |
37.50 |
|
|
|
|
|
13 |
16 |
|
Moa Berglund |
Härnösands Simsällskap |
2004 |
BB8204 |
25m |
37.78 |
|
|
|
|
|
14 |
97 |
|
Linnea Engström |
Sollefteå Allmänna Simsällskap |
2004 |
AM8404 |
25m |
38.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
42 |
|
Lovisa Lundblad |
Njurunda Simsällskap |
2003 |
AM1203 |
25m |
38.14 |
|
|
|
|
|
16 |
51 |
|
Tova Persson |
Njurunda Simsällskap |
2005 |
AR5205 |
25m |
38.33 |
|
|
|
|
|
17 |
18 |
|
Ronja Widell |
Härnösands Simsällskap |
2004 |
BM3204 |
25m |
38.47 |
|
|
|
|
|
18 |
126 |
|
Isa Ekbladh |
Sundsvalls Simsällskap |
2006 |
AR6206 |
50m |
39.22 |
|
|
|
|
|
19 |
157 |
|
Linnea Jansson |
Timrå Simklubb |
2005 |
BD0805 |
25m |
39.23 |
|
|
|
|
|
20 |
115 |
|
Nora Sundström |
Sundsvalls Simsällskap |
2004 |
AQ9804 |
25m |
39.45 |
|
|
|
|
|
21 |
19 |
|
Linnea Sjöberg |
Härnösands Simsällskap |
2006 |
AN8806 |
25m |
40.44 |
|
|
|
|
|
22 |
57 |
|
Evelina Hansson |
Njurunda Simsällskap |
2006 |
AR5606 |
25m |
41.04 |
|
|
|
|
|
23 |
52 |
|
Wilja Edin |
Njurunda Simsällskap |
2006 |
AR0606 |
50m |
41.48 |
|
|
|
|
|
24 |
53 |
|
Emilia Olsen |
Njurunda Simsällskap |
2006 |
AR4806 |
25m |
42.69 |
|
|
|
|
|
25 |
121 |
|
Alva Norgren |
Sundsvalls Simsällskap |
2006 |
AG7606 |
25m |
42.88 |
|
|
|
|
|
26 |
173 |
|
Linnea Drewes |
Simklubben Ägir |
2004 |
BW7204 |
50m |
43.03 |
|
|
|
|
|
27 |
129 |
|
Nellie Edbom Wounder |
Sundsvalls Simsällskap |
2005 |
BL3205 |
25m |
43.54 |
|
|
|
|
|
28 |
155 |
|
Emelie Carlzén |
Timrå Simklubb |
2003 |
BB1203 |
25m |
43.96 |
|
|
|
|
|
29 |
100 |
|
Maija Andersson |
Sollefteå Allmänna Simsällskap |
2005 |
AV1405 |
25m |
44.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
165 |
|
Nike Wassberg |
Simklubben Ägir |
2006 |
AR4406 |
25m |
44.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
56 |
|
Shewita Tsegay |
Njurunda Simsällskap |
2006 |
AR7606 |
25m |
44.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
98 |
|
Signe Domeij |
Sollefteå Allmänna Simsällskap |
2005 |
AI5805 |
25m |
46.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
180 |
|
Theresia Haraldsson |
Simklubben Ägir |
2006 |
AT9606 |
50m |
48.89 |
|
|
|
|
|
34 |
156 |
|
Amanda Carlzén |
Timrå Simklubb |
2005 |
AW5805 |
25m |
50.57 |
|
|
|
|
|
35 |
182 |
|
Alexandra Stridh |
Timrå Simklubb |
2004 |
BY9604 |
25m |
52.91 |
EFT |
|
36 |
177 |
|
Emma Mattsson |
Simklubben Ägir |
2006 |
BS5206 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-10-05 11:43:36 |
Resultathantering: WinGrodan 2.4 |
Licensierad till: Njurunda Simsällskap |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Njurundahallen |
Arrangör: |
Njurunda Simsällskap |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 5 okt 2019 till den 6 okt 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
50m Ryggsim Herrar 13-16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Klubb |
Född |
Licens |
Bass. |
Anm tid |
Status |
|
1 |
113 |
|
Albin Hedlund |
Sundsvalls Simsällskap |
2003 |
AA0903 |
25m |
28.23 |
|
|
|
|
|
2 |
120 |
|
Melker Rosengren |
Sundsvalls Simsällskap |
2003 |
AR1903 |
25m |
30.02 |
|
|
|
|
|
3 |
162 |
|
Jakob Wassberg |
Simklubben Ägir |
2003 |
AR7103 |
25m |
31.39 |
|
|
|
|
|
4 |
49 |
|
Mattias Gillgren |
Njurunda Simsällskap |
2003 |
AR0303 |
25m |
31.71 |
|
|
|
|
|
5 |
161 |
|
Viktor Svärd |
Simklubben Ägir |
2005 |
AC8305 |
25m |
32.22 |
|
|
|
|
|
6 |
50 |
|
Ludvig Utterström |
Njurunda Simsällskap |
2004 |
AM7304 |
25m |
33.16 |
|
|
|
|
|
7 |
20 |
|
Reijk Rombouts |
Härnösands Simsällskap |
2004 |
AY2704 |
25m |
33.26 |
|
|
|
|
|
8 |
47 |
|
Anton Hansson |
Njurunda Simsällskap |
2003 |
AO7103 |
25m |
37.50 |
|
|
|
|
|
9 |
9 |
|
Sebastian Pettersson |
Hudiksvalls Simsällskap |
2006 |
AD1306 |
25m |
37.65 |
|
|
|
|
|
10 |
167 |
|
Ante Kristensson |
Simklubben Ägir |
2005 |
AO0105 |
25m |
38.18 |
|
|
|
|
|
11 |
163 |
|
Alexander Rydefjord |
Simklubben Ägir |
2005 |
AF3105 |
25m |
39.46 |
|
|
|
|
|
12 |
10 |
|
Linus Almberg |
Hudiksvalls Simsällskap |
2005 |
AS0305 |
50m |
44.83 |
|
|
|
|
|
13 |
140 |
|
Hampus Johansson |
Sundsvalls Simsällskap |
2005 |
AW3705 |
25m |
46.68 |
|
|
|
|
|
14 |
21 |
|
Dante Rombouts |
Härnösands Simsällskap |
2006 |
AT3106 |
50m |
52.27 |
|
|
|
|
|
15 |
175 |
|
Leopold Stefansson |
Simklubben Ägir |
2006 |
AP4106 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-10-05 11:43:37 |
Resultathantering: WinGrodan 2.4 |
Licensierad till: Njurunda Simsällskap |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Njurundahallen |
Arrangör: |
Njurunda Simsällskap |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 5 okt 2019 till den 6 okt 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
50m Bröstsim Mixed 0-8 |
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
Sund Birsta |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Klubb |
