Program for Sigma Cup 2019
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Løb 101, 100m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 68 | Langseth Ida | 2010 | ALLERØD | 1072AB | 25 m | 1:47.20 | |
2 | 69 | Markussen Madicken | 2010 | ALLERØD | 1062AB | 25 m | 1:48.70 | |
3 | 66 | Linderoth Silja Sofia | 2011 | ALLERØD | 1128AA | 25 m | 1:57.45 | |
4 | 70 | Høgh Siri Egholm | 2010 | ALLERØD | 1038AD | 25 m | 1:58.01 | |
5 | 43 | Frederiksen Mai Ellen | 2010 | BIRKERØD | 1006AH | 25 m | 2:08.06 | |
6 | 204 | Groth Sophia | 2010 | VÆRLØSE | 1072AD | 25 m | 2:09.12 | |
7 | 205 | Postgaard Rosalina M. | 2010 | VI39 | 1088AA | 25 m | 2:16.07 | |
8 | 102 | Overgaard Agnethe | 2010 | HØRSHOLM | 1088AC | 25 m | 2:25.06 | |
9 | 103 | Britze Anna Hjuler | 2010 | HØRSHOLM | 1078AC | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 21 november 2019 |
Licens til Sigma SwimBirkerød | Udskriftstidspunkt | 21:29 |
Løb 102, 100m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 88 | Buhl Conrad | 2009 | LYNGBY | 0947AF | 25 m | 1:43.64 | |
2 | 116 | Nordby Robert | 2009 | HØRSHOLM | 0921AE | 25 m | 1:59.66 | |
3 | 13 | Toftkær Silas Hammer | 2009 | A6 SLANGE | 0979AC | 25 m | 2:04.04 | |
4 | 10 | Toftkær Isaac Hammer | 2009 | A6 SLANGE | 0969AC | 25 m | 2:18.30 | |
5 | 20 | Dietrichsen Noah | 2010 | A6 SLANGE | 1091AC | 25 m | ||
6 | 38 | Andersson Axel Skov | 2010 | BIRKERØD | 1089AA | 25 m | ||
7 | 45 | Rosengaard Fabian Brandis | 2010 | BIRKERØD | 1021AB | 25 m | ||
8 | 47 | Klitvang Peter | 2010 | BIRKERØD | 1047AB | 25 m | ||
9 | 48 | Rønnoe Sebastian | 2009 | BIRKERØD | 0975AG | 25 m | ||
10 | 59 | Danielsen Aksel | 2009 | ALLERØD | 0969AB | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 21 november 2019 |
Licens til Sigma SwimBirkerød | Udskriftstidspunkt | 21:29 |
Løb 103, 100m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 79 | Madsen Wilma Adelhardt | 2008 | LYNGBY | 0886AB | 25 m | 1:23.60 | |
2 | 29 | Leidecker Sofie | 2008 | BIRKERØD | 0896AA | 25 m | 1:31.00 | |
3 | 57 | Stenberg Simone | 2008 | ALLERØD | 0844AB | 25 m | 1:32.58 | |
4 | 87 | Textor-Broch Ellen | 2009 | LYNGBY | 0942AA | 25 m | 1:32.96 | |
5 | 19 | Rasmussen Silje | 2008 | A6 SLANGE | 0894AF | 25 m | 1:33.43 | |
6 | 80 | Berg Wilma | 2008 | LYNGBY | 0868AD | 25 m | 1:33.75 | |
7 | 17 | Olsen Louise | 2008 | A6 SLANGE | 0816AF | 25 m | 1:34.39 | |
8 | 120 | Figurski Kamilla | 2008 | HØRSHOLM | 0876AI | 25 m | 1:35.47 | |
9 | 172 | Christensen Laura Klug | 2008 | GLADSAXE | 0836AN | 25 m | 1:36.11 | |
10 | 51 | Framke Anne-Maj | 2008 | ALLERØD | 0832AB | 50 m | 1:37.31 | |
11 | 84 | Hoegh Laura Emilie | 2008 | LYNGBY | 0896AK | 25 m | 1:37.44 | |
12 | 134 | Weber Katrine Beenfeldt | 2008 | HELSINGØR | 0844AD | 25 m | 1:37.53 | |
13 | 26 | Klitvang Ellen | 2008 | BIRKERØD | 0824AI | 50 m | 1:38.05 | |
14 | 24 | Stub Alberte | 2008 | BIRKERØD | 0874AI | 25 m | 1:39.76 | |
15 | 182 | Mygind Sigrid | 2008 | GLADSAXE | 0878AG | 25 m | 1:41.09 | |
16 | 166 | Tvermoes Ella Boisen | 2008 | GLADSAXE | 0812AD | 25 m | 1:41.83 | |
17 | 92 | Mollerup Emma | 2009 | LYNGBY | 0974AE | 25 m | 1:42.35 | |
18 | 8 | Højer Johanne | 2008 | A6JYLLINGE | 0868AK | 25 m | 1:43.41 | |
19 | 18 | Lykke Sofie | 2008 | A6 SLANGE | 0814AH | 25 m | 1:43.66 | |
20 | 54 | Mindested Laura Bach | 2008 | ALLERØD | 0876AA | 25 m | 1:43.76 | |
21 | 16 | Thejlman Lina | 2008 | A6 SLANGE | 0868AC | 25 m | 1:44.02 | |
22 | 96 | Ross Sofie | 2008 | LYNGBY | 0802AE | 25 m | 1:44.32 | |
23 | 9 | Larsen Dyveke | 2009 | A6 SLANGE | 0956AE | 25 m | 1:47.30 | |
24 | 85 | Mathiesen Ida | 2008 | LYNGBY | 0876AK | 25 m | 1:47.92 | |
25 | 94 | Madsen Caroline | 2008 | LYNGBY | 0872AP | 25 m | 1:48.46 | |
26 | 133 | Redestam Filippa | 2008 | HELSINGØR | 0814AM | 25 m | 1:49.45 | |
27 | 174 | Jepsen Liva Ladefoged | 2008 | GLADSAXE | 0828AA | 25 m | 1:49.57 | |
28 | 156 | Larsson Petrea Asferg | 2008 | GLADSAXE | 0862AD | 25 m | 1:50.89 | |
29 | 2 | Abildgaard Caja Basler | 2009 | A6JYLLINGE | 0974AD | 25 m | 1:52.69 | |
30 | 159 | Hansen Kamille Løkkegaard | 2009 | GLADSAXE | 0936AA | 25 m | 1:53.01 | |
31 | 202 | Sjøberg Rosa Marie | 2008 | VÆRLØSE | 0838AN | 25 m | 1:53.25 | |
32 | 112 | Kohl Ida Fiala | 2008 | HØRSHOLM | 0808AI | 50 m | 1:54.78 | |
33 | 168 | Valentin Freya | 2008 | GLADSAXE | 0888AG | 50 m | 1:55.57 | |
34 | 129 | Azman Alesha | 2008 | HELSINGØR | 0862AF | 25 m | 1:56.27 | |
35 | 86 | Teilmann Ellen-Mai | 2009 | LYNGBY | 0964AE | 25 m | 1:58.04 | |
36 | 5 | Juhler Liv Frost | 2008 | A6JYLLINGE | 0874AJ | 25 m | 1:58.34 | |
37 | 82 | Ljusheva Sara | 2009 | LYNGBY | 0976AE | 25 m | 1:59.71 | |
38 | 3 | Scheibye Clara | 2008 | A6JYLLINGE | 0866AJ | 25 m | 2:00.09 | |
39 | 160 | Nielsen Julie Preuss | 2009 | GLADSAXE | 0986AA | 25 m | 2:01.95 | |
40 | 93 | Itenov Freja | 2008 | LYNGBY | 0808AK | 50 m | 2:03.48 | |
41 | 104 | Schnabl Camilla | 2008 | HØRSHOLM | 0832AJ | 25 m | 2:04.46 | |
42 | 11 | Capito Melissa Walther | 2009 | A6 SLANGE | 0936AE | 25 m | 2:08.50 | |
43 | 110 | Siim Filippa | 2008 | HØRSHOLM | 0852AJ | 25 m | 2:08.72 | |
44 | 117 | Franco-Koed Rosa May | 2009 | HØRSHOLM | 0998AI | 25 m | 2:11.00 | |
45 | 177 | Fallenkamp Mathilde | 2009 | GLADSAXE | 0926AA | 50 m | 2:19.73 | |
46 | 71 | Lind-Christensen Sofie Weng | 2009 | ALLERØD | 0966AB | 25 m | 2:24.90 | |
47 | 183 | Dyhre Veronica | 2009 | GLADSAXE | 0946AA | 50 m | 2:25.75 | |
48 | 42 | Dugbæk Liva | 2009 | BIRKERØD | 0978AG | 25 m | ||
49 | 72 | Thommesen Ida Svinth | 2009 | ALLERØD | 0986AH | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 21 november 2019 |
Licens til Sigma SwimBirkerød | Udskriftstidspunkt | 21:29 |
Løb 104, 100m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 15 | Rasmussen Jonas Tornow | 2007 | A6 SLANGE | 0725AB | 25 m | 1:21.69 | |
2 | 216 | Vinge-Maigaard Oscar | 2007 | VI39 | 0751AA | 25 m | 1:22.28 | |
3 | 83 | Johnsen Sander F. Høyrup | 2007 | LYNGBY | 0761AC | 25 m | 1:23.18 | |
4 | 187 | Pedersen Walter N Falborg | 2007 | GLADSAXE | 0751AB | 25 m | 1:25.90 | |
5 | 184 | Hansen Victor Juhl | 2007 | GLADSAXE | 0719AE | 50 m | 1:26.24 | |
6 | 14 | Svendsen Harald Rasmus | 2007 | A6 SLANGE | 0781AG | 25 m | 1:26.42 | |
7 | 74 | Bonde Benjamin | 2007 | LYNGBY | 0739AF | 25 m | 1:29.56 | |
8 | 136 | Munk Marcus | 2007 | HELSINGØR | 0757AB | 25 m | 1:30.08 | |
9 | 23 | Jacobsen Frederik F. | 2007 | BIRKERØD | 0715AI | 25 m | 1:30.68 | |
10 | 206 | Møller-Ern Valdemar | 2008 | VI39 | 0821AA | 25 m | 1:30.70 | |
11 | 155 | Bendixen William | 2007 | GLADSAXE | 0719AK | 50 m | 1:31.18 | |
12 | 130 | Gefke Anders Rye | 2008 | HELSINGØR | 0855AB | 25 m | 1:33.50 | |
13 | 200 | Laursen Kasper Kempel | 2008 | VÆRLØSE | 0899AD | 25 m | 1:35.94 | |
14 | 164 | Bang Cornelius Borgaard | 2007 | GLADSAXE | 0787AE | 50 m | 1:36.23 | |
15 | 131 | Hvilsom Asger | 2007 | HELSINGØR | 0799AA | 25 m | 1:36.28 | |
16 | 137 | Reinicke Otto Damsgaard | 2007 | HELSINGØR | 0793AH | 25 m | 1:36.94 | |
17 | 22 | Hargreaves Joe | 2008 | BIRKERØD | 0893AA | 25 m | 1:37.00 | |
18 | 203 | Boisen Sebastian Øster | 2008 | VÆRLØSE | 0873AJ | 25 m | 1:37.15 | |
19 | 176 | Åhman Magnus Gimsing | 2007 | GLADSAXE | 0761AB | 25 m | 1:37.97 | |
20 | 58 | Linderoth Lucas | 2007 | ALLERØD | 0777AB | 25 m | 1:38.07 | |
21 | 186 | Moefelt Villads | 2008 | GLADSAXE | 0825AB | 25 m | 1:41.14 | |
22 | 1 | Larsen Alexander Merl | 2008 | A6JYLLINGE | 0853AA | 25 m | 1:41.86 | |
23 | 215 | Nielsen Nikolaj | 2007 | VI39 | 0793AG | 25 m | 1:42.52 | |
24 | 158 | Bruhn Andreas Bartholin | 2008 | GLADSAXE | 0873AB | 25 m | 1:43.81 | |
25 | 75 | Madsen Sebastian Niemann | 2008 | LYNGBY | 0845AG | 25 m | 1:45.61 | |
26 | 175 | Peacock Lukas | 2007 | GLADSAXE | 0751AG | 50 m | 1:46.43 | |
27 | 135 | Masi Luca de | 2008 | HELSINGØR | 0877AD | 25 m | 1:48.05 | |
28 | 91 | Riis Mathias | 2008 | LYNGBY | 0869AB | 50 m | 1:49.55 | |
29 | 4 | Nielsen Jens | 2008 | A6JYLLINGE | 0877AF | 25 m | 1:51.12 | |
30 | 210 | Kindberg Frederik | 2008 | VI39 | 0885AF | 25 m | 1:54.50 | |
31 | 212 | Kepser Luka | 2007 | VI39 | 0783AD | 25 m | 1:57.86 | |
32 | 197 | Groth Alexander | 2008 | VÆRLØSE | 0859AJ | 25 m | 2:01.62 | |
33 | 28 | Højfeldt Lukas | 2008 | BIRKERØD | 0805AD | 25 m | 2:04.66 | |
34 | 178 | Hiort Nicklas | 2008 | GLADSAXE | 0891AE | 50 m | 2:06.55 | |
35 | 7 | Uldall-Jessen Jacob | 2007 | A6JYLLINGE | 0757AE | 25 m | 2:07.18 | |
36 | 162 | Molin Andreas | 2008 | GLADSAXE | 0893AB | 25 m | 2:09.41 | |
37 | 119 | Vissing William Brigsted | 2008 | HØRSHOLM | 0809AH | 50 m | 2:18.00 | |
38 | 37 | Muchitsch Anton Emil | 2008 | BIRKERØD | 0831AF | 25 m | ||
39 | 165 | Kruc Damjan | 2008 | GLADSAXE | 0823AI | 25 m | ||
40 | 169 | Fosbøl Hubert | 2007 | GLADSAXE | 0793AC | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 21 november 2019 |
Licens til Sigma SwimBirkerød | Udskriftstidspunkt | 21:29 |
Løb 105, 50m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 31 | Frederiksen Ida Marie | 2008 | BIRKERØD | 0828AD | 25 m | 32.03 | |
2 | 56 | Moesgaard Marie | 2008 | ALLERØD | 0836AD | 25 m | 33.38 | |
3 | 128 | Eriksen Amelia | 2008 | HELSINGØR | 0892AD | 25 m | 36.84 | |
4 | 24 | Stub Alberte | 2008 | BIRKERØD | 0874AI | 50 m | 38.09 | |
5 | 30 | Rekling Karla | 2008 | BIRKERØD | 0862AA | 25 m | 38.22 | |
6 | 126 | Knuhtsen Asta Krumm | 2008 | HELSINGØR | 0844AJ | 25 m | 38.67 | |
7 | 53 | Englert Anja | 2008 | ALLERØD | 0866AE | 50 m | 40.01 | |
8 | 25 | Liechti Caroline | 2008 | BIRKERØD | 0882AA | 25 m | 41.47 | |
9 | 163 | Blom Augusta | 2008 | GLADSAXE | 0842AE | 50 m | 42.11 | |
10 | 171 | Jagd Katrine Schou | 2008 | GLADSAXE | 0868AA | 25 m | 43.34 | |
11 | 174 | Jepsen Liva Ladefoged | 2008 | GLADSAXE | 0828AA | 25 m | 44.36 | |
12 | 121 | Pedersen Victoria | 2008 | HØRSHOLM | 0822AJ | 50 m | 44.56 | |
13 | 71 | Lind-Christensen Sofie Weng | 2009 | ALLERØD | 0966AB | 25 m | 45.34 | |
14 | 93 | Itenov Freja | 2008 | LYNGBY | 0808AK | 50 m | 46.02 | |
15 | 34 | Jacobsen Alberte K. | 2010 | BIRKERØD | 1058AD | 25 m | 47.20 | |
16 | 118 | Dommer Therese | 2009 | HØRSHOLM | 0932AD | 50 m | 48.22 | |
17 | 67 | Wolffbrandt Ella | 2010 | ALLERØD | 1078AD | 25 m | 52.19 | |
18 | 185 | Kærgaard Victoria Brammer | 2008 | GLADSAXE | 0878AA | 50 m | 52.76 | |
19 | 95 | Duric Galina | 2008 | LYNGBY | 0886AK | 25 m | 54.33 | |
20 | 11 | Capito Melissa Walther | 2009 | A6 SLANGE | 0936AE | 25 m | 54.90 | |
