Program for Sigma Cup 2019
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Lørdag
Løb 37, 200m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 149 | Andersen Jasmin Egeskov | 2005 | HOVEDSTAD | 0506AE | 25 m | 2:20.45 | |
2 | 95 | Stenholt Ella Korre | 2003 | LYNGBY | 0398AP | 50 m | 2:22.11 | |
3 | 89 | Schrøder Caroline Buhl | 2003 | ALLERØD | 0314AB | 25 m | 2:24.95 | |
4 | 84 | Rose Julie K | 2003 | ALLERØD | 0324AL | 25 m | 2:26.87 | |
5 | 66 | Boelt Agnete | 2006 | ALLERØD | 0652AD | 25 m | 2:27.19 | |
6 | 92 | Bendt Sofia Norre | 2003 | LYNGBY | 0316AG | 25 m | 2:27.30 | |
7 | 29 | Kragh Ida Skov | 2006 | A6 SLANGE | 0698AG | 25 m | 2:27.95 | |
8 | 111 | Hansen Lærke Vinneck | 2004 | LYNGBY | 0458AB | 25 m | 2:30.54 | |
9 | 51 | Porsdal Camilla | 2005 | BIRKERØD | 0592AB | 25 m | 2:32.99 | |
10 | 62 | Bergqvist Cornelia | 2003 | BIRKERØD | 0346AE | 25 m | 2:33.76 | |
11 | 106 | Reuter Emily | 2006 | LYNGBY | 0688AE | 25 m | 2:33.85 | |
12 | 119 | Wiingaard Victoria | 2006 | LYNGBY | 0662AC | 25 m | 2:34.02 | |
13 | 240 | Soelberg Malou | 2004 | GENTOFTE | 0438AE | 25 m | 2:34.35 | |
14 | 157 | Callesen Olivia | 2004 | HOVEDSTAD | 0432AK | 25 m | 2:34.37 | |
15 | 163 | Lindberg Mia | 2003 | HOVEDSTAD | 0322AC | 25 m | 2:35.01 | |
16 | 169 | Madsen Olivia Ida | 2003 | HELSINGØR | 0316BH | 25 m | 2:36.86 | |
17 | 156 | Augustinus Olivia | 2004 | HOVEDSTAD | 0432BD | 25 m | 2:37.34 | |
18 | 88 | Stoltz Emma | 2004 | ALLERØD | 0448AE | 25 m | 2:37.65 | |
19 | 114 | Severs Mathilde | 2006 | LYNGBY | 0648AE | 25 m | 2:39.82 | |
20 | 102 | Babin Alma Lind | 2006 | LYNGBY | 0608AL | 25 m | 2:39.88 | |
21 | 27 | Dietrichsen Anna | 2006 | A6 SLANGE | 0694AB | 25 m | 2:40.36 | |
22 | 73 | Lind-Christensen Laura Weng | 2006 | ALLERØD | 0636AC | 25 m | 2:42.21 | |
23 | 86 | Mindested Caroline Bach | 2005 | ALLERØD | 0592AF | 25 m | 2:42.26 | |
24 | 228 | Balle Anna E.E. | 2006 | GENTOFTE | 0628AL | 25 m | 2:42.70 | |
25 | 257 | Salhauge Liv | 2005 | VÆRLØSE | 0586AE | 25 m | 2:42.92 | |
26 | 117 | Bell Rebecca | 2007 | LYNGBY | 0774AF | 25 m | 2:42.93 | |
27 | 49 | Nimb Isabella Victoria | 2004 | BIRKERØD | 0428AK | 25 m | 2:43.08 | |
28 | 230 | Lauritzen Anna Hinsch | 2006 | GENTOFTE | 0664AK | 25 m | 2:43.44 | |
29 | 59 | Højberg Asta | 2005 | BIRKERØD | 0546AB | 50 m | 2:44.08 | |
30 | 201 | Roos Henriette | 2006 | GLADSAXE | 0602AB | 25 m | 2:45.02 | |
31 | 33 | Møller Freja | 2004 | A6 SLANGE | 0442AF | 25 m | 2:46.30 | |
32 | 41 | Dalsgaard Christine | 2007 | BIRKERØD | 0754AA | 25 m | 2:46.61 | |
33 | 292 | Reedtz Caroline Victoria | 2007 | GENTOFTE | 0716AH | 25 m | 2:46.85 | |
34 | 5 | Hansen K-Lee | 2007 | A6JYLLINGE | 0756AE | 25 m | 2:49.27 | |
35 | 63 | Amstrup Nikoline R. | 2005 | BIRKERØD | 0594AE | 25 m | 2:49.45 | |
36 | 38 | Jacobsen Amanda Knirkholt | 2007 | BIRKERØD | 0776AA | 25 m | 2:49.63 | |
37 | 186 | Nielsen Sofie Anker | 2006 | HELSINGØR | 0694AU | 25 m | 2:50.84 | |
38 | 31 | Aggersbøl Kattja Daniella | 2007 | A6 SLANGE | 0764AM | 25 m | 2:52.62 | |
39 | 270 | Andersen Anna | 2007 | VI39 | 0732AK | 50 m | 2:53.42 | |
40 | 206 | Bartels Maja Damkjær | 2006 | GLADSAXE | 0656AL | 25 m | 2:54.72 | |
41 | 133 | Hjortshøj Thilde | 2006 | HØRSHOLM | 0648AO | 25 m | 2:56.45 | |
42 | 39 | Rosenbohm Røskva | 2007 | BIRKERØD | 0772AA | 25 m | 2:56.61 | |
43 | 118 | Zhang Sofia Yuwei | 2006 | LYNGBY | 0658AA | 50 m | 2:56.74 | |
44 | 123 | Jensen Alma Hartmann | 2007 | LYNGBY | 0744AT | 50 m | 3:05.72 | |
45 | 176 | Bay-Jensen Anna | 2006 | HELSINGØR | 0618AR | 25 m | 3:06.91 | |
46 | 129 | Bruun-Møller Anna | 2007 | HØRSHOLM | 0746AI | 25 m | 3:09.60 | |
47 | 274 | Andersen Maja | 2007 | VI39 | 0748AP | 50 m | 3:17.71 | |
48 | 137 | From Mille Dige | 2004 | HØRSHOLM | 0438AW | 50 m | 3:21.71 | |
49 | 263 | Søbye Viola | 2006 | VÆRLØSE | 0648AT | 25 m | 3:46.32 | |
50 | 255 | Norling Iben Ebdrup | 2005 | VÆRLØSE | 0546AU | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 28 november 2019 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 22:42 |