Född |
Licens |
Bass. |
Anm tid |
Status |
|
1 |
144 |
|
Molly Hammarstedh |
Sundsvalls Simsällskap |
2011 |
AB6011 |
50m |
58.16 |
|
|
|
|
|
2 |
105 |
|
André Palmén |
Sollefteå Allmänna Simsällskap |
2011 |
AB8711 |
25m |
1:01.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
150 |
|
Ebba Åberg |
Sundsvalls Simsällskap |
2011 |
AD0611 |
50m |
1:10.66 |
|
|
|
|
|
4 |
90 |
|
Nova Svensson |
Njurunda Simsällskap |
2011 |
AC5411 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
87 |
|
Elina Antonsson |
Njurunda Simsällskap |
2011 |
AC5811 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
83 |
|
Molly Modin |
Njurunda Simsällskap |
2011 |
AB5611 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
91 |
|
Alice Thungström |
Njurunda Simsällskap |
2011 |
AC5611 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-10-05 11:43:37 |
Resultathantering: WinGrodan 2.4 |
Licensierad till: Njurunda Simsällskap |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Njurundahallen |
Arrangör: |
Njurunda Simsällskap |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 5 okt 2019 till den 6 okt 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
50m Bröstsim Mixed 9-10 |
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
Ocab |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Klubb |
Född |
Licens |
Bass. |
Anm tid |
Status |
|
1 |
5 |
|
Tim Ku-Ringström |
Bollnäs Simsällskap |
2010 |
AA6910 |
25m |
51.07 |
|
|
|
|
|
2 |
145 |
|
Isak Norgren |
Sundsvalls Simsällskap |
2009 |
AH4709 |
50m |
52.30 |
|
|
|
|
|
3 |
75 |
|
Nathalie Eriksson |
Njurunda Simsällskap |
2009 |
AE7809 |
25m |
52.67 |
|
|
|
|
|
4 |
23 |
|
Isolde Lönnefors |
Härnösands Simsällskap |
2009 |
AN5409 |
50m |
53.48 |
|
|
|
|
|
5 |
22 |
|
Moa Sjödin |
Härnösands Simsällskap |
2009 |
AN5009 |
25m |
53.83 |
|
|
|
|
|
6 |
76 |
|
Meya Berg |
Njurunda Simsällskap |
2009 |
AE8809 |
25m |
54.60 |
|
|
|
|
|
7 |
72 |
|
Wira Andersson |
Njurunda Simsällskap |
2010 |
AA1810 |
50m |
55.69 |
|
|
|
|
|
8 |
142 |
|
Ebba Eklund |
Sundsvalls Simsällskap |
2009 |
AJ5209 |
25m |
57.13 |
|
|
|
|
|
9 |
147 |
|
Embla Holmvall |
Sundsvalls Simsällskap |
2010 |
AI8010 |
50m |
57.54 |
|
|
|
|
|
10 |
69 |
|
Haben Tsegay |
Njurunda Simsällskap |
2009 |
AB2409 |
25m |
59.26 |
|
|
|
|
|
11 |
89 |
|
Hanna Nordberg |
Njurunda Simsällskap |
2009 |
AP3409 |
50m |
59.55 |
|
|
|
|
|
12 |
25 |
|
Amanda Ljungdahl |
Härnösands Simsällskap |
2009 |
AN5609 |
25m |
1:00.34 |
|
|
|
|
|
13 |
102 |
|
Albin Domeij |
Sollefteå Allmänna Simsällskap |
2009 |
AB1909 |
25m |
1:00.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
73 |
|
Ellen Magnusdotter |
Njurunda Simsällskap |
2009 |
AC4609 |
25m |
1:00.73 |
|
|
|
|
|
15 |
103 |
|
Saga Engström |
Sollefteå Allmänna Simsällskap |
2010 |
AB4210 |
25m |
1:00.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
137 |
|
Phoenix Stenling |
Sundsvalls Simsällskap |
2010 |
AA6710 |
25m |
1:02.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
151 |
|
Theya Ericsdotter |
Sundsvalls Simsällskap |
2010 |
AJ4210 |
50m |
1:05.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
146 |
|
Astrid Karlsson Ädel |
Sundsvalls Simsällskap |
2009 |
AP3609 |
50m |
1:06.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
28 |
|
Måns Berglund |
Härnösands Simsällskap |
2009 |
AJ0309 |
25m |
1:06.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
152 |
|
Alfred Överhem |
Sundsvalls Simsällskap |
2010 |
AE7310 |
50m |
1:10.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
70 |
|
Alice Sjödin |
Njurunda Simsällskap |
2009 |
AB9209 |
25m |
1:14.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
77 |
|
Rasmus Olsson |
Njurunda Simsällskap |
2009 |
AC9109 |
25m |
1:14.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
81 |
|
Theo Linnér |
Njurunda Simsällskap |
2009 |
AE2309 |
25m |
1:16.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
71 |
|
Anna Brandström |
Njurunda Simsällskap |
2010 |
AA0810 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
181 |
|
Robert Reznichenko |
Matfors Simsällskap |
2009 |
|
25m |
|
EFT |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
13 |
|
Lovisa Vestman |
Härnösands Simsällskap |
2009 |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
139 |
|
Simon Wåglöf |
Sundsvalls Simsällskap |
2009 |
AD5309 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
24 |
|
Niklas Lundgren |
Härnösands Simsällskap |
2009 |
AI0709 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
107 |
|
Lillymaria Engebo |
Sundsvalls Simsällskap |
2009 |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
112 |
|
Isabelle Mineur |
Sundsvalls Simsällskap |
2009 |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
79 |
|
Alexander Jonsson |