21 | 35 | Staal Anna | 2009 | BIRKERØD | 0972AH | 25 m | 1:00.06 | |
22 | 183 | Dyhre Veronica | 2009 | GLADSAXE | 0946AA | 25 m | 1:01.38 | |
23 | 170 | Hermansen Katrine | 2008 | GLADSAXE | 0838AG | 50 m | 1:03.84 | |
24 | 36 | Højfeldt Annika | 2010 | BIRKERØD | 1082AB | 25 m | ||
25 | 39 | Cordsen Ella Maria | 2010 | BIRKERØD | 1050AF | 25 m | ||
26 | 46 | Hou Maria | 2010 | BIRKERØD | 1048AD | 25 m | ||
27 | 49 | Clemmensen Sofie | 2009 | BIRKERØD | 0928AJ | 25 m | ||
28 | 72 | Thommesen Ida Svinth | 2009 | ALLERØD | 0986AH | 25 m | ||
29 | 73 | Holtz Silke | 2010 | ALLERØD | 1062AC | 25 m | ||
30 | 105 | Hansen Carmen Victoria | 2008 | HØRSHOLM | 0814AU | 25 m | ||
31 | 109 | Schmiegelow Emma Majo | 2009 | HØRSHOLM | 0902AE | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 21 november 2019 |
Licens til Sigma SwimBirkerød | Udskriftstidspunkt | 21:29 |
Løb 106, 50m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 179 | Stender-Petersen Nikolai | 2007 | GLADSAXE | 0723AB | 25 m | 30.76 | |
2 | 131 | Hvilsom Asger | 2007 | HELSINGØR | 0799AA | 25 m | 31.55 | |
3 | 14 | Svendsen Harald Rasmus | 2007 | A6 SLANGE | 0781AG | 25 m | 32.03 | |
4 | 216 | Vinge-Maigaard Oscar | 2007 | VI39 | 0751AA | 25 m | 32.39 | |
5 | 6 | Jensen Frederik Kepp | 2007 | A6JYLLINGE | 0781AA | 25 m | 32.92 | |
6 | 127 | Bendtsen Andreas | 2007 | HELSINGØR | 0703AG | 50 m | 33.60 | |
7 | 213 | Leisvig Marinus | 2007 | VI39 | 0773AD | 50 m | 34.38 | |
8 | 206 | Møller-Ern Valdemar | 2008 | VI39 | 0821AA | 50 m | 34.45 | |
9 | 165 | Kruc Damjan | 2008 | GLADSAXE | 0823AI | 25 m | 35.13 | |
10 | 130 | Gefke Anders Rye | 2008 | HELSINGØR | 0855AB | 25 m | 35.41 | |
11 | 155 | Bendixen William | 2007 | GLADSAXE | 0719AK | 25 m | 35.54 | |
12 | 77 | Hemmingsen Mathias | 2007 | LYNGBY | 0731AG | 25 m | 35.67 | |
13 | 176 | Åhman Magnus Gimsing | 2007 | GLADSAXE | 0761AB | 50 m | 35.73 | |
14 | 186 | Moefelt Villads | 2008 | GLADSAXE | 0825AB | 25 m | 36.21 | |
15 | 207 | Hvid William | 2007 | VI39 | 0737AH | 25 m | 36.34 | |
16 | 136 | Munk Marcus | 2007 | HELSINGØR | 0757AB | 50 m | 37.02 | |
17 | 198 | Laursen Christian Kempel | 2008 | VÆRLØSE | 0849AD | 25 m | 38.13 | |
18 | 164 | Bang Cornelius Borgaard | 2007 | GLADSAXE | 0787AE | 25 m | 38.34 | |
19 | 33 | Vallentin Jonathan | 2008 | BIRKERØD | 0821AC | 25 m | 38.38 | |
20 | 180 | Edske Rasmus | 2007 | GLADSAXE | 0777AE | 25 m | 39.29 | |
21 | 209 | Mandsberg Emil | 2008 | VI39 | 0885AD | 50 m | 39.33 | |
22 | 214 | Johansen Mathias | 2007 | VI39 | 0723AF | 25 m | 39.80 | |
23 | 157 | Pedersen Nikolaj Skak | 2008 | GLADSAXE | 0827AC | 25 m | 39.85 | |
24 | 162 | Molin Andreas | 2008 | GLADSAXE | 0893AB | 25 m | 40.20 | |
25 | 200 | Laursen Kasper Kempel | 2008 | VÆRLØSE | 0899AD | 25 m | 42.42 | |
26 | 199 | Krabbe Julius Holst | 2007 | VÆRLØSE | 0749AL | 25 m | 42.43 | |
27 | 76 | Salling Frederik | 2009 | LYNGBY | 0987AC | 25 m | 44.05 | |
28 | 107 | Kofoed Emil Arnum | 2008 | HØRSHOLM | 0867AH | 25 m | 44.15 | |
29 | 22 | Hargreaves Joe | 2008 | BIRKERØD | 0893AA | 25 m | 44.57 | |
30 | 208 | Ibsen August | 2008 | VI39 | 0807AF | 25 m | 44.58 | |
31 | 62 | Andersen Jeppe Borring | 2008 | ALLERØD | 0887AC | 25 m | 46.06 | |
32 | 113 | Bruun-Møller Jeppe | 2009 | HØRSHOLM | 0985AC | 25 m | 46.36 | |
33 | 197 | Groth Alexander | 2008 | VÆRLØSE | 0859AJ | 25 m | 47.02 | |
34 | 114 | Hermann-Grund Lucas | 2007 | HØRSHOLM | 0775AJ | 25 m | 47.10 | |
35 | 132 | Zahle Bastian | 2008 | HELSINGØR | 0825AE | 25 m | 47.21 | |
36 | 212 | Kepser Luka | 2007 | VI39 | 0783AD | 50 m | 47.83 | |
37 | 115 | Semklo Nicolaj | 2008 | HØRSHOLM | 0817AI | 25 m | 50.99 | |
38 | 38 | Andersson Axel Skov | 2010 | BIRKERØD | 1089AA | 25 m | 52.23 | |
39 | 211 | Grydgaard Kalle | 2009 | VI39 | 0903AC | 25 m | 1:00.56 | |
40 | 106 | Balleby Chad Winther | 2008 | HØRSHOLM | 0863AH | 25 m | 1:01.44 | |
41 | 45 | Rosengaard Fabian Brandis | 2010 | BIRKERØD | 1021AB | 25 m | ||
42 | 59 | Danielsen Aksel | 2009 | ALLERØD | 0969AB | 25 m | ||
43 | 60 | Jensen Axel Bonke | 2009 | ALLERØD | 0989AB | 25 m | ||
44 | 64 | Høgh Frey Egholm | 2008 | ALLERØD | 0863AG | 25 m | ||
45 | 65 | Matzen Jakob | 2008 | ALLERØD | 0821AF | 25 m | ||
46 | 108 | Türck Emil Slente | 2008 | HØRSHOLM | 0897AH | 25 m | ||
47 | 111 | Lykke Hugo Krage | 2010 | HØRSHOLM | 1025AD | 25 m | ||
48 | 169 | Fosbøl Hubert | 2007 | GLADSAXE | 0793AC | 25 m | ||
49 | 173 | Holm Laurits Bach | 2008 | GLADSAXE | 0821AN | 25 m | ||
50 | 201 | Preben-Andersen Nicolai | 2007 | VÆRLØSE | 0751AN | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 21 november 2019 |
Licens til Sigma SwimBirkerød | Udskriftstidspunkt | 21:29 |
Løb 107, 200m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 31 | Frederiksen Ida Marie | 2008 | BIRKERØD | 0828AD | 25 m | 2:39.76 | |
2 | 78 | Larsen Caroline Toftelund | 2008 | LYNGBY | 0866AK | 25 m | 2:57.45 | |
3 | 85 | Mathiesen Ida | 2008 | LYNGBY | 0876AK | 25 m | 2:58.42 | |
4 | 80 | Berg Wilma | 2008 | LYNGBY | 0868AD | 25 m | 2:58.63 | |
5 | 79 | Madsen Wilma Adelhardt | 2008 | LYNGBY | 0886AB | 25 m | 3:01.50 | |
6 | 26 | Klitvang Ellen | 2008 | BIRKERØD | 0824AI | 25 m | 3:09.71 | |
7 | 54 | Mindested Laura Bach | 2008 | ALLERØD | 0876AA | 25 m | 3:09.94 | |
8 | 87 | Textor-Broch Ellen | 2009 | LYNGBY | 0942AA | 25 m | 3:09.96 | |
9 | 84 | Hoegh Laura Emilie | 2008 | LYNGBY | 0896AK | 25 m | 3:12.49 | |
10 | 52 | Geneser Alma Lanng | 2008 | ALLERØD | 0862AE | 25 m | 3:13.09 | |
11 | 81 | Zøllner Sophia | 2008 | LYNGBY | 0874AA | 25 m | 3:15.75 | |
12 | 90 | Højberg Alvilda | 2008 | LYNGBY | 0832AG | 25 m | 3:16.66 | |
13 | 86 | Teilmann Ellen-Mai | 2009 | LYNGBY | 0964AE | 25 m | 3:21.27 | |
14 | 19 | Rasmussen Silje | 2008 | A6 SLANGE | 0894AF | 25 m | 3:23.45 | |
15 | 8 | Højer Johanne | 2008 | A6JYLLINGE | 0868AK | 25 m | 3:23.74 | |
16 | 92 | Mollerup Emma | 2009 | LYNGBY | 0974AE | 25 m | 3:28.45 | |
17 | 17 | Olsen Louise | 2008 | A6 SLANGE | 0816AF | 25 m | 3:32.13 | |
18 | 96 | Ross Sofie | 2008 | LYNGBY | 0802AE | 25 m | 3:33.77 | |
19 | 69 | Markussen Madicken | 2010 | ALLERØD | 1062AB | 25 m | 3:39.88 | |
20 | 82 | Ljusheva Sara | 2009 | LYNGBY | 0976AE | 25 m | 3:45.25 | |
21 | 68 | Langseth Ida | 2010 | ALLERØD | 1072AB | 25 m | 3:45.49 | |
22 | 18 | Lykke Sofie | 2008 | A6 SLANGE | 0814AH | 25 m | 3:53.59 | |
23 | 16 | Thejlman Lina | 2008 | A6 SLANGE | 0868AC | 25 m | 3:54.70 | |
24 | 41 | Peters Liv | 2009 | BIRKERØD | 0966AF | 25 m | 4:04.38 | |
25 | 3 | Scheibye Clara | 2008 | A6JYLLINGE | 0866AJ | 25 m | 4:11.29 | |
26 | 5 | Juhler Liv Frost | 2008 | A6JYLLINGE | 0874AJ | 25 m | 4:13.93 | |
27 | 161 | Høegh Frida Rasmussen | 2009 | GLADSAXE | 0968AA | 50 m | 4:17.43 | |
28 | 177 | Fallenkamp Mathilde | 2009 | GLADSAXE | 0926AA | 50 m | 4:25.12 | |
29 | 2 | Abildgaard Caja Basler | 2009 | A6JYLLINGE | 0974AD | 25 m | ||
30 | 12 | Grynnerup Signe | 2009 | A6 SLANGE | 0946AE | 25 m | ||
31 | 35 | Staal Anna | 2009 | BIRKERØD | 0972AH | 25 m | ||
32 | 36 | Højfeldt Annika | 2010 | BIRKERØD | 1082AB | 25 m | ||
33 | 39 | Cordsen Ella Maria | 2010 | BIRKERØD | 1050AF | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 21 november 2019 |
Licens til Sigma SwimBirkerød | Udskriftstidspunkt | 21:29 |
Løb 108, 200m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 83 | Johnsen Sander F. Høyrup | 2007 | LYNGBY | 0761AC | 25 m | 2:36.81 | |
2 | 184 | Hansen Victor Juhl | 2007 | GLADSAXE | 0719AE | 50 m | 2:38.04 | |
3 | 77 | Hemmingsen Mathias | 2007 | LYNGBY | 0731AG | 25 m | 2:43.18 | |
4 | 74 | Bonde Benjamin | 2007 | LYNGBY | 0739AF | 25 m | 2:51.42 | |
5 | 207 | Hvid William | 2007 | VI39 | 0737AH | 25 m | 2:52.15 | |
6 | 61 | Korger Lucas | 2007 | ALLERØD | 0763AF | 25 m | 3:02.36 | |
7 | 15 | Rasmussen Jonas Tornow | 2007 | A6 SLANGE | 0725AB | 25 m | 3:05.99 | |
8 | 88 | Buhl Conrad | 2009 | LYNGBY | 0947AF | 25 m | 3:14.73 | |
9 | 91 | Riis Mathias | 2008 | LYNGBY | 0869AB | 25 m | 3:17.50 | |
10 | 89 | Wagner Bertram | 2008 | LYNGBY | 0859AB | 25 m | 3:25.02 | |
11 | 75 | Madsen Sebastian Niemann | 2008 | LYNGBY | 0845AG | 25 m | 3:26.34 | |
12 | 1 | Larsen Alexander Merl | 2008 | A6JYLLINGE | 0853AA | 25 m | 3:35.69 | |
13 | 28 | Højfeldt Lukas | 2008 | BIRKERØD | 0805AD | 25 m | 3:39.08 | |
14 | 188 | Jørgensen William Bank | 2008 | GLADSAXE | 0843AE | 50 m | 4:14.68 | |
15 | 37 | Muchitsch Anton Emil | 2008 | BIRKERØD | 0831AF | 25 m | 4:20.63 | |
16 | 13 | Toftkær Silas Hammer | 2009 | A6 SLANGE | 0979AC | 25 m | ||
17 | 47 | Klitvang Peter | 2010 | BIRKERØD | 1047AB | 25 m | ||
18 | 65 | Matzen Jakob | 2008 | ALLERØD | 0821AF | 25 m | ||
19 | 203 | Boisen Sebastian Øster | 2008 | VÆRLØSE | 0873AJ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 21 november 2019 |
Licens til Sigma SwimBirkerød | Udskriftstidspunkt | 21:29 |
Løb 109, 100m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 68 | Langseth Ida | 2010 | ALLERØD | 1072AB | 25 m | 1:27.90 | |
2 | 69 | Markussen Madicken | 2010 | ALLERØD | 1062AB | 25 m | 1:28.87 | |
3 | 204 | Groth Sophia | 2010 | VÆRLØSE | 1072AD | 25 m | 1:32.86 | |
4 | 205 | Postgaard Rosalina M. | 2010 | VI39 | 1088AA | 25 m | 1:37.61 | |
5 | 67 | Wolffbrandt Ella | 2010 | ALLERØD | 1078AD | 25 m | 1:38.51 | |
6 | 73 | Holtz Silke | 2010 | ALLERØD | 1062AC | 25 m | 1:39.46 | |
7 | 102 | Overgaard Agnethe | 2010 | HØRSHOLM | 1088AC | 25 m | 1:41.65 | |
8 | 46 | Hou Maria | 2010 | BIRKERØD | 1048AD | 25 m | 1:44.35 | |
9 | 103 | Britze Anna Hjuler | 2010 | HØRSHOLM | 1078AC | 50 m | 1:53.88 | |
10 | 70 | Høgh Siri Egholm | 2010 | ALLERØD | 1038AD | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 21 november 2019 |
Licens til Sigma SwimBirkerød | Udskriftstidspunkt | 21:29 |
Løb 110, 100m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 113 | Bruun-Møller Jeppe | 2009 | HØRSHOLM | 0985AC | 25 m | 1:26.39 | |
2 | 63 | Djørup Oscar Kaiser | 2009 | ALLERØD | 0911AF | 25 m | 1:26.76 | |
3 | 76 | Salling Frederik | 2009 | LYNGBY | 0987AC | 50 m | 1:27.21 | |
4 | 60 | Jensen Axel Bonke | 2009 | ALLERØD | 0989AB | 25 m | 1:27.43 | |
5 | 59 | Danielsen Aksel | 2009 | ALLERØD | 0969AB | 25 m | 1:27.65 | |
6 | 88 | Buhl Conrad | 2009 | LYNGBY | 0947AF | 50 m | 1:27.93 | |
7 | 211 | Grydgaard Kalle | 2009 | VI39 | 0903AC | 25 m | 1:31.59 | |
8 | 10 | Toftkær Isaac Hammer | 2009 | A6 SLANGE | 0969AC | 25 m | 1:34.15 | |
