Startliste for Sigma Cup 2019
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Lørdag
Seedede heat Løb 113
|
Stævne navn |
Sigma Cup |
|
Udskriftsdato |
30 november 2019 |
|
|
Stævne by |
Blovstrød |
|
Udskriftstidspunkt |
07:41 |
|
|
Arrangør |
Sigma Swim |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
30 november 2019 |
|
|
|
|
Løb 113, 50m Rygsvømning Damer |
Indledende (7) |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
50 |
2 |
Andrea Hjorth-Jensen |
2009 |
0954BE |
BIRKERØD |
|
25m |
|
103 |
3 |
Anna Hjuler Britze |
2010 |
1078AC |
HØRSHOLM |
|
25m |
58.25 |
51 |
4 |
Anne-Maj Framke |
2008 |
0832AB |
ALLERØD |
|
25m |
1:07.60 |
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
170 |
1 |
Katrine Hermansen |
2008 |
0838AG |
GLADSAXE |
|
25m |
56.86 |
117 |
2 |
Rosa May Franco-Koed |
2009 |
0998AI |
HØRSHOLM |
|
25m |
53.95 |
73 |
3 |
Silke Holtz |
2010 |
1062AC |
ALLERØD |
|
25m |
52.24 |
159 |
4 |
Kamille Løkkegaard Hansen |
2009 |
0936AA |
GLADSAXE |
|
25m |
52.45 |
177 |
5 |
Mathilde Fallenkamp |
2009 |
0926AA |
GLADSAXE |
|
50m |
54.98 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
110 |
1 |
Filippa Siim |
2008 |
0852AJ |
HØRSHOLM |
|
25m |
50.72 |
205 |
2 |
Rosalina M. Postgaard |
2010 |
1088AA |
VI39 |
|
25m |
48.70 |
118 |
3 |
Therese Dommer |
2009 |
0932AD |
HØRSHOLM |
|
25m |
47.41 |
105 |
4 |
Carmen Victoria Hansen |
2008 |
0814AU |
HØRSHOLM |
|
25m |
47.96 |
34 |
5 |
Alberte K. Jacobsen |
2010 |
1058AD |
BIRKERØD |
|
25m |
49.47 |
102 |
6 |
Agnethe Overgaard |
2010 |
1088AC |
HØRSHOLM |
|
25m |
52.09 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
166 |
1 |
Ella Boisen Tvermoes |
2008 |
0812AD |
GLADSAXE |
|
25m |
47.00 |
104 |
2 |
Camilla Schnabl |
2008 |
0832AJ |
HØRSHOLM |
|
25m |
45.81 |
12 |
3 |
Signe Grynnerup |
2009 |
0946AE |
A6 SLANGE |
|
25m |
45.59 |
71 |
4 |
Sofie Weng Lind-Christensen |
2009 |
0966AB |
ALLERØD |
|
25m |
45.78 |
167 |
5 |
Emma Mcpherran |
2009 |
0986AB |
GLADSAXE |
|
25m |
46.02 |
66 |
6 |
Silja Sofia Linderoth |
2011 |
1128AA |
ALLERØD |
|
25m |
47.25 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
134 |
1 |
Katrine Beenfeldt Weber |
2008 |
0844AD |
HELSINGØR |
|
25m |
43.78 |
182 |
2 |
Sigrid Mygind |
2008 |
0878AG |
GLADSAXE |
|
25m |
41.05 |
128 |
3 |
Amelia Eriksen |
2008 |
0892AD |
HELSINGØR |
|
25m |
38.61 |
133 |
4 |
Filippa Redestam |
2008 |
0814AM |
HELSINGØR |
|
25m |
40.20 |
54 |
5 |
Laura Bach Mindested |
2008 |
0876AA |
ALLERØD |
|
25m |
42.39 |
112 |
6 |
Ida Fiala Kohl |
2008 |
0808AI |
HØRSHOLM |
|
25m |
45.04 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
29 |
1 |
Sofie Leidecker |
2008 |
0896AA |
BIRKERØD |
|
25m |
43.19 |
55 |
2 |
Isabella Flach |
2008 |
0842AG |
ALLERØD |
|
25m |
40.85 |
126 |
3 |
Asta Krumm Knuhtsen |
2008 |
0844AJ |
HELSINGØR |
|
25m |
38.61 |
26 |
4 |
Ellen Klitvang |
2008 |
0824AI |
BIRKERØD |
|
25m |
40.14 |
202 |
5 |
Rosa Marie Sjøberg |
2008 |
0838AN |
VÆRLØSE |
|
50m |
41.60 |
94 |
6 |
Caroline Madsen |
2008 |
0872AP |
LYNGBY |
|
25m |
44.68 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
120 |
1 |
Kamilla Figurski |
2008 |
0876AI |
HØRSHOLM |
|
25m |
42.43 |
121 |
2 |
Victoria Pedersen |
2008 |
0822AJ |
HØRSHOLM |
|
25m |
40.59 |
30 |
3 |
Karla Rekling |
2008 |
0862AA |
BIRKERØD |
|
25m |
37.60 |
156 |
4 |
Petrea Asferg Larsson |
2008 |
0862AD |
GLADSAXE |
|
25m |
39.37 |
163 |
5 |
Augusta Blom |
2008 |
0842AE |
GLADSAXE |
|
25m |
41.16 |
5 |
6 |
Liv Frost Juhler |
2008 |
0874AJ |
A6JYLLINGE |
|
25m |
44.16 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 |
Udskriftsdato |
30 november 2019 |
Licens til Sigma SwimBirkerød |
Udskriftstidspunkt |
07:41 |
|