Njurunda Simsällskap |
2009 |
AC0309 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-10-05 11:43:37 |
Resultathantering: WinGrodan 2.4 |
Licensierad till: Njurunda Simsällskap |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Njurundahallen |
Arrangör: |
Njurunda Simsällskap |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 5 okt 2019 till den 6 okt 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
100m Bröst Damer 11-12 |
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
Sysadm |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Klubb |
Född |
Licens |
Bass. |
Anm tid |
Status |
|
1 |
124 |
|
Nike Norlander |
Sundsvalls Simsällskap |
2007 |
AE8407 |
25m |
1:32.06 |
|
|
|
|
|
2 |
133 |
|
Astrid Newsham |
Sundsvalls Simsällskap |
2008 |
AI9808 |
50m |
1:34.67 |
|
|
|
|
|
3 |
122 |
|
Kajsa Burman |
Sundsvalls Simsällskap |
2007 |
AE1607 |
25m |
1:34.68 |
|
|
|
|
|
4 |
134 |
|
Milla Zell |
Sundsvalls Simsällskap |
2008 |
AJ4608 |
50m |
1:34.89 |
|
|
|
|
|
5 |
2 |
|
Edith Wallberg |
Bollnäs Simsällskap |
2007 |
AA3807 |
25m |
1:39.20 |
|
|
|
|
|
6 |
131 |
|
Vendela Holmvall |
Sundsvalls Simsällskap |
2007 |
AQ6207 |
25m |
1:40.61 |
|
|
|
|
|
7 |
170 |
|
Linnea Betzel |
Simklubben Ägir |
2007 |
AI0207 |
25m |
1:42.09 |
|
|
|
|
|
8 |
62 |
|
Alexandra Blomqvist |
Njurunda Simsällskap |
2007 |
AL8807 |
50m |
1:42.76 |
|
|
|
|
|
9 |
86 |
|
Elsa von Essen |
Njurunda Simsällskap |
2007 |
BK0807 |
25m |
1:43.96 |
|
|
|
|
|
10 |
99 |
|
Freja Engström |
Sollefteå Allmänna Simsällskap |
2007 |
AA8807 |
25m |
1:45.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
68 |
|
Olivia Palin |
Njurunda Simsällskap |
2008 |
AG9408 |
50m |
1:46.05 |
|
|
|
|
|
12 |
178 |
|
Juni D. Linder |
Simklubben Ägir |
2008 |
AZ6808 |
50m |
1:48.00 |
|
|
|
|
|
13 |
4 |
|
Tindra Byqvist |
Bollnäs Simsällskap |
2008 |
AQ0208 |
25m |
1:48.09 |
|
|
|
|
|
14 |
193 |
|
Anna-Klara Sundström |
Njurunda Simsällskap |
2007 |
AH8207 |
25m |
1:49.86 |
EFT |
|
15 |
176 |
|
Freja Lorentzen |
Simklubben Ägir |
2007 |
BH5407 |
25m |
1:49.98 |
|
|
|
|
|
16 |
169 |
|
Linnea Wallskog |
Simklubben Ägir |
2008 |
AB6808 |
25m |
1:50.29 |
|
|
|
|
|
17 |
171 |
|
Emelie Betzel |
Simklubben Ägir |
2008 |
AB7808 |
50m |
1:51.00 |
|
|
|
|
|
18 |
54 |
|
Elma Neuman |
Njurunda Simsällskap |
2008 |
AB2608 |
25m |
1:51.19 |
|
|
|
|
|
19 |
63 |
|
Elsa Larsson |
Njurunda Simsällskap |
2008 |
AG9208 |
25m |
1:52.37 |
|
|
|
|
|
20 |
141 |
|
Lily Utterberg |
Sundsvalls Simsällskap |
2008 |
AT3808 |
25m |
1:54.55 |
|
|
|
|
|
21 |
164 |
|
Jasmine Rydefjord |
Simklubben Ägir |
2007 |
AB7807 |
25m |
1:56.67 |
|
|
|
|
|
22 |
59 |
|
Emilia Sundholm |
Njurunda Simsällskap |
2007 |
AG8807 |
25m |
1:59.35 |
|
|
|
|
|
23 |
130 |
|
Noelia Frank |
Sundsvalls Simsällskap |
2007 |
AN9607 |
25m |
1:59.52 |
|
|
|
|
|
24 |
101 |
|
Juno Domeij |
Sollefteå Allmänna Simsällskap |
2008 |
AM6408 |
50m |
2:00.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
74 |
|
Ester Magnusdotter |
Njurunda Simsällskap |
2008 |
AJ7608 |
25m |
2:07.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
158 |
|
Nelly Lingensjö |
Timrå Simklubb |
2007 |
BF6607 |
25m |
2:10.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
136 |
|
Jennifer Carlén |
Sundsvalls Simsällskap |
2008 |
AK0608 |
50m |
2:13.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
65 |
|
Emma Bergqvist |
Njurunda Simsällskap |
2008 |
AG7208 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
159 |
|
Vera Karlsson |
Simklubben Ägir |
2008 |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
67 |
|
Alice Ernerfeldt |
Njurunda Simsällskap |
2008 |
AG8408 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
6 |
|
Elsa Strömberg |
Bollnäs Simsällskap |
2008 |
AV5208 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-10-05 11:43:38 |
Resultathantering: WinGrodan 2.4 |
Licensierad till: Njurunda Simsällskap |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Njurundahallen |
Arrangör: |
Njurunda Simsällskap |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 5 okt 2019 till den 6 okt 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
100m Bröst Herrar 11-12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Klubb |
Född |
Licens |
Bass. |
Anm tid |
Status |
|
1 |
60 |
|
Joel Täljsten |
Njurunda Simsällskap |
2007 |
AC6507 |
50m |
1:30.17 |
|
|
|
|
|
2 |
3 |
|
Leo Ku-Ringström |
Bollnäs Simsällskap |
2008 |
AF2508 |
25m |
1:36.11 |
|
|
|
|
|
3 |
172 |
|
Albin Svärd |
Simklubben Ägir |
2007 |
AF4307 |
25m |
1:45.09 |
|
|
|
|
|
4 |
132 |
|
Lukas Sagmo |
Sundsvalls Simsällskap |
2008 |
AC0908 |
25m |
1:45.25 |
|
|
|
|
|
5 |
135 |
|
Max Ekbladh |
Sundsvalls Simsällskap |
2008 |
AE1708 |
25m |
1:59.14 |
|
|
|
|
|
6 |
61 |
|
Elis Täljsten |
Njurunda Simsällskap |
2008 |
AA8708 |