9 | 111 | Lykke Hugo Krage | 2010 | HØRSHOLM | 1025AD | 25 m | 1:36.77 | |
10 | 116 | Nordby Robert | 2009 | HØRSHOLM | 0921AE | 25 m | 1:38.37 | |
11 | 20 | Dietrichsen Noah | 2010 | A6 SLANGE | 1091AC | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 21 november 2019 |
Licens til Sigma SwimBirkerød | Udskriftstidspunkt | 21:29 |
Løb 111, 100m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 56 | Moesgaard Marie | 2008 | ALLERØD | 0836AD | 25 m | 1:07.06 | |
2 | 78 | Larsen Caroline Toftelund | 2008 | LYNGBY | 0866AK | 25 m | 1:10.43 | |
3 | 172 | Christensen Laura Klug | 2008 | GLADSAXE | 0836AN | 25 m | 1:10.70 | |
4 | 24 | Stub Alberte | 2008 | BIRKERØD | 0874AI | 25 m | 1:10.90 | |
5 | 80 | Berg Wilma | 2008 | LYNGBY | 0868AD | 25 m | 1:13.78 | |
6 | 90 | Højberg Alvilda | 2008 | LYNGBY | 0832AG | 25 m | 1:13.97 | |
7 | 120 | Figurski Kamilla | 2008 | HØRSHOLM | 0876AI | 25 m | 1:14.46 | |
8 | 121 | Pedersen Victoria | 2008 | HØRSHOLM | 0822AJ | 25 m | 1:14.73 | |
9 | 156 | Larsson Petrea Asferg | 2008 | GLADSAXE | 0862AD | 25 m | 1:15.52 | |
10 | 163 | Blom Augusta | 2008 | GLADSAXE | 0842AE | 25 m | 1:15.54 | |
11 | 53 | Englert Anja | 2008 | ALLERØD | 0866AE | 25 m | 1:16.50 | |
12 | 81 | Zøllner Sophia | 2008 | LYNGBY | 0874AA | 25 m | 1:16.81 | |
13 | 167 | Mcpherran Emma | 2009 | GLADSAXE | 0986AB | 25 m | 1:19.11 | |
14 | 87 | Textor-Broch Ellen | 2009 | LYNGBY | 0942AA | 25 m | 1:19.39 | |
15 | 55 | Flach Isabella | 2008 | ALLERØD | 0842AG | 25 m | 1:19.60 | |
16 | 159 | Hansen Kamille Løkkegaard | 2009 | GLADSAXE | 0936AA | 25 m | 1:19.73 | |
17 | 202 | Sjøberg Rosa Marie | 2008 | VÆRLØSE | 0838AN | 25 m | 1:19.88 | |
18 | 168 | Valentin Freya | 2008 | GLADSAXE | 0888AG | 25 m | 1:21.52 | |
19 | 79 | Madsen Wilma Adelhardt | 2008 | LYNGBY | 0886AB | 25 m | 1:21.82 | |
20 | 129 | Azman Alesha | 2008 | HELSINGØR | 0862AF | 25 m | 1:22.05 | |
21 | 126 | Knuhtsen Asta Krumm | 2008 | HELSINGØR | 0844AJ | 25 m | 1:23.04 | |
22 | 171 | Jagd Katrine Schou | 2008 | GLADSAXE | 0868AA | 50 m | 1:23.24 | |
23 | 182 | Mygind Sigrid | 2008 | GLADSAXE | 0878AG | 25 m | 1:25.52 | |
24 | 84 | Hoegh Laura Emilie | 2008 | LYNGBY | 0896AK | 50 m | 1:25.64 | |
25 | 134 | Weber Katrine Beenfeldt | 2008 | HELSINGØR | 0844AD | 25 m | 1:26.15 | |
26 | 174 | Jepsen Liva Ladefoged | 2008 | GLADSAXE | 0828AA | 25 m | 1:26.89 | |
27 | 185 | Kærgaard Victoria Brammer | 2008 | GLADSAXE | 0878AA | 50 m | 1:27.17 | |
28 | 133 | Redestam Filippa | 2008 | HELSINGØR | 0814AM | 25 m | 1:27.75 | |
29 | 18 | Lykke Sofie | 2008 | A6 SLANGE | 0814AH | 25 m | 1:28.94 | |
30 | 93 | Itenov Freja | 2008 | LYNGBY | 0808AK | 50 m | 1:30.53 | |
31 | 49 | Clemmensen Sofie | 2009 | BIRKERØD | 0928AJ | 25 m | 1:31.26 | |
32 | 104 | Schnabl Camilla | 2008 | HØRSHOLM | 0832AJ | 25 m | 1:31.82 | |
33 | 25 | Liechti Caroline | 2008 | BIRKERØD | 0882AA | 25 m | 1:31.83 | |
34 | 12 | Grynnerup Signe | 2009 | A6 SLANGE | 0946AE | 25 m | 1:32.90 | |
35 | 3 | Scheibye Clara | 2008 | A6JYLLINGE | 0866AJ | 25 m | 1:33.15 | |
36 | 112 | Kohl Ida Fiala | 2008 | HØRSHOLM | 0808AI | 50 m | 1:33.40 | |
37 | 95 | Duric Galina | 2008 | LYNGBY | 0886AK | 25 m | 1:33.95 | |
38 | 118 | Dommer Therese | 2009 | HØRSHOLM | 0932AD | 50 m | 1:35.05 | |
39 | 110 | Siim Filippa | 2008 | HØRSHOLM | 0852AJ | 25 m | 1:35.81 | |
40 | 105 | Hansen Carmen Victoria | 2008 | HØRSHOLM | 0814AU | 25 m | 1:38.10 | |
41 | 117 | Franco-Koed Rosa May | 2009 | HØRSHOLM | 0998AI | 50 m | 1:38.53 | |
42 | 11 | Capito Melissa Walther | 2009 | A6 SLANGE | 0936AE | 25 m | 1:41.10 | |
43 | 9 | Larsen Dyveke | 2009 | A6 SLANGE | 0956AE | 25 m | 1:42.95 | |
44 | 161 | Høegh Frida Rasmussen | 2009 | GLADSAXE | 0968AA | 50 m | 1:43.61 | |
45 | 170 | Hermansen Katrine | 2008 | GLADSAXE | 0838AG | 50 m | 1:45.60 | |
46 | 109 | Schmiegelow Emma Majo | 2009 | HØRSHOLM | 0902AE | 50 m | 1:47.56 | |
47 | 160 | Nielsen Julie Preuss | 2009 | GLADSAXE | 0986AA | 50 m | 1:57.95 | |
48 | 50 | Hjorth-Jensen Andrea | 2009 | BIRKERØD | 0954BE | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 21 november 2019 |
Licens til Sigma SwimBirkerød | Udskriftstidspunkt | 21:29 |
Løb 112, 100m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 187 | Pedersen Walter N Falborg | 2007 | GLADSAXE | 0751AB | 25 m | 1:04.63 | |
2 | 58 | Linderoth Lucas | 2007 | ALLERØD | 0777AB | 25 m | 1:05.27 | |
3 | 14 | Svendsen Harald Rasmus | 2007 | A6 SLANGE | 0781AG | 25 m | 1:05.88 | |
4 | 6 | Jensen Frederik Kepp | 2007 | A6JYLLINGE | 0781AA | 25 m | 1:06.13 | |
5 | 216 | Vinge-Maigaard Oscar | 2007 | VI39 | 0751AA | 25 m | 1:08.44 | |
6 | 206 | Møller-Ern Valdemar | 2008 | VI39 | 0821AA | 25 m | 1:08.81 | |
7 | 155 | Bendixen William | 2007 | GLADSAXE | 0719AK | 25 m | 1:09.01 | |
8 | 23 | Jacobsen Frederik F. | 2007 | BIRKERØD | 0715AI | 25 m | 1:09.28 | |
9 | 7 | Uldall-Jessen Jacob | 2007 | A6JYLLINGE | 0757AE | 25 m | 1:09.94 | |
10 | 213 | Leisvig Marinus | 2007 | VI39 | 0773AD | 25 m | 1:10.61 | |
11 | 176 | Åhman Magnus Gimsing | 2007 | GLADSAXE | 0761AB | 50 m | 1:11.10 | |
12 | 158 | Bruhn Andreas Bartholin | 2008 | GLADSAXE | 0873AB | 25 m | 1:11.88 | |
13 | 215 | Nielsen Nikolaj | 2007 | VI39 | 0793AG | 25 m | 1:11.99 | |
14 | 214 | Johansen Mathias | 2007 | VI39 | 0723AF | 25 m | 1:12.39 | |
15 | 136 | Munk Marcus | 2007 | HELSINGØR | 0757AB | 25 m | 1:12.44 | |
16 | 209 | Mandsberg Emil | 2008 | VI39 | 0885AD | 25 m | 1:15.06 | |
17 | 27 | Villadsen Joachim Sundbæk | 2007 | BIRKERØD | 0713AF | 25 m | 1:15.23 | |
18 | 132 | Zahle Bastian | 2008 | HELSINGØR | 0825AE | 25 m | 1:15.48 | |
19 | 162 | Molin Andreas | 2008 | GLADSAXE | 0893AB | 25 m | 1:15.81 | |
20 | 157 | Pedersen Nikolaj Skak | 2008 | GLADSAXE | 0827AC | 25 m | 1:17.24 | |
21 | 180 | Edske Rasmus | 2007 | GLADSAXE | 0777AE | 25 m | 1:17.53 | |
22 | 32 | Dahl Sofus Borlund | 2007 | BIRKERØD | 0789AP | 25 m | 1:18.63 | |
23 | 137 | Reinicke Otto Damsgaard | 2007 | HELSINGØR | 0793AH | 25 m | 1:19.72 | |
24 | 114 | Hermann-Grund Lucas | 2007 | HØRSHOLM | 0775AJ | 25 m | 1:20.40 | |
25 | 212 | Kepser Luka | 2007 | VI39 | 0783AD | 25 m | 1:21.67 | |
26 | 181 | Meierhans Sebastian Brice | 2008 | GLADSAXE | 0883AB | 25 m | 1:22.33 | |
27 | 199 | Krabbe Julius Holst | 2007 | VÆRLØSE | 0749AL | 25 m | 1:23.64 | |
28 | 210 | Kindberg Frederik | 2008 | VI39 | 0885AF | 25 m | 1:25.07 | |
29 | 64 | Høgh Frey Egholm | 2008 | ALLERØD | 0863AG | 25 m | 1:26.42 | |
30 | 107 | Kofoed Emil Arnum | 2008 | HØRSHOLM | 0867AH | 25 m | 1:26.61 | |
31 | 115 | Semklo Nicolaj | 2008 | HØRSHOLM | 0817AI | 50 m | 1:28.38 | |
32 | 208 | Ibsen August | 2008 | VI39 | 0807AF | 25 m | 1:30.48 | |
33 | 119 | Vissing William Brigsted | 2008 | HØRSHOLM | 0809AH | 25 m | 1:30.60 | |
34 | 4 | Nielsen Jens | 2008 | A6JYLLINGE | 0877AF | 25 m | 1:31.08 | |
35 | 40 | Drachmann Julius | 2008 | BIRKERØD | 0853AJ | 25 m | 1:31.44 | |
36 | 201 | Preben-Andersen Nicolai | 2007 | VÆRLØSE | 0751AN | 50 m | 1:34.64 | |
37 | 89 | Wagner Bertram | 2008 | LYNGBY | 0859AB | 50 m | 1:35.56 | |
38 | 106 | Balleby Chad Winther | 2008 | HØRSHOLM | 0863AH | 25 m | 1:37.84 | |
39 | 108 | Türck Emil Slente | 2008 | HØRSHOLM | 0897AH | 25 m | 1:51.31 | |
40 | 173 | Holm Laurits Bach | 2008 | GLADSAXE | 0821AN | 25 m | 1:54.46 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 21 november 2019 |
Licens til Sigma SwimBirkerød | Udskriftstidspunkt | 21:29 |
Løb 113, 50m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 30 | Rekling Karla | 2008 | BIRKERØD | 0862AA | 25 m | 37.60 | |
2 | 126 | Knuhtsen Asta Krumm | 2008 | HELSINGØR | 0844AJ | 25 m | 38.61 | |
3 | 128 | Eriksen Amelia | 2008 | HELSINGØR | 0892AD | 25 m | 38.61 | |
4 | 156 | Larsson Petrea Asferg | 2008 | GLADSAXE | 0862AD | 25 m | 39.37 | |
5 | 26 | Klitvang Ellen | 2008 | BIRKERØD | 0824AI | 25 m | 40.14 | |
6 | 133 | Redestam Filippa | 2008 | HELSINGØR | 0814AM | 25 m | 40.20 | |
7 | 121 | Pedersen Victoria | 2008 | HØRSHOLM | 0822AJ | 25 m | 40.59 | |
8 | 55 | Flach Isabella | 2008 | ALLERØD | 0842AG | 25 m | 40.85 | |
9 | 182 | Mygind Sigrid | 2008 | GLADSAXE | 0878AG | 25 m | 41.05 | |
10 | 163 | Blom Augusta | 2008 | GLADSAXE | 0842AE | 25 m | 41.16 | |
11 | 202 | Sjøberg Rosa Marie | 2008 | VÆRLØSE | 0838AN | 50 m | 41.60 | |
12 | 54 | Mindested Laura Bach | 2008 | ALLERØD | 0876AA | 25 m | 42.39 | |
13 | 120 | Figurski Kamilla | 2008 | HØRSHOLM | 0876AI | 25 m | 42.43 | |
14 | 29 | Leidecker Sofie | 2008 | BIRKERØD | 0896AA | 25 m | 43.19 | |
15 | 134 | Weber Katrine Beenfeldt | 2008 | HELSINGØR | 0844AD | 25 m | 43.78 | |
16 | 5 | Juhler Liv Frost | 2008 | A6JYLLINGE | 0874AJ | 25 m | 44.16 | |
17 | 129 | Azman Alesha | 2008 | HELSINGØR | 0862AF | 25 m | 44.52 | |
18 | 94 | Madsen Caroline | 2008 | LYNGBY | 0872AP | 25 m | 44.68 | |
19 | 112 | Kohl Ida Fiala | 2008 | HØRSHOLM | 0808AI | 25 m | 45.04 | |
20 | 12 | Grynnerup Signe | 2009 | A6 SLANGE | 0946AE | 25 m | 45.59 | |
21 | 71 | Lind-Christensen Sofie Weng | 2009 | ALLERØD | 0966AB | 25 m | 45.78 | |
22 | 104 | Schnabl Camilla | 2008 | HØRSHOLM | 0832AJ | 25 m | 45.81 | |
23 | 167 | Mcpherran Emma | 2009 | GLADSAXE | 0986AB | 25 m | 46.02 | |
24 | 166 | Tvermoes Ella Boisen | 2008 | GLADSAXE | 0812AD | 25 m | 47.00 | |
25 | 66 | Linderoth Silja Sofia | 2011 | ALLERØD | 1128AA | 25 m | 47.25 | |
26 | 118 | Dommer Therese | 2009 | HØRSHOLM | 0932AD | 25 m | 47.41 | |
27 | 105 | Hansen Carmen Victoria | 2008 | HØRSHOLM | 0814AU | 25 m | 47.96 | |
28 | 205 | Postgaard Rosalina M. | 2010 | VI39 | 1088AA | 25 m | 48.70 | |
29 | 34 | Jacobsen Alberte K. | 2010 | BIRKERØD | 1058AD | 25 m | 49.47 | |
30 | 110 | Siim Filippa | 2008 | HØRSHOLM | 0852AJ | 25 m | 50.72 | |
31 | 109 | Schmiegelow Emma Majo | 2009 | HØRSHOLM | 0902AE | 25 m | 51.34 | |
32 | 102 | Overgaard Agnethe | 2010 | HØRSHOLM | 1088AC | 25 m | 52.09 | |
33 | 73 | Holtz Silke | 2010 | ALLERØD | 1062AC | 25 m | 52.24 | |
34 | 159 | Hansen Kamille Løkkegaard | 2009 | GLADSAXE | 0936AA | 25 m | 52.45 | |
35 | 117 | Franco-Koed Rosa May | 2009 | HØRSHOLM | 0998AI | 25 m | 53.95 | |
36 | 177 | Fallenkamp Mathilde | 2009 | GLADSAXE | 0926AA | 50 m | 54.98 | |
37 | 170 | Hermansen Katrine | 2008 | GLADSAXE | 0838AG | 25 m | 56.86 | |
38 | 103 | Britze Anna Hjuler | 2010 | HØRSHOLM | 1078AC | 25 m | 58.25 | |
39 | 51 | Framke Anne-Maj | 2008 | ALLERØD | 0832AB | 25 m | 1:07.60 | |
