Program for Sigma Cup 2019
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Fredag
Løb 4, 50m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 120 | Broch William Textor | 2001 | LYNGBY | 0157AD | 25 m | 25.60 | |
2 | 9 | Bojesen Frederik | 2002 | A6JYLLINGE | 0281AB | 50 m | 26.09 | |
3 | 128 | Kaavé Lucas | 2004 | HØRSHOLM | 0457AE | 25 m | 27.56 | |
4 | 244 | Larsen Oskar Luckow | 2004 | GENTOFTE | 0443AA | 50 m | 27.61 | |
5 | 152 | Sidebotham Joshua P. | 2003 | HOVEDSTAD | 0343AQ | 50 m | 27.64 | |
6 | 293 | Christensen Lucas Emil | 2003 | ALLERØD | 0349AC | 25 m | 28.10 | |
7 | 174 | Mortensen Lucas T. | 2004 | HELSINGØR | 0431AN | 25 m | 28.20 | |
8 | 153 | Haslev Marcus Skøtt | 2002 | HOVEDSTAD | 0287AB | 25 m | 28.31 | |
9 | 55 | Vergereau Alexander | 2004 | BIRKERØD | 0447AA | 50 m | 28.62 | |
10 | 26 | Therkelsen Nicolai | 2003 | A6 LAKSEN | 0337AG | 50 m | 28.79 | |
11 | 109 | Thorn Kasper | 2004 | LYNGBY | 0401AH | 25 m | 28.95 | |
12 | 8 | Røpke Emil Stenholt | 2004 | A6JYLLINGE | 0429AA | 25 m | 29.01 | |
13 | 91 | Jeppesen Kasper Aagaard | 2003 | LYNGBY | 0393AH | 50 m | 29.12 | |
14 | 235 | Eilersen Mads Frederik | 2001 | GENTOFTE | 0149AS | 25 m | 29.18 | |
15 | 159 | Greisen Sebastian | 2004 | HOVEDSTAD | 0487AD | 25 m | 29.26 | |
16 | 227 | Sandbeck Bjørn | 1999 | GENTOFTE | 9957AB | 50 m | 29.31 | |
17 | 242 | Skinhøj Christoffer | 2003 | GENTOFTE | 0313AD | 25 m | 29.31 | |
18 | 23 | Hirsbak Frederik Lund | 2004 | A6JYLLINGE | 0481AB | 25 m | 29.35 | |
19 | 13 | Jensen Mikkel Bjellekjær | 2003 | A6JYLLINGE | 0359AN | 50 m | 29.36 | |
20 | 1 | Kortegaard Anders K. | 2004 | A6JYLLINGE | 0471AB | 25 m | 29.45 | |
21 | 171 | Stærkær Alexander | 2002 | HELSINGØR | 0287AN | 50 m | 29.62 | |
22 | 116 | Madsen Phillip Niemann | 2004 | LYNGBY | 0447AH | 25 m | 29.84 | |
23 | 101 | Sørensen Kasper Feld | 2002 | LYNGBY | 0239AG | 25 m | 30.03 | |
24 | 17 | Toftehøj Victor | 2003 | A6JYLLINGE | 0309AG | 25 m | 30.19 | |
25 | 46 | Boyer Oscar | 2004 | BIRKERØD | 0429AD | 25 m | 30.24 | |
26 | 56 | Arfelt Villads | 2004 | BIRKERØD | 0417AL | 50 m | 30.36 | |
27 | 25 | Hansen Emil Witzner | 2004 | A6 LAKSEN | 0475AD | 25 m | 30.65 | |
28 | 105 | Textor-Broch Bror | 2003 | LYNGBY | 0381AD | 50 m | 30.97 | |
29 | 79 | Bornemann Victor | 2004 | ALLERØD | 0489AD | 25 m | 31.10 | |
30 | 54 | Beck Jonathan | 2004 | BIRKERØD | 0497AA | 50 m | 32.30 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 28 november 2019 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 22:42 |