50m |
2:01.63 |
|
|
|
|
|
7 |
125 |
|
Anton Ericsson |
Sundsvalls Simsällskap |
2008 |
AA6708 |
25m |
2:04.80 |
|
|
|
|
|
8 |
127 |
|
Jonas Lidén |
Sundsvalls Simsällskap |
2007 |
AF1107 |
25m |
2:30.61 |
|
|
|
|
|
9 |
66 |
|
Carl Wilson |
Njurunda Simsällskap |
2008 |
AC2908 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
10 |
27 |
|
Mattis Andersson |
Härnösands Simsällskap |
2007 |
AS4107 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
11 |
58 |
|
Viking Månsson |
Njurunda Simsällskap |
2008 |
AA9708 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
12 |
29 |
|
Rasmus Viklander |
Härnösands Simsällskap |
2007 |
AT2707 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
13 |
7 |
|
Andrej Antonuk |
Bollnäs Simsällskap |
2008 |
AP8108 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-10-05 11:43:38 |
Resultathantering: WinGrodan 2.4 |
Licensierad till: Njurunda Simsällskap |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Njurundahallen |
Arrangör: |
Njurunda Simsällskap |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 5 okt 2019 till den 6 okt 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
100m Bröst Damer 13-16 |
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
Bygger Nu i Sverige AB |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Klubb |
Född |
Licens |
Bass. |
Anm tid |
Status |
|
1 |
160 |
|
Ebba Hann |
Simklubben Ägir |
2004 |
AN6804 |
25m |
1:14.70 |
|
|
|
|
|
2 |
18 |
|
Ronja Widell |
Härnösands Simsällskap |
2004 |
BM3204 |
25m |
1:18.85 |
|
|
|
|
|
3 |
45 |
|
Ebba Lindblom |
Njurunda Simsällskap |
2004 |
AR8404 |
25m |
1:21.03 |
|
|
|
|
|
4 |
19 |
|
Linnea Sjöberg |
Härnösands Simsällskap |
2006 |
AN8806 |
25m |
1:23.88 |
|
|
|
|
|
5 |
97 |
|
Linnea Engström |
Sollefteå Allmänna Simsällskap |
2004 |
AM8404 |
25m |
1:28.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
117 |
|
Olivia Ericsson |
Sundsvalls Simsällskap |
2006 |
AB8406 |
25m |
1:29.11 |
|
|
|
|
|
7 |
16 |
|
Moa Berglund |
Härnösands Simsällskap |
2004 |
BB8204 |
50m |
1:29.63 |
|
|
|
|
|
8 |
118 |
|
Anna Öberg |
Sundsvalls Simsällskap |
2006 |
AB9406 |
25m |
1:29.66 |
|
|
|
|
|
9 |
52 |
|
Wilja Edin |
Njurunda Simsällskap |
2006 |
AR0606 |
25m |
1:31.56 |
|
|
|
|
|
10 |
121 |
|
Alva Norgren |
Sundsvalls Simsällskap |
2006 |
AG7606 |
25m |
1:33.02 |
|
|
|
|
|
11 |
115 |
|
Nora Sundström |
Sundsvalls Simsällskap |
2004 |
AQ9804 |
25m |
1:34.48 |
|
|
|
|
|
12 |
51 |
|
Tova Persson |
Njurunda Simsällskap |
2005 |
AR5205 |
25m |
1:35.08 |
|
|
|
|
|
13 |
123 |
|
Elin Lindkvist |
Sundsvalls Simsällskap |
2004 |
BL6604 |
50m |
1:35.52 |
|
|
|
|
|
14 |
157 |
|
Linnea Jansson |
Timrå Simklubb |
2005 |
BD0805 |
25m |
1:37.75 |
|
|
|
|
|
15 |
128 |
|
Tilde Sjöberg |
Sundsvalls Simsällskap |
2006 |
AZ3806 |
25m |
1:39.63 |
|
|
|
|
|
16 |
53 |
|
Emilia Olsen |
Njurunda Simsällskap |
2006 |
AR4806 |
25m |
1:39.81 |
|
|
|
|
|
17 |
17 |
|
Ella Heed |
Härnösands Simsällskap |
2005 |
AR4205 |
25m |
1:41.04 |
|
|
|
|
|
18 |
129 |
|
Nellie Edbom Wounder |
Sundsvalls Simsällskap |
2005 |
BL3205 |
25m |
1:42.87 |
|
|
|
|
|
19 |
100 |
|
Maija Andersson |
Sollefteå Allmänna Simsällskap |
2005 |
AV1405 |
25m |
1:44.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
156 |
|
Amanda Carlzén |
Timrå Simklubb |
2005 |
AW5805 |
25m |
1:44.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
126 |
|
Isa Ekbladh |
Sundsvalls Simsällskap |
2006 |
AR6206 |
25m |
1:46.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
155 |
|
Emelie Carlzén |
Timrå Simklubb |
2003 |
BB1203 |
25m |
1:48.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
182 |
|
Alexandra Stridh |
Timrå Simklubb |
2004 |
BY9604 |
25m |
1:55.49 |
EFT |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
15 |
|
Kristina Vestman |
Härnösands Simsällskap |
2004 |
AN3404 |
25m |
2:00.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
177 |
|
Emma Mattsson |
Simklubben Ägir |
2006 |
BS5206 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-10-05 11:43:38 |
Resultathantering: WinGrodan 2.4 |
Licensierad till: Njurunda Simsällskap |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Njurundahallen |
Arrangör: |
Njurunda Simsällskap |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 5 okt 2019 till den 6 okt 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
100m Bröst Herrar 13-16 |
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
Sund Birsta |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Klubb |
Född |
Licens |
Bass. |
Anm tid |
Status |
|
1 |
114 |
|
Jonathan Nilsson |
Sundsvalls Simsällskap |
2003 |
AD5103 |
25m |
1:08.89 |
|
|
|
|
|
2 |
120 |
|
Melker Rosengren |
Sundsvalls Simsällskap |
2003 |
AR1903 |
25m |
1:09.13 |
|
|
|
|
|
3 |
161 |
|
Viktor Svärd |
Simklubben Ägir |
2005 |