40 | 50 | Hjorth-Jensen Andrea | 2009 | BIRKERØD | 0954BE | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 21 november 2019 |
Licens til Sigma SwimBirkerød | Udskriftstidspunkt | 21:29 |
Løb 114, 50m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 131 | Hvilsom Asger | 2007 | HELSINGØR | 0799AA | 25 m | 33.50 | |
2 | 6 | Jensen Frederik Kepp | 2007 | A6JYLLINGE | 0781AA | 25 m | 33.51 | |
3 | 184 | Hansen Victor Juhl | 2007 | GLADSAXE | 0719AE | 50 m | 34.72 | |
4 | 130 | Gefke Anders Rye | 2008 | HELSINGØR | 0855AB | 25 m | 35.02 | |
5 | 127 | Bendtsen Andreas | 2007 | HELSINGØR | 0703AG | 25 m | 35.41 | |
6 | 58 | Linderoth Lucas | 2007 | ALLERØD | 0777AB | 25 m | 35.67 | |
7 | 179 | Stender-Petersen Nikolai | 2007 | GLADSAXE | 0723AB | 25 m | 36.16 | |
8 | 213 | Leisvig Marinus | 2007 | VI39 | 0773AD | 25 m | 36.53 | |
9 | 175 | Peacock Lukas | 2007 | GLADSAXE | 0751AG | 25 m | 36.77 | |
10 | 207 | Hvid William | 2007 | VI39 | 0737AH | 25 m | 36.89 | |
11 | 132 | Zahle Bastian | 2008 | HELSINGØR | 0825AE | 25 m | 37.01 | |
12 | 214 | Johansen Mathias | 2007 | VI39 | 0723AF | 25 m | 37.99 | |
13 | 198 | Laursen Christian Kempel | 2008 | VÆRLØSE | 0849AD | 25 m | 38.77 | |
14 | 61 | Korger Lucas | 2007 | ALLERØD | 0763AF | 25 m | 39.26 | |
15 | 74 | Bonde Benjamin | 2007 | LYNGBY | 0739AF | 25 m | 39.26 | |
16 | 215 | Nielsen Nikolaj | 2007 | VI39 | 0793AG | 25 m | 39.66 | |
17 | 22 | Hargreaves Joe | 2008 | BIRKERØD | 0893AA | 25 m | 39.87 | |
18 | 135 | Masi Luca de | 2008 | HELSINGØR | 0877AD | 50 m | 40.27 | |
19 | 178 | Hiort Nicklas | 2008 | GLADSAXE | 0891AE | 25 m | 40.56 | |
20 | 209 | Mandsberg Emil | 2008 | VI39 | 0885AD | 50 m | 41.53 | |
21 | 27 | Villadsen Joachim Sundbæk | 2007 | BIRKERØD | 0713AF | 25 m | 41.78 | |
22 | 33 | Vallentin Jonathan | 2008 | BIRKERØD | 0821AC | 25 m | 41.86 | |
23 | 181 | Meierhans Sebastian Brice | 2008 | GLADSAXE | 0883AB | 25 m | 42.36 | |
24 | 107 | Kofoed Emil Arnum | 2008 | HØRSHOLM | 0867AH | 25 m | 43.25 | |
25 | 203 | Boisen Sebastian Øster | 2008 | VÆRLØSE | 0873AJ | 25 m | 43.32 | |
26 | 137 | Reinicke Otto Damsgaard | 2007 | HELSINGØR | 0793AH | 50 m | 43.44 | |
27 | 75 | Madsen Sebastian Niemann | 2008 | LYNGBY | 0845AG | 25 m | 43.84 | |
28 | 199 | Krabbe Julius Holst | 2007 | VÆRLØSE | 0749AL | 25 m | 43.93 | |
29 | 114 | Hermann-Grund Lucas | 2007 | HØRSHOLM | 0775AJ | 25 m | 44.60 | |
30 | 63 | Djørup Oscar Kaiser | 2009 | ALLERØD | 0911AF | 25 m | 45.19 | |
31 | 113 | Bruun-Møller Jeppe | 2009 | HØRSHOLM | 0985AC | 50 m | 45.63 | |
32 | 164 | Bang Cornelius Borgaard | 2007 | GLADSAXE | 0787AE | 25 m | 46.39 | |
33 | 157 | Pedersen Nikolaj Skak | 2008 | GLADSAXE | 0827AC | 25 m | 46.62 | |
34 | 210 | Kindberg Frederik | 2008 | VI39 | 0885AF | 25 m | 47.29 | |
35 | 169 | Fosbøl Hubert | 2007 | GLADSAXE | 0793AC | 25 m | 47.34 | |
36 | 48 | Rønnoe Sebastian | 2009 | BIRKERØD | 0975AG | 25 m | 48.00 | |
37 | 10 | Toftkær Isaac Hammer | 2009 | A6 SLANGE | 0969AC | 25 m | 48.03 | |
38 | 115 | Semklo Nicolaj | 2008 | HØRSHOLM | 0817AI | 50 m | 48.55 | |
39 | 108 | Türck Emil Slente | 2008 | HØRSHOLM | 0897AH | 25 m | 48.72 | |
40 | 201 | Preben-Andersen Nicolai | 2007 | VÆRLØSE | 0751AN | 50 m | 49.05 | |
41 | 119 | Vissing William Brigsted | 2008 | HØRSHOLM | 0809AH | 25 m | 49.67 | |
42 | 208 | Ibsen August | 2008 | VI39 | 0807AF | 25 m | 49.81 | |
43 | 188 | Jørgensen William Bank | 2008 | GLADSAXE | 0843AE | 25 m | 50.14 | |
44 | 211 | Grydgaard Kalle | 2009 | VI39 | 0903AC | 25 m | 50.49 | |
45 | 111 | Lykke Hugo Krage | 2010 | HØRSHOLM | 1025AD | 25 m | 50.89 | |
46 | 60 | Jensen Axel Bonke | 2009 | ALLERØD | 0989AB | 25 m | 53.51 | |
47 | 106 | Balleby Chad Winther | 2008 | HØRSHOLM | 0863AH | 25 m | 54.92 | |
48 | 116 | Nordby Robert | 2009 | HØRSHOLM | 0921AE | 25 m | 56.20 | |
49 | 20 | Dietrichsen Noah | 2010 | A6 SLANGE | 1091AC | 25 m | 58.42 | |
50 | 32 | Dahl Sofus Borlund | 2007 | BIRKERØD | 0789AP | 25 m | ||
51 | 173 | Holm Laurits Bach | 2008 | GLADSAXE | 0821AN | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 21 november 2019 |
Licens til Sigma SwimBirkerød | Udskriftstidspunkt | 21:29 |
Løb 115, 200m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 31 | Frederiksen Ida Marie | 2008 | BIRKERØD | 0828AD | 25 m | 2:37.64 | |
2 | 56 | Moesgaard Marie | 2008 | ALLERØD | 0836AD | 25 m | 3:00.70 | |
3 | 57 | Stenberg Simone | 2008 | ALLERØD | 0844AB | 25 m | 3:02.98 | |
4 | 85 | Mathiesen Ida | 2008 | LYNGBY | 0876AK | 25 m | 3:08.36 | |
5 | 53 | Englert Anja | 2008 | ALLERØD | 0866AE | 50 m | 3:11.11 | |
6 | 78 | Larsen Caroline Toftelund | 2008 | LYNGBY | 0866AK | 50 m | 3:11.33 | |
7 | 19 | Rasmussen Silje | 2008 | A6 SLANGE | 0894AF | 25 m | 3:12.91 | |
8 | 171 | Jagd Katrine Schou | 2008 | GLADSAXE | 0868AA | 50 m | 3:13.85 | |
9 | 52 | Geneser Alma Lanng | 2008 | ALLERØD | 0862AE | 25 m | 3:14.55 | |
10 | 90 | Højberg Alvilda | 2008 | LYNGBY | 0832AG | 50 m | 3:15.51 | |
11 | 128 | Eriksen Amelia | 2008 | HELSINGØR | 0892AD | 25 m | 3:16.02 | |
12 | 172 | Christensen Laura Klug | 2008 | GLADSAXE | 0836AN | 25 m | 3:17.27 | |
13 | 168 | Valentin Freya | 2008 | GLADSAXE | 0888AG | 25 m | 3:19.38 | |
14 | 86 | Teilmann Ellen-Mai | 2009 | LYNGBY | 0964AE | 25 m | 3:22.07 | |
15 | 82 | Ljusheva Sara | 2009 | LYNGBY | 0976AE | 50 m | 3:30.00 | |
16 | 96 | Ross Sofie | 2008 | LYNGBY | 0802AE | 50 m | 3:38.59 | |
17 | 18 | Lykke Sofie | 2008 | A6 SLANGE | 0814AH | 25 m | 3:42.15 | |
18 | 167 | Mcpherran Emma | 2009 | GLADSAXE | 0986AB | 50 m | 3:51.33 | |
19 | 204 | Groth Sophia | 2010 | VÆRLØSE | 1072AD | 25 m | 3:59.09 | |
20 | 161 | Høegh Frida Rasmussen | 2009 | GLADSAXE | 0968AA | 50 m | 4:12.26 | |
21 | 166 | Tvermoes Ella Boisen | 2008 | GLADSAXE | 0812AD | 25 m | 4:25.01 | |
22 | 183 | Dyhre Veronica | 2009 | GLADSAXE | 0946AA | 25 m | 4:43.17 | |
23 | 2 | Abildgaard Caja Basler | 2009 | A6JYLLINGE | 0974AD | 25 m | ||
24 | 8 | Højer Johanne | 2008 | A6JYLLINGE | 0868AK | 25 m | ||
25 | 9 | Larsen Dyveke | 2009 | A6 SLANGE | 0956AE | 25 m | ||
26 | 16 | Thejlman Lina | 2008 | A6 SLANGE | 0868AC | 25 m | ||
27 | 17 | Olsen Louise | 2008 | A6 SLANGE | 0816AF | 25 m | ||
28 | 41 | Peters Liv | 2009 | BIRKERØD | 0966AF | 25 m | ||
29 | 42 | Dugbæk Liva | 2009 | BIRKERØD | 0978AG | 25 m | ||
30 | 43 | Frederiksen Mai Ellen | 2010 | BIRKERØD | 1006AH | 25 m | ||
31 | 81 | Zøllner Sophia | 2008 | LYNGBY | 0874AA | 25 m | ||
32 | 92 | Mollerup Emma | 2009 | LYNGBY | 0974AE | 25 m | ||
33 | 160 | Nielsen Julie Preuss | 2009 | GLADSAXE | 0986AA | 25 m | ||
34 | 185 | Kærgaard Victoria Brammer | 2008 | GLADSAXE | 0878AA | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 21 november 2019 |
Licens til Sigma SwimBirkerød | Udskriftstidspunkt | 21:29 |
Løb 116, 200m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 187 | Pedersen Walter N Falborg | 2007 | GLADSAXE | 0751AB | 25 m | 2:38.59 | |
2 | 127 | Bendtsen Andreas | 2007 | HELSINGØR | 0703AG | 25 m | 2:41.23 | |
3 | 77 | Hemmingsen Mathias | 2007 | LYNGBY | 0731AG | 50 m | 2:42.45 | |
4 | 179 | Stender-Petersen Nikolai | 2007 | GLADSAXE | 0723AB | 25 m | 2:45.11 | |
5 | 83 | Johnsen Sander F. Høyrup | 2007 | LYNGBY | 0761AC | 25 m | 2:47.91 | |
6 | 7 | Uldall-Jessen Jacob | 2007 | A6JYLLINGE | 0757AE | 25 m | 2:48.49 | |
7 | 1 | Larsen Alexander Merl | 2008 | A6JYLLINGE | 0853AA | 25 m | 3:06.66 | |
8 | 165 | Kruc Damjan | 2008 | GLADSAXE | 0823AI | 25 m | 3:07.98 | |
9 | 91 | Riis Mathias | 2008 | LYNGBY | 0869AB | 25 m | 3:16.15 | |
10 | 76 | Salling Frederik | 2009 | LYNGBY | 0987AC | 50 m | 3:19.03 | |
11 | 178 | Hiort Nicklas | 2008 | GLADSAXE | 0891AE | 50 m | 3:29.14 | |
12 | 4 | Nielsen Jens | 2008 | A6JYLLINGE | 0877AF | 25 m | 3:41.17 | |
13 | 175 | Peacock Lukas | 2007 | GLADSAXE | 0751AG | 25 m | 3:49.03 | |
14 | 89 | Wagner Bertram | 2008 | LYNGBY | 0859AB | 25 m | 3:51.74 | |
15 | 13 | Toftkær Silas Hammer | 2009 | A6 SLANGE | 0979AC | 25 m | ||
16 | 15 | Rasmussen Jonas Tornow | 2007 | A6 SLANGE | 0725AB | 25 m | ||
17 | 40 | Drachmann Julius | 2008 | BIRKERØD | 0853AJ | 25 m | ||
18 | 62 | Andersen Jeppe Borring | 2008 | ALLERØD | 0887AC | 25 m | ||
19 | 158 | Bruhn Andreas Bartholin | 2008 | GLADSAXE | 0873AB | 25 m | ||
20 | 180 | Edske Rasmus | 2007 | GLADSAXE | 0777AE | 25 m | ||
21 | 181 | Meierhans Sebastian Brice | 2008 | GLADSAXE | 0883AB | 25 m | ||
22 | 186 | Moefelt Villads | 2008 | GLADSAXE | 0825AB | 25 m | ||
23 | 188 | Jørgensen William Bank | 2008 | GLADSAXE | 0843AE | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 21 november 2019 |
Licens til Sigma SwimBirkerød | Udskriftstidspunkt | 21:29 |
Løb 117, 4X50m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 222 | Sigma Piger 1 | 2008 | SIGMA | 25 m | 2:19.68 | ||
2 | 97 | Lyngby Unicorns 1 | 2008 | LYNGBY | 25 m | 2:26.78 | ||
3 | 189 | Gsc Piger 1 | 2008 | GLADSAXE | 25 m | 2:31.74 | ||
4 | 154 | Helsingør Piger 1 | 2008 | HELSINGØR | 25 m | 2:33.00 | ||
5 | 223 | Sigma Piger 2 | 2008 | SIGMA | 25 m | 2:33.30 | ||
6 | 99 | Lyngby Unicorns 2 | 2008 | LYNGBY | 25 m | 2:37.83 | ||
7 | 220 | A6 Piger 1 | 2008 | A6 | 25 m | 2:39.06 | ||
8 | 224 | Sigma Piger 3 | 2008 | SIGMA | 25 m | 2:41.47 | ||
9 | 190 | Gsc Piger 2 | 2008 | GLADSAXE | 25 m | 2:44.09 | ||
10 | 100 | Lyngby Unicorns 3 | 2008 | LYNGBY | 25 m | 2:48.84 | ||
11 | 122 | Ronnie 1 | 2008 | HØRSHOLM | 25 m | 2:53.05 | ||
12 | 221 | A6 Piger 2 | 2008 | A6 | 25 m | 2:58.56 | ||
13 | 191 | Gsc Piger 3 | 2008 | GLADSAXE | 25 m | 3:02.59 | ||
14 | 229 | Sigma Piger 4 | 2008 | SIGMA | 25 m | 3:03.13 | ||
15 | 123 | Ronnie 2 | 2008 | HØRSHOLM | 25 m | 3:17.67 | ||
16 | 231 | Sigma Piger 6 | 2009 | SIGMA | 25 m | 3:25.91 | ||
17 | 196 | Gsc Piger 4 | 2008 | GLADSAXE | 25 m | 3:28.78 | ||
18 | 232 | Sigma Piger 7 | 2009 | SIGMA | 25 m | 3:48.30 | ||
19 | 230 | Sigma Piger 5 | 2009 | SIGMA | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 21 november 2019 |
Licens til Sigma SwimBirkerød | Udskriftstidspunkt | 21:29 |
Løb 118, 4X50m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 192 | Gsc Drenge 1 | 2007 | GLADSAXE | 25 m | 2:10.72 | ||
2 | 153 | Helsingør Drenge 1 | 2007 | HELSINGØR | 25 m | 2:17.11 | ||
3 | 219 | A6 Drenge 1 | 2007 | A6 | 25 m | 2:17.51 | ||
4 | 217 | Piskesmæld | 2007 | VI39 | 25 m | 2:20.47 | ||
5 | 193 | Gsc Drenge 2 | 2007 | GLADSAXE | 25 m | 2:22.35 | ||
6 | 98 | Lyngby Super Boys 1 | 2007 | LYNGBY | 25 m | 2:23.13 | ||
