Startliste for Mustekalauinnit 2019
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Jakso
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Octopus Lohja |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
loka 26, 2019 to loka 26, 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
100m Rintauinti T12,T15, N |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Team |
Born |
License |
Pool |
Entry time |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
163 |
|
Siiri Einiö |
Gladius Kirkkonummi |
2003 |
03A357 |
25m |
1:08.11 |
|
|
|
|
|
2 |
220 |
|
Elli Lenkkeri |
Uinti Hyvinkää |
2006 |
06A782 |
25m |
1:14.94 |
|
|
|
|
|
3 |
38 |
|
Juulia Käräjämies |
Nummelan Kisaajat |
2003 |
03A037 |
25m |
1:15.06 |
|
|
|
|
|
4 |
76 |
|
Meea Juntunen |
Tuusulan Uimaseura ry |
2005 |
05A451 |
25m |
1:16.29 |
|
|
|
|
|
5 |
71 |
|
Helmi Käkelä |
Tuusulan Uimaseura ry |
2006 |
06A002 |
25m |
1:18.11 |
|
|
|
|
|
6 |
78 |
|
Sara Myller |
Tuusulan Uimaseura ry |
2003 |
03B029 |
25m |
1:19.14 |
|
|
|
|
|
7 |
80 |
|
Saara Heinänen |
Tuusulan Uimaseura ry |
2005 |
05A978 |
25m |
1:21.81 |
|
|
|
|
|
8 |
191 |
|
Laura Saarela |
Nurmijärven Uinti |
2006 |
06A748 |
25m |
1:25.65 |
|
|
|
|
|
9 |
43 |
|
Anita Mäkinen |
Nummelan Kisaajat |
2007 |
07A113 |
25m |
1:27.27 |
|
|
|
|
|
10 |
47 |
|
Marikki Vuorisalo |
Nummelan Kisaajat |
2005 |
05B081 |
25m |
1:30.57 |
|
|
|
|
|
11 |
195 |
|
Mila-Helie Katajainen |
Nurmijärven Uinti |
2005 |
05B134 |
25m |
1:30.79 |
|
|
|
|
|
12 |
59 |
|
Annika Niemi |
Simmis Wanda ry |
2000 |
00A451 |
25m |
1:31.87 |
|
|
|
|
|
13 |
37 |
|
Aino Suominen |
Järvenpään Uintiklubi ry |
2006 |
06B004 |
25m |
1:32.61 |
|
|
|
|
|
14 |
153 |
|
Janna Flinkman |
Octopus Lohja |
2005 |
05B161 |
25m |
1:38.14 |
|
|
|
|
|
15 |
221 |
|
Inka Poikolainen |
Uinti Hyvinkää |
2005 |
05B053 |
25m |
1:38.65 |
|
|
|
|
|
16 |
104 |
|
Iiris Myllymäki |
Cetus Espoo |
2008 |
08A395 |
25m |
1:41.21 |
|
|
|
|
|
17 |
111 |
|
Nelly Åström |
Cetus Espoo |
2008 |
08A460 |
25m |
1:42.88 |
|
|
|
|
|
18 |
188 |
|
Emma Sevenius |
Nurmijärven Uinti |
2002 |
02B046 |
25m |
1:43.25 |
|
|
|
|
|
19 |
100 |
|
Lotta Martikainen |
Cetus Espoo |
2008 |
08A343 |
25m |
1:45.46 |
|
|
|
|
|
20 |
11 |
|
Maija Kuisma |
Hyvinkään Uimaseura |
2008 |
08A183 |
25m |
1:46.31 |
|
|
|
|
|
21 |
192 |
|
Heli Havantola |
Nurmijärven Uinti |
2003 |
03B260 |
25m |
1:46.85 |
|
|
|
|
|
22 |
113 |
|
Leonie Hildén |
Cetus Espoo |
2008 |
08A521 |
25m |
1:48.62 |
|
|
|
|
|
23 |
48 |
|
Maria Rautiainen |
Nummelan Kisaajat |
2004 |
04B284 |
25m |
1:51.75 |
|
|
|
|
|
24 |
101 |
|
Liinu Nevalainen |
Cetus Espoo |
2009 |
09A151 |
25m |
1:51.94 |
|
|
|
|
|
25 |
85 |
|
Pinja Kotakoski |
Cetus Espoo |
2008 |
08A156 |
25m |
1:53.20 |
|
|
|
|
|
26 |
175 |
|
Fanni Mäkelä |
Gladius Kirkkonummi |
2007 |
07A745 |
25m |
1:54.43 |
|
|
|
|
|
27 |
19 |
|
Emmi Pohjonen |
Hyvinkään Uimaseura |
2009 |
09A373 |
25m |
1:56.08 |
|
|
|
|
|
28 |
154 |
|
Viivi Valkama |
Octopus Lohja |
2008 |
08A677 |
25m |
2:11.86 |
|
|
|
|
|
29 |
158 |
|
Kiti Nurmi |
Octopus Lohja |
2007 |
07A951 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
30 |
234 |
|
Juliet Bärling |
Kimito Sportförening |
2008 |
08A863 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
31 |
17 |
|
Matilda Hirvonen |
Hyvinkään Uimaseura |
2006 |
06A969 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
32 |
140 |
|
Amanda Munck |
Octopus Lohja |
2006 |
06A621 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-10-23 11.10.10 |
Datahandling: WinGrodan 2.4 |
Licensed to: Octopus Lohja |
|
|
|
|