AC8305 |
25m |
1:17.14 |
|
|
|
|
|
4 |
47 |
|
Anton Hansson |
Njurunda Simsällskap |
2003 |
AO7103 |
25m |
1:23.37 |
|
|
|
|
|
5 |
20 |
|
Reijk Rombouts |
Härnösands Simsällskap |
2004 |
AY2704 |
25m |
1:26.60 |
|
|
|
|
|
6 |
44 |
|
Joppe Berglin |
Njurunda Simsällskap |
2006 |
AA8706 |
25m |
1:27.84 |
|
|
|
|
|
7 |
162 |
|
Jakob Wassberg |
Simklubben Ägir |
2003 |
AR7103 |
25m |
1:31.00 |
|
|
|
|
|
8 |
9 |
|
Sebastian Pettersson |
Hudiksvalls Simsällskap |
2006 |
AD1306 |
50m |
1:42.53 |
|
|
|
|
|
9 |
21 |
|
Dante Rombouts |
Härnösands Simsällskap |
2006 |
AT3106 |
50m |
1:48.36 |
|
|
|
|
|
10 |
168 |
|
Toste Wallskog |
Simklubben Ägir |
2006 |
AJ5306 |
25m |
1:56.51 |
|
|
|
|
|
11 |
140 |
|
Hampus Johansson |
Sundsvalls Simsällskap |
2005 |
AW3705 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
12 |
175 |
|
Leopold Stefansson |
Simklubben Ägir |
2006 |
AP4106 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
13 |
174 |
|
Alexander Gabrielsson |
Simklubben Ägir |
2005 |
AS0705 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-10-05 11:43:39 |
Resultathantering: WinGrodan 2.4 |
Licensierad till: Njurunda Simsällskap |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Njurundahallen |
Arrangör: |
Njurunda Simsällskap |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 5 okt 2019 till den 6 okt 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-10-05 11:43:39 |
Resultathantering: WinGrodan 2.4 |
Licensierad till: Njurunda Simsällskap |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Njurundahallen |
Arrangör: |
Njurunda Simsällskap |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 5 okt 2019 till den 6 okt 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
25m Ryggsim Mixed 9-10 |
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
Sysadm |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Klubb |
Född |
Licens |
Bass. |
Anm tid |
Status |
|
1 |
76 |
|
Meya Berg |
Njurunda Simsällskap |
2009 |
AE8809 |
25m |
21.05 |
|
|
|
|
|
2 |
103 |
|
Saga Engström |
Sollefteå Allmänna Simsällskap |
2010 |
AB4210 |
25m |
22.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
72 |
|
Wira Andersson |
Njurunda Simsällskap |
2010 |
AA1810 |
25m |
22.38 |
|
|
|
|
|
4 |
79 |
|
Alexander Jonsson |
Njurunda Simsällskap |
2009 |
AC0309 |
25m |
22.43 |
|
|
|
|
|
5 |
5 |
|
Tim Ku-Ringström |
Bollnäs Simsällskap |
2010 |
AA6910 |
25m |
22.52 |
|
|
|
|
|
6 |
89 |
|
Hanna Nordberg |
Njurunda Simsällskap |
2009 |
AP3409 |
25m |
23.91 |
|
|
|
|
|
7 |
142 |
|
Ebba Eklund |
Sundsvalls Simsällskap |
2009 |
AJ5209 |
25m |
24.01 |
|
|
|
|
|
8 |
137 |
|
Phoenix Stenling |
Sundsvalls Simsällskap |
2010 |
AA6710 |
25m |
24.43 |
|
|
|
|
|
9 |
69 |
|
Haben Tsegay |
Njurunda Simsällskap |
2009 |
AB2409 |
25m |
24.78 |
|
|
|
|
|
10 |
146 |
|
Astrid Karlsson Ädel |
Sundsvalls Simsällskap |
2009 |
AP3609 |
25m |
24.92 |
|
|
|
|
|
11 |
102 |
|
Albin Domeij |
Sollefteå Allmänna Simsällskap |
2009 |
AB1909 |
25m |
27.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
147 |
|
Embla Holmvall |
Sundsvalls Simsällskap |
2010 |
AI8010 |
25m |
28.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
70 |
|
Alice Sjödin |
Njurunda Simsällskap |
2009 |
AB9209 |
25m |
28.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
73 |
|
Ellen Magnusdotter |
Njurunda Simsällskap |
2009 |
AC4609 |
25m |
28.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
81 |
|
Theo Linnér |
Njurunda Simsällskap |
2009 |
AE2309 |
25m |
29.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
85 |
|
Anton Åhs |
Njurunda Simsällskap |
2009 |
AH4509 |
25m |
30.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
82 |
|
Alicia Lönnberg |
Njurunda Simsällskap |
2009 |
AM6409 |
25m |
30.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
77 |
|
Rasmus Olsson |
Njurunda Simsällskap |
2009 |
AC9109 |
25m |
34.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
139 |
|
Simon Wåglöf |
Sundsvalls Simsällskap |
2009 |
AD5309 |
25m |
34.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
107 |
|
Lillymaria Engebo |
Sundsvalls Simsällskap |
2009 |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
151 |
|
Theya Ericsdotter |
Sundsvalls Simsällskap |
2010 |
AJ4210 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
40 |
|
Svea Westergren Lind |
Njurunda Simsällskap |
2010 |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
39 |
|
Loke Karlsson |
Njurunda Simsällskap |
2009 |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
32 |
|
Helmer Osatie |
Njurunda Simsällskap |
2010 |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
148 |
|
Sebastian Ryd |
Sundsvalls Simsällskap |
2009 |
AK3509 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
31 |
|
Dmitry Anikin |
Njurunda Simsällskap |