7 | 225 | Sigma Drenge 1 | 2007 | SIGMA | 25 m | 2:27.67 | ||
8 | 194 | Gsc Drenge 3 | 2007 | GLADSAXE | 25 m | 2:30.94 | ||
9 | 218 | Piskeris | 2007 | VI39 | 25 m | 2:38.54 | ||
10 | 226 | Sigma Drenge 2 | 2007 | SIGMA | 25 m | 2:47.63 | ||
11 | 101 | Lyngby Super Boys 2 | 2008 | LYNGBY | 25 m | 2:50.56 | ||
12 | 125 | Ronnie 1 | 2007 | HØRSHOLM | 25 m | 3:00.20 | ||
13 | 195 | Gsc Drenge 4 | 2007 | GLADSAXE | 25 m | 3:00.56 | ||
14 | 227 | Sigma Drenge 3 | 2008 | SIGMA | 25 m | 3:12.94 | ||
15 | 123 | Ronnie 2 | 2008 | HØRSHOLM | 25 m | |||
16 | 228 | Sigma Drenge 4 | 2007 | SIGMA | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 21 november 2019 |
Licens til Sigma SwimBirkerød | Udskriftstidspunkt | 21:29 |
Løb 119, 100m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 66 | Linderoth Silja Sofia | 2011 | ALLERØD | 1128AA | 25 m | 1:52.49 | |
2 | 204 | Groth Sophia | 2010 | VÆRLØSE | 1072AD | 25 m | 1:54.49 | |
3 | 46 | Hou Maria | 2010 | BIRKERØD | 1048AD | 25 m | 2:02.00 | |
4 | 138 | Pedersen Emma Søgaard | 2010 | HELSINGØR | 1096AC | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 21 november 2019 |
Licens til Sigma SwimBirkerød | Udskriftstidspunkt | 21:29 |
Løb 120, 100m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 47 | Klitvang Peter | 2010 | BIRKERØD | 1047AB | 25 m | 1:44.97 | |
2 | 211 | Grydgaard Kalle | 2009 | VI39 | 0903AC | 25 m | 1:46.68 | |
3 | 143 | Kanstrup-Clausen Julius | 2009 | HELSINGØR | 0901AD | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 21 november 2019 |
Licens til Sigma SwimBirkerød | Udskriftstidspunkt | 21:29 |
Løb 121, 100m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 31 | Frederiksen Ida Marie | 2008 | BIRKERØD | 0828AD | 25 m | 1:13.73 | |
2 | 30 | Rekling Karla | 2008 | BIRKERØD | 0862AA | 25 m | 1:20.40 | |
3 | 24 | Stub Alberte | 2008 | BIRKERØD | 0874AI | 25 m | 1:23.51 | |
4 | 85 | Mathiesen Ida | 2008 | LYNGBY | 0876AK | 25 m | 1:24.24 | |
5 | 128 | Eriksen Amelia | 2008 | HELSINGØR | 0892AD | 25 m | 1:25.44 | |
6 | 53 | Englert Anja | 2008 | ALLERØD | 0866AE | 25 m | 1:26.61 | |
7 | 126 | Knuhtsen Asta Krumm | 2008 | HELSINGØR | 0844AJ | 25 m | 1:26.95 | |
8 | 172 | Christensen Laura Klug | 2008 | GLADSAXE | 0836AN | 25 m | 1:27.00 | |
9 | 171 | Jagd Katrine Schou | 2008 | GLADSAXE | 0868AA | 25 m | 1:27.03 | |
10 | 202 | Sjøberg Rosa Marie | 2008 | VÆRLØSE | 0838AN | 25 m | 1:27.07 | |
11 | 86 | Teilmann Ellen-Mai | 2009 | LYNGBY | 0964AE | 25 m | 1:27.15 | |
12 | 163 | Blom Augusta | 2008 | GLADSAXE | 0842AE | 25 m | 1:28.34 | |
13 | 156 | Larsson Petrea Asferg | 2008 | GLADSAXE | 0862AD | 50 m | 1:28.53 | |
14 | 182 | Mygind Sigrid | 2008 | GLADSAXE | 0878AG | 25 m | 1:28.83 | |
15 | 81 | Zøllner Sophia | 2008 | LYNGBY | 0874AA | 25 m | 1:29.32 | |
16 | 52 | Geneser Alma Lanng | 2008 | ALLERØD | 0862AE | 25 m | 1:30.12 | |
17 | 87 | Textor-Broch Ellen | 2009 | LYNGBY | 0942AA | 25 m | 1:31.50 | |
18 | 82 | Ljusheva Sara | 2009 | LYNGBY | 0976AE | 25 m | 1:33.42 | |
19 | 51 | Framke Anne-Maj | 2008 | ALLERØD | 0832AB | 25 m | 1:34.18 | |
20 | 133 | Redestam Filippa | 2008 | HELSINGØR | 0814AM | 25 m | 1:34.42 | |
21 | 129 | Azman Alesha | 2008 | HELSINGØR | 0862AF | 25 m | 1:35.13 | |
22 | 151 | Ethelberg Thilde | 2009 | HELSINGØR | 0956AF | 25 m | 1:36.17 | |
23 | 92 | Mollerup Emma | 2009 | LYNGBY | 0974AE | 25 m | 1:37.63 | |
24 | 95 | Duric Galina | 2008 | LYNGBY | 0886AK | 25 m | 1:40.23 | |
25 | 174 | Jepsen Liva Ladefoged | 2008 | GLADSAXE | 0828AA | 50 m | 1:41.54 | |
26 | 93 | Itenov Freja | 2008 | LYNGBY | 0808AK | 25 m | 1:50.52 | |
27 | 166 | Tvermoes Ella Boisen | 2008 | GLADSAXE | 0812AD | 25 m | 1:50.83 | |
28 | 167 | Mcpherran Emma | 2009 | GLADSAXE | 0986AB | 50 m | 1:50.83 | |
29 | 29 | Leidecker Sofie | 2008 | BIRKERØD | 0896AA | 25 m | 1:57.81 | |
30 | 170 | Hermansen Katrine | 2008 | GLADSAXE | 0838AG | 25 m | 2:00.80 | |
31 | 177 | Fallenkamp Mathilde | 2009 | GLADSAXE | 0926AA | 50 m | 2:03.17 | |
32 | 160 | Nielsen Julie Preuss | 2009 | GLADSAXE | 0986AA | 50 m | 2:03.53 | |
33 | 183 | Dyhre Veronica | 2009 | GLADSAXE | 0946AA | 25 m | 2:06.71 | |
34 | 159 | Hansen Kamille Løkkegaard | 2009 | GLADSAXE | 0936AA | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 21 november 2019 |
Licens til Sigma SwimBirkerød | Udskriftstidspunkt | 21:29 |
Løb 122, 100m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 184 | Hansen Victor Juhl | 2007 | GLADSAXE | 0719AE | 25 m | 1:11.54 | |
2 | 77 | Hemmingsen Mathias | 2007 | LYNGBY | 0731AG | 25 m | 1:13.20 | |
3 | 131 | Hvilsom Asger | 2007 | HELSINGØR | 0799AA | 25 m | 1:13.93 | |
4 | 58 | Linderoth Lucas | 2007 | ALLERØD | 0777AB | 25 m | 1:14.57 | |
5 | 6 | Jensen Frederik Kepp | 2007 | A6JYLLINGE | 0781AA | 25 m | 1:15.12 | |
6 | 127 | Bendtsen Andreas | 2007 | HELSINGØR | 0703AG | 25 m | 1:16.48 | |
7 | 7 | Uldall-Jessen Jacob | 2007 | A6JYLLINGE | 0757AE | 25 m | 1:19.02 | |
8 | 207 | Hvid William | 2007 | VI39 | 0737AH | 50 m | 1:19.02 | |
9 | 14 | Svendsen Harald Rasmus | 2007 | A6 SLANGE | 0781AG | 25 m | 1:19.35 | |
10 | 130 | Gefke Anders Rye | 2008 | HELSINGØR | 0855AB | 25 m | 1:19.47 | |
11 | 179 | Stender-Petersen Nikolai | 2007 | GLADSAXE | 0723AB | 25 m | 1:19.89 | |
12 | 214 | Johansen Mathias | 2007 | VI39 | 0723AF | 25 m | 1:21.28 | |
13 | 74 | Bonde Benjamin | 2007 | LYNGBY | 0739AF | 25 m | 1:21.49 | |
14 | 175 | Peacock Lukas | 2007 | GLADSAXE | 0751AG | 25 m | 1:22.99 | |
15 | 176 | Åhman Magnus Gimsing | 2007 | GLADSAXE | 0761AB | 25 m | 1:23.02 | |
16 | 132 | Zahle Bastian | 2008 | HELSINGØR | 0825AE | 25 m | 1:24.06 | |
17 | 155 | Bendixen William | 2007 | GLADSAXE | 0719AK | 25 m | 1:25.66 | |
18 | 33 | Vallentin Jonathan | 2008 | BIRKERØD | 0821AC | 25 m | 1:26.72 | |
19 | 21 | Knudsen David | 2007 | A6 SLANGE | 0791AA | 25 m | 1:29.83 | |
20 | 178 | Hiort Nicklas | 2008 | GLADSAXE | 0891AE | 25 m | 1:30.14 | |
21 | 62 | Andersen Jeppe Borring | 2008 | ALLERØD | 0887AC | 25 m | 1:31.13 | |
22 | 158 | Bruhn Andreas Bartholin | 2008 | GLADSAXE | 0873AB | 25 m | 1:31.54 | |
23 | 89 | Wagner Bertram | 2008 | LYNGBY | 0859AB | 25 m | 1:33.75 | |
24 | 135 | Masi Luca de | 2008 | HELSINGØR | 0877AD | 25 m | 1:33.82 | |
25 | 145 | Lundstrøm Frederik S. | 2007 | HELSINGØR | 0755AK | 25 m | 1:35.85 | |
26 | 212 | Kepser Luka | 2007 | VI39 | 0783AD | 25 m | 1:39.56 | |
27 | 152 | Andersen Tobias Sune | 2008 | HELSINGØR | 0817AD | 25 m | 1:40.05 | |
28 | 157 | Pedersen Nikolaj Skak | 2008 | GLADSAXE | 0827AC | 25 m | 1:43.26 | |
29 | 164 | Bang Cornelius Borgaard | 2007 | GLADSAXE | 0787AE | 50 m | 1:45.50 | |
30 | 44 | Leicht Oliver | 2008 | BIRKERØD | 0807AD | 25 m | 1:56.93 | |
31 | 208 | Ibsen August | 2008 | VI39 | 0807AF | 25 m | 2:06.38 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 21 november 2019 |
Licens til Sigma SwimBirkerød | Udskriftstidspunkt | 21:29 |
Løb 123, 50m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 56 | Moesgaard Marie | 2008 | ALLERØD | 0836AD | 25 m | 38.31 | |
2 | 79 | Madsen Wilma Adelhardt | 2008 | LYNGBY | 0886AB | 25 m | 39.91 | |
3 | 29 | Leidecker Sofie | 2008 | BIRKERØD | 0896AA | 50 m | 42.49 | |
4 | 57 | Stenberg Simone | 2008 | ALLERØD | 0844AB | 25 m | 42.54 | |
5 | 87 | Textor-Broch Ellen | 2009 | LYNGBY | 0942AA | 25 m | 43.17 | |
6 | 134 | Weber Katrine Beenfeldt | 2008 | HELSINGØR | 0844AD | 25 m | 43.35 | |
7 | 55 | Flach Isabella | 2008 | ALLERØD | 0842AG | 25 m | 44.20 | |
8 | 26 | Klitvang Ellen | 2008 | BIRKERØD | 0824AI | 50 m | 44.23 | |
9 | 120 | Figurski Kamilla | 2008 | HØRSHOLM | 0876AI | 25 m | 44.49 | |
10 | 51 | Framke Anne-Maj | 2008 | ALLERØD | 0832AB | 25 m | 44.58 | |
11 | 172 | Christensen Laura Klug | 2008 | GLADSAXE | 0836AN | 25 m | 45.09 | |
12 | 25 | Liechti Caroline | 2008 | BIRKERØD | 0882AA | 50 m | 45.28 | |
13 | 128 | Eriksen Amelia | 2008 | HELSINGØR | 0892AD | 25 m | 46.51 | |
14 | 168 | Valentin Freya | 2008 | GLADSAXE | 0888AG | 25 m | 48.61 | |
15 | 35 | Staal Anna | 2009 | BIRKERØD | 0972AH | 25 m | 49.04 | |
16 | 129 | Azman Alesha | 2008 | HELSINGØR | 0862AF | 25 m | 49.29 | |
17 | 95 | Duric Galina | 2008 | LYNGBY | 0886AK | 25 m | 49.41 | |
18 | 126 | Knuhtsen Asta Krumm | 2008 | HELSINGØR | 0844AJ | 50 m | 49.42 | |
19 | 94 | Madsen Caroline | 2008 | LYNGBY | 0872AP | 25 m | 52.35 | |
20 | 2 | Abildgaard Caja Basler | 2009 | A6JYLLINGE | 0974AD | 25 m | 52.84 | |
21 | 68 | Langseth Ida | 2010 | ALLERØD | 1072AB | 25 m | 53.22 | |
22 | 3 | Scheibye Clara | 2008 | A6JYLLINGE | 0866AJ | 25 m | 53.51 | |
23 | 160 | Nielsen Julie Preuss | 2009 | GLADSAXE | 0986AA | 25 m | 55.15 | |
24 | 69 | Markussen Madicken | 2010 | ALLERØD | 1062AB | 25 m | 55.39 | |
25 | 205 | Postgaard Rosalina M. | 2010 | VI39 | 1088AA | 25 m | 58.40 | |
26 | 11 | Capito Melissa Walther | 2009 | A6 SLANGE | 0936AE | 25 m | 58.92 | |
27 | 71 | Lind-Christensen Sofie Weng | 2009 | ALLERØD | 0966AB | 25 m | 58.93 | |
28 | 183 | Dyhre Veronica | 2009 | GLADSAXE | 0946AA | 25 m | 1:03.64 | |
29 | 66 | Linderoth Silja Sofia | 2011 | ALLERØD | 1128AA | 25 m | 1:05.95 | |
30 | 73 | Holtz Silke | 2010 | ALLERØD | 1062AC | 25 m | 1:15.75 | |
31 | 42 | Dugbæk Liva | 2009 | BIRKERØD | 0978AG | 25 m | 1:16.51 | |
32 | 72 | Thommesen Ida Svinth | 2009 | ALLERØD | 0986AH | 25 m | 1:27.14 | |
33 | 50 | Hjorth-Jensen Andrea | 2009 | BIRKERØD | 0954BE | 25 m | ||
34 | 140 | Berthelsen Lin Rit | 2010 | HELSINGØR | 1020AK | 25 m | ||
35 | 141 | Gudme Karla Korsgaard | 2009 | HELSINGØR | 0988AG | 25 m | ||
36 | 147 | Borg Mathilde Løk | 2010 | HELSINGØR | 1034AB | 25 m | ||
37 | 148 | Gaudesen Sara | 2010 | HELSINGØR | 1016AD | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 21 november 2019 |
Licens til Sigma SwimBirkerød | Udskriftstidspunkt | 21:29 |
Løb 124, 50m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 216 | Vinge-Maigaard Oscar | 2007 | VI39 | 0751AA | 25 m | 38.12 | |
2 | 180 | Edske Rasmus | 2007 | GLADSAXE | 0777AE | 25 m | 40.59 | |
3 | 136 | Munk Marcus | 2007 | HELSINGØR | 0757AB | 25 m | 40.64 | |
4 | 213 | Leisvig Marinus | 2007 | VI39 | 0773AD | 25 m | 40.75 | |
5 | 23 | Jacobsen Frederik F. | 2007 | BIRKERØD | 0715AI | 25 m | 41.30 | |
6 | 206 | Møller-Ern Valdemar | 2008 | VI39 | 0821AA | 25 m | 42.41 | |
7 | 22 | Hargreaves Joe | 2008 | BIRKERØD | 0893AA | 25 m | 44.28 | |
8 | 200 | Laursen Kasper Kempel | 2008 | VÆRLØSE | 0899AD | 25 m | 44.33 | |
