Program för UGP1 2019-2020, Löddeköpinge
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Lördag fm pass 1
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Tolvåkersbadet |
Arrangör: |
Skånesim/SK Lödde |
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 12 okt 2019 till den 13 okt 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 4, 200m Bröstsim Herrar
|
Final 1 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
346 |
2 |
|
Oliver Björk |
2007 |
SK LÖDDE |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
194 |
3 |
|
Ruslan Dzhamalov |
2007 |
POSEIDON |
3:53.36 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
381 |
4 |
|
Fayzan Alam |
2005 |
SK SYDSIM |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
300 |
5 |
|
Ossian Lundholm |
2004 |
YSTADS SS |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 4, 200m Bröstsim Herrar |
Final 2 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
181 |
1 |
|
Filip Brodelius |
2006 |
MKK |
3:40.60 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
280 |
2 |
|
Isaac Barrett |
2005 |
VELLINGE-N |
3:18.15 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
385 |
3 |
|
Jonatan Bååth |
2006 |
TRELLEBORG |
3:14.49 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
191 |
4 |
|
Theo Muscalu |
2007 |
POSEIDON |
3:16.16 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
177 |
5 |
|
Axel Bech |
2006 |
MKK |
3:32.20 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
6 |
|
Dennis Henriksson |
2005 |
SS IDEN |
3:41.58 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 4, 200m Bröstsim Herrar |
Final 3 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
179 |
1 |
|
Malte Persson |
2005 |
MKK |
3:06.95 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
107 |
2 |
|
Viggo Thomsen |
2004 |
LANDSKRONA |
3:01.40 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
3 |
|
Jacob Hansson |
2002 |
SK HAJEN |
2:58.28 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
161 |
4 |
|
Vincent Tran |
2004 |
MKK |
3:00.38 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
210 |
5 |
|
Emil Hjalmarsson |
2006 |
SK RAN |
3:06.14 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
174 |
6 |
|
Jannes Krüger |
2005 |
MKK |
3:10.21 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 4, 200m Bröstsim Herrar |
Final 4 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
374 |
1 |
|
Erik Komstedt |
2005 |
SK SYDSIM |
2:49.02 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
145 |
2 |
|
Oskar Lövberg |
2003 |
MKK |
2:39.58 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
153 |
3 |
|
Hugo Lennartsson |
2004 |
MKK |
2:25.00 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
154 |
4 |
|
Jakob Strömland |
2003 |
MKK |
2:39.02 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
162 |
5 |
|
Svante Vilhelmsson |
2003 |
MKK |
2:42.74 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
133 |
6 |
|
Hampus Erdös |
2003 |
SK LÖDDE |
2:56.98 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-10-11 20:59:16 |
Resultathantering: WinGrodan 2.4 |
Licensierad till: Simklubben Lödde |
|
|
|
|