2009 |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
30 |
|
Charlie Svedin |
Njurunda Simsällskap |
2010 |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
38 |
|
Trubo Temmel |
Njurunda Simsällskap |
2009 |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
145 |
|
Isak Norgren |
Sundsvalls Simsällskap |
2009 |
AH4709 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
152 |
|
Alfred Överhem |
Sundsvalls Simsällskap |
2010 |
AE7310 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
13 |
|
Lovisa Vestman |
Härnösands Simsällskap |
2009 |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
112 |
|
Isabelle Mineur |
Sundsvalls Simsällskap |
2009 |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-10-05 11:43:39 |
Resultathantering: WinGrodan 2.4 |
Licensierad till: Njurunda Simsällskap |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Njurundahallen |
Arrangör: |
Njurunda Simsällskap |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 5 okt 2019 till den 6 okt 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
50m Ryggsim Damer 11-12 |
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
Moove |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Klubb |
Född |
Licens |
Bass. |
Anm tid |
Status |
|
1 |
124 |
|
Nike Norlander |
Sundsvalls Simsällskap |
2007 |
AE8407 |
25m |
34.82 |
|
|
|
|
|
2 |
122 |
|
Kajsa Burman |
Sundsvalls Simsällskap |
2007 |
AE1607 |
25m |
35.19 |
|
|
|
|
|
3 |
2 |
|
Edith Wallberg |
Bollnäs Simsällskap |
2007 |
AA3807 |
25m |
35.74 |
|
|
|
|
|
4 |
134 |
|
Milla Zell |
Sundsvalls Simsällskap |
2008 |
AJ4608 |
50m |
39.32 |
|
|
|
|
|
5 |
133 |
|
Astrid Newsham |
Sundsvalls Simsällskap |
2008 |
AI9808 |
50m |
39.96 |
|
|
|
|
|
6 |
170 |
|
Linnea Betzel |
Simklubben Ägir |
2007 |
AI0207 |
50m |
40.22 |
|
|
|
|
|
7 |
64 |
|
Maja Modin |
Njurunda Simsällskap |
2008 |
AG5408 |
25m |
40.34 |
|
|
|
|
|
8 |
4 |
|
Tindra Byqvist |
Bollnäs Simsällskap |
2008 |
AQ0208 |
25m |
40.41 |
|
|
|
|
|
9 |
54 |
|
Elma Neuman |
Njurunda Simsällskap |
2008 |
AB2608 |
25m |
41.25 |
|
|
|
|
|
10 |
169 |
|
Linnea Wallskog |
Simklubben Ägir |
2008 |
AB6808 |
50m |
42.53 |
|
|
|
|
|
11 |
63 |
|
Elsa Larsson |
Njurunda Simsällskap |
2008 |
AG9208 |
25m |
42.78 |
|
|
|
|
|
12 |
141 |
|
Lily Utterberg |
Sundsvalls Simsällskap |
2008 |
AT3808 |
50m |
42.91 |
|
|
|
|
|
13 |
62 |
|
Alexandra Blomqvist |
Njurunda Simsällskap |
2007 |
AL8807 |
25m |
43.33 |
|
|
|
|
|
14 |
193 |
|
Anna-Klara Sundström |
Njurunda Simsällskap |
2007 |
AH8207 |
25m |
43.36 |
EFT |
|
15 |
65 |
|
Emma Bergqvist |
Njurunda Simsällskap |
2008 |
AG7208 |
25m |
44.01 |
|
|
|
|
|
16 |
178 |
|
Juni D. Linder |
Simklubben Ägir |
2008 |
AZ6808 |
50m |
44.46 |
|
|
|
|
|
17 |
171 |
|
Emelie Betzel |
Simklubben Ägir |
2008 |
AB7808 |
25m |
44.88 |
|
|
|
|
|
18 |
99 |
|
Freja Engström |
Sollefteå Allmänna Simsällskap |
2007 |
AA8807 |
25m |
44.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
59 |
|
Emilia Sundholm |
Njurunda Simsällskap |
2007 |
AG8807 |
25m |
46.46 |
|
|
|
|
|
20 |
86 |
|
Elsa von Essen |
Njurunda Simsällskap |
2007 |
BK0807 |
25m |
46.80 |
|
|
|
|
|
21 |
68 |
|
Olivia Palin |
Njurunda Simsällskap |
2008 |
AG9408 |
25m |
47.02 |
|
|
|
|
|
22 |
164 |
|
Jasmine Rydefjord |
Simklubben Ägir |
2007 |
AB7807 |
25m |
47.21 |
|
|
|
|
|
23 |
130 |
|
Noelia Frank |
Sundsvalls Simsällskap |
2007 |
AN9607 |
50m |
47.92 |
|
|
|
|
|
24 |
131 |
|
Vendela Holmvall |
Sundsvalls Simsällskap |
2007 |
AQ6207 |
25m |
48.03 |
|
|
|
|
|
25 |
179 |
|
Alva Forsberg |
Simklubben Ägir |
2008 |
BD1208 |
25m |
50.88 |
|
|
|
|
|
26 |
101 |
|
Juno Domeij |
Sollefteå Allmänna Simsällskap |
2008 |
AM6408 |
50m |
51.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
6 |
|
Elsa Strömberg |
Bollnäs Simsällskap |
2008 |
AV5208 |
25m |
52.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
67 |
|
Alice Ernerfeldt |
Njurunda Simsällskap |
2008 |
AG8408 |
25m |
57.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
136 |
|
Jennifer Carlén |
Sundsvalls Simsällskap |
2008 |
AK0608 |
50m |
58.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
158 |
|
Nelly Lingensjö |
Timrå Simklubb |
2007 |
BF6607 |
25m |
1:04.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
159 |
|
Vera Karlsson |
Simklubben Ägir |
2008 |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
74 |
|
Ester Magnusdotter |
Njurunda Simsällskap |
2008 |
AJ7608 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
176 |
|
Freja Lorentzen |
Simklubben Ägir |
2007 |
BH5407 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-10-05 11:43:40 |
Resultathantering: WinGrodan 2.4 |
Licensierad till: Njurunda Simsällskap |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Njurundahallen |
Arrangör: |