9 | 176 | Åhman Magnus Gimsing | 2007 | GLADSAXE | 0761AB | 50 m | 44.67 | |
10 | 137 | Reinicke Otto Damsgaard | 2007 | HELSINGØR | 0793AH | 25 m | 45.04 | |
11 | 209 | Mandsberg Emil | 2008 | VI39 | 0885AD | 25 m | 45.17 | |
12 | 203 | Boisen Sebastian Øster | 2008 | VÆRLØSE | 0873AJ | 25 m | 47.94 | |
13 | 135 | Masi Luca de | 2008 | HELSINGØR | 0877AD | 25 m | 48.20 | |
14 | 212 | Kepser Luka | 2007 | VI39 | 0783AD | 25 m | 48.34 | |
15 | 127 | Bendtsen Andreas | 2007 | HELSINGØR | 0703AG | 25 m | 48.56 | |
16 | 198 | Laursen Christian Kempel | 2008 | VÆRLØSE | 0849AD | 25 m | 49.23 | |
17 | 62 | Andersen Jeppe Borring | 2008 | ALLERØD | 0887AC | 25 m | 50.67 | |
18 | 169 | Fosbøl Hubert | 2007 | GLADSAXE | 0793AC | 25 m | 53.97 | |
19 | 197 | Groth Alexander | 2008 | VÆRLØSE | 0859AJ | 25 m | 54.50 | |
20 | 162 | Molin Andreas | 2008 | GLADSAXE | 0893AB | 25 m | 54.59 | |
21 | 210 | Kindberg Frederik | 2008 | VI39 | 0885AF | 25 m | 54.81 | |
22 | 132 | Zahle Bastian | 2008 | HELSINGØR | 0825AE | 25 m | 56.42 | |
23 | 181 | Meierhans Sebastian Brice | 2008 | GLADSAXE | 0883AB | 25 m | 56.79 | |
24 | 201 | Preben-Andersen Nicolai | 2007 | VÆRLØSE | 0751AN | 50 m | 57.06 | |
25 | 150 | Heinrichsen Theo | 2009 | HELSINGØR | 0947AB | 50 m | 58.04 | |
26 | 178 | Hiort Nicklas | 2008 | GLADSAXE | 0891AE | 50 m | 58.17 | |
27 | 21 | Knudsen David | 2007 | A6 SLANGE | 0791AA | 25 m | 58.63 | |
28 | 144 | Hvilsom Eskild T. | 2009 | HELSINGØR | 0987AB | 50 m | 58.89 | |
29 | 48 | Rønnoe Sebastian | 2009 | BIRKERØD | 0975AG | 25 m | 1:00.40 | |
30 | 146 | Morthorst-Greve Magnus | 2008 | HELSINGØR | 0815AE | 25 m | 1:00.57 | |
31 | 45 | Rosengaard Fabian Brandis | 2010 | BIRKERØD | 1021AB | 25 m | 1:01.31 | |
32 | 44 | Leicht Oliver | 2008 | BIRKERØD | 0807AD | 25 m | 1:04.19 | |
33 | 32 | Dahl Sofus Borlund | 2007 | BIRKERØD | 0789AP | 25 m | ||
34 | 65 | Matzen Jakob | 2008 | ALLERØD | 0821AF | 25 m | ||
35 | 139 | West Bertil | 2009 | HELSINGØR | 0999AC | 25 m | ||
36 | 149 | Reinicke Sofus | 2009 | HELSINGØR | 0939AE | 25 m | ||
37 | 173 | Holm Laurits Bach | 2008 | GLADSAXE | 0821AN | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 21 november 2019 |
Licens til Sigma SwimBirkerød | Udskriftstidspunkt | 21:29 |
Løb 125, 200m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 31 | Frederiksen Ida Marie | 2008 | BIRKERØD | 0828AD | 25 m | 2:21.08 | |
2 | 78 | Larsen Caroline Toftelund | 2008 | LYNGBY | 0866AK | 25 m | 2:35.27 | |
3 | 80 | Berg Wilma | 2008 | LYNGBY | 0868AD | 25 m | 2:38.18 | |
4 | 90 | Højberg Alvilda | 2008 | LYNGBY | 0832AG | 25 m | 2:39.04 | |
5 | 19 | Rasmussen Silje | 2008 | A6 SLANGE | 0894AF | 25 m | 2:42.50 | |
6 | 24 | Stub Alberte | 2008 | BIRKERØD | 0874AI | 25 m | 2:42.63 | |
7 | 17 | Olsen Louise | 2008 | A6 SLANGE | 0816AF | 25 m | 2:45.22 | |
8 | 84 | Hoegh Laura Emilie | 2008 | LYNGBY | 0896AK | 25 m | 2:49.83 | |
9 | 8 | Højer Johanne | 2008 | A6JYLLINGE | 0868AK | 25 m | 2:52.11 | |
10 | 53 | Englert Anja | 2008 | ALLERØD | 0866AE | 50 m | 2:57.63 | |
11 | 16 | Thejlman Lina | 2008 | A6 SLANGE | 0868AC | 25 m | 2:59.80 | |
12 | 202 | Sjøberg Rosa Marie | 2008 | VÆRLØSE | 0838AN | 25 m | 2:59.86 | |
13 | 92 | Mollerup Emma | 2009 | LYNGBY | 0974AE | 25 m | 3:01.60 | |
14 | 18 | Lykke Sofie | 2008 | A6 SLANGE | 0814AH | 25 m | 3:01.92 | |
15 | 168 | Valentin Freya | 2008 | GLADSAXE | 0888AG | 50 m | 3:03.01 | |
16 | 54 | Mindested Laura Bach | 2008 | ALLERØD | 0876AA | 50 m | 3:03.87 | |
17 | 121 | Pedersen Victoria | 2008 | HØRSHOLM | 0822AJ | 50 m | 3:04.96 | |
18 | 96 | Ross Sofie | 2008 | LYNGBY | 0802AE | 25 m | 3:05.99 | |
19 | 68 | Langseth Ida | 2010 | ALLERØD | 1072AB | 25 m | 3:10.41 | |
20 | 171 | Jagd Katrine Schou | 2008 | GLADSAXE | 0868AA | 50 m | 3:14.83 | |
21 | 185 | Kærgaard Victoria Brammer | 2008 | GLADSAXE | 0878AA | 50 m | 3:15.20 | |
22 | 2 | Abildgaard Caja Basler | 2009 | A6JYLLINGE | 0974AD | 25 m | 3:22.00 | |
23 | 159 | Hansen Kamille Løkkegaard | 2009 | GLADSAXE | 0936AA | 25 m | 3:33.45 | |
24 | 142 | Borg Andrea | 2008 | HELSINGØR | 0804AD | 25 m | 3:35.82 | |
25 | 177 | Fallenkamp Mathilde | 2009 | GLADSAXE | 0926AA | 25 m | 4:04.17 | |
26 | 43 | Frederiksen Mai Ellen | 2010 | BIRKERØD | 1006AH | 25 m | ||
27 | 182 | Mygind Sigrid | 2008 | GLADSAXE | 0878AG | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 21 november 2019 |
Licens til Sigma SwimBirkerød | Udskriftstidspunkt | 21:29 |
Løb 126, 200m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 83 | Johnsen Sander F. Høyrup | 2007 | LYNGBY | 0761AC | 25 m | 2:19.87 | |
2 | 187 | Pedersen Walter N Falborg | 2007 | GLADSAXE | 0751AB | 50 m | 2:30.82 | |
3 | 15 | Rasmussen Jonas Tornow | 2007 | A6 SLANGE | 0725AB | 25 m | 2:31.19 | |
4 | 131 | Hvilsom Asger | 2007 | HELSINGØR | 0799AA | 25 m | 2:33.09 | |
5 | 165 | Kruc Damjan | 2008 | GLADSAXE | 0823AI | 25 m | 2:46.71 | |
6 | 186 | Moefelt Villads | 2008 | GLADSAXE | 0825AB | 25 m | 2:46.79 | |
7 | 91 | Riis Mathias | 2008 | LYNGBY | 0869AB | 25 m | 2:51.75 | |
8 | 179 | Stender-Petersen Nikolai | 2007 | GLADSAXE | 0723AB | 25 m | 2:51.89 | |
9 | 76 | Salling Frederik | 2009 | LYNGBY | 0987AC | 25 m | 2:55.44 | |
10 | 88 | Buhl Conrad | 2009 | LYNGBY | 0947AF | 25 m | 2:57.70 | |
11 | 158 | Bruhn Andreas Bartholin | 2008 | GLADSAXE | 0873AB | 50 m | 2:59.25 | |
12 | 75 | Madsen Sebastian Niemann | 2008 | LYNGBY | 0845AG | 25 m | 3:02.27 | |
13 | 157 | Pedersen Nikolaj Skak | 2008 | GLADSAXE | 0827AC | 25 m | 3:12.74 | |
14 | 37 | Muchitsch Anton Emil | 2008 | BIRKERØD | 0831AF | 25 m | 3:15.45 | |
15 | 188 | Jørgensen William Bank | 2008 | GLADSAXE | 0843AE | 25 m | 3:19.28 | |
16 | 164 | Bang Cornelius Borgaard | 2007 | GLADSAXE | 0787AE | 25 m | 4:02.01 | |
17 | 40 | Drachmann Julius | 2008 | BIRKERØD | 0853AJ | 25 m | ||
18 | 47 | Klitvang Peter | 2010 | BIRKERØD | 1047AB | 25 m | ||
19 | 48 | Rønnoe Sebastian | 2009 | BIRKERØD | 0975AG | 25 m | ||
20 | 145 | Lundstrøm Frederik S. | 2007 | HELSINGØR | 0755AK | 25 m | ||
21 | 155 | Bendixen William | 2007 | GLADSAXE | 0719AK | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 21 november 2019 |
Licens til Sigma SwimBirkerød | Udskriftstidspunkt | 21:29 |
Løb 127, 100m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 69 | Markussen Madicken | 2010 | ALLERØD | 1062AB | 25 m | 2:01.11 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 21 november 2019 |
Licens til Sigma SwimBirkerød | Udskriftstidspunkt | 21:29 |
Løb 128, 100m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 38 | Andersson Axel Skov | 2010 | BIRKERØD | 1089AA | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 21 november 2019 |
Licens til Sigma SwimBirkerød | Udskriftstidspunkt | 21:29 |
Løb 129, 100m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 26 | Klitvang Ellen | 2008 | BIRKERØD | 0824AI | 25 m | 1:35.98 | |
2 | 19 | Rasmussen Silje | 2008 | A6 SLANGE | 0894AF | 25 m | 1:39.34 | |
3 | 18 | Lykke Sofie | 2008 | A6 SLANGE | 0814AH | 25 m | 1:39.56 | |
4 | 166 | Tvermoes Ella Boisen | 2008 | GLADSAXE | 0812AD | 50 m | 1:42.88 | |
5 | 17 | Olsen Louise | 2008 | A6 SLANGE | 0816AF | 25 m | 1:44.12 | |
6 | 16 | Thejlman Lina | 2008 | A6 SLANGE | 0868AC | 25 m | 1:46.19 | |
7 | 161 | Høegh Frida Rasmussen | 2009 | GLADSAXE | 0968AA | 50 m | 2:16.69 | |
8 | 8 | Højer Johanne | 2008 | A6JYLLINGE | 0868AK | 25 m | ||
9 | 35 | Staal Anna | 2009 | BIRKERØD | 0972AH | 25 m | ||
10 | 41 | Peters Liv | 2009 | BIRKERØD | 0966AF | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 21 november 2019 |
Licens til Sigma SwimBirkerød | Udskriftstidspunkt | 21:29 |
Løb 130, 100m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 184 | Hansen Victor Juhl | 2007 | GLADSAXE | 0719AE | 25 m | 1:09.97 | |
2 | 206 | Møller-Ern Valdemar | 2008 | VI39 | 0821AA | 25 m | 1:18.92 | |
3 | 213 | Leisvig Marinus | 2007 | VI39 | 0773AD | 25 m | 1:21.41 | |
4 | 7 | Uldall-Jessen Jacob | 2007 | A6JYLLINGE | 0757AE | 25 m | 1:21.48 | |
5 | 14 | Svendsen Harald Rasmus | 2007 | A6 SLANGE | 0781AG | 25 m | 1:23.16 | |
6 | 186 | Moefelt Villads | 2008 | GLADSAXE | 0825AB | 25 m | 1:27.20 | |
7 | 77 | Hemmingsen Mathias | 2007 | LYNGBY | 0731AG | 50 m | 1:32.25 | |
8 | 198 | Laursen Christian Kempel | 2008 | VÆRLØSE | 0849AD | 25 m | 1:35.27 | |
9 | 180 | Edske Rasmus | 2007 | GLADSAXE | 0777AE | 25 m | 1:46.98 | |
10 | 162 | Molin Andreas | 2008 | GLADSAXE | 0893AB | 25 m | 1:54.39 | |
11 | 15 | Rasmussen Jonas Tornow | 2007 | A6 SLANGE | 0725AB | 25 m | ||
12 | 181 | Meierhans Sebastian Brice | 2008 | GLADSAXE | 0883AB | 25 m | ||
13 | 188 | Jørgensen William Bank | 2008 | GLADSAXE | 0843AE | 25 m | ||
14 | 208 | Ibsen August | 2008 | VI39 | 0807AF | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 21 november 2019 |
Licens til Sigma SwimBirkerød | Udskriftstidspunkt | 21:29 |
Løb 131, 50m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 56 | Moesgaard Marie | 2008 | ALLERØD | 0836AD | 25 m | 30.13 | |
2 | 24 | Stub Alberte | 2008 | BIRKERØD | 0874AI | 25 m | 31.74 | |
3 | 78 | Larsen Caroline Toftelund | 2008 | LYNGBY | 0866AK | 25 m | 31.82 | |
4 | 126 | Knuhtsen Asta Krumm | 2008 | HELSINGØR | 0844AJ | 25 m | 32.61 | |
5 | 80 | Berg Wilma | 2008 | LYNGBY | 0868AD | 25 m | 33.26 | |
6 | 90 | Højberg Alvilda | 2008 | LYNGBY | 0832AG | 25 m | 33.28 | |
7 | 156 | Larsson Petrea Asferg | 2008 | GLADSAXE | 0862AD | 25 m | 33.67 | |
8 | 128 | Eriksen Amelia | 2008 | HELSINGØR | 0892AD | 25 m | 33.75 | |
9 | 121 | Pedersen Victoria | 2008 | HØRSHOLM | 0822AJ | 25 m | 34.12 | |
10 | 202 | Sjøberg Rosa Marie | 2008 | VÆRLØSE | 0838AN | 25 m | 34.33 | |
11 | 120 | Figurski Kamilla | 2008 | HØRSHOLM | 0876AI | 25 m | 34.65 | |
12 | 185 | Kærgaard Victoria Brammer | 2008 | GLADSAXE | 0878AA | 25 m | 35.09 | |
13 | 129 | Azman Alesha | 2008 | HELSINGØR | 0862AF | 25 m | 35.46 | |
14 | 133 | Redestam Filippa | 2008 | HELSINGØR | 0814AM | 25 m | 35.63 | |
15 | 151 | Ethelberg Thilde | 2009 | HELSINGØR | 0956AF | 25 m | 35.88 | |
16 | 134 | Weber Katrine Beenfeldt | 2008 | HELSINGØR | 0844AD | 25 m | 35.99 | |
17 | 167 | Mcpherran Emma | 2009 | GLADSAXE | 0986AB | 25 m | 36.17 | |
18 | 86 | Teilmann Ellen-Mai | 2009 | LYNGBY | 0964AE | 25 m | 36.52 | |
19 | 2 | Abildgaard Caja Basler | 2009 | A6JYLLINGE | 0974AD | 25 m | 36.73 | |
20 | 174 | Jepsen Liva Ladefoged | 2008 | GLADSAXE | 0828AA | 25 m | 38.03 | |
