Program för Lödde Cup 2019
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Pass 1 start 09.00
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Tolvåkersbadet |
Arrangör: |
Simklubben Lödde |
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 6 okt 2019 till den 6 okt 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 15, 50m Bröstsim Flickor A
|
Final 1 (10) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
84 |
2 |
|
Neira Kulenovic |
2009 |
SK SYDSIM |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
99 |
3 |
|
Allis Tjellqvist |
2009 |
SK SYDSIM |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
128 |
4 |
|
Stefani Panovski |
2009 |
SK SYDSIM |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
127 |
5 |
|
Natali Panovski |
2008 |
SK SYDSIM |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 15, 50m Bröstsim Flickor A |
Final 2 (10) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
113 |
1 |
|
Vilda Althén |
2009 |
YSTADS SS |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
134 |
2 |
|
Alva Hansen |
2009 |
VELLINGE-N |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
3 |
|
Felicia Han |
2008 |
SK HAJEN |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
4 |
|
Frieda Paland |
2009 |
SK HAJEN |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
108 |
5 |
|
Ellie Kozina |
2008 |
VELLINGE-N |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
133 |
6 |
|
Elvira Cronsell |
2009 |
VELLINGE-N |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 15, 50m Bröstsim Flickor A |
Final 3 (10) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
1 |
|
Ana Radenkovic |
2008 |
MKK |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
2 |
|
Zoé Jindal |
2008 |
SK LÖDDE |
1:07.44 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
3 |
|
Lykke Kindblom |
2009 |
SK LÖDDE |
1:03.07 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
125 |
4 |
|
Molly Theander |
2008 |
MKK |
1:05.94 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
121 |
5 |
|
Selma Tretinjak |
2009 |
SK HAJEN |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
6 |
|
Emma Olsen |
2008 |
SK HAJEN |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 15, 50m Bröstsim Flickor A |
Final 4 (10) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
80 |
1 |
|
Alicia Christensen Vatsa |
2008 |
MKK |
1:01.51 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
114 |
2 |
|
Emilia Malmborg |
2008 |
YSTADS SS |
1:00.41 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
69 |
3 |
|
Thea Almqvist |
2009 |
MKK |
58.18 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
118 |
4 |
|
Johanna Silow |
2008 |
YSTADS SS |
59.93 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
79 |
5 |
|
Alicia Olsson |
2008 |
MKK |
1:01.33 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
6 |
|
Rosa Thell |
2008 |
SK LÖDDE |
1:02.73 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 15, 50m Bröstsim Flickor A |
Final 5 (10) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
82 |
1 |
|
Celina Seuranen |
2008 |
MKK |
57.23 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
111 |
2 |
|
Selma Nilsson |
2009 |
VELLINGE-N |
56.92 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
3 |
|
Mia Maric |
2009 |
LANDSKRONA |
56.88 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
107 |
4 |
|
Ella Nyman |
2009 |
VELLINGE-N |
56.89 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
59 |
5 |
|
Alma Asper |
2009 |
MKK |
57.19 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
106 |
6 |
|
Elsa Kjäll-Stenhaug |
2009 |
VELLINGE-N |
57.86 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 15, 50m Bröstsim Flickor A |
Final 6 (10) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
1 |
|
Patricia Pavlovic |
2008 |
LANDSKRONA |
56.42 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
2 |
|
Emmy Ekvall |
2009 |
LANDSKRONA |
56.10 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
115 |
3 |
|
Emma Nilsson |
2008 |
YSTADS SS |
55.54 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
4 |
|
Cornelia Henriksson |
2009 |
SK LÖDDE |
55.79 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
5 |
|
Astrid Wagner |
2008 |
LANDSKRONA |
56.23 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
66 |
6 |
|
Narma Kamaran |
2009 |
MKK |
56.80 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 15, 50m Bröstsim Flickor A |
Final 7 (10) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
60 |
1 |
|
Angeliki Marinidis |
2009 |
MKK |
54.93 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
2 |
|
Lisen Burnesson |
2008 |
LANDSKRONA |
54.63 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
64 |
3 |
|
Laura Sayoc |
2008 |
MKK |
53.79 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
4 |
|
Natalie Arvidsson |
2008 |
SK LÖDDE |
53.88 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
71 |
5 |
|
Amanda Erixon |
2009 |
MKK |
54.85 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
6 |
|
Elsa Mårtensson |
2008 |
SK HAJEN |
55.49 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 15, 50m Bröstsim Flickor A |
Final 8 (10) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
1 |
|
Viola Modig |
2009 |
SK HAJEN |
53.04 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
2 |
|
Selma Lindell |
2008 |
SK LÖDDE |
52.73 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
91 |
3 |
|
Tyra Johansson |
2008 |
SK SYDSIM |
52.19 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
81 |
4 |
|
Emma Fransson |
2008 |
MKK |
52.65 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
5 |
|
Elna Blake |
2009 |
MKK |
52.92 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
116 |
6 |
|
Olivia Stenberg |
2008 |
YSTADS SS |
53.24 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 15, 50m Bröstsim Flickor A |
Final 9 (10) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
1 |
|
Vera Olofsson |
2009 |
LANDSKRONA |
51.93 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
2 |
|
Ingrid Chrintz-Gath |
2008 |
SK LÖDDE |
51.08 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
3 |
|
Anna Gutenwik |
2008 |
SK HAJEN |
50.05 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
72 |
4 |
|
Nellie Andersson |
2009 |
MKK |
50.47 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
5 |
|
Nike Rakowska |
2009 |
MKK |
51.64 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
6 |
|
Beatrice Stendahl |
2008 |
SK HAJEN |
51.94 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 15, 50m Bröstsim Flickor A |
Final 10 (10) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
1 |
|
Mindalin Sjöholm |
2008 |
LANDSKRONA |
49.44 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
2 |
|
Hanna Dahlander |
2008 |
SK LÖDDE |
48.50 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
89 |
3 |
|
Moa Haglund |
2008 |
SK SYDSIM |
47.03 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
4 |
|
Amanda Pantzar |
2008 |
SK HAJEN |
48.34 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
5 |
|
Nina Ljungberg |
2008 |
SK LÖDDE |
49.15 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
87 |
6 |
|
Elvira Andersson |
2008 |
SK SYDSIM |
49.63 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-10-06 07:47:36 |
Resultathantering: WinGrodan 2.4 |
Licensierad till: Simklubben Lödde |
|
|
|
|