Njurunda Simsällskap |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 5 okt 2019 till den 6 okt 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
50m Ryggsim Herrar 11-12 |
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
Yrkesmästaren |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Klubb |
Född |
Licens |
Bass. |
Anm tid |
Status |
|
1 |
3 |
|
Leo Ku-Ringström |
Bollnäs Simsällskap |
2008 |
AF2508 |
25m |
37.43 |
|
|
|
|
|
2 |
61 |
|
Elis Täljsten |
Njurunda Simsällskap |
2008 |
AA8708 |
25m |
43.41 |
|
|
|
|
|
3 |
135 |
|
Max Ekbladh |
Sundsvalls Simsällskap |
2008 |
AE1708 |
25m |
44.85 |
|
|
|
|
|
4 |
172 |
|
Albin Svärd |
Simklubben Ägir |
2007 |
AF4307 |
50m |
45.09 |
|
|
|
|
|
5 |
125 |
|
Anton Ericsson |
Sundsvalls Simsällskap |
2008 |
AA6708 |
50m |
45.22 |
|
|
|
|
|
6 |
58 |
|
Viking Månsson |
Njurunda Simsällskap |
2008 |
AA9708 |
25m |
48.17 |
|
|
|
|
|
7 |
132 |
|
Lukas Sagmo |
Sundsvalls Simsällskap |
2008 |
AC0908 |
50m |
48.31 |
|
|
|
|
|
8 |
80 |
|
Lukas Bringmo |
Njurunda Simsällskap |
2007 |
AO5907 |
25m |
52.41 |
|
|
|
|
|
9 |
127 |
|
Jonas Lidén |
Sundsvalls Simsällskap |
2007 |
AF1107 |
25m |
53.16 |
|
|
|
|
|
10 |
7 |
|
Andrej Antonuk |
Bollnäs Simsällskap |
2008 |
AP8108 |
25m |
56.12 |
|
|
|
|
|
11 |
66 |
|
Carl Wilson |
Njurunda Simsällskap |
2008 |
AC2908 |
25m |
57.65 |
|
|
|
|
|
12 |
29 |
|
Rasmus Viklander |
Härnösands Simsällskap |
2007 |
AT2707 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-10-05 11:43:40 |
Resultathantering: WinGrodan 2.4 |
Licensierad till: Njurunda Simsällskap |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Njurundahallen |
Arrangör: |
Njurunda Simsällskap |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 5 okt 2019 till den 6 okt 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
100m Medley Damer 13-16 |
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
Bygger Nu i Sverige AB |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Klubb |
Född |
Licens |
Bass. |
Anm tid |
Status |
|
1 |
160 |
|
Ebba Hann |
Simklubben Ägir |
2004 |
AN6804 |
25m |
1:09.16 |
|
|
|
|
|
2 |
43 |
|
Hanna Jonasson |
Njurunda Simsällskap |
2004 |
AR0604 |
25m |
1:14.69 |
|
|
|
|
|
3 |
41 |
|
Saga Persson |
Njurunda Simsällskap |
2003 |
AI1203 |
25m |
1:15.59 |
|
|
|
|
|
4 |
18 |
|
Ronja Widell |
Härnösands Simsällskap |
2004 |
BM3204 |
25m |
1:15.96 |
|
|
|
|
|
5 |
117 |
|
Olivia Ericsson |
Sundsvalls Simsällskap |
2006 |
AB8406 |
25m |
1:17.67 |
|
|
|
|
|
6 |
118 |
|
Anna Öberg |
Sundsvalls Simsällskap |
2006 |
AB9406 |
25m |
1:18.02 |
|
|
|
|
|
7 |
45 |
|
Ebba Lindblom |
Njurunda Simsällskap |
2004 |
AR8404 |
25m |
1:18.59 |
|
|
|
|
|
8 |
154 |
|
Tindra Olavi |
Timrå Simklubb |
2003 |
AH6403 |
25m |
1:19.09 |
|
|
|
|
|
9 |
19 |
|
Linnea Sjöberg |
Härnösands Simsällskap |
2006 |
AN8806 |
25m |
1:19.72 |
|
|
|
|
|
10 |
166 |
|
Arwen Wikström |
Simklubben Ägir |
2006 |
AT0606 |
25m |
1:20.19 |
|
|
|
|
|
11 |
46 |
|
Ida Sundholm |
Njurunda Simsällskap |
2005 |
AG2205 |
25m |
1:20.32 |
|
|
|
|
|
12 |
17 |
|
Ella Heed |
Härnösands Simsällskap |
2005 |
AR4205 |
25m |
1:20.59 |
|
|
|
|
|
13 |
97 |
|
Linnea Engström |
Sollefteå Allmänna Simsällskap |
2004 |
AM8404 |
25m |
1:21.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
48 |
|
Isabelle Grönlund |
Njurunda Simsällskap |
2004 |
AR7604 |
25m |
1:21.12 |
|
|
|
|
|
15 |
52 |
|
Wilja Edin |
Njurunda Simsällskap |
2006 |
AR0606 |
25m |
1:22.39 |
|
|
|
|
|
16 |
16 |
|
Moa Berglund |
Härnösands Simsällskap |
2004 |
BB8204 |
25m |
1:23.20 |
|
|
|
|
|
17 |
128 |
|
Tilde Sjöberg |
Sundsvalls Simsällskap |
2006 |
AZ3806 |
25m |
1:24.68 |
|
|
|
|
|
18 |
51 |
|
Tova Persson |
Njurunda Simsällskap |
2005 |
AR5205 |
25m |
1:25.29 |
|
|
|
|
|
19 |
115 |
|
Nora Sundström |
Sundsvalls Simsällskap |
2004 |
AQ9804 |
25m |
1:25.60 |
|
|
|
|
|
20 |
42 |
|
Lovisa Lundblad |
Njurunda Simsällskap |
2003 |
AM1203 |
25m |
1:27.33 |
|
|
|
|
|
21 |
15 |
|
Kristina Vestman |
Härnösands Simsällskap |
2004 |
AN3404 |
25m |
1:28.23 |
|
|
|
|
|
22 |
126 |
|
Isa Ekbladh |
Sundsvalls Simsällskap |
2006 |
AR6206 |
25m |
1:28.42 |
|
|
|
|
|
23 |
100 |
|
Maija Andersson |
Sollefteå Allmänna Simsällskap |
2005 |
AV1405 |
25m |
1:29.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
155 |
|
Emelie Carlzén |
Timrå Simklubb |
2003 |
BB1203 |
25m |
1:30.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
123 |
|
Elin Lindkvist |
Sundsvalls Simsällskap |
2004 |
BL6604 |
25m |
1:32.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
165 |
|
Nike Wassberg |
Simklubben Ägir |
2006 |
AR4406 |
25m |
1:33.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
157 |
|
Linnea Jansson |
Timrå Simklubb |
2005 |
BD0805 |
25m |
1:33.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
173 |
|
Linnea Drewes |
Simklubben Ägir |
2004 |