21 | 3 | Scheibye Clara | 2008 | A6JYLLINGE | 0866AJ | 25 m | 38.54 | |
22 | 67 | Wolffbrandt Ella | 2010 | ALLERØD | 1078AD | 25 m | 38.79 | |
23 | 94 | Madsen Caroline | 2008 | LYNGBY | 0872AP | 25 m | 38.83 | |
24 | 49 | Clemmensen Sofie | 2009 | BIRKERØD | 0928AJ | 25 m | 39.07 | |
25 | 73 | Holtz Silke | 2010 | ALLERØD | 1062AC | 25 m | 40.04 | |
26 | 96 | Ross Sofie | 2008 | LYNGBY | 0802AE | 25 m | 40.16 | |
27 | 142 | Borg Andrea | 2008 | HELSINGØR | 0804AD | 25 m | 40.36 | |
28 | 82 | Ljusheva Sara | 2009 | LYNGBY | 0976AE | 25 m | 40.52 | |
29 | 39 | Cordsen Ella Maria | 2010 | BIRKERØD | 1050AF | 25 m | 41.82 | |
30 | 66 | Linderoth Silja Sofia | 2011 | ALLERØD | 1128AA | 25 m | 41.88 | |
31 | 138 | Pedersen Emma Søgaard | 2010 | HELSINGØR | 1096AC | 25 m | 42.14 | |
32 | 205 | Postgaard Rosalina M. | 2010 | VI39 | 1088AA | 25 m | 42.92 | |
33 | 70 | Høgh Siri Egholm | 2010 | ALLERØD | 1038AD | 25 m | 43.86 | |
34 | 50 | Hjorth-Jensen Andrea | 2009 | BIRKERØD | 0954BE | 25 m | 44.33 | |
35 | 170 | Hermansen Katrine | 2008 | GLADSAXE | 0838AG | 25 m | 44.77 | |
36 | 141 | Gudme Karla Korsgaard | 2009 | HELSINGØR | 0988AG | 25 m | 45.65 | |
37 | 34 | Jacobsen Alberte K. | 2010 | BIRKERØD | 1058AD | 25 m | 46.11 | |
38 | 204 | Groth Sophia | 2010 | VÆRLØSE | 1072AD | 50 m | 46.21 | |
39 | 148 | Gaudesen Sara | 2010 | HELSINGØR | 1016AD | 25 m | 47.21 | |
40 | 140 | Berthelsen Lin Rit | 2010 | HELSINGØR | 1020AK | 25 m | 48.48 | |
41 | 147 | Borg Mathilde Løk | 2010 | HELSINGØR | 1034AB | 25 m | 48.52 | |
42 | 161 | Høegh Frida Rasmussen | 2009 | GLADSAXE | 0968AA | 25 m | 52.25 | |
43 | 36 | Højfeldt Annika | 2010 | BIRKERØD | 1082AB | 25 m | 53.67 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 21 november 2019 |
Licens til Sigma SwimBirkerød | Udskriftstidspunkt | 21:29 |
Løb 132, 50m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 131 | Hvilsom Asger | 2007 | HELSINGØR | 0799AA | 25 m | 29.24 | |
2 | 187 | Pedersen Walter N Falborg | 2007 | GLADSAXE | 0751AB | 25 m | 29.30 | |
3 | 6 | Jensen Frederik Kepp | 2007 | A6JYLLINGE | 0781AA | 25 m | 29.47 | |
4 | 175 | Peacock Lukas | 2007 | GLADSAXE | 0751AG | 25 m | 29.77 | |
5 | 58 | Linderoth Lucas | 2007 | ALLERØD | 0777AB | 25 m | 29.85 | |
6 | 127 | Bendtsen Andreas | 2007 | HELSINGØR | 0703AG | 25 m | 29.90 | |
7 | 165 | Kruc Damjan | 2008 | GLADSAXE | 0823AI | 25 m | 30.48 | |
8 | 130 | Gefke Anders Rye | 2008 | HELSINGØR | 0855AB | 25 m | 30.70 | |
9 | 216 | Vinge-Maigaard Oscar | 2007 | VI39 | 0751AA | 50 m | 30.83 | |
10 | 136 | Munk Marcus | 2007 | HELSINGØR | 0757AB | 25 m | 31.38 | |
11 | 206 | Møller-Ern Valdemar | 2008 | VI39 | 0821AA | 25 m | 31.71 | |
12 | 23 | Jacobsen Frederik F. | 2007 | BIRKERØD | 0715AI | 25 m | 32.13 | |
13 | 207 | Hvid William | 2007 | VI39 | 0737AH | 50 m | 32.98 | |
14 | 74 | Bonde Benjamin | 2007 | LYNGBY | 0739AF | 25 m | 33.11 | |
15 | 33 | Vallentin Jonathan | 2008 | BIRKERØD | 0821AC | 25 m | 33.19 | |
16 | 61 | Korger Lucas | 2007 | ALLERØD | 0763AF | 50 m | 33.19 | |
17 | 158 | Bruhn Andreas Bartholin | 2008 | GLADSAXE | 0873AB | 50 m | 33.24 | |
18 | 137 | Reinicke Otto Damsgaard | 2007 | HELSINGØR | 0793AH | 25 m | 33.27 | |
19 | 32 | Dahl Sofus Borlund | 2007 | BIRKERØD | 0789AP | 25 m | 33.35 | |
20 | 215 | Nielsen Nikolaj | 2007 | VI39 | 0793AG | 25 m | 33.68 | |
21 | 132 | Zahle Bastian | 2008 | HELSINGØR | 0825AE | 25 m | 33.84 | |
22 | 162 | Molin Andreas | 2008 | GLADSAXE | 0893AB | 25 m | 34.08 | |
23 | 157 | Pedersen Nikolaj Skak | 2008 | GLADSAXE | 0827AC | 25 m | 34.36 | |
24 | 209 | Mandsberg Emil | 2008 | VI39 | 0885AD | 50 m | 34.36 | |
25 | 214 | Johansen Mathias | 2007 | VI39 | 0723AF | 50 m | 34.68 | |
26 | 135 | Masi Luca de | 2008 | HELSINGØR | 0877AD | 25 m | 34.72 | |
27 | 152 | Andersen Tobias Sune | 2008 | HELSINGØR | 0817AD | 25 m | 34.93 | |
28 | 27 | Villadsen Joachim Sundbæk | 2007 | BIRKERØD | 0713AF | 25 m | 35.15 | |
29 | 164 | Bang Cornelius Borgaard | 2007 | GLADSAXE | 0787AE | 25 m | 35.16 | |
30 | 91 | Riis Mathias | 2008 | LYNGBY | 0869AB | 25 m | 35.65 | |
31 | 21 | Knudsen David | 2007 | A6 SLANGE | 0791AA | 25 m | 36.30 | |
32 | 76 | Salling Frederik | 2009 | LYNGBY | 0987AC | 25 m | 36.68 | |
33 | 28 | Højfeldt Lukas | 2008 | BIRKERØD | 0805AD | 25 m | 36.78 | |
34 | 89 | Wagner Bertram | 2008 | LYNGBY | 0859AB | 25 m | 37.32 | |
35 | 64 | Høgh Frey Egholm | 2008 | ALLERØD | 0863AG | 25 m | 37.79 | |
36 | 88 | Buhl Conrad | 2009 | LYNGBY | 0947AF | 25 m | 37.79 | |
37 | 197 | Groth Alexander | 2008 | VÆRLØSE | 0859AJ | 25 m | 37.83 | |
38 | 210 | Kindberg Frederik | 2008 | VI39 | 0885AF | 25 m | 38.01 | |
39 | 199 | Krabbe Julius Holst | 2007 | VÆRLØSE | 0749AL | 50 m | 38.31 | |
40 | 203 | Boisen Sebastian Øster | 2008 | VÆRLØSE | 0873AJ | 50 m | 38.43 | |
41 | 211 | Grydgaard Kalle | 2009 | VI39 | 0903AC | 25 m | 38.62 | |
42 | 149 | Reinicke Sofus | 2009 | HELSINGØR | 0939AE | 25 m | 38.68 | |
43 | 201 | Preben-Andersen Nicolai | 2007 | VÆRLØSE | 0751AN | 25 m | 39.23 | |
44 | 146 | Morthorst-Greve Magnus | 2008 | HELSINGØR | 0815AE | 25 m | 39.89 | |
45 | 150 | Heinrichsen Theo | 2009 | HELSINGØR | 0947AB | 25 m | 40.21 | |
46 | 139 | West Bertil | 2009 | HELSINGØR | 0999AC | 25 m | 40.56 | |
47 | 143 | Kanstrup-Clausen Julius | 2009 | HELSINGØR | 0901AD | 25 m | 40.56 | |
48 | 144 | Hvilsom Eskild T. | 2009 | HELSINGØR | 0987AB | 25 m | 41.13 | |
49 | 59 | Danielsen Aksel | 2009 | ALLERØD | 0969AB | 25 m | 42.78 | |
50 | 60 | Jensen Axel Bonke | 2009 | ALLERØD | 0989AB | 25 m | 42.84 | |
51 | 44 | Leicht Oliver | 2008 | BIRKERØD | 0807AD | 25 m | 44.38 | |
52 | 188 | Jørgensen William Bank | 2008 | GLADSAXE | 0843AE | 25 m | 44.38 | |
53 | 173 | Holm Laurits Bach | 2008 | GLADSAXE | 0821AN | 50 m | 46.54 | |
54 | 45 | Rosengaard Fabian Brandis | 2010 | BIRKERØD | 1021AB | 25 m | 47.00 | |
55 | 65 | Matzen Jakob | 2008 | ALLERØD | 0821AF | 25 m | 47.20 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 21 november 2019 |
Licens til Sigma SwimBirkerød | Udskriftstidspunkt | 21:29 |
Løb 133, 200m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 56 | Moesgaard Marie | 2008 | ALLERØD | 0836AD | 25 m | 3:06.21 | |
2 | 79 | Madsen Wilma Adelhardt | 2008 | LYNGBY | 0886AB | 50 m | 3:18.29 | |
3 | 57 | Stenberg Simone | 2008 | ALLERØD | 0844AB | 50 m | 3:24.09 | |
4 | 172 | Christensen Laura Klug | 2008 | GLADSAXE | 0836AN | 25 m | 3:26.97 | |
5 | 163 | Blom Augusta | 2008 | GLADSAXE | 0842AE | 50 m | 3:30.41 | |
6 | 87 | Textor-Broch Ellen | 2009 | LYNGBY | 0942AA | 50 m | 3:33.00 | |
7 | 84 | Hoegh Laura Emilie | 2008 | LYNGBY | 0896AK | 50 m | 3:39.81 | |
8 | 54 | Mindested Laura Bach | 2008 | ALLERØD | 0876AA | 50 m | 3:46.61 | |
9 | 120 | Figurski Kamilla | 2008 | HØRSHOLM | 0876AI | 25 m | 3:46.84 | |
10 | 52 | Geneser Alma Lanng | 2008 | ALLERØD | 0862AE | 50 m | 3:46.98 | |
11 | 81 | Zøllner Sophia | 2008 | LYNGBY | 0874AA | 25 m | 4:12.03 | |
12 | 26 | Klitvang Ellen | 2008 | BIRKERØD | 0824AI | 25 m | ||
13 | 30 | Rekling Karla | 2008 | BIRKERØD | 0862AA | 25 m | ||
14 | 41 | Peters Liv | 2009 | BIRKERØD | 0966AF | 25 m | ||
15 | 55 | Flach Isabella | 2008 | ALLERØD | 0842AG | 25 m | ||
16 | 85 | Mathiesen Ida | 2008 | LYNGBY | 0876AK | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 21 november 2019 |
Licens til Sigma SwimBirkerød | Udskriftstidspunkt | 21:29 |
Løb 134, 200m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 179 | Stender-Petersen Nikolai | 2007 | GLADSAXE | 0723AB | 50 m | 3:07.30 | |
2 | 136 | Munk Marcus | 2007 | HELSINGØR | 0757AB | 25 m | 3:19.82 | |
3 | 176 | Åhman Magnus Gimsing | 2007 | GLADSAXE | 0761AB | 25 m | 3:24.71 | |
4 | 74 | Bonde Benjamin | 2007 | LYNGBY | 0739AF | 25 m | 3:29.25 | |
5 | 215 | Nielsen Nikolaj | 2007 | VI39 | 0793AG | 50 m | 3:38.15 | |
6 | 83 | Johnsen Sander F. Høyrup | 2007 | LYNGBY | 0761AC | 25 m | 3:46.52 | |
7 | 22 | Hargreaves Joe | 2008 | BIRKERØD | 0893AA | 25 m | 3:47.80 | |
8 | 200 | Laursen Kasper Kempel | 2008 | VÆRLØSE | 0899AD | 25 m | 3:57.28 | |
9 | 203 | Boisen Sebastian Øster | 2008 | VÆRLØSE | 0873AJ | 25 m | 3:59.27 | |
10 | 15 | Rasmussen Jonas Tornow | 2007 | A6 SLANGE | 0725AB | 25 m | 4:35.27 | |
11 | 75 | Madsen Sebastian Niemann | 2008 | LYNGBY | 0845AG | 25 m | ||
12 | 137 | Reinicke Otto Damsgaard | 2007 | HELSINGØR | 0793AH | 25 m | ||
13 | 169 | Fosbøl Hubert | 2007 | GLADSAXE | 0793AC | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 21 november 2019 |
Licens til Sigma SwimBirkerød | Udskriftstidspunkt | 21:29 |
Løb 135, 100m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 204 | Groth Sophia | 2010 | VÆRLØSE | 1072AD | 25 m | 1:43.09 | |
2 | 69 | Markussen Madicken | 2010 | ALLERØD | 1062AB | 25 m | 1:43.11 | |
3 | 68 | Langseth Ida | 2010 | ALLERØD | 1072AB | 25 m | 1:45.20 | |
4 | 205 | Postgaard Rosalina M. | 2010 | VI39 | 1088AA | 25 m | 1:47.58 | |
5 | 34 | Jacobsen Alberte K. | 2010 | BIRKERØD | 1058AD | 25 m | 1:52.50 | |
6 | 138 | Pedersen Emma Søgaard | 2010 | HELSINGØR | 1096AC | 25 m | 1:56.63 | |
7 | 148 | Gaudesen Sara | 2010 | HELSINGØR | 1016AD | 25 m | 1:57.76 | |
8 | 147 | Borg Mathilde Løk | 2010 | HELSINGØR | 1034AB | 25 m | 1:59.78 | |
9 | 46 | Hou Maria | 2010 | BIRKERØD | 1048AD | 25 m | 2:12.18 | |
10 | 36 | Højfeldt Annika | 2010 | BIRKERØD | 1082AB | 25 m | ||
11 | 39 | Cordsen Ella Maria | 2010 | BIRKERØD | 1050AF | 25 m | ||
12 | 43 | Frederiksen Mai Ellen | 2010 | BIRKERØD | 1006AH | 25 m | ||
13 | 67 | Wolffbrandt Ella | 2010 | ALLERØD | 1078AD | 25 m | ||
14 | 70 | Høgh Siri Egholm | 2010 | ALLERØD | 1038AD | 25 m | ||
15 | 140 | Berthelsen Lin Rit | 2010 | HELSINGØR | 1020AK | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 21 november 2019 |
Licens til Sigma SwimBirkerød | Udskriftstidspunkt | 21:29 |
Løb 136, 100m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 76 | Salling Frederik | 2009 | LYNGBY | 0987AC | 25 m | 1:29.98 | |
2 | 88 | Buhl Conrad | 2009 | LYNGBY | 0947AF | 25 m | 1:30.41 | |
3 | 211 | Grydgaard Kalle | 2009 | VI39 | 0903AC | 25 m | 1:39.84 | |
4 | 38 | Andersson Axel Skov | 2010 | BIRKERØD | 1089AA | 25 m | 1:40.26 | |
5 | 60 | Jensen Axel Bonke | 2009 | ALLERØD | 0989AB | 25 m | 1:43.69 | |
6 | 149 | Reinicke Sofus | 2009 | HELSINGØR | 0939AE | 25 m | 1:45.13 | |
7 | 144 | Hvilsom Eskild T. | 2009 | HELSINGØR | 0987AB | 25 m | 1:51.36 | |