BW7204 |
25m |
1:34.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
121 |
|
Alva Norgren |
Sundsvalls Simsällskap |
2006 |
AG7606 |
25m |
1:36.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
129 |
|
Nellie Edbom Wounder |
Sundsvalls Simsällskap |
2005 |
BL3205 |
25m |
1:36.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
56 |
|
Shewita Tsegay |
Njurunda Simsällskap |
2006 |
AR7606 |
25m |
1:39.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
98 |
|
Signe Domeij |
Sollefteå Allmänna Simsällskap |
2005 |
AI5805 |
25m |
1:44.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
177 |
|
Emma Mattsson |
Simklubben Ägir |
2006 |
BS5206 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
34 |
182 |
|
Alexandra Stridh |
Timrå Simklubb |
2004 |
BY9604 |
25m |
|
EFT |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-10-05 11:43:40 |
Resultathantering: WinGrodan 2.4 |
Licensierad till: Njurunda Simsällskap |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Njurundahallen |
Arrangör: |
Njurunda Simsällskap |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 5 okt 2019 till den 6 okt 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
100m Medley Herrar 13-16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Klubb |
Född |
Licens |
Bass. |
Anm tid |
Status |
|
1 |
120 |
|
Melker Rosengren |
Sundsvalls Simsällskap |
2003 |
AR1903 |
25m |
1:02.92 |
|
|
|
|
|
2 |
113 |
|
Albin Hedlund |
Sundsvalls Simsällskap |
2003 |
AA0903 |
25m |
1:05.01 |
|
|
|
|
|
3 |
161 |
|
Viktor Svärd |
Simklubben Ägir |
2005 |
AC8305 |
25m |
1:07.57 |
|
|
|
|
|
4 |
114 |
|
Jonathan Nilsson |
Sundsvalls Simsällskap |
2003 |
AD5103 |
25m |
1:08.07 |
|
|
|
|
|
5 |
162 |
|
Jakob Wassberg |
Simklubben Ägir |
2003 |
AR7103 |
25m |
1:09.59 |
|
|
|
|
|
6 |
49 |
|
Mattias Gillgren |
Njurunda Simsällskap |
2003 |
AR0303 |
25m |
1:12.92 |
|
|
|
|
|
7 |
50 |
|
Ludvig Utterström |
Njurunda Simsällskap |
2004 |
AM7304 |
25m |
1:14.66 |
|
|
|
|
|
8 |
20 |
|
Reijk Rombouts |
Härnösands Simsällskap |
2004 |
AY2704 |
25m |
1:14.98 |
|
|
|
|
|
9 |
44 |
|
Joppe Berglin |
Njurunda Simsällskap |
2006 |
AA8706 |
25m |
1:16.28 |
|
|
|
|
|
10 |
163 |
|
Alexander Rydefjord |
Simklubben Ägir |
2005 |
AF3105 |
25m |
1:20.14 |
|
|
|
|
|
11 |
47 |
|
Anton Hansson |
Njurunda Simsällskap |
2003 |
AO7103 |
25m |
1:20.21 |
|
|
|
|
|
12 |
167 |
|
Ante Kristensson |
Simklubben Ägir |
2005 |
AO0105 |
25m |
1:21.89 |
|
|
|
|
|
13 |
9 |
|
Sebastian Pettersson |
Hudiksvalls Simsällskap |
2006 |
AD1306 |
25m |
1:24.17 |
|
|
|
|
|
14 |
10 |
|
Linus Almberg |
Hudiksvalls Simsällskap |
2005 |
AS0305 |
25m |
1:33.01 |
|
|
|
|
|
15 |
140 |
|
Hampus Johansson |
Sundsvalls Simsällskap |
2005 |
AW3705 |
25m |
1:34.47 |
|
|
|
|
|
16 |
168 |
|
Toste Wallskog |
Simklubben Ägir |
2006 |
AJ5306 |
25m |
1:41.43 |
|
|
|
|
|
17 |
175 |
|
Leopold Stefansson |
Simklubben Ägir |
2006 |
AP4106 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
18 |
174 |
|
Alexander Gabrielsson |
Simklubben Ägir |
2005 |
AS0705 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-10-05 11:43:41 |
Resultathantering: WinGrodan 2.4 |
Licensierad till: Njurunda Simsällskap |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Njurundahallen |
Arrangör: |
Njurunda Simsällskap |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 5 okt 2019 till den 6 okt 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
4x50m Frisim Mixed 0-12 |
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
Ocab |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Klubb |
Född |
Licens |
Bass. |
Anm tid |
Status |
|
1 |
92 |
|
Njurunda Simsällskap |
Njurunda Simsällskap |
2007 |
|
25m |
2:17.90 |
|
|
|
|
|
|
2 |
8 |
|
Bollnäs Simsällskap |
Bollnäs Simsällskap |
2007 |
|
25m |
2:23.39 |
|
|
|
|
|
|
3 |
96 |
|
Njurunda Simsällskap lag 2 |
Njurunda Simsällskap |
2007 |
|
25m |
2:32.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-10-05 11:43:41 |
Resultathantering: WinGrodan 2.4 |
Licensierad till: Njurunda Simsällskap |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Njurundahallen |
Arrangör: |
Njurunda Simsällskap |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 5 okt 2019 till den 6 okt 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
4x100m Frisim Mixed |
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
Sund Birsta |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Klubb |
Född |
Licens |
Bass. |
Anm tid |
Status |
|
1 |
93 |
|
Njurunda Simsällskap |
Njurunda Simsällskap |
2003 |
|
25m |
4:05.10 |
|
|
|
|
|
|
2 |
94 |
|
Njurunda Simsällskap lag 2 |
Njurunda Simsällskap |
2003 |
|
25m |
4:22.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-10-05 11:43:41 |
Resultathantering: WinGrodan 2.4 |
Licensierad till: Njurunda Simsällskap |
|
|
|
|