8 | 139 | West Bertil | 2009 | HELSINGØR | 0999AC | 25 m | 1:51.56 | |
9 | 150 | Heinrichsen Theo | 2009 | HELSINGØR | 0947AB | 25 m | 1:54.08 | |
10 | 143 | Kanstrup-Clausen Julius | 2009 | HELSINGØR | 0901AD | 25 m | 1:55.74 | |
11 | 59 | Danielsen Aksel | 2009 | ALLERØD | 0969AB | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 21 november 2019 |
Licens til Sigma SwimBirkerød | Udskriftstidspunkt | 21:29 |
Løb 137, 100m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 31 | Frederiksen Ida Marie | 2008 | BIRKERØD | 0828AD | 25 m | 1:14.71 | |
2 | 80 | Berg Wilma | 2008 | LYNGBY | 0868AD | 25 m | 1:20.78 | |
3 | 78 | Larsen Caroline Toftelund | 2008 | LYNGBY | 0866AK | 25 m | 1:21.37 | |
4 | 30 | Rekling Karla | 2008 | BIRKERØD | 0862AA | 25 m | 1:22.28 | |
5 | 79 | Madsen Wilma Adelhardt | 2008 | LYNGBY | 0886AB | 25 m | 1:22.60 | |
6 | 85 | Mathiesen Ida | 2008 | LYNGBY | 0876AK | 25 m | 1:23.60 | |
7 | 57 | Stenberg Simone | 2008 | ALLERØD | 0844AB | 25 m | 1:25.66 | |
8 | 84 | Hoegh Laura Emilie | 2008 | LYNGBY | 0896AK | 25 m | 1:26.09 | |
9 | 53 | Englert Anja | 2008 | ALLERØD | 0866AE | 25 m | 1:26.44 | |
10 | 156 | Larsson Petrea Asferg | 2008 | GLADSAXE | 0862AD | 25 m | 1:26.69 | |
11 | 19 | Rasmussen Silje | 2008 | A6 SLANGE | 0894AF | 25 m | 1:26.90 | |
12 | 29 | Leidecker Sofie | 2008 | BIRKERØD | 0896AA | 25 m | 1:27.43 | |
13 | 18 | Lykke Sofie | 2008 | A6 SLANGE | 0814AH | 25 m | 1:28.03 | |
14 | 81 | Zøllner Sophia | 2008 | LYNGBY | 0874AA | 25 m | 1:28.14 | |
15 | 17 | Olsen Louise | 2008 | A6 SLANGE | 0816AF | 25 m | 1:28.15 | |
16 | 163 | Blom Augusta | 2008 | GLADSAXE | 0842AE | 25 m | 1:28.15 | |
17 | 171 | Jagd Katrine Schou | 2008 | GLADSAXE | 0868AA | 25 m | 1:28.24 | |
18 | 90 | Højberg Alvilda | 2008 | LYNGBY | 0832AG | 25 m | 1:29.12 | |
19 | 86 | Teilmann Ellen-Mai | 2009 | LYNGBY | 0964AE | 25 m | 1:29.42 | |
20 | 182 | Mygind Sigrid | 2008 | GLADSAXE | 0878AG | 25 m | 1:29.71 | |
21 | 168 | Valentin Freya | 2008 | GLADSAXE | 0888AG | 25 m | 1:29.91 | |
22 | 92 | Mollerup Emma | 2009 | LYNGBY | 0974AE | 25 m | 1:30.41 | |
23 | 8 | Højer Johanne | 2008 | A6JYLLINGE | 0868AK | 25 m | 1:30.44 | |
24 | 25 | Liechti Caroline | 2008 | BIRKERØD | 0882AA | 25 m | 1:31.81 | |
25 | 134 | Weber Katrine Beenfeldt | 2008 | HELSINGØR | 0844AD | 25 m | 1:32.43 | |
26 | 16 | Thejlman Lina | 2008 | A6 SLANGE | 0868AC | 25 m | 1:32.70 | |
27 | 133 | Redestam Filippa | 2008 | HELSINGØR | 0814AM | 25 m | 1:32.95 | |
28 | 166 | Tvermoes Ella Boisen | 2008 | GLADSAXE | 0812AD | 25 m | 1:33.43 | |
29 | 174 | Jepsen Liva Ladefoged | 2008 | GLADSAXE | 0828AA | 25 m | 1:34.68 | |
30 | 121 | Pedersen Victoria | 2008 | HØRSHOLM | 0822AJ | 25 m | 1:34.88 | |
31 | 167 | Mcpherran Emma | 2009 | GLADSAXE | 0986AB | 25 m | 1:35.88 | |
32 | 51 | Framke Anne-Maj | 2008 | ALLERØD | 0832AB | 25 m | 1:36.62 | |
33 | 96 | Ross Sofie | 2008 | LYNGBY | 0802AE | 25 m | 1:36.66 | |
34 | 159 | Hansen Kamille Løkkegaard | 2009 | GLADSAXE | 0936AA | 25 m | 1:39.49 | |
35 | 82 | Ljusheva Sara | 2009 | LYNGBY | 0976AE | 25 m | 1:39.99 | |
36 | 185 | Kærgaard Victoria Brammer | 2008 | GLADSAXE | 0878AA | 25 m | 1:40.30 | |
37 | 151 | Ethelberg Thilde | 2009 | HELSINGØR | 0956AF | 25 m | 1:43.00 | |
38 | 3 | Scheibye Clara | 2008 | A6JYLLINGE | 0866AJ | 25 m | 1:44.22 | |
39 | 71 | Lind-Christensen Sofie Weng | 2009 | ALLERØD | 0966AB | 25 m | 1:47.46 | |
40 | 177 | Fallenkamp Mathilde | 2009 | GLADSAXE | 0926AA | 25 m | 1:48.62 | |
41 | 142 | Borg Andrea | 2008 | HELSINGØR | 0804AD | 25 m | 1:50.45 | |
42 | 11 | Capito Melissa Walther | 2009 | A6 SLANGE | 0936AE | 25 m | 1:53.05 | |
43 | 161 | Høegh Frida Rasmussen | 2009 | GLADSAXE | 0968AA | 25 m | 1:57.33 | |
44 | 141 | Gudme Karla Korsgaard | 2009 | HELSINGØR | 0988AG | 25 m | 2:00.13 | |
45 | 160 | Nielsen Julie Preuss | 2009 | GLADSAXE | 0986AA | 25 m | 2:01.42 | |
46 | 183 | Dyhre Veronica | 2009 | GLADSAXE | 0946AA | 25 m | 2:03.14 | |
47 | 170 | Hermansen Katrine | 2008 | GLADSAXE | 0838AG | 25 m | 2:05.48 | |
48 | 42 | Dugbæk Liva | 2009 | BIRKERØD | 0978AG | 25 m | 2:26.50 | |
49 | 49 | Clemmensen Sofie | 2009 | BIRKERØD | 0928AJ | 25 m | ||
50 | 72 | Thommesen Ida Svinth | 2009 | ALLERØD | 0986AH | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 21 november 2019 |
Licens til Sigma SwimBirkerød | Udskriftstidspunkt | 21:29 |
Løb 138, 100m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 184 | Hansen Victor Juhl | 2007 | GLADSAXE | 0719AE | 25 m | 1:11.64 | |
2 | 83 | Johnsen Sander F. Høyrup | 2007 | LYNGBY | 0761AC | 25 m | 1:12.17 | |
3 | 58 | Linderoth Lucas | 2007 | ALLERØD | 0777AB | 25 m | 1:14.88 | |
4 | 187 | Pedersen Walter N Falborg | 2007 | GLADSAXE | 0751AB | 25 m | 1:14.95 | |
5 | 14 | Svendsen Harald Rasmus | 2007 | A6 SLANGE | 0781AG | 25 m | 1:15.31 | |
6 | 216 | Vinge-Maigaard Oscar | 2007 | VI39 | 0751AA | 25 m | 1:15.56 | |
7 | 155 | Bendixen William | 2007 | GLADSAXE | 0719AK | 25 m | 1:17.07 | |
8 | 77 | Hemmingsen Mathias | 2007 | LYNGBY | 0731AG | 25 m | 1:17.42 | |
9 | 213 | Leisvig Marinus | 2007 | VI39 | 0773AD | 25 m | 1:18.17 | |
10 | 6 | Jensen Frederik Kepp | 2007 | A6JYLLINGE | 0781AA | 25 m | 1:18.60 | |
11 | 175 | Peacock Lukas | 2007 | GLADSAXE | 0751AG | 25 m | 1:18.61 | |
12 | 130 | Gefke Anders Rye | 2008 | HELSINGØR | 0855AB | 25 m | 1:20.78 | |
13 | 165 | Kruc Damjan | 2008 | GLADSAXE | 0823AI | 25 m | 1:21.50 | |
14 | 207 | Hvid William | 2007 | VI39 | 0737AH | 25 m | 1:21.97 | |
15 | 186 | Moefelt Villads | 2008 | GLADSAXE | 0825AB | 25 m | 1:23.08 | |
16 | 7 | Uldall-Jessen Jacob | 2007 | A6JYLLINGE | 0757AE | 25 m | 1:23.87 | |
17 | 180 | Edske Rasmus | 2007 | GLADSAXE | 0777AE | 25 m | 1:25.28 | |
18 | 215 | Nielsen Nikolaj | 2007 | VI39 | 0793AG | 25 m | 1:25.84 | |
19 | 209 | Mandsberg Emil | 2008 | VI39 | 0885AD | 25 m | 1:26.82 | |
20 | 214 | Johansen Mathias | 2007 | VI39 | 0723AF | 25 m | 1:27.00 | |
21 | 198 | Laursen Christian Kempel | 2008 | VÆRLØSE | 0849AD | 25 m | 1:28.41 | |
22 | 33 | Vallentin Jonathan | 2008 | BIRKERØD | 0821AC | 25 m | 1:29.21 | |
23 | 91 | Riis Mathias | 2008 | LYNGBY | 0869AB | 25 m | 1:30.31 | |
24 | 89 | Wagner Bertram | 2008 | LYNGBY | 0859AB | 25 m | 1:31.14 | |
25 | 145 | Lundstrøm Frederik S. | 2007 | HELSINGØR | 0755AK | 25 m | 1:33.01 | |
26 | 75 | Madsen Sebastian Niemann | 2008 | LYNGBY | 0845AG | 25 m | 1:33.24 | |
27 | 199 | Krabbe Julius Holst | 2007 | VÆRLØSE | 0749AL | 25 m | 1:34.25 | |
28 | 28 | Højfeldt Lukas | 2008 | BIRKERØD | 0805AD | 25 m | 1:35.24 | |
29 | 181 | Meierhans Sebastian Brice | 2008 | GLADSAXE | 0883AB | 25 m | 1:35.52 | |
30 | 178 | Hiort Nicklas | 2008 | GLADSAXE | 0891AE | 25 m | 1:35.64 | |
31 | 23 | Jacobsen Frederik F. | 2007 | BIRKERØD | 0715AI | 25 m | 1:35.68 | |
32 | 62 | Andersen Jeppe Borring | 2008 | ALLERØD | 0887AC | 25 m | 1:37.62 | |
33 | 152 | Andersen Tobias Sune | 2008 | HELSINGØR | 0817AD | 25 m | 1:38.52 | |
34 | 210 | Kindberg Frederik | 2008 | VI39 | 0885AF | 25 m | 1:38.79 | |
35 | 21 | Knudsen David | 2007 | A6 SLANGE | 0791AA | 25 m | 1:40.71 | |
36 | 61 | Korger Lucas | 2007 | ALLERØD | 0763AF | 25 m | 1:41.15 | |
37 | 169 | Fosbøl Hubert | 2007 | GLADSAXE | 0793AC | 25 m | 1:41.55 | |
38 | 64 | Høgh Frey Egholm | 2008 | ALLERØD | 0863AG | 25 m | 1:41.63 | |
39 | 27 | Villadsen Joachim Sundbæk | 2007 | BIRKERØD | 0713AF | 25 m | 1:43.45 | |
40 | 146 | Morthorst-Greve Magnus | 2008 | HELSINGØR | 0815AE | 25 m | 1:46.62 | |
41 | 212 | Kepser Luka | 2007 | VI39 | 0783AD | 25 m | 1:47.17 | |
42 | 37 | Muchitsch Anton Emil | 2008 | BIRKERØD | 0831AF | 25 m | 1:56.73 | |
43 | 208 | Ibsen August | 2008 | VI39 | 0807AF | 25 m | 1:58.34 | |
44 | 40 | Drachmann Julius | 2008 | BIRKERØD | 0853AJ | 25 m | 2:03.76 | |
45 | 65 | Matzen Jakob | 2008 | ALLERØD | 0821AF | 25 m | 2:13.84 | |
46 | 173 | Holm Laurits Bach | 2008 | GLADSAXE | 0821AN | 25 m | ||
47 | 197 | Groth Alexander | 2008 | VÆRLØSE | 0859AJ | 25 m | ||
48 | 201 | Preben-Andersen Nicolai | 2007 | VÆRLØSE | 0751AN | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 21 november 2019 |
Licens til Sigma SwimBirkerød | Udskriftstidspunkt | 21:29 |
Løb 139, 4X50m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 222 | Sigma Piger 1 | 2008 | SIGMA | 25 m | 2:05.52 | ||
2 | 97 | Lyngby Unicorns 1 | 2008 | LYNGBY | 25 m | 2:11.85 | ||
3 | 223 | Sigma Piger 2 | 2008 | SIGMA | 25 m | 2:14.37 | ||
4 | 189 | Gsc Piger 1 | 2008 | GLADSAXE | 25 m | 2:15.44 | ||
5 | 154 | Helsingør Piger 1 | 2008 | HELSINGØR | 25 m | 2:17.45 | ||
6 | 220 | A6 Piger 1 | 2008 | A6 | 25 m | 2:17.59 | ||
7 | 99 | Lyngby Unicorns 2 | 2008 | LYNGBY | 25 m | 2:21.35 | ||
8 | 190 | Gsc Piger 2 | 2008 | GLADSAXE | 25 m | 2:23.06 | ||
9 | 224 | Sigma Piger 3 | 2008 | SIGMA | 25 m | 2:27.81 | ||
10 | 191 | Gsc Piger 3 | 2008 | GLADSAXE | 25 m | 2:32.86 | ||
11 | 229 | Sigma Piger 4 | 2008 | SIGMA | 25 m | 2:33.11 | ||
12 | 100 | Lyngby Unicorns 3 | 2008 | LYNGBY | 25 m | 2:34.63 | ||
13 | 230 | Sigma Piger 5 | 2009 | SIGMA | 25 m | 2:37.32 | ||
14 | 231 | Sigma Piger 6 | 2009 | SIGMA | 25 m | 3:01.64 | ||
15 | 232 | Sigma Piger 7 | 2009 | SIGMA | 25 m | 3:06.57 | ||
16 | 196 | Gsc Piger 4 | 2008 | GLADSAXE | 25 m | 3:13.00 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 21 november 2019 |
Licens til Sigma SwimBirkerød | Udskriftstidspunkt | 21:29 |
Løb 140, 4X50m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 192 | Gsc Drenge 1 | 2007 | GLADSAXE | 25 m | 1:58.89 | ||
2 | 153 | Helsingør Drenge 1 | 2007 | HELSINGØR | 25 m | 2:01.22 | ||
3 | 219 | A6 Drenge 1 | 2007 | A6 | 25 m | 2:02.85 | ||
4 | 217 | Piskesmæld | 2007 | VI39 | 25 m | 2:05.53 | ||
5 | 193 | Gsc Drenge 2 | 2007 | GLADSAXE | 25 m | 2:06.11 | ||
6 | 225 | Sigma Drenge 1 | 2007 | SIGMA | 25 m | 2:07.62 | ||
7 | 98 | Lyngby Super Boys 1 | 2007 | LYNGBY | 25 m | 2:09.12 | ||
8 | 194 | Gsc Drenge 3 | 2007 | GLADSAXE | 25 m | 2:15.06 | ||
9 | 226 | Sigma Drenge 2 | 2007 | SIGMA | 25 m | 2:17.72 | ||
10 | 218 | Piskeris | 2007 | VI39 | 25 m | 2:18.93 | ||
11 | 195 | Gsc Drenge 4 | 2007 | GLADSAXE | 25 m | 2:19.04 | ||
12 | 101 | Lyngby Super Boys 2 | 2008 | LYNGBY | 25 m | 2:27.44 | ||
13 | 227 | Sigma Drenge 3 | 2008 | SIGMA | 25 m | 2:32.30 | ||
14 | 228 | Sigma Drenge 4 | 2007 | SIGMA | 25 m | 2:53.20 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 21 november 2019 |
Licens til Sigma SwimBirkerød | Udskriftstidspunkt | 21:29 |